Banki i tajna władza

Potężne megalityczne podziemia na Wawelu? Na świecie są cuda o których nie mamy pojęcia

Potężne megalityczne podziemia na Wawelu? Na świecie są cuda o których nie mamy pojęcia

Wawel czakramDziś krótki artykuł. Megalityczne podziemia na Wawelu? Na pewno byliście tam i zwiedzaliście co nieco, przynajmniej część z Was. Czy widzieliście odgrodzone sektory tego zamku z kartkami typu: „remont„, „konserwacja„, „prace konserwacyjne„, „przejście służbowe” itp? Duża część nawet „naziemnego” zamku na Wawelu jest niedostępna dla zwiedzających. Dotyczy to szczególnie podziemi – i mam na myśli nawet te „oficjalne” podziemia, czyli zwykłe podpiwniczenia.

Kluczowe jest to, co jest pod ziemią. Ma tam znajdować się potężna, prastara, megalityczna konstrukcja. Sam zamek wawelski ma być przysłowiowym wierzchołkiem góry lodowej. Nie wiadomo ile lat ma ta konstrukcja – tysiąc lat? Pięć tysięcy? Czterdzieści tysięcy? Nie wiadomo, kto ją zbudował. Czy ma ktoś z Was jakieś informacje na ten temat?

Hipotez jest wiele. Pierwsza z nich mówi o podziemnej piramidzie. Kolejna z nich – o starożytnym, podziemnym artefakcie. Miał on być wybudowany w czasach, gdy nasi słowiańscy przodkowie władali połową Europy i toczyli boje na śmierć i życie z Cesarstwem Rzymskim, które chciało ten artefakt dorwać. Ponoć tak daliśmy się we znaki Cesarstwu Rzymskiemu, że jego spadkobiercy (Watykan i Germanie) przez tysiąclecia realizowali plan „parcia na wschód„. Jak i plan ludobójstwa Słowian, z wojnami napoleońskimi, I i II wojną światową i Unią Europejską włącznie.

Kolejna hipoteza mówi o podziemnym mieście. Temat poruszał nawet pan Dariusz Kwiecień, który wsławił się hipotezą o istnieniu na terenie Polski tajnych podziemnych baz. Nazwał je on „kompleksem Riese.” Według tradycji ezoterycznej i gnostyckiej, pod Wawelem znajduje się główny Czakram Ziemi. Jest to jeden z siedmiu najważniejszych czakramów (miejsc mocy) naszej planety, i jest wśród tych siedmiu najważniejszym. Czakram ten ma być związany z planetą Jowisz, która jest zbudowana z tej samej materii co Słońce.

Na marginesie – wg niektórych teorii świat się zmieni na lepsze wtedy, gdy na niebie będą świeciły dwa Słońca. Planeta Jowisz jest zbudowana z tej samej masy, co nasza gwiazda – Słońce, tylko nie doszło tam jeszcze do reakcji syntezy termojądrowej. W filmie „Kosmiczna Odyseja” została pokazana futurystyczna wersja wydarzeń, gdy na Jowiszu zaczęła zachodzić synteza termojądrowa, po czym planeta ta zmieniła się w gwiazdę. Wiadomo, że artyści „widzą” więcej, i za pomocą filmów, piosenek i innych dzieł, starają się nam coś niecoś przekazać.

Do Wawelu zaczęli przybywać pielgrzymi, i nie chodzi tylko o katolików i turystów z Polski i z całego świata. Ale chodzi o pasjonatów ezoteryki i doktryn tajemnych, buddystów, hinduistów. Jednak ksiądz prałat Wawelu przeciwdziała przekonaniu i „pogłoskom„, że na Wawelu istnieje miejsce mocy bądź jakiś artefakt. Przy wsparciu władz miasta od roku 2001 utrudnia się dostęp do miejsca uważanego za magiczne. Wydaje się zakazy gromadzenia się w tym miejscu (uzasadniając to ochroną przed zniszczeniem pobliskiej, zabytkowej ściany), wyznacza strażników muzealnych, rozstawia barierki lub wręcz rusztowania budowlane.

Czyli robi to, co wspomniałem powyżej. W samym zamku (w środku) znajdują się liczne zamknięte drzwi, tabliczki zabraniające przejścia dalej z treściami, które już przedstawiłem. Bywa, że tabliczka o „remoncie” czy „pracach konserwacyjnych” wisi dobrych kilka, czy wręcz kilkanaście lat. A turyści i tak nie zadają pytań kiedy ów „remont” się skończy, i co jest w dalszej części korytarza lub po drugiej stronie drzwi.

Inne czakramy (ziemskie miejsca mocy) mają się znajdować w: Mekce, delcie Gangesu, między Eufratem i Tygrysem (dzisiejszy Irak na którym bardzo zależy Amerykanom i państwo islamskiemu, czyli dawna Babilonia), także w Egipcie u podnóża piramid. Również w Anglii, Delhi w Indiach, Jerozolimie, Rzymie (Watykan..), Welehradzie w Czechach, Delfach w Grecji. W Polsce mniejsze miejsca mocy to: góra (piramida) koło Gdyni, góra Ślęża, Łysa Góra, Jasna Góra. Ogólnie, wiele kościołów niestety katolickich i zamków było budowanych na pomniejszych miejscach mocy.

Wawelskie podziemia mają skrywać wiele tajemnic i wychodzić daleko poza nawet dzisiejsze, rozległe granice administracyjne miasta. Podobnie rzecz ma się ze Szczecinem. Całe miasto jest poprzecinane potężną siecią podziemnych tuneli. Wiele z nich jest zasypanych i prowadzi nie wiadomo dokąd. Sprawę badał w latach 90-tych XX wieku dziennikarz „Kuriera Szczecińskiego„. Napisał on kilkadziesiąt artykułów z cyklu „Podziemny Szczecin.” Jednak miał on podobno jakieś nieprzyjemności z tym związane, różne typy spod ciemnej gwiazdy przeszkadzały mu w pracy.

Jeden z tuneli miał prowadzić od centrum miasta pod bardzo rozległym, przylegającym do Szczecina jeziorem Dąbie. To świadczy o ogromnym zaawansowaniu technologicznym tego, kto drążył ten tunel. Bo jezioro Dąbie, choć praktycznie w ogóle nie wykorzystywane turystycznie, jest naprawdę ogromne i ściśle przylega do Szczecina. O podziemnym Szczecinie jest artykuł w linku poniżej – zapraszam:
Podziemne miasto w Szczecinie i program nuklearny III Rzeszy

Pewne jest to, że świat skrywa takie tajemnice, o jakich nawet nam się nie śniło. Wciąż nie wiemy co się kryje w głębinach oceanów, co się kryje głębiej niż 10 kilometrów pod ziemią. Nie wiemy co skrywają lądolody Antarktydy, jakie tajemnice są na bezkresnych pustkowiach Syberii. Nie wiemy co jest dalej niż za planetą Pluton. Sonda Voyager dotarła nieco za tę planetę, dalej ludzkie przyrządy pomiarowe nie sięgają. Jeszcze niejedna zagadka świata może nas zaskoczyć.

Polecam też dwa filmy video w temacie czakramu na Wawelu:
Strefa Tajemnic – Czakram wawelski część 1
Strefa Tajemnic – Czakram wawelski część 2

Wawel niezwykłe i ciekawe Wawel miejsce mocyAutor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

16 odpowiedzi »

 1. to fuzja a nie synteza termojadrowa ponadto jowisz sam sie nie zacznie palic musi ktos madry to zaczac podobnie jak z naszym sloncem, tzw czakramy to odpowiedniki naszych czakr bo ziemia to zyjacy stwor dzielnie zapieprza dookola meza slonce tu jest link do porownania sylwetki ziemskiej kuli do ciala czlowieka
  http://1.bp.blogspot.com/_yD3U4SR92gM/THFC0slPdGI/AAAAAAAAAKs/DzD2oxeFg-I/s1600/n-s-o.jpg,
  komentuje na biezaco pytania kefira, pod ziemia przed magma mamy reptoidow i szarakow pod magma mamy biala rase andromedan magma to zapora obronna przed szarakami tak ziemia jest pusta w srodku jest tylko 800 km magmy pozniej pusto i drugie sztuczne slonce wewnatrz ziemi wytwarzajace nasze pole magnetyczne tak tak ziemia to bardzo przemyslana konstrukcja perelka inzynierii z andromedy wejscia sa od biegunow
  tutaj jest wyjasnione co jest za plutonem a jest tak po krotce jest bariera plutonowo neutronowa nic nie wyleci nic nie przyleci takze perelka inzynierii z andromedy takie kosmiczne jajko, wiec nie strzaszne nam zderzenia bo wszystko bedzie sie odbijac od tego jak pileczka pingpongowa ale nauka zydowska nie odkryje tego jeszcze przez setki lat i ciagle beda miec nadziej ze voyager wyleci… tak moze wyleciec gora i dolem ale nie przez babriere ocronna tam przed bariera tylko stanie i bedzie tkwil az zardzewieje, nic w kosmosie nie jest dzielem przypadku wszystko jest jak we szwajcarskim zegarku, wiadomo zawsze cos sie moze stac nieprzewidzianego tu jest link dla ciekawskich jak nasze kosmiczne jajko dziala

  http://hellenandchaos.blogspot.com/2013/02/claims-of-epsilon-and-incarnated-indigo.html
  a tu przekroj ziemi
  http://timewheel.net/Tome-Secrets-Of-The-Inner-Earth
  wszystkie planety sa zbudowane przez natrysk materi od srodka pod wplywem wirowania materia jest narzucona ze srodka do zewnatrz nie mozliwy jest natrysk zeby otrzymac kule tylko sfery roznej grubosci z plaszczem ochronnym magmy czy bez w zaleznosci jak sobie przyszly klient zarzyczy -_- wszystkie planety sa oczywiscie robione na zamowienie dlatego zydonauka nigdy nie zaobserwuje powstania samoistnego planety bo takie cos nie istnieje aha jeszcze mozna zamowic sobie z opcja atmosfery i bez i woda i bez do topowego modelu dorzucaja magnetyczny plaszcz ochronny ze wspomaganiem w wersji turbo plus wycieraczki… no i oczywiscie zamontowanie na orbicie gratis bo musi byc stabilna temperatura, producent z andromedy zaleca najierw zasiedlanie nowej planety zydami mongolami i arabami ze jakby cos poszlo nie tak straty beda niewielkie a dopiero po paru setkach lat uzytkowania nalezy zasiedlac bialymi podobnie jest jak z metrem warszawskim nie od razu mozna wpuscic pasazerow… a jeszcze jedno tak jestem rasisistom jak kazada inna rasa jest ale najbardziej jest ta naturalna cecha napietnowana u bialych nie wiadomo czemu… a wogule rasa po rusku znaczy biala wiec wiadomo kto tu ma przewodzic to tyle i tak sie napisal -_-
  aha no i jeszcze dlaczego nasi bogowie odlecieli ? zostali zmuszeni przez obecna ekipe rzadzaca ksiezycowych reptoidow ktorzy zagrozili jak zawsze wysadzeniem planety, juz jedna pierdut zwana maldekiem=phaetonem dzisja gruz miedzy jowiszem i marsem wiec dlatego spieprzyli ostani 25 tys lat temu, czesc do srodka ziemi czesc na zewnetrzne planety jowisz saturn etc czesc poleciala po posilki bo mieli tylko sfery labolatoria i transportowe

  Polubione przez 1 osoba

  • myślałem że mi odjebało Ale widzę że są jednostki które mają podobne informacje i myślą w ten sam sposób co ja ..!!! Dzięki :):):):)

   Polubienie

   • Przeciez nawet sama Biblia o tym informuje. Byl przedpotopowy swiat, byli updali aniolowie, ktorzy zeszli na ziemie ( jako obcy przybysze?) , przyniesli technologie, mieszali sie z kobietami itd.

    Polubienie

 2. Nooo, jeśli taki sławny mitoman, bandyta i psychopata jak D. Kwiecień jest dla autora autorytetem, to wartość merytoryczna tego artykułu jest = 0. (Kwiecień osobiście mi powiedział, że większość historii wymyśla żeby zarobić na naiwniakach). Co do istnienia miejsc mocy to się zgadzam, ale proponuję autorowi nie wspierać się zdaniem D. Kwietnia, chyba największego w Polsce zakłamywacza historii.

  Polubienie

 3. Na świecie są miejsca, na skrzyżowaniu przecinających się linii wzdłuż których zbudowano kiedyś piramidy, świątynie i później kościoły, które z jakiegoś powodu są/były bardzo ważne dla budowniczych wielu cywilizacji jakie zamieszkiwały naszą Ziemię. Jednym z takich miejsc (czakram) jest Wawel. Należy podejrzewać, że wybór tego miejsca na zbudowanie grodu Kraków nie był przypadkowy… Istnieje nawet teoria, że wszystkie miejsca kultu powstawały na zasadzie przykrywania tajnych wejść przez które człowiek mógł dostać się na „drugą stronę”. Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. Równie dobrze może być tak, że o wszystkim decydował przypadek, ale niektórzy badacze upierają się przy tym, że mamy do czynienia z dobrze zaplanowaną akcją.

  Czy czakramy są punktami energetycznymi, które jakimś cudem znały już pradawne ludy? Czy wiedzę o nich przekazali nam przybysze z kosmosu? Czy pod Wawelem kryje się jedno z wielu przejść do innego świata? Biblia mówi o świecie pod powierzchnią Ziemi. Biblia otwiera nam również oczy na to, że w „dniach ostatnich” wyjdą z pod Ziemi na powierzchnię olbrzymy, które czekają na odpowiedni moment, na sygnał z nieba. Jest bardzo wiele takich tajemnic. Czy ktoś tych przejść używa, czy już dawno temu zostały zapomniane?

  W wielu miejscach na internecie można znaleźć informacje o tym, że obecność wojsk amerykańskich w Afganistanie, w Iraku czy w Syrii nie jest przypadkowa, że znajduje się tam „coś” co ma ogromne znaczenie dla ludzi, którzy rządzą światem… a nam 😉 jak zwykle zostaje: wierzyć, albo nie wierzyć w to wszystko.

  Polubienie

 4. Mekka i czakram ? Ludzie tam sie wyznaje lucyferianski system czy tego nie widzicie ? Wszyscy szukaja wyjatkowosci itd. ziemia to forma ktora zyje i czuje niestety to co na niej zyje wiecej mysli niz czuje ! I z tego myslenia niestety nic dobrego nie wychodzi jak widzimy tutaj !

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s