Afery

Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”

Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”. Czy został on zamordowany przez seryjnego samobójcę?

Kulczyk nie żyjeW nocy 29 lipca 2015 roku zmarł Jan Kulczyk, najbogatszy z Polaków. Zmarł on w Wiedniu, podczas niewielkiego zabiegu kardiologicznego. Jeszcze dziś miał zostać wypisany do domu, miał wiele planów na najbliższe dni. Jego kartelem pokieruje teraz jego syn, Sebastian, możliwa jest też rodzinna kłótnia o schedę po nim. Jan Kulczyk był wymieniany obok Olechowskiego i Tymochowicza jako „wajhowy„. Kim są owi „wajhowi„?

Są to dyskretnie i zakulisowo działające osoby, które uaktywniają się w kluczowych dla kraju momentach, a potem odsuwają w cień. Tymochowicz stworzył takie byty polityczne jak: Samoobrona, Platforma Obywatelska, Ruch Palikota, Nowoczesna PL, Zbigniewa Stonogę. Olechowski był z kolei przy tworzeniu PO a teraz – Nowoczesna PL. Olechowski to reprezentant Polski w bycie, którego nawet oficjalne media (Niezalezna.pl, Onet, Wyborcza) nazywają rządem światowym – w Klubie Bilderberg.

Na mieście mówią, że to tak naprawdę Jan Kulczyk razem ze swoimi wajhowymi rządził całym krajem. Miał na wszystkich kompromitujące kwity i nagrania, i praktycznie nic w kraju nie mogło się zadziać bez jego przyzwolenia, zgody czy choćby wiedzy. Nawet robotnik budujący drogę gminną koło Pcimia Dolnego za pieniądze Skarbu Państwa, nie mógł pierdnąć ani wypić jabola podczas pracy bez jego wiedzy.

Za rządów PiSu wokół Jana Kulczyka zaczęło się robić bardzo gorąco. Zniknął on z „salonów„, de facto musiał się ewakuować do Wielkiej Brytanii. Jego życiem i coraz liczniejszymi aferami z jego udziałem zaczęły się interesować brukowce. Zaś zwycięstwo Platformy Obywatelskiej po genialnej pod względem socjotechnicznym kampanii, umożliwiło Kulczykowi huczny powrót.

Miesiąc temu Kulczyk został odznaczony jakimś śmieciowym krzyżem zasług przez odchodzącego w odmętach szaleństwa prezydenta Komorowskiego. Przepraszam że piszę o tych ważnych odznaczeniach państwowych jako „odznaczeniach śmieciowych„. Ale sama PO przez prawie dekadę rządów do tego doprowadziła. Bowiem niedługo MZS ma odznaczyć kolejnym państwowym odznaczeniem szefa niezwykle destrukcyjnej, nie płacącej podatków korporacji. Czyli Jeronimo Martins, obsługującej sieć sklepów „Biedronka„.

Wiele wskazuje na to, że śmierć Jana Kulczyka nie była przypadkowa. Czy jego także dorwał „seryjny samobójca„, bo wiedział coś, co mogło zatopić naprawdę grube, światowe ryby? Z Merkel, Hollande i Putinem na czele? Wiele poszlak wskazuje na to, że został on sprzątnięty przez potężniejszych od siebie. Kulczyk był zamieszany w rozliczne afery, m.in. aferę Orlenu, a także niedawną aferę taśmową. Już od pamiętnego 1981 roku robił interesy z ludźmi władzy, trwające po dziś dzień.

Uczestniczył on w dzikiej prywatyzacji zapoczątkowanej przez Balcerowicza i Petru, a nakazanej przez największą światową grubą rybę – bankiera Sachsa. Plan Balcerowicza był tak naprawdę neoliberalnym planem Sachsa, i był to zwyczajny złodziejski rajd na w miarę dobrze prosperujący kraj przemysłowy. Jan Kulczyk robił także interesy tam, gdzie w grę wchodziły inwestycje rządowe.

Z pewnością był on człowiekiem, który wiedział bardzo dużo. I to nie tylko o naszej polskiej republice bananowej, która tak naprawdę mało kogo obchodzi. Ale także o tym, co dzieje się na arenie międzynarodowej. A ostatnio dzieje się bardzo dużo, szczególnie na linii Paryż – Berlin – Moskwa. Poza tym: jeśli znacie język angielski i umiecie szybko i sprawnie przeszukiwać internet.. To prześledźcie doniesienia prasowe z ostatnich kilku lat o śmierciach bankierów, finansistów, polityków. I połączcie to w jedną całość.

Również „na mieście” chodziły słuchy, że wiele taśm miało zostać opublikowanych tuż przed wyborami. Prawdą jest to, że w dotychczasowej aferze taśmowej ujawniono nam, maluczkim, zaledwie ułamek wiedzy. Najbardziej kompromitujące taśmy, mogące wręcz doprowadzić do destabilizacji państwa, wciąż czekają aż jakaś „tajemnicza organizacja” zdecyduje się na ich upublicznienie. Nawet Zbigniew Stonoga bał się te materiały opublikować, choć to co opublikował, doprowadziło do upadku marionetkowy rząd Kopacz.

Portal niezależna.pl (link tutaj) podaje, że taśm kelnerów z udziałem Jana Kulczyka było kilkanaście:

– Jan Kulczyk, Sławomir Nowak (b. minister transportu), Jacek Krawiec (prezes PKN Orlen), Piotr Wawrzynowicz;
– Jan Kulczyk, Paweł Graś (b. rzecznik b. premiera Donalda Tuska);
– Jan Kulczyk, Jan Krzysztof Bielecki (szef doradców b. premiera Donalda Tuska);
– Jan Kulczyk, Radosław Sikorski (ówczesny szef MSZ, obecnie marszałek sejmu);
– Jan Kulczyk, Paweł Tamborski (ówczesny wiceminister skarbu);
– Jan Kulczyk, Krzysztof Kwiatkowski (prezes NIK);
– Jan Kulczyk, Andrzej Biernat (minister sportu);
– Jan Kulczyk, Jerzy Kurella (ówczesny członek zarządu PGNiG);
– Jan Kulczyk, Aleksander Kwaśniewski (b. prezydent).
Źródło: niezalezna.pl, link powyżej

Tymczasem tych taśm z udziałem Jana Kulczyka było nie kilkanaście, a kilkadziesiąt. To na Kulczyka było najwięcej materiałów, a pomimo to żaden nie ujrzał światła dziennego. Obecnie koło zamachowe życia znów zatoczyło pełen okrąg jeśli chodzi o polska politykę. Znamienna była wypowiedź Józefa Oleksego sprzed lat: „To dobry znak, bo za czasów PiS, kiedy panowała atmosfera prawdziwej grozy, [Kulczyk] był przecież pod pręgierzem. Nie ma co udawać, bo zmiana rządu [na PO] wyraźnie poprawiła atmosferę.” Teraz partia przeciwników neoliberalnych postkomunistów – PiS – ma 49% poparcia i może rządzić samodzielnie.

Już wkrótce pierwsze prywatne samoloty mogą zacząć startować masowo startować z Okęcia. Główny sprawca zła i zamieszania, Donald Tusk, już uciekł z tonącego okrętu o nazwie Polska. Unijni kacykowie w zamian za „zasługi„, dali mu stanowisko prezydenta Europy na dwa lata. Jego głównym zadaniem jest teraz robienie obciachu, wpadek i bycie utrapieniem dla poważnych, europejskich graczy. Jego żona już szykuje się do wyjazdu z Polski.

jan kulczyk nie żyjeJan Kulczyk zmarł w nocy. Według tradycji ezoterycznej, w porze nocnej umierają najbardziej „ciemni” ludzie. Ten człowiek (Kulczyk) wyrósł na kontaktach z PRL i ZSRR. Szedł ku karierze po trupach. Można więc powiedzieć, że nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Został sprzątnięty przez potężniejszych od siebie bo wiedział za dużo. Ale i na tych potężniejszych też przyjdzie czas. Np Rockefeller żyje 97 lat i miał 5 przeszczep serca. A potem? Potem ciemna, mroczna niewiadoma, niepewność tego, co jest po tej drugiej stronie.. Potem: „A kornik napisze twój uładzony życiorys„, panie Kulczyk. I na co mu teraz jego pieniądze, władza i wpływy?

Słońce tego świata świeci jednakowo i dla biednych i dla bogatych, i dla sprawiedliwych i dla drani. Śmierć jest tak samo demokratyczna i oportunistyczna.Nie interesuje jej status, majątek, wpływy, władza. Jednoczy ona wszystkich. Sprowadza do identycznego poziomu zarówno imperatora przed którym drżał cały świat, jak i nędzarza pracującego na umowie śmieciowej. Można by powiedzieć: Kulczyk, człowiecze, puchu marny.. I na co Ci to było? Co się teraz stanie z Twoją duszą? To wielka niewiadoma, ale każdy z nas kiedyś pozna odpowiedź.

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić, poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

28 odpowiedzi »

 1. Jarku, ale news! O ja pierdziele, to te wszystkie Skurwysyny już padają? Rockefellery, rothshildy… To teraz będzie się działo, hihi. Podczas zabiegu, może jakieś nowe serduszko nie zadziałało mu, hihi. Bo młodość, młodość, haha! Tego się nie da odwrócić 🙂 Swieczka hujowi na grub, niech ma!!! Celowo, bez polskich liter… Serdecznie Cię pozdrawiam Jarku.

  Polubienie

 2. Sądzę że Kulczyka wyeliminowano bo kozaczył, może myślał że jest już nietykalny a są jednak dużo bogatsi od niego. Tylko grubsza szycha zabije inną szychę 😉

  Polubienie

 3. No i elegancko….
  Tak czytając teraz te newsy o zgonach tych jednookich świetlików, nasuwa mi się scena umierania Voldemorta 😛
  To co z niego zostawało, nie idzie określić nawet mianem zużytego naskórka 😀

  Z Kulczykiem (i przytoczoną wcześniej grupą osobników) jak widać było podobnie….

  Polubienie

 4. Lub zmienil imie nazwisko twarz (moze plec) i bedzie patrzyl na to co o nim wyplynie na swiatlo dzienne jako zupelnie inna osoba… a co nie stac go?

  Polubienie

  • A tutaj Kulczyk sam o sobie – bardzo znamienne słowa w kontekście tego co piszesz 😉

   Cytuję: ”
   -Jaki dar dostał od Boga?
   Wiem, kiedy wstać i wyjść. Tak było nie tylko z Wartą i Orlenem.”

   Polubienie

 5. „Tak przynajmniej uważano do tej pory. Jednak przyjaciel inwestora podaje zupełnie inną od oficjalnej przyczynę pobytu Kulczyka w klinice. – Pojechał do wiedeńskiego szpitala, by poddać się innowacyjnym badaniom przesiewowym w kierunku raka. Rok temu w Nowym Jorku przeszedł operację prostaty – powiedział agencji AFP niewymieniony z nazwiska mężczyzna.”

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/przyczyny-smierci-kulczyka-ktora-jest-prawdziwa-,artykuly,562516.html

  Polubienie

 6. Macie tutaj cały worek teorii spiskowych z internetów, nie dziękujcie xD 😀

  To poniższe najważniejsze:

  https://twitter.com/BalliMarzec/status/626308882474889216

  Polubienie

 7. „Zaś dziennikarz śledczy TVN24 Robert Zieliński sugeruje, że oficjalna wersja wydarzeń nie jest prawdziwa. Na uwagę, że w Wiedniu Jan Kulczyk miał „drobny zabieg kardiologiczny” Zieliński odparł krótko:
  -Nie.
  Ciekawe, jak się rozwinie jego teza.

  (…)

  „Zmarł Jan Kulczyk i, jak mówię, najgorsza rzecz, jaką możemy teraz zrobić, to zacząć coś pleść na temat przemijania i ludzkich losów. Pamiętajmy: samoloty z prezydentami na pokładzie nie spadają, a jeśli ktoś ma ambicje, żeby być jednym z najbogatszych ludzi na świecie, to nie po to, by w wieku 65 lat zejść na skutek komplikacji pooperacyjnych, jak jakiś Nowak, czy Nowakowa. Miejmy więc dziś oczy i uszy szeroko otwarte.”.

  (…)

  „Koledzy przynieśli do redakcji taką opowieść, z kilku pewnych źródeł, jak na posiedzeniu polskich biznesmenów Jan Kulczyk wystąpil z płomiennym apelem o ratowanie Platformy. Okazało się, że w tym gronie ludzi, których potocznie nazywało się oligarchami, zdecydowana wiekszość stwierdziła, że Platformy w ogóle nie ma. Po co ratować? Trzeba się zastanawiać, jak zawalczyć o przychylność przyszłej władzy.”.

  (…)

  Jesień ma więc upłynąć pod znakiem odpalania kolejnych podsłuchanych rozmów. Nieoficjalnie mówi się, że podczas kampanii rolę chłopca do bicia dla polityków PiS ma pełnić najbogatszy Polak – Jan Kulczyk. Specjaliści od mediów ochraniający Kulczyka czekają na koniec wakacji równie niecierpliwie co marszałek Edward Rydz-Śmigły na kampanię wrześniową 1939 roku.”.

  (…)

  Istnieje też bardziej barwna teoria. Oto Kulczyk miałby sfingować swoją śmierć, zmienić nazwisko i wygląd, pozostawić majatek synowi w zarząd, a samemu opalać się na Karaibach z drinkiem w dłoni. Kto chce – niech wierzy.

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/elig/pierwsza-smiertelna-ofiara-afery-tasmowej

  Polubienie

 8. Ale się będzie działo jesienią! Oby tylko do wojny nie doszło..

  „Na odpalenie czekają jeszcze rozmowy Kulczyka ze Sławomirem Nowakiem (b. minister transportu), Jackiem Krawcem (prezes PKN Orlen), Piotrem Wawrzynowiczem, oraz z Pawłem Grasiem (b. rzecznik b. premiera Donalda Tuska), z Janem Krzysztofem Bieleckim (szef doradców b. premiera Donalda Tuska), Radosławem Sikorskim (ówczesny szef MSZ), Pawełem Tamborskim (ówczesny wiceminister skarbu), Krzysztofem Kwiatkowskim (prezes NIK), borykającym się z CBA Andrzejem Biernatem (ówczesny minister sportu), a także z Aleksandrem Kwaśniewskim. Jest więc tego w kolejce bardzo dużo i nie wiadomo co naopowiadał Jan Kulczyk w trakcie tych spotkań. Wiadomo za to, że jego nagła śmierć spowoduje, że nie będzie już mógł składać żadnych zeznań i to może być na rękę wielu osobom.”

  Polubienie

 9. Wszyscy jesteście STRASZNI!!
  O zmarłym tak mowić,o drugim człowieku tak mowić!!
  Wszystkich was dopadnie smierć. J żuć kamień jesli jesteś bez winy cwaniaku.
  Obrzydliwe jest to jak ludzie reagują ,jak sa zazdrośni. Nie wiadomo jakby postępowali w podobnych sytuacjach.
  Poprostu obrzydlistwo jak widze jak strasznie psioczycie na drugiego człowieka.
  J to juz po śmierci. Dobrze ,ze go to nie interesowało i niech śpi w pokoju.💐

  Polubienie

 10. Też przerażają mnie emocje, jakie wyczytuję z Waszych komentarzy.
  Pojęcie zła i dobra to tylko projekcja ocen, których ktoś kiedyś nas nauczył. Po części nawet nie wiadomo kto.
  Żadne wydarzenia ani żadne emocje nie zakłócą harmonii świata w dłuższej perspektywie. Natomiast wyzwalanie w sobie negatywnych emocji, zawiść czy radość z czyjegoś nieszczęścia są pierwszym krokiem do tego, by obudzić drzemiące w nas demony. Wszak mawiało się kiedyś: nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku.

  W mojej ocenie postać pana Kulczyka jest wielce kontrowersyjna. Ale spokój daje mi świadomość, że w wielu sytuacjach zachowałbym się zupełnie inaczej niż on.
  Pewnie dlatego on umarł bogaczem, a ja umrę nędzarzem 🙂

  Wskutek tego wydarzenia ilość zła i dobra na świecie nie uległa zmianie. Energia nie niknie, tylko zmienia postać. Pokój wszystkim.

  Polubienie

 11. „Złego diabli nie porwą” , bo skąd możecie wiedzieć czy się tak stało czy też nie i ten „trup” po odegraniu swojej „roli” śmieje się w głos z naiwniaków, którym w ten sposób odwraca się uwagę od ich najważniejszych spraw dziejących się pod ich nosem, bo to „wychodzą” z pejsatych drukarni jakieś nowe ustawy czy raczej ustawki dla „ludu” typu in vitro czy dopierdalaczy, itp.

  Szkoda czasu i atłasu na te telepierdoły wraz z elektronicznymi mendiami i papier zeitungowy.

  Polubienie

 12. „Jesteś tu? Bo płaczemy. Nie płaczcie. Nie ma mnie tu, nie płaczcie. Tu mnie nie ma. Zszedłem ze sceny niepokonany. Bo przecież największą klęską jest nie wyciągać wniosków ze zwycięstw. A geniusz nie polega na tym, że wie się więcej, tylko że wie się wcześniej (…) Nie płaczcie nad moją trumną. Nie płaczcie. Nie ma mnie tu.”
  zastanawiające…

  Polubienie

 13. KULCZYK przecież żyje i ma się dobrze.
  Siedzi bezpiecznie gdzieś na egzotycznych wyspać, a jego śmierć i pogrzeb to przecież na logikę czysta fikcja.
  W aferę z CIECHEM Kulczyk był zamieszany chyba z całą platformą. Coś musiało pójść im nie Tak, Kulczykowi – mającemu kwity na wszystkich – musiało grozić aresztowanie i status świadka koronnego. Zaczął by sypać więc łatwiej było go niby uśmiercić, pozwalając mu żyć w ciepłych krajach za dotychczasowe zasługi dla żydów i nie tylko – z całego P.O.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s