Bareizmy

Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?

Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?

uchodźcyJedna z teorii spiskowych głosi o tajnym planie trzech wojen światowych. Trzecia z tych wojen ma wyniknąć z różnic pomiędzy cywilizacjami: islamską, europejską, i syjonizmem międzynarodowym. Działania Europy wydają się być strategią samobójczą. Sama kanclerz Angela Merkel najpierw zaprosiła islamistów do Niemiec, a potem wygrażała innym krajom, że nie chcą w tej lewackiej zagładzie Europy uczestniczyć. Świetnie obrazuje to poniższy obrazek:

imigranciMamy jednak pewien odwrót. W Niemczech trwa nieoficjalna wojna domowa. Nikt już nie liczy przypadków podpaleń ośrodków dla uchodźców, antyimigranckich demonstracji czy mordobić, jakie tam się codziennie odbywają. To zmusiło kanclerz Merkel do tego, by spuściła nieco z tonu w dobijaniu Europy i Niemiec. Oto bowiem Niemcy i coraz więcej państw zamyka granice.

Dlaczego Polska nie zamyka południowej granicy?! Powinna to zrobić już w zeszły piątek. Poza tym, za miesiąc będą zamknięte wszystkie granice a Schengen stanie się fikcją, zapewne istniejącą tylko na papierze. A to dlatego, bo zbliża się zima, więc wszystkie kraje to zrobią, by nie zostać zalane falą islamistów. Oni teraz uciekają czym prędzej by przezimować gdziekolwiek, a na wiosnę ruszyć do Niemiec. Bo nie są przyzwyczajeni do takich temperatur. Taki ruch rozjuszy islamistów. Już padają oskarżenia z ich strony, że porywamy im dzieci.

Cytuję: „Strefa Schengen – stan na 14 września, godz. 15.00
Na czarno granice zamknięte w sierpniu, na czerwono te które dołączyły już we wrześniu. A swoją drogą, unijna granica zewnętrzna w Grecji (i chyba też w Bułgarii) to niezła farsa. Najpierw sobie na teren UE wchodzą, a potem wychodzą ot tak, z tragarzami.”

islamizacjaŹródło: https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/photos/a.398153143565986.86514.389264617788172/933367800044515/

Aktywistki lewicowej, feministycznej organizacji Femen zostały brutalnie pobite przez islamistów. Dziwne że lewica nie zauważa zagrożenia, szczególnie feministki. Przecież islam jest podobny do chrześcijańskiego patriarchatu, tyle że 10 razy gorszy i brutalniejszy. Strategię lewactwa „tęczowego” a więc prosystemowego, dobrze oddaje poniższy obrazek. I jeszcze jedna mała uwaga – nie, nie zmieniłem poglądów. Dalej nie cierpię Korwina, Nowoczesna PL i kapitalizmu. Po prostu nie mogę być ślepy na oczywiste fakty.

islamizacja Europy 1A tu macie filmik z tego wydarzenia – ostrzegam [+18]:
https://www.youtube.com/watch?v=wM-wxU86v8g

Co na to lewica „kanapowa” czy też „tęczowa”? Przecież Femen to organizacja skrajnie lewicowa. Z drugiej strony, lewactwo kocha radykalnych islamistów i wita ich z otwartymi ramionami. Oj, tu chyba musi głos zabrać jakiś wybitny „ałtorytet” czy wręcz „mendrzec europejski” pokroju Wałęsy czy Michnika.. Iście salomonowy wybór: kogo potępić? Lewicowy Femen czy uwielbianych przez lewactwo radykalnych islamistów?

Dziwne jest to, że to kobiety bronią radykalnych islamistów najczęściej. Jak się do tego ma psychologia? Widzę tu z jednej strony tak skrajny kryzys męskości (wywołany przez kobiety-matki), że obecnie kobiety zaakceptują nawet muzułmanina, byle tylko nie był „przeciętnym, sfrustrowanym facetem” (ang. „AFC”). Poza tym widzę tutaj prastary mechanizm sadomasochizmu u kobiet – ciągnie je do brutalnych samców alfa, np do kulturystów, gangsterów czy choćby.. islamistów..

islamI jeszcze komentarz na ten temat od strony ezoterycznej:

Cytuję: „Okupant chce aby rola Europy i Euro w świecie upadła, ale aby ten upadek dał im mnóstwo energii potrzebnej do życia wywołali ten absurd z uchodźcami. Dlatego przez cały rok podsycają strach w mediach, dlatego głośno mówią o gwałtach, rozbojach, zamachach a mało o tym że jednym rozkazem dla wojska są w stanie zapanować nad wszystkim. Ale ważne jest też to czego nie pokazują w mediach, to do czego się przygotowują a tego nie da się przewidzieć ponieważ plan zła układają istoty które są poza zrozumieniem ludzkiego umysłu, które nie szanują ludzkiego życia.

Potrzebują nas abyśmy tworzyli zazdrość, strach, nienawiść, potrzebne im do istnienia ale nie da się im już zapanować nad blisko 7 miliardami ludzi dlatego wymyślono że okroją ta liczbę i to wdrażają już adekwatnie do sytuacji na świecie. Teraz wymyślili że w nadchodzących dniach o których tyle się już pisze, będą chcieli spowodować wydarzenie które jeszcze bardziej wywoła w ludziach nienawiść do islamistów, uchodźców i wtedy sami zaczniemy z nimi walczyć.”

Poniżej filmy video o islamie i islamizacji, wyłącznie [+18]!!

Wywiad z Davidem Icke. Początek III wojny światowej i państwo islamskie:
http://www.cda.pl/video/17585862

Musisz to zobaczyć! Rachid, były muzułmanin o islamie i chrześcijaństwie. Polskie napisy:

Islam w pigułce: O czym Zachód powinien wiedzieć (Dżihad) (cały film):

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

13 odpowiedzi »

 1. Jarku, swietnie kminisz ale po raz kolejny piszesz, ze np. patraiarchat jest 10 x mniej zly od islamu. czy naprawde nie dotarlo do Ciebie, ze panie lubia byc zerzniete a w niedzielne popoludnie kochane? diagnozuje u Ciebie syndrom cyckoskamlacza. jak maja wygladac Twoje „zdrowe uklady”? bedziesz wypelnial formulaz o dopuszczeniu do rozowej krolewny i wysylal go do ministerstwa kopulacji oraz czekal na zielone swiatlo? obudz sie chlopie,
  poza tym super robota! .-)

  Polubienie

  • dodam za ciosem, ze nie dziwie sie paniom z feminoteki. z tymi uchodzczyniami to – rzecz jasna – sciema ale taki przypakowany uchodzca to juz jest rarytasik. po dywanie przeturla no i wydziela meski zapaszek….. taaa .-)

   Polubienie

 2. Ostatnio trafiłem na taki blog http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/, co Jarek o nim sądzisz?
  Mnie osobiście jakoś tak miło się zrobiło gdy tak to czytałem, chociaż jednak w stosunku do przyjmowania imigrantów się z autorem nie zgodę. Jak dla mnie to fakt części można by pomóc, ale przede wszystkim chrześcijanom którzy oczywiście mają WSZYSTKIE papiery i są to tylko rodziny z dziećmi.

  No i rzecz jasna zero nienawiści do nich, gdyż cytując to co dałeś „Potrzebują nas abyśmy tworzyli zazdrość, strach, nienawiść, …” wzmacniamy tylko tymi emocjami system.

  Polubienie

  • Pomoc tylko dla chrześcijańskich rodzin z dziećmi to żadna przeszkoda dla nich. Zaczną masowo się żenić i płodzić dzieci i będzie ich jeszcze WIĘCEJ. Na chrześcijan też się przemalują byle dostać się na darmochę do Europy.
   Aby nie wzmacniać innych naszą nienawiścią pośmiejmy się wrogom w twarz

   ten z roli głównej źle skończył nienawidząc

   Polubienie

   • „Pomoc tylko dla chrześcijańskich rodzin z dziećmi to żadna przeszkoda dla nich. Zaczną masowo się żenić i płodzić dzieci i będzie ich jeszcze WIĘCEJ. Na chrześcijan też się przemalują byle dostać się na darmochę do Europy.”
    Z tym Anno masz muszę przyznać niestety bardzo dużo racji 😦

    Cóż ludzie którzy naprawdę pomocy potrzebują są w Turcji, Libanie oraz Jordanii, ale Nas Polaków na to by im naprawdę pomóc nie stać. Sami siebie powoli zaczynamy ogarniać.

    Dość ciekawe jest to że obecnie najbardziej uchodźcą stara się pomóc Rosja XD, wszak to oni coś by ustabilizować sytuację w Syrii i Iraku coś robią.

    Polubienie

  • mamy 1000 kresowcow chcacych przyjechac naszej rasy po co nam obce ciemne owlosione rasy kto to bedzie chcial ruchac czy zatrudniac oni nie beda zawieszeni w powietrzu beda ruchac krasc i mordowac, tylko orban wie co robic nasi to teczowi durnie przyzwalajacy teczowej brukseli na wprowadzanie nam obcych ras multi kulti

   Polubienie

 3. Nowa wojna, która już powoli nabiera rozpędu to będzie inna od II wojny światowej. Tam to armia szła na armię. Tym razem też wojsko będzie w użyciu, ale wszystko trochę inaczej przebiegnie.
  Będzie to wojna niemal wszystkich ze wszystkimi.

  To kwestia czasu, aż spirala nienawiści w Europie się nakręci na dobre. Niebawem zaczną się zamachy terrorystyczne, ataki w wielu miejscach jednocześnie, wrzawa wojenna na bliskim wschodzie również nabierze rozpędu.

  Mocarstwa takie jak Chiny wykorzystają sytuację, aby wzmocnić swoją pozycję. Broń masowego rażenia będzie używana, ale w ograniczonym zakresie. Europa w części stanie się totalitarna w wyniku strachu przed wojennym zagrożeniem.

  Trzecia wojna światowa nie przebiegnie tak szybko, ale będzie trwać dłuższy czas, póki ludzie zmęczeni wzajemnym zabijaniem się nie postanowią powiedzieć sami sobie „STOP”. Zanim jednak to zrobią to połowa ludzkości może zginąć.

  Koniec starego świata nadchodzi, a nowy musi się zjednoczyć na nowych zasadach. Stare prawa ekonomiczne i stary sposób myślenia trzeba odrzucić, ale by to nastąpiło niestety musi dojść do wojennej zawieruchy. Ludzie muszą po tym wszystkim zobaczyć, że dłużej nie da się żyć według starych zasad, a ludzkość to jedna wielka wspólnota bez względu na język czy kolor skóry.

  Niby jak chcemy sięgnąć gwiazd kiedy jesteśmy wewnętrznie podzieleni i gonimy za dobrami materialnymi? Kierujemy się prawami ekonomicznymi, w których wszystko jest zależne od zawartości portfela. To czy gdzieś powstanie nowy szpital zależy od tego, czy stać nas na to, czy mamy pieniądze. Przecież działanie dla dobra ludzkiego, dla wspólnego rozwoju nie może być zależne od jakichś papierków. Ludzkość, aby przetrwać, aby dalej się rozwijać musi zmienić swój sposób myślenia, swoje nastawienie, odrzucić stare prawa i wejść na nową drogę, gdzie będą się liczyć takie wartości jak dobro drugiego człowieka, a nie pieniądz. W przeciwnym wypadku dojdzie do globalnego załamania i upadku ludzkości, a co za tym idzie to czeka nas zagłada.

  Być może więc ta nowa wojna jest potrzebna po to, aby ludziom otworzyć oczy. Nie zmienimy tej okrutnej przyszłości, która się zaczyna, ale możemy zbudować lepszy świat już po tych ciężkich czasach.

  Polubienie

  • Nie wiem komu zależy na wojnie wszystkich ze wszystkimi, czy jest to zgodne z „planem bożym”? bo taka wojna jest przepowiadana. Jednak nie liczyłabym na darmochę np. budowania szpitali za michę bo już kiedyś, po II w.św. odbudowaliśmy stolicę, którą teraz nam zabierają bo mają papiery.
   Marzysz o nowych szpitalach a są ludzie w naszym kraju, którzy marzą o talerzu zupy i łóżku do spania.

   Polubienie

   • Anna, szpital to był przykład. Mi chodziło o zmianę całej struktury ekonomicznej. Trzeba po prostu zmienić prawa ekonomiczne, bo te, które dzisiaj mamy są patologiczne, niewydolne, sprowadzają człowieka do roli przedmiotu, o którego wartości decyduje zawartość jego portfela.
    Nowa struktura ekonomiczna musi być oparta na zupełnie innych zasadach niż ta, która istnieje obecnie. Kapitalizm i inne izmy trzeba raz na zawsze zanegować i odrzucić. Musi powstać nowa gospodarka nastawiona nie na zysk, ale na rozwój i dobrobyt tak, aby żadne dziecko już nigdy nie chodziło głodne z braku pieniędzy, aby żaden człowiek nie żył pod mostem, bo nie stać go na mieszkanie. Trzeba więc odrzucić obecny sposób myślenia o gospodarce jako czymś, gdzie wszystko obraca się wokół pieniądza i wokół dążenia do zysku.

    Przyszły świat to świat gdzie nie będzie korporacji, banków, pogoni za pieniądze, bo to jest tak naprawdę zbędne. Dlaczego ludzie nie skolonizowali księżyca, ani Marsa skoro przecież leży to w naszych technicznych możliwościach? Bo brakuje pieniędzy na wdrożenie odpowiednich technologii. Gdyby nie te ograniczenia ekonomiczne to wiele problemów by rozwiązano. To są sztuczne ograniczenia i ludzkość wreszcie powinna to zrozumieć.

    Polubienie

  • nic sie nie zacznie europa sie rozpadnie granice zostana pozamykane ataki terrorystyczne beda tylko w krajach ktore pozwolily sobie na sciagniecie na swoje ziemie ciapatych, bialorusi, czechom,slowacji nie groza zamachy terorystyczne bo nie ciapatych u nich, u nas to calkiem mozliwe bo ciapatych jest coraz wiecej, zydowska polityka sprowadzania arbastwa i gnojenia bialych genow gojow ma sie dobrze, makumby cioty i transwersy w polskim sejmie to swietny przyklad dla polskiej mlodzierzy, zydzi sa z innej planety przywiezieni tu calkiem nie dawno przez yahwe od pierwszego dnia napuszczaja bialych na bialych, kiedys napuszczali panstwo atenskie na atlantyde to samo metoda jak dzisiac dziel i rzadz a takze prowokacjami jak np ze grupa polskich bandytow napadla na niemiecka stacej i niemcy nie mieli wyboru i musieli na nas napasc, ludzkość to nie jedna wielka wspólnota bez względu na język czy kolor skóry, nie byl w stanach to nie wie ze rasy na lanchu np jedza oddzielnie bo nie jestesmy z tej samej puli podobnie jak konie i zebry dzieli je tylko kolor skory a nikt nie widzial jeszcze biegajacych razem w szczesciu i weselu, lewactwo pedalsko teczowe do kwadratu nie moge bez obrazy ale inaczej tego sie nie da ujac miss polonia ma wiecej oleju w glowie

   Polubienie

 4. mówię wam, że w przyszłym roku wilk pobłogosławi owieczki. później trzeba się tylko obawiać końcówki września w numerologicznym roku – dziewiątym. Globalny syf rozpocznie numerologiczny rok 1, czyli 10m bo po 9.
  trafiłem na niebywałą spostrzegawczość jakiegoś człowieka, który zwrócił na to uwagę:
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2014/07/17/satanistyczna-symbolika-logo-swiatowych-dni-mlodziezy-krakow-2016/

  Polubienie

  • 666 to nie zaden szatan tylko oznaczenie zydosaksonow uczesniczacych w zakladzie bialyc slowianskich gojow ich zadaniem jest trucie nas przy kazdej sposobnosci i wszelkimi metodami glownie podstepem, nastepnym obozem w tym dziele unicestwienia nas jest korea 777 technicznie nas uzalezniaja od siebie i w koncu glowny kon trojanski naszej rasy chny 888, kady ma swoja dzialke w tym „wilekim” i „boskim” planie morderstw yahwe przeciwko zeusowym bialym ludom

   Polubienie

 5. warto do tego dołożyć, że 2016, to 15 rocznica kanonizacji siostry faustyny („6″), któa mówiła:
  Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jezeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędzę i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne moje przyjście” (Dz. 1732)

  ps.
  dz. 1732 – „13” – ulubiona cyfra wojtyły
  „ostateczne przyjście moje”. W Polsce wszystko się zacznie, stąd iskra wyleci. nooo to ciekawe jakie to wydarzenia będą, czy tylko solo dj bergolio czy masoni coś dołożą?

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s