Afery

Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!

Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!

islamDziś artykuł o poczynaniach żydowskiego spekulanta, George Sorosa. Jest to postać wprost z bankierskich elit politycznych, skrajnie kontrowersyjna. W jego życiorysie są liczne bardzo mroczne momenty. Nie napiszę wprost, wiecie dlaczego.

Jedna z międzynarodowych fundacji George Sorosa sfinansowała druk ulotek dla nielegalnych imigrantów szturmujących nasz kontynent. Stworzyli oni także portal „welcome to Europe” dla islamskich imigrantów w języku arabskim i w innych językach.

Z kolei polskojęzyczna fundacja Batorego, której sponsorem jest właśnie bankier Soros, chce na potęgę cenzurować i kneblować wypowiedzi Polaków. Pozyskała ona aż 150 mln złotych dotacji, by przekazywać je na lewackie inicjatywy które mają potem nękać i terroryzować Polaków za „myślozbrodnię„. Poniżej wklejam dwa artykuły o w/w poczynaniach George Sorosa.

Faktem jest że mamy do czynienia z zaplanowaną, islamską inwazją. Faktem jest, że jest to cicha wojna wypowiedziana naszej cywilizacji. A celem ostatecznym jest jej zniszczenie i zastąpienie jej islamistami o mentalności niewolniczej. Kolejnym faktem jest to, że żyjemy w tworze totalitarnym o nazwie Unia Europejska. Która co rusz depcze wolność swoich „landów” i narzuca nam to, jak mamy się wypowiadać i myśleć.

Równie ciekawa jest inicjatywa prokorporacyjnego i prorządowego lewactwa z portalu wykop.pl o kablowaniu na nieprawomyślnych obywateli:

mowa nienawiściO islamskiej inwazji i realnych poglądach Polaków. Był sondaż na Polsat News i pytanie: „czy Polska osiągnęła sukces ws imigrantów?”
93% powiedziało, że NIE. 7% że tak. Widać więc jak wielka jest jednomyślność w sprawie przyjmowania obcych nam i nienawidzących naszej kultury islamistów. Tak więc finansiści, politycy i bankierzy którym marzy się przykręcenie nam śruby na skalę globalną, robią co mogą by nakazywać nam, jak mamy myśleć i wypowiadać się.

A poniżej wypowiedź radykalnej feministki, Kingi Dunin. Nie, nie jest to „fake”, ale wypowiedź autentyczna. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego kobiety najczęściej bronią islamistów. Tym bardziej zastanawiało mnie to, dlaczego feministki walczące o prawa kobiet, wręcz zachęcają do osiedlania się muzułmanów. Którzy jak wiadomo, traktują kobiety jak zwierzęta.

U siebie zablokowałem już kilka kobiet, które robiły wybitnie proislamską propagandę. A wytłumaczenie tego jest prastare tak jak nieokrzesana, człowiecza natura. Kobiety zawsze poprą silnych i czasami agresywnych samców alfa, w tym przypadku muzułmanów. Tylko o to tu chodzi. Jest kryzys męskości spowodowany przez matki i ojców lat ’70, 80′ i 90′ i ich wychowanie. Więc kobieta podświadomie poprze nawet muzułmanina, byle to tylko był ostry, agresywny samiec. Poza tym, kobiety zawsze musiały mieć w sobie pierwiastek masochizmu i autodestrukcji, by mogły przez tysiąclecia wytrzymywać z męskimi brutalami.

beka z feministekWstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Duże środki na cenzurowanie wypowiedzi Polaków

Cytuję: „Wolność słowa w Polsce może być poważnie zagrożona. Fundacja Batorego, założona przez słynnego żydowskiego spekulanta, George’a Sorosa pozyskała aż 150 mln złotych na program, którego jednym z filarów będzie walka z homofobią, antysemityzmem, ksenofobią i wszelkimi formami dyskryminacji. Różne organizacje mogą się ubiegać o spore granty, które pozwolą im w sposób masowy, nękać wszystkich, którzy wypowiadają się w przestrzeni publicznej inaczej niż życzą sobie tego ich mocodawcy.

Sytuacja jest szczególnie niebezpieczna właśnie teraz, gdy trwa silny ideologiczny front w sprawie t.zw. uchodźców. Słowa krytyki pod adresem islamskiej inwazji mogą być wkrótce surowo zabronione, ponieważ będą interpretowane jako mowa nienawiści. Dodatkowo Polaków będzie się biło po głowach pałką politycznej poprawności.

Szaleństwo poprawności politycznej dociera i do nas, a nasz niezlustrowany nigdy aparat sądowniczy nie tylko jest niewydolny, ale często staje się narzędziem ataku w rękach środowisk lewicowych. Wystarczy napisać niepochlebnie o rasistowskiej żydowskiej ideologii zwanej syjonizmem, aby od razu z automatu klasyfikowano to jako oczywisty antysemityzm.

W obliczu muzułmańskiej inwazji, jaka odbywa się na naszych oczach, możemy być wkrótce zupełnie bezbronni. Nie pozwoli nam się nie tylko jej przeciwdziałać, ale też nie będzie wolno tego krytykować, dopóki nam na to nie zezwolą. Do tego czasu lewicowe organizacje pozarządowe finansowane przez Fundację Batorego, będą mogły same decydować co jest mową nienawiści, a co nią nie jest.

Smaczku dodaje fakt, że inna organizacja ufundowana przez George’a Sorosa, w2E (Welcome To Europe) właściwie zachęca do najazdu na Europę publikując np. specjalne poradniki nielegalnego imigranta. Teraz inna organizacja tego żydowskiego „filantropa” będzie pomagała w zwalczaniu oporu państw członkowskich UE przed przymusowymi zmianami w składzie etnicznym ich narodu.”

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

__________________________________________________________

Przewodniczący Rady Europejskiej uważa, że Unia Europejska nie jest w stanie kontrolować granic zewnętrznych, co powoduje, że wiele krajów musiało zamknąć swoje granice, broniąc się przed napływem imigrantów. „Kryzys, którego jesteśmy świadkami, jest testem na człowieczeństwo i odpowiedzialność” – napisał Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk w liście opublikowanym na oficjalnym portalu Rady Europejskiej. Tusk zaznaczył, że kraje Unii Europejskiej obecnie nie są w stanie kontrolować granic zewnętrznych, co powoduje, że wiele krajów musiało zamknąć swoje granice, broniąc się przed napływem imigrantów. Jego zdaniem liderzy krajów unijnych muszą opracować wspólną politykę migracyjną, a nie zrzucać odpowiedzialność na siebie w tej kwestii. Ponadto Tusk określił aktualne zadania UE.

Wśród nich znalazła się pomoc krajom wspólnoty, do których napływa najwięcej uchodźców, współpraca z Bałkanami i z krajami graniczącymi z Syrią. Przewodniczący Rady Europejskiej poruszył również kwestię pomocy finansowej Urzędowi Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców i Światowemu Programowi Żywnościowemu ONZ (WFP). „WFP potrzebuje funduszy, by zaopatrzyć w żywność 11 milionów osób w Syrii i w tym regionie. Zachęcam was, byście nie czekali na szczyt i wpłacali datki na WFP ONZ” – napisał Tusk. Nadzwyczajny szczyt liderów krajów unijnych w sprawie uchodźców wyznaczono na 23 września. Od początku 2015 roku na terytorium Unii Europejskiej przybyło około 500 tysięcy uchodźców. Każdego dnia przybywają kolejni. Komisja Europejska oświadczyła, że obecny kryzys imigracyjny na świecie jest największy od czasów II wojny światowej. Kraje unijne w ciągu najbliższych dwóch lat przyjmą do 160 tysięcy imigrantów.

imigranciZe względu na dużą liczbę imigrantów w Niemczech władze nie znalazły lepszego sposobu, niż rozmieścić ich… w salach gimnastycznych w szkołach sportowych dla dzieci i młodzieży. Fakt, że właśnie dwie sale sportowe federalnego ośrodka treningowego z finezyjnym sprzętem dla profesjonalnych sportowców już nie są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, stanowi namacalny przykład tego, jak ogromne trudności sprawia władzom rozmieszczenie obecnie stale rosnącej liczby uchodźców w ludzkich warunkach. Sale sportowe są najprostszym rozwiązaniem tego problemu. Ale prowadzi to do konfliktów: rodzice niepokoją się o swoje dzieci. Ucierpią też na tym osiągnięcia sportowe. W przestarzałych i zniszczonych salach sportowych nie można rozlokowywać imigrantów, bo nie spełniają one standardów sanitarnych.

Kanclerz Austrii Werner Faymann i wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel podkreślili w sobotę pilną potrzebę dofinansowania pomocy dla uchodźców syryjskich na Bliskim Wschodzie, by powstrzymać ich przed napływem do Europy. Wymienili sumę 5 miliardów euro. Gabriel oświadczył, że „jeśli Unia Europejska nie otworzy teraz sakiewki, to jeszcze więcej ludzi wyruszy w drogę”. Wskazał na potrzebę poprawienia sytuacji w obozach dla uchodźców w Libanie i w Syrii. Zwrócił uwagę, że oenzetowski Światowy Program Żywnościowy (WFP) był zmuszony zredukować pomoc dla uchodźców w krajach sąsiadujących z Syrią z 27 do 13 dolarów na osobę miesięcznie. „Musimy pomagać w krajach, gdzie nędza jest tak wielka, że ludzie wyruszają w drogę. Co prócz ucieczki pozostaje ludziom, którzy nie mają nic do jedzenia i picia?

Żadne ogrodzenie na świecie nie zdoła ich powstrzymać” – podkreślił wicekanclerz Niemiec. Gabriel i Faymann byli zgodni co do tego, że w tę pomoc powinna się zaangażować Unia Europejska, ale także Stany Zjednoczone i państwa arabskie położone nad Zatoką Perską. Dodał, że pomoc ta ma być omawiana w środę na nadzwyczajnym szczycie UE w sprawie kryzysu migracyjnego. „Jakiś kraj może zbudować ogrodzenie i spróbować zrzucić zadania humanitarne na sąsiada. Dla wielu problemów tego świata nie wystarczą jednak narodowe rozwiązania, bo potrzebna jest międzynarodowa solidarność” – powiedział Faymann. Dodał, że w kwestii uchodźców trzeba dążyć zarówno do humanitarnego rozwiązania, jak i do zapewnienia ładu i porządku, zaś realizacja prawa człowieka, jakim jest prawo do azylu, wymaga ogólnoeuropejskiej współpracy, ale też kontroli.

Polskie media starają się zbytnio nie eksponować szokującej prognozy węgierskiego MSZ. Szef węgierskiej dyplomacji Péter Szijjártó, oświadczył, że do Unii Europejskiej zmierza nawet 35 milionów osób. Inwazja na Europę stała się faktem jednak Europejczycy nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego co się dzieje i żyją w błogim przeświadczeniu, że jest to jakiś kryzys humanitarny. Utwierdzają ich w tym media, które zamiast raportować o postępach islamskiej inwazji opowiadają jakieś banialuki o schorowanych ludziach, kobietach i dzieciach. Politycy z Unii Europejskiej kłócą się o to gdzie rozlokować 120 tysięcy islamistów znajdujących się już w krajach unijnych, 600 tysięcy następnych czeka na przydział, a jeśli wierzyć węgierskiemu MSZ wkrótce będą to miliony.

Europa padła ofiarą wojny hybrydowej. Islamskie masy to odpowiednik „zielonych ludzików”, którzy zajęli ostatnio Krym i odwojowali Donbas. Jednak tamten konflikt, mimo elementów wojny hybrydowej, szybko przekształcił się w wojnę konwencjonalną z frontem i artylerią, a w przypadku ataku ISIL, który obserwujemy może nigdy do tego nie dojść. Przejęcie kontynentu odbywa się poprzez wielką płodność, gwałty, a teraz zapewne dojdą liczne akty terroru. Zszokowani Węgrzy budują zasieki wzdłuż całej swojej granicy z Serbią i Chorwacją. Węgrzy mają pretensje do Serbów, którzy nic nie zrobili aby zatrzymać tę nawałę. Co więcej serbscy policjanci stali i patrzyli się, gdy atakowani byli policjanci węgierscy. Niedawno doszło też do incydentów na granicy chorwacko-węgierskiej. Nie widać końca tego islamskiego potopu. Węgrzy twierdzą, że wszystko to co obserwujemy obecnie w Europie to zaplanowana akcja. Dają do zrozumienia, że stoją za tym islamscy radykałowie, którzy podczas zamieszek kierowali ludźmi za pomocą megafonów nawołując po arabsku i po angielsku.

uchodźcy z syrii Dziennikarz Sky News ujawnił znaleziony na plaży „podręcznik imigranta”. Zawiera on wskazówki, mapy, numery telefonów i informacje dotyczące uzyskania pomocy w całej Europie. Zobacz pod jakie polskie adresy są kierowani muzułmańscy uchodźcy. Wśród wyrzuconych kamizelek ratunkowych i przebitych pontonów przy plaży na greckiej wyspie Lesbos, dziennikarz Sky News odkrył podarty egzemplarz przewodnika. Przewodnik dla imigrantów napisany został w języku arabskim i zawiera numery telefonów organizacji, które zapewnią pomoc uchodźcom. Dystrybutorem jest organizacja w2eu (Welcome to EU) co w tłumaczeniu oznacza „Witamy w Unii Europejskiej”, jest ona finansowana przez Open Society Institute.

imigranci Działacze w2eu posiadają w Turcji centrum dystrybucji, gdzie „przewodnik” jest rozdawany przez wolontariuszy. Wewnątrz książeczki znajdują się mapy z wyznaczonymi trasami przedostania się do europy, a dalej do Niemiec. Uchodźcy mają do dyspozycji całodobowy numer infolinii pod którym muzułmańscy wolontariusze z europy zachodniej odbierają informacje o zagrożeniu życia, informacje te przekazują do europejskiej straży granicznej patrolującej przybrzeżne wody gdzie imigranci są dostarczani przez przemytników. Na strona internetowej „w2eu” znajduje się hasło zachęcające przyszłych imigrantów do podróży: „Zapraszamy wszystkich podróżnych do ich trudnej wyprawy i życzymy Wam wszystkim sukcesu – ponieważ swoboda przemieszczania się jest prawem każdego człowieka.”

Na liście miejsc w których uchodźcy mogą szukać pomocy znajduje się 7 polskich adresów:

RAS Kolektyw Antygraniczny / RAS No Border Collective
e-mail: network(at)noborder.org.pl (jedyna organizacja bez adresu stacjonarnego)
Anti-state, anti-autoritarrian No Border Collective. Helps especialy immigrants without regulated status (Antygraniczna, antyrządowa organizacja. Pomaga szczególnie imigrantom o nieuregulowanym statusie)

Helsińska Fundacja Praw Człowieka / Helsinki Foundation for Human Rights
Zgoda Str. 11, 00-018 Warsaw
tel.: (48) 22 828 10 08, (48) 22 828 69 96, (48) 22 556 44 40 fax: (48 22) 556 44 50
e-mail: hfhr(at)hfhrpol.waw.pl; http://www.hfhr.pl
Legal assistance for refugees and immigrants (Pomoc dla uchodźców i imigrantów)

Warszawskie Centrum Wielokulturowe / Warsaw Multicultural Center Fundacja Inna Przestrzeń
Nowy Swiat Str. 23/25 loc. 32/IV floor, entrance from the backyard: from passage „Italia”/00-029 Warsaw (4 piętro, wejście od podwórza, przejście oznaczone szyldem „Italia”)
tel.: +48 (0) 22 425 87 47; fax.: + 48 (0) 22 435 53 47
e-mail: inna(at)przestrzen.art.pl; Skype: inna.przestrzen; http://www.przestrzen.art.pl

Help and informations for foreigners (pomoc i informacja dla obcokrajowców)
Centrum Powitania
Górskiego Str. 3 lok. 17; 00-033 Warsaw
tel.: +48 (22) 403 78 72
e-mail: biuro(at)centrumpowitania.org.pl

Advisory point for foreigners (punkt powitalny dla obcokrajowców)
Stowarzyszenie Interwencji Prawnej Sekcja ds. Cudzoziemców
monday – friday: 10:00 – 16:00
3-go Maja Al. 12 loc. 510; 00-391 Warsaw
tel./fax: (+48 22) 621 51 65
e-mail: interwencja(at)interwencjaprawna.pl; http://www.interwencjaprawna.pl

Only for legal not obligatory imigrants (Tylko dla legalnych imigrantów)
Polska Akcja Humanitarna / Polish Humaniatarian Action – Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom
Szpitalna Str. 5 lokal 18; 00-031 Warsaw
tel: (48 22) 828 88 82 extension 250
http://www.pah.org.pl

Assistance for foreigners who were granted the refugee status in Poland, subsidarian protection or permit for tolerated stay, as well as to those who are still seeking to obtain such a status (pomoc dla obcokrajowców ubiegających się o status uchodźcy)
Emma Hostel
Wilcza Str. 25 loc. 4; 00-544 Warsaw
tel/fax: +48 22 629 76 95
emmahostel(at)gmail.com; http://www.emmahostel.pl

Place friendly for any kind of immigrants (Miejsce przyjazne dla każdego imigranta)
http://www.w2eu.info/poland.en.html

Jeszcze jedno hasło mówiące wprost o pełnym wsparciu dla wszystkich emigrantów ze strony organizacji: „Na zewnętrznych granicach Europy, ludziom odmawia się wjazdu, są oni więzieni i deportowani. Niemniej ludzie maszerują dalej. W2eu.info wspiera Was wszystkich, którzy przyjeżdżacie do Europy w walce o lepsze życie.” Podany jest także adres organizacji Global Detention Project, której strona (http://www.globaldetentionproject.org/countries/europe/poland/introduction.html) bardzo szczegółowo wyjaśnia w jaki sposób otrzymać w Polsce obywatelstwo.

uchodźcy z syrii Mamy więc potwierdzenie, że plan zniszczenia Europy poprzez napływ muzułmańskich uchodźców to dobrze zaplanowane przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest sam George Soros, biznesmen i filantrop reprezentujący interesy żydowskich bankierów Rothschild. Złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie. Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. Przeznacza on ponad 7 miliardów dolarów na media i organizacje takie jak ACORN, La Raza, The Huffington Post, The Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, The Center for American Progress, MoveOn.org oraz setki innych.

W Polsce Soros finansuje działanie Fundacji Batorego, organizacji Nigdy Więcej oraz wspiera środowiska LGBT. Jest on członkiem Klubu Rzymskiego, Grupy Bilderberg i najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos. w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos George Soros oznajmił zebranym: „Jestem aniołem, który chce ratować świat”. Soros od kilku dekad toruje drogę do mającego się wyłonić z chaosu Nowego Porządku Świata, w myśl zasady: Problem, Reakcja, Rozwiązanie. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć o propozycji rozwiązania problemu imigracyjnego, przedstawiony zostanie kolejny plan ratunkowy dla Europy, będący kolejnym krokiem do jeszcze większej kontroli i zniewolenia ludzkości.

Warto też wiedzieć, że fundacja George’a Sorosa stoi za tzw. „kolorowymi rewolucjami”. Szkoliła ich liderów, finansowała działalność i doradzała jak obalić panujące władze. Wydała też podręcznik „Od dyktatury do demokracji” będący poradnikiem, jak obalić panujące władze. Osobom zainteresowanym pogłębieniem tematu polecamy świetny film dokumentalny „Jak się robi rewolucje”.

Wszyscy zastanawiali się, kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europę. Teraz już wiemy. Jeśli działalność organizacji pana Sorosa nie jest zachęcaniem do tego, co właśnie widzimy w Europie, to jak ją nazwać? Miłosierdzie, czy sprawcze pomocnictwo w zalaniu Europy islamistami? Wśród licznych teorii, co do przyczyn tej indukowanej przez kogoś migracji ludności, pojawia się taka, że ma to doprowadzić do łatwiejszego wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Stworzenie totalitarnego państwa policyjnego będzie po prostu konieczne, bo ze względu na terroryzm nie będzie się dało normalnie żyć w krajach europejskich. W takiej sytuacji mieszkańcy sami będą się cieszyli z narzucanych im ograniczeń i wszyscy będą kiwali ze zrozumieniem głowami, że ich niedogodności są koniecznością, aby mogli być bezpieczni.

George Soros jest związany z planami wprowadzenia NWO od bardzo dawna, dlatego aktywność jego organizacji w podsycaniu islamskiej nawały na Europę może wskazywać na to, że jest jakiś cel nadrzędny, który chcą osiągnąć unijni politycy i dlatego pojawiają się niemądre wypowiedzi zapraszające miliony uchodźców, a media wciąż opowiadają bajkę o schorowanych ludziach, kobietach i dzieciach, uciekających z obszarów wojennego kataklizmu. Oficjalnie nie wolno tego dostrzegać, ale na szczęście widzi to zdecydowana większość społeczeństw Europy.”

Autor: Sputnik (1, 2), jkl (3), admin ZnZ (4, 19), Michał KK (5-17), admin WM (18)
Źródła: pl.SPutnikNews.com, ZmianyNaZiemi.pl, Wolna-Polska.pl
Kompilacja 7 wiadomości: WolneMedia.net

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Proszę znaleźć na tym portalu serię artykułów pod tytułem „Największy przekręt finansowy świata” wyciągnąć odpowiednie wnioski i rozpocząć przeciwdziałanie na gruncie prawnym. Ja zbyt mało wiem i nie mam czasu na coś takiego. Ponadto korzystając z wiedzy zawartej w tym artykule należałoby opracować skrócony zakres obowiązków jako fizycznych ludzi, osób sprawujących funkcje publiczne w Polsce. Na tyle uniwersalne aby dotyczyły posłów, urzędników w tym prezydenta, premiera, ministrów, biskupów, księży i innych wyznań, oraz wszelkich funkcjonariuszy resortów siłowych. Może ktoś podejmie się tego zadania i upubliczni to.

  Polubienie

 2. Niech teraz Dunin weźmie pod swój dach uchodźców, w końcu publicznie się zdeklarowała, że ich przyjmie. Mam nadzieje że nie jest to takie kobiece świergotanie i kobieca hipokryzja, i naprawdę przyjmie pod swój dach Arabów. Powiedzieć „welcome” a potem trzymać się z daleka na 20 km to każdy może.

  Polubienie

   • Niestety uchodźcy do Nas podążają, kilka dni temu przekraczając granicę Polsko Litewską w Ogrodnikach widziałem maszerujących tylko mężczyzn w wieku poborowym z bagażami, w ciągu ostatniego miesiąca przejeżdżałem tamtędy kilkukrotnie i za każdym razem taka mała grupka się przemykała. Ponadto w samej Warszawie w okolicach dworca centralnego widziałem małe grupki mężczyzn i na 100% nie byli to europejczycy. Niestety POlska niesuwerenna przyjmuje uchodźców. Mój dobry kolega wynajmował niedawno mieszkanie takiej grupce, po dwóch miesiącach, jak się okazało, że mieszkanie jest zdewastowane, a oni nie płacą rozwiązał z nimi umowę, lecz oni nie chcieli opuścić lokum i zachowywali się agresywnie, lecz pomoc znajomych i ich perswazji rozwiązała problem, ale co będzie gdy ich będzie więcej. Mieszkałem parę latza granicą, mam przyjaciela Pakistańczyka, który sam mnie ostrzega przed tym co się dzieje i może się stać. Kobiety, no cóż…. szkoda gadać, gatunek próżńy, hedonistyczny, do tego ciemnoskórzy samce alfa. Pamiętam z młodości, którzy chłopcy mają największe powodzenie wśród płci przeciwnej, teraz widzę jak ubolewają, bo alko, bo przemoc. Uleganie emocjom to taka sama szansa na wygraną jak w lotto albo i mniejsza. Zawsze powtarzam, żeHomo Sapiens nie znaczy, że sapie, tylko, że myśli. Zobaczymy jak to się skończy, bo historia wszystkich osądzi, bez litości.

    Polubienie

  • Co ciekawe, wiele feministek nie podziela mainstreamowego zdania pani Dunin. Czyżby ludzie zaczęli myśleć nieco poza sztywnymi schematami ideologii?

   Cytuję: „Jakiem feministka, wolę Jarosława Kaczyńskiego niż „pięknego Araba”. Żadna rozsądna kobieta nie powinna pakować się dobrowolnie w związek z ortodoksyjnym muzułmaninem, nie ważne jak „orientalnym”. Poza tym, nie mogę się nadziwić, jak można tak zionąć nienawiścią do wszystkich polskich mężczyzn, a nawet piętnować ich za to, że chcą bronić swoje żony i córki przed potopem barbarzyńców. To, że ktoś etykietuje się feministką, nie znaczy, że ma bez zastanowienia łykać wszystkie dogmaty skrajnie lewicowe. Islam stoi w sprzeczności z równouprawnieniem kobiet, i to jest fakt, a nie ksenofobiczne uprzedzenie.”

   Polubienie

   • Lepiej późno niż wcale. Zobacz Jarek jak jeden lewak od Palikota dokładnie Armand Ryfiński się nawrócił. Gada z sensem .
    A co do tego cytatu to wiesz Polki oczywiście nie wszystkie bo są wyjątki udają jakieś wielkie niedostępne damy. My Polacy im śmierdzimy i w ogóle się nami brzydzą i pomiatają. Ale jak taka dama wyjedzie za granicę na last minute do Tunezji czy Egiptu to rozkłada nogi dla pierwszego lepszego araba i robi za worek na spermę. A potem płacz że mnie bije , że dzieci chce zabrać i tak dalej. Na całym świecie Polki są uważane za łatwe i najpiękniejsze co jest błędem. Gdybyśmy tak koło nich nie skakali i ubóstwiali je to teraz nie miałyby tak rozbuchane ego wielkich globalistek i światowych kobiet.

    Polubienie

 3. Juz od dawna mieszkam w Anglii i odnosze wrazenie, ze Polka za granica znacznie czesciej wybiera obcokrajowca zamiast Polaka ale nie udalo mi sie zaobserwowac tego procederu u kobiet wielu innych nacji, ktore mieszkaja w mojej okolicy a ponadto bylem kiedys w odwiedzinach w Hadze i w polskim baro klubie byly tylko Polki i podrywajacy je murzyni i araby. O co tu chodzi? W czym Polscy mezczyzni sa gorsi? One czesto nie znaja zbyt dobrze jezyka swojego partnera i vice versa, juz nawet nie zlicze przypadkow w ktorych odpowiadam komus, ze jestem Polakiem a on mi na to, ze ma lub mial zone/dziewczyne Polke i niewazne skad i jaki jest aby byl obcokrajowcem a oni czesto traktuja je oczywiscie przedmiotowo zwlaszcza muzulmanie, no i dlaczego zdrowa psychicznie kobieta chcialaby dobrowolnie przejsc na islam????????? przeciez to jest posadzenie siebie samej w wiezieniu. Dziewczyny! O co tu chodzi, przeciez wy juz doprowadzilyscie do tego, ze jak obcokrajowiec slyszy Polka to juz sie cieszy bo wie, ze zaraz ja wykorzysta jak szmate bo wlasnie tak o was mysla a przynajmniej wielu z nich i nie zaobserwowalem tego zjawiska, na tak wielka skale w zadnym innym narodzie. Kiedys arabski taksowkarz sytal czy mam dziewczyne, nie mialem wiec odpowiedzialem nie a on do mnie jak?przeciez Polki sa takie latwe, kazdy mial dziewczyne Polke a pozniej placza i chodza z wozkami bez ojcow, jak mozna miec tak niska samoocene, dziewczyny prosze szanujcie bo to jest na prawde ogromny wstyd nie tylko dla was ale i dla calego narodu.

  Polubienie

  • Masz absolutną rację, zresztą już na tym blogu o tym mówiłem zresztą autor tego bloga Jarek też. Wejdź na Samczeruno lub pokolenieikea to się więcej dowiesz dlaczego tak jest. Chodzi o podświadomość kobiet które pragnie , żąda prymitywnego samca alfa z dużym kutasem. One same przeważnie są tego nieświadome bo nie mają takiej wiedzy, a my mamy. Nawet feministko (o zgrozo!) też tego pragną. Mówiłem o tym 27 października wpis wyżej.
   Pozdrawiam słowianinie.

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s