Afery

Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”

Islamski desant na Europę trwa. „Czeka kilkadziesiąt mln ludzi, cel to zniszczenie Europy”

uchodźcyIslamska inwazja na Europę trwa w najlepsze i wszystko wskazuje na to, że już nic jej nie zatrzyma. Niedawno zaktualizowano, kolejny już raz, prognozę imigracji dla Niemiec na rok 2015. Ma przybyć nie 800.000, ale milion nielegalnych imigrantów. W obozach w Turcji koczuje już cztery miliony, na wybrzeżach Libii jeszcze więcej.

To może być koniec Europy, jaką znamy. W najlepszym wypadku grozi nam wybuch zamieszek, rozruchów i odrodzenie się ekstremizmów faszystowskich w całej Europie. W najgorszym grozi nam wojna domowa i stopniowa islamizacja naszego kontynentu, włączając w to depopulację rdzennych mieszkańców. Wiele wskazuje na to, że tzw. „ustawa 1066” o pomocy obcej policji i obcych wojsk, była przygotowywana właśnie na tę okazję.

Internet aż huczy od mniej lub bardziej wiarygodnych teorii spiskowych na temat tej bezprecedensowej islamskiej inwazji. Jedną z bardziej wiarygodnych teorii głosi o tym, że jest właśnie realizowany plan depopulacji (wyludnienia) Europy poprzez ściągnięcie milionów nielegalnych imigrantów, wywołanie chaosu i wojen. Faktem jest to, że 80% uchodźców to nie kobiety i dzieci, ale mężczyźni w sile wieku.

Mężczyźni dobrze ubrani i odżywieni, po których nie widać biedy i nędzy charakterystycznych dla wojen. Kolejny fakt – wielu z tych rzekomych „uchodźców wojennych” to osoby z Pakistanu, Bangladeszu, Ghany, Senegalu it itd. A przecież w tych i wielu innych krajach z których wędrują imigranci, nie ma wojny! Ciekawe jest również to, że pod wieloma artykułami na portalach (onet.pl, wp.pl, interia.pl, gazeta.pl itp, ale także wpolityce.pl) zostały zablokowane komentarze. Czego oni się boją?!

nielegalni imigranciArgumentem przemawiającym za tym, że jest to planowe niszczenie Europy jest to, że sama Angela Merkel tych uchodźców zaprosiła. Teraz cała Afryka i pół Azji wie, że Europa przyjmie każdego kto się tylko zgłosi. Więc wielu decyduje się na piesze pokonanie tysięcy kilometrów, licząc na hojne zasiłki w Niemczech i innych krajach naszego kontynentu.

Fakt następny – tu nie chodzi o te 800.000 uchodźców którzy mają przyjechać do Niemiec. Nie chodzi nawet o kilka milionów, o których już wiadomo, że czekają na tranzyt. Tu chodzi o kilkadziesiąt milionów, co zauważyły już władze Węgier:

To nie jest 150 tys., jakie chcą rozdzielić systemem kwotowym, to nie jest 500 tys. – liczba jaką słyszałem w Brukseli, to są miliony, a potem dziesiątki milionów, ponieważ morze imigrantów nie ma końca
~Viktor Orban

To co się teraz dzieje, miało tylko jeden precedens w historii. Otóż dwa tysiące lat temu miała miejsce inwazja barbarzyńskich ludów – germanów – na tereny imperium rzymskiego. Spowodowała ona powstanie najpierw zorganizowanego katolicyzmu, a potem, kilkaset lat później – islamu. Ciemnota religijna i społeczna związana z tamtymi odległymi wydarzeniami ciągnie się aż po dziś dzień.

Może właśnie o to chodzi? Może nasza planeta i jej nieokrzesany „zarządca” broni się tak przed ucywilizowanymi Europejczykami? Według jednej z teorii, jeśli jakaś cywilizacja nagle wybije się technologicznie i pod względem świadomości do góry, to wtedy „zarządca” tej upadłej planety funduje tej cywilizacji reset. Tak upadła Atlantyda, i wiele wskazuje na to, że teraz upadamy my. A islamiści i murzyni?

Oni sobie poradzą, ale są niezdolni do stworzenia jakiejkolwiek zorganizowanej cywilizacji. Nie są oni zdolni do wytworzenia cywilizowanych struktur społecznych, nie są zdolni do pojęcia porządku, humanitaryzmu, tolerancji, demokracji. Pora przestać wierzyć poprawnym politycznie, lewackim bredniom i zaakceptować fakt, że są to ludzie na znacznie niższym poziomie rozwoju niż my.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Trwa islamska inwazja na Europę. „To system który chce zawładnąć światem”
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna
Czy nasza cywilizacja rozwinie się, czy znowu podzielimy los Atlantydy?
Tajemnicze, powtarzające się zjawisko. Islamska inwazja i kolejny kryzys gospodarczy zostały przepowiedziane?
Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści
Jaka jest praprzyczyna zła w naszym świecie? Zobacz niezwykły film!
Czy to koniec świata, który znamy?

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Najazd uchodźców na Europę przybiera na sile – wielka wędrówka ludów czy zaplanowana inwazja?

islamska inwazja na EuropęCytuję: „Mieszkańcy Europy są w szoku widząc co dzieje się z ich kontynentem. Nieprzerwana wzbierająca rzeka uchodźców zalewa Unię Europejską. Tak wielkiej migracji ludności świat nie widział od II wojny światowej.

Promowany w mediach przekaz zdaje się rysować obraz uchodźcy jako biednego uciekiniera z terenu objętego wojną. Pokazywane są drastyczne obrazki, które mają wzbudzić w nas współczucie. Wmawia się nam, że ta fala ludzi ucieka przed Państwem Islamskim i dlatego trzeba ich przyjąć. Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

Według badań przeprowadzonych w Niemczech, aż 58% uchodźców wcale nie ucieka przed wojną, tylko przemieszcza się na nowy kontynent ze względów finansowych. Chodzi o zasiłki i mieszkania, które na prawo i lewo rozdają im rządy w Europie.

Premier Węgier, Wiktor Orban skrytykował obecną politykę imigracyjną UE. Jego kraj boleśnie doświadczył islamskiego potopu i nadal trwa tam wielki kryzys migracyjny skutkujący kumulowaniem się uchodźców na węgierskich dworcach kolejowych. Niektóre z nich są scenerią wydarzeń nie widzianych nad Dunajem od kilkudziesięciu lat.

Węgierski przywódca ostrzegł, że to co widzimy obecnie to przeniesienie Afryki do Europy i z Afryki nie uczyni to Europy, ale z Europy Afrykę jak najbardziej. Próbuje się nam wmówić, że obce nam kulturowo hordy muzułmanów, które nami gardzą, mogą w jakiś sposób wzbogacić kulturowo nasze społeczeństwo.

Orban na łamach niemieckiej prasy oskarżył unijną politykę imigracyjną i wezwał do ochrony granic przed tą współczesną wędrówką ludów. Obecna masa uchodźców zalewająca Europę to skutek stworzenia Państwa Islamskiego, czego dokonały zachodnie służby wspierające tak zwaną „syryjską opozycję”. Pomogło też zniszczenie Iraku i pozostawienie tego kraju w stanie bez przywództwa.

Zastanawiające jest też to jak bardzo nakręciła się skala napływu uchodźców. Przecież na żadnym z frontów wojennych wywołanych przez USA i kraje UE, nie doszło ostatnio do szczególnej eskalacji, która uzasadniałaby tak wielkie migracje. Gdy jednak dziennikarze pytają uchodźców skąd pochodzą, coraz częściej słyszą, że są oni z Pakistanu, Nigerii, Ghany. Wygląda to tak jakby ktoś dał zielone światło i nagle wszyscy ruszyli do Europy.

Dlaczego zatem tak się nie dzieje? Może dlatego, że w tych krajach nie ma socjalizmu i ich władze rozdają pieniądze wyłącznie swoim poddanym. Nie ma więc tam po co jechać, mimo, że kulturowo kraje te są bardzo zbliżone. Gdyby ludzie, którzy szturmują Europę chcieli po prostu uciec przed wojną, nie zadawaliby sobie tyle trudu i nie ryzykowaliby życiem swoim i swoich najbliższych byle tylko dotrzeć do UE.

Niestety Polska jako kraj podporządkowany Brukseli, jest zmuszona do przyjęcia uchodźców w ilości takiej do jakiej zostanie zobowiązana. Obecnie następuje stopniowe oswajanie społeczeństwa, że przyjedzie nie tylko 2200 uchodźców, ale być może 10 tysięcy, a w niektórych źródłach sugeruje się nawet 30 tysięcy uchodźców z rozdzielnika i to na początek.

To niesamowite jak szybko UE, jako spuścizna po III Rzeszy, doszła do takiego samego poziomu dehumanizacji jak w tamtych mrocznych czasach. Ponieważ uchodźcy skandują: Germany, Germany i No Camp, No Camp, można założyć, że już do nich dotarły informacje o planowanym rozlokowywaniu uchodźców według unijnego rozdzielnika. Wydarzenia z Węgier pokazują, że nie da się utrzymać tych ludzi w krajach tranzytowych, o ile nie umieści się ich w zamkniętych i strzeżonych przez wojsko obozach. Znowu zatem będziemy mieli niemieckie obozy koncentracyjne tylko tym razem uchodźców do ich kraju, ale znajdujące się na terenie Polski. Kto wie jak to się wszystko skończy i co ostatecznie planują decydenci z Berlina.

Niemcy wiedzą, że nie są w stanie przyjąć takiej masy ludzi i dlatego pojawia się temat przymusowych „polskich uchodźców”. Berlin chce w ten sposób przynajmniej na jakiś czas rozdzielić kłopot. Uchodźcy jednak gardzą Europą Wschodnią. Wczoraj demonstracyjnie wyrzucali węgierską wodę w butelkach i oferowane im jedzenie. Ludzie ci zrobią wszystko, aby uciec do swoich upragnionych socjalnych rajów i nie pomoże im nawet zawieszenie funkcjonowania Strefy Schengen, co z pewnością nastąpi w najbliższym czasie. Może pomóc tylko likwidacja zasiłków. To rozwiązanie jest jednak nie do zaakceptowania dla przesiąkniętych socjalizmem mieszkańców Starego Kontynentu, a to oznacza naszą zagładę jako cywilizacji europejskiej.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/najazd-uchodzcow-europe-przybiera-sile-wielka-wedrowka-ludow-czy-zaplanowana-inwazja?page=1

Reklamy

14 odpowiedzi »

 1. Cytuję: „Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

  Czułem się przez chwilę jak na wojnie… Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski – nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie… Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci – w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni…

  Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem… Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną – przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali… Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę – chcieli ich zarejestrować i puścić dalej – ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem…

  Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku… Liczyło się prawo pięści… Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli – ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe – wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi… Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.”

  Źródło: https://www.facebook.com/kamil.bulonis/posts/10153602955940818

  Polubienie

  • Wszystko idzie z moimi przewidywaniami – islam i chrześcijaństwo wyniszczą się wzajemnie i zostanie wprowadzona doktryna Lucyferiańska – NEW WORLD ORDER. Najpierw inwazja cywilna aby wprowadzić konia trojańskiego aby przetrzeć szlaki a potem inwazja militarna na czele z Iranem , Chinami oraz Turcją i całkowite wyniszczenie rasy białej. Z około 10-15 lat rozpocznie się III wojna taka o jakiej każdy myśli. Około 2060 roku już po wojnie nastanie
   nowy porządek. Odsyłam do planu III wojen Alberta Pike’a.
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • szaraki i ich pan i wladca ksiezycowy reptoid yahwe rzadzace ziemia chca powoli wybic rasy biale i zastapic zoltymi, yahwe 4000 lat temu przywiozl ze soba arabow jako mieso armatnie do zniszczenia bialych w europie i stanach, araby zrzucily biale rekawiczki teraz juz tylko beda napadac na bialych no i oczywiscie nie mamy sie czym bronic bo wojsko nie pomorze bo sie bedzie sluchac brukseli, z EU trzeba szybciutko uciekac bo araby w polsce to juz tylko mieszane zwiazki i bekarty z tych zwiazkow , o blondynkach mozemy juz powoli zapominac nowe „laski” beda bez bioder i z czarnymi wlosami na rekach nogach i glowach, nie to sie nic nie rozejdzie po kosciach, wyglada ze yahwe zagrozil zydosaksonom z EU bo nawet nie kiwna palcem widzac inwazje kebabow, sytuacja jest smiertelnie niebezpieczna zamiast EU sie bronic przed inwazja to ich wpuszcza, za PRLu byloby to nie mozliwe, mam nadzieje ze EU sie szybko rozpadnie z rosja nic nie zrobili wiec wszystko jest na papierze tylko merkel tylko jezdzi do braciszka putina i go uspokaja, nie pozwolcie corkom zadawac sie z turasami kebabami i skkosami bo tylko przyspieszycie znikniecie bialej rasy

    Polubienie

  • A tak na marginesie muzułmanie nie chcą do Polski tylko do Niemiec, Skandynawii, Anglii,Francji. TO chyba dobrze że nasi najwięksi wrogowie czyli Niemcy są kolonizowani przez ciapatych, problem jest tylko jeden może odrodzić się nazizm.

   Polubienie

   • niedobrze bo kebaby to rak rasy bialej wczesniej czy pozniej zezra wlasciciela, kto byl u nich ten wie, kopacz by sie przydala podroz bliskowschodnia, na szczescie juz niedlugo jej zostalo, mam nadzieje ze pizda duda nie bedzie chrzescijanski i nie wpusci kebabostwa bo to bylby koniec

    Polubienie

    • Obawiam się że jest już dawno pozamiatane, trend imigracji-inwazji potrwa przynajmniej do 2020 może 2025. Do tego czasu ciapatych będą miliony. Nadzorcy planowali to od setek lat-Albert Pike Plan III wojen światowych. Gdybym był gospodarzem Polski czyli rządzącym to bym wyszedł z unii oraz z szengen. Zawiązałbym sojusz z Czechami , Słowacją , Węgrami może z Rumunią i stworzył intermarum czyli międzymorze. Chciałbym zobaczyć te głupie miny Putina i tych komuchów z Brukseli i Berlina.

     Polubienie

  • stop to se mozna mowic trzeba po pierwsze przestac sie z nim komunikowac przestac kupowac kebab to sami sie wysypia to samo z mongolami trzeba przestac kupowac chinczyka i tanie ciuchy od nich na bazarach, 1000 lat zydochrzescijanstwa zrobilo z nas bezbronne pizdy tapczanowe nawet nie wiemy jak broni uzywac, kazdy musi zaczac walczyc juz dzis, andromedanska policja wczaesniej czy pozniej wykastruje wszystkie smocze rasy zydow mongolow i arabow ale narazie musimy bronic sie sami

   Polubienie

  • to sa zwierzeta zawsze byly i beda maja w glowach plan niszczenia bialej rasy gojow zaimplementowanej przez yahwe 4000 lat temu nie wiedza ze yahwe ma ich w d i pozniej ich wyrznie jak jego skosy przejma juz europe

   Polubienie

  • niestety zydzi pracuja dla chinoli kiedys ryciny w bibli i torze przedstawialy azjatow z czasem jak narzucili nam biblie „swieci” tam stali sie biali, jak padnie usa to juz po nas, nie sa idealni ale jednak to nie araby

   Polubienie

 2. ten i ubiegły rok sprzyjał w kolonizacji europy przez „arabską wiosnę”. ciepło i gorąco. jak w europie przestaną opryskiwać niebo, to zrobi się w końcu prawdziwa zima. i co zrobią ludy z afryki? przecież nie zamarzną. ich obozy to zwykłe namioty, więc mamy pierwszy i drugi stopień chaosu spowodowany głodem i przede wszystkim zimnem

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s