Niewyjaśnione zjawiska

Dlaczego się źle czujesz? Jedna z prób odpowiedzi

Dlaczego się źle czujesz? Jedna z prób odpowiedzi

oświecenieNie masz energii, chęci do życia? Twoje ciało ma różne dolegliwości? Badasz się na coraz to nowe choroby, a pomimo tego wciąż nie wiadomo co Ci dolega? Poniższy film video daje odpowiedź na przynajmniej część tego typu pytań.

Możliwe, że tego typu dolegliwości, które odczuwa teraz mnóstwo ludzi, mają związek z globalnymi przemianami. Zachodzić one mają również w naszych organizmach, co skutkuje mniejszą formą i okresowym gorszym samopoczuciem. Czy też miewacie takie odczucia i objawy? Zapraszam do dyskusji.

Warto dodać też, że poniższe nagranie video opisuje tylko fragment rzeczywistości. Nie zwalnia nas ono od dbania o swoje zdrowie. Czyli: unikanie trucizn chemicznych i spożywczych, dobra dieta, robienie badań diagnostycznych, dbanie o siebie, branie suplementów i ziół.

Reklamy

10 odpowiedzi »

  1. Kiedy ta piękna Pani opowiadała o objawach zmian czułam jakby dokładnie wiedziała jak ostatnio się czuję. Kłopoty z sennością, osłabieniem, wiecznie zawalone gardło, zrzuciłam wszystko na ciążę, o której dowiedziałam się w poniedziałek.
    To naprawdę niesamowite uczucie. Szczerze przyznam, że nigdy nie interesowały mnie sprawy kosmosu, duchowości. Ostatnimi czasy jednak coraz bardziej wsluchuję się w siebie, być może stąd odczuwam skutki owych zmian…

    • No właśnie ….. lecz Ty jesteś ludzki i masz ludzkie odruchy solidarności – nie szukaj poklasku u bandytów , jesteś jednym z Nas = na chuj Ci poklask chujowin ? Szukaj czegoś lepszego dla Siebie i dla Nas , może będziemy razem ze sobą ? Może coś Nas poróżni , ale dlaczego by tak miało być ? Diabeł kusi Nas cały czas , ja wiem że My nie damy się pokuszeniu jego , naszego dibła !

  2. Pełny szacunek dla tej kobiety za odwagę tego co mówi. Choć nie mam wątpliwości, że jakoś „powiela” to co zapowiada Opiekun Ziemi Pan EN-KI. Różnica polega wyłącznie na podanej dacie roku 2017.
    I gratuluje odwagi tych, którzy nie mając wiedzy ani treści posługują się – delikatnie mówiąc – ignorancją. Ale nie oceniam lecz szanuję wybór każdego bo prawo wolnej woli jest Prawem Bożym.

  3. co do snu ,ludzie przechodzą meki ataki demoniczne czy technologią bronią psychotroniczną ,o żadnym wypoczynku,czy śnie nie ma mowy,ja mam podpięcie czy w dzień czy noc ,przez cały czas

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.