Afery

Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”

Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”

nielegalni imigranci w EuropieMam relację z Niemiec na temat tego, co się tam dzieje. Otóż w tym kraju coraz bardziej szerzy się anarchia, chaos i przemoc. Nielegalni imigranci wałęsają się bez celu po miastach i miasteczkach, bo nic nie mają do roboty. Wtedy właśnie popełniają dużą ilość przestępstw, w tym tych brutalnych.

Gwałty, w tym na dzieciach, są na porządku dziennym. W jednym z miast dwóch muzułmańskich zwyrodnialców zgwałciło siedmioletnie dziecko. Ludzie nie zareagowali, bo islamiści mieli noże. Pedofilia i gwałty są integralną częścią islamu i nawet w krajach arabskich są niezwykle częste. Tak ich ukształtowała kultura i po części taka jest ich biologia, i oni się nie zmieniają.

Co najgorsze i najbardziej przerażające, gwałty są tuszowane przez policję i media. Ofiarom mówi się, żeby nie dochodziły swoich praw, zaś islamscy oprawcy unikają kary.

Na porządku dziennym są masowe kradzieże w sklepach. Wchodzi kilkadziesiąt osób do sklepu. Biorą co chcą do worków i plecaków, głównie alkohol, i wychodzą. Właściciele sklepów mają zakaz wzywania policji, zresztą policja i tak na to nie reaguje. Za wszystko zwracają niemieckie merostwa, czyli tamtejsza administracja lokalna.

Niemcy i Polacy tam mieszkający są przerażeni. Masowo wykupują broń palną ze sklepów. Jej sprzedaż bije wszelkie rekordy. Instalują po kilka zamków w drzwiach, wymieniają drzwi na mocniejsze. Napadani są starsi, samotni ludzie w swoich mieszkaniach.

Reakcje ludzi są zdrowe i oczywiste, ale jak władze reagują na społeczne niezadowolenie? Jeśli nie chcesz islamskich najeźdźców w swoim mieście lub wyrażasz swoje niezadowolenie, robią Ci szybką sprawę karną w trybie 24-godzinnym. Jest ogólnie zakaz mówienia i pisania o tym, co się dzieje. Niemieckie władze zadecydowały też, że za antyislamskie wpisy będą odbierane dzieci rodzicom.

Atmosfera zastraszania przez totalitarne lewactwo neoliberalne jest więc powszechna. Niemcom nie wolno ich krytykować, natomiast islamistom wolno wszystko. Tylko na to popatrzcie – przecież ci islamiści są objęci SPECJALNĄ OCHRONĄ! Wygląda na to, że po cichu nadano im bardzo szerokie przywileje, wyjęto ich spod restrykcji prawa!

Nic dziwnego więc, że powstaje masa spekulacji i teorii spiskowych. Według jednej z nich, jest to tajny plan zniszczenia Europy. Z jakiegoś powodu władzy, kimkolwiek / czymkolwiek ona jest, nie podobają się już cywilizowani i filozofujący Europejczycy. Zastępuje się ich więc ludami barbarzyńskimi, którzy mają mentalność niewolniczo-feudalną we krwi.

Zapraszam do przeczytania poniższych materiałów o islamskiej inwazji w Europie:

Cytuję: „Tak, dobrze czytacie. Jestem lewakiem, feministką, antyklerykałem – tylko co to ma do rzeczy, w obliczu tej fali roszczeniowych najeźdźców, zalewających europejskie granice? Akurat ten temat wykracza poza tradycyjne, polskie podziały polityczne. Komuś się wydaje że tylko „prawicowe oszołomy”nie chcą przyjmować imigrantów? Otóż wyprowadzam was z błędu. Polscy ateiści, lewacy – również boją się jak ognia religii, która nie ewoluowała od tysiącleci. My również nie możemy już dłużej patrzeć spokojnie, na propagandowe filmiki TVP1 czy TVN, w których pokazuje się zamiast hord tchórzliwych, metroseksualnych młodzieniaszków – płaczące dzieci i ich mamusie. Wojna, rozpacz, tacy oni biedni że stać ich było wydać kilka tysięcy euro, na ucieczkę z Syrii. Barka po drodze zatonęła, nie współczujesz? Ty bezduszny Polaku! Nie masz serca! Zupełnie jakby ktoś ich tam upychał na siłę. Nie chcesz się z muzułmańską ciemnotą religijną integrować? Zostaniesz okrzyknięty nazistą!”
Dalej: http://dorotamajewska.natemat.pl/155929,glos-lewicy-i-feminizmu-nie-chce-imigrantow-w-europie

Cytuję: „Niewłaściwie zrozumieliśmy słowa o końcu świata. Czekaliśmy na coś w rodzaju światowego potopu. A potop okazał się innego rodzaju. Ci ludzie, oni są szarańczą – kończy swój dziennik Rosjanka, która chciała pozostać na stałe w Niemczech. Całość chronologicznego zapisu wydarzeń związanych z napływem imigrantów do Niemiec.”
Dalej:
 http://www.poloniatube.com/#!To-nie-mo%C5%BCe-by%C4%87-prawda-Wstrz%C4%85saj%C4%85ca-relacja-z-Niemiec/cmbz/56041bb00cf2f0ed7a20255d

Cytuję: „Niemiecka prokuratura stara się zastraszyć Niemców sugerując, że to co piszą na portalu Facebook może mieć dla nich poważne konsekwencje. Jeśli ktoś będzie wygłaszał zbyt radykalne poglądy na temat promowanego przez europejską lewicę potopu młodych islamistów udających uchodźców to na początek może liczyć na ograniczenie praw do kontaktu ze swoimi dziećmi, a w stosunku do recydywistów, których nadal nie przekonuje oficjalna propaganda nawet utraty praw rodzicielskich.”
Dalej: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-beda-odbierac-dzieci-rodzicom-ktorzy-krytykuja-w-internecie-islamistow-szturmujacyc

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. Oni nie muszą dokonywać zamachów bombowych. Czy ktoś wziął pod uwagę, że przecież na miejscu mogą kupić noże i atakować? Do tego jeszcze czymś się odurzą i będą jak agresywne dzikie zwierzę, które zabija wszystkich, których spotka na drodze?
  Ciekawe czy przez filmy o zombie, które agresywnym tłumem atakują ludzi ktoś nie chciał nam czegoś przekazać?

  Polubienie

  • Co do zombie – w grze Dying Light akcja toczy się w mieście Harran, położonym na terenie Turcji ( funkcjonuje tam jako miasto – państwo z uwagi na sporą niezależność). Oglądanie nagrań wideo o hordach imigrantów wleczących się po ulicach lub atakujących bardzo klimatem przypomina ten z gry :X
   btw, czyżby Polski Techland coś zasugerował?

   Polubienie

 2. Wygląda no to, że jestem nietolerancyjnym homofobem, do tego nacjonalistą a jak się ostatnio okazało w mediach Polakiem-nazistą, który wywołał II wojnę i wymordował żydów. Jednakże śmiem twierdzić, że pójście na wybory i głosowanie na prawicowych i konserwatywnych przedstawicieli do parlamentu, to nasz patriotyczny obowiązek (w myśl zasady, że nic nie robienie też jest robieniem, tylko robieniem niczego). Martwi mnie również polska polityka pro-amerykańska w obliczu tego co się zaczyna kręcić pomiędzy Chinami, Rosją, Japonią i USA. Polecam do posłuchania :https://www.youtube.com/watch?v=2xHtWyMjUiM

  Polubienie

 3. rozpoczal sie ostateczny process wynardawiania,pozbawiania europejczyk swojej kultury I przynaleznosci narodowej. W wyniku wczesniejszych prob depopoulacyjnych po przez zubazanie ,przymusowa emigracje ,probowano zmultikulturyzowac swiadomosc europejczykow,szczegolnie tej bialej masci.Proces inwazji watykanskiej kontroli poprzez religie katolicka nie zakonzyl sie od roku 800 ne. Ten process trwa I kroczy na wschod pacyfikujac wszystkie niezalelznie myslace narody .Truto nas komunizmem,przymuszano do katolicyzmu,przyjazni rosyjsko-polskiej,stwarzano wojny I rozbiory.Dzisiaj mowi nam sie ze my cos musimy ,a wszelkie opory niezaleznego myslenia sa karane I krytykowane.Islamizacja Europy to ostatni etap niszczenia bialej europy I nowy etap w tworzeniu globalnego rzadu,jedenj religi I pieniadza,czyli totalnej kontroli.Brzezinski i jego koledzy nie mogl sobie chyba poradzic mentalnie z niezaleznoscia europejczykow I swiadomoscia narodowo -kulturowa narodow srodkowo europejskich.W tym celu wpuscili do akcji swego asa Sorosa ,ktory ma za zadanie po przez islamizacje I ruch multikulti doprowadzic do chaosu I upadku narodow europy.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s