Banki i tajna władza

Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”

Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”

nielegalni imigranci w EuropieDużo od kilkunastu lat mówi się o terroryzmie i zagrożeniu zamachami terrorystycznymi. Dlatego tym bardziej dziwi mnie, dlaczego Europa wręcz otworzyła im swoje bramy. Państwo islamskie dawno zapowiedziało, że przetransportuje do Europy tysiące terrorystów razem z uchodźcami. Również ze źródeł w państwie islamskim wynika, że w Europie już jest 4000 bojowników.

Według statystyk rządowych, 75% tych „uchodźców” to mężczyźni, najczęściej w sile wieku, w wieku poborowym. 13% stanowią dzieci, natomiast 12% kobiety. Nielegalni imigranci nie sprawiają wrażenia wygłodzonych ani sponiewieranych wojną. Są dobrze odżywieni, modnie ubrani a w kieszeniach mają najnowsze modele smartfonów.

uchodźcy prawda„Kim tak naprawdę są imigranci? Aż 75 procent z nich to mężczyźni w sile wieku”

Cytuję: „Fala uchodźców zalewa Europę, pierwsi z nich docierają już do Polski. Skala problemu przerasta polityków. Tymczasem statystyki pokazują, że aktualnie 75 proc. nielegalnych imigrantów to mężczyźni w sile wieku, 13 proc. stanowią dzieci, a 12 proc. kobiety. Pojawiają się również informacji, że wśród tłumów granicę Unii Europejskiej przekraczają także terroryści z ISIS. – To trzeba zweryfikować, ale trzeba pamiętać o tym, że Państwo Islamskie chwaliło się, że będzie oni przemycać w wielkiej fali uchodźców swoich bojowników do Europy – mówi portalowi niezalezna.pl Jarosław Sellin.”
Czytaj dalej: http://niezalezna.pl/70682-kim-tak-naprawde-sa-imigranci-az-75-procent-z-nich-mezczyzni-w-sile-wieku

Imigranci gardzą naszą pomocą humanitarną. Wodę, kanapki i inną żywność często wyrzucają do śmieci albo po prostu na drogi. Warto dodać, że zostawiają oni po sobie pobojowiska, tak jak ma to miejsce na greckich wyspach. Które z turystycznych rajów, szybko stały się piekłem dla ich mieszkańców. Nielegalni imigranci są agresywni i bezczelni, wszczynają rozruchy, zamieszki, włamują się do domów, okradają i biją ich mieszkańców.

Tymczasem w mediach panuje zupełnie inny przekaz. Pokazuje się nieliczne kobiety i dzieci, uwypukla się ich dramat. Takie obrazki mają działać na świadomość Europejczyków i zachęcać ich, by nie protestowali przeciwko tej islamskiej – nie bójmy się tego powiedzieć – inwazji. Do osiedlania się na naszym kontynencie zachęcają europejscy biurokraci z Merkel na czele. Również papież Franciszek zachęca parafie, by przyjmowały islamistów pod swój dach.

uchodźcy z Syrii 1Fala uchodźców to atak ISIS na Europę

Cytuję: „Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów – twierdzili bojownicy ISIS podczas jednego z propagandowych nagrań. Islamiści zapowiedzieli już dawno, że najpierw przejmą władzę w Libii, a następnie przeprawią się przez Morze Śródziemne do Europy, ukryci pomiędzy uchodźcami i „podbiją Rzym”. Rzeczywiście wybrzeże Libii i Włoch dzieli zaledwie 450 km, a ta inwazja trwa już kilka miesięcy.”
Czytaj dalej:
 http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fala-uchodzcow-atak-isis-europe

Co z tego może wyniknąć? Już pisałem o tym wcześniej. Rozruchy i zamieszki na ogromną skalę, terroryzm, wojny domowe. Ale także: upadek ekonomii danych państw, rozpad Unii Europejskiej, odrodzenie się ekstremizmu faszystowskiego. Wiele wskazuje na to, że teorie spiskowe, a przynajmniej część z nich, jest prawdą.

Czy elity polityczne świata biorą udział w spisku, którego celem jest zniszczenie Europy? A następnie jej depopulacja, być może w wyniku kolejnej wielkiej wojny? Warto przypatrzeć się ruchom za naszej wschodniej granicy. Dla upadającej gospodarczo Rosji może to być znakomita okazja, by przycisnąć Ukrainę, a po Ukrainie obszar od Bałtyku po Adriatyk i Morze Czarne, z nami na czele.

Jedna z teorii spiskowych głosi, że tego typu chaos w Europie i na świecie jest powodowany sztucznie przez elity polityczne. Chaos, a w konsekwencji wojna mają posłużyć z jednej strony do zresetowania światowej ekonomii (długi..), a z drugiej strony – do wprowadzenia globalnej dyktatury. Część ludzi nazywa ją „nowym porządkiem światowym„, ja jednak dystansuję się od tej nazwy. Przecież to, co zwolennicy teorii spiskowych nazywają „NWO” – jest już od dawna wprowadzone i działa.

Cytuję: „Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze. A w tym przypadku o coś jeszcze. Jak wyznał rabin Abe Finkelstein: „..co jakiś czas trzeba przerzedzić stado, bo kiedy staje się zbyt liczne zużyje wszystkie zasoby. (…) Nasi dwaj najwięksi wrogowie to rasa biała i arabska, więc te dwie rasy są napuszczane na siebie. Zamierzamy wymazać białą rasę i inne rasy – niech one się wymażą wzajemnie i przyniosą nam duże pieniądze.”
Czytaj dalej: https://astromaria.wordpress.com/2015/09/06/to-my-europejczycy-potrzebujemy-pilnej-pomocy-a-nie-imigranci/

Kolejna teoria spiskowa dotyczy depopulacji naszego kontynentu. Według tej teorii, toczy się wojna między cywilizacją Zachodnią („Corporation of London” i USA) z cywilizacją wschodnią. Duchową, geopolityczną i zwyczajową „stolicą” wschodu jest oczywiście Moskwa. Za Moskwą stoi oczywiście Pekin i cała Azja, razem ze światem islamskim i Afryką. Wschód ma według tej teorii chcieć zająć całą Europę, a następnie dokonać jej depopulacji. Wiadomo, że Putin już teraz wysyła do Syrii wojska, wspierając i islamistów (państwo islamskie), i reżim Baszara Assada.

Wiele wskazuje na to, że część z tych teorii może być prawdziwa. Obecnie przed Polską stoi bardzo ważne zadanie. Musi ona, razem z Grupą Wyszehradzką i państwami regionu, odeprzeć zarówno islamską inwazję z południa, jak i możliwe zagrożenie ze strony naszego odwiecznego, śmiertelnego wroga. Czyli Rosji.

Chyba nikt poza ideologicznie skrzywionymi ludźmi bądź nie znającymi tematu, nie bierze na poważnie obecnego dyskursu medialnego i politycznego w tej sprawie. Rdzenni mieszkańcy Europy i Unii Europejskiej mają dość islamskiej agresji, z którą jak wiadomo spotykają się codziennie, od wielu lat. Wciąż narastają nastroje antyislamskie na naszym kontynencie. W Niemczech od początku roku zanotowano aż 320 pożarów ośrodków dla nielegalnych imigrantów, i liczba ta wciąż rośnie.

Komuś bardzo zależy na tym, by świat, który znamy, przeszedł do historii. Przecież faktem oczywistym jest, że ci nielegalni imigranci nie asymilują się, gardzą naszą kulturą i cywilizacją, i mają zupełnie inne wartości i tok rozumowania. Różnice między nami a nimi są fundamentalne, i choćby dotyczą tego, że islam nie zna pojęć takich jak: państwo, naród, narodowość, a my znamy. Różnice idą jednak dalej i dotyczą również wartości. Wschód, szczególnie islam, to wciąż cywilizacja barbarzyńska, która w nosie ma nasze oświecone ideały i wartości.

Jak pokazała historia, takie mieszanie się cywilizacji nie kończy się niczym dobrym. Pod względem ezoterycznym, w świecie islamu i ogólnie wschodu, jest przewaga dusz młodych i bardzo młodych. A więc słabo rozwiniętych, których zainteresowania skupiają się niemal wyłącznie na świecie materii jak i na posłuszeństwu nakazom religii i władzy. Oni mają swoje kraje, swój kontynent i niewłaściwym jest ich mieszanie się z nami.

Muzułmanin dzwoni do telewizji czyli miłosierdzie według islamu

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]
Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”
Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

31 odpowiedzi »

 1. polecam ze zrozumieniem obejrzeć „Na skraju jutra” i na stop klatkach przestudiować pierwsze sekundy filmu.
  polecam ze zrozumieniem obejrzeć „Oblivion” i wsłuchać się w opowieści a zwłaszcza dostrzec datę na zbombardowanym stadionie.

  UE upada + USA upada = pieniądz traci na wartości,
  wiosna afrykańska + lato europejskie = zima globalna/upadek cywilizacji,

  najważniejsze żydowskie święta w 2014 i 2015 – tetrady
  2016 jest numerologiczną „9”, co oznacza upadek „neutralności/wolności”

  numerologia w 2016:
  „9”
  – 27 rocznica okrągłego stołu
  – 72 rocznica powstania warszawskiego
  – 36 rocznica solidarności

  „6”
  – 1050 rocznica chrztu polski (utrata wyznaniowej suwerenności słowian)
  – 15 rocznica kanonizacji siostry faustyny
  – 96 rocznica bitwy warszawskiej

  INNE
  – 77 rocznica wybuchu II wojny światowej
  – 9.III – całkowite zaćmienie słońca
  – 9.V – przejście merkurego przed tarczą słońca
  – 18.VIII – półcieniowe zaćmienie księżyca
  – 1.IX – obrączkowe zaćmienie słońca
  – XIII festiwal kultury żydowskiej
  – światowy dzień młodzieży – pożegnanie wilka z barankami

  2017, 2017, 2017, … rok ekstremów + ekstrema Matki Natury = globalny przełom

  Biblijne bzdury to nie przeszłość a precyzyjnie wyreżyserowany scenariusz teraźniejszości?
  – sodoma i gomora – hiroszyma i nagasaki?
  – otwarcie morza – napływ afryki do europy?
  – prorocy – watykańscy agenci
  – … dużo tych porównań, można rzec

  takie sprawy chodzą mi po głowie

  Polubienie

  • To bardzo ciekawe co mówisz, dość wnikliwa analiza. Nadzorcy zafundowali niezłe fajerwerki i spektakl który się rozpoczyna.Mam bardzo złe przeczucia oczywiście będzie zmiana ale niekoniecznie na dobre.

   Polubienie

    • Ja się nie boję tylko mam złe przeczucia a to co innego. Życie toczy się dalej na tym ziemskim pierdolniku. Co to za różnica czy jestem niewolnikiem w ZSRR czy UE , czy w chrześcijaństwie czy islamie , jeden huj. System po prostu zmienia formę – warstwę wierzchnią a reszta po staremu mówię o mentalności ludzkiej.

     Polubienie

    • Chodzi mi o pewne korelaty wynikające z pewnych praw cybernetyki. Bo jak wiadomo nasz system jest autonomiczny czyli jest homeostatem(w równowadze) . Inaczej mówiąc system zmienia formę i jest to okres przejściowy tworzy się pewna luka w systemie(brak homeostazy czyli CHAOS) która może posłużyć garstkom ludzi dążących do wyzwolenia. Coś jak w filmie Cube samo przemieszczający się teserakt z tylko jednym wyjściem i właśnie to jedno wyjście powoli będzie się otwierać( lata 2014-2017). Potem nie wiem kiedy następne się otworzy. Czym jest te otwarcie wrót – to pewna fala a raczej impuls elektromagnetyczny docierający z trudem do ziemi. Czym on się objawia – to oczywiście gwałtowny ruch świadomości ludzie się budzą internet aż kipi. Proszę zobacz jak ludzie teraz mają postrzeganie na temat polityki, pracy, finansów,geopolityki czy zdrowia medycyny a jak to było ze 15 czy 20 lat temu. Jest gigantyczny progres ( oczywiście nie u wszystkich tylko u tych którzy mieli się przebudzić).
     To są oczywiście skomplikowane sprawy jak na komentarze do tematu. Im bliżej kolapsu to tych otworzeń wrót będzie więcej i coraz częściej aż do całkowitego zamknięcia na kolejne 12500 lat.
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • To fakt nic tak nie pobudza myślenia logicznego oraz abstrakcyjnego jak synchromistycyzm czy teorie spiskowe oczywiście w granicach rozsądku. Nie można sobie pozwolić aby ogarnęły nasze umysły bo potem to wiadomo – obłąkanie, sekty ,new age , depresje czy nerwice. Inforamacja negatywna czyli zazwyczaj prawda po dłuższym okresie po prostu człowieka powoli zabija.

     Polubienie

  • co pare tysiecy ksiezycowy skurwiel ET yahwe niszczy wszystkich na ziemi i licznik bije od nowa z tym ze od 6000 ma swoich zoltych na planecie i teraz juz nie jest tak mu latwo swoich skosow sprzalat razem z bialasami wiec musi podstepnie i intelygenthie nas niszczyc na ziemi ostatnio nowym pomyslem yahwe jest sciaganie kamyczkow z pasa asteroidow na kurs kolizyjny z ziemia a dokladnie na europe i ameryke, nie dziwi wiec ze nigdy w chinach kraju zalozonym przez yahwe mie ma meteorow ani plag pandemii wszystko zawsze u bialasow i murzynow

   Polubienie

 2. Jeszcze te dwa komcie wklejam:

  Cytuję: „Ostatnio analizowałem karty lluminati dostrzegłem że na większości widnieje symbol 9 23 jak wiadomo jest to z pewnością nawiązanie do daty (podobnie jak z 9/11) Wklepując datę 23.09.2015 znalazłem masę filmików na ten temat i co ciekawe wszystko wskazuje że we wrześniu będzie wielkie wydarzenie i nie jest to związane z Tomorrowlandem bo to jest przykrywka moim zdaniem. Na filmikach mówią o katastrofie na skalę globalną (niby asteroida po raz kolejny) ja sądzę że coś się wymknie spod kontroli bądź Haarp pokaże swoją potęgę w postaci tsunami czy Trzęsień ziemi ale z większą siłą niż na Fukushime. Całkiem możliwe że pojawi się”nowa” technologia lub odkryją coś niezwykłego „co jest już od dawna” lub też wyjawią Ludzkości co nie co.
  Od Religijnej strony ponoć otworzą się wrota/brama co można było zaobserwować na całym świecie w 2014/2015r w postaci anomalii pogodowych, wszelakich orbów, czy pomarańczowych poświat w nocy.”

  _________________________________

  Cytuję: „Co wiemy na pewno o tym dniu (nie liczą jakichś Newtonowskich przepowiedni):
  1). Papierz spotyka się z opalonym;
  2). Jest żydowskie święto Jom Kippur (ruchome w tym roku przypada akurat na tę datę)
  3). Mija ok. 500 dni (dokładnie 497) od pewnej tajemniczej wypowiedzi (zapowiedzi?) powyżej po angielsku – zwróćcie uwagę na ten fragment: i bardzo ważne kwestie, kwestia zmian klimatu, chaosu klimatycznego. I mamy – jak powiedziałem, mamy 500 dni, aby uniknąć chaosu klimatu. I wiem, że prezydent Obama i John Kerry są zaangażowani w ten temat i jestem pewien, że się z nimi, z wieloma innymi przyjaciółmi, będziemy w stanie osiągnąć sukces w tej bardzo ważnej sprawie.
  Nie wydaje wam się to mocno podejrzane? Z taką dokładnością określać ile mamy na uniknięcie chaosu klimatu? Znajdzie film na YT – Kerry zachowuje się jakby ten mówił coś bardzo istotnego (co zresztą jest pokreślone w samej wypowiedzi), coś o ukrytym znaczeniu, co jakby drugie dno miało…

  Polubienie

 3. jak globalnie, to finansowo, jak finansowo, to http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-szmita-wyznacza-kolejny-krach-rynkach-finansowych
  co najmniej do połowy przyszłego roku nic specjalnego się nie wydarzy, bo pseudo papież będzie w Polsce na światowych dniach młodzieży, jak mówiłem, będzie to błogosławieństwo od wilka dla baranków i baranów. pożegnanie, po czym jak mówił franek kilka lat temu, jego pontyfikat zakończy się.
  Obstawiam, że skoro przyszły rok jest numerologiczną „9”, to powinniśmy się obawiać września, bo jak mawiał Tusk, jedzie do Brukseli dywagować o tym, czy we wrześniu dzieci pójdą do przedszkoli i szkół.
  apogeum nastąpi w 2017 roku, który to jest WORD GAME 2017. czy to nie dziwne, że to 10 edycja w „10” czyli „1” roku numerologicznym?

  Polubienie

  • ” Natalia Julia Nowak,
   19-26 grudnia 2013 r.”

   Panią Natalię Julię Nowak znam 😀
   Uważam, że wielką ujmą dla synchro-mistycyzmu jest jego chrześcijańska odnoga. Jest ona powiązana z ruchem „chrześcijaństwa biblijnego”, uważającego Watykan za wcielenie zła, silnie zakorzenionego w teoriach spiskowych. Ja staram się demaskować ten ruch bazujący na ludzkich podświadomych lękach.
   Promuję raczej okultną odnogę synchromistycyzmu.

   Polubienie

   • czytałem jej bloga. Szacun szacun szacun, jak doskonale wygina czaszkę

    w mojej ocenie synchromistycyzm jest tak bardzo wielopłaszczyznowy, że do tego „worka” mógłbym wpakować wszystko, co nas otacza, każdą informację, każdą sytuację, każdy detal. Zdaję sobie sprawę, że czaszka może się przegrzać od natłoku wniosków i skojarzeń ale pewni ludzie knują to od setek lat a nie od dekady, więc niewielu ludzi potrafi udźwignąć PRAWDĘ. na szczęście, jak na razie nie mam z tym problemu a prekognicja tylko mi w tym pomaga;)

    Polubienie

  • Tu jeden z reprezentantów nurtu „chrześcijaństwa biblijnego”, niejaki „detektyw prawdy”. On też opisuje to, co ma się wydarzyć we wrześniu 2015. Z tym, że on na podstawie poprawnych danych wyciąga błędne wnioski, interpretując to zgodnie z kanonem religii. http://detektywprawdy.pl/2015/06/08/illuminati-i-23-wrzesnia-2015/

   A tu, na swojej poprzedniej stronie, zdemaskował samego Kefira: 😉
   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/jarek-kefir-sie-zdemaskowa-promujac-new.html

   Polubienie

   • hehe, z detektywem kilka razy miałem okazję wymienić myśli. strasznie zakręcony kolo. jego serce funkcjonuje prawidłowo ale mózg płata mu niezłe figle. zaczarowany ołówek

    Polubienie

   • Detektyw prawdy przypomina mi młodego zakonnika z jednej z powieści Dona Browna, który tak bardzo chciał odnaleźć św Graala, że został od misji odsunięty. Bo jego ego chciało zachować „prawdę” a więc św Graala tylko dla siebie.
    Detektyw prawdy razem z nielicznymi chrześcijanami biblijnymi chce być tym „jednym z milionów”, którzy poznali prawdę „jedynie słuszną”, dostępną dla nielicznych. Nie akceptuje on, że wersji prawdy może być bardzo dużo.

    Polubienie

    • hehe, dobre. jak gollum z władcy pierścieni – mój skaaarb.
     fajne porusza tematy i wiele ciekawych rzeczy u niego przeczytałem, zresztą systematycznie do niego zaglądam. wqrwia mnie tylko to, że ma sposób myślenia/pisania w taki sposób, jakby zawsze o czymś myślał, o czym inni mówią. robi swoje i oświeca innych, którzy szukają wiedzy. generalnie jest ok, nieszkodliwy baranek, totalnie zaczarowany
     radtrap jest OK.
     ty Kefir też jesteś OK, choć w mojej ocenie przeszedłeś jakąś dziwną metamorfozę z z Putinem.
     Ja uważam, że nie ma dobrego i złego w tej bajce o teoriach spiskowych. to gra w dobrego i złego glinę ale wszyscy są z jednego komisariatu. oni wszyscy są w zmowie, bo jak inaczej rozstawić pionki na szachownicy – czyli jak zrobić konflikt i rozstawić wojska na globie. zauważ, że wszystkie kraje są w stanie gotowości. „każdy” kraj podpisał w ostatnich latach coś na zasadzie ustawy 1066. Każdy ma swoją rolę, ale to jeden film, jeden cel – przypadkowa depopulacja zsynchronizowana z cyklem kosmiczno-ziemskim, jakim jest przebiegunowanie. RESET

     Polubienie

 4. znalezione gdzieś w sieci

  Bajka o chłopcu, krokodylu i porządku świata

  „Kiedy się przebudzisz, kiedy zrozumiesz, kiedy zobaczysz – porządek świata wyda ci się słuszny. Zawsze gnębi nas problem zła. Istnieje niezwykle sugestywne opowiadanie o małym chłopcu wędrującym wzdłuż brzegu rzeki. Spostrzega krokodyla złapanego w siec.
  Krokodyl odzywa się do niego:
  – Czy zlitujesz się nade mną i uwolnisz mnie? Być może wyglądam fatalnie, ale wiesz, to nie moja wina. Tak mnie stworzono. Bez względu na mój wygląd bije we mnie serce matki.
  Przybyłam tutaj w poszukiwaniu pożywienia dla moich małych i wpadłam w pułapkę.
  Na to chłopiec:
  – Gdybym pomógł ci uwolnić się z tej pułapki, złapałabyś mnie i pożarła.
  Na co krokodyl:
  – Czy myślisz, że zrobiłabym to swemu dobroczyńcy i wyzwolicielowi?
  Chłopiec daje się przekonać i zdejmuje siec, a krokodyl go łapie. Uwieziony pomiędzy szczekami krokodyla mówi:
  – A wiec tym mi odpłacasz za mój dobry uczynek?
  Krokodyl odpowiada:
  – No tak, synu, nie odnoś tego tak wyłącznie do siebie. Taki jest swiat. Takie sa reguły życia.
  Chłopiec protestuje, wobec czego krokodyl składa propozycje:
  – Zapytajmy kogoś, czy nie mam racji?
  Wtem chłopiec spostrzega ptaka siedzącego na gałęzi i pyta:
  – Ptaku, czy krokodyl ma racje?
  Ptak odpowiada:
  – Krokodyl ma racje. Spójrz na mnie. Pewnego razu wracałem do gniazda niosąc pożywienie dla moich małych. Wyobraź sobie moje przerażenie, gdy zobaczyłem węza wspinającego sie po cichu po pniu wprost ku gniazdu. Byłem całkowicie bezradny. Waż pożerał moje małe, jedno po drugim. Krzyczałem i piszczałem, ale bezskutecznie. Krokodyl ma racje, takie jest prawo życia, tak skonstruowany jest świat.
  Na co krokodyl:
  – No widzisz.
  Ale chłopiec nie rezygnuje i prosi:
  – Zapytajmy jeszcze kogoś innego.
  Krokodyl zgadza się. Na brzegu rzeki pasie sie stary osioł.
  – Ośle – mówi chłopczyk – czy krokodyl ma racje
  Osioł odpowiada:
  – Tak, ma całkowita racje. Spójrz na mnie. Całe życie pracowałem ciężko dla mego pana i ledwo miałem co jeść. Teraz kiedy jestem stary i bezużyteczny, pan wypuścił mnie i tak oto wędruje po świecie, czekając, aż jakiś dziki zwierz zakończy dni mego życia. Krokodyl ma racje, takie jest życie, tak jest skonstruowany świat.
  Krokodyl na to:
  – No widzisz.
  Chłopiec nie ustępuje:
  – Daj mi jeszcze jedna, ostatnia szanse. Zapytajmy kogoś raz jeszcze. Pamiętaj o tym, jak byłem dobry dla ciebie. Krokodyl się zgadza.
  Chłopiec widzi przebiegającego królika i pyta:
  – Króliku, czy krokodyl ma racje?
  Królik siada i zwraca się do krokodyla:
  – Powiedziałeś tak temu chłopcu?
  Krokodyl mówi:
  – Tak.
  Na co królik:
  – Poczekaj chwile, musimy to przedyskutować. Krokodyl na to się zgadza.
  – Jakże możemy dyskutować, skoro trzymasz tego chłopca w paszczy? – stwierdza królik. – Wypuść go, musi wziąć udział w naszej naradzie.
  A na to krokodyl:
  – Jesteś sprytny, króliku. Jak go wypuszczę, to mi ucieknie.
  Królik w odpowiedzi:
  – Myślałem, że jesteś rozsądniejszy. Gdyby chciał ociekać, jedno uderzenie twojego ogona zabije go.
  Krokodyl zgadza się z królikiem i wypuszcza chłopca.
  Królik krzyczy:
  – Uciekaj! – i chłopiec daje nogi za pas. Wówczas królik zwraca się do chłopca:
  – Czy nie przepadasz za mięsem krokodyla? Czy ludzie z twojej wsi nie lubią smacznych posiłków? Tak naprawdę, to do końca nie wypuściłeś krokodyla z sieci. Tkwi w niej jeszcze. Dlaczego nie pójdziesz do swej wsi i nie zawołasz swych ziomków?
  Chłopiec tak czyni. Mieszkańcy wioski przybywają z siekierami, włóczniami i kijami i zabijają krokodyla.
  Chłopcu towarzyszy jego pies. Dostrzega królika, łapie go i zagryza. Chłopiec przybywa zbyt późno. Umierający królik mówi:
  – Krokodyl miał racje, takie jest prawo życia.

  Nie istnieje wyjaśnienie wszelkiego cierpienia, zła, męczarni, zniszczenia i głodu na świecie. Nigdy tego nie wyjaśnisz. Możesz bawić się swymi wyjaśnieniami, religijnymi czy też innymi – ale nie wyjaśnisz tego nigdy. Bo życie jest tajemnica, co oznacza, że twój myślący umysł nie jest tego w stanie rozwikłać. Dlatego właśnie masz się przebudzić i wtedy dopiero pojmiesz, że nie w świecie ukryte są problemy, ale że ty sam jesteś problemem.”

  Polubienie

 5. od początku roku, jak nigdy do tej pory „prześladuje” mnie „9”. dzień w dzień widzę ją przeróżnych kombinacjach liczb. codziennie po kilkanaście razy a nawet więcej. wewnętrznie wyczuwam spokój. dość dziwne, że one – 9 – mnie otaczają w miejscu zamieszkania. jak jestem poza domem, nie ma ich lub są sporadycznie, jakby nie chciały mnie opuścić.
  może nie jest to dla was ciekawe, ale dla mnie to totalnie zjawiskowe, dzień w dzień, qrwa nawet budzę się o 9:9, mój dzisiejszy pierwszy wpis 18:45????? czyli 9:9. masakra jakaś
  generalnie odnoszę 9 do przyszłego roku
  wiosna arabska + zima europejska = rozkręci w tym roku niezły chaos z „przybyszami”

  ps. nie dziwi was (bo mnie nie), że lato było mega gorące poprzez opryski na niebie przez co pogoda sprzyjała do desantu afryki na europę? po takich skwarach, może być mega zima

  Polubienie

 6. Co bysmy nie zrobili i ile nie byloby protestow w Polsce i Europie, nic nie zrobimy. Nie mamy zadnej sily sprawczej w tym wypadku. Imigranci i tak przybeda, pierwsze, czy tego chcemy czy nie. To jest zaplanowane od dawien dawna. I nawet wasze protesty sa sprytnie obmyslone. Jestesmy marionetkami w rekach wielkich tego swiata.To co robia teraz ludzie skrajnie przeciwni imigracji i islamowi, jest to przygotowywanie gruntu pod czysta nienawisc i ksenofobie, ktora skonczy sie tak jak skonczyli zydzi w II Wojnie Swiatowej. To sie skonczy bialymi kapturami, obozami, MASOWM mordem, gazem i wpiszcie co jeszcze chcecie. Nie tylko w Europie. To sie juz dzieje. Glownie w glowach ludzi, ale ziarno juz kielkuje. I byc moze czesc tych ludzi to beda ci ” zli islamisci” ale ogrom z nich to beda zwykli, prosci ludzie, ktorzy beda miec po prostu „pecha”. Tak jak zydzi, ktorych byc moze na zaglade skazali rowniez zydzi, ale skazane zostaly pionki. To sie zaczelo tak samo. Skoro oswiecona Europa zrobila to 70 lat temu, to zrobi to i teraz. Zreszta zydzi sprawiali duzo mniej problemow, ale to niewazne, bo to i tak byly pionki. I dalej, to sie rozprzestrzeni poza Europe, bo w koncu elity dostana ogolna zgode spoleczenstwa na zniszczenie swiata muzulmanskiego i pufffff, z lampy dzina wyleja sie bogactwa. Palestyna, Irak, Afganistan czy Libia to pikus. To pewnie zajmie pare lat, i bedzie to koniec Europy, ale nie bialej, tylko Europy Czlowieka. Krew na razie kapie na nasze rece, ale juz niedlugo bedziemy w niej brodzic po szyje. To pewnie i koniec chrzescijanstwa, ale moze to i dobrze. I tak na koniec zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, w internecie co kilka dni pojawia sie jakas szokukaca informacja o imigrantach i jest ona na wszelkie sposoby walkowana i przezuwana przez wszystkie media anty, nastepnie pojawia sie kolejna i tak w kolko. Nie ma nawalu i natloku, tylko po jednym kwiatku na kilka dni. Po paru tygodniach mamy bukiecik. Czasem okazuja sie falszywe, jak rzekomy bojownik isis, ktory podbil internet, okazal sie byc zolnierzem rebeliantow, no ale teraz niewiadomo czy to rebeliamci sa zli, czy rezim, a moze oni tak specjalnie udaja, zeby cichaczem zdobyc zachod. To tak jak z tymi islamskimi przestepcami, chocby z uk, w kilkumilionowym miescie potoczy sie jedna glowa i podnosi sie wielkie larum po calym kontynencie. Czy moze samolotem zbaczajacym z kursu… choc moze w obecnej sytuacji moze odpowiedzialni za to jednak sa terrorysci?

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s