Niewyjaśnione zjawiska

Ezoteryczne rytuały w kościele katolickim. Oni kradną nam wiedzę?

Ezoteryczne rytuały w kościele katolickim. Oni kradną nam wiedzę?kościół katolicki

Przedstawiam szokujące w swej wymowie nagranie video. Jak zwykle, mamy tutaj do czynienia z nieświadomym (czy aby na pewno? 😉 ) wykorzystywaniem przez księży odwiecznych praw wszechświata / Universum. Są to prawa starsze niż katolicyzm, starsze niż Chrystus, ba, nawet starsze niż sam człowiek i nasza planeta.

Czy pozostaje cieszyć się, że kościół katolicki w jakiś sposób się zmienia? Choć tempo tej zmiany jest ewolucyjne, czyli powolne i bardzo kosztowne? Choć my potrzebujemy zmiany rewolucyjnej, czyli szybkiej? Czy może powinniśmy uznać, że katolicy w ten sposób podkradają nam cenną wiedzę? Oceńcie to sami, ja tylko zapraszam do dyskusji.

Wiadomo, że nawet katolicyzm (chrześcijaństwo), ogłoszony religią najświętszą z najświętszych, korzysta czasami z tych uniwersalnych praw wszechświata. O co chodzi więc z egzorcyzmami i dlaczego są skuteczne? Otóż nie wszystkie są skuteczne. Tylko ten kapłan, który ma „czystą” duszę może skutecznie przeprowadzać egzorcyzmy.

A owa „czystość” duszy najczęściej nie ma nic wspólnego z katolicyzmem, a raczej z naukami zgoła odmiennymi – ezoteryką. Poza tym, egzorcyzm katolicki można porównać do lobotomii mózgu, przeprowadzanej w latach 50-tych XX wieku. Tylko w wymiarze duchowym. Jest to zamykanie pewnych kanałów „na ślepo„.

Poniższe nagranie pochodzi z 2010 roku i jest z udziałem księdza egzorcysty Antoniego Zielińskiego. Jest to rytuał bardzo przypominający rytuały okultystyczne. Został nazwany „spoczynkiem w Duchu Świętym„. Według mnie, jest to po prostu jakaś specyficzna forma ni to medytacji, ni to hipnozy. A więc znowu mamy do czynienia z tą grzeszną medytacją, której księża tak radykalnie zabraniają 😉

Wstęp: Jarek Kefir

11 odpowiedzi »

 1. egzorcyzmy to wypedzanie innych demonow kosmicznych przez demony ksiezycowego yahwe ktore nauczyly sie krasc nam energie w miare bezstresowo chodz nie zawsze, analogia moglyby byc sepy odpedzajece sie nawzajem od zdobyczy np zdechlej antylopy, religia katolicka to wspolna inicjatywa yahwe i mandarynow zydochinskich sluzaca rozmiekczaniu twardych walecznych charakterow slowian murzynow i indian (wlacznie az do postawy tapczanowotelewizyjnych cip) ktore ulatwiloby nadchodzaca inwazje chinnskiej armi na bialasow w europie i stanach, resultatem 1000 letniej propagandy katolickiej sa prawie wszystkie przegrane wojny slowian w ciagu tego czasu wlaczajac powstania i zabory, takze resultatem katolicyzmu jest zgoda na przyjmowanie z usmiechem zydow pedalow i kolorowych ras nad wisle z poludnia i ze wschodu, katolicyzm pochwala i zacheca wrecz bicie zon przez ich panuf i flatcuf, chrzest zamyka czakry i pozwala yahwe i jego kompanom na natychmiastowy dostep do duszy dziecka tj ciala astralnego to sie poglebia z kazdym kolejnym niby niewinnym „tradycyjnym” rytualem jak komunia bierzmowanie slub kocmielny itd, katolicyzm czyli psychopata yahwe i jego bracia i siostry nieustannie zadaja nowych cial do golenia tzw owieczek z desperacji wyjezdzaja juz nawet po ciala do afryki i ameryki poludniowej, mlode pokolenie polakow juz nie chce tracic zycia na kleczenie i calowanie starych dziadow w sukienkach w penisy albo pierscienie iec jest szansa ze sekta yahwistow juz padnie do konca w ciagu paru lat, w wawie juz nawet wychodza na ulice przed metro i centra handlowe z desperacji, szkoda ze duda zostal prezydentem bo nie zniknie fundusz koscielny no ale coz wszystko krok po kroczku

  Lubię

 2. Normalnie jakbym robił dwupunkt lub synchronizację z ziemią i kosmosem. Tez się pada. Jak widać sami stosują to z czym walczą. Faryzeusze 🙂

  Lubię

  • Nauczył się prymitywny klecha (poziom jego wiedzy jest porównywalny z poziomem jego wypowiedzi) jednej z technik i co w tym najtragiczniejsze to to, że wprowadza tu aspekt duchowy i to w najwyższym tego słowa pojęciu.
   Widząc poczynania tego barana [określenie najłagodniejsze z możliwych], jestem wzburzona i jednocześnie bardzo zasmucona.
   To też świadczy o skali ciemnoty ludzi poddających się takim eksperymentom, po których nie zdają sobie sprawy z faktu, że bez odpowiednich zabezpieczeń, mogą sami sobie zafundować uszczerbki w polu elektromagnetycznym mózgu, lub co gorsze stać się rezydencją niechcianego bytu.

   Jadę pod ten kościół! 🙂
   Pewnie rzesze wiernych nabywają w kruchcie portrety tego debila, w cenie 50 pln za sztukę!
   Przeklinam, ale po raz pierwszy nie mam zamiaru przepraszać.

   NARODZIE W DOBIE TECHNOLOGII I DOSTĘPU DO WIEDZY! OBUDŹ SIĘ I NIE DAJ SOBIE ROBIĆ KRZYWDY PRZEZ TEGO RODZAJU PSYCHOPATÓW, JAK TEN KLECHA. KIM TRZEBA BYĆ, ŻEBY DAĆ WIERZENIE W SŁOWA TAK NISKIEJ OSOBOWOŚCI?
   Jeżeli uważacie, że mówię bzdury, to chociaż poczytajcie o technikach kontroli świadomości człowieka. I o niebezpieczeństwach z tym związanych. Zróbcie to, proszę, zanim czyjeś spocone łapy dotkną waszej głowy!
   Jeżeli choć jedna osoba zastanowi się przez chwilę, zanim podejdzie do tego typu ,,profesjonalisty” , będę bardzo szczęśliwa.

   Masz rację, Gmo. Czasami ręce opadają.
   Szkoda mi ludzi.
   Odnoszę wrażenie, że ciemne średniowiecze ma się dobrze w XXI wieku.
   Nadzieja w tym, że sprawcy tego stanu rzeczy mają coraz mniejszy poklask dla swoich egoistycznych zapędów, których celem nadrzędnym jest utrzymywanie ludzi w posłuszeństwie i nieświadomości.

   Lubię

 3. No bo jak nie wiadomo o co chodzi, no to chodzi tylko i wyłacznie o pieniądze wysysane z „ubogich na duchu” niewolników !

  Robię pewne tłumaczenie z radochą, bo na pohybel tej czy innej zarazy i gdzie sami zobaczycie w jaki prosty sposób załatwić należy tych wszelkiej maści szubrawców i blagierów od wieków wykorzystujących naiwność, ślepą wiarę i dobrodusznoćć ludzi.

  Oczywiście dobrowolnie pędzącymi fanatykami z ich wszelkimi „pasterzami” do przepaści nie ma co się przejmować, bo im wcześniej wyginą, to tym lepiej dla nas zdrowych na duchu i ciele ludziach i oczywiście dla Natury.

  Lubię

  • Dzięki, Nieustraszona, że pracujesz nad tym aby ludziom dać wiedzę. Niczego nie narzucać lecz dać możliwość wyboru, który jest owocem poszukiwań, weryfikacji i analiz.

   ,, Oczywiście dobrowolnie pędzącymi fanatykami z ich wszelkimi „pasterzami” do przepaści nie ma co się przejmować, …”

   Nie sądzę tak samo. Ci ludzie też powinni mieć wybór, a więc wiedzę, której ich się pozbawia. Czy to straceni ludzie tylko dlatego, że drogę którą im narzucono, uważają za jedyną? Oni są bezwolni. Ich umysły zamknięto na dostęp do wiedzy, dzięki której mogliby samodzielnie dokonywać wyborów. Ba! Celowo nie wpaja się samodzielności.
   To trudny i skomplikowany temat. Ktokolwiek i cokolwiek istnieje na tym świecie, czego jesteśmy świadomi, jest niepowtarzalne, celowe i wyjątkowe. Problem polega na tym, że nie pojmujemy sensu różnorodności, z której można wybierać – dokonywać wyborów – kreować siebie, a więc rzeczywistość. Tę wewnątrz nas, a poprzez nią świat zewnętrzny … .
   ,,Jak w niebie, tak i na ziemi.”
   Tyle, że niebo już jest w nas i czeka na odkrycie.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

  • Nie do końca jarzę, co mają znaczyć twoje, ghhfgh [dosyć pospolita ksywa], te dwa wrzuty pod artykułem Jarka.
   Piosenka Kukiza – sranie Mietka po delirce – ,,Mietki wszystkich krajów łączmy się!” – czy o to chodzi? A może rzecz w tym, że po polskim grillu, narżnięci Polacy mają każde imię tylko nie Mietek lub Mietka?
   Demotywator wartościowy, ale w zdjęciu.
   ,, I co ty na to?” – pyta swą miną Kukiz.

   Nie wiem co oznaczają JOW – y. Jak to zafunkcjonuje w praktyce?
   Nie słyszę w mediach, nawet tych normalnych. na czym to polega, czy świadomość społeczna jest przygotowana na wdrażanie nowych struktur
   Czy z 22% zejście na jednocyfrowe poparcie nie jest zmarnowaniem szansy? A może elektorat Kukiza to byli jedyni ludzie, którzy wskazywali drogę, jakiej on sam nie był w stanie dalej wyznaczać?
   Czy to nie było podniesienie ludzi z krzeseł, którym dalej nie powiedziano po co wstali? Ba! Mogli by i chcieli iść, tylko dokąd? Nie powiedział im tego Paweł Kukiz.
   A szkoda, bo Naród został ruszony. Szkoda, że ten zryw okazał się pięknym, samotnym wiatrem, gubiącym swoją siłę na ścianie lasu.
   To była piękna szansa na antysystemowość. Są dwa sposoby na obalenie struktur, które nie oddają tak łatwo władzy:
   Po pierwsze rewolucja, która najczęściej przelewa krew niewinnych
   Po drugie wejście w obecnie obowiązujące struktury władzy i niszczenie jej od środka.
   Czy się mylę? To następne z pytań, na które nie mam odpowiedzi.
   A może dochodzi do roszady sił politycznych, korzystnych?

   Lubię

 4. Poproszę o zachowanie poprawnej pisowni: ,,Polska”, a nie polska, ,,Kościół katolicki”, a nie kościół katolicki. Artykuł dobry, proszę tylko zachować gramatykę. Pozdrawiam serdecznie. P.S. jak widzi autor i jak nazywa złe duchy w swojej terminologii? Tzn, jak się odnosi autor do egzorcyzmów w Kościele katolickim i czym jest kwestia opętania dla autora? 🙂

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s