Banki i tajna władza

Specjalistyczny portal giełdowy ostrzega przed rozpadem UE!

Specjalistyczny portal giełdowy ostrzega przed katastrofalnym w skutkach rozpadem UE!

imigranci w PolsceSpecjalistyczny portal dla inwestorów, AmerBroker, wydał ostrzeżenie przed rozpadem Unii Europejskiej. Jest to ostrzeżenie nie byle jakie. O tym od wielu miesięcy ostrzega inny portal giełdowy, Independent Trader. Jednak AmerBroker jest portalem większym i publikującym bardziej „ostrożne” osądy. Jednak i on postanowił ostrzec inwestorów i ludzi interesujących się gospodarką przed zagrożeniem.

Czy mamy podstawy by uważać, że UE się rozpadnie? Oczywiście, że mamy. Trwa bezprecedensowa islamska inwazja na nasz kontynent. Setki tysięcy, a wkrótce miliony młodych mężczyzn z krajów islamskich szturmują granice Europy. W Niemczech i innych krajach które ich przyjęły dzieją się dantejskie sceny. Poniżej wkleję komentarze od Polaków mieszkających w Niemczech o tej sytuacji:

Cytuję: „mieszkam w Niemczech i ostatnio w Pennymarkt około 60 imigrantów z somali zaczęli walczyć nie wiadomo o co z pobitymi butelkami to dla kierownika sklepu połamali dwie ręce i tak jak piszesz wałęsają się po mieście, w sklepach kolo ośrodka dla imigrantów jest już ochrona i pracują sami faceci,a ci co zrobili ta burdę zostali przeniesieni do innego ośrodka i taka to kara ich spotkała, żeby zrobił to ktoś inny to pewnie by miał odsiadkę.”

Cytuję: „Niestety, ale sytuacja w Niemczech wygląda katastrofalnie, ma się wrażenie, że nikt nie panuje nad tym co się dzieje, a jednocześnie media milczą. Jedynie w Internecie można dowiedzieć się, jak jest na prawdę. Na mojej dzielnicy, gdzie do tej pory był spokój, kręci się teraz mnóstwo imigrantów, praktycznie sami młodzi mężczyźni. Chodzą z wypelnionymi statkami z Lidla czy Netto, nie mają nic do roboty oprócz wydawania pieniędzy i chodzenia po mieście, w dodatku wszystko mają za darmo. Wkrótce ludzie tutaj wyjdą na ulicę i dojdzie do katastrofy.”

O sytuacji z imigrantami w Niemczech i powszechnej cenzurze i zastraszaniu rodzimych mieszkańców, pisałem poniżej:
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”

Słowacja pogroziła, że może wyjść z Unii Europejskiej. Słowacja i Czechy zaskarżyły decyzję Unii do Trybunału Sprawiedliwości. Na Węgrzech, Czechach i Słowacji jak grzyby po deszczu powstają inicjatywy mające za zadanie wyjście z UE. Możliwe, że gdy kryzys migracyjny się nasili, to przyszły rząd Polski razem z pozostałymi krajami Grupy Wyszehradzkiej i innymi państwami, wystąpi z UE.

Zagrożeń z tym związanych jest dużo, łącznie z odrodzeniem się nazizmu w Niemczech jak i nawet upadkiem światowej ekonomii. Ale pamiętajmy, że to Niemcy słowami Angeli Merkel zaprosiły nielegalnych imigrantów. A teraz traktują ich bardzo ulgowo i pozwalają praktycznie na wszystkie przestępstwa. Zupełnie tak, jakby chodziło o jakiś tajny plan ludobójstwa rdzennych Europejczyków i zastąpienia ich azjatami i afrykanami.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Czy jesteś przygotowany na rozpad unii europejskiej?

Cytuję: „Czas spadku wartości euro jest bardzo bliski, na upadek EU jeszcze kilka lat będziemy musieli zapewne poczekać ale już dzisiaj warto wiedzieć czego możemy się spodziewać w takiej sytuacji i jak każdy Polak może się na taki scenariusz przygotować. Nie mam ani monopolu ani takiej wiedzy aby przewidzieć wszystkie scenariusze i konsekwencje pewnych nieuchronnych wydarzeń ale część z opisanych poniżej elementów wydaje się bardzo logicznych. Jako Polakom zależeć nam powinno na tym abyśmy zostali jak najmniej poszkodowani przez tę przyszłą europejską zawieruchę. Dlatego proponuję stałym czytelnikom naszego giełdowego serwisu aby dosyłali swoje przemyślenia i refleksje czego można się spodziewać, czego należy unikać i jak się przygotować na te ciężkie czasy.

W mojej ocenie Polacy żyją w błogiej nieświadomości i beztrosce nie mając zupełnie pojęcia o tym co tak naprawdę dzieje się wokół nich. Nie spodziewajmy się, że te scenariusze zaczną się realizować za rok czy dwa. Jest to raczej perspektywa nieco bardziej odległa. Wstępnie szacowałbym takie najczarniejsze scenariusze na okres po 2020 r. Czyli w perspektywie 5-10 lat ale wiem, że w ocenie czasu można się łatwo pomylić  bo jeżeli zostanie uruchomiony jakiś jeden mocny fundamentalnie element to sprawy mogą nabrać zaskakującej dynamiki i efekt domina będzie murowany.  Proszę nie traktować też tego jako czarnowidztwo ale jaki przezorność. Co może się stać na wypadek … a że jest to dość realne to podejdźmy do tego także dość odpowiedzialnie. W tym miejscu skupiam się tylko na finansowych aspektach rozpadu strefy euro. Takie elementy jak wzrost wzajemnych roszczeń terytorialnych czy zmiany granic w Europie to temat na następny artykuł.

Od czego może się zacząć ? . Scenariuszy może być kilka, np. jeden z ważniejszych krajów typu Włochy czy Hiszpania ogłasza zawieszenie spłat swoich obligacji. Ja stawiam na moim zdaniem bardziej prawdopodobny wariant który w konsekwencji wywoła efekt domina. Otóż  – Wielka Brytania opuszcza unie. Zacznie się od panicznej straty wartości euro. Warto aby polski biznes był przygotowany na takie scenariusze i we właściwym czasie zawierał odpowiednie klauzule w swoich umowach handlowych aby przeliczenia ustalać w innych walutach niż euro lub właściwie czyli prawnie i finansowo zabezpieczać się przed radykalnym spadkiem wartości euro.

Każdy człowiek za wyjątkiem euroentuzjastów powinien być świadomy potencjalnych konsekwencji rozpadu EU i winien próbować się przed tymi skutkami obronić. Czas pewnych globalnych rozstrzygnięć nieubłaganie się zbliża..Więc pora abyś zaczął działać aby w razie czego ochronić rodzinę, firmę. Może zacząć się bardzo niewinnie, od tego, że…..

To tylko 1/4 artykułu. Aby przeczytać go do końca, kliknij na poniższy link:

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=430

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Całkowicie nie mam obaw przed czymkolwiek, ale po tym jak szybko ci oni zgodzili się na przyjęcie emigrantów, którzy wogle nie chcą tu być sądzę, że równie łatwo zgodzą się na osiedlenie np. 10-20 mln uchodźców z Niemiec na terenie np. Pomorza, Mazur, Warmii. Modlę się by byli to emeryci, bo starość w Niemczech jest godna (nie tak jak w Polsce) chętnie zostanę ogrodnikiem u emerytowanego Niemca, moja córka będzie wychodziła po zakupy razem z emerytowaną 78 letnią, elegancką i zadbaną (nie tak jak nasze babcie) Niemką, te zakupy będą robić przez cały miesiąc – nie tak jak nasze emerytki od pierwszego do dziesiątego …

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s