Nowe Czasy

Wiele symptomów chorobowych jest skutkiem ubocznym stresu w życiu

Wiele symptomów chorobowych jest skutkiem ubocznym stresu w życiu

globalna świadomośćDziś przypomnienie – kilka linków i nagranie video o tym, że psychika i podświadomość mają ogromną siłę. Wiele chorób, w tym tych fizycznych, okazuje się mieć źródło w psychice. Powstał nawet specjalny system do pracy z podświadomością, o nazwie Germańska Nowa Medycyna.

Udział stresu w powstawaniu chorób jest niebagatelny. Jeśli występuje stres i brak woli wyzdrowienia, to szybciej rozwija się rak, pojawiają się choroby układu krążenia, jak i szereg objawów zwanych psychosomatycznymi. Zaczyna nas atakować chandra i depresja.

Klucz do wyzdrowienia trzeba znaleźć w sobie samym, jednak jest to bardzo trudne. Ktoś lub coś, tworząc człowieka, niezwykle się natrudził, by dać mu taką a nie inną konstrukcję mentalną. Mamy rozszczepienie i wieczny dysonans pomiędzy mózgiem gadzim (popędy, instynkty), ego i podświadomością (emocje, pragnienia) a naszą istotą metafizyczną.

Taka konstrukcja mentalna jest wręcz zaproszeniem dla setek zaburzeń i chorób, dla agresji, nienawiści i szeregu innych złych emocji. Dodać też trzeba, że istnieje konflikt pomiędzy wartościami cywilizowanymi, czyli tymi nowymi, a wciąż tkwiącymi w nas wzorcami barbarzyńskimi. Będącymi spadkiem po ewolucji i tysiącleciach zwierzęcej, okrutnej walki o byt.

Polecam też inne artykuły o medytacji, duchowości i pracy z podświadomością:
Jak się pozbyć bólu przeszłości? Niesamowite ćwiczenia i techniki
Potęga afirmacji i wizualizacji: to działa! [ĆWICZENIE]
Nie spychaj emocji do podświadomości bo to prowadzi do duchowej zguby!
4 szokująco skuteczne sposoby na „zresetowanie” i oczyszczenie umysłu
Skuteczny sposób oczyszczenia umysłu. Złe emocje mijają jak ręką odjął!
Uważaj czego słuchasz. Toksyczna muzyka jest bronią biologiczną elit, niszczącą podświadomość i mózg
Wiedza Tajemna – dla elit i.. dla Ciebie! Racjonalistyczny ateizm i religie – dla mas
Twoje myśli nie są tak naprawdę Tobą, uwolnij się od nich!
Potężna moc ludzkiego umysłu: siłą psychiki wyleczysz prawie każdą chorobę!
Skąd pochodzą Twoje myśli? Zaskoczę Cię: w większości nie są Twoje

Film video – Zdrowie doskonałe (napisy):

Ego (napisy):

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. choroby sa od mieszania sie z zydami murzynami i azjatami w 30tych latach byl doktor francuski ktory to odkryl ale jego prace szybko zostaly wstrzymane nie jestesmy niestety kompatybilni chodz rodzimy niestety te nieszczesliwe chorowite hybrydy bez poczucia przynaleznosci do swojej rasy itd, wszystkie shizofrenie wystepuja u bialych z mongolskimi genami pochodza wlasnie od obcych genow np okulary brak zarostu u mezczyzn czarne oczy i wlosy nie proporcjonalna budowa ciala i czaszki, wady zgryzu, plaskostopie, brak biustu i bioder, chudosc itd, lehici nasi przodkowie nie mieli dzisiejszych chorob juz nie wspomne o okularach slabym wzroku itd wszystkie te przypadlosci mamy od gwaltow mongolow na slowianach i mezaliansach z zydami, nikt tego nie powie bo chodzi zeby slowianskiego goja zgnoic zeby tylko chorowal pracowal i bral tabletki jak w stanach, lehici 3000 lat przed mieszkiem nie znali tabletek i zawojowali cala europe az do morza srodziemnego i hindusow ktorym przekazali swoje nauki wedy diety etc nasze dieta powinna byc hinduska a nie swinia ziemniak chleb, ta dzisiejsza dietka polska nam skraca zycie, swini nie wolno jesc, jest b prosty sposob na zobaczenie co jest dla nas dobre a mianowicie trzeba to zjesc na surowo, jezeli nie smakuje znaczy jest nie dobre dla naszego ciala, nikt nie zje swini surowej bo jest mdla jak kreda ale juz indyczka krowke nie ma problemu tak ? ktos moze lubi make surowa ? nie ? wiec nie mozna tego jesc pieczenie i solenie to oszukiwanie ciala, ktos ziemniaczka surowego zje ? nie ? wiec widzicie teraz co jemy,

    Polubienie

    • Mamy szansę wypromować nową, duchową odmianę rasizmu – rasizm gnostycki. W istocie, Europa potrzebuje odrodzenia się Świadomości Rasowej jako nowego „mitu założycielskiego”. Bo mit chrześcijański, grecki i rzymski już się wyczerpał. A nielegalnych imigrantów codziennie o 10.000 więcej.

      Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s