Kategoria domyślna

Wpuszczając islamistów Europa popełnia samobójstwo. „To koniec UE, już zamykają granice”

Wpuszczając islamistów Europa popełnia samobójstwo. „To koniec UE, już zamykają granice”

uchodźcyStatystyki agendy ONZ mówią jasno: 75% tzw. „uchodźców” szturmujących Europę to mężczyźni, najczęściej w sile wieku. Pozostałe 25% to kobiety i dzieci. Mamy do czynienia z bezprecedensową islamską inwazją, z działaniami wrogimi naszej cywilizacji. Sponsorowane i obsługiwane jest to przez państwo islamskie, co jest skrzętnie przemilczane w mediach.

Nie chodzi o te szacowane milion osób które mają przybyć do Niemiec w tym roku. Wojna w Afryce i Azji jest od wielu, wielu dekad i ciągle narasta. Chodzi o miliony, a potem o dziesiątki milionów ludzi, a potem jeszcze więcej. I co, mamy ten miliard czy nawet dwa miliardy ludzi ugościć w Europie? Chodzi o państwo islamskie które ten desant finansuje i obsługuje. Ironią losu jest to, że islamiści chrześcijan i Żydów „jako tako” tolerują.

Bowiem islam dopuszcza istnienie na terytoriach muzułmańskich grup chrześcijan i Żydów, pod warunkiem że będą oni płacić specjalny podatek i że zgodzą się na los „podludzi„. Natomiast islamski szariat zezwala nawet na zamordowanie buddysty, lewicującego ateisty, czy choćby osobę o tak dziwnych poglądach jak ja. My już mamy swoją rodzimą „al kaidę„, czyli dresiarzy, nacjonalistów, kiboli. A islamiści to dziesięć razy gorsi i agresywniejsi ludzie niż dresy.

Ironia ta polega na tym, że islamiści jeszcze bardziej niż chrześcijan nienawidzą lewicujących, liberalnych ateistów. A to właśnie lewica radośnie wita tego islamskiego konia trojańskiego. I to jest kuriozum, bowiem islam jest śmiertelnym zagrożeniem dla wartości naszej cywilizacji. To bardzo cenione właśnie przez lewicę wartości takie jak: neutralność światopoglądowa państwa, humanizm, humanitaryzm, prawa człowieka, wrażliwość na los innych, empatia, i ich szerokie pochodne. Islam zaś tych wartości nienawidzi i gardzi nimi jeszcze bardziej niż chrześcijaństwem.

islamTo jest kultura od podstaw zbudowana na zupełnie innych wartościach. To tak, jakbyś ucznia pierwszej klasy, nie znającego podstaw arytmetyki, chciał uczyć matematyki wyższej. Zwyczajnie nie zrozumie materiału, bo nie ma w umyśle bazy pojęć i „instrumentów” do jego zrozumienia. Pora zrozumieć, że są cywilizacje mniej i bardziej rozwinięte. Są kraje które łączą w sobie cechy dwóch cywilizacji (barbarzyńskiej i zachodniej) takie jak Ukraina, Turcja, Japonia, czy naród Kurdyjski. Mamy kraje, w których żyjemy, panują w nich rozmaite prawa i zasady, rozwój ludzi w tych krajach przebiega nieraz zupełnie inaczej. I przyjmowanie islamistów pod nasz dach nic nie zmieni.

Wracając do meritum: otóż kraje UE zaczynają powoli zamykać granice, choć na razie są to działania „w białych rękawiczkach„:
-zwiększone kontrole na granicy Austrii i Węgier;
-zawieszenie kursowania pociągów między Austrią i Węgrami (link);
-zamknięcie granicy niemiecko-duńskiej;
-na granicę morską między Danią a Szwecją wysłano potężne siły policyjne;
-Węgry rozważają wprowadzenie stanu wyjątkowego (link).

Wszystko wskazuje na to, że właśnie obserwujemy koniec Europy i w ogóle świata, z jakim mieliśmy do czynienia dotychczas. Jedna z teorii spiskowych głosi, że ci ludzie są po prostu ewakuowani z Bliskiego Wschodu, bo zagraża temu rejonowi jakiś kataklizm związany z przebiegunowaniem planety. Które jak wiemy, trwa od dobrych kilku dekad.

Inna teoria spiskowa jest o tym, że akcja tranzytu islamistów jest od dawna zaplanowana przez elity polityczne. Jej celem jest upadek UE i Europy, jak i naszej zachodniej cywilizacji. Akcja ta miała być zaplanowana jako III wojna światowa, czyli wojna sił politycznego syjonizmu jak i popierającej syjonizm EU, z siłami wojującego islamu. Za tą teorią przemawia fakt, że od 11 września 2001 poczyniono ogrom wysiłków, by rozjuszyć od dawna uśpionego demona islamskiego dżihadu.

islamJesteś przeciwko masowemu sprowadzaniu muzułmańskich imigrantów do Polski i utrzymywaniu ich na zasiłkach? Do tej pory byłeś co najwyżej islamofobem, szowinistą lub ksenofobem. Od dziś – niestety – jesteś nazistą. Tak napisała gazeta „Metro”, a jak wiadomo, jest to gazeta skrajnie prorządowego kartelu medialnego „Agora” – finansowanego m.in obfitymi zleceniami z budżetu państwa:

terroryzm islamskiSkoro „kawiorowa„, neoliberalna (kapitalistyczna..) lewica nazywa nas nazistami, to ja polecam poniższe nagranie wideo. Ciekawe jak oni godzą nazywanie nas „nazistami” z tym, co sądzi o naszej cywilizacji wojujący islam:

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Przez Islamistów szturmujących UE, lewactwo popełnia zbiorowe samobójstwo

imigranciCytuję: „W lewicowych europejskich mediach rozkręca się obecnie wielka propaganda wmawiająca mieszkańcom Unii, że uchodźcy szturmujący nasz kontynent to wyłącznie uciekinierzy z krajów ogarniętych wojną. Celowo pokazuje się w TV nieliczne rodziny, aby podsycić siłę przekazu. Wykorzystując tę podbudowę medialną, Komisja Europejska nakazała dzisiaj podzielenie wśród krajów członkowskich UE, pierwszej fali islamskich imigrantów. Ma to być 160 tysięcy ludzi, którzy trafią do różnych krajów z unijnego rozdzielnika.

W Parlamencie Europejskim odbyło się dzisiaj orędzie na temat kryzysu migracyjnego, które wygłosił Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Stwierdził on, że jako Europejczycy musimy przyjąć uciekinierów z kraju ogarniętego wojną. Nie odniósł się jednak do tego, że z ostatnich danych wynika, że ponad 75% uchodźców to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, a jedynie 25% z tego tłumu to kobiety i dzieci, pokazywane do znudzenia w telewizji.

Z szacunków niemieckich służb wynika, że przynajmniej 60% z imigrantów przybywa do Europy nie z powodu wojny w ich kraju pochodzenia, tylko z powodów ekonomicznych. Trudno się dziwić, skoro głupi Europejczycy rozdają pieniądze, co jest interpretowane przez islamistów jako dary od Allaha, to raczej można się spodziewać jeszcze większego ich najazdu niż uspokojenia tego dramatu.

uchodźcy z SyriiWedług tego co mówił dzisiaj Juncker od początku roku do UE przedostało się przynajmniej 500 tysięcy nielegalnych imigrantów. Można zatem uznać, że te 160 tysięcy do rozdzielenia z włoskich, węgierskich i greckich obozów koncentracyjnych to dopiero początek. Władze UE swoimi działaniami nie pozostawiają wątpliwości, można się spodziewać najwyżej eskalacji tej religijnej inwazji. Skoro europejscy politycy mówią, że pół miliona uchodźców to nie problem, będziemy mieli 5 milionów, albo 50 milionów. Można już uwierzyć, że jeszcze za naszego życia Europa jaką znamy upadnie, a papież będzie uciekał z płonącego Rzymu dokładnie tak jak mówi przepowiednia

Tak długo jak będzie trwała wojna w Syrii strumień uchodźców nie wygaśnie – stwierdził szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Oznacza to ponad wszelką wątpliwość, że to nie koniec kryzysu i można się spodziewać kontynuacji napływu islamistów. Jednak to nie tylko Syria jest krajem z którego uciekają ludzie. Takimi krajami jest również Irak, Iran, Afganistan, Pakistan, a odo tego dochodzą liczni uchodźcy z biednych państw afrykańskich.

uchodźcy z SyriiZdaniem europejskich masonów masowa migracja islamistów musi zostać przekształcona z problemu w zasób osobowy starzejącej się Europy. Trudno o lepszy dowód na to, że postrzeganie świata przez mieszkańców Europy jest od dawna zupełnie upośledzone. Cwane gapy z lewicy myślą, że rozpuszczają chrześcijaństwo wpuszczając na kontynent roszczeniowe islamskie hordy. W rzeczywistości jednak to Islam rozpuści ich ateistyczny światopogląd sprowadzając ich w najlepszym wypadku do poziomu piętnowanych powszechnie dziwaków.

imigranciSymptomatyczne jest też to, że w Polsce z dnia na dzień rośnie liczba uchodźców, którzy mieliby zostać ukarani przypisaniem ich do naszego nieszczęśliwego kraju. Początkowo mówiło się o 2 tysiącach potem 9 tysiącach, które następnie szybko wyewoluowały do 12 tysięcy. Jeśli wszyscy z nich sprowadzą do Polski swoje rodziny, to możemy mieć wkrótce na utrzymaniu nawet 80 tysięcy osób.

Zewsząd słychać głosy o koniecznej solidarności w ramach narodów Europy. Pan Juncker nie omieszkał wypomnieć Polakom, że Europa zawsze ich przyjmowała z otwartymi rękami. Jednak zapomniał wspomnieć, że najpierw Polska była przez nich ordynarnie sprzedawana i to jedynie w latach 1939 -1945 nasz kraj został zdradzony przynajmniej kilkukrotnie. Jeśli tak po szmaciarsku traktuje się jakiś naród to chyba ma się względem niego jakieś zobowiązania.

imigranciOkazuje się jednak, że Polska nic nie znaczy w UE. Jest tylko dawcą kapitału i taniej siły roboczej. Nawet te mityczne pieniądze, które niby daje nam UE, musimy najpierw pobrać od firm i ludzi, wpłacić to do budżetu Unii, potem zadłużyć się, żeby odzyskać to co wpłaciliśmy. Gdy Polska wyraziła sprzeciw przeciw przyjmowaniu niemieckich uchodźców od razu pojawiły się groźby, że w takim razie UE nie odda naszych pieniędzy. Taka to jest właśnie ta Unia silniejszych państw eksploatujących słabeuszy.

uchodźcy z SyriiPytanie zasadnicze brzmi czy islamscy uchodźcy rzeczywiście wezmą się do uczciwej pracy i będą „zasobem osobowym” co roi sobie Jean-Claude Juncker i jemu podobni lewacy, czy też stanie się to koniem trojańskim rozsadzającym jeszcze bardziej i tak już gnijącą Unię Europejską.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przez-islamistow-szturmujacych-ue-lewactwo-popelnia-zbiorowe-samobojstwo?page=1

__________________________________________________________

Islamizacja Europy widziana z Wysp, część 1

Cytuję: „Prezentujemy drugi wywiad ze znanym publicystą internetowym i podróżnikiem, panem Marcinem Malikiem. Dotyczy on przede wszystkim polityki stosowanej przez europejskie rządy (dyktatury) i problemu islamizacji Europy, który prowadzi do eksterminacji białej rasy.

Antoine Ratnik: Jest Pan znanym publicystą internetowym lecz tak naprawdę Czytelnicy nie wiele o Panu wiedzą. Zanim zaczniemy ten drugi już mój wywiad z Panem, czy mógłby Pan przypomnieć od kiedy mieszka Pan w Wielkiej Brytanii i jakie studia skończył Pan w Polsce? Dlaczego wyjechał Pan z Polski? Czy “za chlebem” czy raczej “dla przygody”?

Marcin Malik: Witam Pana i witam Szanownych Czytelników. Dziękuję też za chęć przeprowadzenia ze mną tego wywiadu i dziękuję za nazwanie mnie „znanym publicystą internetowym”. Choć moje artykuły zostały przeczytane przez dziesiątki a niedługo i może setki tysięcy osób, to należy jednak pamiętać że niestety publicysta o szlachetnie prawicowych poglądach ma w Polsce i na świecie zawsze pod górkę.

Pamiętajmy, że pomimo iż media w Polsce są polskojęzyczne to nie znaczy to wcale że są polskie. Z uwagi na marksistowską bakterię o nazwie „poprawność polityczna” polskojęzyczne media stały się zakładnikiem w rękach lewicowego reżimu działającego na ogromną szkodę Polaków. Jak więc Pan widzi, aby zostać „znanym publicystą internetowym” którego artykuły są czytane przez miliony osób, najpierw musiałbym sforsować Lewicową Fortecę w postaci polskojęzycznych mediów. Obecnie jestem w ostatniej fazie tłumaczenia moich artykułów na język angielski, dlatego liczę że będę publikował także i w tym języku, z tym wywiadem włącznie.

Jeśli chodzi o drugą część pytania to byłem jednym z wielu setek tysięcy a potem milionów młodych Polaków, którzy wyemigrowali do Anglii i choć rzeczywiście w Królestwie Poprawności Politycznej nigdy nie brakowało mi przygód to przede wszystkim wyemigrowałem do pracy. Chciałbym też dodać, że emigracja nigdy nie była moim marzeniem, dlatego że kocham Polskę i chciałem zostać w mojej ojczyźnie. Niestety nie było to możliwe ponieważ polski rząd, który jest nastawiony bardzo wrogo do Polaków, sam skazał miliony naszych pracowitych i wartościowych rodaków na wygnanie.

W Anglii poznałem między innymi polską sprzątaczkę po psychologii oraz polską prawniczkę, która zbierała oliwki w Hiszpanii. Opowieści tego typu znam bardzo wiele a rachunki trzeba płacić.. chyba, że ktoś jest murzynem lub muzułmaninem i może żyć za darmo aby karmić lewicę. Jeśli ktoś nie ma układów to studia skończone w Polsce kończą się przeważnie albo bezrobociem albo małymi pensjami dlatego musiałem wziąć sprawy w swoje ręce i przeć do przodu. Z czasem opanowałem też język angielski i do takiego stopnia, że zostałem nauczycielem tego języka, między innymi dla grup z Francji, Hiszpanii i Włoch.

Jednak mimo to ciągle szukam swojej drogi, tym bardziej, że pomimo sumiennej pracy z większości biur w Londynie byłem usuwany w trybie ekspresowym z powodów politycznych. Myślę, że moi stali Czytelnicy na pewno zrozumieją o co mi chodzi. Dziś jestem podróżnikiem i publicystą.”

Dalsza część wywiadu o islamizacji Europy w linku poniżej:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/widziane-wysp-czesc?page=1

Reklamy

20 odpowiedzi »

 1. Miziak pisał iż „kopara się zgodziła przyjąć 250 tysięcy” tych żydoarabskomurzyńskich terrorystów. Doliczając „krewnych” (z plutonu) wyjdzie grubo ponad milion.

  Polubienie

 2. Uważam że muzułmanie są tutaj tylko katalizatorem zmian. Europa wybitnie zniewieściała hedonistyczna poparta konsumpcją i rozpustą potrzebuje zmiany mentalnej, duchowej i intelektualnej. Jest to impuls do zmian jakościowych. W przeciwnym razie niewykorzystane akcje mszczą się podwójnie mówiąc żargonem piłkarskim . Spodziewałem się tego jako wtajemniczony w różne globalne sprawy ale nie wiedziałem że nastąpi to tak szybko. Myślałem o dacie 2025-2035. Mam szczęście że dzieciństwo i już prawie młodość mam za sobą. Tak beztroskie dzieciństwo lat 90 i lat dwutysięcznych. Szkoda mi tylko następnych pokoleń że będą musiały bić się w bezsensownych wojnach o złoża o cywilizacje białego człowieka o ostanie źródła nieskażonej gleby i wody. Na prawdą szkoda.

  Polubienie

  • nkt sie z nikim nie bedie bil trzeba zamknac granice podziekowac bankstersom zaczac budowac mieszkania dla mlodych i starych zakazac lichwy przywrocic 500 milionowe panstwo slowianskie

   Polubienie

 3. aktualizacja bardziej szczegółowa. niezły kwas z tym 2016, hmm

  2016r.

  „9”
  – 27 rocznica okrągłego stołu (1989 – „999”)
  – 72 rocznica powstania warszawskiego (1944 – „99”
  – 36 rocznica solidarności (1980 – „99”)
  – 9 rocznica reanimacji B’nai B’rith (Loża Polin) w Polsce (reanimacja 9.IX.2007 – „999”)

  „6”
  – 1050 rocznica chrztu polski (utrata wyznaniowen suwerenności słowian) („966”)
  – 15 rocznica kanonizacji siostry faustyny („6”)
  – 96 rocznica bitwy warszawskiej („96”)
  – 15 rocznica WTC („6”)

  INNE
  – 9.III – całkowite zaćmienie słońca („9”)
  – 9.V – przejście merkurego przed tarczą słońca („9”)
  – 18.VIII – półcieniowe zaćmienie księżyca („9”)
  – 1.IX – 77 rocznica wybichu II wojny światowej („9”)
  – 1.IX – obrączkowe zaćmienie słońca („9”)

  – światowy dzień młodzieży
  – XIII festiwal kultury żydowskiej

  DZIWNE (duże miasto) – siedze w parku na ławce
  – 10.IX.2016 („9”) – godz. 12:06 („9”) – biją dzwony w kościele – ????

  Polubienie

 4. http://www.conspiracyclub.co/2015/09/10/breaking-u-s-israel-invade-syria-to-prevent-chemical-weapons-attack-as-russia-rushes-to-aid-assad/ … nie wiem na ile można wierzyć, tym konspiracyjnym doniesieniom, ale jeśli na dniach zostaną oficjalnie potwierdzone, to wygląda na to że mamy oficjalnie IIIWW z opcją armageddonu … ewidentnie żydomasoneria przyspiesza plan zagłady w takim tempie, że do zapowiadanego 23.09 świat może być w potężnym chaosie i upadku …

  Polubienie

 5. Jarku, tak poczytuję Twój blog od mniej więcej 2013 roku, ale (O ALLAHU AKBARZE):

  „My już mamy swoją rodzimą „al kaidę„, czyli dresiarzy, nacjonalistów, kiboli. A islamiści to dziesięć razy gorsi i agresywniejsi ludzie niż dresy.” (choć z drugą częścią zdania się zgadzam)

  Po czym krytykujesz metroseksualną gazetę zdjęciem wprost z ONR-u…

  Ci Dresiarze, Nacjonaliści, Kibole to bardziej Polscy, i gotowi oddać za ojczyznę ludzie, niżli ci, którzy wiecznie siedzą przed komputerem i najzwyczajniej w świecie krytykują. Jako jedyni ONR-owcy potrafią organizować marsze na terenie całej Polski, aby tego ciapatego gówienka nam tu nie przysyłać.

  Z resztą tekstu się zgadzam, to mnie najbardziej wkurw…wowało. 🙂

  Polubienie

 6. Mój dziadek w 1944 roku pokazał ręką na zachód wymawiając słowo Berlin i ruskich już nie było we wsi. Postuluję postawić miliony drogowskazów wskazujących właściwy kierunek marszu, no może dla poprawności politycznej kilka drogowskazów z napisem Moskwa lub Erewań, no bo przecież ci ludzie tam nie podążają.

  Polubienie

 7. ,, Uważam że muzułmanie są tutaj tylko katalizatorem zmian. Europa wybitnie zniewieściała hedonistyczna poparta konsumpcją i rozpustą potrzebuje zmiany mentalnej, duchowej i intelektualnej. Jest to impuls do zmian jakościowych”

  Bardzo trafne spostrzeżenie.
  Kraje ,,cywilizowane” świadomie i z premedytacją ,,wyhodowały” przez dekady ubóstwo i zacofanie w Ludach Afryki, czerpiąc jedynie korzyści z bogactw tego kontynentu i naiwnie licząc, że ludność afrykańska nigdy nie dojdzie do ucywilizowania. Na tyle, aby pojąć, że nie muszą żyć w biedzie i w dodatku ciągle nękani wojnami wszczynanymi przez świat zachodni żądny ich paliw i innych bogactw naturalnych.
  Tworzenie tak potężnych kominów ekonomicznych i naprężanie różnic gospodarczych zawsze zaskutkuje chęcią społeczeństw uboższych do podwyższenia swojego poziomu życia. Gdy dochodzą różnice wyznaniowe, wspierane całkowicie odmiennymi wartościami społecznymi – mowa jest o wrogości.
  Europa nie zestarzała się, raczej wypaliła w sobie wartości humanitarne na rzecz konsumpcjonizmu, tworząc idealną arenę zdarzeń, których obecnie jesteśmy obserwatorami.
  To między innymi świat zachodu utrzymywał ludy Afryki w ciemnocie, nędzy, wysokiej umieralności odtrąbiając głośno wykopanie studni opłacone grosikami zbieranymi przez szkolnych uczniów.
  Jeśli to nazywa się humanitaryzmem cywilizowanego świata, to niech nie dziwi fakt, że taki humanitaryzm musi podlec weryfikacji.
  Z pewnością przyczyn takiej lawinowej fali imigrantów jest wiele łącznie z planowanym działaniem, ale Europa, w tym szczególnie UE po części sama wypracowała klimaty, w których nie trudno o kłopoty.
  Lokalny patriotyzm, przynależność narodowa, suwerenność w obrębie państwa – gdzie to wszystko jest? Stając się unijnym Europejczykiem zgubiliśmy wartości duchowe wiążące nas z ojczyznami, dla których warto podejmować walkę o utrzymanie wolności. To największe OSŁABIENIE MORALNE I HUMANITARNE EUROPY.
  Bezradność zamieniająca się dyktat niektórych państw UE to objawy tego osłabienia, bezsilności.
  Prędzej czy później każda potęga stworzona na krzywdzie stanie się snem o potędze, w którym prawo narzuca silniejszy i to silniejszy duchowo. I nie ma tu znaczenia czy są to morale humanitarne czy niszczycielskie.
  Unia rozpada się, kraje zamykają granice. Co mądrzejsi zaczynają zauważać, że zjednoczenie wewnątrz swoich granic może stworzyć szansę na ochronę i obronę własnego narodu, sprzymierzonego z sąsiadami, myślącymi podobnie.

  Polubienie

  • @Krystyna
   Napisałaś: „Kraje ,,cywilizowane” świadomie i z premedytacją ,,wyhodowały” przez dekady ubóstwo i zacofanie w Ludach Afryki, czerpiąc jedynie korzyści z bogactw tego kontynentu i naiwnie licząc, że ludność afrykańska nigdy nie dojdzie do ucywilizowania.”

   -Tak, to druga strona tego medalu. Elity polityczne i korporacyjne są same sobie winne po części. Wystarczy popatrzeć na nasze polskie, neokolonialne poletko, jak wyzyskują nas zachodnie korporacje i biznes. Kapitalizm sam ukręcił na siebie bata.

   Inna kwestia to fakt, czy to wszystko nie zostało aby zaplanowane..

   Polubienie

 8. A tu – data symboliczna, 11 września 2015. 14 lat po wydarzeniach w USA. Znaki? Czy może raczej: „9/11 przypadek czy rewanż za to co było 14 lat temu„? 😀

  Przynajmniej 87 osób zginęło po tym gdy podczas burzy, dźwig budowlany runął na ludzi w pobliżu najważniejszego meczetu dla muzułmanów. Władze Arabii Saudyjskiej twierdzą, że jest przynajmniej 184 rannych. Ostateczny bilans ofiar może jednak ulegać zmianie.

  Dalej:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/katastrofa-w-mekce-nie-zyje-87-pielgrzymow-dzwig-budowlany-spadl-najswietszy-islamski-mecz

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s