Ciekawe

Czy coś wielkiego się wydarzy we wrześniu 2015?

Czy coś wielkiego się wydarzy we wrześniu 2015?

wrzesień 2015 co się stanieZrobię tutaj krótkie podsumowanie tego, co już pisałem. Otóż wiele wskazuje na to, że wrzesień i październik tego roku będą przełomowe. Zacznijmy od tego, że istnieje siedmioletni cykl kryzysów ekonomicznych, politycznych i społecznych. Według tego cyklu daty kryzysów to: 1994 rok (rynek akcji), 2001 rok (zamachy 11 września), i 2008 rok (kryzys gospodarczy, załamanie się rynku nieruchomości). Nietrudno wyliczyć, że kolejny taki kryzys powinien się wydarzyć właśnie w tym roku.

Ten siedmioletni cykl kryzysów ma wyznaczać święto Szmity – czyli święto żydowskie. Wiadomo od dawna, że izraelici mają dobre systemy wiedzy ezoterycznej i gnostyckiej. Inną sprawą jest fakt, czy i na ile światowe elity „pomagają” w zaistnieniu tych cyklicznych kryzysów.

Pisałem o tym poniżej:

Wklejam Wam artykuł z portalu Independent Trader. Jest to jeden z nielicznych naprawdę niezależnych portali finansowych. Prowadzone są tam także analizy geopolityczne. Autor tamtego portalu zauważył pewne tajemnicze, cyklicznie powtarzające się zjawisko. Jest ono związane z cyklicznym żydowskim świętem „Szmita” które przypada raz na siedem lat. Szmita przypada w XXI wieku kolejno: w 2001, 2008, 2015, 2022. Co było w 2001 i 2008 roku – wszyscy wiemy..

Co się dzieje dziś – również wiemy. Potężny prąd El Nino zakłóca klimat na całej planecie. W Europie i na Zachodzie USA katastrofalna susza. Islamska inwazja trwa w najlepsze i nic jej nie zatrzyma. Na przemyt do Europy czeka już 15 milionów ludzi, do Grecji, Włoch i Hiszpanii dociera łącznie ok. 9000 osób dziennie. Wszystko wskazuje na to, że wczorajsze spadki na giełdach zapoczątkują kolejną fazę kryzysu gospodarczego.
Czytaj dalej: https://kefir2010.wordpress.com/2015/08/25/tajemnicze-powtarzajace-sie-zjawisko-islamska-inwazja-i-kolejny-kryzys-gospodarczy-zostaly-przepowiedziane/

Dni 1 i 2 września 2015 roku miały być dniami pojawienia się życiodajnej, energetycznej „Fali”. Zawsze podchodzę z dystansem do takich informacji. Jednak i ja i wielu innych ludzi czuje się lepiej od tego dnia 1 września. Czuję przypływ harmonijnej energii i weny twórczej. Owego dnia 2 września 2015 roku fala energetyczna miała zostać zarejestrowana nawet przez ziemską aparaturę do badania prądów gruntowych.

Pisał o tym bloger monitor polski:

Cytuję: „1-2 września przez Ziemię przeszedł olbrzymi puls energetyczny. Nadchodzi Fala X? W trybie ekspresowym, na niecałe 24 godziny przed wydarzeniem Kierownictwo Lotów poinformowało depeszą telekomunikacyjną (tzw. NOTAM), że od 1-szej w nocy 1 września do północy 2 września, wschodnie wybrzeże USA od Virginii do Florydy (rozszerzono to aż do Nowego Jorku), do 200 mil wgłąb oceanu, będzie zamknięte dla lotów pasażerskich (zob: ADS-B, TCAS ‚Unreliable’ In Southeast In September). Nie podano dokładnie o co chodzi, była tylko mowa o „aktywności wojskowej”, która spowoduje że niektóre z urządzeń pokładowych mogą nie działać. Blokada dotyczyła także najbardziej ruchliwych korytarzy lotniczych w USA.

wrzesień październik 2015 co się stanieOczywiście wzbudziło to czujność badaczy anomalii pogodowych i elektromagnetycznych, w tym dwóch najbardziej znanych, publikujących swoje obserwacje m.in. na YouTube na kanałach Dutchsinse i BPEarthWatch. Badacze doczekali się sensacji. Otóż, korzystając z publicznych animacji radarowych Morphed Microwave Background Imagery (MIMIC TPW), na stronie Uniwersytetu Wisconsin-Madison – Space Science and Engineering Center, zaobserwowali olbrzymi puls mikrofalowy, który praktycznie objął cały glob ziemski (link). Puls rozpoczął się już 31 sierpnia wieczorem, a jego szczyt nastąpił o 1 w nocy 1 września. Anomalie elektromagnetyczne zaobserwowano przypadkiem przy pomiarze opadów.”
Czytaj dalej: http://www.monitor-polski.pl/1-2-wrzesnia-przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/

Ta życiodajna „Fala” energii i przemian ma indukować w ludziach głębokie zmiany. Głównie dotyczące postrzegania świata i naszego miejsca na nim. Ludzkość ma skierować się bardziej ku sferze metafizycznej, ma zrewidować swój kulejący od zarania dziejów system wartości. Ta „Fala” ma nieść ogromną zmianę na lepsze. Co ciekawe, elity polityczne Ziemi chciały te zmiany zablokować. Do tego celu miały służyć smugi emitowane przez samoloty, nazywane „chemtrails„. W tym samym celu uruchomiono na początku 2015 wielki zderzacz hadronów (LHC) w CERN w Genewie. Udało się zablokować tę „Falę„, ale tylko na jakiś czas.

Pisał o tym nieznany mi autor w jednym z komentarzy:

Cytuję: „Nie ma Boga, ktorego opisuja religie swiata takie jak Chrzescijanstwo , czy Islam , Judaizm. Zostaly sztucznie wygenerowane przez pewna rase, potomkami tej rasy sa rody krolewskie Europy zachodniej- UK , Francja, Belgia , Niemcy, Holandia. Religie ustanowiono aby przeciwstawic czlowieka przeciwko czlowiekowi, tak abysmy byli latwi do kontrolowania, do tego dodano pieniadze , ktore sa tylko papierem i nie maja zadnej wartosci , a jednak dla nich wielu z nas daje sie zywcem kroic. Stworzono wielka pieczec, ktora zamyka prawdziwa rzeczywistosc w iluzji , ktora my nazywamy Matrixem, powoli ta pieczec byla powielana tworzac struktury wladzy centralnej , tak jak bylo to zaplanowane przez ta rase wieki temu.

Mieszanie kultur jest w prostej lini obnizaniem jakosci genetycznej nas samych, tradycje niosly ze soba wiedze , ktora jest bardzo niewygodna dla realizacji planow tych istot. Od 26 000 lat Ziemia i caly Uklad Sloneczny byla pod wplywem cyklu kosmicznego, ktory jak sie pewnie domyslacie byl bardzo nieodpowiedni wibracyjnie dla nas – istot ludzkich, stworzyl wspaniale warunki do okielznania nas i zniewolenia, bylismy pozbawieni naturalnych warunkow bytowania w odpowiednich, nam naturalnych wysokich wibracjach. Mozna to porownac do plastra miodu, ktory jest pelen pszczol , wyciagniety z ula przez pszczelaza zostaje okadzony i owady te wspaniale sa jak w letargu.. tak jak my teraz.

Owa pieczec zablokowala naturalny proces ewolucji genetycznej w naszych cialach, ktory byl juz i tak ograniczony niskim cyklem , odcieciem od wibracji kosmosu i centralnego Slonca. Pozbawilo to nas wiedzy , ktora posiadalismy, ale nie definitywnie, bo przeciez Kundalini jest niczym innym jak wibracja Centralnego Slonca…. trzeba sie tylko na nia otworzyc , a wtedy zaczynaja sie dziac cuda. Te cuda , to nic innego jak nasze naturalne mozliwosci, ale przeciez ciezko to pojac po 26 000 lat siedzenia z glowa wbita w lajno.

W tym roku, 23 wrzesnia dokladnie zakonczy sie ten mroczny cykl, wejdziemy w faze wibracji nam naturalnych, zostaniemy doslownie oswieceni, ale tylko ci, ktorzy beda juz przygotowani na to poprzez jakosc swojego zycia dotychczasowego , uczynki , a przede wszystkim mysli , ktore produkowalismy, ci drudzy. no coz.. jak baterie r14 podepniemy pod wysokie napiecie, to sie usmazy delikatnie mowiac. im juz nikt nie pomoze. zostana zabrani , a raczej to co zostanie z ich cial energetycznych zwanych duszami do miejsca gdzie beda niewolnikami, cale zycie sie przeciez do tego przygotowywali i nie ma tu miejsca na jakiekolwiek wspolczucie.

Prawo naturalne zbierze swoje zniwo. Jestesmy specjalnym gatunkiem , bo jako jedyna rasa wszechswiata posiadamy wybor , gdzie chcemy egzystowac- w ignorancji, czyli calkowitym braku wibracji , lub milosci , w polu najwyzszych wibracji. To taki wlasnie przyslowiowy sad ostateczny. To co sie dzieje ostatnimi laty z ludzmi, to jak sie budza nie jest przypadkiem , to efekt energii Centralnego Slonca, naszego Ojca i Matki za razem, a dzieckiem jestesmy MY.

Aniolami nazywamy przedstawicieli swiatla, istoty, ktore sluza Prawdzie, to rasy o wysokim stopniu rozwoju energetycznych cial , nie maja wyboru jak my. sluza Energii kosmosu, prowadza nas za reke w tym dramatycznym czasie.

Przedstawiciele starych rodow krolewskich zdominowali Ziemie, spotykaja sie co roku na tzw. spotkaniach Bilderberg group, to wlasnie oni , nikt inny chce depopulacji globu aby latwiej bylo zapanowac nad ludzmi w Nowym Czasie , to nie sa ludzie do konca , ich geny sa tylko czesciowo ludzkie, dlatego tak chorobliwie lacza sie w pary z przedstawicielami tylko swoich kregow, zapobiegaja temu do czego nas naklaniaja z taka gorliwoscia, multikulti, wielorasowosc.

Promuje sie wrecz to wszem i wobec. To oni dzieki pieniadzowi , ktorego sa panami opryskuja niebo tak gorliwie , aby zablokowac dostep do swiatla slonecznego dla naszych cial , dostep do energii Slonca Centralnego dla naszych Dusz. Nie bez przyczyny chem trails skladaja sie z tak wymyslnych pierwiastkow, maja na celu zatrzymywac energie magnetyczna przede wszystkim. To takie miotanie sie w konwulsjach. bo woli Boga nie mozna sie przeciwstawic.

Wpadli na pomysl, ze jesli nie moga zatrzymac pedu planet ku Swiatlu, stworza portal przez ktory na Ziemie zstapi chaos, czyli CERN, nie bez przyczyny tego samego dnia kiedy konczy sie okres niskiego cyklu. Otworza go na ulamek sekundy, wejda niskie byty i zrobia swoje. bedzie strasznie, ale bac moga sie tylko ci, ktorzy juz sie boja , bo znaja jakosc swoich nedznych zywotow.

Bilderberg group zna doskonale Kundalini , ale nie uzywa, bo to nie jest mozliwe w swiecie praw boskich , dlatego stworzyli srodek zastepczy, technologie. nic im to nie da. Drodzy Panstwo, jesli uwazacie mnie za wariata, to nic , jesli sie smiejecie to jeszcze lepiej, patrzcie tylko co przyniosa najblizsze tygodnie i pracujcie nad soba, kochajcie sie, badzcie wdzieczni. i radujcie, ze to wlasnie nam dane bedzie przywitac nowy czas. uwierzycie moim slowom juz niebawem. To tyle.”

Polecam też inny komentarz autorstwa Barra:

Cytuję: „Polecam ze zrozumieniem obejrzeć „Na skraju jutra” i na stop klatkach przestudiować pierwsze sekundy filmu. Polecam ze zrozumieniem obejrzeć „Oblivion” i wsłuchać się w opowieści a zwłaszcza dostrzec datę na zbombardowanym stadionie.

UE upada + USA upada = pieniądz traci na wartości,
wiosna afrykańska + lato europejskie = zima globalna/upadek cywilizacji,
najważniejsze żydowskie święta w 2014 i 2015 – tetrady

2016 jest numerologiczną „9”, co oznacza upadek „neutralności/wolności”
numerologia w 2016:
„9”
– 27 rocznica okrągłego stołu
– 72 rocznica powstania warszawskiego
– 36 rocznica solidarności
„6”
– 1050 rocznica chrztu polski (utrata wyznaniowej suwerenności słowian)
– 15 rocznica kanonizacji siostry faustyny
– 96 rocznica bitwy warszawskiej

INNE
– 77 rocznica wybuchu II wojny światowej
– 9.III – całkowite zaćmienie słońca
– 9.V – przejście merkurego przed tarczą słońca
– 18.VIII – półcieniowe zaćmienie księżyca
– 1.IX – obrączkowe zaćmienie słońca
– XIII festiwal kultury żydowskiej
– światowy dzień młodzieży – pożegnanie wilka z barankami
2017, 2017, 2017, … rok ekstremów + ekstrema Matki Natury = globalny przełom

Biblijne bzdury to nie przeszłość a precyzyjnie wyreżyserowany scenariusz teraźniejszości?
– sodoma i gomora – hiroszyma i nagasaki?
– otwarcie morza – napływ afryki do europy?
– prorocy – watykańscy agenci
– … dużo tych porównań, można rzec
takie sprawy chodzą mi po głowie.”

Podsumował: Jarek Kefir

 

20 odpowiedzi »

 1. sodoma i gomora to mochenżo – daro w dzisiejszym pakistanie. nazwa te można otrzymać tłumacząc według kodu biblii. mochendż0 – daro jest zniszczone i napromieniowane.

  Lubię

  • slawek – twoja wiedza bierze się tylko z neta i ewentualnie książek – znikąd więcej. kodu boblii (jesli w ogóle taki istnieje) nie kuma nikt, poza tym/tymi, co ją pisał/pisali a pytanie o kod na koniec, to czy takowy w ogóle istniej? Na koniec proszę podaj swoje odczyty, że te miejsca są napromieniowane, bo to też informacje zaczerpnięte z innych źródeł a nie swoich.

   Jeśliby wydarzenia opisane w Biblii miały miejsce ponownie w teraźniejszych czasach, to na całym globie, do dziś każdy mógłby obserwować pozostałości po zamierzchłym armagedonie czy jak kto woli, apokalipsie. Niestety miasta o których mówisz czy arrarat i może coś jeszcze, to niestety za mało, aby potwierdzać, że Biblia to opis przeszłości. Jak na razie, dla mnie bardziej przemawia treść Biblii, która wypełnia się na naszych oczach, jak doskonały scenariusz. Bo totalne zwiedzenie, o którym mowa w wielu proroctwach, czego mogą dotyczyć??? to coś jak protokoły mędrców syjonu. Niby mit, a jednak sięwypełnia;)

   PS. rozmawiaj, czytaj, słuchaj – ale wnioski wyciągaj sam;)

   Lubię

 2. Mimo osobistego sceptycyzmu wobec proroctw, to jednak na tle wlasnych doswiadczen widze, ze ten wrzesien na swoj sposob moze byc przelomowy, ale na czym ta zmiana bedzie polegac to juz trudno przewidziec.

  Lubię

 3. pierwszym miastem na globie, nad którym rozpoczęto opryski, jest Kalifornia. to pierwsze miasto, które całkowicie pozbawione zostało wód naziemnych – wato poszperać w necie, aby przynajmniej przejrzeć dzisiejsze foty. Tereny Kalifornii pozbawione są całkowicie wody poprzez jej parowanie i brak opadów – dzięki opryskom. W następstwie zeszły wody gruntowe (reakcja łańcuchowa – woda pada z góry na dół, a napadana woda schodzi w grunt, itd. – cyrkulacja). Tę sytuację można wprost odnieść do obecnej rzeczywistości w Polsce i nie tylko. Brak wody. Kalifornia dziś, to zapadające się domy i budynki – dokładnie jak połacie terenów dookoła Morza Martwego. wszędzie sinkhole, sinkhole, … – ostatecznie tereny są wyludnione.
  I tutaj dochodzimy prawie do setna sprawy. Globalne wyludnienia. Od Kalifornii zaczynając, przez Ukrainę, arabską wiosnę – europejskie lato, no i masowe sprawy związane z krajami rozwiniętymi, czyli zabawy banksterów i niespłacanymi kredytami a ten ostatni przypadek zacznie się lawinowo powiększać nie tylko w Europie ale całym świecie!, bo napływ taniej siły roboczej oznacza utratę pracy a utrata roboty oznacza nic innego, jak reset rodzin i eksmisja na ulicę. I znowu reakcja łańcuchowa – kiedyś ze wschodu na zachód jeździło się na saksy, teraz Ukraina do Polski i boom! Ukraina, na końcu kolejki. Tak więc teraz z południa (Afryka) na północ (Europa) walą. Czyż to nie jest bajeczne rozwiązanie, że bez armat i karabinów można wyludnić kraje, bez uszczerbku na nieruchomościach? które czyje są w razie niespłacania kredytów? no czyje?;) no chyba tego, kto napuszcza człowieka na człowieka i knuje i knuje nazywając siebie wybrańcem.

  Ale gorszy scenariusz się pisze, bo zachodnia Europa stanie się wkrótce islamską częścią Europy. Grabież majątków bez broni, totalny chaos. Biały człowiek albo zginie bezsensownie walcząc o swój dobytek materialny albo znajdzie sobie nowe miejsce do życia.

  Europa jest w doopie. Szkoda tylko, że napływ ludzi z Afryki nie zdaje sobie sprawy w czym uczestniczy, że są nabojami w pistoletach elit & spiskowców. Ostatecznie Europa będzie jednym, powiązanym logistycznie obozem, naturalnie ogrodzonym akwenami wodnymi od północy, zachodu i południa. A od wschodu? hehe, tutaj są wojska NATO. A takie ustawy, jak 1066 umożliwią koordynację działań wojsk i policji w każdym kraju, czyli w upadłej UE. No i wiemy, po co te strefy schengen. Taaa bez granic łatwiej:) to tylko most z Afryki do Europy w niekontrolowanej podróży.
  Cóż, tak to też widzę.

  Lubię

 4. Uwielbiam „końce świata” ponieważ nawet najbardziej idiotyczne końce świata mobilizują mnie do przyjrzenia się sobie, zadania wielu pytań nie o przyszłość, a o siebie w przeszłości, również o możliwość i sens kontynuowania rożnych relacji z różnymi ludźmi.

  Ale, ale pragnę zwrócić uwagę na na ten fragment dotyczący jakiegoś tam promieniowania. Cóż dzwonią autorowi ale chyba nie wie w jakim kościele. No i dobrze.
  Co to za promieniowanie? A proponuję sobie wyobrazić, że w tym samym momencie ludzie na całym świecie doznają rozpływającego się po całym ciele ciepła z poczuciem nieograniczonego szczęścia, miłości, 100x lub nawet 1000x więcej niż mogli doznać w najszczęśliwszych momentach swojego życia. Co dzieje się z większością populacji ziemian, którzy do tej pory żyli w przemocowych relacjach partnerskich, rodzinnych społecznych?
  To nie byłoby takie łatwe, nie do skontrolowania, zupełnie odmienne i po przeanalizowaniu możliwości wystąpienia takiego stanu stwierdziłem, że ludzie utopieni w smutku i przemocy mieliby trudności z przyjęciem „tego czegoś” – ziemia wyglądałaby jak dom wariatów lub skłot naćpanych hipisów. To promieniowanie wcale nie musi być skierowane na awarię systemów elektronicznych i energetycznych…

  Lubię

 5. Jarek, pisałeś ostatnio: „Franciszek I to „nasz człowiek” który zakończy historię kościoła?”

  warto wspomnieć, że jezuita nie może być papieżem, ale jest. warto wspomnieć, że franek został wybrany papieżem w nielegalny sposób, bo za 5 razem w ciągu jednej doby, a regulamin mówi, że jeśli za czwartym razem nie zostanie wybrany, wówczas głosowanie należy przełożyć na kolejną dobę/dzień. Tym samym benek wypełnił w 100% proroctwo mówiące o tym, że ostatni papież ucieknie z watykanu, no i tak się stało. A papież pełni przecie swą funkcję/pontyfikat do ostatnich dni;)
  zgodnie z innym masońskim tajniakiem zwanym nostradamus, benek też jest ostatnim papieżem, po wojtyle, papieżu słońca – temu, kto podróżował za słońcem, etc, itd, …

  warto, abyś poświęcił więcej uwagi wszelkim proroctwom, to łatwiej będzie każdemu pojąć, co nadchodzi. Oni gadają o tym od setek lat a mało kto w to wierzy i szkoda. teraz jak strach zagląda w doopy, to proroctwa tajniaków kleru, masonów i innych idiotów nabierają złowieszczego znaczenia, ech…

  wszystkie proroctwa są ze sobą spójne czasowo i miejscowo. każdy tajniak/prorok głosił swe poglądy, adekwatne do miejsca pełnienia służby swemu diabłowi. a diabeł? jak bóg, ma wiele twarzy ale to jedna i ta sama osoba, bo jak mój biblia: „Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” (Ap. 13:18).

  Lubię

  • Na pewno będzie ciekawie już jest wesoło. Byłem na lewackich i parówkowych portalach np. natemat ,nesweek, onet i nie widziałem tyle negatywnych komentarzy tam aż kipi. To dziwne że na takich lemingowych portalach nawet lemingi się budzą i burzą. Końcówka roku oraz 2016 będzie kluczowy może się to skończyć jakimiś zamieszkami i dlatego jest ta ustawa 1066 oraz manewry Nato i wojska. PO już przegrało wybory to jest więcej niż pewne a szkoda bo jakby PO wygrałoby wybory to wtedy ten wrzód by pękł i luzie wreszcie by się obudzili i zrobiliby porządek. Nie mówię o majdanie na ulicach bo pewnie by nas spacyfikowali ale jakby te 15 czy 20 milionów Polaków nie rozliczyłoby pita za rok 2015 i tak dalej to byłoby ciekawie. A tak to pożyjemy zobaczymy bez emocji na chłodno tylko zimna kalkulacja, emocje to jest ostatnia rzecz co jest nam potrzebna. Cały ten motłoch który żyje w naszym nieszczęśliwym kraju powolutku budzi się „z fiutem w ręku” jak mawiał Michalkiewicz. Dla Polski jest już zapóźno

   Lubię

 6. nasze mozgi tworza rzeczywistosc im wiecej ludzi bedzie olewac pro roc twa tym mniejsza szansa ze cis bedzie owszem yahwe moze nas zbombardowac zatopic nawet kontynent ale ma swoich azjatow od 6000 lat na ziemi i musi byc bardziej ostrozny w mordowaniu nas choc z pewnoscia poswiecilby czesc swoich skosow dla dobra sprawy czyli mordowania nas slowian, aha mega trzesienie ziemi ma byc juz mowilem na zachodzie stanow cos smierdzi ze tak dokladnie wiedza kiedy cos sami chyba planuja jak 9/11

  Lubię

 7. Stek bzdur…żałuję swojego cennego czasu który poświęciłem na przeczytanie art. bloga.Pan Kefir na prezydenta, człowiek zna sie na wszystkim……czyli niczym .

  Lubię

 8. Jedyna wazna rzecz obecnie to opócz

  NIEDANIA SIĘ NAZISTOM i ich ANTIFOWYM przybudówkom ZAKRZYCZEĆ CZY WEPRZEĆ (urojone żydowską propagandą) WINY….

  TO NAWRACANIE SIĘ …

  na to co zostało Europejczykom zabrane krzewieniem wśród nich żydowskich satanizmów. Tych wszystkich PARODII CHRZEŚCIJAŃSTWA jak katolicyzm, prawosławie, protestantyzm….. z bardziej „uduchowionymi” VooDoo kolonami.

  Żydomurzyńskoarabscy terroryści czy ogólniej wszelcy ZE ZNAMIENIEM żydowskiej Bestii na czole czy ramieniu WYJDĄ z siebie jak się Prawdziwy Bóg Objawi (nie dotyczy to oczywiście okazywanego zjudaizowanym bałwanom klauna po bluxnicach, czy pajaca obambo jaki ma być zydomurzyńskoarabskim mashiachem). Wyjdą stąd PŁONĄC, na ciele i duszy.

  Wszystkie odżydowskie satanistyczne herezje wraz ze wszelkimi członkami WYGINĄ w jednej krótkiej chwili jaka dla nich będzie trwała już wieczność.

  Więc BEZ PANIKI, NAWRACAJCIE SIĘ. Jeszcze jest chwila czasu nim wystarczająco duzo zydoarabskomurzyńskich terrorystów z ISIS najedzie do Europy by wraz z lokalnymi „braćmi w Biblijnej Bestii” wojować o Syjon.

  Czas Apokalipsy niedługo się DOKONA…..

  niekoniecznie tak jak tego chcą wykastrowane elity.

  Ale cii bo sie wyda. ;p

  Lubię

 9. Nostradamus tak pisał:
  Persage V 32, 2
  Gdzie całe niebo ze Słońcem i Księżycem jest dobrze ułożone,
  To w czasie wielkiej trwogi nadejdzie z niego upadek:
  Przez siedem dni będzie płonąć, aby odmienić twój los,
  A później nagle spadnie jak wielka kulista skała.

  Specyficzne ustawienie planet będzie właśnie15 września 2015, coś tam mówią o spodziewanym rozbłysku na Słońcu w okolicy 15-16 września 2015r. Na Słońcu jest tylko jedna plama ale za to ogromna. Ewentualny wyrzut koronalny z takiej plamy gdyby trafił w kierunku Ziemi mógłby spowodować silny nacisk na magnetosferę Ziemi, silną jonizację i ogromne zorze. Taki impuls EM i różnorodnego promieniowania. Materialnie – unieruchomienie elektroniki i zaniki prądu oraz wzrost aktywności sejsmicznej. Być może były by następstwem tzw. „boskie zmiany”. Według Nostradamusa tylko przez 7 dni Słońce będzie mocno aktywne, a później ma to być jak„kulista skała” Tej „skały” iluminanci spodziewają się na 23 września 2015r. Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę hasło: „co się wydarzy 23 września 2015” . Jako dodatkowa informacja: Zderzacz hadronów w CERN też ma pracować pełną mocą w dniu 15.09.2015. (nikt nie wydaje 7 mld $ na zderzacz, przy którym kilku naukowców zrobi sobie doktoraty).

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s