Niewyjaśnione zjawiska

Kto rządzi systemem? Odpowiedź może zaskoczyć.. Niezwykłe cytaty duchowe

Kto rządzi tym systemem? Odpowiedź może zaskoczyć wielu.. Niezwykłe cytaty duchowe

matrixWiele na mojej stronie poświęcam władcy ziemskiego matrixa, ziemskiego hologramu oszustwa. Istota ta występuje w prawie wszystkich religiach świata:

-marduk u babilończyków;
-jahwe u żydów;
-„bóg” lub „pan” u chrześcijan;
-allah u muzułman;
-demiurg w naukach ezoterycznych i gnostyckich;
-szatan w satanizmie;
-saturn wg niektórych przekazów

Kontroluje on życie na naszej planecie. Ustala „parametry” naszego systemu tak, by dominowało zło i cierpienie. Wg niektórych przekazów, jahwe ma się „żywić” energią zła i cierpienia, a my jesteśmy „bateryjkami„, które go zasilają.

Inne dane mówią o tym, że jahwe był agresywnym najeźdźcą, który po upadku Atlantydy uszkodził „Rdzeń” naszej planety i wziął mieszkające tu istoty w niewolę. Jahwe czyli kontroler matrixa ma negatywnie oddziaływać na wszelkie ziemskie życie, ma blokować jego rozwój i transformację na lepsze.

Inna hipoteza mówi, że nasza planeta jest kosmicznym „poprawczakiem„, czy też „planetą czyśćca„. Trafiają tu renegaci i recydywiści z innych planet, by odcierpieć swoje. Większość mieszkańców Ziemi to tzw. „portale organiczne” zwane przez rosyjskich okultystów „twarami„. Mają oni bardzo słabo rozwiniętą duszę.

Nie rozumują oni w wyższych kategoriach. Jedyny cel ich egzystencji to nieustanne pobudzanie receptorów przyjemności w mózgu. Czyli: alkohol, narkotyki, seks, sport, ryzykowne zachowania, itp itd. Stąd ten system jest jaki jest, bo ci ludzie rozwijają się bardzo powoli albo nie rozwijają w ogóle.

Zapraszam do lektury poniższych cytatów!

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Władcą tego świata jest demiurg czyli szatan. Można go porównać do dyrektora więzienia w którym przebywamy.. To także żydowski bóg Starego Testamentu [jahwe] zły, kapryśny i mściwy. Jest także bogiem doczesnej potęgi i materii. Natomiast Dobry Bóg jest Królem Wszechświata i niejako „zwierzchnikiem” demiurga. Któremu zleca „wychowanie przez cierpienie” słabo rozwiniętych dusz.
~semperparatus

Nie istnieje inne piekło niż strach oczekiwania na to piekło.
~Giordano Bruno

Kiedyś, w Rosji, astronauta i neurochirurg zaczęli kłócić się o wiarę chrześcijańską. Chirurg był wierzący, astronauta nie.. „Byłem w przestrzeni tak wiele razy – chwalił się ten ostatni – ale nigdy nie widziałem anioła”. Chirurg, po chwili namysłu, odpowiedział: ” Przeprowadziłem mnóstwo operacji na mózgach, ale nigdy nie widziałem ani jednej myśli.
~”Świat Sofii” – Jostein Gaarder

____________________________________________________________

Bez Szatana Bóg nigdy nie stałby się sławny, ponieważ Bóg jest z natury anonimowy i kocha ukrycie. Szatan kocha przywództwo i reklamę.

Szatan jest psychiczną sublimacją ludzkiej nieudolności. Tak jak Bóg jest psychiczną sublimacją brakujących ludzkich zdolności, tak Szatan jest tą częścią świadomości, która powoduje, że nie wierzymy w naszą boskość; jest niezdolnością do wiary w siebie, we własną duchowość. Jest to najbardziej niedbały sposób na zniszczenie w sobie Boga: nie wierząc we własnego demona. W rzeczywistości to jest właśnie jego celem – zniszczyć Boga… I robi to w najbardziej ludzki sposób: sprawiając, że człowiek nie zna samego siebie.

Pewnego razu diabeł poszedł na spacer z przyjacielem. Zobaczyli człowieka, który pochylił się, aby podnieść coś z ziemi.
– „Co znalazł ten człowiek?” zapytał się przyjaciel diabła.
– „Kawałek prawdy”- odpowiedział diabeł.
– „Nie masz nic przeciwko temu?”- zapytał przyjaciel.
– „Nie”- odpowiedział diabeł – „Pozwolę mu na zrobienie z niej jakiejś wiary.”
– „Więc to będzie dobro!” – odparł przyjaciel.
– „Nie sądzę..”- diabeł uśmiechnął się do siebie – „Znak wskazuje mu drogę, ale im bardziej przylgnie do znaku, tym bardziej będzie miał wrażenie posiadania całej prawdy. Z tego znaku ludzie stworzą święte teksty pełne kolejnych znaków, wybudują ołtarze ze znakòw, świątynie pełne znaków, powieszą znaki na szyjach i ścianach domòw i zamiast wejść na drogę prawdy, pozostaną uwiązani do znaku, stając się sami znakami.

Na pomoc, zmieniam się! – powiedział lód – Zmieniam się w wodę, co mam robić?! W wodę, kapiącą w swej ucieczce. Tą są krople, nie ja!
Ale słońce powiedziało:
– Uspokój swoje myśli, świat się zmienia, pod moimi promieniami mocno trzymaj się tego, co było i poddaj się temu, kim jesteś.
Ten lód stał się srebrną rzeką. Nigdy więcej nie czuł strachu przed zmianą i, pewnego dnia, powiedział:
– Sól, którą czuję mówi mi, że staję się morzem. – I stał się morzem.
– Teraz rozumiem.. nie zmieniam się w coś innego, ale zmieniam się w siebie!

Jesteśmy z natury istotami potrzebującymi kontaktòw międzyludzkich (rodzimy się ze związku). Jesteśmy z natury towarzyscy, ale nie społeczni; urodzeni dla konfrontacji, która prowadzi od braku formy do jej utworzenia, od niezróżnicowania do stopniowego różnicowania oraz zbiorowego zachowania i indywidualnych zachowań podyktowanych przez poszczególne sumienia. Jesteśmy towarzyscy, ale nie stworzeni do tego, by zatracić się w społeczeństwie.

Kiedy człowiek zawodzi na drodze swej indywidualizacji, cofa się do najwcześniejszych etapòw swojej zwierzęcej ewolucji i tak oto wpada we władzę stada, w masę, gdzie strach przed samotnością i bezosobowością jest ukryty pod okleiną przymusowego jednoczenia się. Tłum jest napędzany przez emocje i instynkt, a nie przez logikę i rozumowanie. Ludzie kochający tłum (dyskoteki, masowe wydarzenia, koncerty, festyny, tłumy ludzi w mieście, zatłoczone plaże, etc.) czują, że w tych okolicznościach można żyć czystym instynktem, ale przez to irracjonalnym: nawet najbardziej rozsądna osoba będzie skakać, krzyczeć, tańczyć, nawet używać przemocy razem z innymi – jak w przypadku ulicznych demonstracji – nie wiedząc dlaczego.

W tłumie wszystko może być fałszywe, ale uchodzić za prawdziwe: szczęście sfrustrowanego tancerza na parkiecie; braterstwo w kościele pełnym wiernych, którzy nawet nie znają się między sobą; rozsądek grupy, nawet jeśli w rzeczywistości jest on jedynie zbiorowym szaleństwem. W tłumie nie ma już związku, ale jest za to rozpad osobowości. Ci, którzy nie mogą się obejść bez grupy ludzkiej są ofiarami swego pierwotnego i prymitywnego instynktu strachu przed izolacją i brakiem zaspokojenia potrzeby akceptacji bez żadnej konfrontacji. To dlatego tłum jest z natury przeciętny, a jego siła i moc są brutalne. Nie ma sensu, by mu się sprzeciwiać, zmiażdży wszystko niemiłosiernie. Tłum nie ma duszy.

Powyższe cytaty pochodzą z: https://www.facebook.com/BasnieDlaDoroslychDzieci

Reklamy

1 odpowiedź »

  1. szatan to brat yahwe to nie ta sama osoba owszem yahwe dyryguje wszystkim tutaj od 11500 BC, saturn to kronos, w biblii wystepujacy jako savaoath to ojciec naszego bialego zeusa i jego wrog zarazem sprzymierzyl sie z biblinym panem bogiem reptylem yahwe ktory jak iinkarnowal na ziemi to morde mial jak z horroru dlatego ubieral sie w maski byka skafandry kosmiczne itd i zakazywak ludziom na siebie patrzec pod grozba smierci fajny kosmiczny tatus urwa nie ma co najezca faszystowski do kwadratu

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.