Afery

Szczepionka na HPV to „pospolite kłamstwo” medycyny i farmacji

Szczepionka na HPV to „pospolite kłamstwo” medycyny i farmacji

szczepienie HPVWklejam artykuł dr Jerzego Jaśkowskiego o szczepionce na HPV (Gardasil / Silgard). Szczepionka ta budzi chyba najwięcej kontrowersji w środowisku medycznym jak i poza nim. Powszechnie zarzuca się jej szkodliwość, brak wiarygodnych danych co do skuteczności, brak danych co do bezpieczeństwa.

W Polsce szczepionka ta, bardzo droga, będzie podawana od przyszłego, 2016 roku obowiązkowo. A więc z przymusem prawnym. Ustawa autorstwa Platformy Obywatelskiej usankcjonowała wprowadzenie kontrowersyjnych szczepionek na HPV, pneumokoki i meningokoki do kalendarza szczepień obowiązkowych.

Tym samym reżim szczepień w Polsce zaostrza się, a nasz kraj będzie jedynym państwem na świecie, gdzie szczepienia na HPV będą obowiązkowe.

Autor: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Szczepionka na HPV: lawina kontrowersji

Cytuję: „Pamiętaj, jeśli jakąś chorobą nagle się interesują urzędnicy i politycy przygotowując ustawy,

                              preparują je na zlecenie firm farmaceutycznych.

Zajmuję się dostatecznie długo szczepionkami, aby móc pozwolić sobie na pewne uogólnienia. Po raz pierwszy bowiem zakwestionowałem sens szczepień w 1978 roku. WHO, na które tak często obecnie powołują się szczepionkowcy, podało do publicznej wiadomości, że ospa została zwalczona i szczepienia są niepotrzebne. Przypomnę, że już od ponad 30 lat nie notowano zachorowań na ospę. Właśnie urodziła mi się córka i zabroniłem szczepienia. Ze zdziwieniem obserwowałem przez 3 kolejne lata, że ministerstwo, nie wiadomo dlaczego zwane zdrowia, nadal przymuszało do tego szczepienia. Policzmy: 500 000 dzieci rocznie, po chociażby 50 złotych, to jest całkiem pokaźna kwota dla wybranych do podziału.

Wydawało mi się wówczas, że chodzi tylko i wyłącznie o zysk dla dobrze usytuowanych politycznie bonzów.

Tak myślałem przed 40 laty. Nowe publikacje kazały mi radykalnie zmienić poglądy. Nauka to nie katechizm i wiara, nowe odkrycia wymazują stare. Niestety, trzeba permanentnie się uczyć.

Oto przykłady z ostatnich lat.

Duński autorytet w dziedzinie medycyny przestrzega, że zaraz po chorobach serca i raku, trzecią przyczyną śmierci ludzi na świecie są… leki. Jego zdaniem koncerny farmaceutyczne skrzętnie ukrywają ten fakt. Duńczyk nie szczędzi pod ich adresem słów ostrej krytyki: porównuje ich działalność do przestępczości zorganizowanej, gdyż korumpują sektor służby zdrowia, „nie mają na względzie poprawy ochrony zdrowia, tylko patrzą na jak największe zyski” – przytacza jego słowa hiszpański dziennik „La Vanguardia”.

Peter Gotzsche, profesor medycyny i farmakologii klinicznej na Uniwersytecie w Kopenhadze oraz dyrektor ośrodka badawczego Nordic Cochrane Center twierdzi, że kapitalizm i zdrowie niestety „nie są dobrym małżeństwem”. Jego najnowsza książka „Śmiercionośna medycyna i przestępczość zorganizowana” jest odważnym oskarżeniem przemysłu farmaceutycznego: aby zmaksymalizować zysk, koncerny „popełniają oszustwa, łamią prawo i kłamią”. Gotzsche pisze, że w Stanach Zjednoczonych farmaceutyki są powodem około 200 tysięcy śmierci rocznie, w Europie cyfra ta jest niewiele mniejsza – sięga 197 tysięcy. W Polsce jest to około 20 000. Proszę zauważyć, że nie wywołuje to żadnego niepokoju, zarówno wśród aktorów sceny politycznej, partii, jak i w Izbach Lekarskich. Przypominam, że mija już rok, jak Izby Lekarskie miały ujawnić powiązania z przemysłem i grobowa cisza zapadła nad tym wnioskiem.

Od samego początku śledzę badania dotyczące szczepionki, reklamowanej w Polsce, jakoby zapobiegała rakowi szyjki macicy. Jest to niestety pospolite kłamstwo. Brak jakichkolwiek dowodów, że środek ten, sprzedawany pod nazwa Gardasil, Siligard, czy Cerwical, zapobiega czemukolwiek. Brak również jakichkolwiek prac naukowych, wykonanych zgodnie z zasadami pracy naukowej, potwierdzających skuteczność tego preparatu. Specjalna Komisja, zwana Agencją Oceny Technologii i Taryfikacji już w dniu 05.08.2015 zajmowania się powyższym tematem. I tak funkcję przewodniczącego pełnił p.prof Rafał Suwiński, a członkami byli PT mgr. Grzegorz Błażewicz, dr farm. Agata Maciejczyk, porf. Michał Myśliwiec, prof. Zbigniew Szawarski, dr Janusz Szyndler i  dr hab Marek Wroński

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p1987094490

Szanowna Komisja ani słowem nie wspomniała o powikłaniach takich jak:

– paraliż,

– porażenie nerwu twarzowego,

– zespół Guilliana-Barra,

– napady padaczki,

– wprowadzenie DNA wirusa HPV do krwioobiegu dziecka. Badania wykazały, że szczepionka zawiera  rekombinowany DNA wirusa HPV,

– młodzieńcze zapalenie stawów.

– uszkodzenia neurologiczne-badania dr Andrew Mouldena,

– śpiączka,

– szok anafilaktyczny,

Prawdziwym szokiem była wiadomość, że Sejm tego Wesołego Baraku nad Wisłą zatwierdził przymus szczepień tą szczepionką.

 Mało tego, szczepionka tak naprawdę kosztuje około 390 złotych w sprzedaży indywidualnej, a sejm zatwierdził na 3 dawki 1500 złotych. Czyli co najmniej o 300 złotych drożej aniżeli cena rynkowa.

Mało tego, sejm wpadł na „świetny” pomyśl wyciągnięcia tych pieniędzy z budżetu NFZ. Policzmy: 1500 złotych pomnożone przez 300 000 dzieci [nie wydrukowano jeszcze aktu prawnego, więc nie wiadomo, czy jak leci wszystkie dzieci, czy tylko dziewczynki i w jakim wieku], ale daje to kwotę 4 5oo ooo ooo złotych.

W tym samym czasie komornik rekwiruje konta szpitali z powodu rzekomego zadłużenia, spowodowanego niepłaceniem NFZ za nadwykonania. Na przykład Szpital Uniwersytecki z Bydgoszczy jest zadłużony na 190 milionów złotych, 2 Szpital Uniwersytecki na 40 milionów złotych.  Zadłużenie spowodowane jest nadwykonaniami, czyli leczeniem chorych powyżej limitu ustalonego przez urzędników. NFZ zwleka z przelewaniem pieniędzy. A komornik może sobie przejąć 15 % tej kwoty. I żaden dyrektor regionalny NFZ nie został do tej pory ukarany za nieterminowe przekazywanie pieniędzy i skubanie pieniędzy przeznaczonych na leczenie. Dlaczego?

Czyżby mieli spółkę z komornikami? Sam musisz sobie odpowiedzieć.

Innymi słowy, NFZ ma zakupić szczepionki, a szpitale mają przestać leczyć.

Moim zdaniem świadczy to jednoznacznie, że cel szczepień jest zupełnie inny. Owszem, na pewno niektórym zależy na okradaniu społeczeństwa tym bardziej, że pieniądze wypływają z Kraju. Producentami szczepionek są koncerny zagraniczne. Polski przemysł farmakologiczny został zlikwidowany zaraz po 1990 roku. Wieść gminna powszechnie głosi, że 30% kosztów szczepionek, to łapówki dla wybranych, obecnie nazywa się to lobbingiem.

Nie mając już cierpliwości do powtarzania argumentów przeciwko szczepionkom na rzekomego raka szyjki macicy, poniżej podaję małą cząstkę piśmiennictwa naukowego na temat ich szkodliwości i kastracji wywoływanej przez te szczepionki.

Sam musisz ocenić, czy tytuł jest słuszny. 

Musisz także zastanowić się, kogo reprezentowali aktorzy sceny politycznej, zatwierdzając do przymusowego szczepienia preparat, którego jedynym udowodnionym skutkiem jest kastracja dziewczynek.

Po wpisaniu na Youtube hasła Gardasil Victim pojawia się ponad 1500 tysiąca rekordow, a w googlach ponad 61000, poniżej przykałdy.

 https://www.youtube.com/watch?v=pLqnnxlXcRw

https://www.youtube.com/watch?v=0gCVCP8BFrU

https://www.youtube.com/watch?v=c8NngyHB-qs

https://www.youtube.com/watch?v=Zb4j_GFwjuo

Prace naukowe w tzw. renomowanych czasopismach medycznych udowadniające szkodliwość tego preparatu:

Szczepienia: HPV (Gardisil) [1]
Link do Wikipedii –
Gardasil [2]
Badania dodatkowe
• Rak szyjki macicy [3]
• Wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) [4]
• Toksyczność szczepionki wywołane [5]
• Szczepionka Adiuwanty [6]

Dodatkowe tematy Szczegóły dla tej strony
• Liczba artykułów – 13
• Zbiorcza Wiedza – 139
Włoski Badania wykazały, że 61% kobiet wystąpiły działania niepożądane po podaniu pierwszej dawki szczepionki HPV.[20]
Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [20]

PubMed danych : Recenti Prog Med. 2013 Jun; 104 (6): 262-6. PMID: 23801230 [21]
Artykuł opublikowany Data : 31 maja 2013
Choroby : wirus brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4] , wywołane szczepionki Toksyczność: CK (1242): AC (180) [5]
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Miana przeciwciał dla wszystkich szczepów HPV były znacznie wyższe wśród osób z niższym poziomem witaminy D, a wśród młodszych uczestników. [22]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [22]

PubMed danych : Hum Vaccin Immunother. 2015 15 lipca: 0. Epub 2015 lipiec 15. PMID:26176493 [23]
Artykuł opublikowany Data : 14 lipca 2015
Substancje : Witamina D: CK (1760): AC (247) [24]
Choroby : wirus brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4] , Niedobór witaminy D: CK (505): AC (49) [25]
Farmakologiczne Akcje : immunomodulacyjne: CK (599): AC (159) [26]
Dodatkowe Słowa kluczowe : Miana przeciwciał [27] , Skuteczność szczepionki [28]
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Rumień wielopostaciowy została zgłoszona jako możliwe działanie niepożądane szczepień na wirusa brodawczaka ludzkiego. [29]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [29]

PubMed danych : Dermatologia. 2010; 220 (1): 60-2. Epub 2009 listopad 3. PMID:19887766 [30]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2010
Choroby : Rumień: CK (44): AC (6) [31]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Szczepienia HPV nie ma efekt terapeutyczny u młodych kobiet z wcześniej istniejącego zakażenia człowieka wirusem brodawczaka. [32]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [32]

PubMed danych : JAMA. 2007 15 sierpnia; 298 (7): 743-53. PMID: 17699008 [33]
Artykuł opublikowany Data : 15 sierpnia 2007
Choroby : wirus brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Szczepionki HPV zostało połączone z demielinizacją, [34]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [34]

PubMed danych : J Child Neurol. 2010 Mar; 25 (3): 321-7. PMID: 20189933 [35]
Artykuł opublikowany Data : 1 marca 2010
Chorób : choroby demielinizacyjne: CK (1309): AC (247) [36]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Szczepienia HPV jest związany z negatywnych skutków działania w (nad) 23,5% zaszczepionych dziewcząt studiował. [37]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [37]

PubMed danych : Społeczność Pract. 2010 Jun; 83 (6): 30-3. PMID: 20586376 [38]
Artykuł opublikowany Data : 01 czerwca 2010
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) szczepionki związane ze zdarzeniami demielinizacyjnymi. [39]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [39]

PubMed danych : Mult Seler. 2009 Jan; 15 (1): 116-9. Epub 2008 września 19. PMID:18805844 [40]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2009
Chorób : choroby demielinizacyjne: CK (1309): AC (247) [36] , HPV: CK (31): AC (4) [41] ,wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23) [4 ] , Vaccine wywołane Toksyczność: CK (1242) AC (180), [5]
Dodatkowe Słowa kluczowe : Szczepionka przeciw HPV: CK (10): AC (1) [42]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Zauważalne skutki uboczne szczepionki przeciwko wirusowi HPV wystąpił u 22% badanych. [43]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [43]

PubMed danych : Aton Primaria. 2010 grudzień 14. Epub 2010 grudzień 14. PMID:21163554 [44]
Artykuł opublikowany Data : 14 grudnia 2010
Diseases : Vaccine toksyczności wywołanej CK (1242) AC (180), [5]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Postlicensure bezpieczeństwa survelliance ujawnił nieproporcjonalne raportowanie omdleń i zakrzepowo-zatorowych po podaniu szczepionki czterowalentnej HPV. [45]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [45]

PubMed danych : JAMA. 2009 19 sierpnia; 302 (7): 750-7. PMID: 19690307 [46]
Artykuł opublikowany Data : 19 sierpnia 2009
Choroby : omdlenia: CK (10) AC (1) [47] , zatorowa: CK (205) AC (16) [48]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Zwiększa ryzyko poronienia po szczepieniu HPV. [49]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [49]

PubMed danych : BMJ. 2010; 340: c712. Epub 2010 Mar 2. PMID: 20197322 [50]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2010
Chorób : raka szyjki macicy: CK (222): AC (72) [3]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Sposób, że skuteczność szczepionek przeciw HPV są oprawione wpływy, czy respondenci uważają, że są skuteczne, a ich poziom akceptacji polityki mandat szczepionki. [51]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [51]

PubMed danych : Pacjent Educ Couns. 2010 wrzesień 17. Epub 2010 września 17. PMID:20851560 [52]
Artykuł opublikowany Data : 17 września 2010
Choroby : HPV: CK (31): AC (4) [41]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Było 69 raporty Guillain-Barré (GBS) po szczepieniu Gardasil, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych w latach 2006 i 2009 [53]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [53]

PubMed danych : Vaccine. 2010 wrzesień 23. Epub 2010 września 23. PMID: 20869467[54]
Artykuł opublikowany Data : 23 września 2010
Choroby : zespół Guillain-Barre syndrom: CK (84) AC (14) [55] , Vaccine wywołane Toksyczność: CK (1242) AC (180), [5]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Był to studium przypadku, w którym 3 / pacjentów z autoimmunologicznym zespołem auto-zapalną wywołaną przez adiuwantów (Azja) po podaniu szczepionki czterowalentnej wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). [56]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [56]

PubMed danych : Clin Exp Rheumatol. 2015 May 11. Epub 2015 May 11. PMID:25962455 [57]
Artykuł opublikowany Data : 10 maja 2015
Choroby : zespół autoimmunologiczne / zapalna wywołana przez adiuwantów (Azja): CK (10): AC (1) [58]
Dodatkowe Słowa kluczowe : czynniki ryzyka [59]
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Problem Substances : Vaccine Adjuvants: CK (403) AC (79) [6]
Działania farmakologiczne Akcje : immunotoksycznych: CK (254): AC (48) [60] ,zapalne: CK (172): AC (44) [61]
„Szczepionka wirusa brodawczaka ludzkiego, a głównym niewydolność jajników. Inny aspekt autoimmunologicznym zespołem / zapalnego wywołanego przez adiuwantów” [62]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [62]

PubMed danych : Am J Reprod Immunol. 2013 Oct; 70 (4): 309-16. Epub 2013 lipiec 31. PMID: 23902317 [63]
Artykuł opublikowany Data : 30 września 2013
Choroby : niewydolność jajników: CK (4): AC (2) [64]
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Możliwe toczeń rumieniowaty po szczepieniu HPV zostały zgłoszone. [65]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [65]

PubMed danych : Lupus. 2012; 21 (2): 158-61. PMID: 22235047 [66]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2012
Choroby : toczeń rumieniowaty układowy: układowe: CK (381) AC (52) [67] , Vaccine wywołane Toksyczność: CK (1242) AC (180), [5]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Szczepionka HPV 16 niesie ze sobą istotne ryzyko z powodu reaktywności krzyżowej na homologii, które istnieją między ludzkiego HPV i proteomie. [68]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [68]

PubMed danych : J Exp Ther Oncol. 2009, 8 (1): 65-76. PMID: 19827272 [69]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2009
Chorób : choroby autoimmunologiczne: CK (5523): AC (880) [70]
Anty działań leczniczych : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [14] ,Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Ta recenzja znaleźli dowody na związek przyczynowy pomiędzy szczepionką HPV i chorób autoimmunologicznych, w kilku przypadkach w badanych badań, a ryzyko w porównaniu z korzyścią szczepień jest jeszcze do rozwiązania. [71]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [71]

PubMed danych : Autoimmun Rev. 2014 Jul; 13 (7): 736-41. Epub 2014 Jan 24. PMID:24468416 [72]
Artykuł opublikowany Data : 30 czerwca 2014
Chorób : choroby autoimmunologiczne: CK (5523): AC (880) [70]
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
Szczepienie może przyczyniać się do powstania wielu różnych chorób autoimmunologicznych. [73]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [73]

PubMed danych : Discov Med. 2010 Feb; 9 (45): 90-7. PMID: 20193633 [74]
Artykuł opublikowany Data : 01 lutego 2010
Chorób : choroby autoimmunologiczne: CK (5523): AC (880) [70]
, Guillaina-Barrégo: CK (84): AC (14) [55]
, wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV): CK (163): AC (23 ) [4]
,Inflammatory miopatii: CK (81) AC (5) [75] ,
makrofagi myofasciitis: CK (26) AC (3) [76]
,Multiple Sclerosis: CK (746) AC (133), [ 77] ,
reumatoidalne zapalenie stawów CK (454) AC (69) [78] ,
toczeń rumieniowaty układowy: CK (381) AC (52) [79] ,
Vaccine wywołane Toksyczność: CK (1242) AC (180) [5] ,
zapalenie naczyń: CK (48) AC (11) [80]

dr J. Jaśkowski

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. Byłam niedawno u lekarza specjalisty, z pewną niedomogą i padło pytanie… czy miała pani jakieś szczepienie? nawet lekarze są już podejrzliwi co do szczepień. Jeśli coś nie jest do końca jasne to lepiej tego unikać. Ludzkie organizmy są silne ale nie pozwalajmy ich truć. Tylko, czy warto żyć? Głupi się rodzimy i głupi umieramy.

  Polubienie

 2. Żeby nie było wątpliwości – to prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, popisał się. Wyraził zgodę na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych.
  Trzeba mu to zapamiętać!

  Polubienie

 3. Dusseldorf 6-09-2015

  DO PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  ANDRZEJA DUDY LIST GRATULACYJNY

  Szanowny Panie Prezydencie,

  Na Pana ręce składam „najszczersze” podziękowania. Podziękowania proszę skierować także w stronę dyrekcji Centrum Zdrowia Dziecka.

  Dzięki ostatnim decyzjom Pana Prezydenta oraz ignorancji i niekompetencji dyrekcji Centrum Zdrowia Dziecka – wraz z przyjaciółmi i bliskimi – podjęliśmy decyzję o wyemigrowaniu
  „kompletnych” rodzin, poza niebezpieczne terytorium „naszego” kraju. Bezpieczeństwo na które postawił Pan w kampanii prezydenckiej, dzisiaj – w miesiąc po objęciu stanowiska –
  może Pan potraktować jako niechlubną historię zdewastowania swojego autorytetu.

  Poruszę tylko dwa z wielu bulwersujących tematów, które bezpośrednio przyczyniły się do „ekstremalnych” zmian w życiu naszych „polskich” rodzin. Pragnę zauważyć, że kraj w którym dzisiaj – a więc już za Pana kadencji – rodzą się nasze
  dzieci – za sprawą Pana jednego podpisu oraz niekompetencji urzędników z CZD – stał się krajem najbardziej niebezpiecznym… od czasów „okrągłego stołu”.

  Aby wychowywać w zdrowiu i szczęściu naszych najmłodszych członków rodu, potrzebni są uczciwi i kompetentni
  urzędnicy. Tego w Centrum Zdrowia Dziecka zabrakło a urzędnicze zdemoralizowanie polityków, daleko wykroczyło poza ramy „konstytucyjnej przestępczości”. Irytuje więc fakt,
  że w tak krótkim czasie „prezydentury” zdewastował Pan słowo… bezpieczeństwo i to tych najmłodszych obywateli. Irytuje także fakt, że dyrekcja Centrum Zdrowia Dziecka nadal jest … dyrekcją.

  Pierwszy z bulwersujących tematów to… degrengolada pod tytułem „Cannabis leczy”, którą – wspomniana wyżej – dyrekcja CZD ośmiela się nazywać… konferencją. To absolutny
  brak szacunku… dla pieniędzy podatników oraz „sadystyczna egzekucja” dokonana na chorych dzieciach, które miały nieszczęście urodzić się w kraju, którego jest Pan najwyższym
  reprezentantem. „Konferencja” pozbawiająca udziału jedynego specjalisty skutecznie leczącego – na którego wszyscy świadomi możliwości leczniczych „konopi” z niecierpliwością
  oczekiwali – to jak… organizacja chóru kościelnego dla głuchoniemych.

  Nie widzę więc, jako były płatnik podatków, żadnego sensownego uzasadnienia dalszego drenażu mojego portfela w „kierunku” Narodowego Funduszu Zdrowia oraz całego „resortu
  zdrowia”, z którego organizowało się do tej pory wspomniane „szopki” i nadal opłaca urzędnicze posady defraudantów. Defraudantów, na skutek których decyzji, najmłodsi
  obywatele tego kraju… cierpią w niewyobrażalny – dla zdrowego obywatela – sposób. Z tego co powszechnie wiadomo, w krajach trzeciego świata, dzieci z lekooporną padaczką są – bez
  urzędniczych przeszkód i z dużymi sukcesami – leczone tym, co dzisiaj w naszym kraju jest prawnie… zabronione.

  Czy zatem międzynarodowe fundacje wspierające dzieci krajów
  trzeciego świata należy – w trosce o najmłodszych obywateli – „przekierować” do… centralnej Europy? Do kraju, w którym standardy leczenia daleko odbiegają od standardów…
  „afrykańskich”.

  Czy „nowopolskie” stwierdzenie że „…jesteśmy sto lat za murzynami” musi być realizowane i reklamowane… za Pana kadencji? Brak reakcji, ze strony Pana Prezydenta
  sprawia, że pozbawieni moralności, wstydu i honoru urzędnicy, nadal budują karykaturalny obraz polskiego społeczeństwa. Społeczeństwa dumnego, które w niedalekiej przyszłości
  wyemigruje poza dewastujące terytorium Polskie rodziny kraju, lub wyjdzie na ulicę z pochodniami, dewastując domy urzędniczego plebsu.
  Polacy oprócz rozumu, mają także ograniczony próg odporności i tolerancji.

  Panie Prezydencie. Patrząc „realnym” okiem byłego obywatela… w niedalekiej przyszłości stanie Pan, przed nowym wyzwaniem. Ojcostwo jest darem, ale dziedzictwo w postaci
  wnuków to doświadczenie bezgranicznego szczęścia. Nie jestem wyznawcą katolickich doktryn, ale całym sercem życzę Panu, aby w przyszłości, wnukowie nigdy nie potrzebowały
  pomocy zawieszonego przez dyrekcję CZD – w czynnościach, leczącego „nieuleczalne” dzieci, doktora Bachańskiego. Doktora, na którym już dokonano medialnego i dalece
  niesprawiedliwego linczu. Doktora, który bez Pana pomocy, w tym niedokształconym i niekompetentnym świecie akademickiej medycyny prawdopodobnie „podzieli” los doktora Ignacego Semmelweisa sprzed dwustu laty.

  Czy naprawdę, aż tak daleko – w intelektualnym rozwoju – cofnął się urzędniczy personel „polskiej służby zdrowia”? Oby świat okazał się, dla przyszłych wnuków Pana Prezydenta… łaskawy. A może o pomoc w sprawie doktora Bachańskiego mam poprosić Pana Zbigniewa Stonogę. Odnoszę nieodosobnione wrażenie,
  że jest bardziej skutecznym… POLAKIEM od Pana Prezydenta.
  Skoro rodzina i bezpieczeństwo to dwa… z czterech filarów podstawowej działalności Pana Prezydenta, optymistycznie liczę na rzetelne i wnikliwe „prześwietlenie” barbarzyńskich
  praktyk stosowanych w Centrum Zdrowia Dziecka… byłego pomnika i symbolu gwarancji bezpieczeństwa dla polskich rodzin. Przynajmniej w tej kwestii ma pan szanse na częściowe…
  zrehabilitowanie.

  Drugi bulwersujący -temat to… niebezpieczny dla polskich rodzin podpis Pana Prezydenta pod ustawą dotyczącą rozszerzenia kalendarza szczepień obowiązkowych.

  Czy zaszczepił Pan swoją córkę „obowiązkową” – lada moment – szczepionką HPV? Jeżeli tak, to proszę – w niedalekiej przyszłości – spodziewać się powikłań poszczepiennych. Nie mam
  na uwadze powikłań krótkoterminowych, występujących zaraz po iniekcji. Szczepionka HPV – którą chce Pan masowo zaszczepić wszystkie polskie dorastające dziewczynki – powoduje
  drastyczny wzrost ryzyka zachorowań nowotworowych. Ta informacja pochodzi bezpośrednio od producenta szczepionek, wiec nie podlega dyskusji jej weryfikacja. Nikt przecież nie wie lepiej od producenta… co wyprodukował.

  Niezależne instytuty badawcze – a pozostało już ich niewiele, gdyż koncerny farmaceutyczne nieustannie próbują je „pacyfikować” – alarmują, że HPV to nadal… eksperyment. Nie ma żadnych przekonujących „efektów” zapobiegania nowotworom szczepionką HPV. To co przeraża – walczących o zdrowie swoich podopiecznych – to fakt, że nie ma żadnych badań dotyczących okresu największej „ekspansji” choroby, a więc przynajmniej… trzydziestego roku życia zaszczepionych kobiet.

  Podpisał Pan ustawę rozszerzającą obowiązkowe szczepienia w chwili, gdy inne państwa w pospiechu wycofują swoje rekomendacje dla tego niebezpiecznego eksperymentu. Dzisiaj
  zrobił Pan z polskich dzieci… króliki doświadczalne koncernów farmaceutycznych. Koncernów, które w „MATCE POLCE” znalazły – za Pana przyzwoleniem… dojną krowę, aby odkuć miliardowe straty z tytułu odszkodowań, do których zostały prawnie przymuszone… w innych krajach, gdzie rzeczywiste bezpieczeństwo dzieci jest sprawą priorytetową.

  Dzięki Pana – jednemu podpisowi – Polska będzie jedynym krajem w Unii Europejskiej i prawdopodobnie jedynym państwem świata, w którym powyższy eksperyment będzie kontynuowany… przymusowo. Przymusowo, pod nadzorem sanepidu, niczym Gestapo stojącego… na straży prawa.

  Czy pięćdziesiąt udokumentowanych zgonów dzieci na wskutek
  „aplikacji” szczepionki HPV to za mało, aby wdrożyć „Polski Plan Bezpieczeństwa”. Czy trzynaście tysięcy zgłoszonych i udokumentowanych poważnych powikłań poszczepiennych
  wraz z całkowitą niesprawnością młodych kobiet to mało, aby nie składać „prezydenckiego podpisu”.
  Co musiałoby się wydarzyć, aby w kraju Pana Prezydenta – gdzie podobno bezpieczeństwo obywateli jest sprawą najważniejszą – podpis nad ustawą rozszerzającą obowiązkowy program niebezpiecznych szczepień, nie został złożony.

  Jest Pan Prezydentem wszystkich Polaków, czy wszystkich… koncernów farmaceutycznych? Oby zatem los był łaskawy dla Pana córki… i jeżeli będzie Pan miał szczęście… przyszłych wnuków. Igranie z HPV to… igranie z ogniem.

  Proszę więc zrozumieć, rozczarowanie obywateli – którzy masowo wyprowadzają swoje firmy, poza terytorium kraju… dzięki Pana niebezpiecznym decyzjom. W trosce o własne rodziny zostaliśmy zmuszeni do „opuszczenia kraju”.

  Bardzo niedobrze jest kiedy obywatele wyjeżdżają z kraju z przyczyn ekonomicznych. Katastrofą jest jednak, gdy muszą to zrobić w obawie o życie i zdrowie swoich najmłodszych członków rodu. Ja właśnie do tych należę, dla których rodzina i bezpieczeństwo… to sprawy najważniejsze.

  Mam także nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie pozwoli skutecznie „emigrować” setką firm, poza niebezpieczne terytorium naszego kraju, co poniekąd stało się moją życiową pasją. Kraj w którym naraża się zdrowie i życie małych obywateli, nie jest miejscem ludzi, dla których rodzina stanowi wartość nadrzędną, a niekompetencja i arogancja urzędników jest powszechnie akceptowana przy wtórze polityków najwyższego szczebla .

  Mam nadzieję, że permanentny i stały wypływ gotówki z Urzędów Skarbowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Narodowego Funduszu Zdrowia, skłoni do refleksji obecnego Pana Prezydenta.
  Dzisiaj „wygonił” Pan nas – troskliwych rodziców – z kraju… ale proszę zapamiętać.

  W niedalekiej przyszłości powrócimy z siłą Spartan – bo taką mamy patriotyczną naturę – rozliczając wszystkich urzędników i polityków z najmniejszych „potknięć”. Proszę więc, już teraz, na początku Pana prezydenckiej kadencji… nie „poczuwać” się… bezkarnym.

  Z wyrazami szacunku.

  […….]

  Dokument sporządzono w 5 egzemplarzach:

  1) do Kancelarii Prezydenta RP

  2) do Watykańskiego Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej
  (wersja tłumaczona)

  3) do fundacji „Polacy Dla Polaków”

  4) do dyrekcji CZD
  5) w wersji elektronicznej – do pełnej dyspozycji – Pana Zbigniewa Stonogi

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s