Afery

Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę

Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę

uchodźcy z syriiWklejam artykuł z szokującą w swej wymowie wypowiedź „prezydenta Europy”, Donalda Tuska. Wniosek z niej jest taki, że skoro nawet sam Tusk zesrał się ze strachu, to mamy naprawdę poważne kłopoty.

A to wszystko przez nieprzemyślaną (czy aby na pewno nieprzemyślaną?) wypowiedź Angeli Merkel, cesarzowej Europy. Powiedziała ona, że wszyscy uchodźcy którzy chcą się dostać do Niemiec, zostaną przyjęci i dostaną pomoc. Czyli socjal.

Nie chodzi bowiem o te milion osób, które według statystyk mają się przedostać do Niemiec w tym roku. Obecnie osiem tysięcy osób przybywa dziennie do Europy. Kilka milionów czeka w obozach w Turcji i drugie tyle na wybrzeżach Libii, w ogromnych obozach przypominających te koncentracyjne.

Pamiętajmy, że wojna w Azji i Afryce trwa od wielu dekad i ciągle narasta. Zagrożonych wojną jest grubo ponad 2 miliardy ludzi. Nie jesteśmy w stanie pomóc tylu osobom. Poza tym, ci ludzie przenoszą do Europy właśnie te konflikty plemienne, odłamowe i klanowe, przed którymi uciekają. Nielegalna imigracja zmieni Europę w Afrykę, ale z Afryki Europy nie uczyni.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Tusk: teraz nadejdą nie tysiące, ale miliony imigrantów. Nowy szlak prowadzi przez Polskę

Donald Tusk na szczycie unijnym w środę stwierdził: „Oczywiste jest, że największa fala uchodźców, imigrantów jest jeszcze przed nami, dlatego musimy skorygować politykę otwartych drzwi. (..) Dziś rozmawiamy nie o tysiącach, lecz o milionach uchodźców próbujących dostać się do Europy” – stwierdził według TVN24.pl Przewodniczący Rady Europejskiej.

Oznacza to, że władze UE mają informacje, z których wynika, że dotychczasowe kłopoty z pierwszą falą imigrantów to dopiero lekki powiew poprzedzający prawdziwy huragan.

Inwazja na Polskę

Jak podaje serwis „kresy.pl” dziennikarz niemieckiej gazety „Die Zeit” na greckiej wyspie Kos wszedł w posiadanie mapy pokazującej nowy szlak wytyczony przez „koordynatorów” drugiej fali imigracyjnej. Mapa pochodzi od syryjskich uchodźców z kolejnej fali nadciągającej na Europę. Polska stanowi na niej przedostatni etap drogi ku Niemcom. Oznacza to, że ktoś znalazł nowy, słaby punkt w niewydolnym, europejskim systemie granicznym? W takim razie ktoś też zaplanował i zarządził wśród imigrantów przemarsz nowym szlakiem?

Przypadek skoordynowany

Już wcześniej można było zetknąć się z informacjami sugerującymi, iż imigranci są nadzwyczaj dobrze zorganizowani. Zastanawiająca była nagłość i masowość napływu ludności. Z dnia na dzień setki tysięcy przybyszy zalało Południową Europę. Jest to tym bardziej dziwne, że wojna w Syrii trwa już pięć lat i apogeum jej intensywności dawno minęło. Jak podaje serwis „wiadomości.wp.pl” około 90% szturmujących Europę imigrantów spędziło ostatnie kilkanaście miesięcy w obozach dla uchodźców i ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Jednak z jakiegoś powodu z dnia na dzień wszyscy wpadli na ten sam pomysł, by ruszyć gremialnie na Europę.

Zorganizowany chaos

Kolejny, niespotykany przy takich zjawiskach, fakt to dane zawarte w statystykach ONZ, które mówią, iż 75% pierwszej fali imigrantów stanowili młodzi mężczyźni w wieku poborowym. Zwykle przy takich wędrówkach odsetek kobiet, dzieci i mężczyzn jest porównywalny. Powstaje też pytanie, skąd na masową skalę imigranci posiadają najnowsze smartfony, a w nich oprogramowanie GPS z mapami wytyczającymi najłatwiejsze szlaki prowadzące do Niemiec, jednocześnie omijające graniczne blokady. Jak podaje serwis „Wirtualna Polska” imigranci posiadają przy sobie tysiące euro w gotówce, które przeznaczali najpierw na opłacanie przemytników z Turcji, później na przekupywanie urzędników i pograniczników w Europie. Do tego uchodźcy nie stanowią bezładnych skupisk, ale są podzieleni na 100-200 osobowe, świetnie zorganizowane grupy z własnymi liderami.

Kto stoi za wędrówką ludów?

Jeśli informacje podane przez niemiecką gazetę „Dei Zeit” się potwierdzą i przynajmniej część drugiej fali imigrantów pójdzie nowym szlakiem, odzwierciedlonym na mapie zdobytej przez dziennikarza, może to oznaczać, że mamy do czynienia z odgórnie zaplanowanym wydarzeniem. Nie jest jasne, czy stoją za tym jedynie świetnie zorganizowani przemytnicy, potrafiący działać na ogromną, niespotykaną dotąd skalę. Trudno jednak nie ulec wrażeniu, że do skoordynowania działań na takim poziomie potrzebna jest pomoc służb wywiadowczych jakiegoś państwa. Miejmy nadzieję, że na te pytania odpowie nam przyszłość.

Podsumowanie, które wcale nie jest śmieszne

Islam tak zapamiętale walczy o pokój w imię Allaha, że na Bliskim Wschodzie niedługo nie pozostanie kamień na kamieniu. Możliwe, iż teraz nadchodzi czas na zaprowadzenie pokoju również w Europie. Na dobry początek w naszym kraju już czekają na muzułmanów tysiące meczetów, które jedynie będą musieli przystosować do swoich potrzeb, tak jak zrobili to w Zachodniej Europie, poprzez usuwanie z nich krzyży. Czas zrozumieć niepodważalną prawdę: islam jest religią pokoju, a groby tych, którzy uważali inaczej, rozsiane są po całym Bliskim Wschodzie.

Źródło: wirtualnapolska.pl

Reklamy

8 odpowiedzi »

  • Obyś miał rację. Też chcę by Polska wyszła z tego wzmocniona, bo my jesteśmy obecnie na uboczu tego konfliktu. Jak zacznie się rumor na Zachodzie, to tym razem my będziemy przyjmować uchodźców – czyli rdzennych Europejczyków. Co za ironia losu to by była 😉

   Polubienie

   • Ironia to mało powiedziane. Prawo, jeszcze istniejącej, UE zezwala imigrantowi ściągnąć rodzinę. To, że powrócą do nas miliony rodaków osiedlonych w Europie zachodniej, to bardzo dobrze – przyjmiemy ich z otwartym sercem. Ale gorzej jak ziomki gościnnej Merkelowej zaczną imigrować do naszego kraju i ściągać swoje rodziny. Jakie wtedy rząd Polski wymyśli kwoty?
    Germańsko ciasno się u nas zrobi. U wschodnich Słowian nie mamy co szukać, bo Tusk, do pewnego czasu towariszcz Putina, nagle przeistoczył się w pieska rasy mieszanej amerykańsko germańskiej, robiąc mnie wrogiem Rosji ( bądź co bądź słowiańskiego narodu). Na południu Słowianie wypięli na Polaków dupę( i słusznie) za zdradę Grupy Wyszehradzkiej (skur…….stwo polskiego nierządu!)
    Oj, mogą jeszcze nadejść czasy dla mądrych Polaków, że uciekając przed germanizacją, z własnej woli będą się rusyfikować i na kolanach przepraszać Orbana kraj i jego sąsiadów.
    A tak całkiem poważnie. Czy Polska ma jakąś twarz na arenie międzynarodowej?
    Uważam, że nie i tego się bardzo wstydzę.
    Ktoś powie:,, to nie ja, to ten durny rząd”.
    A spośród kogo został wybrany? Zaiste ciekawe. Spośród mądrych, uczciwych i szlachetnych Polaków wybierany jest rząd, którego wyborcy – ludzie nad Wisłą – nazywają bandą głupców i złodziei. Bardzo ciekawe …

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • Trzeba pukajacych do Polski uchodzcow w Przemyslu odsylac na pociagi z Lwowa do Wiednia przez Slowacje, ktora niech je jak na Wegrzech przepuszcza. A z Wiednia juz blisko do RFN.

     Polubienie

 1. Ciekawe kto rządzi tą małą niebieską kulką znajdującą się w małym układzie słonecznym na obrzeżach drogi mlecznej. Świadomość mojej małości nie pozwala mi wypowiadać się na temat rożnych zjawisk zachodzących w mrowisku, jednak z ciekawością przyglądam się temu co się dzieje. Na marginesie „polecam” lekturę Georgija Iwanowicza Gurdźijewa – OPOWIEŚCI BELZEBUBA dla wnuka – Obiektywna bezstronna krytyka życia ludzi. Ale niekoniecznie…

  Polubienie

 2. Najgorsze jest to że teraz każdy kto będzie krytykował islam będzie utożsamiany z prawicowymi chamami nawołującymi do zatapiania łodzi czy gazowania uchodźców w Auschwitz. Tacy ludzie to się też niczym nie różnią od muzułmanów i wcale ich nie popieram.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: