Bareizmy

Dręczony 14-letni Dominik powiesił się. Skrajna prawica (KORWiN, RN) ma jego krew na rękach!


Dręczony przez kolegów 14-latek powiesił się. Skrajna prawica odpowiada za jego śmierć, ma krew na rękach!

14 letni Dominik popełnił samobójstwoGłośna stała się sprawa samobójstwa 14-letniego Dominika. Przyczyną jego śmierci były szykany i terroryzowanie przez kolegów o neonazistowskich poglądach. W zasadzie jego jedynym „grzechem” było to, że nosił spodnie rurki, czyli ubierał się inaczej niż gimnazjalna, prawicowa, zapijaczona szara masa. No i miał powodzenie u dziewczyn.

Sprawa opisana jest w linkach poniżej:
Dręczony przez kolegów 14-latek powiesił się. To, co po jego śmierci rozpętało się w sieci, jest przerażające
Ja jestem bardzo ciekawy gdzie są (i gdzie byli wcześniej) rodzice tych gówniarzy z sercem z kamienia

Wszystko to spowodowało, że jego koledzy o poglądach prawicowych (właściwie neonazistowskich, bo ugrupowania takie jak Ruch Narodowy czy KORWiN to najprawdziwsi hitlerowcy) szydzili z niego i terroryzowali go. Doprowadzony do ostateczności, powiesił się, a matce napisał, że jeszcze się spotkają w „tamtym„, duchowym świecie.

To jest właśnie zbrodnia przeciwko ludzkości, jaką zrobili młodym ludziom łajdacy i kliniczni psychopaci tacy jak Janusz Korwin Mikke czy dresiarze, bandyci i gangsterzy ukrywający się pod pseudonimem „ruch narodowy„. To jest właśnie ta prawicowa i katolicka „moralność„. Na szczęście czas konserwatyzmu, purytanizmu i katolicyzmu mija bezpowrotnie.

Jaka jest przyczyna tej tragedii? Przede wszystkim lansowanie przez media wzorców „prawdziwego mężczyzny najprawdziwszego z najprawdziwszych.” Są to bardzo destrukcyjne i prymitywne wzorce rywalizacji, agresji i przemocy. W internecie na bardzo popularnych portalach aż roi się od obrazków o tym, jaki powinien być prawdziwy mężczyzna. Roi się od obrazków, które wyśmiewają każdego, kto do tego skrajnie prawicowego, hitlerowskiego stereotypu się nie łapie.

To, co zrobili ludzie tacy jak korwiniści czy narodowcy, woła o pomstę do nieba. Janusz Korwin Mikke jest klinicznym psychopatą, który sam, oficjalnie przyznał się do bycia psychopatą. Powiedział on, dosłownie: „ale ja nie mam empatii.

samobójstwo 14 letniego Dominika

14 letni Dominik samobójstwoZaś narodowcy? To zwyczajni bandyci, gangsterzy, kibole, osoby zagrażające państwu, porządkowi publicznemu, bezpieczeństwu narodowemu. Ich miejsce jest w kamieniołomach z kilofem i dietą o chlebie i wodzie. Bo ci bandyci w większości nie skalali się uczciwą pracą, poza rozbojami, morderstwami, gwałtami, kradzieżami, pracowaniem dla mafii, sprzedażą narkotyków (nawet w podstawówkach).

Tacy ludzie nie powinni mieć nie tylko przywilejów uczestnictwa w życiu politycznym, ale powinni być pozbawieni wszelkich innych przywilejów. Im się marzy świat bez policji (słynne HWDP i JP na 100%, i ich bandycki kodeks „honorowy„). Czyli świat w którym to oni będą stanowić prawo, terroryzować, okradać i mordować uczciwych ludzi. Jedyna możliwość sprzeciwienia się tym bandytom, to polityka drastycznego karania i zera tolerancji nawet dla najbardziej błahych wykroczeń takich jak oddanie moczu na klatce schodowej.

Tymczasem suche fakty są takie, że owi bandyci, zwani dla nie poznanki kibicami bądź narodowcami, są wyjątkowo ulgowo traktowani w Polsce. Dofinansowujemy grubymi miliardami ich ogłupiający i nikomu nie potrzebny sport – piłkę nożną. Naprawdę trudno na Ziemi o bardziej głupszy i nudniejszy sport niż football. Bandyci podróżujący pociągami na mecze i niszczący je, mają darmową obstawę policji. Są wyjątkowo ulgowo traktowani przez sądy nawet gdy popełnią ewidentne przestępstwo.

Prawo w Polsce należy do najbardziej zakłamanych i liberalnych. Zaś policja za bardzo patyczkuje się z nimi, jest pozbawiona instrumentów takich jak np ma policja w USA. Stadionowi bandyci tak jak muzułmanie w innych krajach terroryzują nasze miasta. Na ulicach rozgrywa się przemoc i terror, przy biernej postawie, a raczej cichej akceptacji policji i państwa. I ci gangsterzy jeszcze mają czelność mówić o policyjnych prowokatorach.

Złe jest też to, że ci pospolici bandyci przywłaszczyli sobie pojęcia takie jak patriotyzm, miłość do Ojczyzny, antysystemowość. Według mnie, nie mają oni żadnego prawa zawłaszczać tych pojęć i symboli. A patriotyzm w ich wykonaniu jest godnym pożałowania wypaczeniem tego pojęcia. Bandytyzm, gangsterka, kibolizm – nie są i nigdy nie były patriotyzmem. Bandytyzm, gangsterka, kibolizm są godne najwyższej pogardy i napiętnowania przez wszystkich obywateli i wszystkie organa państwa. Obywatele powinni współpracować z policją i służbami specjalnymi w tępieniu tych zjawisk.

kibice i kiboleśmierć 14 letniego DominikaMam też przesłanie do tych, którzy tworzą tego typu obrazki, wychwalające prawdziwą męskość. Otóż może nie bezpośrednio, ale pośrednio macie krew na rękach. I to nie tylko tego chłopca, ale tysięcy innych dziewcząt i chłopców, którzy popełnili samobójstwa, bo nie pasowali do skrajnie wyśrubowanych, rygorystycznych społecznych norm. Choć uważacie, że tworzycie zabawne filmiki, memy, obrazki – to jesteście mordercami.

Jak się z tym czujecie? Nie odczuwacie wyrzutów sumienia? Ach, zapomniałem. Przecież wy jesteście pozbawieni empatii, serca i sumienia podług słów waszego wodza, kanclerza i fuchrera Korwina, który przyznał się do bycia psychopatą mówiąc, cytuję: „ja nie mam empatii.

Owe tradycyjne wartości, ów konserwatyzm który głosicie, jest najbardziej plugawym systemem jaki istniał na Ziemi. Czy to przypadek, że i katolicyzm i islam, ale także i komunizm i nazizm były systemami skrajnie konserwatywnymi? Wartości, które nazywacie tradycyjnymi i ponadczasowymi – de facto są strasznie niekompatybilne z dzisiejszym światem, przynoszą ludzkości ogrom zła i cierpienia.

To w imię tych wartości, to w imię podporządkowaniu rządom, społeczeństwu, autorytetom – od tysiącleci mordowano, prześladowano, wykluczano, wszczynano wojny, ludobójstwa i czyniono ogrom innego zła. Wartości które głosicie zawierają w sobie zawsze element hipokryzji. Powoduje to szereg napięć w psychice ludzi, źle wpływa na podświadomość. Zaszczepia destrukcyjne wzorce rywalizacji, nienawiści, pogardy, agresji, cierpiętnictwa, lęku, poczucia winy. Sprawia, że miliony milionów ludzi odczuwa istne piekło już za życia na Ziemi, tej Ziemi.

Piekło jest stanem umysłu i istnieje tutaj, na Ziemi. Mówi się nawet, że cała nasza planeta, jest planetą piekła tudzież czyśćca. coraz to nowe pokolenia odchodzą z tego łez padołu zrozpaczone, z poczuciem straconej życiowej szansy. To, co proponuje społeczeństwo, to, co proponują autorytety, kapłani, celebryci, politycy – nie działa, nie sprawdza się. Nie ma w tym prawdy, ponieważ przynosi to zgniłe owoce – zła, lęku i cierpienia. Wszystko na tej planecie jest postawione na głowie, odwrócone o 180 stopni. Gdyby ci wszyscy tradycjonaliści, konserwatyści, nacjonaliści, mieli rację – to Ziemia byłaby rajem. Czy jest ona rzeczywiście takim rajem? Odpowiedz sobie na to pytanie sam..

14 letni Dominik popełnił samobójstwoWiem, poniższy demot powiela stereotyp „prawilnego menszczysny”, no ale nie mogłem się powstrzymać przed wstawieniem go: xD

skrajna prawicaAutor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

14 odpowiedzi »

 1. Drogi Jarku
  Jest dużo porządnych i mądrych rzeczy które przekazujesz na twoim portalu ale są także sprawy kompletnego poplątanie z pomieszaniem
  Jest ewidentnym ze nie masz relacji z Boguem bo gdybys miał to byś nie pisał tyle zła na temat religi czy katolicyzmu
  Wydaje mi sie ze jesteś zagubiony w świecie relatywizmu bo bez wiary tak jest najwygodniej nie trzeba przecież nikomu odpowiadać za własne postępowanie
  Rozumie ze i katolicyzm robił błędy ale to zawsze byli chrześcijanie a nie Chrześcijaństwo a tego trudno ci rozróżnić
  Mam nadzieje ze kiedyś znajdziesz prawdziwa relacje z Jezusem i opadną twoje łuski relatywizmu
  Niech ci Bog błogosławi
  Jacek

  Polubienie

 2. Zgadzam się z artykułem. Konserwatyzm to jak zamknięcie człowieka w konserwie. Jest wynaturzony i szkodliwy.

  Natomiast nie widzę żadnego związku miedzy śmiercią chłopaka, a Korwinem. Mógłbyś go wskazać?

  Problem jest tego typu, że świat tak bardzo się odwrócił (mężczyźni w kobiecą stronę, a kobiety na odwrót), że Korwin raczej wprowadza zdrową równowagę.

  Nie znam żadnej jego wypowiedzi, w której potępia on kobiecą stronę w mężczyznach, jedynie zachęca do pobudzania tej męskiej, co jest bardzo ważne w tym świecie, bo jeśli będzie tak jak jest obecnie to po prostu skończy się zagładą gatunku.

  Polubienie

 3. TO DODATEK DO SKASOWANEGO KOMENTARZA!
  W poniedziałek prokurator zajmie się twoją „mową nienawiści” i podjudzaniem do niepokojów społecznych. Wykorzystaniem tak traumatycznego zdarzenia do bliżej nieokreślonych celów, prawdopodobnie czysto zarobkowych! Gorzej! niż Fakt + SExpres + ABC razem wzięte do kwadratu. Ty blogowy szmatławcu! Ty pIsząc takie bzdury masz krew na rękach!

  Polubienie

  • Wiem, że czytałeś artykuł, nacjonalistyczny lub korwinistyczny bóldupcu xD Ale mam zajebistą śmiechawę z ciebie xD Zgłoś to do Prokuratora Dziura w Dupie, on jest ekspertem od takich spraw.
   -Halo? Policja? Proszę przyjechać na wordpressa i na fejsbuczka, Korwina i narodowców obrażajo na internetach xD

   Wy, prawacy, to jednak jesteście takimi śmiechowymi ludkami, zawsze będę miał z was przednią bekę 😀 A krew na rękach macie – owszem. I mam nadzieję, że taki Korwin czy liderzy RN będą wi***ć za to, jak potwornie spaczyli umysły i dusze milionom młodych ludzi.

   Polubienie

 4. Nie czytałem tego i nie przeczytam innych już wypocin kefirowego mózgu. Wiem już jednak jaka z ciebie opcja. Esebecki popaprańcu, fajnych masz przyjaciół (z wielkiej litery) – Prokurator Dziura w Dupie. Wielkiego smrodu do końca twojego żywota. Amen. Albo hough!

  Polubienie

  • @nauczyciel – poniżej jeszcze jeden artykuł demaskujący to, że korwiniści mają krew na rękach, są MORDERCAMI!!

   Cytuję: „Jest wyrok w sprawie usiłowania zabójstwa budowlańca, który ośmielił się upomnieć o zaległą wypłatę. Pracodawca, który wywiózł go do lasu i kazał porąbać tasakiem, a potem zakopać w płytkim grobie, dostał 12 lat więzienia – radomski sąd nie podzielił oburzenia jego adwokata, który stawiane mu zarzuty nazwał „bezczelnymi pomówieniami”. Drugi z oprawców został skazany na 10 lat. Razem mają zapłacić swojej ofierze 150 tys. zł.

   Ta historia z września 2013 zrobiła spore wrażenie nawet na najbardziej „prorynkowych” i życzliwych „przedsiębiorcom” mediach: kiedy 23-letni Dominik (na zdjęciu) pracujący na czarno w firmie budowlanej Szymona F., zdesperowany nieskutecznym upominaniem się o zaległe wynagrodzenie, zagroził właścicielowi przedsiębiorstwa kontrolą PIP, ten postanowił ukrócić podobną bezczelność raz na zawsze. Z pomocą bardziej zdyscyplinowanego (i, jak można się domyślać, regularniej opłacanego) pracownika, Mateusza R., któremu kazał przygotować tasak, Szymon F. wywiózł Dominika do lasu, gdzie dwaj oprawcy najpierw kazali mu kopać grób, a potem usiłowali chłopaka zarąbać i zakopać. Dominik po raz kolejny wykazał się niesubordynacją, albowiem nie tylko przeżył, ale doczołgał się do drogi, gdzie ktoś go zauważył i wezwał pomoc. Prokurator żądał dla obu sprawców 25 lat więzienia, oskarżyciel posiłkowy – 25 lat do szefa firmy i 12 lat dla pomocnika oraz pół miliona zadośćuczynienia.

   Dość charakterystyczna a zdaje się tu różnica postaw między „pracodawcą” i pracownikiem – o ile Mateusz R. przyznał się do winy i przeprosił ofiarę, Szymon F. uważa się za niewinnego i nie kryje oburzenia procesem. Stwierdzenie, iż to on zaplanował i zlecił (nieudolne na szczęście) zabójstwo, jego adwokat określił mianem „bezczelnych pomówień”. Cieszy, iż sąd uwzględnił tę różnicę, wymierzając szefowi wyrok o dwa lata wyższy – choć można mieć wątpliwości czy nie jest to rozróżnienie zbyt subtelne. Wyrok jest nieprawomocny.”
   Autor: AWŁ
   Źródło: Strajk.eu

   Polubienie

 5. Lubiłam ten portal, aż do tego artykułu… nienawiść, nienawiść, obrażanie, szyderstwo kosztem biednego chłopaka, który popełnij samobójstwo i TYLKO ON JEDEN WIE jaka była tego przyczyna, a NAM nic do tego. [*]

  Polubienie

 6. nie raz pisales kefirze o normalnosci na swiecie, o pozbywaniu sie ego, o tym ze to co widzisz dookola to iluzje i tak dalej, i tak dalej. dobrze wiesz ze homo to „error” a co dopiero w tak mlodym wieku. dzieciak sie zabil i elegancko #prawo_dzungli, slabi giną.

  to nie korwinisci i rn-owcy sa winni smierci tego dzieciaka.
  tylko homo/gender propaganda. wszedzie o tym dookola sie pieprzy, to sie jebie dzieciakom w glowach.

  otworz mózg.

  mysle ze sam jestes juz ta sama osoba jak david icke, alex jones itp. gadasz konkrety, na poczatku. zdobywasz hype. a potem ci ktos rozkazuje piehdolic glupoty i macic w glowach ludziom. bo jestes w stanie manipulowac. ktos ci placi fajna kase za to. albo grozi twojej rodzinie.

  kieruje to do czytelnikow – zawsze z dystansem do tego bloga

  Polubienie

 7. Co za ironia i hipokryzja – CENZOR INTERNETU niejaki kefir który podpina ludziom „oczekuje na moderacje” powołuje się na wolność słowa…

  Polubienie

 8. Panie Jarku , dlaczego nazywa Pan bandytów , gangsterów ,

  kiboli , sprzedawców narkotyków , osoby zagrażające państwu ,

  porządkowi publicznemu , zagrażające bezpieczeństwu

  narodowemu -narodowcami .

  Otóż jestem narodowcem – pariotą pochodzącym z rodziny o

  takich tradycjach , która już od końca XIX wieku aktywnie

  działała na rzecz odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Gdyby zadał Pan sobie trochę trudu i zapoznał się

  z polską myślą narodową ( Dmowski , Popławski , Jędrzej

  Giertych i inni ) to nie pisałby Pan z taką nienawiścią

  i nie dzieliłby ludzi z pozycji agresji i pogardy .

  Tym samym uwłaczył Pan godności Polaków – narodowców ,

  którzy będąc przeznaczeni przez Niemców jako pierwsi

  z Polaków do eksterminacji , oddali swoje życie za

  Polskę .

  Otóż żaden bandyta , gangster , handlarz narkotykami

  nie jest NARODOWCEM .

  I proszę aby nie wprowadza Pan innych niezorientowanych

  w błąd , czyli innymi słowy : ,,żeby Pan nie kłamał „.

  Piszę dlatego ponieważ wiem że jest Pan na tyle uczciwy

  żeby od teraz pisać PRAWDĘ .

  Tym jakże haniebnym , pełnym pogardy i nienawiści

  artykułem ukazał Pan swoje prawdziwe oblicze ( osby która nie

  zna siebie ) i wystawił sam sobie świadectwo osoby , której

  nieznane są PRAWDY DUCHOWE .

  Mimo wszystko pozdrawiam Pana

  z narodowym pozdrowieniem

  POLSKI NARODOWIEC

  Polubienie

 9. Jarek! Za taki artykuł opublikowany w Trybunie Ludu w czasach stalinowskich dostałbyś
  mieszkanie-conajmniej 3 pokoje.Atakując JKM w sposób kłamliwy (zero argumentów,zd ania wyrwane z kontekstu)
  stanąłeś na czele szeregu w którym czołowe miejsca zajmują takie instytucje jak gówno
  wyborcze,TVN itp.Korwin i Narodowcy jacy są każdy (motłoch-nie) widzi i Twoje paszkwile niczego nie zmienią.Takie głupoty mógł napisać tylko idiota albo płatny hejter. Nie uważam Cię za idiotę,więc pozostaje druga-znacznie gorsza opcja.
  nieustraszona! Zmień nick na niedouczona.Amen znaczy:niech się tak stanie.
  POLSKI NARODOWIEC! Nie licz na to, że Jarek zacznie pisać prawdę z powodu jw.
  Sławomir

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s