Afery

Panika szeregach PO. Ogłoszą stan wojenny by utrzymać się przy korycie?!

Panika  szeregach PO. Ogłoszą stan wojenny by utrzymać się przy korycie?!

platforma obywatelska upadekWszystko wskazuje na to, że obecnie rządząca ekipa – Platforma Obywatelska, zamierza zastosować manewr „spalonej ziemi” w Polsce. Wiadomo było od dawna, że są to chłopcy na posyłki ludzi takich jak Putin, Merkel i Hollande. To, co nakaże Moskwa, Bruksela, Paryż, a w szczególności Berlin – to Platforma wykona. Teraz działają oni podług hasła: „po nas choćby potop„. Takiej korupcji, zaprzedania krajowych interesów, nepotyzmu, złodziejstwa i jawnego skurwysyństwa, nie było nawet za komuny. Logiczne jest, że wszyscy oni powinni stanąć już nie przed Prokuratorem – ale przed Trybunałem Stanu.

Wyszczególnię kilka planów Platformy Obywatelskiej które są realizowane natychmiast, do jesieni:

-dalsza wyprzedaż majątku narodowego (PKO, PZU i inne), i dalsze uzależnienia nas od zagranicznych korporacji i bankierów. Dalsze psucie prawa, obsadzanie stanowisk swojakami, aby przyszła ekipa miała jak najtrudniej i aby w „sojuszniczych mediach” podgrzewać wtedy społeczne niepokoje;

-PO planuje podstępną prywatyzację Lasów Państwowych. Nie przypadkiem jakiś miesiąc temu marionetkowy rząd Kopacz obłożył Lasy Państwowe ogromnym podatkiem – bodaj 2% od zysków, jeśli się mylę – poprawcie mnie. Plan polega na tym, by Lasy Państwowe doprowadzić do bankructwa. Pozwoli to obejść zakaz prawny dotyczący prywatyzacji. Poprzez zmowę wierzycieli z rządem PO, planuje się natychmiastowe żądanie spłaty należności i zamknięcie linii kredytowych. Spowoduje to przejęcie gruntów i majątku Lasów Państwowych za długi.

-sędziowie i prokuratorzy dostali „prikaz” (nakaz), by wszelkie afery dotyczące posłów, polityków i działaczy PO-PSL umarzać, zakańczać bez wyroków skazujących. Władza ta wie że tych afer jest tysiące. Praktycznie cała Polska lokalna stoi układami na linii PO-PSL, kościół, lokalny biznes, policja i urzędy, mafia. Polska lokalna to jedna wielka afera, korupcja i omerta.

-wyciszanie i umarzanie sprawy związanej z ogromnym złożem miedzy, które w środku zawiera ogromne złoże złota. Złoże to ma zostać sprzedane zagranicznej korporacji (a jak!) jako złoże wyłącznie miedziowe, a więc za bezcen.

-sprowadzanie do Polski tabunów uchodźców muzułmańskich. Jest to plan islamizacji Polski. Media podziemne ostrzegały o tym od dawna. I to się powoli sprawdza. Rząd (w jednoosobowej decyzji jednego z ministrów) już zdecydował się na przyjęcie dwóch tysięcy islamistów, wśród których mogą być terroryści. Nieoficjalnie mówi się o sprowadzeniu około 40.000 islamistów. Będą oni dostawać wysokie zasiłki i będą mieć zapewnione darmowe zakwaterowanie.

Dodatkowo, użytkownik Anonymous z portalu Zmiany na Ziemi, podsumował działania rządu które zdradzają przygotowania do.. no właśnie, czego? Do stanu wojennego, do stanu wyjątkowego i siłowego przejęcia / utrzymania władzy? Faktem jest że Niemcami (czyli Unią Europejską) jak i światem rządzą psychopaci, którzy nie cofną się przed niczym. Poniżej baza linków Anonymous’a, możecie sobie poczytać co nieco..

-Cały wianuszek ustaw przygotowujących Polskę do wojny lub stanu wojennego:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-lutym-w-polsce-pospiesznie-przyjeto-kilka-aktow-prawnych-przygotowujacych-nas-wojny

-Ustawa o pogrzebach żołnierzy niezawodowych – czyżby spodziewali się śmierci poborowych? Czemu, jeśli oficjalnie nie ma jeszcze wznowionego poboru do wojska?:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/obwieszczenia-i-rozporzadzenie-ministerstwa-obrony,523900.html

-Słynna już ustawa 1066, która zezwala obcym służbom i policji używania broni palnej i „środków przymusu bezpośredniego” na terytorium państwa Polskiego w razie zamieszek:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

-Rozporządzanie mieniem cywilnym w czasie wojny, większość ludzi przeoczyła to rozporządzenie. Mogą odwiedzić każdego z nas:
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/214398-wojsko-spisuje-auta-terenowe-i-ciezarowe-wszystko-na-wypadek-wojny

-Mianowanie przez Komorowskiego „generała na czas wojny”. Prezydent obiecywał nie podejmować żadnych znaczących decyzji już po swojej porażce, jednak szybko zapomniał o własnych słowach:
http://niezalezna.pl/68229-rzutem-na-tasme-komorowski-wyznaczy-dowodce-sil-zbrojnych-na-czas-wojny

-Komorowski na koniec swej kadencji podwyższa płacę żołnierzom – od 330 do nawet 550 zł. Jest to w skali tego o co domagały się inne grupy zawodowe podwyżka kolosalna. Być może chce on „kupić” sobie ich przychylność w odpowiednim momencie:
http://prostozmostu.net/kraj/wyzsze-pensje-dla-zolnierzy

-Obecna władza nie jest pierwszą, która była by w stanie posunąć się do ostateczności, byle utrzymać się na siodle. Polecam przeczytać czego chciał dokonać Lech Wałęsa, kiedy przegrał drugie wybory. Na szczęście miał zbyt małe poparcie w kręgach wojskowych:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Obiad_drawski

-Sprawdzanie możliwości mobilizacyjnych naszej armii. Najpierw ogłaszano, że to tylko dla ochotników. Wkrótce okazało się jednak, że ktoś na górze szybko zmienił zdanie:
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3798103,mobilizacja-2015-jednostka-wojskowa-w-tarnowskich-gorach-cwiczy-rezerwistow-zdjecia-pobor-do-wojska,id,t.html

-Polska policja trenuje pacyfikowanie ludzi z polskimi (!) flagami. Pomijam już to ,że w USA za takie bezczeszczenie narodowej flagi stołki poleciały by lawinowo. Czyżby spodziewali się w kraju jakichś zamieszek? Jeśli tak, to z jakiego powodu?:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,94434,title,Policja-cwiczy-tlumienie-zamieszek-Gotowi-na-kazde-zdarzenie,wid,17643015,wiadomosc.html?ticaid=1152c7

-Polska policja jeździ na Chorwację w celach szkoleniowych. Wszystko jest tutaj zrozumiałe poza jednym. Zwróćcie uwagę z jakiej broni oni uczą się strzelać:
https://www.facebook.com/PolicjaPL/videos/995952023759284/?__mref=message_bubble

-Policja dostaje od wojska 2,5 tysiąca Ak-47. Oficjalnie pod pretekstem ataku na „Charlie Chebdo”, ale trzeba by być bardzo naiwnym żeby w to uwierzyć. Kiedy ostatnio był w Polsce jakiś zamach terrorystyczny? Jeśli chodzi o islamistów, to akurat jest oczywiste że jesteśmy w samej końcówce ich potencjalnych celów:
http://www.pch24.pl/polscy-policjanci-zostana-wyposazeni-w-kalasznikowy–najpierw-musza-jednak-przejsc-szkolenie,33657,i.html

-Sprawdzanie funkcjonalności syren i systemów alarmowych w maju. Normalnie uruchamiane są one jedynie na rocznicę Powstania Warszawskiego, oraz Powstania w Getcie ( w Warszawie ). Oficjalnie była to część ćwiczeń wojskowych:
http://mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/komunikaty/30217,Cwiczenia-sluzb-uruchomienie-syren-alarmowych-na-Mazowszu.html

-Rząd kupuje ponad 100 limuzyn, terenówek i ciężarówek. Trochę dziwne posunięcie na kilka miesięcy przed wyborami. Oczywiście może chodzić o kolejne kradzieże i sprzedawanie samym sobie później tych samochodów za bezcen, lecz nie jest to jedyny scenariusz:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Kancelaria-premier-Ewy-Kopacz-chce-kupic-100-aut-Poszukiwane-sa-limuzyny-i-ciezarowki,wid,17643032,wiadomosc.html

-Polska straż graniczna kupuje 1,5 mln nabojów. Pewnie pomoże im to lepiej kontrolować ruch na granicy:
http://www.defence24.pl/235584,straz-graniczna-kupila-15-mln-nabojow

Jeśli Zbigniew Stonoga (pomińmy w tym momencie na czyich usługach jest ten człowiek i jakie służby dostarczają mu informacje), który w tym momencie gra na czas aż do wyborów parlamentarnych – ujawni treść aneksu do raportu o likwidacji WSI, rząd może nie mieć wyboru i wprowadzić stan wojenny. Jeśli to co Stonoga napisał jest prawdą (a po tym w jakim tempie Komorowski przyjechał 10.04.2010 po aneks do pałacu prezydenckiego, uważam że jest) to Komorowski i spółka mogą nie mieć innego wyboru. Przypominam, że wg Stonogi „Bronisław Kmorowski przez lata wszystkie informacje związane z polską obronnością i naszym uczestnictwem w NATO wysyłał do Moskwy”. Pomijam już haki i dowody na przestępstwa innych polityków partii rządzącej. Dla przykładu podam ,że jedna z ofiar „seryjnego samobójcy”, twórca GROM, gen. Sławomir Petelicki już wiele lat temu mówił o konieczności postawienia Donalda Tuska przed trybunałem stanu:
https://www.youtube.com/watch?v=7TNvztunzJk

-Teraz coś co potraktować możecie bardziej jako ciekawostkę. W internecie jakiś czas temu głośno było o tzw. operacji „Kraj 2015” – Nie wiem kto i skąd wziął tą informację, czy był to zwykły trolling, poczytać można o tym sporo w internecie. Na szczęście plotki nie sprawdziły się, lecz zdania co do powodu niesprawdzenia się tego scenariusza są podzielone (trolling, zbytnie upowszechnienie się tej informacji itd. ).
[Link usunięty, nie będę linkował do bolszewickiej i pro-putinowskiej strony omonu. Według mnie „Kraj 2015” był zwykłą „beką” czyli trollingiem, jakich tysiące w Polsce – przyp. Jarek Kefir]

-W normalnych warunkach pominąłbym powyższy podpunkt, lecz kilka dni temu prezydent Warszawy podała oficjalną informację o operacji „Stolica 2015” i ćwiczeniach w obronie Warszawy, które zaplanowane są na 17 września 2015 r. Ciężko, żeby uznać tą datę za przypadek. Kryptonim tej operacji dziwnie skojarzył mi się z „Kraj 2015”, ale to tylko moja dygresja:
kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz%2Fgronkiewicz-waltz-wyznaczyla-cwiczenia-na-17-wrzesnia [UWAGA portal kresy.pl jest portalem wybitnie pro-putinowskim, propagandowym, kolportującym rosyjskie fejki i fotomontaże, skrajnie mało wiarygodnym – przyp. Jarek Kefir]

Źródło podsumowania z linkami: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czego-szykuje-sie-rzad-cos-wisi-w-powietrzu

Ja zaś uważam, że przyczyna może być nieco inna. Władze i rządy mogą dysponować różnymi utajonymi informacjami. Przede wszystkim, może chodzić o przebiegunowanie naszej planety. Nie jest ono niczym niezwykłym ani „spiskowym„. Powiem więcej – ono już trwa, od wielu, wielu lat. Bieguny magnetyczne poruszają się coraz szybciej na przeciwne sobie miejsca. Ostatnio ten proces przyspieszył na tyle, że już od ponad dekady nie podaje się oficjalne pozycji biegunów magnetycznych. Spróbujcie tę pozycję znaleźć. Choćby na stronach NASA. Czy ESA (Europejska Agencja Kosmiczna). Czy nawet na stronie RosKosmosu. Nigdzie tych informacji nie znajdziecie, tak daleko jest to posunięty proces i tak tajne one są.

Również nasza macierzysta gwiazda, Słońce, zachowuje się bardzo dziwnie. Słońce miało rutynowo przebiegunować się dwa lata temu, jednak nie zrobiło tego, i obecnie jest magnetycznie „rozczłonkowane„. Ma aż cztery pomniejsze bieguny magnetyczne. Mieliśmy już od kilku dobrych lat wejść w kolejne minimum słoneczne (jak co 11 lat, regularnie). Jednak minimum nie nastąpiło, ciągle od czasu do czasu mamy potężne wybuchy i inne emisje ze Słońca. Nie jesteśmy także w fazie maksimum słonecznego. Słońce, jak mówią obliczenia starożytnych, ma wiele cyklów. W tym cykl podstawowy, 11 letni, który obserwujemy od jakiegoś czasu. Ale ma też cykle 100-letnie, ponoć także 500-letnie i 1000-letnie. O których nie wiemy nic.

Może właśnie mamy jeden z takich cyklów? Radiacja słoneczna, czyli emisje ze Słońca, są jednak wyraźnie mniejsze niż te przed laty. Choćby podczas pamiętnego maksimum z lat 2002 – 2004. Mniejsza radiacja słoneczna powoduje także zmiany na naszej planecie. Osłabia ziemskie pole magnetyczne, które już od około 2008 roku jest dziurawe jak ser szwajcarski. Właśnie w celu obserwacji tego kosmicznego zagrożenia wysłano kosztujące miliardy dolarów misje satelitarne, w tym THEMIS i SWARM. Paradoks polega właśnie na tym, że ziemskie pole magnetyczne jest „ładowane” przez wysoką radiację słoneczną, w tym te wybuchy na Słońce (CME). Jednak gdy radiacja słoneczna się zmniejsza, a wraz z nią słabnie ziemskie pole magnetyczne, to jesteśmy bardziej narażeni na promieniowanie z kosmosu i na.. wybuchy słoneczne właśnie.

Co będzie? Czas pokaże. Pamiętacie te obozy FEMA w USA i składowane w nich miliony plastikowych trumien? Bo ja tak. Istnieją hipotezy, że wielu ludzi może nie przetrwać nowego natężenia pola magnetycznego, jak i powiązanego z nim wzrostu częstotliwości Schumanna. Może więc po to te przygotowania?

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. nie ma co tracici energi na kosmiczne rzeczy aczkolwiek ciekwe bo nie unikniemy tego cokolwiek to bedzie a zyc pod zeimia z szarakami i zydomongolami to zadna frajda

  Polubienie

 2. Gmo, podaj, proszę literaturę lub linki w języku polskim na tematy od których piszesz. Bardzo mnie zainteresowałeś swoimi wypowiedziami.

  Polubienie

 3. 2% od przychodu nie od zysku a to wielka różnica. Mogą nie mieć w ogóle zysku a podatek muszą płacić (przy ogromnych obrotach), prosta droga do bankructwa

  Polubienie

 4. Niemcy – ten kraj / naród od więcej niż tysiąca lat niszczy i podbija inne kraje – teraz skutecznie zaszantażowali Grecję, tworząc z niej protektorat. Niemcy to naród niszczycieli, zaborców, barbarzyńców. Od wielu setek lat Niemcy robią to wspólnie z Rosją, po dziś dzień. Rosjanie przejęli mentalność azjatycką (stadną, barbarzyńską) od Mongołów. Zaś Niemcy to taka mała „Rosja” w samym sercu Europy – mają taką samą mentalność.
  Największe wojny Niemiec:
  1 wojna światowa (1914 – 1918) – na spluwy;
  2 wojna światowa – (1939 – 1945) na czołgi, okręty i samoloty
  3 wojna światowa – (trwa obecnie) na banki, korporacje i ekonomiczne strefy wpływów.

  Polubienie

 5. Chińskie lobby w Polsce. Za plecami Putina i Dugina, czai się chiński smok i islamski półksiężyc:

  Polacy wspierają chińską inwazję:

  Chińscy lobbyści zwiększają aktywność w Polsce. Tuszują wątpliwości wokół niektórych podejrzanych inwestorów i próbują wmówić polskiej opinii publicznej, że Chiny to państwo respektujące prawo międzynarodowe, w tym prawa człowieka.

  Chińscy lobbyści starają się przekonać polskich partnerów, że w negocjacjach handlowych z pekińskim reżimem należy postępować jak z każdym państwem demokratycznym, które przestrzega umów i konwencji międzynarodowych. Wyciszane są ostrzeżenia o możliwych zagrożeniach w relacjach handlowych z Chinami.

  Polscy spece od handlu z Państwem Środka nie spuszczali z tonu nawet w obliczu skandalu związanego z odstąpieniem od budowy autostrady A2 na Euro 2012 przez chińską firmę Covec. Rozwijający swoją działalność w Polsce Bank of China był jedną z dwóch chińskich instytucji finansowych, które wystawiły gwarancje bankowe na rzecz tej firmy. Znawcy polsko-chińskich relacji handlowych milczą też wobec skandalu we Włoszech z udziałem Bank of China. Przed miesiącem okazało się, że największy bank Chin jest zamieszany w przemyt.

  Równolegle do tych zdarzeń kreowani na niezależnych ekspertów chińscy lobbyści mnożą opinie jedynie o korzyściach, mających płynąć z handlu z ChRL. Wizerunek takiego znawcy buduje sobie Radosław Pyffel. Przedstawia się jako reprezentant ASSA Poland w Chinach. To polskie przedstawicielstwo amerykańskiej firmy ASSA, które prowadzi handel z Państwem Środka. Co więcej, Pyffel pisze o sobie jako o przedstawicielu handlowym także innych firm polskich w Chinach. ASSA Poland to firma znana z handlu bronią. – Do tej działalności w Polsce powołaliśmy spółkę. Na chwilę obecną firma ta nie prowadzi żadnej działalności – powiedział „Codziennej” Michał Leleno, dyrektor handlowy przedstawicielstwa ASSA w Polsce.

  Co ciekawe, spółkę ASSA w Polsce, o której mówi Leleno, zakładał w 2003 r. Zbigniew Pyffel, ojciec Radosława Pyffla. Wkrótce po założeniu firmy stery w zarządzie przejął z rąk ojca jego drugi syn Remigiusz Pyffel. Jego brat Radosław, udzielający się jako niezależny ekspert, głosi tezę, że w interesach z Chinami nie należy kierować się kwestiami łamania praw człowieka przez totalitarny rząd Chin. Chwalił prezydenta Bronisława Komorowskiego po jego wizycie w Chinach w 2012 r., że nie rozdrażniał Pekinu poruszaniem kwestii łamania w tym państwie praw człowieka.

  Radosław Pyffel powołał eksperckie Centrum Studiów Polska-Azja. Organizuje w nim konferencje wspierające m.in. wzmożenie aktywności chińskich inwestorów w Polsce. Uczestniczy w spotkaniach z udziałem polityków. Fundacja współpracuje też z podmiotami z Chin i działa na terenie tego państwa. – Mamy duży projekt umowy o współpracy z uniwersytetem w Szanghaju – chwali się Pyffel.

  Jedną z najlepiej zorientowanych co do zagrożeń w wymianie handlowej z zagranicznymi partnerami powinna być Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ). Tymczasem jej obecny prezes Sławomir Majman nawet po skandalu z Bank of China nie studził zachwytów nad perspektywami współpracy z Chińczykami.

  Majman jest absolwentem sowieckiego instytutu stosunków międzynarodowych MGiMO. Chiny to część życia rodziny Majmanów. Na placówce w Pekinie był już jego ojciec – peerelowski dygnitarz Lew Majman. Jak wynika z akt IPN u, był on zarejestrowany jako TW bezpieki PRL o ps. Olek. Zwerbowany w 1950 r. podpisał zobowiązanie do dobrowolnego informowania komunistycznej bezpieki, wiążąc się ze służbami specjalnymi na 18 lat. Pseudonim miał dla niego znaczenie, bo pod nim prowadził przed wojną nielegalną agitację komunistyczną w KPP, za co został wtrącony do więzienia. Po wybuchu wojny uciekł do ZSRS, gdzie zatrudnił się w więzieniu NKWD. Po wojnie wrócił do Polski, gdzie KC PZPR skierował go do pracy w MSZ-ecie. Stąd w 1955 r. wysłano go na placówkę m.in. do Pekinu. Później jeszcze przeszedł na placówkę PRL u w komunistycznej Mongolii.

  Majman junior jako prezes PAIiIZ, wykorzystując profile internetowe, uprawia agitację polityczną za obecnymi ludźmi władzy. Przed wyborami zachęcał do głosowania „na Bronka”, Andrzeja Dudę przedstawiał zaś jako „faceta ze złośliwym uśmiechem i spoconą twarzą”.

  Polubienie

 6. Oby PiS jeśli dojdzie do władzy, nie wyprzedał lasów szybciej niż PO. Bo jeśli zastana budżet w opłakanym stanie to właśnie oni bedą sędziom i prokuratorom dawać polecenia. PiS to prawnicy, ekonomistów tam nie ma, oni nie umieją liczyć, tylko potrafią manipulować paragrafami, macierewiczami, zdjęciami……
  Mamy znów wybór miedzy dżuma a cholera.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s