Ciekawe

28 września 2015 roku zamyka się brama starego czasu

28 września 2015 roku zamyka się brama starego czasu

przepowiednie 2016 uchodźcyKolejny wpis z ciekawym nagraniem video odnośnie tego, co ma się wydarzyć, rzekomo, we wrześniu 2015 roku. Dnia 13 września weszliśmy w nowy rok numerologiczny, 2016, o liczbie numerologicznej 9. Liczba ta podkreśla czynnik metafizyczny, ale oznacza też kres, kolaps, wyczerpanie tego, co się nie sprawdziło w latach poprzednich. Jak wiemy, takie kolapsy bywają bolesne.

Również 13 września 2015 roku weszliśmy w nowy rok żydowski, nie pamiętam dokładnie który. Także tego dnia zakończył się tzw. rok platoński – czyli cykl precesji osi Ziemi, który trwał nieco mniej niż 26.000 lat. Według doktryn ezoterycznych, Minione 26.000 lat to „epoka lisa” czyli czas podziałów, wrogości, nienawiści, dążenia do celu po trupach. W dniach 13 do 15 września miało także miejsce jubileuszowe święto żydowskiej szmity. święto to często jest kojarzone z kryzysami i kolapsami w ekonomii, polityce czy wojskowości. O „przepowiedni” związanej z tym świętem jest poniższy artykuł – zapraszam:

Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?

Co przyniesie epoka następna, zobaczymy. Wielu interpretatorów doktryn gnostyckich i ezoterycznych łączy wrzesień 2015 roku z mającymi się wydarzyć przełomowymi momentami w dziejach ludzkości. Ja jak zawsze ostrożnie podchodzę do tych rewelacji. Biorę jednak je pod uwagę, ponieważ wiele na świecie się zmienia. Tematy które jeszcze dekadę temu były znane mniej niż jednemu procentowi obywateli, dziś są poruszane na forum debaty publicznej.

Jedna z teorii spiskowych głosi, iż eksperymenty w CERN (Wielki Zderzacz Hadronów – LHC) i w Fermilab (akcelerator Tevatron) miały zakłócić te globalne przemiany. Akceleratory te generowały odpowiednio zakłócającą falę, jednak owo zakłócenie nie wyszło im. Bowiem od 31 sierpnia do 2 września tego roku przez Ziemię przeszedł ogromny impuls, zarejestrowany przez detektory naziemne. Pisałem o nim poniżej:

Czy coś wielkiego się wydarzy we wrześniu 2015? (link tutaj)

Elity polityczne świata to psychopaci. Ludzie ci nie myślą tak jak my. Są oni gotowi podpalić świat a potem pociągnąć go na dno w imię swojej chorej, psychopatycznej żądzy władzy i zysku. No i mają oni odcięty kontakt z „źródłem”. Pomimo tego, że posługują się niesamowitą wiedzą okultystyczną i współpracują z obcymi cywilizacjami – są ślepi jak dzieci we mgle. Owszem, opóźnili oni przepływ tej fali energetycznej, o której pisałem powyżej, jednak nie mogą zatrzymać nieuniknionego. Jednak w swojej pysze, wciąż próbują to robić.

Póki co, zapraszam do obejrzenia prelekcji Moniki Eliminowicz na ten temat:
Święty kalendarz Majów i wrzesień 2015 (link tutaj)

Podsumował: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

1 odpowiedź »

  1. http://pl.sputniknews.com/polityka/20150901/926389.html 70. sesja ONZ, 28.09 zgromadzenie wszystkich członków, Rosja przejmuje kierownictwo … ciekawe czy Putin wyłoży karty na USrael o WTC … wcześniej bo 23.09 tuskoid zwołuje pilną rade wszystkich krajów UE … coś idzie mega rozqrviającego, to jest pewne … warto zwrócić uwagę na ukryte znaczenie „7”, jest tu pewna cykliczność, w związku z 2001 (WTC),2008(kryzys finansowo bankowy), także mamy 777 w przedziałach czasu zdarzeń, oczywiście racjonalnie to niec nie znaczy, ale moim zdaniem masoneria ma jakiś maniakalny plan cyklu zdarzeń co 7 lat w XXI wieku …

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s