Banki i tajna władza

System podsłuchów Echelon w Polsce – prawda czy mit?

System podsłuchów Echelon w Polsce – prawda czy mit?

echelonZapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu TVP Olsztyn o systemie nasłuchu elektronicznego Echelon, który ma swoje nadajniki także w Polsce i Czechach. Choć władze III RP zaprzeczają, to ten system istnieje na terenie naszego kraju, przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim.

Echelon to globalny system szpiegowski. Służy przechwytywania e-mailów, smsów, konwersacji internetowej, itp itd. Z pewnością jest to system podłączony do superkomputera, który nadzoruje jego pracę. Centrum systemu Echelon jest w USA, jest on nadzorowany przez owianą złą sławą agendę federalną NSA (National Security Agency – narodowa agencja bezpieczeństwa).

Istnienie tego systemu to jeszcze jeden argument za tym, że żyjemy tak naprawdę w jednym globalnym państwie dla nie poznanki podzielonym na Zachód i wschód i na mniejsze byty państwowe. Cały świat ma strukturę korporacji, a korporacja matka będąca ponad wszystkimi innymi bytami, to „corporation of London„. Materiały o tym są dostępne poniżej:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]

O systemie szpiegowskim Echelon i o tym, gdzie jest zlokalizowany w Polsce, jest cała poniższa relacja:
Sensacyjny materiał: globalny system szpiegowski Echelon działa w Polsce, mamy zdjęcia tajnej bazy wojskowej!

A teraz zapraszam do obejrzenia nagrania video o systemie szpiegowskim Echelon w Polsce:

Podsumował: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

1 odpowiedź »

 1. Nie to nie jest mit . Echelon to globalny system podsłuchów.
  Cytuję:
  ” ECHELON – Krótka charakterystyka:

  – Echelon jest systemem zbierania i zarządzania przepływem informacji, który obejmuję analizę, deszyfrację i rejestracje danych na podstawie wybranych danych (słów kluczowych). Kiedy wyślę ten tekst na serwer – w ciągu kilku minut zostanie wyłapany i przeanalizowany, następnie przekazany do dalszej selekcji z tego mianowicie powodu, że zawiera słowo „ECHELON”, dodam jeszcze „Obama” i mamy pewność. Analizie poddawane są wszelkie dostępne dane przepływające w sieciach łączności jawnej i tajnej w zakresie łączy przewodowych, mikrofalowych, satelitarnych i komórkowych. Przyjmuje się, że centrum przetwarzania jest teoretycznie jedno i znajduje się w USA. To nie tak. Centra znajdują się w wielu częściach świata i przetwarzają dane z podległych sobie obszarów i przekazują je (po odfiltrowaniu) do USA. Centrum dla Polski znajduje się na terenie Wielkiej Brytanii. A może już nie ?
  Teraz powiem coś o czym prawdopodobnie niewielu wie. Otóż pamiętacie może słynny problem kabla i rurociągu ?. No właśnie. Informacje przekazywane są na „Wyspy” w reżimie specjalnej transmisji światłowodem. ”

  Typowo szatański pomysł czyli nadzorcy mają obsesję na punkcie podsłuchów i inwigilacji czyli muszą wiedzieć wszystko o wszystkich czują się po prostu bogami. Typowy świat orwelowski wymieszany ze światem huxleya.

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s