Iluzja demokracji

Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów

Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów

islamPrzedstawiam Wam nagranie video o tym, co naprawdę myślą o nas, Europejczykach, imigranci. Ich słowa są szokujące, tak samo jak ich zachowanie. Na szlakach inwazji islamskiej i w krajach zachodnich już teraz dzieją się dantejskie sceny. Gwałty, kradzieże i innego rodzaju przemoc jest na porządku dziennym.

Prawdą jest, że islamiści, latami indokrynowani przez tę zwyrodniałą religię, nienawidzą nas. Jadą do nas wyłącznie po zasiłki i by móc bezkarnie popełniać przestępstwa. Trzeba przyznać, że organy ścigania wyjątkowo liberalnie traktują islamistów popełniających przestępstwa. Pojawia się więc podejrzenie, że ta islamska armia jest pod specjalną ochroną, bo ma tu zadanie do wykonania.

Za czasów mojego dzieciństwa sprawy takie jak: granica państwa, przejście graniczne, paszport – to była świętość. Za nielegalne przekroczenie granicy groziła kara, a za przebywanie w strefie przygranicznej groziło wylegitymowanie.

Tymczasem teraz barbarzyńska dzicz (75% to mężczyźni) przelewa się bezkarnie przez nasze granice i nikt nie reaguje, a Merkelowa jeszcze ich zaprasza. Dlaczego kraje UE nie pracują nad uszczelnieniem granic, budową zasieków, murów, itp? Dlaczego tych ludzi się po prostu nie deportuje? Dlaczego na szczeblu unijnym i państwowym nie zarządzono mobilizacji wojsk? Dlaczego nie ma odpowiedzi siłowej (militarnej) na tę wojnę wypowiedzianą nam, Europie?

Czy tutaj chodzi o ukrywany przed opinią publiczną plan zniszczenia naszej cywilizacji? Wiele wskazuje na to, że są to po prostu działania celowe. Jak upadł starożytny Rzym? Przez wędrówkę ludów. Barbarzyńcy przelali się przez granice, których nikt nie bronił. Czy taki będzie koniec Unii Europejskiej?

Pasażerka pociągu pełnego uchodźców, opowiada o tym co usłyszała pod swoim adresem z ust osób, które nie spodziewały się, że mogą być zrozumiane. 

Komentarz użytkownika “artos69” z wykopu do tego filmu o imigrantach:

Cytuję: „Mówi o tym że rozumiała wszystko co imigranci miedzy sobą rozmawiali
– idąc w stronę pociągu chcieli zabrać jej bagaże 
– czekając na pociąg widziała jak imigranci bili własne kobiety a te kobiety krzyczały na policje że policja ich bije
– dzieci krzyczały i dookoła były sterty śmieci nie w jednym miejscu tylko wszędzie gdzie byli imigranci
– 90% to faceci w wieku 18-45 lat, którzy łapali przypadkowe dzieci i robili z nich ludzką tarcze przepychając się do środka pociągu 
– 5 osób w przedziale miało bilet (tutaj jakoś zakręcone bo powiedziała że gdy wsiadła to przedział był pusty i dopiero po chwili imigranci zaczęli się wciskać i były bójki) 
– jak już atmosfera w pociągu się trochę uspokoiła to słyszała jak imigranci rozmawiali o tym aby ją zgwałcić i zabrać wszystko co wartościowe- głównym powodem było to że nie jest ubrana jak poprawna kobieta, nie nosi zakrycia twarzy, i nie wyznaje tej samej religii, a jakby ją zgwałcili i obrabowali to by się spodobało allahowi 
– pociąg zatrzymał się, powiedziano że nie jedzie dalej w języku angielskim i niemieckim, pięcioro pasażerów, którzy mieli bilety chcieli wysiąść ale imigranci siłą ich zatrzymywali, na początku rozmawiali między sobą że użyją ich jako zakładników że warto będzie tych zakładników tutaj zatrzymać (nie było kontynuacji) 
– na przystankach pojawiało się więcej imigrantów którzy już mieli jedzenie, różnego rodzaju słodycze, które i tak wyrzucali na ziemie, nikt tego nie zbierał, było deptane. 
– jedyne co krzyczeli to było słowo “MONEY”, łapali ludzi i chcieli wyrwać od nich wartościowe rzeczy nie jezdnie. 
– wszyscy ci ludzie jadący do Europy chcą jedynie bogactw, oni nie jadą aby się uczyć czy też nie uciekają przed wojną
– poza nienawiścią nie mają nic aby przekazać Europejczykom 
– lepiej będzie dla nas abyśmy nauczyli się arabskiego, i rozumieli co oni mówią gdy się do nas uśmiechają, oraz gdy się odwracamy a oni plują na nasze plecy.”

Filmy o uchodźcach możecie obejrzeć poniżej, z angielskimi napisami:

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Podsumował: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

28 odpowiedzi »

  • To jest możliwe. Ona jest w partii KORWiN czy raczej w grupie partii, do której należy partia Korwina? Generalnie wszystko co robi Korwin Mikke jest podejrzane. Patrząc np na logo dawnej KNP widać, że facet zna tajemną symbolikę i dobrze wie, co jest grane. O tym jak Korwin Mikke manipuluje Polakami i jaka jest jego rola, jest u mnie setki artykułów.

   Polubienie

 1. Dopełnienie wielkiego dzieła, Wielkiej Piramidy.
  Więcej wiedzieć nie musisz…
  Zostali zawołani, są pod ochroną, jako Oblubienica, to Pielgrzymi…
  Skoro Miecz przybył, niebawem i pojawi się Ręka (Olbrzymki) która ów Miecz powiedzie ku Wigilii..

  Polubienie

   • dokladnie plus zydzi i azjaci wszyscy to polsyntetyczne czy pol zywe jak kto woli biomaszyny zmajstrowane/przywiezione przez yahwe z innych planet 6000 lat temu, jak yahwe spuscil mongolow 2000 lat temu to nie dosc ze na slowian tj goji zaczeli najezdzac jak male samochodziki to i na chinczykow yahwe nawet tez zaczeli napadac tak ze szaraki i chinole musialy zbudowac mur chinski bo nie mieli zycia z mongolami, mongoly maja rodzaj schizofreni i rzadze gwaltow i morderstw, wszystkie zydosaksony to pochodna mongolow troche wybielna przez te 2000 lat bushe clintony obamy putiny to wszystko mongolska krew psychopatow plus minus

    Polubienie

    • Nie wszyscy to wiedzą jak głęboko ta konspiracja sięga. Teraz ludzi mogą „produkować” w laboratorium z dowolnym „programem”. Więc to zrobili, uzbroili ich, wyposażyli w profesjonalny sprzęt (nawigacje itp), w zapas gotówki i nasłali ich na Europę.

     Polubienie

   • caly ten sens milosci do pomocy i wspolczycia to misja niemozliwosci,nawet AGENT 007 zesra sie a nie zaradzi.Jak mawial jeden moj czeski znajomy na te tematy emigranckie „oni sa tylko zeby pojebac nas i nasze DNA,spierdolic nam rase przez gwalty na naszych kobietach”. Co prawda tym polsentetycznym biomaszynom jak pisze Jarek,ktos pomogl w realizowaniu planu zmiksowania sie ze slowianskim DNA.Podobno w west germany w 1968 roku mieli tylko 3 Turkow wyznania allahowego.Widac dobrze sie germancom wine za holokaust wdrukowala w DNA,ze tak milo i chetnie przyjmowali tych kutasow ,wlasnie z wmowionego poczucia winy Caly ten holokaust w wydaniu niemieckim wydaje sie pod wieloma aspektami ,programem opracowanym do zniszczenia najpierw slowian niemieckich a pozniej calej reszty europejskiej.

    Polubienie

 2. nikt tu nie czai o co chodzi a jest to kolejna faza 7000cznego planu wymordowania niezydowskich pozeusowych ras bialych w tym slowian przez ksiezycowego reptoida yahwe i jego gmo dzieci tj chinoli i koreusow, ponadto zydosaksoni pracuja tez dla azjatow swiadomie badz nie, w stanach jest ten sam plan z tym ze role naszych arabow pelnia meksyki, I tak samo niby pilnuja granicy tak zeby jej nie pilnowac i z 15 milionow w 90 roku teraz jest 65 + milionow meksykow w usa i oczywiscie biora sie za biale cipki i maja bekarty z tych zwiazkow i koniec bialej rasy, o blondynkach z szafirowymi oczami w stanach i europie bedzie mozna zapomniec juz niedlugo, plan jest taki chiny zadaja od swoich zydosaksonow usa/eu zadluzonych po uszy w chinskim banku centralnym w sztucznych zamieszek w korytarzu afganistan iran irak syria zeby chiny mogly te 4 kraje „wyzwolic” zspod okupacji nato czytaj napasc i przejac, jezeli to sie uda chiny beda juz jedna noga w europie i polacza sie ze swoimi bracmi w izraelu, ten korytarz 4 panstw to klucz do wszystkiego, zydosakson putin tak samo ma przykazane przez yahwe robic bezcelowy zamet w tym korytarzu dlatego bombarduje syrie ostatnio zaraz wkleje link po angielsku jak ktos chce wiecej detali bardzo dlugi tekst dla wytrwalych…

  Polubienie

  • IMPORTANT DOCUMENT TOWARDS THE OBJECTORS HEBREWSAXONS ABOUT THE CHINESE INVASION IN MEDITERRANEAN (SYRIA)

   In front of dramatic Armageddon-like developments in Syria, we publish again the C’ SIGNAL of G.H.REES especially to awaken the Hebrews and Saxons consciousness objectors and in order for them to FOIL the worst developments and in order for them tο FOIL the Dragonian Chinese complete dominance , because we no longer hope to the traitors, unmindful and in complete aphasia and LUNAcy neo-greeks…

   We note that with the current developments in Syria, the Dragonian (Chinese) adversary is trying TO ESTABLISH A PERMANENT BASE IN SYRIA AND IN THE MIDDLE EAST (Already we have Chinese military forces engaging there) and in order to prepare the PATH OF THE (CHINESE) KINGS FROM THE EAST, namely in order to open the REVERSE GEOSTRATEGIC CORRIDOR of the devastating counter-assault of the Chinese Army (Syria > Iraq > Iran > Afghanistan > up to China)… according to the “prophesy” – program of the Dragonian “John’s Revelation”.

   Basic condition in order to completely open this “Armageddon” geostrategic corridor is the need for the military forces of the west (“NATO” 666) to act as provocateurs and invade -with crimes of war committing- in all the above mentioned countries in order that in World War 3, the Dragonian China 888 (Jesus) of the Shanghai Pact (Russia – Shiite Islamic Countries – China) to have pretext and alibi of devastating counter-assault against the “Antichrist” West, in order to allegedly liberate those corridor countries.

   (Attacking Western White Tiger vs Devastating counter-Attacking Eastern Dragon)

   For the time being the last 15 Years the forces of “NATO” have bombarded and invaded in Iraq and Afghanistan, very close to the borders of China.

   (NOTE: IRAQ with the “dried” (due to Turkey’s dams) Rivers of Tiger & Euphrates which pass the 200.000.000 men Chinese Army which invade the west and genocide the 2/3rds of Anthropity (1/3 + rest) according to the program of the Chinesehebrew Dragonian “John’s Revelation” and “Talmud”)

   Furthermore “NATO” – USA is already engaging in Syria. Therefore in order to completely open the geostrategic corridor is remaining to engage and the Shiite Iran which belongs to the Shanghai Pact (R.I.C. 888 axis)…

   After that, it is only a matter of time, the devastating counter-assault of the 200.000.000 men Chinese Army in order to allegedly “liberate” those “NATO” occupied countries, and in reality in order to genocide the West, preferably through weak final provocation DRANG NACH OSTEN of the bankrupted Greece as typical leader of “NATO” through the provocateur “Constantinople Monkey Empire 666” of the neonazi Golden Dawn which plans to commit suicidal campaign up to the “Red Apple Tree” namely up to the territories of Western China!!!

   DRACONIAN (CHINESE) SCHEME ARMAGEDDON. FOIL IT AND SURVIVE UNTIL THE ARRIVAL OF OUR LIBERATORS ANDOMEDIAN HELLENES FROM THE ORBIT OF PLANET SATURN
   http://hellenandchaos.blogspot.gr/2015/08/draconian-chinese-scheme-armageddon.html

   Finally, instead of taking seriously the G.H.REES geostrategic documents, the Hebrews of Moscow and the Israelis, according to the following news article, seem to emit joy about the Chinese invasion in the Mediterranean and moreover they make report about long stay of the Chinese in Syria, a thing which shows that is certain the foundation anymore for the preparation of the “PATH OF THE KINGS FROM THE EAST” according to the “prophesy” – program of the Dragonian “John’s Revelation”.

   http://www.defencenet.gr/defence/20150926/defencenet/%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B5%CF%83-%CF%83%CF%85%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%83/%CE%AD%CF%86%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B1%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF-liaoning-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%83%CF%85%CF%81%CE%AF%CE%B1

   But now see below the Historical proofs but and the Religious proofs from your “Holy” Scriptures (Holy Bible = Chinese geostrategics concealed under Theology mask), which shows that the genocider harlot Dragonian China under the Strict Criterion of the Dragonian Chinese RACIAL PURITY, will butcher first of all and you the White Race pseudo-hebrews Ashkenazim (Askanians) of Israel (90% of the population of disposable Israel) and the mongolhebrews leaders of yours (Sephardim, Khazars, Saxons Lords of “AOA”, Baruch arch-Rabbis “Kings of the Jews”of Benen Berith, Rothschild, etc) and all the white-yellow and black-yellow mongols of the planet, after they deviously use all of you for the complete extermination of the White and Black Race.

   C’ SIGNAL OF G.H.REES (dated Year 2006)

   FULL ORIGINAL DOCUMENT IN GREEK LANGUAGE:
   http://perseysteam.blogspot.gr/2006/09/blog-post.html

   TRANSLATED ABSTRACT:

   Finally, due to the justified anymore hatred-vomit-abomination and disgust which feel the editors of the present signal for the congenital criminals-annihilators-murderers-evil Chinese and Mongols Hebrews-Saxons and rest, we will terminate the present lecture about the “11.600 years of continuous War Crimes and Crimes against humanity committed from the Chinese and from the Mongols Hebrews and rest”, by finishing with the reporting of the genocide program of the White Russians or “Gog and Magog” or “Rus”(Russian) or “Mesheh” (Moscovites) or “Thubal” from the Chinese , after the break-up of the “R.I.C.” axis, programmed after the genocide against India and against the “US.E.J.” axis (USA – Europe – Japan), as this program is analyzed in the Chapters (38) and (39) of “Ezekiel” – “Old Testament” of the Hebrew Chinese “Old Testament”._

   It is not needed to especially report the numerous chapters of the Chinesehebrew “Old Testament” and “Holy Scriptures”, in where it is analyzed the future genocide programs of China and of the Mongols Hebrews and Israelites – Saxons, against the Whites, against the Whites of the Islamic states characterized with the false national identification “Agar” or “Descendants of Agar” or “illegitimate Childs of Abraham or Habra-Khan or Mongolian Khan of the Judean Habra of the Hebrew Mongols, Judeans and Israelites Saxons, with his concubine Agar”. The genocide of the Whites Islamists from China, is programmed to realize after the above mentioned breakup of the “R.I.C.” axis, and after the genocide of “US.E.J.” from “R.I.C.”, through the Chinese-Mongolian Axis “C.J.T.H.S.M” – China – Japan – Tibet – Hebrews – Saxons – Mongols of Mongolia.

   But the Religious and Historical Previous is proving that China plans to genocide and the Mongolian Semi-Axis “J.T.H.S.M.”, right after the execution of the genocide of the “Cursed Ham” namely of the Black Race, and right after the execution of the genocide of the “Whites of Russia” or “Gog and Magog” or “Rus” or “Mesheh” Moscow, and of the Islamists “Agarines” of Today’s “R.I.C.” axis, namely China has programmed to genocide the Mongols Japanese- Tibetans-Hebrews-Saxons-Mongols of Mongolia, the rest White-Mongols, namely Turks – Bulgarians – Albanians of the axis “B.A.S.T.R.” (Bulgaria – Albania – Skopje – Turkey – Romania), the Tatars – Tsetsnians – Khazars of ex-“USSR”, the Finnish – Hungarians – Bavarians – Hannoverians of Germany, Sax-Kohen-Bergians of Germany – Basques – Lithuanians – etc, and the blackmongols Indonesians – IndoChinese – etc._

   [ RELIGIOUS PREVIOUS – ONE ]:

   The already presented statement of the Dragonian pure yellow Jehovah – Sin – Sion – Zion – Sinou – Sinese namely Chinese in “Genesis C – 15”, about “Future annihilation of the Sperm of Zeus – Devil – Snake” (note: See parallel statement in “John’s Revelation” About Pergamos as the “throne of Satan – Devil – Snake”. Because in Pergamos resided the Maximum Altar of Zeus now transferred in Berlin), “Sperm of Zeus” namely of the Greeks – Hellenes and of the rest White Pelasgian Nations, from the Dragonian Pure Yellow Sperm of the Dragonian Moon (Levanah – Levan – Leva – Eva) namely from the Chinese, automatically condemns to a genocide and the Hebrews and the Saxons and the rest White-Yellow White-Mongols , but and the Black-Mongols Black-Yellow, because they, correspondingly as intermarriages of the Yellow Dragonian Race, with the White Hostile Race (“Satanic” – Because Satan means “the gainsayer” in the Hebrew Language) namely the Andromedian Hostile Race (of Zeus), and with the Black Hostile Sirian race (“Cursed Ham”), this intermixed Mongolian sperm is impure “bastard” sperm with causality schizophrenic tension to genocide all the original pure sperms from which is originating, namely with congenital inborn tension to genocide and the pure Yellow Dragonian sperm, namely the Chinese, and the pure White Andromedian Sperm, namely the Whites Pelasgians, and the pure Black Sirian Sperm, namely the Black Aboriginal Race.

   Of course, the Dragonian Biologists of the Space Lunar Medicine, know already that which discovered the French Biologists in the 1930 Decade, namely that the people who are originating from intermarriage of the Three Main Races, namely White – Black – Yellow, are inborn Schizo-Intellectual (Schizophrenic) , Schizo-Emotion (Luna-tic) and Schizo-Body (Regular Diseases), and are possessed from inborn tension of murdering their genitors, of the various main pure races.

   So, because the Hebrews and the Saxons and the rest Mongols are not only having inborn tensions to genocide without reason the White and the Black Race, but also have inborn tension to genocide without reason and the Chinese of the Pure Yellow Race (“Doberman syndrome”), therefore it is certain that the Chinese will genocide at the end and all the remaining White-Mongols and Black-Mongols of the semi-axis “J.T.H.S.M.” with first annihilated the Hebrews and Judeans and the Hebrews Saxons._

   [ RELIGIOUS PREVIOUS – TWO]:

   The books of the “Old Testament” of the “Holy (Dragonian) Scripture” are abound with orders of the type: “Do not intermarriage with the sperm of the Palestinians White Hellenes”, and “You will not be contaminated with the sperm of the White Palestinians Hellenes though Marriage with them”. Those orders were and are without meaning if were to be addressed towards the Mongol Israelites and Judeans (Jude-Jade-Jadeans of the Chinese “Emperor Jade” the supreme Chinese deity), because they, as an intermarriage between the White and Yellow race, were already intermixed and “contaminated” with “DNA” and “Chromosomes” and Genetic Cellular Memory of the “Satanic – Hostile – gainsayer” White Race as “Sperm of Zeus – Devil”._ Therefore those orders were not given to be applied and to be executed, but in order to be used exactly as “Violated Orders of Chinese Racial Purity” from the Chinese, in order for them to have the moral alibi of “by the grace of the Chinese God Jade-Jude” genocide against the impure Judeans, Saxons, and of the rest Mongols, due to violation of a law of “Racial Purity” with … retroactive effect from …the time of the creation of Mongols, and with impossible appliance and execution due to (pre-existing irrevocable) “Contamination” of the Mongols with Sperm of the “Satanic” races, White and Black. With this way deviously subverted the Captious Lunar Dragonian “Jehovah” the survival of the Judeans and of the Saxons (Israelites of Samaria) in the forthcoming genocide of them from the pure Yellow Dragonian Chinese of Jehovah – Sin – Sion – Zion – Sinai – Sina – China._

   [ HISTORIC PREVIOUS, ONE ]:

   In 1.060 after mongol Christ (A.M.C), the Mongolian Tatars, after one century of wars against China, conquered it, and about from 1.100 until 1.370 governed China through the Mongolian “Han Dynasty” with beginning the Mongolian emperor Kublai-Han.

   The Mongolian dynasty “Han” was overthrown in 1.370 from the Chinese dynasty “Ming”.

   [ HISTORIC PREVIOUS, TWO ]:

   In the 16th Century the Chinese dynasty of “Ming” was overthrown from the Mongolians Tatars “Manchu” or “Mantzu” of Manchuria Eastern Siberia. The Mongolian dynasty of “Manchu” was overthrown in 1853 (with the revolutionary conspiracy actions of the Dragonian Masonic Hyperlodge “HONG” – having the motto: “Down with the Qing(Manchu) – Long Live the Ming”) and was replaced with the Chinese dynasty “Taiping”, which was the last one Chinese Emperors dynasty.

   [ HISTORIC PREVIOUS, THREE ]:

   During the reign of the Chinese “Ming” dynasty, China conducted wars against the Mongolian Japanese. The same happened and during the dynasty “Taiping” with winners the Mongolian Japanese who deducted from China the territories of Taiwan and Manchuria in 1894. The Sino-Japanese wars continued with the recapture of Manchuria from China, 2nd capture of Manchuria from Japan, and 2nd re-capture from Manchuria from China, until today where the two countries belong to the “adversaries” (in collusion) geostrategic axles “US.E.J.” and “R.I.C.”.

   [ HISTORIC PREVIOUS, FOUR ]:

   Recent war between China and Vietnam with pretext the invasion of the Mongolian Vietnam in the Mongolian Cambodia.

   [ HISTORIC PREVIOUS, FIVE ]:

   Wars between China, and the Mongolian Nepal which ended in 1792 and the occupation of Nepal from China._

   [ HISTORIC PREVIOUS, SIX ]:

   Wars between China and the Mongolian Birmania with beginning in 1.272 A.M.C., which ended with the invasion of the Chinese and a complete destruction of Birmania._

   [ HISTORIC PREVIOUS, SEVEN ]:

   War of China against the Mongolian Tibet after the Mao revolution, and until today occupation of Tibet from China._

   [ HISTORIC PREVIOUS, EIGHT ]:

   From 13th until 18th Century, continuous wars between China and Mongolia of the Genghis-Khan descendants. In the 18th Century, China divided Mongolia into 2 areas, the “Inner Mongolia” and the “Outer Mongolia”.

   The Mongols of the “Outer Mongolia” by taking advantage of the internal 1911 revolution in China, separated from China and declared the “Outer Mongolia” an independent Country.

   The “Inner Mongolia” remains up until today under Chinese domination._

   The above two “Religious” (Read: “Geostrategic – Genocidal, “allegedly” by the Grace of God…) and the eight (there are dozen more) Historical previous, prove that, with pretext and the Chinese-Saxons, namely Chinese-Hebrews wars, from the invasion of the Saxon-Hebrews Mongols in China with purpose the selling of Opium-Heroin to the Chinese population in 1840, as an invasion which ended with the temporary occupation of Beijing in 1840, China finally by taking revenge, will annihilate and the Mongolian Judeans (Jadeans – Jade) and the Mongolian Israelites or Saxons, but and the rest Mongolians of the planet (in the Chinese “Armageddon”) planned by the year 2012._

   This expected Natural-Biological genocide of the Hebrews Judeans, of the Hebrews-Saxons, and of the rest Mongols from the Chinese, namely “The genocide of the “Son – Jesus Christ” from the “Father – Jehovah – Sin – Sion – Zion – Sinai – Sina – China, and from the “Father” Saturn – Savaoth” is proved that is truly imminent, from “Very Bad Signs” according to popular expression. One of these “Bad Signs” is that already the “Central Bank” of “USA”, property of the private Hebrew International Bankers Rockefeller, sold the Public Debt of “USA” to the “Central Bank of China”, together of course with the mortgages, namely together with the under mortgages real estate, public buildings, governmental buildings, and public lands – properties of the American Public Domain. If China demands from the International Monetary Fund, the payout of the above mentioned American Public Debt in any metal, or any products, the American Government will not be able to pay the debts of the American Public Domain and thus will have to allow China to confiscate the American Governmental Buildings, the White House, the American Ministries, the American Common Benefit Services, the Buildings of the American Police, the Buildings of the American Secret Services, and the American Military Bases._ In case “USA” refuse to deliver the above mentioned public properties for confiscation from the Chinese “Court Criers”, this gives the right to China for “Declaration of War” against “USA”, according to standing regulations of International Law.

   If this war realizes, “USA” will be devastated and genocided from the supreme War Technology of the Russians, as a Technology that Russia has delivered to the Chinese Army, namely Air-Defense systems “S-400”, subsonic torpedoes of 850 km/h, Air superiority aircrafts “Sukhoi-27” until “Sukhoi-47”, antigravity and ion engine aircrafts (pseudo-UFO or “Cosmospheres”) with capability of exit from the atmosphere, etc._

   Second “Bad Sign” is the public acknowledgement of the American Economy Ministry towards the International “Mass Media” that: “Today the American Public Domain, namely the American State, in order to function and in order to pay its public servants, and the federal policemen of “FBI”, and the employees of the Secret Services, “NSA” – “CIA” – “DIA”, etc, and the American Military Officers, borrow money from the “Central Bank of China”. The above mentioned loans are impossible to be repayed from the “USA” towards “China”, and therefore, mathematically and by causality are leading either to a confiscation of the entire American State from China, or to a war between China and “USA”, in a war during which “USA” and its allies, India and Europe, will be devastated and genocided, due to the Chinese superior fire-power with Russian supreme war technology._

   Third “Bad Sign” is the mountains of American Dollars which have gathered the “Central Bank of China” due to the enormous overplus of Trade which has China in comparison to the “USA”. In case it is demanded, and is planned to be demanded, from China towards “USA”, the exchange of these mountains of American Dollars with any metals, or products, this demand is impossible to be satisfied, and will lead to either a confiscation of the entire “USA” from China or to a war between China and “USA”, in a war during which “USA” and its allies, India and Europe, will be devastated and genocided, due to the Chinese superior fire-power with Russian supreme war technology._

   The above mentioned three “Bad Sings” are valid and for all the countries of the “European Union” (Read: Simultaneous European Destruction), because:

   a) These countries, and especially Greece, by treasonously acting they sell their banks, through intermediate banks, towards the “Central Bank of China”. See on going sell of “Commerce Bank” towards “Banc Agricole”, and soon to be realized sell of the “National Bank” towards “City Bank” due to “Black Hole of Movement Capitals” due to acquirement of the “Bubble” Finanz-Bank of Turkey with 3.5 billion Euros, soon to be realized sell of the “Agricultural Bank of Greece” towards “Banc Du Commerce” of France, soon to be realized sell of the “Bank of Greece” towards foreign Central Bank or towards the “Central European Bank”, as a sell which will mean the sell-out of the Greek Public Debt and the Mortgages Guarantees of the Foreign Interstate given loans towards Greece, namely of the entire Public Property, namely of the entire Greek Country, Greek Justice, Greek Police, Greek Army, towards the “Central Bank of China”, according to the example of the sell-out of the Public Debt of “USA” from the “Central Bank of USA” (Rockefeller) towards the “Central Bank of China”, and other soon to be realized sell-outs of Public and Private Greek Banks from the without exception traitors Eparchs of “Orthodoxy Church of Greece” (Owners of the “National Bank”) and from the Masons big share-holders of the rest Greek Banks.

   b) These European States, in order to function and in order to pay their employees of all the Ministries, and of the police and military services, are borrowing money either directly from the “Central Bank of China”, or through other Banks, which are about to be sold to the “Central Bank of China”._

   c) These European States, because, like the “USA”, transferred their main industries to China with result to produce and export towards China much less products than they import from China, have delivered to China mountains of Euros and other European Coins, due to enormous surplus of Trade of China in comparison to the European States, and especially to Greece, which the treasonous greek-hebrews, mongols (Karatzaferis as former parliament member of “New Democracy”), and the Masons philo-Chinese “Politicians” devalued Greece as a country which doesn’t produce anything except gang-tourism such as Mykonos whorehouses, dying “retired workers”, dying unemployed masses, and degenerate “Agricultural Tourism” of conversion of the Greek Farming Production to Inns of …Chinese Tourists.

   …”If” China demands from the European states the return of (a), (b), and (c) in any metals or other products, the European states will be unable to repay their debts and their passive commercial balances towards China, and therefore the outcomes will be the same two which already is facing “USA”, namely to either allow China to confiscate the entire public properties of them, their police services, and their armies, namely to peacefully conquer their Countries and to drive their populations to a quiet genocide of “Steeple destined to slaughter” or to resist militarily to the Chinese demands of confiscation of their Countries in order to give the pretext and alibi to China to use the geostrategic axis “R.I.C.”, over which China is leading Economically and therefore Politically and Militarily, in order to confiscate the European States and to genocide them through “Hot” wars._

   Because, for those who does not know, (but the traitors “Theologians” and “Priests” of Christianity know very well) the Chinesehebrew “Holy (genocidal) Scriptures” in “Old Testament” book “Deuteronomy Ch.15’ 6, Ch.28’ 12-13” writes and orders to the Chinese (Jadeans – Jade) and to the Judeans (Jude) and to the Israelites Saxons Mongols: “You will give loans to the (White and Black) nations but you will not borrow from these Nations. Because the Borrower is a slave to the Lender” *(See “Old Testament”, “Proverbs” Ch.22’ 7). In order to be “Lord’s Servants” namely of the Chinese, the “Orthodox Church” of Greece is about to sell the “National Ban k” to the “Central Bank of China”, in collusion with the traitors Masons (Artificial Hebrews) and the Greek-Hebrews traitors politicians of the “Greek Government” and of the in collusion “opposition” of “PASOK” of “KKE” and of “Synaspismos” and of the ultra right wing (“nazi”) provocateur party “LA.O.S.” (“People’s Orthodox Alert” as a nazi party founded by the “Greek” Theosophical Society namely the negative M.T.M. ordered by the negative A.O.A. London – Golden Dawn London, ordered from the Supreme Masonic Hyperlodge “HONG” China, left hand path).

   Because the crime of “Orthodoxy” was exactly proven this from the foundation of “New Rome” Byzantium up until today: The enslavement and the genocide of Hellenes from the surrounding Mongols, Albanians – Bulgarians – Turks *(namely from the “Son – Christ”), and the final genocide of Hellenes from the “Father” namely from the Chinese._

   But, already the (a), (b), (c), are devastating not only the “USA” and the European states, but and also the Judeans and the Hebrews Saxons of these countries. Prime example is the satisfied from the “Greek” Treasonous Government demand of China to buy the installations of the “Containers Pier” of the Piraeus Port from the Hebrew-Italian-Swiss Company which had up until now its exploitation. The demand of the “Father” namely of China, for 50-years exploitation of the above mentioned Pier, initially met the resistance of the “Son”, namely of the Hebrews Switzerland – Italy. But some Rabbis calmed down the “Revolutionaries”, and the acceptance of the Greekhebrew Government of the TurkHebrew Kara-Aman-Ali, which let in third persons the Pier, had as a result the delivery of the Pier to the Chinese for 50 years. In this way the Hebrews Judeans and the Saxons see their companies to be captured by the Chinese, with this economical capture to function as a prelude – preface and of the biological – natural genocide of the Judeans and of the Saxons by the Chinese, taken also in consideration the already mentioned 8 historical previous, of the Chinese against the Mongols, with impossible deniability witness the “Great Sinic Wall” between China and Mongolia._

   With the same way of transferring (read: “Confiscation”) of the State Property of the White and Black Nations – States, through maneuvers of Robbery and Theft from the “Son-Christ” towards the “Father” China, today they “Sell” in the 1/6th of its true value the State Property of Greece, namely they sell Greece against a symbolic price of sell-out of National discounts, namely sell out to China the Greek Ports, Greek Public Benefit Companies, Greek Shipping, Greek Banks, and the rest Greece, directly as has happened with the Chinese “COSCO” who bought the Piraeus Port or indirectly through the method of “Privatization”, with which “Strategic Investors” of the Foreign Countries, namely Hebrews and Saxons of Europe and “USA”, and Mongols of other Countries, such as Japanese and Turks, through “Fixed” (devious) Stock-Exchange or Directly, and through the collusion of Greek traitors mongolhebrews and masons, buy in the 1/6th of their true value the stocks of the above mentioned properties of the Greek people, in order to re-sell them to China, by breaking-up this way the Greek State and the Greek Economy._ Therefore, one possible Economical Revolution of the Greeks, must at the same time be one Revolution of butchering against all the “Greeks” politicians traitors of all the existing political parties without exception, of greekhebrews or greek masons, and one religious revolution of butchering the entire “Orthodox Christian” treasonous priesthood and the priesthoods of the rest religions of Greece, and the “666” priesthoods included, namely the “Antichrist Epsilon – Olympians” because and the “Christ” (I’ H’ S’ O’ Y’ S’ = 888) and the “Antichrist 666” are the opposite sides of the same coin, namely of the same Chinese Dragonian geostrategics and of the Mongol Hebrews and Saxons geostrategics for the complete planetary genocide of the White and Black Nations – with first annihilated the Nation of Greece._

   FOR FURTHER STUDY SEE THE SOURCE:

   TOP URGENT G.H.REES SIGNAL TO THE OMOGENIA AND INTERNATIONAL HELLENOGENES AND TO THE RUSSIAN GOVERNMENT
   http://hellenandchaos.blogspot.gr/2012/02/top-urgent-ghrees-signal-to-omogenia.html

   Polubienie

  • te procesy niszczenia bialych ida rownolegle faktycznie GMO w usa i europie.To ten sam plan realizowany do zniszczenia bialej populacji -slowian(wiekszosc bialych nawet nie wie ze nimi sa,wpoili im ze sa niemcami ,amerykanami czy francuzami).Niestety jak sie zorientuja o co chodzi bedzie zapozno ,moze juz jest.

   Polubienie

    • obawiam sie ,ze wiekszosc bialych chrzescijan jest tak zindoktrynowana ,ze nie beda w stanie zareagowac kiedy beda im leb ocinali albo wysylali w kamaszach do syri lub na wschod przeciw Rosji. Dzis mlodziez robi selfi,slucha lady gaga i wpierdala antydepresanty popijajac alkoholem. Jak wyhodowane w ten sposob pokolenie doroslych ludzi moze sie rozgarnac w tej systuacji? albo jak mlodziez jezusowa indoktrynowana na rekolekcjach i w szkolach podczas lekcji religi moze sie ogarnac w doroslym zyciu?

     Polubienie

    • coraz mniej wierzących, w wawie np już odpierdalaja koscioly uliczne bo biernych ubywa – umierają itd. a z narybkiem slabo, po malutku będzie to padac jak w Niemczech i Czechach a glupota u młodzieży zawsze była i będzie, nie pamiętasz co my wyprawialiśmy ? dzisiaj opowiadac o tym az wstyd -_-, co prawda z tym pedlastwem mlodziezowym nie halo ale moze pis ustawe pieprznie jakas to sie wyrowna

     Polubienie

 3. Od Edgara Cayce 1877-1945 ,który mieszkał w USA,dowiedział się, ksiądz Klimuszko,od najbardziej znanego jasnowidza.Wizja ta była w 1936 r.

  W swym jasnowidzeniu Edgar odkrył,że około 2100 r. urodzi się ponownie w USA,będzie latał jakąś niesamowitą maszyną o fenomenalnej prędkości i wraz z grupą uczonych dotrą do miejsca,”gdzie kiedyś stał Nowy Jork”,który ulegnie całkowitej zagładzie. Nastąpią ogromne ruchy skorupy ziemskiej w uskoku San Andreas,wielkie trzęsienia ziemi pochłoną San Francisco i Los Angeles,Alabama zostanie zalana przez wody oceaniczne,zatopiona będzie ogromna część Europy i Japonii,Północna Europa całkowicie zmieni swe oblicze po ruchach skorupy ziemskiej.W czasie tych kataklizmów o wymiarze kosmicznym z dna Oceanu Atlantyckiego wynurzy się prastary ląd nazywany Atlantydą,która była kiedyś pierwszym miejscem człowieka na Ziemi.Ludzie ,którzy tam żyli jak w raju poznali działanie broni atomowej,laserów,fotojonów i innych nowoczesnych broni,które dopiero niebawem zostaną odkryte i przynieśli sobie zagładę
  .Wizje te będą się spełniać po latach. 2000-sięcznych.

  Zbiegnie się to w czasie z przebiegunowaniem Osi Ziemi oraz upadkiem wielkiej planetoidy lub wielkiej komety w Atlantyk.Wszystkie trzy oceany przeleja swe wody i zatopią lądy w większości:Ocean Atlantydzki,Indyjski i Spokojny (Pacyfik).

  Gdzie tu jest miejsce na jakieś religie albo bogów?

  Być może są to przepowiednie i widzenia wielkiego astrologa Hitlera Kraffta,który zmarł w obozie koncentracyjnym w Buchenwaldzie w czasie II w.św.
  Przewidział on odwrót w II w.św i koniec zwycięstw hitlerowców od r. 1942.A to dlatego,że Saturn zmienił znak i z Byka przeszedł do Bliźniąt.
  Natomiast planeta Uran przebywa w znaku 7 lat i licząc od 1938 od Anslussu Austrii i zajęcia Czechosłowacji do roku 1945 upływa 7 lat.Wtedy Uran przeszedł do następnego znaku.Na bazie planet pokoleniowych można przewidzieć losy każdej wojny i każdych kataklizmów na Ziemi.

  Następne dramaty Europy to r. 2020,gdzie w grudniu spotkaja się planety pokoleniowe:Pluton,Saturn,Jowisz, przejdzie trochę wcześniej tamtędy Mars,Księżyc i Słońce
  w Koziorożcu.

  Kiedy w 90-tych latach przechodziły tamtędy Uran i Neptun wybuchła krwawa wieloletnia wojna w Jugosławii i upadał ZSRR : upadały także wszystkie kraje komunistyczne i socjalistyczne w Europie, w tym PRL.

  Do Ziemi zbliża się też złowrróżebna kometa Olbers z 1815,1887,1956 i 2024/6 r. Przynosiła ona wielkie wojny,rewolucje oraz w 1815 r. tragiczny wybuch wulkanu Tambora w Cieśninie Sundajskiej.

  Ja sama śniłam kiedyś jak gwałtownie zapadały się prastare Góry Świętokrzyskie w moich rodzinnych stronach:wszyscy ludzie dookoła zgięeli wciągnięci w głąb ziemi w ogromne szczeliny a ja wgrapałam się na mały wzgórek ,który ocalał i byłam w ciąży z bliźniakami.Jakimś cudem przeżyłam. Ponieważ mam prawie 60 lat i w ciąży nigdy już nie będę,to myślę,że wyśniłam własny horoskop i coś co jest zakodowane w człowieku:moje stopy stoją na Księżycu w Rybach,nad głową jest położone 12 gwiazd obu gwiazdozbiorów Lwa Dużego i Małego oraz planety:Jowisz,Wenus,Merkury w Pannie i w Lwie Pluton,Słońce i Uran,Satrn jako jedyna planeta wschodzi u ASC w Strzelcu na jednej ręce.O takim horoskopie napisane jest u Słowackiego w Beniowskim.I rzeczywiście można się przerazić.Ja sama miałam nietęgą minę po obudzeniu się.

  Dodam,że jest to groźne bo moja babcia urodziła bliźniaki a moja bratanica terazakurat chodzi w ciąży z bliźniętami.Może to jest ten okres czasowy gdzie wszystko będzie się spełniać?

  D.I.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s