Bareizmy

Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna

Trwa islamska inwazja na Europę, sytuacja jest katastrofalna

islamska inwazja na EuropeTo już inwazja, sytuacja jest katastrofalna. Według prognoz do Niemiec może przybyć w tym roku nawet 800.000 imigrantów. A może ich być choćby dwa razy więcej, bo poprzednie prognozy były dwukrotnie zaniżone. A co z latami kolejnymi? Teraz cała Azja i Afryka wie, że Unia Europejska wita nielegalnych imigrantów z otwartymi rękoma. I najpierw do Libii, a potem do Europy zjeżdżają się setki tysięcy imigrantów.

Miliony ludzi czeka na wybrzeżach Libii w ogromnych „łagrach„, w katastrofalnych warunkach na transport do Europy. Warunki w Niemczech powoli także robią się nieznośne. Brakuje lekarstw, urzędników, personelu. Brakuje toalet, czy choćby miejsc, gdzie można by tych ludzi umieścić. Są oni transportowani do prowizorycznych schronisk – hal, stadionów, szkół, kontenerów, obozowisk. Pogarsza się coraz bardziej sytuacja humanitarna, wybuchają epidemie i zamieszki. Na domiar złego, sprawę komplikują działania neonazistów.

W tym roku niemieccy neonaziści podpalili już 200 ośrodków dla uchodźców. Ja w tym widzę nie lokalne animozje do ich mieszkańców, ale konkretną politykę dywersyjną którą neonaziści prowadzą z godną podziwu determinacją. Oni wciąż podpalają kolejne i kolejne już wybudowane ośrodki dla uchodźców. Robią to po to, by przyspieszyć chaos i systemowy upadek. A jaki będzie tego ciąg dalszy?

Nie chcę być złym prorokiem, ale wszystko wskazuje na to, że Niemcy mają teraz swój własny „koniec świata„. Jak to się skończy? A swoją drogą – w jak zaskakujący sposób karma wraca. Można podejrzewać tudzież snuć takie „przepowiednie„, że islamska inwazja będzie się nasilać. W Niemczech dojdzie do kryzysu na niespotykaną skalę. Anarchia, przemoc, zamachy terrorystyczne – mogą spowodować całkowity rozkład struktur państwa.

Islam może dosłownie przejąć najbardziej oblegane kraje, czyli Niemcy, Francję, Wielką Brytanię, Szwecję. Możliwe że tym razem to rdzenni mieszkańcy tych krajów będą szukać azylu tam, gdzie będzie jednolita struktura narodowościowa, czyli w Europie środkowej i wschodniej. W tym w Polsce. Gdyby to się sprawdziło, to byłaby to dość ponura ironia losu.

Swoją drogą trzeba powiedzieć pewne rzeczy wprost. Błędna jest polityka traktowania imigrantów jak świętych krów. Przecież to są nielegalni imigranci. Zdecydowana większość z nich to młode byki z takiego Togo, Konga, Erytrei, Nigerii, a tam żadnych wojen nie ma. Poza tym, polityka przyjmowania każdego kto tylko przekroczy granicę, jest błędna. Polityka dotowania tych ludzi jest również błędna. Polacy wyjeżdżają za granicę i ciężko zapierdalają za niższe stawki niż Brytyjczycy.

Zaś nielegalni imigranci dostają pieniądze za darmo, i na dodatek nie asymilują się, są kulturą która nas, Europejczyków, nienawidzi. Poniżej wkleję kilka cytatów na temat imigracji z europejskiej prasy:

Jak wytrzymała jest niemiecka kultura przychylnego przyjmowania obcokrajowców? Obojętnie jak optymistycznie oszacuje się gotowość mieszkańców Niemiec do niesienia pomocy imigrantom: Któregoś dnia będzie ich za dużo
~Muncher Merkur

W Niemczech i Europie jest oczywiste, że istnieje związek między wojną w Syrii i Iraku, i setkami tysięcy uchodźców. Trudno więc pojąć, dlaczego unijni dyplomaci nie włączają się aktywniej w rozwiązanie konfliktów, lecz pozostawiają to całkowicie Amerykanom i sojusznikom arabskim. (…) Pasywność Europejczyków ma dramatyczne skutki. Ten gigantyczny wzrost liczby imigrantów staje się dla wielu miast obciążeniem ponad siły.
~Nürnberger Nachrichten

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Najazd na Niemcy – uchodźcy są chorzy, kosztują miliardy euro, dochodzi do awantur

Cytuję: „Rząd uspakaja i zapewnia, iż kontroluje napływ imigrantów do Niemiec, ale rzeczywistość zdecydowanie temu przeczy. Media codziennie pokazują ogromne grupy uciekinierów, którzy masowo przekraczają najpierw granice, później szturmują urzędy i trafiają do przepełnionych lub niegotowych jeszcze miejsc pobytu. Według szefa federalnego MSW Thomasa de Maiziere w tym roku przybędzie do Niemiec nawet 800.000 uciekinierów, co wymusi pewne niepopularne rozwiązania.

Media zza zachodniej granicy jeszcze nie atakują, ale już zaczynają zadawać pytanie jak długo niemiecka kultura będzie w stanie przychylnie i bez oporu przyjmować obcokrajowców? Padają określenia o „stanie Krytycznym” lub „wypełnionym po brzegi kotle gorącej smoły”. Teraz tylko czekać aż kocioł się wyleje.

Pierwsze oznaki niezadowolenia

Trudne warunki bytowo-socjalne zaczynają generować wśród cudzoziemców coraz bardziej agresywne zachowania. Do pierwszych tragedii zaczyna dochodzić w ich miejscach pobytu. W środę wieczorem doszło awantury zakończonej krwawą bójką w jednym z ośrodków dla uchodźców w miejscowości Suhl, w Turyngii. Podczas zajść zniszczony został budynek oraz rannych czterech policjantów i co najmniej 10 mieszkańców.

Do poważniejszych niepokojów dochodziło w ostatnich dniach w Dreźnie, Hamburgu i innych miejscowościach. Powody niezadowolenia i późniejszej agresji są zawsze takie same: przeludnione ośrodki, niewydolność administracji w przyjmowaniu i rejestracji uciekinierów, co w konsekwencji oznacza wielogodzinne oczekiwanie w kilometrowych kolejkach na zgłoszenie swojego przyjazdu, utrudniony dostęp do lekarza, a nawet trudności w załatwianiu podstawowych potrzeb higienicznych.

Totalny brak personelu

Jak podaje urząd statystyczny, obecnie do Niemiec wjeżdża około 2000 cudzoziemców dziennie, co oznacza, iż obecna liczna urzędników administracji nie nadąża nawet z ich zarejestrowaniem. We wszystkich gminach nastąpiły nabory personelu w trybie nagłym, ale możliwości władz lokalnych w tym zakresie są mocno ograniczone brakiem pieniędzy. Nie pomaga nawet przerywanie urzędniczych urlopów i wzywanie ich do natychmiastowego stawiania się w miejscach pracy.”

To zaledwie 1/3 artykułu o islamskiej inwazji na Europę i Niemcy. Aby przeczytać całość, kliknij w link poniżej:

http://niezalezna.pl/70124-najazd-na-niemcy-uchodzcy-sa-chorzy-kosztuja-miliardy-euro-dochodzi-do-awantur

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Prawda jest taka, że Arabowie powoli zdobywają Europę, i to w bardzo prosty sposób, grając na uczuciach cywilizowanych narodów. Po co jawna wojna, wystarczy przedostać się legalnie na teren wroga. Gdy urosną w siłę, pokażą na ile ich stać. Polska nie uchroni się przed najazdem i wrogością islamu, z prostego powodu – nasz rząd bezmyślnie wykonuje polecenia Unii. Nikt nie zdaje sobie sprawy, co będzie się działo za 2-3 lata. Prędzej czy później większość Europy stanie się arabska.

  Polubienie

  • moze i sie stanie ale co im po tym skoro w zimie nawet nie beda wiedziec jak sie ogrzac bez bialego czlowieka dlatego moga tylko mieszkac na pustyniach, zrobia gowno w europie i wroca na pustynie

   Polubienie

 2. „Polacy wyjeżdżają za granicę i ciężko zapierdalają za niższe stawki niż Brytyjczycy”
  Tutaj się nie zgodzę. Sama mieszkam w Wielkiej Brytanii i pracuję za tą samą stawkę, co Brytyjczycy, także proszę bardzo nie powtarzać stereotypów.

  Polubienie

 3. To działania żydokomuny. Żydzi chcą zlikwidować państwa narodowe aby wszędzie być u siebie a ostatecznie rządzić wszędzie. Wykorzystują w tym celu lewaków aby rozbić fundamenty państw narodowych i tradycyjne wartości. Lewak nie ma ojczyzny. Dla niego liczy się klasa społeczna. „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się” Goledupki hop do kupki (po czesku)

  Polubienie

 4. niestety głupota i polit poprawność Europy spowoduję,że niedługo przestanie ona istnieć w tym stanie w jakim ją znamy, muzułmanie wszędzie narzucajaswoje prawa i nie inaczej będzie u nas, za 20-30 lat przejmą kontynent mniej lub bardziej pokojowo i nic nas od tego nie uchroni…

  Polubienie

  • uchroni, unia nie przezyje nastepnych 5 lat a wtedy araby beda z polski przynajmniej spiedalac bo nikt na nich nie bedzie robil, polacy nie glupi w porownaniu do francow i brytow gdzie czarny jest pelnoprawnym obywatelem wiec arabow traktuja tak samo a to calkiem inny robak, apel do was przestancie kupowac kebab, kupujac kebaba osiedlasz araba, to jest proste

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s