Afery

Czy epidemia polio była oszustwem farmaceutycznym? Kontrowersje wokół szczepionek


Czy epidemia polio była oszustwem farmaceutycznym? Kontrowersje wokół szczepionek

szczepienia skutki ubocznePamiętacie tak zwaną „epidemię odry” z początku 2015 roku? Epidemia okazała się być medialnym bullshitem, ostatecznie potwierdzono zaledwie jeden przypadek zachorowania w Walii. Podobnie było w innych krajach.

Czy jest możliwe, by epidemia polio z XX wieku również była taką medialną fałszywką, spowodowaną po to, by sprzedawać szczepionki? Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu video.

Cytuję: „Czy epidemia polio w latach 1950. była spowodowana masowym używaniem pestycydu DDT? Objawy zatrucia DDT są niemal identyczne z objawami polio. Dr Humphries opisuje je dokładnie oraz omawia skalę, na jaką stosowane było DDT w latach 50.”

Podsumował: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. Słyszałem że w różnych szczepionkach jest dodawana nawet krew martwego płodu pobierana głównie z serca . W tych szczepionkach są takie rzeczy że gdyby to ujawnić w mainstreamie to dopiero byłby szok i afera. (Obce DNA pobierana z komarów, toksyny i metale ciężkie , morgelony, nanocząstki, grzyby i pleśnie a nawet hormony pobierane z małych końskich samic) Te hormony to głównie się znajdują w tabletkach antykoncepcyjnych.

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s