Afery

„Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niesamowite tajemnice. Rosjanie i żydzi chcą nam go odebrać!

„Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niewyobrażalną ilość złota! Żydzi i Rosjanie chcą nam go odebrać przemocą!

złoty pociąg nazistów WałbrzychMateriał do którego dotarłem, jest wręcz niesamowity! Zacznijmy od początku. Legendarny, pancerny pociąg miał być schowany gdzieś w Ziemi wałbrzyskiej, przez uciekających z Wałbrzycha Niemców. Ma on zawierać ogromne ilości złota, w tym tzw Bursztynową Komnatę. Pociąg ma aż 100 metrów, więc złota tam jest tyle, że Polska stałaby się najbogatszym krajem na Ziemi. I tutaj zaczynają się kłopoty.

złoty pociąg nazistów Wałbrzych
Bowiem liczne sępy chcą wręcz przemocą odebrać nam skarby Polskiej Ziemi. Pociąg chcą nam wydrzeć żydzi, Niemcy, ale także Rosjanie:

Rosja chce położyć łapę na ładunku „złotego pociągu”. Tymczasem ABW śpi..
Światowy Kongres Żydów chce Złotego Pociągu. Za „cierpienia i straty podczas Holokaustu”

To może być przyczyną kolejnej wojny, bowiem możliwe jest, że ilość złota w tym pociągu jest ogromna. Jak bezczelnym trzeba być, by krajowi który najwięcej wycierpiał podczas wojny, odbierać taki skarb. Żydzi są od zawsze łasi na wszelkie dobra materialne. Przed II wojną światową mniejszość żydowska do spółki z niemiecką grabiła nasz kraj i przyczyniała się do biedy zwykłych Polaków. Ziemie Palestyńskie również wyrwali przemocą i wymordowali ich mieszkańców poprzez ludobójstwo.

Tak samo Rosjanie – wywozili z polskich ziem zachodnich całe fabryki, ogromne ilości dóbr materialnych, a teraz wyciągają łapy po nasz pociąg. Nie wspomnę o tym, że Rosjanie przez ponad 50 lat nas okupowali i łupili. Mają do dziś ogromne wpływy w Polsce, razem z dzisiejszymi Niemcami. Pozostaje też inna ważna kwestia. Otóż co tak naprawdę, oprócz złota, może zawierać ten pociąg?

Stawiam na to, że złoty pociąg nazistów odnaleziony w Wałbrzychu, zawiera:

-tajemnice organizacji Thule i innych organizacji okultystycznych, które stworzyły III Rzeszę i czuwały nad jej „współpracą naukową” z USA od 1933 do 1945?
-patenty na nie wprowadzone do dziś wynalazki, odkrycia naukowe?
-tajemnice państwowe wielu ówczesnych państw, zawierające np prawdziwą przyczynę wybuchu II wojny światowej?
-dokumenty o współpracy III Rzeszy i USA z cywilizacjami pozaziemskimi?
-dokumenty i materiały (w tym radioaktywne) dotyczące programu budowy bomby atomowej czy napędu antygrawitacyjnego, i innych tego typu „zabawek„?
-tajemnice wszechświatów równoległych i innych wymiarów, z którymi nazistowskie Niemcy miały eksperymentować?

złoty pociąg nazistówPonoć testamentem nazistów było to, że w ciągu 70 lat od ich pokonania (1945 rok) mają oni wrócić i ponownie przejąć władzę nad Ziemią. Kwestią dyskusyjną jest to, czy chodzi o projekt New World Order (nowy porządek świata). Czy raczej naziści wrócą z innego wymiaru, bądź wrócą razem z współpracującą cywilizacją pozaziemską? To raczej grząski teren domysłów, spekulacji i teorii spiskowych. Jednak wręcz „alergiczna” reakcja naszych odwiecznych i śmiertelnych wrogów (Niemców, Rosjan i żydów) na odkrycie złotego pociągu nazistów daje wiele do myślenia.

złoty pociąg wałbrzychFaktem jest jednak to, że Niemcy były głównym.. wygranym II wojny światowej, i dziś są potęgą ekonomiczną, a Unia Europejska jest po prostu zakamuflowaną IV rzeszą niemiecką:
Niemcy wygrały II wojnę światową, żyjemy w IV rzeszy niemieckiej (część 1)
Niemcy wygrały II wojnę światową, żyjemy w IV rzeszy niemieckiej (część 2)

Jak podaje serwis niezalezna.pl o odkryciu miejsca złotego pociągu nazistów:

W Wałbrzychu natomiast cały czas trwa typowanie miejsca, w którym pociąg został ukryty. Portal walbrzych24.com podał takie miejsce – znajduje się ono w pobliżu wałbrzyskiego Urzędu Skarbowego. We wskazanym miejscu pojawiła się od razu policja

Powziąłem informację, że pancerny złoty pociąg nazistów znajduje się nie koło wałbrzyskiego Urzędu Skarbowego, ale pod zamkiem Książ koło Wałbrzycha. Od zakończenia II wojny światowej krążą legendy o znajdujących się tam ogromnych podziemiach. Do Wałbrzycha z całej III Rzeszy transportowano ogromne ilości żelbetonu, stali, cementu, piasku. Były to ilości nawet na dzisiejsze czasy niewyobrażalne. Budowa tajemniczego „czegoś” trwała 3,5 roku. Budowa pod tym zamkiem w Wałbrzychu była realizowana przez Luftwaffe, a to był ewenement jak na III Rzeszę. Siły powietrzne (Luftwaffe) bowiem nigdy nie uczestniczyły w budowie podziemnych kompleksów.

Obecnie wiadomo, że pod zamkiem Książ znajdują się podziemia. A podziemia te mają sięgać znacznie, znacznie głębiej. Mówi się nawet o tym, że w takich podziemiach są wejścia do tajemniczych podziemnych światów. Czyli budzącego grozę i ponoć działającego do dziś Kompleksu Riese, o którym pisze Dariusz Kwiecień (link tutaj) czy do Agharty – podziemnego, starożytnego świata.

Obszerny artykuł o linii kolejowej pod zamkiem Książ koło Wałbrzycha:
Tunel do zamku Książ pod Wałbrzychem: bajka czy fakt?

Dariusz Kwiecień napisał tak o pancernym, złotym pociągu nazistów z Wałbrzycha (Dolny Śląsk):

Złoty Pociąg to świadectwo prawdy dla Jareckiego i innych wariatów, tylko tacy niepoczytalni o tym składzie mówili i pisali, tylko kto ich słuchał. Złoty Pociąg zaślepi, ale także otworzy oczy niedowiarkom tam są kryształowe trumny i technologia o jakiej możemy tylko marzyć. Są ludzie, którzy w imię takiej potęgi są w stanie rozpętać wojny”
Źródło: http://moje-riese.blogspot.com/

Według Dariusza Kwietnia szacowana wartość pociągu to.. bilion euro. Wróćmy do sprawy zamku w Książu. Niemcy tak budowali tunele, by pociąg do niego wjechał, a potem.. zniknął. W ścianie tunelu był potajemy przejazd, wystarczyło zmienić zwrotnicę, a otwierała się ściana. I potem do niej wjeżdżał pociąg, po czym zamykała się i ślad ginął po pociągu. W samym zamku Książ było bardzo dużo pomieszczeń, które przed końcem wojny zostały zamurowane, a w których pozostawiono wiele dzieł sztuki i kosztowności. Odnajdowano takie ukryte komnaty w czasie jakiejś naprawy czy remontu.

złoty pociąg nazistów w Wałbrzychu
Przeczytajcie też, co może się znajdować w podziemiach Wawelu i Szczecina. Wejście do podziemnych światów, wielkie hale i tunele, potężne, liczące dziesiątki tysięcy lat megalityczne budowle, podziemne piramidy? Linki poniżej:
Potężne megalityczne podziemia na Wawelu? Na świecie są cuda o których nie mamy pojęcia
Podziemne miasto w Szczecinie i program nuklearny III Rzeszy

Polecam też cytaty o tym, co może znajdować się w tajemniczym złotym pociągu nazistów:

Haunebu III Powstał tylko jeden prototyp. Wykonał on 19 lotów podczas których testowano jego właściwości w czasie lotu. Mógł on pomieścić w swoim wnętrzu aż 32 ludzi i rozwijać prędkość10 Machów (ok. 12000 km/h)! cyt : Sprawa zaawansowanej technologii ujrzała światło dzienne od kiedy to Sir Roy Feddon, szef tajnego niemieckiego instytutu techniki, pracującego dla szczebla ministerstwa zajmującego się produkcją pojazdów latających, w 1945 roku oświadczył…..(…) Widziałem część z projektów i całe linie produkcyjne.. Gdyby Niemcy upadły kilka miesięcy później, sprzęt ten spowodowałby odwrócenie szali zwycięstwa

Po kapitulacji III Rzeszy w Berlinie rozpoczęła dochodzenie komórka NKWD zajmująca się przesłuchiwaniem jeńców oraz oficerów niemieckich mających związek z tajnymi technologiami składowanymi na Dolnym Śląsku, której przewodzili płk. Władysław Szymański i gen. Jakub Prawin. Dokumenty ze śledztwa spisywano bez pomocy tłumacza i maszynistki, a następnie przesyłano specjalnym kanałem do Bieruta. A wszystko dlatego, że przesłuchania dotyczyły jak określił to jeden z badanych SS Jakob Sporrenberg „najtajniejszego projektu III Rzeszy”. Nosił on nazwę CHRONOS, którego centralnym elementem było urządzenie o nazwie Die Golcke (Dzwon)

Polecam również materiały video o podziemiach w Wałbrzyskim zamku Książ i złotym pociągu nazistów:
Złoty pociąg pod Wałbrzychem. Nazi gold train ‚found in Poland’
Książ podziemia PAN
Nieznane podziemia zamku Książ

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

____________________________________________________________

Polecam też inne ciekawe artykuły z mojej strony, niekoniecznie związane ze złotym pociągiem nazistów znalezionym w Wałbrzychu:

Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Plaga otyłości została zaplanowana?! „Koncerny bogacą się na nieszczęściu ludzi”
Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty
Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne
Dr Andrew Wakefield udowodnił związek szczepień z autyzmem i farmacja zniszczyła mu karierę
Zwolennicy szczepień okłamują nas na każdym kroku. Poznaj kulisy manipulacji
Ogłupiają nas za pomocą fluoru i innych trucizn. Zależy im na bezwolnych obywatelach
Tajemnicze zgony lekarzy kwestionujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa
Fałszowanie badań naukowych na zlecenie korporacji i rządów to codzienność
Leki na cholesterol powodują ślepotę, depresję i szkodzą na serce

Jak się pozbyć bólu przeszłości? Niesamowite ćwiczenia i techniki
Potęga afirmacji i wizualizacji: to działa! [ĆWICZENIE]
Nie spychaj emocji do podświadomości bo to prowadzi do duchowej zguby!
4 szokująco skuteczne sposoby na „zresetowanie” i oczyszczenie umysłu
Skuteczny sposób oczyszczenia umysłu. Złe emocje mijają jak ręką odjął!
Uważaj czego słuchasz. Toksyczna muzyka jest bronią biologiczną elit, niszczącą podświadomość i mózg
Wiedza Tajemna – dla elit i.. dla Ciebie! Racjonalistyczny ateizm i religie – dla mas
Twoje myśli nie są tak naprawdę Tobą, uwolnij się od nich!
Potężna moc ludzkiego umysłu: siłą psychiki wyleczysz prawie każdą chorobę!
Skąd pochodzą Twoje myśli? Zaskoczę Cię: w większości nie są Twoje

16 odpowiedzi »

 1. Dzięki, Jarku, za ten ,,podniecający” artykuł.

  .Nostradamus po spisaniu swoich przepowiedni na luźnych kartkach, podrzucił je do góry, po czym zebrawszy z podłogi, poskładał w niechronologiczną całość. Był to dodatkowy, celowy zabieg dla ukrycia rzeczywistego przekazu, nad którym od wieków głowią się mądrzy i uważający się za takich …

  A kto by pomyślał, że nasz Tuwim okaże się prorokiem i to jeszcze sprytniejszym, i ukryje tajemną wiedzę wśród wierszy dla dzieci? Bajki dla najmłodszych zawierają rzeczywistą prawdę dla dorosłych! Wszak i jedni i drudzy uwielbiają fantazje, nazywając je tylko inaczej; bajką lub teorią spiskową.

  W przytoczonym poniżej fragmencie centurii Tuwima pierwsze trzy wagony przeznaczone były dla generalicji niemieckiej, sprytnie ukrytej pod postaciami zwierząt, ludzi otyłych i wędlin.
  Proszę się przyjrzeć, a fakt, że pociąg znajduje się ,,pod” Wałbrzychem staje się oczywisty!

  … ,, Wagony do niej podoczepiali
  Wielkie i ciężkie, z żelaza, stali,
  I pełno ludzi w każdym wagonie,
  A w jednym krowy, a w drugim konie,
  A w trzecim siedzą same grubasy,
  Siedzą i jedzą tłuste kiełbasy,
  A czwarty wagon pełen bananów,
  A w piątym stoi sześć fortepianów,
  W szóstym armata – o! jaka wielka!
  Pod każdym kołem żelazna belka!
  W siódmym dębowe stoły i szafy,
  W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy,
  W dziewiątym – same tuczone świnie,
  W dziesiątym – kufry, paki i skrzynie,
  A tych wagonów jest ze czterdzieści,
  Sam nie wiem, co się w nich jeszcze mieści.
  Lecz choćby przyszło tysiąc atletów
  I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
  I każdy nie wiem jak się wytężał,
  To nie udźwigną, taki to ciężar. ” …

  Powyższe słowo na niedzielę. Wesołą niedzielę!
  A dokładając do tego roszczenia Światowego Kongresu Żydów i Rosjan rozbawiajmy się powoli, ponieważ niejeden ześmiał się na suchy wiór, czyniąc to zbyt gwałtownie.

  A co w tej materii wizjonerzy? Może by któryś z kongresu przesłał myckę swojego ojca lub dziadka dla zacnego pana Krzysztofa Jackowskiego, czy innego, równie wiarygodnego wizjonera (o panu Jackowskim wyrażam się z pełnym szacunkiem) lub jakieś radzieckie oficerki Iwana Iwanowicza, aby raz wreszcie i ostatecznie rozwiać wątpliwości do kogo należy zawartość pociągu? 🙂 To bardzo ważne, aby odróżnić pociąg od jego zawartości, gdzie ten pierwszy jest bezcenny dla muzeów.

  Czy świat nie jawi się wielką piaskownicą, w której tylko patrzeć, jak zaczną się walić wiaderkami po łepetynach, aby stać się właścicielem wykopanej, starej szkatułeczki? Wystarczy wejść na czworakach w splątany walką tłumik i najnormalniej w świecie przywłaszczyć sobie pudełeczko. Daję głowę, że nikt tego nie zauważy!
  Polacy już wielokrotnie dali się wystrychnąć na dudka – lub jak kto woli – wydudkać na strychu.
  Póki co, to pociąg do sensacji rozwijającej wyobraźnię – zjawiska niezbyt powszechnego wśród nas, Polaków.
  A skoro już zaczęliśmy myśleć …
  Przepowiadany przez wielu fakt, że Polska stanie się centralnym narodem świata, za którą należy się gorąco modlić – to tez porusza pracę szarych komórek …

  Jedno mi się w tym wszystkim nie podoba, że dzieje się to za rządów pani Kopacz. Zbieżność nazwiska przypadkowa?
  A może wreszcie ,,szydło wyjdzie z worka”, jak na temat swojej osoby zażartowała pani Beata Szydło podczas przemówienia po nominacji na kandydata na premiera przyszłego rządu?

  Będąc niepoprawnym sceptykiem zapytam: A co, jeśli ,,złoty” a może ,,platynowo- diamentowy” pociąg okaże się pusty?

  No, nie znowu taki pusty, ponieważ byłaby to najzabawniejsza i najśmieszniejsza okazja do odciągnięcia uwagi Polaków od rzeczywistości i przyszłych wyborów, że o ośmieszeniu przed światem nie wspomnę.
  Dlaczego tak uporczywie pcha się przed moje oczy obraz łóżka i ręki błogo leżącej w nocniku, w ciepłym jeszcze moczu?
  Jeśli sprawą zainteresował się Światowy Kongres Żydów, to możemy być pewni, że podwałbrzyski pociąg, choć jeszcze nie wydobyty, już jest pusty! 🙂

  Jak miło, że stwierdzenie, iż Polacy uważają się za pępek świata, dostało nowe życie – i to jakie!

  Serdecznie pozdrawiam, i życzę owocnych poszukiwań. Wszak wszyscy lubimy znajdować skarby, tyle, że dla każdego z nas słowo ,,skarb” może oznaczać zgoła zupełnie coś innego …

  Lubię

  • I słusznie! Tylko Niemcy jakoś opóźniają okrzyknięcie swojej własności. W końcu też mogliby zauważyć, że nie tak dawno Śląsk należał do nich. Z resztą zbędna fatyga. Każda sztabka złota ma wybitą swastykę – a to wszystko wyjaśnia. 🙂

   Lubię

 2. Dolny Śląsk jest pełny tajemnic i jak to po wojnach i przekształceniach administracyjnych bywa „skarby” i tajemnice były, są i będą. Niemodlin i niemodliński zamek również owiane są opowieściami o skarbach niemieckich ukrytych podczas oblężenia Niemodlina przez Armię Radziecką.

  Lubię

 3. Nie wiem jakie znaczenie dla mojego rozwoju osobistego ma tzw. pociąg z Wałbrzycha lub jakikolwiek inny pociąg, ale skoro tak duzo się o tym pisze…

  Lubię

  • A czyż to mało razy, drogi Wedzie, my, naiwni Polacy wsiąkaliśmy w tematy zastępcze, w nie mające swojego rozwiązania aferki i afery po to tylko, aby odciągnąć naszą uwagę od tego, co naprawdę jest istotne – ot, choćby zbliżające się wybory.
   My rzeczywiście mamy złoty pociąg, … ale do naiwności i dziecięcego trzepotania skrzydełkami.
   Nasz pseudo zjednoczony, współżyjący w zgodzie naród przypomina mi – ostatnio coraz częściej – wielką fermę kurzą, w środek której, od czasu do czasu, wrzucany jest lis. Ba! Nie musi być prawdziwy. Wystarczy wypchana atrapa, a kraj nasz zalewa fala sensacji i skrajnych emocji, które nie mają nic wspólnego z trzeźwym oglądem rzeczywistości.
   Zarządzający fermą doskonale wiedzą co czynią …

   Lubię

  • Gdyby tak się dało tę zbiorową psychozę na temat jakiegoś pociągu i przy okazji wzniecania informacji o tajemniczych skarbach w zamkach zamienić na energię zjednoczenia Polaków, to bylibyśmy poważnym i liczącym się narodem w świecie.
   Czy nie widzicie i nie słyszycie jak się z nas śmieją? Z naszej prymitywnej chuci, która nie ma nic wspólnego z poważnym myśleniem o losach kraju.

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s