Kategoria domyślna

Prawda o uchodźcach, której boją się media!

Prawda o uchodźcach, której boją się media!

uchodźcy z syriiKolejny wpis dotyczący islamskiej inwazji na Europę. Dziś, dnia 16 września 2015 roku nielegalni, agresywni imigranci próbowali sforsować zewnętrzną granicę Unii Europejskiej. Zaatakowali oni węgierskich policjantów kamieniami. Patrząc na ten film mam jeden wniosek: otóż węgierscy funkcjonariusze wykazali się wręcz anielską cierpliwością i łagodnością. Dlaczego my, Europejczycy, tak się pieprzymy pod kątem humanitarnym z tą dziczą i tak skrajnie ulgowo ich traktujemy?

Przecież to jest islamski najazd, ludzie ci są agresywni i wrodzy, zachowują się skandalicznie, śmiecą, kradną, popełniają przestępstwa. A my, Europejczycy, obchodzimy się z nimi jak z jajkiem. Gdyby to nie byli uwielbiani przez europejskie lewactwo islamiści, to każdy kraj by użył w takiej sytuacji ostrzejszych środków. Jednak oczy europejskiego lewactwa realizującego tajny plan zniszczenia Europy, są zwrócone na Węgry, i Węgrzy muszą uważać.

W poniższym felietonie dr Jerzy Jaśkowski omawia kilka istotnych kwestii, które umykają standardowej debacie publicznej. Pisze on o tym, że czołowi polscy islamolubi popierający przyjmowanie nielegalnych imigrantów, to pracownicy globalistycznych instytucji, m.in. Banku Światowego. Są tam również pracownicy międzynarodowych, biznesowych think-tanków.

Kim są samozwańczy aktywiści którzy w imieniu Polski, Polaków i katolików organizują to wydarzenie na Facebooku?” Banda „lewackich” neoliberałów posłusznych władzy, rządom, korporacjom, która tak naprawdę nie ma nic wspólnego z prawdziwą lewicą. To są farbowane lisy na krótkiej smyczy międzynarodowej finansjery.

Link gdzie zostali zdemaskowani:
http://www.wykop.pl/ramka/2735455/wykop-ujawnia-prawda-o-organizatorach-akcji-tak-dla-uchodzcow-w-polsce-na-fb/

islamPrzeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

 

__________________________________________________________

Kryzys imigracyjny z uchodźcami, czy działanie spec służb?

Cytuję: „I przechodzimy to Polski.

Jak to się dzieje, że prawie wszystkie publikacje można podzielić na dwie grupy, całą masa zwolenników emigracji i konieczności ich przyjęcia w Polsce oraz grupę przeciwników. Nikt nie stara się wyjaśnić istoty zjawiska. Znajdujemy całą masę straszaków sufitowych w rodzaju islamizmu i odsieczy wiedeńskiej oraz innych bzdur. Popatrzmy na witryny internetowe, te same frazesy i głupoty o islamizacji. Nawet poważni ludzie te głupoty powtarzają. Popatrzmy, kto jest za emigrantami. Ostatnio „wykop” opublikował parę nazwisk tzw. aktywistów. O dziwo, związani są oni z obcym kapitałem.

I tak:

– Sylwia Peci – pracuje dla Banku Światowego,
– Kinga Gorbacz – pracuje dla Globe Business Media Gorup z siedzibą w Londynie,
– Kate Dudek – menadżer w ahProfit, firmie zajmującej się przejęciami,
– Liliana Komorowska – dosyć rozrywkowa osoba związana z p. Biedroniem i uwikłana w jakąś aferę personalną, o której głośno było w Szwecji,
– Judyta Aleksandra Szaciłło – obecnie mieszka w Belfaście,
– Janusz Ostrowski – prezes Hegel and Marks Society in Warsaw, członek Forum Żydów Polskich,
– Karolina Abramowska,
– Maciej Stańczyk,
– Małgorzata Gąsiorowska.

Trzy ostatnie osoby mają bardzo ciekawe życiorysy.

I przechodząc do sprawy istotnej dla PT Księży Proboszczów. W dniu 8 września zabrał głos sam Prymas Polski, Oczywiście nie wiem co naprawdę powiedział JM Ksiądz Prymas. Mogę się opierać na prasowych wydaniach. „Zgodnie z tym nakazem -podkreśla abp Polak – księża proboszczowie powinni tworzyć także we wspólnotach parafialnych kulturę otwarcia i przyjęcia… Nie może decydować o przyjęciu drugiego człowieka to, jakiej jest rasy, czy wyznania. Zwłaszcza gdy przychodzi w sytuacji zagrożenia życia, cierpienia, wojny i niesprawiedliwości.” Mówił w sygnałach dnia w „Jedynce” Prymas Polski, abp Wojciech Polak”.

I zaczynają się schody.

Po pierwsze, to już kilka lat temu znana znachorka mgr prof. Lidia Brydak publicznie twierdziła, że musi się udać do ks. Biskupa, aby namawiał z ambony do szczepień przeciwko grypie, czyli depopulacji ludności. Jakie zniszczenia ta szczepionka dawała, wiadomo z raportów krajów skandynawskich, czy Anglii. W Polsce się takich raportów nie publikuje. Po co ma się ludek denerwować.

Po drugie, wyraźnie widoczne jest to, że „my” potrzebujemy robotników, a wy będziecie ich utrzymywać. Czyli poprzez uczucia chce się wyciągnąć kolejne podatki od i tak uciemiężonych ludzi. Przypomnę: za Hitlera podatki w Polsce wynosiły 33% i były najwyższe w Europie (30%). Obecnie żadnej wojny oficjalnie nie prowadzimy, a podatki z pochodnymi sięgają 80%. I dodatkowo chcą nas oskubać pod pretekstem miłosierdzia. Czy można się było spodziewać większego cynizmu? Marine Le Pen nazwała to dosadnie „Niemcy, ze względu na niższe płace potrzebują zatrudnić”niewolników”. Niemcy to bardzo praktyczny Naród od lat wykazujący żelazne zasady i konsekwencje realizowania planów. Nawet jeżeli termin realizacji przesuwa się o 50-100 lat.

Po trzecie, dziwi ten brak krytycyzmu u elit intelektualnych w Polsce. Przecież księża biskupi stanowią szczyt tych elit. Dawniej mówiło się książęta Kościoła. Każdy biskup ma dodatkowo zaplecze intelektualne w postaci seminarium duchownego uznawanego za szkołę wyższą. A tutaj okazuje się, że jedno sfałszowane zdjęcie i takie zamieszanie? Czemu można przypisać takie stanowisko Episkopatowi? Przecież nie niewiedzy? Sam musisz się zastanowić Czytelniku.

Po czwarte: kraje takie jak Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt czy Zjednoczone Emiraty Arabskie wcale nie chcą przyjmować swoich krewnych. Arabia Saudyjska chce wybudować za własne pieniądze 200 meczetów w Niemczech, ale nie chce przyjmować emigrantów? Dlaczego?

Poza tym, kto i kiedy przebadał tych ludzi? Czy to mieszkanie po parafiach nie ma być przypadkiem swoistą kwarantanną. Poczekamy, zobaczymy, którzy są zdrowi, to po paru miesiącach pójdą do pracy, a jak zachorują to wymrą. Przecież oni nie są ubezpieczeni. Proszę zauważyć, że już obecnie emigranci z parafii jeszcze tego samego dnia uciekają do Niemiec. Czyli z góry wiedza gdzie i do kogo? Poza tym w Polsce obowiązuje Ustawa z 2008 roku, obligująca do przymusowych szczepień ludzi na terenie kraju. Mamy więc kolejny problem. Odpowiedzialne są parafie. A kto zagwarantuje, że podobnie jak to GIS robi w stosunku do rodziców polskich, za parę miesięcy parafia nie otrzyma wezwania na szczepienia, a potem mandaty do 50 000 złotych? Teraz, jak potrzebują pomocy parafii, w celu obniżenia kosztów przechowywania tych emigrantów, to Parafie są dobre, ale jak już przyjmą emigrantów, to kto zagwarantuje, że nie dostaną mandatów. Ludzie już nie pamiętają, ale bolszewicy jak przyszli, to także złote góry obiecywali. A jak wyszło, to każdy widział. Ponad 200 000 wywiezionych, 50 000 zakatowanych.

Teraz robi się to samo pod płaszczykiem leczenia. Kolejki do lekarzy, czas oczekiwania na zabiegi operacyjne, sięgający kilku lat, to nic innego, jak eutanazja.

Bardzo ciekawe w świetle dokumentów jest tzw. uciekanie tych rzekomych poszkodowanych od cierpienia itd. Przecież na zdjęciach grupowych widać, że to są sami prawie młodzi mężczyźni w wieku od 20 do 40 lat. Co to za emigranci? A gdzie dzieci i żony? One nie cierpią?

Faktem, potwierdzającym moją hipotezę było wystąpienie przewodniczącego Parlamentu Unii Europejskiej p. Schulza. Koniec żartów! Schulz zagroził… użyciem siły wobec takich krajów jak Polska, jeśli nie podporządkujemy się „duchowi wspólnoty” ws. imigrantów! A gdzie są te dzieci i żony emigrantów?”

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Źródło: WolneMedia.net

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. W tym roku Ziemia po raz pierwszy tak wyraźnie powiedziała: „sprawdzam”. Pokażcie mi swoje karty, co tam macie w zanadrzu. Jakie środki zaradcze przygotowaliście? Czy dacie radę co roku wypłacać rolnikom odszkodowania za „suszę”? Czy wspaniałe znaleziska „archeologiczne” wynagrodzą wam brak rzek? Czy starczy wam wody na kurtyny wodne? Czy zaakceptowaliście już fakt, że Azja i Afryka w znacznej części przestały się nadawać do życia i miliony ludzi postanowiły zamieszkać z wami pod jednym dachem? Gdzie sami wyemigrujecie, kiedy morze zacznie zalewać wybrzeża (mieszka was przy nich jakieś 600 milionów)? Co będziecie jedli, kiedy susza spustoszy europejskie czarnoziemy? Czy zdajecie sobie sprawę, że cena steka i butelki wina może wzrosnąć? Czy wiecie, że każdy włączony klimatyzator czyni Ziemię jeszcze gorętszą? Czy zdajecie sobie sprawę, że wycinanie drzew w miastach uczyni życie w nich koszmarem? Czy akceptujecie fakt, że w górach nie będzie śniegu, a w morzu ryb? Czy wiecie, że wasza własność, pieniądze, edukacja, wykształcenie, ścieżki kariery i życiowe plany nie mają już żadnego znaczenia? Czy wiecie, że nie można skołczować tego problemu? Czy zdajecie sobie sprawę, że politycy nie potrafią rozwiązać imigracyjnego „kryzysu”? Czy wiecie, że wasze polityczne wybory są nieistotne? Jak się czujecie z tym, że nic nie zostawiliście dla waszych dzieci? Jakie macie karty, drodzy Ziemianie?
  fragment z Andrzeja Gąsiorowskiego
  pozwoliłem sobie na zacytowanie pewnego dłuższego fragmentu,
  http://andrzejgasiorowski.natemat.pl/153171,ziemia-mowi-sprawdzam?fb_action_ids=1619707928302415&fb_action_types=og.comments
  może znajdzie się ktoś chętny by to przeczytać
  emigranci to tylko trybik machiny
  Mitakuje Oyasin

  Polubienie

 2. @wed. tendencyjne jest mówienie o chorym, że coś mu dolega. Choroby leczy się tam, gdzie jest jej przyczyna a ta, o której mówi autor, w tym przypadku jest nad naszymi głowami, jeśli rozumiesz w czym rzecz… 😉

  Polubienie

  • Nie, nie wiem w czym rzecz. Twój zagadkowy wpis, dla mnie, który ostatnio aspiruję do etatu głupka wioskowego jest niezrozumiały. W tekście nie chodzi o jakieś tam szczegóły w stylu „i pojawi się czerwony księżyc i będzie koniec świata” – ale skoro widzisz jakąś chorobę no to tak to widzisz, ok

   Polubienie

   • To co mówimy o innych, jest zwierciadłem nas samych. Jeśli coś jest dla ciebie – jak mówisz – „niezrozumiałe”, to powiedziałeś coś o sobie a o mnie nic;)
    ps. etat wioskowego głupka, hahaha! jak mówisz – masz „aspiracje”;)

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s