Afery

Trwa podstępny podbój ziem polskich przez Niemcy

Trwa podstępny podbój ziem polskich przez Niemcy

IV rzesza niemieckaKolejny artykuł o germańskim zagrożeniu. Od pewnego czasu powtarzam uparcie, że zagrożenie jest nie tylko ze strony barbarzyńskiego wschodu. Czyli Rosji. Zagrożenie czai się także za naszą zachodnią granicą.

Tym zagrożeniem, co wszystkim wiadomo, są Niemcy. Faktem socjologicznym jest to, że Rosja i Niemcy mają podobną, barbarzyńską mentalność. Faktem historycznym jest to, że te dwa agresywne, niszczycielskie państwa od wielu setek lat współpracują w celu niszczenia Słowian i innych narodów Europy środkowej i wschodniej.

Popatrzcie na mapę Europy po Kongresie Wiedeńskim w 1815 roku. Ani jedno dzisiejsze państwo Europy środkowej i wschodniej nie było niepodległe. Były one pod zaborami 4 mocarstw: Prus, Austrii (też germanie), Rosji i Turcji:

4 rzesza niemieckaWedług jednej z teorii, dzisiejsze Niemcy i Watykan są bezpośrednim spadkobiercą dawnego Cesarstwa Rzymskiego, i od tysiącleci dążą do zniszczenia Słowian. Wiele wskazuje na to, że im się to udaje. Rosja to duchowa (wg doktryn tajemnych), geopolityczna i mentalna „ekumena” wielkiej cywilizacji Wschodu.

Do której należą także Chiny i Azja południowo-wschodnia, Indonezja, Japonia, cały islam i Afryka. Wschód obecnie atakuje Zachód, m.in. poprzez dokonującą się islamską inwazję i niszczenie Ukrainy, która jest na pograniczu tych dwóch cywilizacji.

Wszystko wskazuje na to, że naszych odwiecznych i śmiertelnych wrogów (Rosja i Niemcy) toczy gangrena. Rosja upada gospodarczo, natomiast Niemcy nie radzą sobie z napływem imigrantów. XXI wiek może być złotym polskim stuleciem, jeśli tylko uda nam się zbudować silny blok państw Europy środkowo-wschodniej.

europa środkowo wschodniaNa powyższej mapie brakuje Gruzji, Azerbejdżanu, Armenii, Finlandii, Islandii, Norwegii, Turcji i Danii. Oby ten projekt został zrealizowany!

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Niemcy: przyjaźń czy zagrożenie?

Cytuję: „ (…)

O zagrożeniu ze strony Rosji wiemy wszystko, nawet jesteśmy szczuci przeciwko niej, ale jak w tym paśmie nieszczęść, jakim na pewno są dzieje po 1945 r. mogli zejść nam z oczu NIEMCY? Współcześnie dzieje naszych przodków pisane są rękami obcych lub ogłupionych już Polaków w taki sam sposób jak pod zaborami. Umniejszany jest nasz udział w zwycięstwach z sąsiadami. Potęguje się nasze nieszczęścia i klęski, wręcz się je świętuje byśmy byli przekonani, że nie możliwe podniesienie się z kolan.

Przekreśla się czasy sprzed Mieszka I, określając je mianem bajek, choć państwo istniało. Nawet w to Polacy uwierzyli. Dobrze, że powstał Latający Uniwersytet na miarę XXI w. – wolna sieć, która zajmuje się odkłamaniem polskich dziejów! Wiedza Polaków, pomimo ogłupiania, mam nadzieję się zmieni.

Zapominamy, że „zjednoczenie” ziem niemieckich było odzyskaniem uprzednio zagrabionych ziem Słowian i spowodowało przyspieszenie niemczenia ziem między Łabą a Odrą. Tablice dwujęzyczne niczego nie zmienią jeśli za chlebem uciekają mieszkańcy tych ziem, a jeśli nie to są wysiedlani.[1]

Dziwne, że ostatni przyznający się do Słowian mieszkańcy ziem między Łabą a Odrą – Serbowie w Łużycach powoli znikają, nieprawdaż? Kto następny po nich może zostać zniszczony? My! Najgorsze, że jeszcze im w tym pomagamy. Wybór pół Niemca na włodarza „naszego” kraju jest na to żywym dowodem. Czy będziemy biernie czekać na to, przed czym się bronili nasi wielcy przodkowie?

Trzeba odważnie powiedzieć – trwa podstępny podbój ziem polskich przez Niemcy. Podstawili swoich pionków do „naszych” rządów, którzy wcisnęli nas do tzw. Unii Europejskiej – pomysłu jeszcze z czasów III Rzeszy. Ci wszyscy razem wzięci pozbawili nas nawet niezależności w umowie lizbońskiej.

Od czasów powstania II PRL zwanego III RP przyjaźń między naszymi narodami wręcz nie ustaje – powie niejeden otumaniony lub jakiś przekupiony Polak. Dlatego też ramach tej braterskiej przyjaźni nasze sprzedajne lub obce nam jednostki, zbywają Niemcom to, co oni pragną. Dlaczego w drugą stronę to nie działa? Odpowiedzcie sobie sami.

Korzystając z Eurokoryta, przepisami chronią swoją gospodarkę, jednocześnie niszcząc naszą (np. głośna sprawa stoczni) by zmienić ziemie Polaków w rynek zbytu. Stopniowo przejmują wszystko to, co polskie, przekupując kogo trzeba, doprowadzili do zamknięcia wszystkiego tego, co współzawodniczyło z nimi jak np. cukrownie. I tak staliśmy się rynkiem zbytu. Niemcy już przejmują tanio ziemie przez podstawionych słupów łatwiej niż za czasów rugów pruskich.

Otwarcie granic doprowadziło do tego, że młodzi i najbardziej krzykliwi wyjechali za chlebem do innych krajów, w tym do Niemiec. W drugim, trzecim pokoleniu zapomną języka i będą się uważać za Niemców! Ci, którzy pozostaną, rękami pionków zamieniani są powoli w niewolników. W taki oto sposób teraz niszczy się naród. Gospodarczo i społecznie!

Dlaczego wcale się o tym wszystkim nie mówi i nie pisze? Bo przejęli słowo pisane! Mało kto zdaje sobie sprawę, że Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich kilka lat temu przygotowało sprawozdanie. Wynika z niego, że 99% rynku miejscowego (regionalnego) należy do niemieckiej spółki Passauer Neue Presse. Ciekawe jak to wygląda wyżej? To dlatego od lat o Niemcach można przeczytać prawie same dobre wiadomości! Jeszcze brakuje tylko takiej treści, że nawracanie mieczem i ogniem w średniowieczu, stworzenie Krzyżaków, niemieckich Prusów, III Rzeszy to nic takiego, tylko taka mała drzazga w naszych wspólnych serdecznych i przyjacielskich stosunkach!

niemcyNiemcy z oczywistych względów wykupują wszystko na zachodzie, południu i północy kraju i będą czekać by prawnie przejąć te ziemie. Dlaczego? Bo się tych ziem nigdy prawnie nie zrzekli! W niemieckiej ustawie zasadniczej jasno są określają granice roszczeń. Powołują się w niej nie na granice po 1945 r. lecz te z 1937 roku! W tych granicach jest pół obecnej „wolnej Polski”! Chyba jest czego się obawiać, prawda?

A jak sprawa wygląda w „naszej” ustawie? Nie ma ani słowa o granicach! Wystarczy taki sejm, jak ten z 1793 roku w Grodnie, by zdrajcy-posłowie zgodzili się na rozbiór. Nawet bym się nie zdziwił, gdyby tak się stało. Teraz mamy więcej zaprzańców, a państwo dużo mniejsze. W odpowiedzi na ich zapis i my winniśmy ustawowo zabezpieczyć granice, zwłaszcza tą zachodnią z Odrą i Nysą Łużycką. Tymczasem idą wybory, a nikt z ubiegających się nawet się o tym nie zająknie! Przypominam niedowiarkom, że w tamtym gorącym okresie Sejmu Czteroletniego też wielu wierzyło w szczerość Prus i podpisano nawet sojusz z tym zaborcą. Skończyło się to kolejnym rozbiorem.

Niemcy nie podpisały z nami umowy pokojowej, a stan w Europie porządkuje nadal umowa pomiędzy naszymi zdrajcami z okresu wojny – Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią a naszym wrogiem ZSRR. Sowietów już nie ma. Jałtę zawsze można unieważnić (już zaczyna się mówić, że ustalenia te nie są wiążące), zawrzeć nową umowę a granicę przesunąć. I kto im co zrobi!

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do istoty zagrożenia? Oto, jak za dawnych lat, jesteśmy w kleszczach – równocześnie ze wschodu jak i z zachodu i na dodatek jesteśmy bardzo słabi. Będziemy biernie czekać na rozwiązanie naszej sprawy przez sąsiadów, wiać na Zachód czy się wreszcie zbroić? Czy zapomnieliśmy już czyimi potomkami jesteśmy? Od Lecha mogę wymieniać…

A na koniec jabłko w usta krzyczących, że Ameryka nas obroni: nikt nas nigdy za darmo nie bronił. Zawsze pomoc szła, jeśli byliśmy środkiem do osiągnięcia ich celu. Dlaczego zostawili nas po II wojnie światowej? Dlaczego nie możemy nawet dostać wiz? Odpowiedź nie jest taka prosta, ale jest możliwa. Który kraj ma najliczniejszą mniejszość w Stanach Zjednoczonych? Wielka Brytania? Nie! Najwięcej w Stanach jest Niemców! Sam jestem zaskoczony. Poniższe sprawozdanie oddaje obraz, kto ma największe wpływy w Stanach:

niemcy i UETeraz mamy odpowiedź, dlaczego Stany nas nie obronią. W przypadku sporu Polaków z Niemcami, będą stali za tymi drugimi. Zwłaszcza, że Niemców jest dużo więcej, a Polacy w Stanach nie mają dużego wpływu na sprawy związane z Polską, bo Polski nikt nie szanuje. Trzeba też jasno powiedzieć – Polski od 1939 roku nie ma, a twór zwany III RP ma nam zamydlić nam oczy o istnieniu własnego kraju.

Czas ucieka. Po stratach II wojny światowej, Niemcy germanizują przybyszy, w tym Polaków. Odbudowali już swą potęgę gospodarczą, uzależnili od siebie inne kraje. Co zostało? Następnym krokiem będzie odwieczna niezbędna Niemcom przestrzeń życiowa na wschodzie Europy. Jak wiemy cichy podbój już trwa. Musimy się bronić, bo wierzcie mi nikt nam nie pomoże.

Wykorzystajmy czas chwilowego sporu pomiędzy Rosją a Zachodem na odzyskanie niepodległości, na odbudowę gospodarki, zwłaszcza przemysłu zbrojeniowego, siły wojska, a także świadomości Polaków i własnej wartości w tym potęgi wspólnoty. Trzeba to zrobić bardzo szybko by czas „drugiego Sejmu Czteroletniego” się nie skończył za szybko. Nie posiadając własnych środków i majątku, nie jesteśmy w stanie istnieć jako wolny kraj, a tym bardziej dbać o swój interes narodowy czy pojedynczej jednostki.”

Autor: Grzech
Źródło: WolneMedia.net

PRZYPIS:
[1] Marcin Palade, „Niemcy znowu planują wysiedlenia Słowian”

20 odpowiedzi »

 1. Przecież niemcy są także wyniszczani, maleje im liczba ludności skrajnie, obowiązkowe seksedukacje,szczepionki,gmo,odbieranie wolności słowa totalne i co najważniejsze apropos poprzedniego artykułu o muzułmanach, w niemczech jest ich ogrom, za kilkanaście lat przy ujemnym przyroście naturalnym niemców a gigantycznym ciapatych, niemcy wyginą, także naiwne się wydaje uznawanie ich za jakiś uprzywilejowany naród w światowych spiskach itp, myślę raczej że żydzi albo inni globaliści, banksterzy(czyli w sumie żydzi) ew watykan używają gigantycznej gospodarki niemieckiej zbudowanej przez popieprzonych pracoholików do swoich własnych celów.

  Lubię

  • Pracocholicy ? Złupili pół europy tutaj masz ich cud gospodarczy . Żaden cud gospodarczy …. Jakie koncerny mają sprawdź co one robiły i kogo wspierały w 2 wś

   Lubię

  • Polecam wykłady w Narodowej Akademii Informacyjnej u docenta J.Kosecckiego kanał na you tube to HarFor. Tobie Jarku także polecam. Zajmują się tam Cybernetyką , głównie społeczną ale nie tylko. To potężna wiedza ale bardzo ciężka w odbiorze.Cybernetyka to taka wiedza tajemna w nauce,nigdzie jej niema na polskich uczelniach niestety . Właśnie łączę od kilku miesięcy Cybernetykę z Gnozą, Alchemią, Hermetyzmem oraz Ezoteryką. Daje to znakomite efekty w drodze do samopoznania,oświecenia i do doskonalenia duchowego oraz mentalnego. Polecam jeszcze raz.

   Lubię

 2. Coś czuję że w nieodległej przyszłości zniewolonych Słowian wyzwolą muzułmanie z pod jarzma niemiecko-żydowskiego. Widziałem mapy Europy w planach ISIS i nie mam tam inwazji na Polskę . Może nawet będzie jakiś sojusz z arabami, może z Iranem może z Turcją. To są bardzo silne państwa, które nawet z Rosją by sobie poradziły . Oczywiście aby doszło do sojuszu musi być zmiana powtarzam ZMIANA władzy, systemu społeczno-gospodarczego,mentalności społeczeństwa oraz elit. Muzułmanie rozbiją całkowicie UE czyli projekt niemiecki. Niby „nadzorcy” wykorzystują islam aby wykończyć Europę oraz wszystkie religie monoteistyczne plus ateizm itp. ale Polska może na tym skorzystać tak jak to było w 1918 r. Zresztą z Iranem jesteśmy spokrewnieni – R1a, a z Turcją mamy wspólną historię nie zawsze kolorową. Tegoroczny pokój amerykańsko-irański nie jest w interesie Izraela oraz Rosji a to już coś. Trzeba dodać że Islam jest jak oczyszczająca fala tsunami która zbiera śmiertelne żniwo ale oczyszcza planetę-cywilizację z brudu a potem ta fala ustaje i nastaje odrodzenie , pokój.
  Podsumowując jest szansa ale trzeba obudzić a raczej uświadomić Polaków o co biega w tej grze zwanej „ŻYCIE”,tylko po cichu żeby nie było paniki.
  Pozdrawiam.

  Lubię

  • wiekszosc slowian nie ma nic wspolnego z arabami iranskimi moze twoje geny tylko… moze przypomne krotko genetyke slowianska jasne wlosy blond mysi szatyn jasne oczy zielone niebieskie szare, krotkie noski do polowy ucha teraz gdzie widzisz podobienstwo z arabami chyba tylko w ksiazkach, araby to kon trojanski dla slowian, zniszcza od srodka nasza nacje jak znisczyli szwecje i wiele innych ameryka anglia etc, zydzi mongoly i araby to jeden klan ktory przylecial 4000 lat temu z innych planet i od tego czasu probuja ziemskich slowian zakatrupic, przez swoje zydo chrzescijanskie religie podzielili podstepnie nasze 500 milionowe panstwo slowianskie na granice i jezyki zeby nas porozniac i napuszczac na siebie i tym samym zmniejszac nasza liczebnosc, w wilanowie mieszkania czekaja na arabow meczet juz buduja za nasza kase zreszta tzw swiatynia opatrznosci czyli glowne centum dla dzihadystow jak nam zaczna wysadzac metro znaczy ze juz komorki zydomongoloarbskie sie tu zadomowily na dobre, nabial ma racje ze tylko odbudowa 500 milionowego panstwa slowianskiego od baltyku do srodziemnego z jednym jezykiem to jedyna nasza szansa bo inaczej zydommongolysaksony nas zjedza albo zniewola na dobre, powinnismy przestac myslec w kategoriach panstw a zaczac myslec w kategoriach ras a dokladnie naszej krotkonosowej rasy slowianskiej, niemry okropne geby bylem na biwaku z nimi a charaktery juz lepiej nie mowic jakby ufo

   Lubię

   • No tak a ty pewnie blondwłosy aryjczyk. Już był taki co głosił ideę rasy najwyższej i wiadomo jak się skończyło. To zobacz mapy z haplogrupami. Nie trzeba zachowywać czy wyglądać tak samo ale geny to geny. Indie, Tadżykistan, Kirgistan, w Polsce R1a1 jest około 60% czyli co jest kim te 60 % to swoi czy pozostałe 40%. Czyli ja mieszkając w Polsce wschodniej mając 178 cm wzrostu piwne oczy i czarne włosy oczywiście nie jestem Polakiem. Bardzo mi miło to słyszeć. Masz dziwną terminologię którą chyba tylko ty rozumiesz. Pierdolisz cały czas o tych kosmicznych żydomongołach i arabach jak byś miał jakieś kompleksy. Mnie nie obchodzi jaką kto ma rasę bo po tylu latach wszystko się wymieszało, mówiłem tylko o polityce że najazd arabów zniszczy euro kołchoz i to będzie nasza dziejowa szansa na niepodległość. Następnym razem wyskakując z tymi rewelacjami podawaj źródło swych teorii. Ja swoje mogę podać- Narodowa Akademia Informacyjna i wykłady u docenta Koseckiego.
    Pozdrawiam.

    Lubię

 3. Ciekawa wizja ale ISIS raczej sterowane jest przez USA a USA przez Izrael a temat arabów dobrze Kefir opisuje w sensie ich zdolności do cywilizowanych rzeczy typu sojusze…

  Lubię

  • No tak ale jak też pisał Jarek silny sojusz Niemiecko Rosyjski nie jest na rękę Usa a więc wykorzystują Isis aby wykończyć pod względem socjalnym a potem militarnym UE czyli Niemcy a układy z Iranem są uderzeniem w Rosję taka jest geopolityką jak chorągiewka trzeba wyczuć odpowiedni moment i uderzyć więc chcąc nie chcąc Usa może działać w naszym interesie

   Lubię

  • Gdy było sterowane z Izraela to nie byłoby ugody z Iranem . Są tam w Usa różne grupy władzy pentagon konkuruje z żydowską arystokracją więc nic niie jest tak jak się nam wydaje

   Lubię

 4. Autor tego artykułu używa w czasie opisywania zdarzeń dotyczących Polski i Niemiec czasu przeszłego, teraźniejszego i przyszłego. W zasadzie to raczej jest pozamiatane, a tym co się wydaje, że coś się stanie przypominam, że nie ma się czego bać – przecież od 1000 lat jesteśmy obrzeżami cesarstwa rzymskiego.

  Lubię

  • Prawdę mówiąc cała Polska od A do Z to sztuczny wytwór rzymsko – żydowski stworzony ramieniem niemieckim. Pamiętajmy o Lechii bo to jest nam najbliższe nie jakieś Scytie , Sarmację czy Chrobację bo to tak naprawdę nazwa tego samego kraju tylko w różnych epokach a o Lechii powinniśmy wiedzieć najwięcej bo to bezpośredni przodkowie, bo Sarmacja czy Scytia to raczej wschodni Słowianie.

   Lubię

   • masz racje lechia istniala 3000 lat przed mieszkiem i mieszkalismy od srodziemnego do baltyku lupilismy d upy cesrastwu rzymskozydoniemieckiemu na lewo i prawo nawet hindusow zawojowalismy stad u nich slowianskie wedy ze sfastykami dobre zdrowe zarcie bez ziemniakow chleba i swini itd polecam kanal pawel szydlowski na yt mowi o lehi dokladnie

    Lubię

 5. ,, Od pewnego czasu powtarzam uparcie, że zagrożenie jest nie tylko ze strony barbarzyńskiego wschodu. Czyli Rosji. Zagrożenie czai się także za naszą zachodnią granicą.

  Tym zagrożeniem, co wszystkim wiadomo, są Niemcy. Faktem socjologicznym jest to, że Rosja i Niemcy mają podobną, barbarzyńską mentalność. Faktem historycznym jest to, że te dwa agresywne, niszczycielskie państwa od wielu setek lat współpracują w celu niszczenia Słowian i innych narodów Europy środkowej i wschodniej.”

  Miło mi widzieć, że ten czas wreszcie nastał. Jeszcze tylko do grona ,, przyjaciół” Polski powinno się dołączyć USA. Tym bardziej, jeżeli za wiarygodne uznać dane z tabeli zamieszczonej w powyższym, cytowanym artykule, a przedstawiającej wykresy liczebności narodowości przodków zgłaszanej przez obywateli USA.

  Polacy to zdrajcy Słowiaństwa – tego typu oskarżenie miał swego czasu wypowiedzieć Putin. Czy nie dowodzimy słuszności tego zarzutu będąc sługusami Berlina i Waszyngtonu, które mają nas za zwykłych kundli na łańcuchu (nie umniejszając skądinąd bardzo mądrym psom), a podwórze tych kundli traktują jak własne?
  Słowiańszczyzna to nie zachodnia Europa!. To ziemie polskie, obszary naszych południowych i wschodnich sąsiadów oraz olbrzymie terytoria obecnej Rosji, sięgające daleko w jej głąb (np.Lechia i Lechici)

  Ludność słowiańska:
  Słowian zachodnich – Serbołużyczan, Polaków, Czechów i Słowaków
  Słowian wschodnich – Białorusinów, Rosjan, Ukraińców i Rusinów
  Słowian południowych – Bośniaków, Bułgarów, Chorwatów, Czarnogórców, Macedończyków, Serbów i Słoweńców

  Zatem doszukiwanie się wspólnej historii z Niemcami, potomkami Germanów, którzy z polecenia Rzymu zwalczali słowiaństwo i wprowadzali rzymskie chrześcijaństwo – Biblię w miejsce Wed Słowiańskich – jest co najmniej hipokryzją ze strony Polaków.
  ŻYJMY W ZGODZIE lecz nie zakłamujmy historii, która została wystarczająco wypaczona przez cywilizację rzymską na rzecz zniszczenia lub ukrycia wszystkiego co słowiańskie. Do dziś kościół rzymsko katolicki prowadzi tę krucjatę, wykorzystując ciemnotę i ogłupianie Polaków i innych słowiańskich narodów.

  Inaczej rzecz ujmując, ciekawi mnie taka oto kwestia.
  Gdyby przy jednym historycznym stole usiedli Niemcy, Polacy i Rosjanie i zaczęliby przytaczać swoje pradzieje, początki kulturowe i wierzenia.
  Których historia sięgałaby czasów najodleglejszych, które kultury byłyby wspólne, lub istniejące czasowo równolegle, a kto przy tym stole miałby najmniej do powiedzenia?

  Serdecznie pozdrawiam.

  Lubię

  • polacy to nie slowianie spotkac slowianke w tlumie polakow moze 2 na sto przechodzacych wszystko zzydziale albo zmongolizowane w okularach z dlugimi nosiskami bez piersi i bioder bez pelnych figur osy kiedys norma po wojnie bylo 90 60 90 a dzisiaj wiekszosc to proste klocki 90 90 90 albo 60 60 60

   Lubię

  • Masz rację ale niestety na jakąkolwiek reakcję jest już za późno. Za długo ta indoktrynacja już trwa była szansa u Bolesława Zapomnianego no i się nieudało. Musi być III wojna która oczyści planetę a na pewno oczyści. Musi być nastąpić ta terapia szokowa wstrząsowa bo inaczej to ciężko się będzie żyło na świecie. Bez zmiany mentalnej i duchowej oraz intelektualnej nie ma szans.

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s