Banki i tajna władza

Niemcy realizują tajny plan podboju Europy

Niemcy realizują tajny plan podboju Europy

niemieckie banki i grecjaWszyscy z zaciekawieniem ale też niepokojem przyglądamy się sytuacji w Grecji. Kraj ten, pomimo posiadania skrajnie lewicowego, prospołecznego rządu, został skutecznie zastraszony przez niemieckich bankierów. Przyjął propozycje, które sprawiają, że de facto kraj ten stał się niemieckim protektoratem, zależnym od kaprysów Berlina, Brukseli, Paryża – czyli nowych „państw osi„.

Takim niemieckim protektoratem i jednocześnie zasobnikiem taniej, wręcz niewolniczej siły roboczej, jest od dawna Polska. Na żądane Berlina Tusk zamknął polskie stocznie i szereg innych zakładów, a teraz Berlin żąda zamknięcia polskich kopalń. Tylko po to, by niemieckie i inne zachodnie koncerny mogły otworzyć tutaj swoje, płacić pracownikom grosze, nie płacić w ogóle podatków, a węgiel i zyski transferować poza Polskę.

Tak się obecnie robi podbój i wojnę – niekoniecznie militarnie. Wojsko ma zastosowanie np na Bliskim Wschodzie, na Ukrainie, Afryce. W Europie Niemcy pod postacią IV rzeszy zwanej Unią Europejską, budują swoje cesarstwo. Bowiem dwa twory – Watykan i Cesarstwo Niemieckie są bezpośrednimi spadkobiercami i kontynuatorami polityki Cesarstwa Rzymskiego.. Ale to już zupełnie inna historia, sięgająca mroków ludzkich pradziejów.

Dziś podbój prowadzi się ekonomicznie, i to robią Niemcy cały czas. Banki i zadłużanie zamiast czołgów, giełdy zamiast bomb atomowych, korporacje zamiast odrzutowców, prywatyzacje zamiast fizycznego odbierania terytoriów. I oczywiście, najważniejsze – neoliberalny kapitalizm zamiast komunizmu czy faszyzmu które były bardzo podobne do siebie. Komunizm i faszyzm okazały się mało efektywne, więc elity zastąpiły je mniej widoczną tyranią, nazywaną neoliberalizmem, kapitalizmem, wolnym rynkiem itp.

Pamiętacie film „Dzień Niepodległości” z 1999 roku? Tam kosmiczna rasa napadła na Ziemię, i zaczęła ją niszczyć. Była to rasa, która inwazje, agresje i podbój miała jako jedyny cel istnienia.Rasa ta przemierzała cały kosmos, i niszczyła wszelkie życie, które spotykała na swojej drodze. Oni nie potrafili inaczej. Porównajmy filmową fikcję do rzeczywistości..

Niemcy – ten kraj / naród od więcej niż tysiąca lat niszczy i podbija inne kraje – teraz skutecznie zaszantażowali Grecję, tworząc z niej protektorat. Niemcy to naród niszczycieli, zaborców, barbarzyńców. Od wielu setek lat Niemcy robią to wspólnie z Rosją, po dziś dzień. Rosjanie przejęli mentalność azjatycką (stadną, barbarzyńską) od Mongołów. Zaś Niemcy to taka mała „Rosja” w samym sercu Europy – mają taką samą mentalność.

Największe wojny Niemiec:
1 wojna światowa (1914 – 1918) – na spluwy;
2 wojna światowa – (1939 – 1945) na czołgi, okręty i samoloty
3 wojna światowa – (trwa obecnie) na banki, korporacje i ekonomiczne strefy wpływów. 

Cała rozgrywką to nic innego, jak nasza ziemska wojna światów, wojna cywilizacji. Cywilizacji zachodniej (naszej) i cywilizacji wschodniej. Cywilizacja wschodnia to odwieczna „ekumena” Moskwy, i składa się z: Rosji, Chin, islamu. Jak już wspomniałem powyżej, Niemcy to taka mała Rosja wewnątrz Europy. W XIX wieku Niemcy zostały zjednoczone przez Prusy, a pruska mentalność jest identyczna jak mentalność rosyjska (wschodnia).

I taką mentalność Prusacy narzucili całym Niemcom, wywołując potem trzy wielkie wojny światowe. Rosja, Chiny i islam robią swoje (sprzeciwia się temu Iran), zaś Niemcy powoli wprowadzają swoje porządki w całej Europie. Oficjalnie Niemcy sprzeciwiają się agresji Rosji na Ukrainę i są za sankcjami. Jednak pamiętajmy, że pomimo różnic i czasowych wojen, Niemcy i Rosja od wielu setek lat ściśle ze sobą współpracują. Także teraz współpraca Rosji i Niemiec, pomimo oficjalnych sankcji, kwitnie w najlepsze.

To w czasie najcięższych walk na kijowskim Majdanie, Niemcy oddały Gazpromowi całą infrastrukturę gazociągową. Obecnie kwitnie wymiana gospodarcza, polityczna, naukowa, i każda inna. Sankcje obowiązują i dotykają kraja peryferyjne, takie jak Polska, które są niemieckimi protektoratami. Natomiast metropolia, czyli Niemcy, jak zawsze robi co chce i rozwija się w najlepsze.

Pora to powiedzieć wprost, bez ściemy. To Niemcy, wspólnie z Rosją, Francją i Chinami, wprowadzą to, co niektórzy nazywają „nowym porządkiem świata„. I będzie to „porządek” po stokroć gorszy, niż ten planowany przez Anglosasów.

Poczytaj więcej o zderzeniu cywilizacji, o tym co robi Putin i Dugin, o roli Niemiec:

Grecja i GrexitCzy czeka nas upadek światowej ekonomii? Deutsche Bank na skraju bankructwa
Zamiast czołgów, banki. Gra toczy się o nowy germański porządek świata
Okultystyczna doktryna Dugina i Putina. Paktują z tymi samymi siłami co Hitler i NSDAP
Putin, Dugin, Żyrinowski: „Polska musi zniknąć”, „Los Polski jest przesądzony”. Do piewców ruskiej wizji świata
Tajny, okultystyczny plan Putina i Dugina. „Zniszczymy Zachód, Polska zniknie, nie zostanie kamień na kamieniu”. Jednak ten plan czeka fiasko
Polacy wspierają chińską inwazję [niezalezna.pl]

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://jarek-kefir.org/wsparcie/

 

Przeczytaj też na temat zdrowia, medycyny, lekarstw, afer na mojej stronie – obszerne artykuły, polecam:
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Plaga otyłości została zaplanowana?! „Koncerny bogacą się na nieszczęściu ludzi”
Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty
Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne
Dr Andrew Wakefield udowodnił związek szczepień z autyzmem i farmacja zniszczyła mu karierę
Zwolennicy szczepień okłamują nas na każdym kroku. Poznaj kulisy manipulacji
Ogłupiają nas za pomocą fluoru i innych trucizn. Zależy im na bezwolnych obywatelach
Tajemnicze zgony lekarzy kwestionujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa
Fałszowanie badań naukowych na zlecenie korporacji i rządów to codzienność
Leki na cholesterol powodują ślepotę, depresję i szkodzą na serce

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.