Afery

Kto zabił Kulczyka?! [2] Nowe fakty są szokujące!

Kto zabił Jana Kulczyka?! Nowe fakty są szokujące! Czy dopadł go „seryjny samobójca„? Czy został on zamordowany?

kulczyk nie żyjeNowa porcja wiadomości o zmarłym w tajemniczych okolicznościach Janie Kulczyku. Nie zaskoczyła mnie narracja prorządowych mediów. Otóż umiera jakaś wyjątkowa ….., wybitny szkodnik, np Mazowiecki. W mediach alternatywnych podnosi się wrzawa. I narracja mediów prorządowych jest zawsze taka sama: „Przestańcie jebane prawackie oszołomy znęcać się nad trupem, uszanujcie śmierć bądź co bądź wielkiego Polaka!„. Otóż nie. Do ideologii prawicowej jest mi naprawdę daleko. Podzielam też opinię, że zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje mówić o Janie Kulczyku albo w ogóle, albo źle.

Tych, którzy nie czytali moich poprzednich artykułów o tajemniczej śmierci Jana Kulczyka – zapraszam do przeczytania:
Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”. Czy został on zamordowany przez seryjnego samobójcę?
Tajemnicze interesy i tajemnicza śmierć Jana Kulczyka

Wszystkie argumenty o tajemniczej śmierci (zabójstwie?) Jana Kulczyka, wymienię w podpunktach:

1. Po co tak naprawdę Jan Kulczyk pojechał do Wiednia?

Pierwsza informacja jaka gruchnęła wczoraj na temat śmierci Kulczyka to taka, że zmarł on w wyniku powikłań po drobnej operacji kardiologicznej. Miał on jeszcze tego samego dnia zostać wypisany ze szpitala. Oficjalna przyczyna zgonu Kulczyka to zator płucno-żylny. Kulczyk nie leczył się w luksusowej klinice, jak na oligarchę przystało. Leczył się w publicznym szpitalu w Wiedniu – Allgemeinen Krankenhaus (AKH). Jednak nie to jest najważniejsze w tej sprawie.

Otóż zagraniczne media i zagraniczne agencje informacyjne często podają dużo więcej wiadomości niż te polskie, prorządowe. Po co ludek nad Wisłą pod zarządem brukselskim, a de facto berlińskim, ma się stresować? Otóż rozmówca zagranicznej agencji informacyjnej AFP, przyjaciel Kulczyka, zdradza:

Jan Kulczyk pojechał do wiedeńskiego szpitala, by poddać się innowacyjnym badaniom przesiewowym w kierunku raka. Rok temu w Nowym Jorku przeszedł operację prostaty.

Więc po co pojechał Kulczyk do Wiednia? po to, by wykonano na nim drobną operację kariologiczną, czy może w celu badań przesiewowych na raka? To jest fundamentalna rozbieżność i gdyby takie coś zdarzyło się w cywilizowanym kraju, to media miałyby używanie przez kilka miesięcy. Możecie o tym poczytać tutaj (link). Dziennikarz śledczy TVN24, Robert Zieliński zasugerował, że oficjalna wersja tego co się stało, jest bzdurą. Gdy usłyszał słowa, że w Wiedniu Jan Kulczyk miał „niewielką operację kardiologiczną” Zieliński odpowiedział krótko:
Nie.

2. Jan Kulczyk i afera taśmowa

Pamiętajmy, że najwięcej taśm w aferze taśmowej było zgromadzonych nie na polityków z Platformy. Oni są tylko marionetkami, nędznymi wykonawcami, to chłoptasie na posyłki. Najwięcej taśm w aferze taśmowej było zgromadzonych na Jana Kulczyka. I nie było ich kilkanaście, jak podają media, a kilkadziesiąt. I dalej: od kilku tygodni na tak zwanym „mieście” chodzą słuchy, że jesień będzie naprawdę gorącym okresem w polskiej polityce.

To właśnie wtedy grupa osób, którą ja nazywam „tajemniczą organizacją„, ma ujawnić kompromitujące i szokujące taśmy. Przecież najważniejsze taśmy wciąż nie ujrzały światła dziennego. To, co zaprezentowano nam w zeszłym roku, to zaledwie przysłowiowe popłuczyny. Również Zbigniew Stonoga był tak przerażony tym, co znalazł w kupionych „na mieście” taśmach, że nie opublikował niczego istotnego. Po prostu postraszył ich, że te taśmy ma, i teraz jest nietykalny.

Mówiło się, że podczas jesiennego wyciekania taśm, głównym chłopcem do bicia miał być Jan Kulczyk. Jednak teraz Kulczyk nie żyje, albo.. Sami się domyślcie. Na jednym z tegorocznych wystąpień biznesowych Kulczyk wystąpił z płomiennym apelem do polskich oligarchów, by ratować upadającą i zdegenerowaną Platformę Obywatelską. Reszta oligarchów natomiast powiedziała, że Platforma już de facto nie istnieje, i że trzeba będzie zabiegać o przychylność nowej władzy. Możecie przeczytać o tym tutaj (link).

3. Śmierć Jana Kulczyka, korporacja chemiczna Ciech S.A. i zbrodnicze macki Moskwy

Korporacja chemiczna Ciech S.A. należy do jednej z największych tego typu firm. Logiczne jest to, że taka firma potrzebuje ogromnych ilości surowców i energii. Ciech S.A. importował olbrzymie ilości gazu od rosyjskiego Gazpromu. Jednak Ciech S.A. zaczął rozważać zakup gazu ziemnego z innych źródeł, np z Emiratów Arabskich czy Iranu przez terminal gazowy w Świnoujściu. Nota bene, firma budująca terminal mająca kontakty z Rosjanami, wciąż opóźnia oddanie go do użytku i żąda od Polski kolejnych sum pieniędzy.

Kulczyk posiadał pakiet kontrolny korporacji Ciech S.A. w ilości 51,14%. O tę korporację i udziały w niej, od lat walczyli Rosjanie. Również utrata tak ważnego importera gazu ziemnego oznaczałaby bankructwo Gazpromu i kto wie, może nawet zapaść rosyjskiej gospodarki. W końcu Gazprom jest w tragicznej sytuacji finansowej, ropa i gaz tanieją, lada moment swój rynek otworzy Iran, co wzmocni spadek cen. Dodatkowo Gazpromowi nie wyszedł mający dać dodatkowy zastrzyk gotówki kontrakt z Chinami. Chiny wolą bowiem kupować gaz od Emiratów Arabskich i niedługo od Iranu.

Tak więc mamy tutaj do czynienia z międzynarodową układanką, w której Rosja, zwana też „rosyjskim więzieniem narodów” gra o swoje przetrwanie. Śmierć Jana Kulczyka jest tutaj jednym z wielu elementów globalnej układanki. Myślał, że jest już nietykalny poprzez swój majątek, powiązania i wpływy. Tymczasem sprzątnął go ktoś znacznie potężniejszy. To tak jak na podwórku. Na osiedlowego osiłka zawsze znajdzie się większy osiłek który go załatwi. A tego większego osiłka może załatwić prawdziwa mafia. A tę prawdziwą mafię może z kolei załatwić jeszcze większa mafia, np rząd czy takie WSI. O Ciech S.A., tajemniczej śmierci Jana Kulczyka i powiązaniach z Rosją, możecie poczytać tutaj (link).

4. Tajemnicza śmierć Jana Kulczyka i teorie spiskowe

Nie traktujcie tego podpunktu w pełni serio 😉 Pierwsza przesłanka to co najmniej zastanawiające miasto Wiedeń. W mieście tym działo się mnóstwo dziwnych i niewyjaśnionych rzeczy. Również tych związanych z dawnym życiem Jana Kulczyka. To tu mają się krzyżować szlaki wielu służb specjalnych z całego świata. To w Wiedniu zginął Jeremiasz Barański – mafiozo o pseudonimie „Baranina„. To również w Wiedniu „popełnił samobójstwo” zięć rosyjskiego watażki z Czeczeni, Nazarbajewa. No i tam zginął Jan Kulczyk.

O Wiedniu i tajemniczych rzeczach dziejących się w tym mieście, głośno było jeszcze przed drugą wojną światową:

Cytuję: „Lekarz Pierwszego Marszałka Polski i Wodza Polski też był z Wiednia przez co można było sfałszować sekcję zwłok i o czym wiedziała Lwowska Polska Elita prawdziwa elita, że Józef Piłsudski został otruty – świadka pierwszego otrucia zamordowano doktor Eugenię Lewicką też przez otrucie. Wmawiano opinii publicznej, że Eugenia Lewicka otruła się z niespełnionej miłości – tak jakby była jedyna w życiu Ziuka. A zmarłemu 29.07.2015 bogaczowi spodobało się przywłaszczenie pseudonimu „Tajfun” historii z nie swoich korzeni, a we Wiedniu nikt tego nie sprawdza. Nie była to jedyna przywłaszczona przez niego rzecz.”
(Źródło nieznane, nie jestem w stanie ustalić źródła za pomocą wyszukiwarki)

Inna teoria spiskowa czy też hipoteza głosi, że Jan Kulczyk wcale nie zginął w Wiedniu. Kulczyk miał przejść operację plastyczną, zmianę tożsamości, w strachu przed odpowiedzialnością karną. Sfingował więc on własną śmierć, i teraz pod innym nazwiskiem i wyglądem, wypoczywa gdzieś na Karaibach, i steruje zakulisowo biznesem za pomocą swojego syna, Sebastiana Kulczyka. Wszak Kulczyk sam o sobie w jednym z prasowych wywiadów, mówił:

Jaki dar dostał pan od Boga?
Wiem, kiedy wstać i wyjść. Tak było nie tylko z Wartą i Orlenem.

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić, poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

13 odpowiedzi »

 1. Przecież specjalnie przekazała, że zszedł niepokonany. Nie ma go w trumnie itp.
  Dominika Kulczyk – przemówienie na pogrzebie ojca

 2. Z tego co gdzieś słyszałem to córkaKulczyka na pogrzebie ojca nie wyglądała na specjalnie zrozpaczoną, więc bardzo możliwe, że to było oszustwo i Kulczyk siedzi sobie gdzieś na jakieś rajskiej wyspie i się śmieje z nas.

 3. Jakie tajemnicze i pelne lewych interesow zycie taka smierc rownie tajemnicza bo przeciez swiadkowie nigdy nie byli postrzegani jako czlonkowie mafii polskiej mozna zatem powiedziec iz jednego zlodzieja i kombinatora mniej tylko szkoda ze norod polski na tych lewych interesach stracil przyszlosc pieniadze i niekiedy zycie po to by decydentom zylo sie jak za czasow Rzymskiej rozpusty.

 4. Czy ktoś widział trupa powyższego ? Może jest to cos jak wcześniej / bez kamer wylot całej smietanki Polskich desydentow 2010 vide Prezydent /. Wybor na papierza Polaka JPII , jest celowym zagraniem pod polska publiczkę . Jego działanie jest zaplanowane przez … Tutaj cos co mowi ze nie interesujesz się swoim życiem i swoich bliskich , a co Ciebie sklonilo do zainteresowania ? nagle tak ? Wracam do Kulczyka , ze co zapragnal spokoju na stare lata i w ten sposób się wycofaf , aby korzystać z ukrytego majątku w rajach podatkowych .

 5. Jest to nastepny polityczny mord putina – ostatni mord tego typu to zamordowanie francuza, Christope de Margerie, szefa Totalu – w bardzo dziwnych okolicznosciach tak typowych dla kagebowskich mrdercow. Prywatny samolot de Margerie, zostal uderzony przy starcie przez plug odsniezajacy na lotnisku wnukowo. Ksiazkowy przyklad barbarzynskich metod rosyjskich. Lista morderstw putina jest niezwylke dluga. Ale coz te polityczne mordy osiagnely NIC – rosja wdalszym ciagu rozpada sie I tego procesu NIKT I NIC NIE ZATRZYMA – w gore serca!!!

 6. za PO ginie lepper petel kulczyk nie pamietam zeby za pis ktos ginal podstepnie moze sie myle papala zginal podczas pisu ? moze mi ktos madrzejszy objasni

  • Nie masz bana ani moderacji, więc nie testuj wordpressowego matrixa 😉 Czy jakiś Twój komentarz się nie ukazał? Może filtr antyspamowy Akismet zaklasyfikował go jako spam, zdarzają się pomyłki, pozdro 🙂

 7. Jarku, „albo w ogóle, albo źle”, to jest najlepsza odpowiedź na informacje z tych jebanych medii. Teraz zajmijmy się sprawami ważniejszymi. Prawda?

  • ,,Teraz zajmijmy się sprawami ważniejszymi. Prawda?”

   To najmądrzejszy postulat, prośba, życzenie, jakie powinno zamknąć ten sztucznie nadmuchiwany szum wokół Kulczyka. Czy plotkowanie, spuszczanie się nad jakimś słowem ,,Nie” albo ,,tak”, tworzenie dziesiątek wersji w entuzjastycznym uniesieniu to wszystko na co nas stać?
   Czy rozkminianie śmierci Kulczyka na tysiąc teorii spiskowych i tworzenie od kilku dni następnych odcinków serialu zgodnie z modą na sukces w oglądalności czyni nas lepszymi, mądrzejszymi, wolniejszymi?
   Czy pan Kulczyk tak doniośle przysłużył się Ojczyźnie, że cały naród szlocha w rozpaczy po stracie wybitnego męża stanu, próbuje odnaleźć przyczynę – winowajcę i uczynić wszystko aby została wymierzona sprawiedliwość?
   Czy tak jest w istocie? Nie wiem. Może ktoś wie więcej.

   Co zrobimy z tymi ogłupiającymi nas informacjami?
   Czy wyciągniemy wnioski, wprowadzimy w działania, które polepszą nasz byt? Jakoś nie widzę tu celowości i sensu wleczenia tego tematu w nieskończoność.
   No, chyba, że istnieje społeczne zapotrzebowanie na tego rodzaju blablanie. Ale od tego są zsypy w postaci TVN, POLSAT etc. i dziesiątki brukowców wychodzących na przeciw mizernym oczekiwaniom ludzi, którzy żywią się ściekową papką medialną.
   To w tych mediach, będących na usługach Waszyngtonu i Berlina co chwilę serwuje się tematy zastępcze, utrzymując ludzi na poziomie owiec i baranów, ażeby nie obrażać zwierząt, na poziomie istot nie myślących.

   Ten blog i jego Admin nie kieruje się takimi niskimi pobudkami. Wręcz przeciwnie. Dostarcza mądrej, często ukrywanej, wiedzy, poszerza horyzonty myślowe, pomaga odnaleźć swój indywidualny cel i drogę. A przede wszystkim wskazuje na obumierającą we współczesnym człowieku funkcję, a mianowicie samodzielne myślenie, analizowanie, definiowanie i poprzez to umiejętne wpływanie na swój światopogląd i otaczającą rzeczywistość.

   Serdecznie pozdrawiam.

 8. lol:)ci psudo bogacze mysla ze beda zyc wiecxnir i szczeliwie:))ze jakies pseudo zabiegi ocala ch od smierci:))ale smierc to nic innego jak zmiana:)kazdego dnia umieramy i sie rodzimy na nowo:))

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.