Afery

Od lipca do Polski wjechało 11000 uchodźców. Granice są szturmowane a media milczą!

Od lipca do Polski wjechało 11000 uchodźców. Granice są szturmowane a media milczą!

imigranci w PolsceWklejam artykuł odnośnie szturmowania polskich granic przez nielegalnych imigrantów. Przy czym nie chodzi wcale o nowy szlak przemytniczy z południa Europy. Ale o kierunek migracji (de facto: inwazji) o którym milczą media! Czyli o naszą wschodnią granicę.

Oto oficjalnie potwierdzone liczby imigrantów od czerwca 2015 roku. Dlaczego w ogóle się o tym nie mówi w mediach?
-czerwiec: 300 osób
-lipiec: 1000 osób
-sierpień: 4000 osób
-1 września do 10 września: 6000 osób
-danych za 11 września do 23 września (dziś) brak

Wszystko wskazuje na to, że przemytnicy odkryli nowy szlak tranzytu ludzi ze wschodu, właśnie przez Polskę, naszą wschodnią granicę. Cisza medialna na temat tej rzeki ludzi raczej nie dziwi. Dziwi jednak to, że Polsce, która powoli staje się krajem tranzytowym, narzuca się kwoty uchodźców.

Spośród tych 11300 ludzi, 672 osoby złożyły podanie o azyl w Polsce. Cała reszta pojechała do Niemiec lub Szwecji, czyli zasiłkowego „raju obiecanego”, gdzie allah rękoma euro-idiotów rozdaje mannę z nieba w postaci zasiłków.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Nielegalni imigranci szturmują polskie granice

Cytuję: „Na oficjalnej stronie celników polskich celnicy.pl jest wpis z tytułem:
„Fala ‘uchodźców’ z Kaukazu i Azji. Starcie pograniczników z Czeczeńcami”.

Nielegalni imigranci z Kaukazu i Azji próbują dostać się do Polski przez Białoruś. Media społecznościowe obiegł filmik z przejścia granicznego w Terespolu. 8 września grupa Czeczeńców próbowała nielegalnie dostać się do Polski. Do szarpanin doszło w momencie, kiedy nielegalni imigranci próbowali odbić swoich kolegów zatrzymanych przez Straż Graniczną. Po kilku godzinach grupa została odesłana na Białoruś.

Imigranci z Syrii czy Kaukazu?

Polskie media są pełne doniesień o fali imigrantów przetaczającej się przez Zachodnią Europę. Obrazki z szturmowania serbsko-węgierskiej granicy można obejrzeć w każdych wiadomościach. Jak na razie jednak nie wiele mówi się o problemie który Polska ma zaraz za wschodnią granicą. Przejście graniczne w Terespolu jest oblegane przez imigrantów z Kaukazu i Azji.

Terespol to wrota do UE

Przejście kolejowe z Białorusią – Terespol. Codziennie podjeżdżają tam wypełnione po brzegi pociągi z Białorusi. Perony obstawione przez Straż Graniczną, która czeka na wysiadających. Białorusini są przepuszczani po kontroli dokumentów, następnie ci którzy mają podstawy do otrzymania statutu uchodźcy, reszta jest odstawiana do poczekalni i odsyłana następnym pociągiem na Białoruś. W ciągu doby udaje się nielegalnie przekroczyć granicę 300 z nich. Według danych statystycznych białoruskiej Straży Granicznej fala imigrantów rośnie z dnia na dzień. Do Terespola przyjeżdżają Czeczeńcy, Kazachowie, Gruzini, Ormianie i Azerowie.

Pierwsze 10 dni września to 6 tys. imigrantów, z czego 672 złożyło dokumenty pozwalające się ubiegać o status uchodźcy. Reszta została odesłana z powrotem. Mimo obaw ze strony syryjskich imigrantów poważniejszym problemem może okazać się sytuacja na wschodniej granicy Polski. Z informacji od prawnika pomagającego uchodźcom nie mają zamiaru oni w Polsce pracować, liczą na pieniądze, które otrzymują na każde dziecko i dalszą podróż w kierunku Niemiec czy Szwecji. Podróż do raju wysokich zasiłków. Jednocześnie nadal ponad 100 Polaków z Donbasu czeka nadal na możliwość przyjazdu do Polski.

Co ukrywa rząd PO przed Polakami w sprawie imigrantów?
Tego nie pisze się w mediach ale np. w Terespolu w czerwcu było 300 azylantów w lipcu 1000 w sierpniu 4000 a podobno przez pierwsze 10 dni września było 6000 osób. To właśnie było głównym powodem objazdu przez katechetkę Piotrowską naszych granic. Szefowa MSW stwierdziła, że … inspekcje granic nie wykazały nic niepokojącego.”

Źródło: http://gloria.tv/media/FNfg5MdsBpz

Reklamy

14 odpowiedzi »

 1. I co mamy ten upragniony 23 wrzesień i nic. Tak samo jak z 21.12.2012 czyli jedna wielka bujda. Po za straceniem szansy o igrzyska olimpijskie w siatkówce mimo znakomitej gry i tylko jednej decydującej porażki. No i niestety jeszcze gorsza wiadomość to tarcia w grupie wyszehradzkiej. Teraz to nie mamy nigdzie przyjaciół. Rząd warszawski zdradził naszych przyjaciół Węgrów. Grupa wyszehradzka powstała w celu przygotowania gruntu pod INTERMARUM czyli międzymorze taki klin pomiędzy Rosją a UE czyli Niemcami. Polska miała być przewodnia siłą a tak to hujnia z grzybnią jak zawsze kurwa. TE skurwysyny powinni wisieć już dawno. Ale niestety mamy demokrację. Tylko zamach pałacowy albo zamach zbrojny i powołanie monarchii absolutnej , dziedzicznej albo stanowej lub elekcyjnej cokolwiek byle nie demokracja. Zresztą nie jestem demokratą bo to system totalitarny z którego nie da się wyjść. Jestem monarchistą tylko za taką realną monarchią a nie fasadową jak w Anglii. Niestety ale Polakom nie można dać trochę swobody bo potem jest „wolna amerykanka” . Musi być porządek.

  Polubienie

  • Ja coś tam na zdrowiu podupadłem pozornie bez przyczyny, a staram się żyć wedle zaleceń… Koniec świata dla mnie jest z tą utratą zdrowia! Jak to Jezus podobno w ostatnim słowie powiedział – wypełniło się…

   Polubienie

 2. roni7. się wqurwiasz niepotrzebnie. to że „czegoś” nie dostrzegłeś 23.IX, nie oznacza, że nic się nie wydarzyło. i uwierz, że w tym miesiącu dzieje się qrwa tak wiele, że szok. To nie jest jedno wydarzenie, tylko ciąg zdarzeń, które mają bezpośredni wpływ na kolejne dni, miesiące i lata, których będziemy doświadczać. a wrzesień br. jest wyjątkowy pod tym względem

  Polubienie

  • Wcale się nie denerwuję. Aha i więcej dostrzegam niż sobie możesz wyobrazić. Mam znajomych hakerów więc jestem na bieżąco. Wkurwiam się ponieważ już nie mogę znieść tego poniżania we własnym kraju tego marazmu i bierności. 90% Polaków to zombie albo gorzej debile. Niestety ale ten kto traci instynkt samozachowawczy i nie ma szacunku do samego siebie ten nigdy go nie otrzyma od innych. Po prostu Polacy nie zasługują na własną państwowość na własny wolny i niezależny kraj. Naród zawsze w dupe biorący mentalne chłopy pańszczyźniane. BO mi nie chodzi o pochodzenie czy o zawód i zasób pieniężny. Chodzi mi o mentalność. A z tą numerologią to lepiej trzymać dystans po co się nakręcać i samemu się programować.

   Polubienie

   • „targowanie” się, kto, co i ile wie, jest z założenia idiotyzmem – bez urazy. Ja nie znam Ciebie, Ty mnie, nie wiesz, co mam we łbie i odwrotnie. Na szczęście jest wspólny mianownik pomiędzy ludźmi, którzy potrafią rozmawiać o obecnych globalnych problemach. To „oświecenie” i czy chcesz czy nie, każdy z nas, jest iluminatem. Tyle tylko, że jedni knują i zabijają a inni o tym wiedzą i się chronią. My należymy do drugiej grupy. A inni – jak mówisz – śpią i nie widzą oświeconych ani jednych ani drugich.
    Waż słowa chłopie, bo omnibusem nie jesteś i więcej nie pisz, że Polacy nie zasługują na swoją państwowość, bo tak jak inni na nią nie zasługują, tak Ty również i jesteś na równi z nimi wszystkimi. A co Ty qrwa robisz aby wybudzić naród??? hmmm??? piszesz bzdety u Kefira i w ten sposób pokazujesz własną zasługę w państwowości? Wolny, niezależny kraj??? Qrwa, o czym Ty mówisz? To nie czasy Mościckiego! Teraz jest jak jest i możesz tylko szykować siebie i rodzinę na cięższe dni a nie bić pianę i idiotycznie wywyższać siebie na tle innych, o których – nic nie wiesz. Wielu jest takich co paplają i nic nie robią. Ty, więc niczym się nie rożnisz od „innych”.
    Ale Twe EGO ma ducha złEGO. Ochłoń Roni. bo najgorsze, co może być, to zwady wśród ludzi, którzy wiedzą, co się dzieje na świecie.

    PS. A ta numerologia jest trzymana na wielki dystans i nie mam problemu – jak mówisz – z nakręcaniem się i programowaniem. Mi ezoteryczne bzdety służą innym celom i przynajmniej wiem, w jakim dokładnie kwartale, jakiego roku opuścić dom i w porę oddalić się od dużego miasta w ciche, dobre miejsca. Przed nami zima. Jak opryski na niebie zostaną ograniczone w znaczący sposób, to możesz być pewny zajebistej zimy. Europejczykom będzie cieplutko w przeciwieństwie do imigrantów lub/i uchodźców. Rozumiesz Roni? W tym czasie (zima) połowa krajów UE będzie ODWRÓCONA od tych ludzi i skupiona na wdrażaniu NWO, które swój formalny debiut właśnie ma w USA. Echh, qrwa, zrozumiesz to wszystko, jak strach w doopę Ci zajrzy.

    Polubienie

    • Po pierwsze bez spiny bo teraz to ty masz „bul dupy” jest na to dobra maść polecam.
     Po drugie jaką widzisz alternatywę do projektu NWO, bo sam Zbigniew Brzesiński panicznie boi się nacjonalizmów w szczególności Polskiego.
     Po trzecie nikogo nie chciałem urazić z tą państwowością bo to mnie także dotyczy ale samokrytyka się każdemu przyda.
     Po czwarte za kilkadziesiąt lat prawdopodobnie wrócimy do czasów monarchii i wtedy pogadamy kto miał rację. Widzę tylko ratunek w jakimś zamachu stanu i monarchii absolutnej albo stanowej.
     Po piąte gówno mnie obchodzą semici ponieważ oni nie są problemem tylko komuniści z Brukseli i Berlina.
     Po szóste nie wmawiaj mi że się wywyższam, bo co jest złego w wolnej niepodległej Polsce i co jest złego w Mościckim, może to że zdelegalizował (za późno zresztą) loże masońskie.
     Po siódme nie jestem żadnym iluminatem. Z takim myśleniem jak twoje to faktycznie możemy już się pogodzić z stratą własnej tożsamości i tradycji. Jeśli myślisz że tutaj jakieś bomby będą spadać to jesteś w błędzie. A wolę mieć ego niż nie mieć. Nawet nie wiesz jak ego może pomóc w trudnych chwilach. To właśnie ego nas definiuje w tym systemie. Ciekaw jestem jak możne żyć bez ego co?
     A po ósme robię więcej dla tego kraju niż ty. Co miesiąc od śmierci mojego przyjaciela wpłacam na fundację mam marzenie, zapierdalam na dwóch etatach i płacę podatki, kupuję Polskie towary , tak uwierz mi są takie . Zapieprzałem kiedyś na wolontariacie, właśnie teraz kończę( mimo że w pracy zajmuję się czymś innym ) system ekspertowy służący do diagnostyki medycznej i już są chętni. Więc nie pierdol że nic nie robię. Ciekaw jestem ile osób tutaj piszących mieszka za granicą bo coś wczesne są te godziny publikacji waszych wypowiedzi , albo jesteście bezrobotnymi albo opierdalacie się w pracy.

     PS. Wskaż mi proszę barra barra w którym miejscu piszę bzdety bo widzę że jednak trafiłem w samo sedno, a PRAWDA W OCZY KOLE. Nic tak nie pobudza myślenia jak naga prawda i prowokacja.

     Polubienie

 3. Roni, Roni. czekasz na swój bool doopy.

  Po pierwsze tą maść o której wspominasz, nie potrzebuję, zostaw sobie na gorsze dni
  Po drugie jeśli nie wiesz jaka jest alternatywa dla NWO, to po co ruszasz temat, którego nie rozumiesz
  Po trzecie nie jesteś „każdym”, więc „tą państwowością” nie wycieraj sobie gęby
  Po czwarte dziś jest „przebiegunowanie cywilizacji”, więc za kilkadziesiąt lat albo będziesz człowiekiem albo tylko sztuczną inteligencją. Zresztą widzę, że myślisz tylko sobie a nie o dzieciach
  Po piąte wrogów znalazłeś sobie w Brukseli z Berlina a to pudło
  Po szóste Mościski zrobił coś, czego w przedwojennej Polsce nie zrobił nikt inny. Szkoda, że nie masz szacunku nawet do niego. Żałosne
  Po siódme całkowicie nie zrozumiałeś o co chodzi z iluminatami, nieszkodzi. A jeśli Twe EGO definiuje Ciebie w systemie, to śpij dalej. Życie bez EGO w systemie jest czymś, czego już chyba w tym życiu nie poczujesz. Ale to Twoja droga
  A po ósme nie licytuj się co robisz dla systemu, bo mnie to nie interesuje.

  Roni „Ciekaw jestem ile osób tutaj piszących mieszka za granicą bo coś wczesne są te godziny publikacji waszych wypowiedzi , albo jesteście bezrobotnymi albo opierdalacie się w pracy”. Roni, Roni, dochodzę do wniosku, że masz ze sobą duży problem. A Ty jak pisałeś swój komentarz, to gdzie byłeś? Na Jowiszu?

  PS. Wskazałem miejsca, w których piszesz bzdety. No i nie trafiłeś w sedno, a „PRAWDA W OCZY KOLE” tylko Ciebie. Tylko jaka prawda? Możesz coś więcej w tej kwestii powiedzieć? Jaka qrwa prawda?

  „To co mówimy o innych, jest zwierciadłem nas samych”. Pomyśl czasem o tych słowach

  Polubienie

  • Nie jestem hejterem więc mnie oświeć . Jaka jest alternatywa.Gdzie są ci wrogowie jak nie w Brukseli i Berlinie i co masz do państwowości. I nie nie myślę tylko o sobie czy o dzieciach tylko o przyszłych pokoleniach. Widać że masz jakiś problem ze mną. Gdzie ciebie uraziłem, wtedy gdy powiedziałem że jestem monarchistą. Widzę że nie wpisuję się w główny nurt tego bloga że obrzucasz mnie inwektywami. A co to tego przebiegunowania to tak się to skończy że zniknie pieniądz fizyczny i wtedy bez tej znienawidzonej państwowości nie będziesz mógł już filozofować o jakimś przebiegunowaniu bo po prostu cię namierzą i wyłączą chip.
   Z ta ązagranicą chodziło mi o inne strefy czasowe bo w godzinach południowych normalny człowiek jest w pracy, w szkole lub na uczelni i chyba nie ma czasu na udzielanie się na forach no chyba że często siedzi z nosem w monitorze jeśli tak to zwracam honor.
   Mimo wszytko pozdrawiam.

   Polubienie

 4. i wzajemnie Roni, zdrowia życzę Tobie i wszystkim, których kochasz.
  Po tym naszym dialogu widać tylko, jak łatwo „skoczyć sobie do gardeł”. Ani to Twoja ani moja wina, że zamiast gadać o duperelach, to martwimy się o swoją i naszych bliskich przeszłość. Myślę, że w natłoku wydarzeń na świcie, trudno nawet w kilkudziesięciu zdaniach ruszyć temat i spokojnie o nim porozmawiać, bo do każdego tematu lepią się podtematy, i podpodtematy, etc. Nieważne.
  Ważne Roni, że ja nie szukam wrogów – bo oni sami przyjdą – i Ty zapewne również, więc , niech śmoc będzie z Tobą. pzdr chłopie

  Polubienie

  • I z duchem swoim. Ja wiem swoje ty wiesz swoje i jałową dyskusją na Internecie nic nie zdziałamy
   Na żywo to co innego czas pokaże kto ma rację poniosły nas emocje ale przy takiej sytuacji jakiej się znajdujemy to normalne jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy .

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s