Ekonomia i gospodarka

Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści

Trwa globalny upadek systemowy: świat jest w stanie zapaści

upadek systemu (2)Wszystko wskazuje na to, że zbliżamy się do stanu globalnej zapaści. To, co dzieje się obecnie na świecie, jest bezprecedensowe. Tylko jak to wszystko się skończy? W wielkich bólach upadają funkcjonujące od dawna systemy, a w tym roku ten proces przyspieszył na niespotykaną skalę.

Wyliczę to, co się dzieje, w punktach. Dodajcie w komentarzach swoje:

Korea Północna i Korea Południowa szykują się do wojny. Południe bombarduje Północ propagandą. Północ zaś odpowiada wprowadzeniem stanu wojennego, przemieszczaniem wojsk na granicę jak i licznymi akcjami zaczepnymi. Na Południu trwają wielkie manewry wojsk USA i Korei Południowej.

Czerwono na Wall Street i prawie wszystkich giełdach świata. Indeksy giełd notowały największe spadki od 2008 roku. Eksperci ostrzegają przed powtórzeniem krachu sprzed siedmiu lat, tylko na jeszcze większą skalę. Indeks Dow Jones spadł do poziomu takiego, jaki był notowany właśnie w 2008 roku. A wszystko to przez katastrofalną sytuację w Chinach. Na tamtejszej giełdzie nastąpiło pęknięcie spekulacyjnej bańki związanej z masowym wykupem akcji przez Chińczyków.

O tragicznej sytuacji w ekonomii możecie przeczytać w linkach poniżej:
Czy czeka nas upadek światowej ekonomii? Deutsche Bank na skraju bankructwa
To może być początek nowego kryzysu (niezalezna.pl)

Trwa inwazja muzułmanów na Europę. Wrażenie robią liczby nielegalnych imigrantów jakie docierają do peryferii Europy:
-Hiszpania: 2000 osób dziennie
-Włochy: 3000 osób dziennie
-Grecja: 4000 osób dziennie
Przy czym warto pamiętać, że są to tylko kraje tranzytowe. Docelowo imigranci jadą do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, krajów Beneluxu i Szwecji. To, co się dzieje, można określić tylko jednym słowem: inwazja. Tudzież: niewypowiedziana wojna. Obecnie armia 100.000 nielegalnych imigrantów zmierza przez Bałkany w mniejszych grupach ku Europie Zachodniej. Proceder inwazji demograficznej organizuje tzw. państwo islamskie. Wśród tych imigrantów którzy szturmują Europę, jest tysiące dobrze wyszkolonych terrorystów. Europie Zachodniej grozi anarchia, chaos i przemoc na niewyobrażalną skalę.
Pisałem o tym w poniższym artykule:
Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna

Trwają bezprecedensowe zmiany klimatu. W Polsce od 2012 roku, z przerwami, trwa susza. Od 2014 roku jest ona intensywniejsza niż zwykle. Atlantyk nie schładza już Europy podczas gorących dni. Za to niż który uformował się na północy Atlantyku, zasysa tropikalne powietrze znad Sahary. Z powodu suszy cierpi też wiele innych krajów Europy. W USA jest podobnie, z tym że wschodnia część kraju cierpi na niezwykle surowe zimy. Zaś zachodnia część, szczególnie Kalifornia, zmaga się z katastrofalną suszą. Brakuje wody, wiele terenów Kalifornii zaczyna osiadać i się zapadać. Skrajnie wysokie temperatury panują także na Bliskim Wschodzi i w Azji. Jest to związane z anomalią El Nino, która ma być 50 razy silniejsza niż ta z 1997 roku.|
Pisałem o suszy w poniższych linkach:
Polsce grozi całkowity paraliż sieci energetycznej! Rząd nas okłamuje! Czy będzie rozległy blackout i przerwy w dostawach prądu?!
Susza objęła ponad półtora miliona ha gruntów. Sytuacja jest katastrofalna

Ropa znowu staniała, tym razem do niebezpiecznego poziomu 40 dolarów za baryłkę. To oznacza ogromne kłopoty m.in. dla Rosji. Konflikt na Ukrainie wciąż zaostrza się. Trwa nieustający ostrzał i potyczki w Donbasie. Rosja przerzuciła na linię frontu ogromną ilość sprzętu i wojsk. Rosja bankrutuje i może się stać coraz bardziej agresywna. W dużym tempie rosną tam ceny żywności i usług.

Wszystko wskazuje na to, że trwa właśnie „pęknięcie cywilizacji”, czyli globalny, planetarny kolaps. Jak to się skończy – nie mam pojęcia.

Autor: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

 

Reklamy

3 odpowiedzi »

  1. to sa takie same upadki jak upadek komunizmu czytaj kontrolowanego przejecia wladzy przez zydomongolskich mordercow z zydomongolskich gangow/bankow swiatowych

    Polubienie

  2. A „dobrzy ludzie”, w szczególności kobiety otwierają bramy raju dla orientalnych samców !

    I jak tu zwalać całą winę na psychopatów z góry, skoro wykorzystują oni do robienia swych interesów multikulti „nastroje społeczne” u zblazowanych w większości bab i obojętność facetów zajętych przemysłem pornograficznym i monopolowym.

    http://brd-schwindel.org/hunderte-gutmenschen-empfangen-illegale-am-westbahnhof-in-wien/

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s