Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Dr Jack Wolfson: tegoroczna epidemia odry została wymyślona przez farmację i media

Dr Jack Wolfson: tegoroczna epidemia odry została wymyślona przez farmację i media

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,664,488 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Dr Jack Wolfson: tegoroczna epidemia odry została wymyślona przez farmację i media

szczepieniaPamiętacie tak zwaną „epidemię odry” z przełomu lat 2014 i 2015? Pamiętacie jak wtedy straszono i oskarżano przeciwników szczepień? Prawda na ten temat jak zwykle wyszła na jaw. W Walii (Wielka Brytania) laboratoryjnie potwierdzono jeden przypadek. Podobne machlojki socjotechniczne miały miejsce w Polsce i w USA.

W USA koncerny farmaceutyczne wespół z tzw. „sojuszniczymi mediami” również rozpętały odrową histerię. Tam wykreowano sztuczną, medialną epidemię odry w Disneylandzie – w jednym z parków rozrywki. Kłamstwo zdemaskował dr Jack Wolfson, którego potem straszono, m.in. śmiercią. Dowodzi to temu, że farmacja to nic innego jak zorganizowany, globalny kartel mafijny.

Osobnym faktem jest to, że szczepionka MMR ma zostać zastąpiona nowszą,. Więc trzeba było szybko zredukować zapasy w magazynach, wywołując masową, medialną histerię. Wiadomo że w TV co druga reklama to reklama suplementów produkowanych przez farmację bądź tabletek na ból także przez nią produkowanych.

Mało tego. W ciągu ostatnich miesięcy doszło do serii tajemniczych zgonów lekarzy z USA, którzy krytykowali szczepienia. Możecie przeczytać o tym w felietonie poniżej:
Tajemnicze zgony lekarzy krytykujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa

O sztucznie wykreowanej epidemii odry możesz przeczytać w poniższych artykułach:
Epidemia odry w Polsce to ogromne oszustwo koncernów! Chodzi o miliony zł zysków
Zwolennicy szczepień okłamują nas na każdym kroku. Poznaj kulisy manipulacji
Kartel farmaceutyczny „Glaxo Smith Kline” odpowiada za brutalną ofensywę propagandową wymierzoną w przeciwników szczepień
Niebezpieczne szczepienia: ukrywane fakty. Głos rozsądku ws. straszenia „epidemią odry”
Koncerny farmaceutyczne, zwolennicy szczepień i ich histeria podgrzewana przez media

szczepienia na odreWstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

____________________________________________________________

Porażka szczepionkowego polowania na czarownice

Cytuję: „Dr Jak Wolfson został oczyszczony ze wszystkich zarzutów praktykowania swojego prawa do wolności słowa w kwestii zagrożeń szczepionek i głupoty ślepego posłuszeństwa.

Po tym, jak kardiolog z Arizony, dr Jack Wolfson, mówił publicznie o potencjalnych zagrożeniach szczepionek w następstwie wymyślonej epidemii odry w Disneylandzie, został agresywnie zaatakowany przez szczepionkowo-przemysłowy kompleks medyczny, który regularnie oskarża każdego, kto kwestionuje szczepienia.

To wszystko jest częścią wysiłków, aby zniszczyć wiarygodność lekarza i odebrać mu prawo do wykonywania zawodu. Chodzi o to, że jeśli wystarczająco agresji będzie skierowanej przeciwko takim odważnym osobom, to potem wszyscy inni lekarze, którzy byli świadkami szkodliwych skutków szczepionek, zdecydują się na milczenie. Dr Wolfson stał się ofiarą oszczerczej kampanii prowadzonej przez media głównego nurtu oraz pogróżek od trolli.

Podobnie jak wielu lekarzom, którzy mówią prawdę o skutkach ubocznych szczepionek, doktorowi Wolfsonowi grożono użyciem przemocy, a nawet śmiercią. Ten sam przemysł, który stosuje przemoc wobec dzieci w postaci toksycznych szczepionek, jest również dobrze znany z organizowania przemocy wobec lekarzy, którzy usiłują chronić te dzieci.

Pozdrawiamy dra Wolfsona za odwagę i wytrwałość w mówieniu prawdy, nawet w obliczu panicznego ataku ze strony tłumu fanatyków szczepień. Fakt, iż został on tak agresywnie zaatakowany jest jedynie kolejnym dowodem na to, że przemysł szczepionkowy jest jak domek z kart, zbudowany na urojeniach medycznych i mentalności „naukowego motłochu” zamiast naukowej prawdy.

Kilka cytatów z wypowiedzi dra Wolfsona, m.in. o szczepionkach:

Jako ojciec, lekarz i człowiek, boli mnie myśl o każdym chorym dziecku. Ale nie zamierzam narażać życia mojego dziecka na ryzyko, aby teoretycznie uchronić inne dziecko.”

Formaldehyd, który jest składnikiem szczepionek, jest związany z białaczką (…) Znowu boli mnie to, że rodzice są takimi ignorantami, aby pozwalać ich dzieciom na jedzenie, picie, kąpiel i noszenie tych chemikaliów. Jednak nie ma nic gorszego, niż wstrzykiwanie tych trucizn bezpośrednio do organizmu.”

Zadaniem numer jeden każdego rodzica jest ochrona ich dzieci. Moja żona jadła czyste organiczne Paleo w czasie ciąży. Mieliśmy poród domowy, dziecko karmione piersią przez trzy lata i spaliśmy w jednym łóżku z naszymi dziećmi. Unikamy niebezpiecznych produktów gospodarstwa domowego.”

Nie ma szans, abyśmy wstrzykiwali im znane substancje rakotwórcze oraz aktywatory układu immunologicznego, dokładnie te same toksyny, które staramy się uniknąć w życiu. Przecież mówimy tu o rtęci, aluminium, formaldehydzie, antybiotykach, tkankach z abortowanych płodów ludzkich, tkankach zwierzęcych, glikolu etylenowym itp Wszystko po to, aby zapobiec wirusom, takim jak odra i ospa wietrzna.. Ospa wietrzna!”

Źródło:NIE dla szczepień” na FB


6 komentarzy

 1. Dorota pisze:

  htps://jonrappoport.wordpress.com/2015/07/31/bombshell-cdc-destroyed-vaccine-documents-congressman-reveals/t o aferze ze szczepionkami na szczescie robi sie coraz glosniej,warto przeczytac (link powyzej) jakie dowody na szkodliwosc tego dranstwa przedstawil senator w kongresie amerykanskim pare dni temu.Po prostu wszelkie raporty o skutkach ubocznych niszczono i to gdzie? W CDC czyli panstwowej instytucji,cos w rodzaju naszego sanepidu.

  Lubię

 2. pp pisze:

  Wipler?Jakoś to tego Pana to nie mam szacunku.

  Lubię

 3. nieustraszona pisze:

  Oszukańcze z założenia wszelkie polisy „ubezpieczeniowe” na czele z ubezpieczeniem na „życie” rozpracowałam już dawno, ale wtedy jeszcze nie zadawałam sobie z tego sprawy, że są one też częścią „państwowych” czyli złodziejskich struktur mafijnych kontrolowanych przez żydomasonów, których to w końcu po kolei diabli biorą !

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Przelomowy-wyrok-sadu-polisolokaty-niewiarygodnie-oszukancze-7270243.html

  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/

  Lubię

 4. gmo zabija pisze:

  depoplacja naiwnych bialasow przez ksiezycowych najezcow zydomongolskich trwa na dobre

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: