Iluzja demokracji

Zapobiegnij przyjęciu nielegalnych imigrantów do naszego kraju! [PETYCJA]

Zapobiegnij przyjęciu nielegalnych imigrantów do naszego kraju! [PETYCJA]

1442399433_ivzesx_600Poniżej wklejam tekst petycji dotyczącej nie przyjmowania nielegalnych imigrantów (islamistów) do naszego kraju. Co do petycji, to jest mała uwaga organizacyjna. Otóż, po pierwsze, petycje podpisywane w internecie nie mają żadnej mocy prawnej. Moc prawną mają petycje z podpisami zebranymi na papierze, z podpisami odręcznymi, z podanymi nazwiskami i numerami PESEL.

Co więc trzeba zrobić? Trzeba skopiować treść poniższej (lub ułożonej samemu) petycji, i wysyłać ją pocztą email. Gdzie wysyłać? Wysyłać do posłów, senatorów, ministerstw obecnego rządu. Te adresy email są dostępne powszechnie, wystarczy je odnaleźć w wyszukiwarce. Zachęcam Was do tego. A oto treść petycji o nie przyjmowanie nielegalnych imigrantów do Polski:

Cytuję: „Pomimo licznych badań opinii publicznej, które pokazują, że w zdecydowanej większości Polacy NIE CHCĄ tu imigrantów z Afryki i Azji, licznych protestów organizowanych w ostatnim czasie przez środowiska narodowe w całej Polsce, fatalnych doś-wiadczeń krajów Europy Zachodniej oraz Północnej związanej z imigrantami z Afryki i Azji, incydentów wyrażających poparcie dla organizacji terrorystycznych wśród populacji islamskiej na Starym Kontynencie, zapowiedzi polityków (w tym PO) oraz urzędników, którzy otwarcie mówią, że przyjęcie imigrantów nam się nie opłaca, dziesiątek tysięcy repatriantów, którzy tylko czekają na wymarzony powrót do Ojczyzny, ubożenia społeczeństwa, co zmusza Rodaków do wyjazdu na przymusową emigrację zarobkową!

(Nie)rząd polski zdecydował się na przyjęcie 12 000 emigrantów z Afryki Północnej!

 • Nie wiemy, kim oni są!
 • Nie wiemy, jakiego będą wyznania!
 • Nie wiemy, kto będzie za nich płacić i opłacać ich zasiłki!
 • Nie wiemy, gdzie będą mieszkać!
 • Nie wiemy, gdzie będą się uczyć i jak będą funkcjonować, nie znając totalnie języka!

Mówimy jasno:

 • DOŚĆ! Mamy dość (nie)rządu, który realizuje wszystkie dyrektywy unijne jak niewolnik!
 • DOŚĆ! Braku realizacji interesu narodowego w polityce międzynarodowej!
 • DOŚĆ! Kopiowaniu niesprawdzonych metod z Zachodu!
 • DOŚĆ! Okradaniu Polaków i przeznaczaniu pieniędzy z budżetu na imigrantów totalnie nieprzystosowanych do polskiej kultury!
 • DOŚĆ! Ignorowaniu woli Narodu!”

Źródło: qyp.pl

__________________________________________________________

Czyżby masowe „zombienie” czyli eksplozja zbiorowego szaleństwa na ogromną skalę? To wygląda na zbiorową psychozę, tylko popatrzcie na to poniższe nagranie video. Oni wpadają w szał i nie wiedzą kto, z kim i dlaczego.  P.S. Trzeba to powiedzieć wprost. Żadni imigranci, żadni uchodźcy – to jest inwazja islamu.

Cytuję: „Nad tłumami uchodźców już chyba nikt nie panuje – w Chorwacji, przy granicy z Węgrami i Serbią, trwa regularna bitwa. Jednak imigranci nie walczą z policją, a między sobą. Najgorzej jest w miejscowościach Beli Manastir i Tovarnik. Bezskutecznie sytuację próbują opanować serbscy, węgierscy oraz chorwaccy funkcjonariusze. (…)
Teraz do zamieszek dochodzi na terenie Chorwacji, ale uchodźcy nie walczą tam ze służbami, a między sobą. I nikt nie wie, kto z kim i dlaczego się bije. Jak podała TVP Info, starcia objęły obszar kilkudziesięciu kilometrów kwadratowych. Najgorzej jest w chorwackich miejscowościach Beli Manastir i Tovarnik.”
Źródło: http://niezalezna.pl/71040-sytuacja-poza-kontrola-tysiace-uchodzcow-walczy-miedzy-soba-na-granicy-wideo

A poniżej – ich zachowanie na granicy Serbii i Węgier:

Oni nie uciekają przed wojną. Oni wojnę przynoszą nam. Zaczęło się. Puszka Pandory została otwarta. To koniec Europy, koniec demokracji, stabilności, wolności. Będzie tylko gorzej..

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

nielegalni imigranciPodsumował: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. Patrzcie, na naszych oczach spełnia się plan Kalergi’ego. Jego celem jest ludobójstwo białej rasy ludzkiej poprzez imigrację ludzi innych ras do Europy. Ten plan był opracowany w 1923 roku przez Nikolaus Coudenhove-Kalergi, żeby stworzyć rasę pomieszaną, pasywną, oswojoną, przewidywalną, którą da się manipulować. Taka rasa byłaby na niższym poziomie inteligencji i rozwoju i z tego powodu żydowska arystokracja z łatwością by nimi rządziła.

  Polubienie

  • nie mysle ze murzynami i arabami jest latwo rzadzic wystarczy popatrzec na arabskie kraje, jedynie ciagly stan wojenny wprowadza jako taki porzadek u nich, chodzi raczej o pozbycie sie bialasow i przejecie ich ziem przez azjatow docelowo a posrednio zydow ktorzy pracuja dla azjatow a dokladnie chinskei super lozy hong

   Polubienie

   • To czemu Kalergi opracował taki plan, a nie inny? Zauważ, że tym „uchodźcom” można wpoić co się chce, ale tylko pod jednym warunkiem, że to się zrobi od małego. Sami sobie nie ubzdurali, że idą taką hołotą na Europę. Ktoś nimi kieruje i koniec kropka. Patrz, już Kalergi tak sobie opracował 1923 roku, więc to nie jest zbieg okoliczności.

    Polubienie

 2. Uwaga w artykule jest link do petycji jest z nim coś nie tak ! To chyba jakaś ściema. Nie dajcie się nabrać na podpisanie petycji w formularzu na stronie internetowej. Wyjaśniam po wejściu w link otwiera się strona BetterWorld eu gdzie należy podać imię i nazwisko, w kolejnym kroku trzeba się poddać weryfikacji sms (!) na dole jest tzw. checkbox do zaakceptowania regulaminu. Regulamin jest podwieszony na stronie „tapet0wo.pl/reg” jest to serwis oferujący subskrypcje smsMT w zamian za jakieś tapety itp. Czyli typowe naciągactwo na sms premium.

  Swoją drogą czy petycje cokolwiek zmienią? Sądzę że nie. Decyzje w sprawie imigrantów już zapadły. Pamiętacie wywiad Pieńkowskiej z Olechowskim w którym przyznał że tylko ćwiczyli sobie głosowanie… ( youtu.be/jmeKm2VkW4I )

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s