Afery

Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?

Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! „Przechwycono kontener z bronią dla uchodźców”

uchodźcy 1Dziś artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego i trzy ważne nagrania video. Temat oczywiście ten sam, niezmienny: islamska inwazja na nasz kontynent. Wszystko wskazuje bowiem na to, że jest to akcja z góry zaplanowana. Koordynuje ją nie kto inny, jak państwo islamskie.

Dwa miesiące temu czytałem, iż uchodźców mają uzbroić w broń palną obywatele Bośni i Hercegowiny wyznania muzułmańskiego. Teraz wiemy, że w tych pogłoskach jest nieco prawdy. Oto bowiem w Grecji przechwycono kontener z bronią przeznaczoną dla imigrantów.

W Monachium niedawno miały miejsce zamieszki między kilkoma frakcjami muzułmanów. Takie sceny, jak i zwiększona ilość przestępstw i ataków terrorystycznych czekają Europę. Dziwi więc fakt, że nielegalni imigranci z otwarcie wrogiej nam kultury, są witani przez europejskie lewactwo z otwartymi ramionami. Przecież islamiści jeszcze bardziej niż upadającego już chrześcijaństwa, nienawidzą liberalno-lewackiego ateizmu.

Czyli obecnie rządzącej doktryny w Europie. Pisałem o tym w artykule poniżej:
Nielegalna imigracja to kwestia bezpieczeństwa państwa a nie ideologii!

Kilka cytatów o kryzysie imigracyjnym, który jest islamską inwazją:

Słowem – mamy do czynienia, pod pozorem wybuchu miłości do imigrantów, ze swoistym europejskim zamachem stanu: oligarchia unijna usiłuje postawić się ponad rządami państw.
Jest to, nie przesadzę, wyzwanie dla naszej suwerenności i woli istnienia jako narodu. Od tego, czy się przeciwstawimy jako Polska i jako Grupa Wyszehradzka niemiecko-brukselskiemu dyktatowi i rodzimym „pożytecznym idiotom” zależy więcej, niż to – a i to byłoby niebagatelne – czy statystyki gwałtów, innego rodzaju przestępstw i aktów terroru zaczną u nas niebawem przypominać kraje, w których już żyją liczne i nie poddające się asymilacji społeczności muzułmańskie. Zależy od tego przyszłość Polski i Europy narodów
~Rafał Ziemkiewicz

Warto dodać jeszcze słowa niemieckiego faszysty z PE, Martina Schulza, który groził Polsce siłą za nie wywiązanie się z przyjęcia określonych kwot nielegalnych imigrantów. Czy po to wprowadzono słynną ustawę nr 1066 o „bratniej pomocy” europejskich policjantów i wojskowych? Przeczytajcie sami:

Europa staje się ultranacjonalistyczna – jeśli oni zwyciężą – to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty – stwierdził najpierw przewodniczący Parlamentu Europejskiego. – I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim
~Martin Schulz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego

Upadek chrześcijaństwa może cieszyć niektórych, ale to, co idzie na jego miejsce (radykalny islam) jest dziesięć razy gorsze. To regres do czasów średniowiecza. Widać, że elitom politycznym i samej planecie (jej kontrolerowi, zwanemu też: jahwe, demiurg, szatan) nie są już potrzebni europejscy myśliciele. Więc robi się wszystko, by zniszczyć naszą cywilizację i by Ziemią ponownie zarządzali ludzie o mentalności średniowiecznych chłopów, niewolników:

Muzułmanie opanowują Watykan? Wokół Placu św. Piotra i całego Watykanu każdego dnia widać coraz większą ilość muzułmanów. Nieustannie można zobaczyć tam ubranych na czarno mężczyzn i ubrane w burki kobiety, robiące sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra, a mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa. Przekaz jest jasny – muzułmanie znajdują się już w samym centrum chrześcijaństwa – uważa watykanista i rzymianin Filippo Di Giacomo
Źródło: http://niezalezna.pl/70822-muzulmanie-opanowuja-watykan

Precz z imigrantami w Polsce i Europie! zobacz jak jest naprawdę:

Kontener z bronią palną przeznaczoną dla imigrantów został przechwycony w Grecji:

Pierwsi muzułmańscy imigranci w Polsce – zobaczcie na ich maniery i zachowanie:

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Kryzys uchodźców, czy działania służb?

Cytuję: „Definicja „Prania mózgu” według „Oxford English Dictionary”: „Planowe, dokonywane czasami przy użyciu siły, usunięcie z umysłu człowieka trwałych przekonań, zwłaszcza dotyczących polityki, w celu zastąpienia ich innymi poglądami. Proces ten można uznać za rodzaj przymusowego nawrócenia, jest stosowany przez różne państwa wobec dysydentów politycznych.”

„Jest to równoznaczne z dążeniem do stworzenia rasy niewolników, którzy w przeciwieństwie do niewolników starożytnych, nigdy nie wszczynaliby buntów i zawsze posłusznie spełniali rozkazy jak owady podążające za instynktami” – Edward Hunter.

W drugiej dekadzie XXI wieku „nagle wystąpiła” nawała różnego rodzaju emigrantów na Europę. Kilka istotnych faktów odróżniały ją od normalnej emigracji zarobkowej. Po pierwsze, akcja była doskonale zorganizowana i tzw. przemytnicy dysponowali sprzętem typu wojskowego. Jak przedstawiają to niektóre zdjęcia, posiadali nawet statki desantowe, nie wspominając o dużych pontonach kewlarowych. Niemożliwe, aby taki sprzęt dostał się w ręce przypadkowych osobników, bez wiedzy i zgody wojska, czyli służb wywiadu i kontrwywiadu.

Ta „emigracja” zaczęła się w 2011 roku w czasie tzw. Arabskiej Wiosny. Przypomnę, że Arabska Wiosna był to szereg rebelii, najczęściej młodych ludzi, w państwach na północnym brzegu Afryki. Jak się okazało, większość była przygotowana przez tajne służby USA I NATO. Najpierw wystąpiły zamieszki w Egipcie, a potem przewrót w Libii z zamordowaniem warstwy rządzącej. Libia podzielona została na małe obszary, zarządzane przez lokalnych kacyków. Można znaleźć zdjęcia pokazujące stopień zniszczenia nie tylko całej struktury fizycznej na przykład Trypolisu, ale również struktury społecznej. O konieczności podziału państw na małe obszary pisałem już kilkakrotnie.

Przypomnę, w Libii za minionych już czasów Kadafiego, nauka w szkołach była bezpłatna. Możecie kochani rodzice porównać to do obecnej sytuacji w POlsce. Ile kosztuje tzw. wyprawka do bezpłatnej szkoły? I nie ma żadnego uzasadnienia coroczna zmiana podręczników, wprowadzana tylko i wyłącznie w celu opodatkowania społeczeństwa. Wystarczy sprawdzić, kto drukuje te podręczniki. Leczenie w Libii było bezpłatne, a jak ktoś wymagał leczenia specjalistycznego za granicą, to państwo pokrywało nie tylko koszty leczenia, ale i transportu. Nie wspomnę o całym socjalu na dziecko, mieszkanie, paliwie za grosze, itd.

W 2014 roku liczba emigrantów do Europy wzrosła do 626 000 ludzi, czyli podwoiła się w okresie 3 lat. Nie jest to nic wielkiego, ponieważ w 1992 roku, kiedy to Unia miała tylko 15 państw, liczba emigrantów wyniosła 672 000 (liczebność mieszkańców Unii w owym czasie to 380 milionów). Tak więc te 626 000 na obecne 508 milionów to nie jest specjalna rewelacja. Jeżeli popatrzymy na przekrój narodowościowy, to najwięcej było w 2014/2015 Syryjczyków, około 20%. Afgańczycy stanowili koło 7%, a Irakijczycy około 3%. Czyli wbrew temu, co prasa podaje, uciekinierzy z krajów, w których toczyła się wojna, stanowili tylko 30% całości. Należy podkreślić, że liczba Syryjczyków uległa zwiększeniu po rozpoczęciu przez USA na wiosnę bombardowań Syrii.

Przypomnę. Syria nie zgadzała się na budowę rurociągu przez swoje terytorium do Morza Śródziemnego. W tej sytuacji nagle, przy pomocy CIA, powstało Islamskie Państwo dokładnie na terenach, na których biegł rurociąg. Ot, taka ochrona rurociągu. Prasa podawała masę zdjęć, na których w nowiutkich Toyotach, z zamocowanymi karabinami maszynowymi, jeździli „bojownicy islamscy”, szkoleni m.in. w USA. Wiadomo, że kilkaset samochodów z Japonii do tego Islamskiego państewka nie przyfrunęło. I Toyota nie sprzedała takiej ilości nieistniejącemu podmiotowi.

Początkowo te oddziały najemników robiły za rzekomą opozycję, która chciała obalić legalnie wybranego prezydenta. Jak się okazało, najemnicy, którzy tworzyli te grupy, nie znaleźli większego poparcia wśród ludności i musieli stworzyć własne „państwo” w celu wypełnienia zadań, do jakich zostali powołani. Działania tych band najemników charakteryzowały się użyciem broni chemicznej na spokojne wsie, czy wybuchami epidemii polio na terenach swojej działalności.

To powstałe państewko islamskie zaczęło się w jakiś sposób wymykać spod kontroli, na przykład poprzez mordowanie dziennikarzy i ludności cywilnej, niszczenie masowe zabytków w Palmirze, czy Aleppo. Stąd ludność miejscowa zaczęła uciekać.

Sprawa niszczenia zabytków wydaje się mieć inny szerszy cel. Już przed laty, gdy Amerykanie stworzyli Talibów, także to ugrupowanie zniszczyło, poprzez wysadzenie, najstarszy zabytek – Świątyni Buddy w Afganistanie. To niszczenie zabytków jest generalnie sprzeczne z filozofią takich band. Niszczenie zabytków ma znaczenie filozoficzne, a nie materialne. Zniszczenie starej świątyni nie mieści się w ramach działań takich band. Wydaje się, że takie działania, a podobnie jest obecnie w Syrii, gdzie zniszczono świątynie w Palmirze, zostało zaprogramowane przez kogoś innego, znacznie bardziej wykształconego. Po okupacji Iraku cała masa zabytków z Muzeów w Bagdadzie znalazła się na giełdach we Frankfurcie i USA. Jedynymi środkami transportu w owym czasie, samolotami, dysponowała Armia USA. A niszczenie zabytków można uznać za wymazywanie śladów historii. Wiadomo, że na takie zamazane karty historii można po kilku latach wpisać co się chce. Usłużnych „intelektualistów” mamy przecież na pęczki. Przypomnę co się działo po 1939 roku w sowieckim Lwowie, ile to spośród nich poszło na współpracę z sowietami.

Po pierwsze, zdziwienie budzi fakt, że uciekinierzy to w 80% młodzi mężczyźni w wieku 18 – 40 lat, posiadający paszporty syryjskie z odpowiednim wpisem, zezwalającym na przekraczanie granicy. Proszę zauważyć, że ci rzekomi uciekinierzy spokojnie przedostawali się przez granicę turecką, grecką, czy bułgarską i dopiero na granicy Węgierskiej zaczynał się problem? Po drugie, koszt takiej wyprawy prasa zagraniczna określał początkowo na 12 000 euro, potem 10 000 euro, a ostatnio podobno cena spadła do 2000 euro. Kto z biednych, bezrobotnych uciekinierów, posiada taką kasę w gotówce? Przecież kredytu nie dostał w banku na taki cel! W Polsce osoby pracujące posiadają oszczędności rzędu kilkuset złotych, a nie kilkudziesięciu tysięcy. 5 milionów rencistów i emerytów [odliczając służby] utrzymuje się średnio za około 1300 zł. A bezrobocie przekracza 10% i będzie się w okresie zimowym powiększało.

To jest jeden szlak uciekinierski. Spod bomb amerykańskich. Drugi szlak uciekinierski jest z Afryki Centralnej do Libii i potem do Włoch. I znowu dużo niejasności. Jak Murzyni, z Centralnej Afryki, spokojnie kilka tysięcy kilometrów, wędrują przez pustynię? Kto zapewnia całą logistykę? Skąd taki Murzyn ma wiedzieć, gdzie znajduje się ta łódź, która go przewiezie do raju? Nie zapominajmy, że w Centralnej Afryce porządku pilnuje Legia Cudzoziemska, czyli Francuzi. To właśnie tam przeprowadzano eksperymenty przed 3 laty ze szczepionką, po podaniu której ponad 120 osób zostało sparaliżowanych tylko z jednej wsi.

Czyli emigranci, jako zjawisko, ulegli spowolnieniu w latach 1992–2006, aby ponownie nasilić się. Komu na tym może zależeć? Jeżeli jakiekolwiek przedsiębiorstwo ma funkcjonować i być konkurencyjne, to musi obniżać koszty. Najlepszym, najprostszym sposobem obniżenia kosztów jest zmniejszenie wynagrodzenia robotnikom. Widzimy to w Polsce. Obecni mieszkańcy Ukrainy masowo dezerterują z przymusowego poboru do armii. Dezerterzy uciekają albo do Rosji albo to Polski. W województwie pomorskim stanowią już sporą część robotników sezonowych. Na przykład w budownictwie średnio godzina pracy to 12-20 złotych, w zależności od wieku, stażu, rodzaju pracy itd. Robotnicy ukraińscy zadowalają się wynagrodzeniem rzędu 6-10 zł. Że może to być właśnie główny powód emigracji, wskazuje zainteresowanie Prezesa Niemieckiej Federacji Przemysłowej Ulricha Grillo, który oczekuje, że do Niemiec przybędzie 800 000 dodatkowych pracowników zagranicznych. Jak na razie, to właśnie Niemcy są głównym państwem w Unii, stwarzającym opór przed jakimiś wspólnymi sankcjami przeciw emigrantom. U. Grill powiedział w Dreźnie: „Z powodu naszego rozwoju demograficznego jesteśmy w trudnej sytuacji, możemy mieć dobrobyt i wzrost gospodarczy przez imigrację”.

Okazało się także, że większość paszportów jest fałszywych i drukowanych w Katarze, a rozprowadzanych przez bandy dzihadystów. Katar jest całkowicie kontrolowany przez USA. Jak to ujawnił przeciek z austriackich służb wywiadowczych, emigracja syryjskich uchodźców do Europy została zorganizowana przez USA. Oczywiście do chwili obecnej Departament Stanu tego nie potwierdził. Przypomnę jednakże, że p. Nuland z Rządu USA oficjalnie potwierdziła, że snajperzy i siły na Majdanie były przygotowywane przez USA kosztem 5 miliardów dolarów. Pan Soros dodatkowo przyznał się, że władował w „Ukrainę” 20 miliardów dolarów na fundusz rozwoju demokracji. W Polsce ta rolę pełni Fundacja Batorego.

Kolejna sprawa, która budzi zdziwienie, to fakt, publikacji jakiegoś jednego zdjęcia rzekomego chłopca tureckiego, we wszystkich gazetach w Europie plus telewizja. Takie przełożenie na prasę mogą mieć tylko służby specjalne NATO. Nie należy zapominać, że budżet wojskowy USA to 675 miliardów dolarów, a łącznie z budżetem NATO, to ponad bilion dolarów. Na coś tak olbrzymie pieniądze trzeba wydać.

Przypomnę dla porównania, że budżet Rosji, którą nas tak straszą, to tylko 62 miliardy dolarów, czyli 15 razy mniej. To, że cała akcja dezinformacyjna z rzekomymi uciekinierami jest sfingowana świadczy właśnie to zdjęcie. Możemy to prześledzić na podstawie analizy zdjęcia przedstawiającego rzekomego chłopca syryjskiego leżącego martwego na plaży tureckiej, a przy nim stoi jakiś ratownik. Problem polega na tym, że rzekome zwłoki leża prostopadle do fali a powinny leżeć równolegle. Poza tym jak się powiększy zdjęcie to widać na plaży ludzi w strojach kąpielowych zupełnie nie interesujących się tym, co robią tzw. ratownicy. Nie wspominając już o tym, że rzekomy ratownik chodzi po plaży z aparatem fotograficznym, a nie z torbą ratowniczą.

imigranci Ten rzekomy policjant także stoi nad.. jak przysłowiowy palant. Jak twierdzi w wywiadzie, został wezwany do topielca, a ani torby ratowniczej, ani nawet noszy nie ma. To w jakim celu on tam przyszedł? Poza tym, dwa różne zdjęcia pokazują w zupełnie innym otoczeniu rzekome znalezienie zwłok.

imigranciJest to zupełnie niezrozumiała sytuacja. Leży dziecko i nikt nie chce podejść, a rzekomi strażnicy także stoją dziwnie obojętni, nie wskazując specjalnego zapału na podniesienie, udzielenie pomocy itd. Obecnie natomiast w mediach masowej dezinformacji pełno wywiadów z tym „ratownikiem”.

Tak źle spreparowane zdjęcie, podobnie jak smoleńskie, czy katastrofy malezyjskiego samolotu na Ukrainie, są bezpośrednim dowodem obniżania poziomu służb. Takich fuch to nawet komuniści nie odstawiali. Według danych opublikowanych w „New York Timesie”, czy „Guardianie”, CIA utworzyła w Turcji i Jordanii szereg różnych ośrodków do szkolenia grup wojskowych. Podobne ośrodki powstały w Teksasie. Tak wyszkoleni najemnicy byli przerzucani do Syrii, rozpoczynali ofensywę przeciwko Irakowi. Zakup broni finansuje głównie Arabia Saudyjska i Katar. W Turcji NATO ma ponad dwadzieścia baz lotniczych, wywiadu elektronicznego i morskich noszących nazwę LABDCOM, centralne dowództwo wojsk lądowych NATO zostało przeniesione do Smyrny, skąd kieruje się akcjami przeciwko Syrii i Irakowi.

W Jordanii CIA prowadzi dwuletni program szkoleniowy dla rebeliantów. Odziały tych najemników czasami działają pod nazwa Al Kaidy w Syrii. Oddziały te stwarzają dodatkowe fale uciekinierów wielkodusznie przyjmowanych w Turcji i Jordanii. Dodam tylko, że po 4 latach wojny w Syrii ocenia się liczbę zamordowanych na ponad 240 000.”

Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Źródło: WolneMedia.net

BIBLIOGRAFIA:

1. http://www.prisonplanet.pl/polityka/destabilizacja_szeroka,p1940986443
2. http://www.prisonplanet.pl/polityka/syria_i_arabski_gazociag,p104675339
3. http://www.prisonplanet.pl/polityka/premier_turcji_przylapany,p47152715
4. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/meningokoki_matko,p2009227626
5. http://www.prisonplanet.pl/polityka/quotpieprz_ue_czyli,p1438719997
6. http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007
7. http://www.prisonplanet.pl/polityka/nowy_porzadek_swiata_a,p1710957286
8. http://www.prisonplanet.pl/polityka/tureccy_oficerowie,p931074140

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Bóg Jahwe nie ma nic wspólnego z tą inwazją. Lubię facet twoja artykuły , ale nie podoba m i się, że obrażasz Boga prawdziwego, stawiając go na równi z szatanem

  Polubienie

  • ,, Bóg Jahwe nie ma nic wspólnego z tą inwazją. Lubię facet twoja artykuły , ale nie podoba m i się, że obrażasz Boga prawdziwego, stawiając go na równi z szatanem”

   Bóg Jahwe, Budda, Zaratustra, Allah, Mahomet, Kriszna, Wisznu, Amon – który z tych bogów i proroków jest najważniejszy? Który pozwala mi zabić niewiernych?
   Ileż jeszcze ,,bogów” wymyślimy dla poniżenia i unicestwienia siebie” Siebie, nie ,,elity”.
   Angela, Obama, Sarkozy, Putin, Tusk itp. w ciągu dziesięciu minut wejdą na dach swojej rezydencji, wsiadają z rodziną do helikoptera, potem do samolotu, aby wylądować przed wejściem do podziemi, w których mogą spokojnie żyć nie lata, ale dekady.
   Czy zrobiono w twoim życiu chociaż jeden sztuczny alarm, po którym wskazano ci schron, abyś mogła z rodziną przeżyć chociaż dwie doby?
   Czy dostałaś w szkole chociaż jedną broszurkę wyjaśniającą, jak się zachować, gdy prądu zabraknie przez miesiąc? Bez wody na ósmym piętrze, bez możliwości wejścia do marketu po żarcie, bez możliwości wybrania kasy z bankomatu, zatankowania paliwa, kupienia leku etc. – jak sobie poradzisz?
   Masz odpowiedzi na te pytania?
   Ci, którzy tobą zawiadują w ogóle nie zadają sobie takich pytań. Po prostu nie muszą.
   I tu dochodzimy do sedna.
   ,, Jak mój Jahwe, Budda, Allah będzie chciał, to mnie ochroni. ”
   Tylko dlaczego elity rządzące są mądrzejsze i po części wyręczają bogów, budując za wczasu twierdze?
   Może lepiej rozumieją mądrość przekazywaną od pokoleń: ,,Chronionego pan Bóg chroni.”?
   I jeszcze jedno. Posadź przy jednym stole wyznawcę Islamu, Hinduizmu, Buddyzmu, Prawosławia, Protestantyzmu i wielu innych wyznań i przekonaj, że twój bóg Jahwe jest prawdziwy. Pozostaje mi ci życzyć owocnych obrad!

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 2. Bóg Jahwe-zły,okrutny i mściwy(zostało to opisane w Starym Testamencie)jest władcą tego świata…czyli więzienia dla dusz…Można go właśnie utożsamić z szatanem-demiurgiem… Pobyt na tym „padole łez”służy naszemu rozwojowi…jest to rozwój przez doświadczanie zła i cierpienie…Bo doświadczając zła potrafimy zrozumieć i docenić dobro…a także osobiste cierpienie wzbudza nasze współczucie dla innych cierpiących…

  Polubienie

  • Straszne to, ale oby nie nastały jeszcze straszniejsze czasy, w których zaczniemy przyznawać profesorowi Wolniewiczowi spóźnioną rację.
   Czy kraje ,,zachodu” były do tej pory humanitarne wobec utrzymywanych świadomie w ciemnocie narodów, z których czerpały zyski?
   Jedno jest pewne – póki co to Europa jest zatapiana, a narody Afryki i Bliskiego Wschodu są w tym procesie tylko młyńskim kamieniem, zawieszanym na szyi imperium niemieckiego, czyli szumnie zwanego UE.
   Kto zatapia? Naiwne pytanie …

   Polubienie

 3. Plany generałów i marszałków wojskowych z lat 60-tych i 70-tych zakładają,że Chiny liczebnie (ponad miliard ludzi) wystąpią poza granice swego państwa i zajmą Rosję a także Europę wstrzynając niewyobrażalną atomową wojnę.A kto miałby ich powstrzymać?
  Europa wymiera i z jednej strony przyjmuje tyle ciemnoskórych Murzynów czy Turków a Chińczycy nie będą w stanie się wyżywić w swoim państwie. To będzie wielkie podziękowanie dla rządzących w Europie za zniszczenie państw Europy Środkowej,za wojnę i koniec dawnej Jugosławii,za degrengoladę religii wciskaną do tyłka i damskiego krocza! A także za te wariografy i wariomaty pracujace na naszych rodzinach.Równeż za ludobójstwo i za produkcję obłąkanych na testach psychologicznych i karuzelach śmierci”Jarosz”,”Cyran” i „Jeruzel”.

  Taka będzie nieodległa historia Europy.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s