Banki i tajna władza

Trwa tajna wojna między USA a Chinami?

Trwa tajna wojna między USA a Chinami?

3 wojna światowaCiekawe zestawienie dokonane przez jednego z polskich blogerów. Niedawno miał miejsce ogromny wybuch w jednym z miast portowych blisko Pekinu w Chinach. Wg szacunków, była to największa nie-nuklearna eksplozja w historii. Możecie zobaczyć ją na poniższym nagraniu:

Kilka razy zetknąłem się z opinią, że nie był to zwykły wybuch, tylko atak bronią satelitarną bądź wybuch miniaturowej bomby atomowej. Tego typu miniaturowe bomby atomowe stosowała Rosja na Ukrainie:

Póki co, polecam poniższy materiał. Wszystko związane jest z dewaluacją chińskiego juana i pęknięciem giełdowej bańki spekulacyjnej na szanghajskiej giełdzie. Liczba inwestorów giełdowych w Chinach wynosiła 90 milionów ludzi. Wielu z nich poczuło się oszukanych, wielu chce wziąć odwet na władzy, coraz częściej dochodzi do protestów.

Wiem że tego typu wiadomości mogą być dla Was niepokojące, jednak bądźmy dobrej myśli. Te stare, zmurszałe systemy muszą upaść by narodziły się nowe.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Tajna wojna miedzy Chinami a USA i jej sojusznikami?

Cytuję: „Choć nikt nie może jednoznacznie powiedzieć, że tak wojna trwa, bo nie ma bezpośrednich dowodów na to, lecz łącząc te przypadki chronologicznie coraz bardziej staje się jasne, że mamy do czynienia z ukrytą wojnę między Chinami, USA i ich sojusznikami, zwłaszcza Japonią.

W ramach tej tajnej wojny następują ataki ostrzegawcze, cyberataki i inne akty przeciw życiu, a wszystko może trwać wiele miesięcy, a w ostatnich tygodniach, tajna wojna staje się coraz bardziej widoczna. Zróbmy szybki przegląd  wydarzeń które działy się w ostatnich dniach..

1. Dewaluacja juana

(FILES) This file picture taken on September 24, 2013 shows Chinese 100-yuan (RMB) bank notes being counted at a bank in Huaibei, in eastern China's Anhui province. China's central bank on August 11, 2015 devalued its yuan currency by nearly two percent against the US dollar, as authorities seek to push market reforms and boost the world's second-largest economy. CHINA OUT AFP PHOTO / FILESWszystko wydaje  się rozpoczęło w dniu 11 sierpnia, kiedy Chiny zdecydowały się zdewaluować swoją walutę, juana, co niektórzy analitycy uznali  jako ewentualny początek wojny walutowej.

2. Wybuch w Tjanjin

III wojna światowaNastępny dzień, 12 sierpnia, miały miejsce potężne  wybuchy w porcie Tianjin, które spowodowały śmierć ponad sto osób, 95 uznano za zaginionych i 720 osób rannych, oraz ogłoszony alarm w mieście i okolicy. Wiele osób interpretuje eksplozję jako atak na chiński rząd w odpowiedzi na jego manewr dewaluacji waluty.

Filmik z tego wybuchu:

3. Kolejny dzień – 14 sierpnia, wybuch w Teksasie w USA:

III wojna światowa14 sierpnia w dwa dni po wybuchu w  Tianjin miały miejsce trzy lub cztery bardzo efektowne eksplozje w fabryce chemicznej w Conroe w Teksasie. Według śledczych, pożar wybuchł  na południowym krańcu zakładu Conroe. Możliwe przyczyny eksplozji obejmują sprzęt elektryczny, paliwo lub samozapłon.

4. Awaria komputerów nadzorujących loty samolotów

Wkrótce  po eksplozji w Teksasie, w ​​dniu 15 sierpnia, miały miejsce dziwne awarie komputerów, które spowodowały opóźnienia lotów dla tysięcy podróżnych na głównych lotniskach na północno-wschodnim wybrzeżu USA. Komputerowe awarie mocno przypominały to co miało miejsce w dniu 8 lipca, kiedy całkowicie zatrzymano handel na giełdzie w New York Stock Exchange (NYSE) przez trzy godziny i 40 minut. Bezprecedensowe i bardzo symboliczne.

5. Wybuch zakładów chemicznych w Chinach

III wojna światowaPo tygodniu względnego spokoju, 22 sierpnia ma miejsce wybuch  w zakładach chemicznych w chińskim mieście Shangdong. Wybuch nastąpił w zbiorniku magazynowym akrylonitrylu zakładu Runxing Shandong Chemical Co. Wszyscy mieszkańcy zostali ewakuowani z miejsca a ranni zostali zabrani do szpitala na leczenie.

6. Wybuch w Amerykańskiej Bazie Militarnej w Japonii

III wojna światowaBez dalszej zwłoki, następnego dnia, 23 sierpnia, eksplozja w instalacjach wojskowych USA w  Kanagawa, Japonia. Do zdarzenia doszło w mieście Sagamihara. Japońska TV NHK podała, że wybuch nastąpił nad ranem 24 sierpnia. Według niektórych raportów, spalił się jeden z magazynów w bazie wojskowej i w kilku innych odnotowano wybuchy. Jeden mieszkaniec powiedział TV NHK, że wybuchy były bardzo silne i trwały od 10 do 15 minut. Ponadto powiedział, że widział na niebie chmurę pomarańczowego dymu.

7. Pożar w hucie stali w Japonii

III wojna światowaŻeby tego było mało, w dniu 24 sierpnia następnego dnia, wybucha pożar w fabryce stali w pobliżu lotniska Haneda w Tokio. Potężny pożar  w fabryce stali.  Ogromna chmura czarnego dymu unosiła się na terenie zakładu.

Jak widać, wszystkie te wydarzenia są oceniane, jako zdarzenia losowe.Wypadek przy pracy,  wszystko okraszone słowami „awaria komputera”. To jest zbyt przypadkowe. I to jest możliwe, bardzo możliwe, że lista zdarzeń, którą zamieściłem powyżej, a nie wymieniłem wiele innych wydarzeń, które mogą być częścią tego podziemnego konfliktu: od przemocy i rozległych pożarów lasów, do wypadków lotniczych i nawigacji przez wszystkie zdarzenia gospodarcze, o których często nie  mamy żadnych wieści w prasie.

Fakt, że tak wiele podobnych zdarzeń, następuje po sobie i na przemian we wrogich krajach, daje wszelkie prawa prawdopodobieństwa że zdarzenia nie są przypadkowe, i tylko najbardziej naiwni mogą przełknąć taką mistyfikację nieświadomi, że za tym wszystkim kryje coś o wiele bardziej poważnego i ciemnego. To czego jesteśmy świadkami, przypomina bójkę pomiędzy klanami mafijnymi, ale na arenie międzynarodowej.
Nie można jednoznacznie powiedzieć, ale wydaje się, że mamy do czynienia z ukrytą, brudną i asymetryczną wojną, w której mają miejsce cyberataki, ataki na  ośrodki przemysłowe i rosnąca wojna gospodarcza z nieprzewidywalnymi konsekwencjami.

Jest możliwe, że ten łańcuch zdarzeń zakończy się nagle zawieszeniem broni. Ale jest też niemała możliwość, że następne wydarzenia będą jeszcze gorsze, jeśli sytuacja gospodarcza się pogorszy to w każdej chwili możemy być świadkami ostrego skoku przemocy. Co tak naprawdę oznacza, że jesteśmy w trudnej sytuacji jeśli którykolwiek z krajów zaangażowanych oskarży drugiego o spowodowanie jednego z tych ataków. Takie zdarzenie byłoby jak stanem przedwojennym praktycznie nieodwracalnym i być może z tego powodu zarówno  jedna strona, jak i druga, nazywa wszystkie te wydarzenia, wypadkami. Mam nadzieję, że ta tajna wojna nie przedłuży się więcej, ponieważ konsekwencje na arenie międzynarodowej mogą być bardzo poważne.”

Źródła:
http://actualidad.rt.com/ultima_hora/183917-japon-incendio-planta-aeropuerto
http://actualidad.rt.com/actualidad/183884-explosion-militar-eeuu-japon-kanagawa
http://shanghaiist.com/2015/08/23/shandong_chemical_plant_explosion.php
http://www.rt.com/news/313159-explosion-us-base-japan/
http://www.rt.com/news/313116-china-chemical-plant-explosion/
http://www.rt.com/news/313176-tokyo-factory-blaze-airport/
http://economia.elpais.com/economia/2015/08/11/actualidad/1439269139_483697.html
http://www.click2houston.com/news/investigators-massive-explosion-at-drillchem-plant-in-conroe-ruled-accidental/34807176

Źródło polskie i tłumaczenie:
https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/08/29/tajna-wojna-miedzy-chinami-a-usa-i-jej-sojusznikami/

Reklamy

2 odpowiedzi »

  1. wiem ze fukushima to byla sprawka zydozachodu bomby atomowe pod woda zrobily tsunami plus amerykanska fiirma wylaczyla chlodzenie zapssowe dlatego w wodzie kolo japoni znajdowaly sie izotopy ktore tam nie powinny sie znajdowac i tylko mogace pochodzic z bombek atomowych, rzad stanow raczej pracuje juz dla mongolow chca bialasow wykonczyc wszystkie prawa tam sa nieludzkie niepotrzebne np gmo mozlowsc strzelania bez ostrzezenia, wiezienia dozywotnio bez adwokata i prawa do niego, zakaz hodowli wlasnych wazyw w swoim ogrodku, zakaz sprzedazy/picia mleka od krowy itd) policja brutalna, raczej zachowuje sie jak obca armia wobec jencow wojennych, posterunki stanowej policji sa otoczone zasiekami jak w bazie wojennej, policjanci wjezdzaja tam w ciemnych okularach w ciemnych szybach i przesiadaja sie w auta sluzbowe bo sa tak znienawidzeni, strzelaja do ludzi na lewo i prawo szczegolnie jak nie ma swiadkow i nic im nie mozna zrobic kaza na tytulowac officer nie policjant bo lubia poklask i prestiz kurestwo do kwadratu kto byl ten wie, obywatel czy raczej jeniec nie ma tam zadnych praw tylko pracowac i placic podatki wlasnie na takich psycholi

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s