Ciekawe

Ezoteryka: Franciszek I to „nasz człowiek” który zakończy historię kościoła?

Papież Franciszek to „nasz człowiek” który ma za zadanie zakończyć historię kościoła?

prawdziwe chrzescijanstwo biblijneUwaga: artykuł zawiera skrajnie kontrowersyjne treści i przeznaczony jest w zasadzie tylko dla ezoteryków i ogólnie, ludzi niechętnych kościołowi katolickiemu. Wybór i działania papieża Franciszka I powodują ogromny „ból dupy” (czyli święte oburzenie) u wielu katolików. Decyzje papieża szokują, wprawiają w zdumienie wielu konserwatywnych wyznawców. Papież ogólnie jest zwolennikiem postępu i ucywilizowania chrześcijaństwa, ale czy tylko?

W latach 2011 do 2015 (marzec, kwiecień) furorę robiła „wizjonerka” zwana jako „Maria bożego miłosierdzia” czy też „Maria z Irlandii„. Oprócz standardowych wizji o końcu świata i nadejściu dniu sądu ostatecznego, jej „wizje” zawierały też inny element. Otóż tym elementem, jednym z najważniejszych, była szczera niechęć wobec papieża Franciszka I i nazywanie go „fałszywym papieżem„, bądź nawet „antychrystem„.

Ma to szczególnie ważne znaczenie w naszym wielkim planie osłabienia „egregora” chrześcijańskiego. Egregor chrześcijański to inaczej wampiryczny egregor jahwistyczny (od jahwe, zwanego także mardukiem, allahem, szatanem – jest on duchowym władcą tej planety). W rzeczywistości i Żydzi, i chrześcijanie, i islamiści, i sataniści, mają nad sobą tę samą istotę – jahwe. Tylko różnie wykorzystują opcje i możliwości, które ta istota daje nam, Ziemianom. To co piszę owszem, jest szokujące i przez wielu nie do przyjęcia.

Jahwe nie jest i nigdy nie był Bogiem, a więc Wielkim Architektem całego Universum. Jahwe jest lokalną (nasz Układ Słoneczny) anomalią, o pasożytniczej, wręcz wampirycznej naturze. Antytezą (przeciwnikiem, choć nie do końca..) jahwe jest Prometeusz, zwany także Lucyferem i.. Jezusem Chrystusem. Ale to już bardzo zaawansowana wiedza ezoteryczna, nie będę tutaj o tym pisał.

Dalej: te wizje Marii z Irlandii zostały niestety zdemaskowane. Nie mam wątpliwości co do tego, że osoba która stoi za tymi „objawieniami„, to osoba wysoko wtajemniczona z pewną misją. Jaka jest konsekwencja pojawienia się objawień Marii z Irlandii? Przede wszystkim, udało się uruchomić niechęć do papieża Franciszka I i wielu hierarchów kościelnych. Udało się uruchomić pełzającą schizmę, która obejmuje już grube miliony wiernych na całym świecie. Udało się także mocno zradykalizować te wszystkie katolickie środowiska sprzeciwiające się papieżowi.

Wbrew pozorom, ta radykalizacja tych środowisk jest bardzo pozytywna i ważna. Dlaczego formułuję zdawałoby się tak absurdalną tezę? Ponieważ uważam, że powinniśmy w pewnym sensie wspierać wszelkich lefebrystów, skrajnych tradycjonalistów, tzw. „chrześcijan biblijnych” i rozmaitych radykalnych, spiskowych oszołomów wewnątrz kościoła. Dlaczego? Ponieważ takie grupy czy wręcz oficjalnie działające organizacje (lefebryści, tradycjonaliści) osłabiają rdzeń katolicyzmu. Czyli osłabiają centrum jahwistycznego zła, które znajduje się w Watykanie.

Jednak to nie wszystko. Bowiem działalność tych nieraz bardzo radykalnych i śmiesznych w swej istocie grup, ma także inny dobry cel. Tym celem jest wydanie całej doktryny chrześcijańskiej na pastwę pogardy u katolików letnich, wahających się, u katolików lewicujących. To pomoże albo całkowicie oddalić ich od Watykanu i jahwistycznego rdzenia, albo wręcz przybliżyć do nas. Nie jest ważne, że tego typu radykalne doktryny (lefebryści, chrześcijanie biblijni, schizmatycy, tradycjonaliści) produkują masę jadowitych treści. Dla nas liczy się cel jaki nam przyświeca – a jest nim osłabienie chrześcijaństwa (jahwizmu).

I tutaj jest wielkie pole do inwencji twórczej dla tych, którzy mają fantazję, talent pisarski, może trochę funduszy, znają socjal-media, i chcieliby działać. Owa Maria z Irlandii została już zdemaskowana. Choć większość jej zwolenników nie wierzy w demaskację, tak silne emocje i tak zręczna manipulację zastosowali twórcy Marii z Irlandii. Ale potrzebujemy więcej takich wprowadzających zamęt i schizmę proroków niby katolickich, jak Maria z Irlandii.

W Polsce potrzebny byłby taki zręczny prorok, który wmówiłby wielu polskim katolikom nieposłuszeństwo zarówno wobec papieża, jak i wobec polskiej rozpasanej ponad miarę hierarchii. W naszej Ojczyźnie jest to szczególnie ważne, bowiem hierarchia katolicka tworzy wręcz odrębny kościół, ma ogromne przywileje i wpływy (m.in. poprzez tajne stowarzyszenie Opus Dei), i drenuje budżet państwa z grubych miliardów dolarów. Nie wspominając już o przejmowaniu (de facto kradzieży) nieruchomości, za bezcen.

Taki „prorok” mógłby wykorzystać nieco zmodyfikowaną wersję istniejącej już doktryny, czyli w/w „chrześcijaństwa biblijnego„. Chrześcijaństwo biblijne to dość nowa doktryna, która uważa, że Watykan i ogólnie kościół katolicki, to antychryst tudzież wielka nierządnica z księgi apokalipsy. Skupia się ono na dosłownej interpretacji biblii. Odrzuca większość rytuałów i modłów katolickich, w tym rytuały i doktrynę maryjną. We wszystkim doszukuje się okultystycznych symboli, Illuminatów, masonów, demonów, diabła, zła. Jest głęboko zakorzeniona w świecie teorii spiskowych, co jest jednak umiarkowanym plusem.

Nietrudno się domyśleć, że tak skonstruowana doktryna bardzo źle wpływa na podświadomość i ogólnie, psychikę. Jeśli ktoś stale się boi demonów, zwiedzenia, diabła, i widzi je na każdym kroku, nawet w niewinnej gwiazdce na kartce wigilijnej – to te demony do niego czym prędzej przyjdą. Gdyż to, czego się boimy, lękamy, to, co wypieramy do podświadomości i negujemy – zaczyna tym usilniej nas szukać i do nas przychodzić. Typowy mechanizm znany z jungowskiej psychologii głębi.

Chrześcijaństwo biblijne bardzo źle wpływa również na duchowość, bo jeszcze większy niż katolicyzm nacisk kładzie na szukanie wszędzie przejawów „demonicznego new age” i zwiedzenia. Wszystko to, co przynosi człowiekowi rozwój, radość, szczęście, większe uduchowienie – jest tam nazywane złem, new age, satanizmem, i zakazane. Nietrudno się więc domyśleć, że ludzi wyznających tę doktrynę spotyka cały szereg szokujących wydarzeń. Są oni nękani przez „demony„, których się tak boją (dziwne i straszne wydarzenia na granicy snu i jawy – np paraliż przysenny, nagłe wybudzenia z lękiem). Mają dziwne wydarzenia w życiu, np nagłe wypadki komunikacyjne.

Główny głosiciel tej doktryny, bloger o ksywce „detektyw prawdy” wiele razy pisał o takich przypadłościach i wypadkach komunikacyjnych. Powtórzę jeszcze raz – jeśli czegoś się lękasz, to wtedy to coś zaczyna Cię intensywnie szukać, i prędzej czy później przyjdzie do Ciebie. To mechanizm znany nie tylko z ezoteryki czy psychologii głębi Junga. Ale też z klasycznej psychologii, bowiem lęk domaga się zauważenia i przepracowania, stanięcia z nim twarzą w twarz.

Szkoda tylko, że ludzie odurzeni doktryną chrześcijaństwa biblijnego tego nie dostrzegają. Wszystko interpretują jako demoniczne nękania z powodu tego, że są blisko Boga. A jest wręcz dokładnie odwrotnie. Dopiero gdy cierpienie spowodowane ładowaniem toksycznych (lękowych i cierpiętnickich) treści do podświadomości staje się wręcz nie do wytrzymania, taka osoba zaczyna coś kapować. Że to nie tędy droga. Bo prawdziwa i autentyczna, boska duchowość, po fazie kryzysu i oczyszczenia, przynosi błogie i słodkie owoce. Zaś chrześcijaństwo biblijne przynosi owoce zła i cierpienia.

Ale do rzeczy. Wiem, że taką kreację katolickiego, schizmatyckiego proroka, musi stworzyć osoba z odpowiednim zapleczem. Finansowym, merytorycznym (znajomość teologii, biblii, socjotechnika i psychomanipulacja w małym paluszku), musi znać dobrze socjal media i metody promocji, marketingu. Musi mieć też determinację i dobry talent pisarski. Jeśli taka osoba to czyta, i chce poświęcić kilka miesięcy lub lat na taką działalność – droga wolna, można to przemyśleć.

Kolejnym pozytywem opisywanego tutaj „proroka” – Marii z Irlandii było delikatne wtrącanie „wiedzy uniwersalnej„, ezoterycznej, do treści, które ona pisała dla katolików. Było to działanie bardzo subtelne, ale wpływające na psychikę katolików, zauważalne dla osób które widzą i czują więcej, czyli dla nas. To samo robi papież Franciszek, który w swojej bardzo dobrej encyklice ekologicznej zawarł ogrom treści pozytywnych, wartościowych, ponadczasowych. Encyklika ta już jest w radykalny sposób krytykowana przez katolickich ekstremistów, i bardzo dobrze.

Pora zrozumieć kilka faktów. Kościół katolicki nie jest żadną „skałą Piotrową, której bramy piekielne nie przemogą.” Tak samo pismo święte było wielokrotnie fałszowane, i to pomimo klątwy, którą na przyszłych fałszerzy rzucił sam Jezus. Kościół trwał tysiąc sześćset lat, owszem. Ale podlega on tym samym prawom społecznym i historycznym, co każda organizacja, państwo, cywilizacja, religia. Te byty mają swój początek, potem czas triumfu, następnie chylenie się ku upadkowi i definitywny koniec.

Tysiące tysięcy religii, państw, cywilizacji, imperiów, organizacji, przeszły te historyczne i społeczne procesy, po czym znikały na zawsze w mrokach pradziejów. To samo czeka chrześcijaństwo, które już od dawna chyli się ku ostatecznemu upadkowi. My możemy ten proces przyspieszyć, wpłynąć twórczo na niego. Powinniśmy pracować z pełnią dyscypliny i pokory, by już w przyszłym pokoleniu jahwistyczna niewola (judaizm, chrześcijaństwo, islam), była tylko niemiłym wspomnieniem odległej przeszłości, znanej głównie przyszłym historykom.

chrześcijaństwo biblijneAutor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Dołącz do grona dobroczyńców i wesprzyj moje niezależne kanały informacji! 🙂 Link z informacją, jak to zrobić:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

91 odpowiedzi »

 1. jahwe to nie istota duchowa to reptilian ksiezycowy (chodzaca jaszczurka czy jaszczur raczej) ktory poprzez wszystkie religie goli wiernych z energii zyciowej, takze on jak i jego kolesie zywia sie dzieciecym miesem i krwia dlatego tyle jest w bibli odniesien do ciala i krwi ma sie wrazenie ze to podrecznik dla kanibali albo sprzedawcow miesa, kefir miesza biala rase andromedanow naszych ojcow i matek zeus prometeusz hera etc z reptoidami lucyfer szatan yahwe ich jest kilkuset tez walczacych z soba o wplywy nie jeden yahwe, dlatego yahwe w 10 pzykazan napisal nie bedziesz mial cudzych bogow przedemna, yahwe zarzadza ale nie jest tylko on, trwa odwieczna wojna pomiedzy psycholem yahwe i galaktyczna policja zeusa z andromedy, teraz walcza o jowisza niestety nie ma wybuchow bo bron jest bardziej cywilizowana andromedanie maja 5 zewnetrznych planett reptoidy okupuja 3 wewnetrzne, wczesniej czy pozniej reptoidy zostana wyrzucone bo to rak dla ukladu slonecznego ich statek matka tzw nasz ksiezyc powoduje anomalie na ziemi podnosi wode w oceanach plyty tektoniczne stad mamy trzesienia ziemi tsunami etc no a oczywiscie zydowska nauka sponsorowana zreszta przez yahwe twierdzi ze ksiezcy to same plusy a jedynym plusem jest to ze w nocy oswietla troche… nie ma wiecej plusow, jezus to hybryda zydosaksonska magik wykorzystywana przez yahwe do roznych celow troche jako nowy pr psychola yahwe ze starego testamentu tak jak dzisiaj new age jest nowym pr jezusa i tak wkolko, tak tak kosciol pada yahwe musi byc niezle wkurzony kogo bedzie golil tyle new ageow nie bedzie mial co mial katoli, w niemchech koscioly przerobili na wspinaczkowe mekki z powodu braku biernych przepraszam wiernych, prometeusz wraz ze swoja armia kosmiczna pogonil reptyli ale niestety wrocili 13000 lat temu i trwaja niestety do dzisiaj, reptyle nadaja podprogowa telewizje ksiezycowa depresji rozaczy biedy poniaznia i wszystkiego co najgorsze zeby ludzie zyli w strachu bo tym sie reptoidy astralne zywia, reptoidy takze zbieraja zloto i srebro i pisza w swojej ksizecce biblijnej nawet zeby im oddawac bo „zloto i srebro nalezy do pana”… malo katoli kojarzy fakty a jest w ksiazecce tej ich mnostwo w psalmach np pisze ze jak juz ksiezyc zostanie zaladowany wszystkim co zdaza ukrasc z ziemi to odleci a co spowoduje odlot takiego duzego obiektu nie trudno sie domyslec zreszta spowodowal same zniszczenia cumujac do naszej planety 13500 lat temu, za arkadianow 15000 lat temu nie bylo zadnego ksiezyca pozniej pojawily sie 2 jeden levan drugi tzw czarny ksiezyc zwany lilith troszke mniejszy niz „nasz” levan obecnie schowany za naszym ksiezycem czasami odlatujacy na inne misje bojowe przeciw andromedanom, wiem duzo wiedzy ale tej prawdziwej nareszcie

  Polubienie

  • Jeżeli ktoś uznałby tę wiedzę za wyssaną z palca bajkę, to i tak nadziwić się nie może, jak dokładnie wpasowuje się ona [ta wiedza] w historię Ziemi. Wszystko to, o czym wiemy co działo się i dzieje obecnie na naszej planecie zdaje się być konsekwencją i skutkami takich właśnie działań innych cywilizacji.

   Jeśli idzie o biblię – szczególnie ST – , to ta obecna jest efektem przekłamań, dowolnej interpretacji, tłumaczeń dopasowanych do potrzeb epoki. Można rzec, że nie ma prawie nic wspólnego z pismami najbliższymi oryginałowi, a więc z inskrypcjami fenickimi [X w. p.n.e.], Septuagintą LXX [III w.p.n.e.]. Masoreci, tłumacząc Kodeksy Leningradzkie – nie były jedyne – wprowadzili mnóstwo przekłamań, które i tak ukazują walki między rodami, klanami.
   Żydzi, przywłaszczając sobie język hebrajski, który nie ma nic wspólnego z aramejskim, wprowadzili do biblii aspekt duchowy czyniąc z jahwe boga – krwiożerczego tyrana, utrzymującego pod kontrolą swoje owce. Przecież nikogo nie obrażam, ponieważ dziś, w XXI wieku, wierni katolickiej instytucji tak są określani.

   Używanie w biblii imienia jahwe [tylko w przekładach katolickich] paradoksalnie wskazuje wprost na kult boga Księżyca.

   Nie zgodzę się z Tobą, Gmo zabija, co do kwestii Jezusa, którego imię w oryginale – Isus – wymawiane jest po dziś dzień jedynie w Grecji.
   Jezus nie miał zamiaru zakładać żadnych religii. Mówił o mocy wewnętrznej, energii człowieka w powiązaniu z prawdziwym Źródłem, które nie ma nic wspólnego z wystawą religii na świecie. Wiara w nauki Jezusa, początkowo tępiona, stawała się tak silna, że okupanci postanowili użyć osoby Jezusa, na kanwie której stworzono żywiące się energią ludzką instytucje.
   Człowiek może wibrować, wysyłać energie dwojakiego rodzaju: pod wpływem niskich emocji lęku, strachu, niepewności i pod wpływem emocji o wysokich częstotliwościach a więc miłości, radości, wzruszeń.

   Czy to prawda, Gmo zabija, że reptilianie nie mają zdolności do uczuć wyższych?
   Czy dlatego właśnie, żywiąc się ludzką energią, stwarzają w człowieku niskie wibracje?
   Czy miłość jako pierwiastek prawdziwie boski, będący połączeniem z Prażródłem, to nasza jedyna szansa wyzwolenia? Czy świadoma, kształtująca się na bezwarunkową miłość w człowieku jest jego tarczą obronną? Wszystko wskazuje, że tak jest w istocie.
   Jezus, nawołując do miłości[podnoszenia wibracyjnie swojego poziomu duchowego], stał się niewygodnym głosicielem prawdy. Jeśli nie miałoby to większego znaczenia, nie wieszano by na palach tysięcy ludzi, którzy w naukach Jezusa odnajdywali drogę do wyzwolenia. Czy tylko z ziemskiej niewoli?
   Z chęcią dowiedziałabym się co o tym sądzisz.

   Faktem jest, że dopóki ludzkość zezwalać będzie na utrzymywanie siebie w niewiedzy, dopóty nie będzie świadoma, przebudzona, zdana na wyzysk. Na planie fizycznym i duchowym.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • litery zydowskie sa identyczne z koreanskimi czyli pochodza od prawdziwej rasy wybranej pana jaszczura yahwe tj mongolow a nawet zrobionej przez niego z naszych bialych genow i ich , zydzi to tylko ogniwo pomocne w mordowaniu bialych nikt ich nie wybieral skopiowali to od mongolow, Zydzi mongoli i araby zwani levanami i lilitianmi czcza swoich reptoidow ET yahwe i tamila(szatana) bo ich sprowadzili na ziemie 6000 lat temu, yahwe i tamil(szatan) to reptoidy, zaden wyimaginowany bog moze buk bardziej, reptoidy gwalca morduja jedza nasze dzieci na sniadanie a ty mowisz o uczuciach wyzszych ? zreszta zydy mongoly i araby popelniaja podobne okriciemstwa jaki tatus taki syn, jezus uczyl sie od grekow cale 30 lat i pozniej to sprzedawal dalej a wiec posrednio uczyl sie od andromedanow bo grecy to ich dzieci w pierwszej lini nie mniej jednak mowil ze yahwe jest jego ojcem wiec nie ma co tu o czym mowic, dobrze piiszesz o milosci itd jestem za ale duzo wiecej sensu maja wspolczesni medrcy np pan edgar toll tu wiemy co czlowiek mowi natomiast w biblii kto to wie co naprawde mowil,wszelakie prawdy pochodzace od andromedanow zostaly spalone przez wojska zydokatoloarabow w aleksandri zebysmy slepo wierzyli bibli w ktorej zreszta wykorzystaly reptle sporo prawd z biblioteki aleksandryjskiej plus swoje „madrosci” np 10 przykazan czy inne paszkwile osobiste jak ja to nazywam, rasa biala na ziemi jest 3.5 miliona lat przetrwalismy bez katoli jezuskow i innych sprzedawcow uzywanych samochodow dosc dlugo wiec 1000 lat z jezusem niczego nie zmienilo i nie zmieni choc kolec owszem moze mial wysokie wibracje ale kto to potwiedrdzi u wielu kronikarzy jezus nie istnial, christos po grecku to promienie sloneczne ktore zapladniaja metafizycznie gaje nasz ziemie tworzac nowe rasy ludzi i zwierzat i roslin oprucz tych ras ktore zostaly tu na sile przywleczone przez reptoidow z roznych innych planet, zeus czyli swarog nas prawdziwy stworzyciel powiedzial ze ziemia bedzie dotad istniec dopoki ostnia dusza nie wyrobi w sobie prawdziwego wspolczucuia bardzo potrzebnego do zycia w wyzszych wymiarach, aniolowie to wyzsza kasta ludzi ktora jest juz w sluzbie dla innych nie dla siebie i posiada ciala kuliste tzw orby aniolowie maja zdolnosc wcielenia sie we wszystko o czym pomysla nie na dlugo bo ich to kosztuje duzo energi np moga udawac body gurds kogos w sytuacji gdy rzezimieszek mongolski np czy arabski chcialby cos zrobic niefajnego, mnie ratowali juz pare razy z opresji smierci przewaznie wiec moge tylko przytaknac, gdy sie boimy jestesmy w paralizu nasza energia wzrasta 100 krotnie bo otwieraja sie kanaly astralne normalnie uspione podczas dziennej egzystencji i im wyzsza energia tym lepiej dla reptilos bo maja duzo zarcia jak nic sie nie dzieje jest tylko milosc nie ma wojen to zdychaja z glodu i dlatego spodki yahwistow byly sa czesto obserwowane podczas wojen sportow tragedi humanitarnych szegolnie lubia tsunami wtedy niga sobe tyle cial zagarnac bez udawania jak cos pominalem to pytaj dalej postaram sie wyjasnic wogule to wiecej jest na greckim blogu juz malo piszacycm ale archiwa to kopalnia zlota a moze naet diamentow hellenandchaos.blogspot.com

    Polubienie

   • @ Rybol

    Nie chcę, Rybol, być niegrzeczna, ale czy to wszystko na co cię stać? To nie wiele.
    Chyba możesz sprawdzić co działo się trzydzieści lat temu?
    Śmiał byś się wówczas z innymi z istnienia tzw. ,,ufoludków”. Dziś nikt nie powie, że rasa ludzka jest jedyna. Już dawno wyszliśmy z piaskownicy i doświadczyliśmy czegoś więcej, dowiedzieliśmy się więcej. Możemy odkrywać to, co przez wieki przed nami ukrywano.
    Nikt nikomu nie broni robić babek z piasku przez całe życie i rozprawiać o tym, co się zje na obiad.
    Z pełnym szacunkiem, ale jeśli uważa się, że coś jest do dupy, to są dwa wyjścia:
    – podaje się dowody na obalenie czyichś twierdzeń lub
    – wyjaśnia kwestię na podstawie swojej wiedzy, swoich pasujących do siebie klocków.
    Człowiek ciągle poszukuje odpowiedzi na pytania: Skąd przybyliśmy, po co jesteśmy i dokąd zmierzamy?
    No, chyba że horyzontem, za który nie udaje nam się zajrzeć, jest brzeg talerza.
    Chętnie, drogi Rybol, poznam twoją opinię na temat zamierzchłych cywilizacji, których potomkami jesteśmy.
    Z pewnością twojej wiedzy i poszukiwań – a jestem pewna, że takowe posiadasz – nie nazwę czymś nieistotnym, ponieważ tylko ten się nie myli, który nic nie robi.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • Szanowna Pani Krystyno !
     Długie recenzje, moim zdaniem, obrażają inteligencję osób, do których są kierowane. Ja w kilku słowach wyraziłem swoją opinię o słowotoku Pana gmo. Skąd czerpiemy swoją wiedzę na temat zamierzchłych cywilizacji ? Odpowiedź: z dupy ! Źródłem jest internet, to taki śmietnik, na którym możesz znaleźć zarówno gówno jak i złotą obrączkę. Skąd masz pewność, że trafiłaś na to drugie ?
     Jesteśmy manipulowani ? Oczywiście ! Chcesz pokazać, że coś kumasz, to przedstaw swoją wersję wydarzeń z 11.09. i 10.04.
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • „Wiedziałem że rybol się pojawi z okazji tego tematu xD”
     Znaczy, Jackowski może się czuć zagrożony.
     PS
     Słyszałeś głosy, czy miałeś wewnętrzne przeświadczenie 🙂

     Polubienie

    • Mógłbym napisać: rozmijasz się z prawdą, a napiszę(bez eufemizmów):pierdolisz ! Biegam z wykrywaczem od 40 lat i ch.ja znalazłem. Chyba, że czarni mieli lepsze wykrywacze i skrupulatnie wszystko wyczyścili.

     Polubienie

    • Mam pytanie odnośnie AP. Jana – czy możliwe jest aby symbolika „Nowego Jeruzalem” opisana przez ewangelistę – to oryginał? czy została poddana zmianom w interpretacji ? (symbolika kamieni)

     Pozdr

     Polubienie

    • To samo można powiedzieć o dosłownej (zamiast metaforycznej czyli prawdziwszej) interpretacji biblii. Chrześcijanie lubują się w dosłownej interpretacji biblii, a to wg mnie jest „wzięte z dupy”. Bo biblia była setki jeśli nie więcej razy fałszowana, „kreatywnie tłumaczona”. Wiele ewangelii i apokryfów zostało z niej usunięte. Np ewangelia Judasza, apokryf Henocha (tak na marginesie – bardzo ciekawy..). Fałszerstwa biblii miały miejsce pomimo tego że sam Jezus Chrystus, jako wysoko wtajemniczony okultysta (liczba 33 – „wiek” w którym osiągnął zmartwychwstanie), rzucił mocną klątwę na przyszłych fałszerzy. O tym mówi nawet sam kościół, używając tego argumentu dla swoich celów.

     Polubienie

    • rybol zaczniesz medytowac to ci sie beda oczy otwierac nie da sie z czytania samego ksizkowo internetowwego dojsc do sedna czegokolwiek, jak wyjdziesz z ciala pierwszy raz bedziesz mial na tyle wielkie jadra zeby to zrobic to porozmawiamy tam po tamtej stronie czycha wiele niebezpieczenstw w ciele krwistym to praktycznie tylko mamy choroby najgorsze a tam pelno stworkow dziwnych sytuacji jak ze snu wariata czesto i nic nie wiadomo czy stwor opluje czy zezre czy mozna podejsc nie ma instrukcji obslugi ani pomocy znikad… 9/11 to bomby w szybach windowych swerwisowane 3 miesiace wczesniej dlatego nikt nie zauwazyl wybuchow i oczywiscie serwisowala firma kolegi busha z izraela reszta to teatrzyk samolotow rakiet hologramow z orbity itd itp ale nie jestem za prawda o 9/11 bo arabow trzeba trzynac w ryzach jak zwierzeta bo sie do niczego nie nadaja jestem za przejeciem wszystkich arabskich krajow i budowania tam kurortow nam na wakacje i elektrowni slonecznych

     Polubienie

    • @Krystyna – rybol to taki mój dyżurny przeciwnik, jest wiernym czytelnikiem i krytykantem mojej strony od wielu, wielu lat 😉 I myślę że to go zdenerwowało – zdemaskowanie prawdy o jahwe, krwiożerczym tyranie i psychopacie, który zgładził kilkadziesiąt milionów ludzi. Włącznie ze zburzeniem bombą atomową dwóch zbuntowanych miast – Sodomy i Gomory. Ich jedyną „winą” było to, że wypowiedziały posłuszeństwo jahwe – takiemu starożytnemu Hitlerowi, Stalinowi i Mao w jednym.

     A samo chrześcijaństwo, judaizm, islam – to są religie trzonu jahwistycznego. Oni modlą się i transferują energię do tej samej istoty obecnie duchowej (jahwe) która nadal negatywnie wpływa na życie na całej Ziemi.

     Polubienie

    • Ani ja przeciwnik, ani tym bardziej, wierny 🙂
     Czasami zdarzy mi się przeczytać co mniej nieprzyswajalne artykuły, a że pióro u Ciebie lekkie, w przeciwieństwie do dowcipu, to czytuję niewiele 🙂
     Na marginesie, jednym z paskudnych zwyczajów Sodomitów i Gomorytów było posuwanie gości, bez względu na płeć i orientację seksualną. Chyba, że nie uważasz takiego zachowania za naganne. De gustibus.

     Polubienie

    • To, co mówili Hebrajczycy o mieszkańcach Sodomy i Gomory to politycznie motywowane kłamstwa. To coś w stylu dzisiejszych „polskich obozów koncentracyjnych” xD 😉

     Polubienie

    • katol przez ciebie przemawia posuwanie to cudowna sprawa dzisiaj zkatolone spoleczenstwo traktuje seks jak morderstwo a morderstwa jako seks stad pelno tego w tv a piersi golej nie uswiadczysz, babki dzisiaj unikaja spojrzen uciekaja denerwuja sie maja wpojone seks to grzech czy chca czy nie chca a jak ksiadz powie ze juz monza po tzw slubie to rzna sie jak kroliki w berlinie i ciaza co rok dobrze ze spirale i pigulki wymyslili

     Polubienie

   • potrzebujesz czasu to wszystko tego w szkole nie ucza a wiekszosc jest zolnierzami wiedzy szkolnej i beda bronic narzuconej zydowskiej wiedzy do deski grobowej

    Polubienie

    • rybolu nie dziwi cie ze slowianie nie istnieli do 1000go roku a po tysiacznym juz byly nas milony ? slaby masz intelekt moze zacznij od pana pawla na yt o 4000 panstwie lechickim istniejacym przed mieszkiem to jest w greckich kronikach ale nikomu nie chce sie albo maja prikazane sciemniac ze tylko krystus i mieczko jak moja interpunkcja lepej ? a skad araby i mongoly z zydowskiej malpy i arabskiej malpy czy od dziadka kosmicznego na chmurce z broda ? niestety nauka i religia jak pisal kefir to tylko komfortowa ale wyimaginowana falszywa strefa dla niekumatych ktorych w kazdym spoleczemstwie jest 90 procent, jak moja interpunkcja lepej stacham sie jak mogie

     Polubienie

    • Ok, interpunkcję Ci odpuszczam 🙂
     Co do kwitnącej kultury prasłowiańskiej, to mam uzasadnione wątpliwości. Jak każda rozwinięta cywilizacja powinna pozostawić po sobie materialne dowody swego istnienia. Jedyne zachowane artefakty mają rodowód rzymski, grecki, skandynawski czy arabski. Chyba, że przyjmiemy tezę, że starożytni Słowianie dysponowali kompami wystruganymi z drewna 🙂

     PS
     Z tym, co twierdzą Grecy, byłbym ostrożny. Wystarczy posłuchać wiadomości 🙂

     Polubienie

    • Watykańczycy (germanie i Czesi) zniszczyli te dowody w czasach Bolesława II Zapomnianego. A potem oczywiście niemieccy i inni germańscy kronikarze jak Gall Anonim.

     Polubienie

    • @Jarek
     Z niszczeniem wszystkiego co słowiańskie masz świętą [nie watykańską ] rację!
     Rybol wspomniał o datach 11.09 i 10.04.
     W świecie współcześnie wyuczonych nietłuków można zatajać dowody, zmieniać wersje. A co dopiero przed ludźmi sprzed tysiąca i więcej lat, którzy nie mieli dostępu do żadnej wiedzy.
     Jesteśmy manipulowani i wielkie gorące gówno z tym robimy!
     Transparenciki, marsze uliczne i na chatę. Dosyć spacerku!
     Skoro widać już po mnie skutki upału, to powiem jeszcze jedno.
     Ludzie dotąd będą dostawać po karku, dopóki będą myśleć tylko i wyłącznie o swojej dupie.

     Polubienie

    • panstwo lehickie mowi to panu cos ? trwalo 3000 lat przed mieszkiem pawel szydlowski na YT swietnie to objasnia nie bede sie powtarzal w kazdym badz razie podbilismy rzym i hindusow stad wlasnie slowianskie wedy u nich ti wiedza slowian znak sfastyki to znak andromedan dany pozniej slowianom dzieciom andromdanow co do artyfaktow szaraki jaszczurkowatego psychola yahwe sprzataja wszystko co niewygodne i moglo by przycmic wiarygodnosc pana(psychola ksiezycowego yahwe), piramidy widac byly za ciezkie albo maja cel w ich istnieniu, zakladasz jak wiekszosc ze im bardziej do tylu tym wieksza tempota i mniejsza technologia a jest dokladnie odwotnie, wszystko slowianskie jest u hindosow reszta zostala zniszczona wywieziona podobnie jak biblioteka w aleksandrii to samo robil hitler i stalin wszystko slowianskie niszczone do cna razem z inteligencja na syberii, mieszko jest pietnastym krolem polski a wiekszosc po szkolach powie ze pierwszym… nie mowiac juz o panstwie lehickim

     Polubienie

    • Bardzo dziękuję, drogi Gmo, że znalazłeś dla mnie czas. To są bardzo ciekawe rzeczy, które o tyle stają się logiczne o ile niektóre części układanki pochodzące z różnych zakątków świata, odkrywane przez autorytety, przekazywane przez plemiona i odkłamywane przez światłych i uczciwych ludzi nauki zdają się do siebie pasować. Nikt na podstawie jednego odkrycia i jednej wysuniętej tezy nie tworzy obrazu przeszłego świata.
     Samo poszukiwanie, odkrywanie jasnych plam w mrokach dziejów jest czymś bardzo interesującym i ciekawym.
     Mam do ciebie, Gmo, jeszcze wiele pytań. Chcę poznać twoją opinię. Ale z prozaicznego powodu, pozwolisz, że uczynię to wkrótce.
     Jest cholerny upał, a mi w chacie siadła klima, a mianowicie w piwnicy też już jest gorąco! 🙂
     Łapy się kleją do konsoli, a co dopiero mózg ma wymyślać mądre pytania i poruszać kwestie z wyższej półki.

     O ile u ciebie też jest tak gorąco, i jeśli miałoby ci to pomóc, to pozdrawiam cię chłodno, zimno, lodowato i arktycznie.

     Polubienie

    • Może jednak moją prośbę, do ciebie ,Gmo, którą umieściłam na końcu, napiszę już tu.
     Udzielając mi odpowiedzi, skopiuj w rubrykę ,,komentarz” moje pytania i wstaw swoją wypowiedź między nie. Na zasadzie: pytanie, odpowiedź. Da mi to jasność, a ponadto materiał z tej tematyki wart jest zachowania w dokumentach.
     Na niektóre pytania uzyskałabym odpowiedzi, szperając w internecie.
     Ale po pierwsze: dlaczego nie mam skorzystać z twojej usystematyzowanej wiedzy, a po drugie cenne są dla mnie twoje odczucia i opinie.

     1 Czy Andromedanie [piszesz, że rasa biała] są najstarszą ze znanych nam ras na Ziemi? Na kiedy przypada ich okres bytności na naszej planecie?

     2 Czy kontynent Mu I Atlantyda mają związek z Andromedami?

     3 Jakie są dowody(przesłanki) na to, że życie Andromedan, jak też zasiedlanie przez nich Ziemi mają w prostej linii najwięcej wspólnego z Praźródłem, Czystą Energią Pierwotną? Czy żyli na Ziemi na planie fizycznym, czy w astralu, a może jedno i drugie?

     4 Człowiek od zawsze dąży do wiedzy dwojakiej natury: plan fizyczny i duchowy. Piszesz, że 3,5 mln lat żyliśmy bez katoli i Jezusków (co jest faktem) Jakie zatem wierzenia lub wiedza oczywista na temat ziemskiej natury i astralu były udziałem potomków Adromedan? Czy ludzka rasa posiadała zdolności, które dziś nazywa się nadprzyrodzonymi? Ile ziemskich lat, przeciętnie żyli przedstawiciele tej rasy?

     5 Czy to Reptilianie(z bazą na Księżycu), którzy wrócili 13000 lat temu byli założycielami Edenu i eksperymentów genetycznych? Jeśli nie, to jaka rasa(szacunkowy okres)?

     6 Skoro 15000 lat temu – za Arkadianów – nie było żadnego sztucznego satelity, to jak rozwinęło się życie na Ziemi, to oprócz homo sapiens? Chodzi o skutki przypływów i odpływów – twierdzi się, że życie ,,wyszło” na ląd z oceanów i mórz. Czy istniała osobna gałąź, w której homo sapiens wykształcił się na drodze ewolucji naturalnej? Bo ten dzisiejszy homo sapiens wprawił Darwina z jego torią w ogłupienie. Czy Andromedanie są powiązani z Arkadianami? Wspominasz o jednych i o drugich.

     7 Jeśli tzw.czarny księżyc, jak twierdzisz, istnieje za naszym Levanem, dlaczego nic o nim nie wiemy? Czy np. NASA ma te wiedzę I ja przed nami ukrywa?

     8 Gromadzenie złota przez ludzi( w zasadzie dla samego faktu gromadzenia, jedyny w takiej ilości bezużytecznie gromadzony minerał) może być ,,robieniem” zapasów dla obcych? Czy są nimi tylko Reptilianie? Yahweh walczył(biblia I inne źródła historyczne) z Moabitami, Ammonitami, Amalakitami, Edomitami, Madianitami. Co to za rasy, lub szczepy w obrębie jakiej rasy?

     9 Twierdzisz, że Mongołowie to rasa stworzona przez jahwe. Zatem Adam(fakt, że był jeden jest bajeczką dla owieczek, była to spreparowana genetycznie grupa ludzi – do pracy – potem ,,stworzono kobietę. Czy zatem Adamy I Ewy to początek rasy Mongołów? Jakich ras sięgają korzenie słowiańskie, Lehii? Czy tylko Andromedan? Jeśli tak to dlaczego walczyli z innymi narodami, tworząc potężne imperium? Jeżeli ich bogiem był Swaróg( sądzisz, że prawdziwy Ojciec), kto w Lehitach zaszczepił wolę walki i podboju?

     10 Kto to byli Giganci? Dlaczego wobec , wydaje się oczywistych dowodów, jakimi są odkrywane szkielety, na Ziemi po dziś dzień istnieje zmowa milczenia? Komu zależy na ukryciu prawdy o gigantach? O ile takowa istniała.

     11 Biblioteka aleksandryjska została ostatecznie prawie kompletnie zniszczona bodajże w XIII w. Czy zachowały się na Ziemi podobne budowle, zawierające wiedzę, niejednokrotnie przewyższającą obecną? Czy tylko chrześcijaństwo unicestwiało dorobek poprzednich cywilizacji – na taką skalę? Czy rozsądnym jest korzystanie z wiedzy zdobytej poprzez channelingi? Wielu wątpi w ich wiarygodność, ze względu na ,,podszywanie się” bytów negatywnych. Podobnie, czy źródłem wiedzy mogą być podróże astralne, w których doświadczanie jest ściśle powiązane z możliwością odbioru i poziomem wibracji podróżującego, a zatem subiektywne? Może moja wiedza w tym temacie jest mylna?

     12 Piszesz, że ,,christos” po grecku oznacza promienie, które metafizycznie zapładniają Gaję, tworząc nowe rasy ludzi I zwierząt. Czy zgodzisz się ze mną, że przydomek Chrystus nie dotyczy tylko Jezusa, ale wszystkich tych, którzy posiadając w sobie pierwiastek boski, połączenie ze Źródłem, rodzą się i żyją w więzi z Źródłem tych promieni? ( osobną kwestią jest świadomość tego faktu). Niektórzy sądzą, że na Ziemi istnieją ludzie nie mający w sobie tzw. Iskry bożej( tego Chrystusa). Czy zgodzisz się z nimi? Podobnie mówi się o Szarakach w aspekcie duszy. Czy to prawda?

     [ widziałam taki promień, a w zasadzie gruby, spleciony, świecący złotym blaskiem sznur – okoliczności pomijam, chyba, że kogoś to interesuje, dodam tylko, że działo się to na jawie]
     A przy okazji: potomkami jakiej rasy byli i są( niestety już w szczątkowej ilości, wyniszczeni przez chrześcijan) Kahuni? – strzegący tajemnicy.

     Może na dzisiaj starczy. Nie ukrywam radości z faktu, że mogę komukolwiek zadać kilka z moich wielu pytań. Ciekawa jestem twojej, Gmo, wiedzy i opinii.
     Ludzie nie chcą rozmawiać w tej tematyce, kwitując ją pobłażliwym, współczującym uśmieszkiem. Lepiej być poszukującym wariatem, aniżeli wpasowaną w ogół pustką.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • 1 andromedanie to biala rasa kosmiczna zasiedlajaca planety istnieja od ho ho ho od zawsze wieksi od nas do 3 metrow babki cycate i dupiaste, pisalem juz my jako ich dzieci jestesmy tu 3.5 miliona lat, najstarsza jest czarna rasa 4 miliony z syriusza typowo niewolnicy niestety nie sa w stanie wytworzyc zadnej wiekszej cywilizacji dodatkowo psychol yahwe sypie ich czym wlezie i clatego ciagle choruja wszystkie zarazone gryzace muchy komary to wynalazel labow ksiezycowych yahwe do dziesiatkowania gojow tj raas nie skosnych glownie bialej czarnej i czerwonej, czerwoni nie wiem ile sa na ziemi i kto ich splodzil, wiem o 10 rasach andromedana posejdona zarzadzajacego atlanta az do czasu jej zatopienia przez jaszczra yahwe ksiezycowa bronia grawitacyjna moze srodziemne i egejskie to tez zatopiony lad stad tyle roznych budowli tam pod woda
     2 mu nie wiem, atlamtyda zostala zasiedlona 10 bialymi rasami posejdona pozniej yahwe dokoptowal swoich azjatow zaczely sie wojny napuszczania bialych z atlantydy na bialych z grecji, pozniej yahwe chcial troche bialych wybic wiec zatopil atlantyde wraz z bialasami oczywiscie wczesnie ostrzegl swoich azjatow o tym niby kataklizmie i spieprzyli z tamatad spodkami i lodziami i rozlali sie czesc do ameryki polnocnej czesc do azji polnocnej dlatego np rasa czerwona nasi indianie czestokroc wygladaja jak azjaci bo gwalty mongolow byly na porzadku dziennym
     3 jedno i drugie potrafia sie zmateryliazowac na tyle zeby ich widziec ale nie sa to ciala krwiste cos jak plasma dobrze wykonana jednak do splodzenia nas inkarnowali w ciala krwiste, andromedanie to nie labedzie latajace w kosmosie to normalni ludzie z super mocami w kulistych cialach tzw orbach w plasmowych cialach i w krwistych za kazdym razem astralna esencja wybiera jakie cialo potrzeba do jakiej misji a podstawowe misje to patrole kosmiczne walka z przestwpcami typu yahwe tamil etc i zasiedlania nowych planet
     4 religia i brak wiedzy blokuje super powers widzenie kolorow po ciemku czucie ich dlonmi telepatia podroze poza cialem jako astral, sam jestem dosc telepatyczny szczegolnie z moimi partnerkami duzo ludzi tak ma, grecy to dzieci andromedan cala ta grecka matematyka fizyka to wszystko pochodzi od andromedan oni nauczali grekow, ciala andromedanow wytrzymija do 4000 lat w zaleznosci od podgatunku rasy kasty
     5 tak eden to laby szarakow czesciowo w ksiezycu czesciowo w i na ziemi gdzie z naszych porwanych kobiet wyciagali jajka doczepiali swoje wstretne jaszczurcze geny i otzrymywali plus minus hybrydy azjatyckie czasami bardziej wygladajace jak tatusiowie szaraki czasem mniej ale ogolnie wstretnie jak to azjaci, reptyle nie wrocili 13500 lat temu tylko zacomowali statek matka levan niby nasz ksiezyc do naszej orbity ziemskiej uzywaja nasze pole ziemskie do ochrony swojego leavana, caly czas porywaja bialych na elsperymenty gwalty(TO GLOWNIE REPTYLE BO TO NIEZLE ZBOKI) i mieso
     6 tak arkadianie to pochodna andromedanow, nie ma zadnej ewolucji ciala jest tylko ewolucja astrala, ewolucja to bajki darwina, ewolucja=czas+przypadek a zaden ztych czynnikow nie ma inteligencji sprawczej
     7 wiemy o black moon jak robia czarty astrologiczne to uzywaja black moon jak kazda inna planete wiec dla numerologow to nie nowego, no wiadomo nasa to szpece od wymazywania obiektow ze zdjec do dzisiaj nie ma wyraznych zdjec ksiezyca bo reptyle trzymaja ich w ryzach jak ppowiecie o nas to posypiemy was proszkiem po ktorym sie juz nie wstaje albo potrzesiemy ziemia w ny itd itp
     8 nie znam sie na tych rasach ale przypuszczam ze nie azjatyckie skoro jaszczurek jah je podsypywal taak reptyle zbieraja zloto wiekszosc w woltach w szwajcari i chinach no i ksiezycu gdzie ile dokladnie nie wiem
     9 tak adam i ewa to mongoly a raczej tysiace adamow i ewow, szaraki zrobili azjatow na odpierdol wada genetyczna goni wade tj oczy kregoslupy bledniki mimika twarzy a raczej jej brak smiech i strach/zdziwienie maja tylko, niestety do bialasow duzo tych syfiastych genow przeszlo po licznych gwaltach mongolow w 14 wieku, slowianie to scyci wczesniej pelasgianie pelasgianie to pierwsza linia od andromedan, swarog to zeus czyli realny ktos do porady do pomocy, andromedanie tak samo walcza jednak sluza innym w wieikszej czesci bo maja wyzsza swiadomosc ale jak trzeba reptylowi przypier dolic to sa piersi do tego nie sa idealni ale maja wysoka swiadomosc dbaja o czystosc klimatu nature orbity planet o swicenie slonca itd
     10 yahwe ukrywa wszystko bo musi pasowac do wizerunku, ma na ziemi swoich ludzi cia/nsa/kgb/mossad/mongolow z hyperlozy hong zydow i saksonow jest komu zlecac rozne zadania i zatajac prawde i mordowac niewygodnych np leppera i prttelickiego
     11 dobrze sadzisz co do channelingow, pozostalosci z aleksandri duzo rzeczy trafilo do hindusow miedzy innymi wedy
     12 tak christos to sperma slonca jedni maja mniej drudzy wiecej, chociaz falszywy biblijny jezus ktory chodzil po wodzie to juz technologia i triki yahwe, yahwe pozamienial tez nazwy swiat ze slowianskich na swojeboze narodzenie christmas itd ktore odbywaly sie w tym samym czzasie, szaraki to bioroboty gmo yahwe od brudnej roboty tj porwania gwalty eksperymenty to raczej kanalie z mentalnosci mrowek nie ma indiwidualnosci wszyscy wszystko tak samo robia i czuja jezeli wogule czuja

     Polubienie

  • gmo zabija jak możesz to podaj jakieś linki do poczytania po polsku o tych reptolach księżycu i andromedanach temat mnie zainteresował z góry dzięki

   Polubienie

   • raczej space ship ostanio tj 20000 lat temu był zaparkowany w Bootes wiec mamy go od zupełnie niedawna, w biblii eskimosa yahwe pisze ze księżyc jak się już zaladuje odleci ciekawe ilu to czytalo w psalmach i ilu zajarzylo o co chodzi, chyba tylko gmozabija

    Polubienie

 2. przeczytalem wszystko co tutaj i piszecie i teraz moje pytanie jest takie – skoro wszystkie religie sa zle i zarzadzane przez jahwe, to w kontekscie tego co planuja zrobic globalisci (jedna swiatowa religia) to bedzie dla nas dobre czy nie?

  Polubienie

  • Kwestia tego, na ile będzie podłączona do rdzenia (jahwistycznego) i jaki egregor będzie tworzyć. Często generowane są niby „nowości”, a potem okazuje się, że to wcale taka nowość nie jest. Tylko to samo, tylko w innej masce.

   Polubienie

   • Bardzo dziękuję, Gmo, za wyczerpujące odpowiedzi. To nie są informacje z pierwszej strony jakiegoś brukowca. Z tym się trzeba przespać, wstać i dalej poszukiwać.

    ,, psychol ksiezycowy yahwe zarzadza wszystkim tzw globalistami religiami itd wiec bedzie jak bylo albo gorzej”

    To bardzo czarna wizja nie dająca żadnej nadziei, nie wskazująca sposobu wyjścia.
    Można by rzec, że jesteśmy w czarnej dupie.
    Nie sądzę aby tak było. Reptilianie jako pokarmu energetycznego potrzebują energii o niskich wibracjach, strach, złość, nienawiść, zazdrość, działania egoistyczne etc. Zgodzę się, że chaos i zamęt na świecie – obecnie nasilający się – jest sztucznie wytwarzany na potrzeby emanacji negatywnych energii.

    Rzadko wspomina się o tym, że największym wrogiem jahwe jest w człowieku jego WOLNA WOLA. Tej raptoidy nie są w stanie w człowieku zabić. Mogą jedynie używać podstępu, tak aby człowiek uważał, że wybiera z własnej woli (np. biblijny wąż i zakazany owoc – żadne tam jabłko! – konsekwencją czego stało się cierpienie, jako pokarm dla najeźdźców).
    Zniewolenie, niewola panujące na świecie to próby odebrania człowiekowi wolnej woli.
    Zabijanie ludzi służy ogromowi cierpienia pozostałych przy życiu. Cierpienie jest pokarmem sił ciemności.
    Człowiek nie stracił wolnej woli. Może wybrać między miłością a nienawiścią, między altruizmem a egoizmem, między pychą a skromnością, między życzliwością a zazdrością, między spokojem a agresją, między uśmiechniętą miną a jaszczurową gębą etc.
    To dlatego Wielcy tego świata, żyjąc i nauczając w różnych epokach, namawiali do miłości. Nie zmuszali siłą, ale namawiali. Zatem dla nich też WOLNA WOLA CZŁOWIEKA nie jest czymś, co można bezpowrotnie zabić, zniszczyć. To stwórczy i twórczy pierwiastek w człowieku, który nie może być unicestwiony przez żadne armie ciemności i światła.

    Siły Ciemności NIE MÓWIĄ: masz dobro i zło, wybierz zło. Czynią wszystko, aby człowiek używał swojej wolnej woli w koncentrowaniu się jedynie na złu, nie mówiąc o tym jakie będą tego konsekwencje i czemu ma to służyć. Pod pozorem fałszywych korzyści, jakie otrzyma człowiek, podstępem nakierowują jego wolną wolę na wybór czegoś, co zamienia się w cierpienie. Codziennie stoimy pod drzewem poznania dobra i zła, wsłuchując się często w podszepty węża.
    Czy normalny, przy zdrowych zmysłach człowiek, sam dokona wyboru, który przysporzy mu cierpienia?! Dokona tego człowiek idący na oślep, nie używający swojego sumienia i nie wsłuchujący się w wewnętrzne odczucia – drogowskazy właściwej drogi.

    Siły Światła MÓWIĄ: istnieje dobro i zło. Wielkość jednego definiuje potęgę drugiego.
    Zacznij wybierać dobro i poczuj co daje ci ten wybór – akt wolnej woli – dowiedz się, że uznanie siebie szczęśliwym przed zmianą, celem, który ma nastąpić, otwiera drogę dla przyciągania podobnych, pozytywnych energii, zagęszczających się na planie fizycznym aż do chwili spełnienia oczekiwania.

    Religie nie uczą nas o tych energiach, o wznoszeniu się na coraz wyższe poziomy wibracyjne, o byciu szczęśliwym TU I TERAZ. Serwują nam mrzonki o szczęściu kiedyś i gdzieś tam, które będzie tak wielkie, jak teraz tu, na Ziemi ogrom naszego cierpienia, rozpoczęty narodzinami w bagnie czyli grzechu.
    Czy prawdziwy bóg przejawiając się poprzez człowieka chce cierpieć?!
    Nie trzeba być nad wyraz mądrym, aby stwierdzić i co ważniejsze odczuć, że to kompletna bzdura, fałsz, zakłamanie.
    ,,Bóg za dobre wynagradza, a za złe karze …”
    Z jednej strony mnie kocha, a z drugiej wali po łbie?
    Jak może MIŁOŚĆ, i to BEZWARUNKOWA, stawiać warunki i wedle nich głaskać albo walić mnie po łbie?!
    Człowiek kocha siebie bezwarunkowo. Niech więc weźmie kastet i okalecza swoje ciało. Byli tacy mędrcy, lecz czynili to w konkretnym celu.
    Z całego życia Jezusa, którego dowody istnienia niszczono z tą samą precyzją, z jaką wymazano z nas Słowiaństwo, nie mówi się o niczym więcej jak tylko krzyż, cierpienie, krzyż, cierpienie. No właśnie! Komu służą niskie energie w postaci cierpienia?
    Miłość, radość, szczęście, wewnętrzny spokój – to cele, które czynią człowieka żywym i żyjącym! To prawdziwy rdzeń nauk Jezusa, dziś zapomnianych, zniekształconych.
    To od nas zależy jakich wyborów dokonamy. Mamy ku temu narzędzie – WOLNĄ WOLĘ, której jeśli użyjemy w stronę dobra, Światła, nie będziemy stawać się pokarmem dla sił Ciemności. Te ostatnie nie muszą z naszego życia robić piekła, mogą jedynie w dualizmie dobra i zła być postrzegane jako pomocne w zdefiniowaniu i wyborze dobra i miłości.
    Człowiek pochodzi ze światła – ta wiedza to największa tarcza i broń, przed tymi, którzy chcą sądzić i wmawiać nam, że jest inaczej.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • nie jestesmy w carnej dubie oddzialy andromedanow pod wodza zeusa powoli wypieraja reptoidow w tym yahwe z naszego ukladu slonecznego problem ze obawiaja sie ze yahwe moze zdetonowac ziemie w koncu to tulko 800 km skaly wiec andromedanie musza postepowac roztropnie i z zaskoczenia. w pierscieniach saturna pelno jest armady statkow zeusa cylindrow i sfer, reptyle zywia sie ekstremalnie wysoka energia najlepsza jest dla nich ta z gwaltu czy ze smierci takze ze sportu czyli generalnie strach ich podnieca, prawdziwy bog to wspolna swiadomosc dusza chce doswiadczac przerabiac tematy obojetnie czy dobre czy zle wszystko trzeba przerobic wlacznie z zabiciem jezeli taki jest cel duszy jezeli sie tego nie zrobi za kazda reinkarnacja bedzie powtorka powstrzymywania sie i cierpienia z tego powodu nie ma dobra i zla jest tylko sluzenie sobie albo komus im bardziej komus tym wieksza wibracja im sobie tym mniejsza reptyle tylko pod siebie bo niska wibracja i musza krasc energie bo do huji energia nie plynie, bardzo biblijnie mowisz waz dobro i zlo musisz sie z tego wyzwolic polecam egharta tolla na yt

     Polubienie

 3. „To pomoże albo całkowicie oddalić ich od Watykanu i jahwistycznego rdzenia, albo wręcz przybliżyć do nas.” Do nas czyli do kogo?

  Polubienie

 4. Dajecie się propagandzie robić w konia. I YHWH i IESU (jezus) są imionami TEGO SAMEGO BOGA zwanego tez Marduk. Boga jaki POSKROMIŁ BUNT ZYDÓW około 1400 pne i wyzwoliłod ich terroru planetę (na tym polega ZBAWIENIE = WYBAWIENIU od lichwy, mordowania na ofiare w bluźnicach …itd). Prawdziwym bogiem zydów jest Amon, zwany też Amen’em czy z bibli OCHYDĄ AMMONITÓW (żydów mojrzesza).

  Tu macie pogląd co jest co czyli która Bestia jest Biblijną Bestią a co tylko wmawianą propagandą przez żydów, na historycznych faktach:

  http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/#comment-17803

  Nawiasem mówiąc szykuje się wojna o Ziemie pomiedzy Jezusem (Draco) a całą zydoreptiliańską resztą o czym mozna poczytać tu:

  https://kauilapele.wordpress.com/2015/07/09/disclosure-data-from-corey-7-9-15-the-lt-col-gonzales-ssp-council-delegation-briefings-part-1/

  Z okazji tej wojny zydostwo straszliwie przekreca fakty by ujść w cień konfliktu (znaczy by w nim nie zginąć) wypychając do walki idiotów jakim wmawia iż Draco to Szatan (w znaczeniu biblijnym bo ten tytuł pierwotnie oznaczał tylko WŁADCĘ BURZ I PIORUNÓW).

  I z okazji tej wojny swiat jest zadłużany bo reptyliańsko-owadzio-zydowskie elity rozpatrzliwie szykuja broń do niej w swich podziemnych norach-przetrwalniach.

  Polubienie

  • ale yahwe to manipulant nawet nie podchodze do tego jedyna prawda ze w kosciele gola owieczki z energi reszta to channelingi lokalnych dzieci demonow

   Polubienie

   • Ja tu podpisuje sie obiema rekami,zreszta jak jest tez w artykule powyzej. Ja to przeszlam, na sobie wszystko przerobilam jak zycie bylo dla cierpienia i strach coraz wiekszy i diabel wszedzie, malo do czubkow nie trafilam. Ale dusza trzy razy mnie wolala az za trzecim razemodeszla ode mnie-sama- na dobre juz , wiara katolicka poczulam taka ulge, wyzwolenie….a bylam ekstremistyczna katoliczka! Bylo ciezko tak od zera ale wszystko ukladalo sie w srodku,same oswiecenia przychodzily, Eckhart Toll uratowal mi zycieprawie, Osho pomogl tez, otworzyly mi sie wrota. Wiele rzeczy, ktore tu czytam wiem intuicyjnie, takie oswiecenia mam, nie mam wiedzy jaka tu przekazujecie. Kiedys bronilam Kosciola bo bylam wychowana na Oazach, wierzylam w to wszystko cala soba. Potem stanelam po drugiej stronie i moge smialo powtorzyc,ze religie to opium dla ludu. A Franciszek jest odlotowy :))) oby tylko go nie sprzatneli….

    Polubienie

 5. A ja mam takie pytanie: czy energia o wysokich wibracjach wytworzona i zjednoczona nie jest extrabomba do pokonania zla? Nie wiem co sadzicie o Gregg’u Braden’ie ale on podaje konkretne liczby ludzi produkujacych wysokie wibracje przez , nazwijmy to, modlitwe potrzebnych do zmiany sytuacji np podczas toczacej sie wojny czy tam gdzie jest zlo. Czy osoby potrafiace „wzniesc sie”, razem z innymi, maja wplyw na losy swiata czy zmiane w dziejach? Nie wiem czy jasno sie wypowiedzialam….

  Polubienie

  • wszyscyy swiadomie mniej lub wiecej (oprócz wezowych ras tj zydow mongolow i arabow) mamy wplyw na losy i wywolanie wojen, amerykanska tv non stop wrzuca miliskundowe obrazki wojen do roznych programow zeby nasz astral czytaj czasami durna uparta bezmyslna maszyna ktora niestety potrafi tworzyc materialne rzeczy i zdarzenia wlasnie to stworzyla to nie hokus pokus astral przywoluje fizyczne czastki tj elektrony ktore sa sprawcami wszystkiego w naszym wymiarze i tworzy nowe rzeczy jakis nowy pieprzony motylek czy muszka w zimbabwe jeb i juz jest nasz astral kreuje materialne i nie materialne rzeczy w tym nasze tzw choroby, astral gdy ma za duzo to przejscia zeby nie zwariowal uszkadza celowo nasze cialo zeby cierpienie ciala odwracalo od niego cierpienie psychiczne ktorego najbardziej sie boi, kazda chroniczna choroba jest mozliwa do wyleczenia w sekundy z tym ze jest to jak proszenie 5 tonowego slonia zeby sie przesunal troche trzeba to robic sprytem i z duza znajomscia tego 5 tonoego slonia jkaim jest nasz astral/dusza

   Polubienie

 6. „Taki „prorok” mógłby wykorzystać nieco zmodyfikowaną wersję istniejącej już doktryny, czyli w/w „chrześcijaństwa biblijnego„. Chrześcijaństwo biblijne to dość nowa doktryna, która uważa, że Watykan i ogólnie kościół katolicki, to antychryst tudzież wielka nierządnica z księgi apokalipsy. Skupia się ono na dosłownej interpretacji biblii. Odrzuca większość rytuałów i modłów katolickich, w tym rytuały i doktrynę maryjną. We wszystkim doszukuje się okultystycznych symboli, Illuminatów, masonów, demonów, diabła, zła. Jest głęboko zakorzeniona w świecie teorii spiskowych, co jest jednak umiarkowanym plusem.”

  Niestety całym tym artykułem Jarku obnażyłeś swoją niewiedzę i ignorancję w kwestii stwierdzeń o prawdziwym chrześcijaństwie. Nie znasz ani Biblii, czyli tego, co tam jest napisane i nie rozumiesz tego, co w niej jest napisane, ani też prawdy o świecie. Nie wiesz nawet, że niektóre nauki biblijne rozumie się dosłownie, inne metaforycznie. Sam jesteś pod wpływem różnorakich filozofii typu New Age, które chcą się wyzwolić z poczucia winy z powodu grzechu i tym samym uspokoić, oszukać umysł i serce, że Boga nie ma, i można szukać tajemnej wiedzy, dostępnej tylko tym „mądrym” wtajemniczonym, szukającym prawdy, ale szukasz prawdy nie tam, gdzie ona jest. Bo prawdą jest Bóg, a kieruje do Niego tylko Biblia. Ciekawe ilu prawdziwych chrześcijan poznałeś, wątpię, że jakiegokolwiek, raczej jakichś oszołomów, fanatyków i zwiedzionych chrześcijan, którzy poznali prawdę podstawową o Bogu i wierze, ale dalej się pogubili.
  Nie krytykuję Cię dla samej krytyki, tylko raczej pokazuję, że sam wpadłeś w jarzmo zgubnych filozofii.
  Mylisz prawdziwe chrześcijaństwo biblijne z nawróconymi może, ale zagubionymi chrześcijanami, którzy zamiast zajmować się uświęceniem szukają dowodów na rozmaite teorie spiskowe, co odciąga ich od Boga.
  Chrześcijaństwo biblijne to nie jest jakaś nowa doktryna, jak stwierdziłeś autorytatywnie i błędnie, bo ono istniało 2 tys. lat temu i wciąż istnieje to prawdziwe chrześcijaństwo, takie właśnie, jak to, które jest opisane w Nowym Testamencie, i które odżywa co jakiś czas w różnych miejscach świata, doświadczane i podtrzymywane przez wiarę przez nielicznych, „przebudzonych” przez Boga. Ci, którzy zajmują się teoriami spiskowymi, interpretacjami proroctw, objawień itp. kosztem poznania Boga i uświęcenia to już są ludzie pogubieni. Więc nie myl ich z takimi ludźmi, których reprezentował np. apostoł Paweł.
  Co do nierządnicy i antychrysta. Żeby być nierządnicą, to najpierw trzeba być w Kościele. Papież nigdy nie był chrześcijaninem (lub może był, ale teraz już na pewno nie jest i takowego nie reprezentuje). Katolicyzm możliwe że jest symbolem systemu religijnego podobnym do Rzymu (skąd zresztą się wywodzi), stąd ta interpretacja może być trafna prawie w 100%, ale nie jest nierządnicą, bo nie zdradziła Boga, a nie zdradziła, bo nigdy z Nim nie była (nie była Kościołem – eklesian). Religia rzymsko-katolicka to nowa religia synkretyczna, powstała dzięki politycznym działaniom cesarza Konstantyna we współpracy z wilkami w owczej skórze. Katolicy więc nie są częścią ekklesji Jezusa Chrystusa. Powinieneś na nowo przestudiować historię Kościoła i religii, i wiele zmienić w swoim postrzeganiu rzeczywistości. Inaczej wciąż będziesz błądził i gadał głupoty, jak w tym artykule. Co do antychrysta, to jeszcze trochę się musi wydarzyć, aby się pojawił, ale naprawdę niewiele brakuje. Od 2. tys. lat było i wciąż jest wielu pomniejszych antychrystów, zapewne i papież nim jest. Ale na pewno nie jest tym głównym, który ma się objawić na koniec czasów przed końcem ery (świata). Każdy, kto występuje w imieniu Jezusa a postępuje i naucza sprzecznie ze Słowem Bożym, to antychryst. I każdy kto stawia się w miejscu Jezusa, jak papież właśnie, ten jest antychrystem. I kto wykorzystuje imię oraz autorytet Jezusa zabijając za wiarę lub zmuszając do wiary, ten jest antychrystem. I każdy kto zwodzi innych (najczęściej dla korzyści materialnych i władzy) wykorzystując imię oraz autorytet Jezusa, ten także jest antychrystem.
  Mylisz także Boga z szatanem. Utożsamiasz słuszny gniew Boga za ludzkie grzechy ze złością ludzką, czyli ze złem. Utożsamiasz słuszną Bożą zemstę za krzywdy ludzi, uczynione ludziom i za bluźnierstwa przeciwko Bogu z grzeszną zemstą ludzką na drugim człowieku. Nie zauważasz, że to, co czyni Bóg, karząc winnych, jest podyktowane słusznością i sprawiedliwością, a nie jakimś złem, którego w Nim nie ma. Jeśli rodzice karzą dziecko lub wymiar sprawiedliwości karze przestępcę, to nie czynią oni zła, tylko wymierzają sprawiedliwie karę oraz wychowują w ten sposób, dając do zrozumienia co jest dobre a co złe, i jaki los spotka tych, co łamią prawo i przykazania, czyli krzywdzą innych i obrażają Boga.
  Bóg, gdyby chciał, żebyśmy grzeszyli i krzywdzili się wzajemnie, to by nam powiedział o grzechu i nie nadał przykazań, które uczą rozróżnienia dobra od zła, mądrości, i mają być drogowskazem, pokazywać jak należy postępować, abyśmy byli szczęśliwi i mogli kiedyś ujrzeć Boga w Jego Królestwie zamieszkując tam na zawsze.
  To oskarżanie Boga o zło nie trzyma się kupy w obliczu miłości Jezusa Chrystusa, który jest objawieniem Boga w ciele, czyli Jego natury.
  Nie trzyma się też kupy w obliczu np. takiego fragmentu proroctwa biblijnego, Bożej obietnicy: „(3) I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi. (4) I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już /odtąd/ nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły. (5) I rzekł Zasiadający na tronie: Oto czynię wszystko nowe. I mówi: Napisz: Słowa te wiarygodne są i prawdziwe. (6) I rzekł mi: Stało się. Jam Alfa i Omega, Początek i Koniec. Ja pragnącemu dam darmo pić ze źródła wody życia. (7) Zwycięzca to odziedziczy i będę Bogiem dla niego, a on dla mnie będzie synem.” (Apokalipsa 21:3-7. http://biblia.info.pl/biblia.php).
  Rzeczy mają się inaczej niż większość z ludzi sobie to tłumaczy. A nie wiedzą, nie znają prawdy, bo są z dala od Boga – tego prawdziwego, a są z dala, bo Go oskarżają, nie mają pokory, gdy o nim mówią i myślą, uważają, że wiedzą wszystko o „religiach”, sprawach wiary, wszechświata, filozofiach itp., choć tak naprawdę wiedzą niewiele, a jak o czymś myślą, to przeważnie przez pryzmat fałszywych nauk, wypaczających prawdę, które gdzieś tam dotykają prawdy, ale dalej już idą w przepaść, gdzie pewnego dnia zginą wraz z tymi, którzy w nie wierzą.
  Tacy jak Ty, Jarku, jesteście ofiarami szatana, najsprytniejszego stworzenia, które żyje dłużej niż ludzie i chce ich odwieść od prawdy, dlatego zwodzi na różne sposoby. A Ty się chcesz z nim mierzyć?! Mógłby Cię zgnieść bez problemu, pogrążyć i wykorzystać, doprowadzić do obłędu i wyśmiać jeszcze. On ma Cię gdzieś. Bóg nie. Gdyby Bogu nie zależało na Tobie, to byś nigdy nie usłyszał nawet o Biblii. A tymczasem doszła ona już do najdalszych zakątków świata. Tylko ludzie się sprzeciwiają, bo trudno jest ukrzyżować w sobie pożądliwość i pychę, odmówić sobie grzechu, który daje rozkosz i wywyższa ludzkie ego. Mało kto dochodzi do zbawienia przez to. A jak dochodzi, to ciężką walką.

  „Pora zrozumieć kilka faktów. Kościół katolicki nie jest żadną „skałą Piotrową, której bramy piekielne nie przemogą.” Tak samo pismo święte było wielokrotnie fałszowane, i to pomimo klątwy, którą na przyszłych fałszerzy rzucił sam Jezus. Kościół trwał tysiąc sześćset lat, owszem. Ale podlega on tym samym prawom społecznym i historycznym, co każda organizacja, państwo, cywilizacja, religia. Te byty mają swój początek, potem czas triumfu, następnie chylenie się ku upadkowi i definitywny koniec.”

  Pierwsze zdanie to prawda, dalej już pojechałeś. Pisma świętego nie da się już sfałszować i nie robili tego. Katoliccy księża, na czele z papieżami zakazywali jedynie czytania jej przez ludzie świeckich. Jedynie niektóre słowa lub zdania zostały źle przetłumaczone lub usunięte. Ale sensu całej Biblii nikt nie sfałszował. Nawet się tego nie da zrobić, bo każdy to wychwyci, oraz dlatego, że jest spójna. Jest poza tym kilkadziesiąt tysięcy oryginałów Biblii, więc to też utrudnia możliwość fałszowania.
  Kościół (ten prawdziwy, a nie katolicyzm) trwa od 2. tys. lat i będzie do końca. Nie łudź się, że kiedykolwiek zniknie z powierzchni ziemi zmieciony przez jakieś filozofie, które Ty także reprezentujesz. Bo Kościół to dzieło Boże a nie ludzkie. Zniknie wtedy, gdy Jezus Chrystus przyjdzie po Swój Kościół. A zostaną tylko niezbawieni i zacznie się to, co opisuje m.in. Apokalipsa.
  Bycie chrześcijaninem to bycie poddanym Bogu, czyli świętym, gotowym do poświęceń w imię najwyższego dobra. Tego nie zrobią ludzi źli bez szczytnych ideałów, lecz zachowają dla siebie wszystko i jeszcze zdradzą i poświecą innych, żeby tylko nie stracić swojego majtku, władzy, sławy, życia. Ale ich koniec będzie smutny w wieczności. Chrześcijanie żyją z myślą o wiecznym szczęściu z Bogiem. Na razie jednak muszą walczyć z tym złem, które jest w świecie i w nich samych odzywa pod wpływem świata – z grzechem. Chrześcijanie nie walczą z ludźmi. Tylko z grzechem, a więc nieraz i z samym sobą. To jest trudne, ale warte wiecznej chwały.
  Nie znasz prawdziwego chrześcijaństwa, tylko fascynatów teoriami spiskowymi oraz fanatyków i ignorantów.
  Szukaj, a znajdziesz.
  Ale z pokorą.
  Nie zakładaj, że wiesz już wszystko, że odkryłeś prawdę o „Bogu” religiach, wierze w Boga itd. Jesteś póki co tylko poszukującym, który zbiera z wielu filozofii świata to, co Ci się podoba, co ucho łechce, byle by tylko uspokoić Cię, że Boga nie ma, szatana nie ma, a więc nie musisz się bać wiecznego potępienia za grzechy.
  Ja tak samo jak Ty szukałem prawdy, identycznie. Przeżyłem różne nadprzyrodzone doświadczenia, wchodziłem w okultyzm, badałem różne filozofie, eksperymentowałem, ale wciąż czułem, że Bóg jest, bo doświadczałem odpowiedzi na modlitwy, którymi wykazywał swoją miłość i dobrą wolę, udowadniał, że jest po mojej stronie a nie po stronie demonów. Ale On oczekuje od nas czystości. To jest najtrudniejsze. Trzeba pokonać siebie. Po nawróceniu przychodzą w zwykłym życiu potężne próby wiary i szczerości przed Bogiem, sobą i Kościołem. A wiedza to tylko początek drogi, tylko trzeba znaleźć tę właściwą drogę.
  Wyrokując tak, jak Ty o chrześcijaństwie, robisz z siebie oświeconego mędrca, a tak naprawdę jesteś tylko zwykłym człowiekiem, który czerpie z cudzych dokonań. Ale jesteś lepszy, bo przynajmniej szukasz. Gorszy, bo z góry potępiasz, odrzucasz, wyśmiewasz. Ignorantem, bo czynisz to bez wieloletnich studiów na temat, na który się wypowiadasz.
  Żeby dojść do prawdy, trzeba najpierw założyć, że wszystko, co dotychczas mi przekazano mogło być nieprawdą, błędną interpretacją (Biblii, rzeczywistości), kłamstwem, oraz że to, co co jakiś czas przyjmujesz za prawdę też może Cię znów zwodzi i oddala od prawdy.

  Polubienie

  • stary dluga droga przed toba nie masz szans sie wyzwolic, zydochrzescijanski yahwe nazywany takze allahem i sin’em takze asmodai cie przeprogramowal jak chcesz dalej zyc w biedzie smutku i rozpaczy to twoja sprawa znam wielu ludzi ktorzy nie wiedza po co zyja i religia im jest bardzo potrzebna bo choc sztuczna i blokujaca ale pozwala nie myslec za siebie nic nie robic ani osiagac tylko chwalic pana… i oczywiscie nagabywac nowe ofiary i straszyc ze jak nie wierza w psychola yahwe to ich zgnoi itd czy jego narcystyczny synek rabe joszua od „cudow” czytaj wyzszej technologi wykorzystywanej do poklasku i respektu chodzenie po wodzie itd, takie sztuczki dobre byly dla wiesniakow 1000 lat temu, dzisiaj sie juz nie przebija musialby nie wiem miec 3 penisy i z trzema kobietami naraz, sam nie wiem dzisiaj ciezko sie przebic, na szczescie juz tylko polska i meksyk zostaly na placu boju yahwe no i afryka, yahwe ciagnie do biedy jak mucha do g miodu bo latwo golic biedote bogatsi maj glowe i ciezko ich zaciagnac dzwonem do rzezni przepraszam dzisiaj nazywaja do kosciolem ale tez nazwa podejrzana od kosci czyli ze po ofiarach tylko kosci zostawaly

   Polubienie

   • Odpowiem Ci tylko na jedno, gmo, bo na resztę to nie ma co nawet reagować.
    Otóż wyraz „Kościół” to nie jest oryginalne określenie tego, co Jezus nazywa swoim ekklēsian (Mt 16:18 – http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/1/chapter/16/verse/18). Doucz się najpierw. To, że w Polsce się używa słowa „Kościół to już jest tyko wypadkowa historii, tego, że wyraz ten zadomowił się w języku i przyjął powszechnie. Od urodzenia przyzwyczajeni jesteśmy do tego słowa. Ale na zgromadzeniu chrześcijańskim ważny jest kontekst a nie czepianie się kurczowo znaczeń jakichś słów, zwłaszcza w sytuacji, gdy zyskały one już inne znaczenie niż pierwotnie miało (a nie odnosiło do kości, jak to stwierdziłeś pochopnie). A „kościół” to nie jest wyraz polski, tylko zapożyczony. Pewnie nawet nie wiesz z jakiego języka. Poszukaj sobie panie psuedo mędrcze, językoznawco od siedmiu boleści. Zejdź na ziemię panie „Bańko-Miodek”.
    Przeczytaj sobie też swoje wpisy i puknij się w głowę. Powiem Ci, że masz szczęście, że jesteś tu anonimowy, bo najadłbyś się publicznie wstydu za to, w co wierzysz i za to, jakie głupoty wypisujesz. Myślisz, że jesteś „oświecony” i mądry. Raczej jesteś ofiarą zgubnych filozofii i własnej ignorancji i pychy.
    Takie fantastyczne historyjki o powstaniu świata, które propagujesz, to jedna z wielu alternatywnych wersji opisania początków historii wszechświata, a tym bardziej idiotyczna, że bez jakichkolwiek historycznych dowodów, opierająca się na fantazji tych, co ją wymyślili. Tak się pisze książki i wymyśla rozmaite filozofie. Oto sam stałeś się ofiarą „nowej religii”, ofiarą jej twórców – stałeś taką owieczką absurdalnej i śmiesznej religii, tym samym. których Ty i podobne Ci środowisko miłośników teorii spiskowych nazywasz ofiarami kapłanów strzygących swoje owieczki. A to jest tylko bazowanie na tym, co jest, i wymyślanie sobie historyjek, które brzmią wiarygodnie.
    Przeczytaj sobie jakąkolwiek książkę fantasy czy science fiction, które bazują na naszej rzeczywistości i zmieniają niektóre jej elementy, budując na rzeczywistości świat przedstawiony, a zobaczysz, że zabrzmi ta książka jak prawda. Zwłaszcza że istnieją takie sposoby na kreowanie fabuły literackiej, które tworzy się za pomocą środka stylistycznego, jakim jest „znaleziony” przez autora (i jednocześnie narratora) rzekomo prawdziwy rękopis, zwój, tablica kamienna, tajemna księga, artefakt o magicznej i tajemnej mocy, itp., dzięki któremu to przedmiotowi odkrywa on przed czytelnikiem „prawdę” o rzeczywistości. Żeby to jednak wychwycić, to trzeba mieć jakieś podstawy z wiedzy o literaturze. Inaczej każdy głupi uwierzy w to, jak uwierzyły miliony w historyjki Dana Browna, bazujące na fałszywych ewangeliach itp. Łatwiej jest uwierzyć im w apokryfy niż w prawdziwą Ewangelię, prawdziwe pisma święte ST i NT Biblii.
    „Mędrcy” bez wykształcenia i wieloletnich studiów i badań. „Wszyskowiedzący” mądrale, którzy nawet nie potrafią odpowiedzieć merytorycznie na argumenty a jedynie emocjonalnie wyrażają swoje uprzedzenia do spraw wiary, której nawet nie znają. A nie znają, bo poznali tylko fałszywe chrześcijaństwo i skupiają się tylko na tych złych ludziach, wilkach w owczych skórach, które wykorzystują „religie”, pisma święte, filozofie, autorytet imienia Bożego w złych celach.
    Tyle mówicie o byciu wolnym od „Matrixa”, a sami jesteście jego ofiarą i propagujecie coś, czego nawet nie dotknęliście a uznajecie za prawdę. Bardziej wierzycie UFOlogom i pseudo-odkrywcom, pseudo-naukowocom, zwolennikom teorii o UFO (kosmitach) niż chrześcijanom, którzy doświadczają tego, o czym Ty tylko możesz poczytać, tzn. cudów, mocy Bożej, proroctw, objawień itd., tego, co jest opisane i obiecane w Biblii tym, którzy się narodzą na nowo z Ducha Świętego. Dlaczego bardziej realny jest dla Ciebie jakiś reptillianin niż anioł, demon czy Bóg?! Jakie masz ku temu przesłanki? Co przeważa za takim przyjęciem spojrzenia na rzeczywistość? Odpowiedz sobie szczerze na to pytanie, wejrzysz głęboko w serce, zbadaj intencje i motywy, a zobaczysz prawdę.
    Te wasze historyjki nie mają żadnego pożytku dla ludzkości, nie zmieniają ich na lepsze, nie naprawiają świata. Robicie dokładnie to samo, co ci pogubieni chrześcijanie, zajmujecie się tematami zastępczymi – teoriami spiskowymi, zamiast starać się dojrzewać, mądrzeć. A popadliście już w skrajność, śmieszność. To jest działanie szatana – dać ludziom coś, co ich odciągnie od prawdy i od Boga ()zob. jak działa szatan: 2 Kor 11:13-15 – http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/8/chapter/11/verse/13). A jeśli nie wierzysz w Boga, to powiem inaczej – to jest metoda manipulowania ludzkością przez rządzących światem wtajemniczonych – ludzi złej woli, którym na rękę jest ciągnięcie tych absurdów, żeby tylko ludzie nie znaleźli prawdy, i zrobią oni wszystko, żeby podtrzymać ten absurd. Oni są ich kreatorami, a wy ich ofiarami. Oni wiedzą w co uderzyć, bo mają w swoich szeregach inteligentnych uczonych ludzi, wy ulegacie, bo jesteście przede wszystkim pod wpływem emocji i uprzedzeń. Niechcący jesteście po stronie swoich wrogów. A nie łudź się, bo szatan nie jest waszym sprzymierzeńcem. On dałby wam wolność i przyzwoliłby na wszystko, bo i tak skończy tak, jak wszyscy niewierzący i bluźniący Bogu – w jeziorze ognistym (zobacz sobie: Ap 20:10 13-15 – http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/20/verse/10). On chce pociągnąć z sobą w dół na wieczność jak najwięcej ofiar. To jest prawdziwe zło. A wy widzicie to w Bogu, który chce was zbawić od tego, co ma przyjść na świat.
    Rządy światowe ukrywają przed nami wiele tajnych projektów, które widzieli tylko nieliczni, a żeby je ukryć i zmylić ludzkość, a zwłaszcza obce państwa, przeciwników militarnych, wrogów, konkurentów w wyścigu zbrojeń, wykorzystują ludzką naiwność i własną przewagę – wiedzę na temat tego, jak jest naprawdę, i stwierdzają, że np. świadkowie nie widzieli np. tajnego samolotu bojowego czy szpiegowskiego armii USA, tylko UFO. Niektóre dowody można też preparować, i to robią. A ludzie głupi dalej dopowiedzą sobie jeszcze więcej i zbudują kolejne elementy tej historyjki. Tak – to jest w ludziach, i w Tobie też, czego dowodem są Twoje wpisy, Twoja wiara w brednie. Tak się manipuluje, zwodzi i pisze książki. Obudź się.

    Polubienie

    • no nie ma nadziei widac, twoja partia krzyzowa nie pochodzi znad wisly nawet jordan jest jej domem a wczesniej korea tak korea ale nie jestes w stanie tego pojac jak mniemam a jeszcze wczesniej chiny a jeszcze wczesniej ksiezyc… wielu slowian zginelo opierajac sie krzyzowym najezcom zameczonych na smierc w lochach koscielnych i sie w grobach przewracaja chyba slyszac ze ich ziomek dal sie w wciagnac do parti pana reptoida yahwe i jego zlosliwego synka rabego joszue, szkoda cie bo czeka cie tylko w zyciu agresja smutek choroby i samobiczowanie sie no ale coz nie mozna wytlumaczyc alkoholikowi ze alkohol jest zly, w stanach religijnych hardcorow traktuje sie jak mentalnie niezrownowazonych sa to ludzie podnoszacy glos bardzo latwo a juz za samo to zamykaja tam sie nie patyczkuja z „wyznawcami”

     Polubienie

    • Wciąż mylisz chrześcijaństwo z religią rzymsko-katolicką. Prawdziwe chrześcijaństwo to droga miłości, prawdy i pokoju. A ci, którzy się nawracają i stają chrześcijanami, robią to z własnej woli i z łaski Boga. Bóg nie każe nawracać na siłę – ale daje wybór: życie wieczne z Nim w Jego królestwie, albo wieczne męki bez Niego tam, gdzie trafi szatan, śmierć, piekło, źli ludzie, wszystko, co najgorsze. Twój wybór. Widać, że nie znasz zupełnie nauki Jezusa Chrystusa. Sam sobie wystawiasz świadectwo ignorancji. Ale nie dziwię Ci się, bo sam też jakiś czas temu tkwiłem w błędzie przez większość życia będąc katolikiem.
     Tylko ktoś, kto czuje się wszechwiedzący, jak Ty, może powiedzieć: „no nie ma nadziei widac”. Żeby tylko Twoje słowa nie stały się proroctwem dla Ciebie i nie odwróciły przeciwko Tobie na Twój sąd. Uważaj na siebie. Więcej pokory.
     Żegnaj, nie mamy więc już o czym ze sobą rozmawiać, bo sam wyraziłeś taki osąd, więc nie odpisuj już na moje komentarze, chyba że się spotkamy przypadkiem, gdy z własnej woli pojawisz się gdzieś na drodze, chcąc poznać prawdę – Boga. „Jeśli kto chce…”.

     Polubienie

    • Uważajcie na takich jak @Furei – to są tzw. „chrześcijanie biblijni”, uważający się za tych prawdziwych. Odrzucają Watykan, są powiązani z półświatkiem teorii spiskowych itp. To jeszcze gorsza sekta niż kościół katolicki. Oni wszędzie widzą demony, zło, zwiedzenie, new age, okultyzm. Każdą działalność mogącą przynieść człowiekowi autentyczną radość – psychologię, medytację, rozwój duchowy – uważają za zło. A nie zauważają, że największego „demona” mają w swojej pełnej lęków i traum podświadomości.

     Polubienie

    • Uważajcie na takich jak @Jarek Kefir – to są tzw. wolnomyśliciele, którzy przestrzegają przed innymi bez podania argumentów w dyskusji i bez ustosunkowania się do nich, uważający się za myślących i posiadających wiedzę na temat tajemnic wszechświata, choć nie przeczytali nawet Biblii (..edit)

     Polubienie

    • nabial uwazam na ciebie -_-
     a swoja droga katole maja normalnie jezyk zmiji nic dziwnego ze papiez i inni nasi poparancy maja pelno gadow na sukienkach, wogule mi sie w pale nie miesci jak dorosly facet moze klekac przed drugim facetem no chyba ze loda chce mu zrobic to jeszcze rozumiem, nabial uwazam na ciebie -_-

     Polubienie

    • W swoim zadufaniu i wierze w to, że jesteś jedynym mędrcem niosącym światło plebejuszom lokujesz się dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajdują się ci których kontestujesz i przed którymi ostrzegasz. Jesteś rewolucjonistą a nie ewolucjonistą, co implikuje beznadziejne próbowanie wmawiania innym, że powiedzieli czego nie powiedzieli (jak zrobiłeś z Furei), żebyś mógł wytworzyć świat dualistycznie czarno-biały świat, bo w takim lepiej się walczy z ideowym przeciwnikiem. A żadna rewolucja nie przyniosła korzyści ludzkości, co możesz zobaczyć porównując świat zastany z tym, który istniał niegdyś (choć znamy go tylko z przekazów). Polemizuj, bierz od innych jeżeli mają coś do dania, ucz się od nich ale nie sprowadzaj ich do parteru słabymi manipulacjami, szyderstwem i ironią, których i tak dookoła nas jest od zajebania.

     Polubienie

    • naprawde gratuluje dzieciecej wyobrazni moja corka ma podobnie… 2000 lat temu slowianie nie potrzebowali zadnego poparanca a od 1000 lat musimy isc mieszkac z panem… jezeli mial bym wybierac to wolalbym z pania, jestes gejem ze z panem chcesz mieszkac ? Znasz nauki Egharta Tolla ? NIe slyszal ? Tylko sczytasz nauki rabego jeszue ? Nauki rabego joszue to kopia nauk greckich byl chlop 30 lat w grecji to go poduczyli, a nie wolisz sie uczyc ze zrodla od grekow tylko od posrednika ? Dlaczego ? Twoja ksiazeczka byla zmieniana 3000 razy wiec skad wiesz kto co i jak i kiedy powiedzial ? tepo wierzysz ? Nie ma zadnego sadu tylko w twojej katolickiej strachliwej bogobojnej glowie, po smierci ciala jest retrospekcja zycia i nalapana energia demonow np przez wiare i co niedzielne obrzedy jest zzerana przez demony ktore od tego sa, po zzarciu jestes czysty jak lza dusza laduje sie i wypoczywa i albo reinkarnacja w kolejne cialo albo nie wraca i zyje w 5d kropka, najgorzej zostac zlapany przez twojego skuwiela pana yahwe i byc wykorzystywanym w ksiezycu do produkcji energi jak w filmie matrix owszem to mozna nazwac pieklem, miliony latwowiernych dusz jak twoja skonczyla jako pradnice i mieszka z panem… napewno mieszkanie z panem bedzie ci sluzyc

     Polubienie

    • Kochany Gmo, ciiiii, cicho proszę. Szkoda Twojej energii, mądrości.
     Próbowałeś, wyjaśniałeś, może dla niektórych za wcześnie. Nie wiń ich. To potrzebuje czasu, wiedzy, transformacji z własnymi, wcześniej narzuconymi, poglądami i w końcu świadomością otaczających nas energii.
     Spokojnie, damy radę, ponieważ energią, którą zasilani jesteśmy ze Źródła, jesteśmy w stanie tworzyć w murze wyłomy. Małe otwory, które czynią mur jahwy sitem. Przez nie coraz bardziej widać światło ANDROMEDAN.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • w andromedzie zyja tryliony tryliony bialych na milionach ziemiopodobnych planetach, jak nasi wroca beda pierwszy na wycieczke, nie to nie bajki nie fantazja nie hipoteza bajka jest bozek na chmurce ze zrobil pstryk i wszystko sie pojawilo albo ze szympans postanowil zostac czlowiekiem albo ze wszystko dzieje sie samo planety ustawiaja sie same na perfekcyjnych orbitach idealny stosunek gazow do oddychania temperatura w miare stala i to wszystko samo tylko trzeba miliard lat i bum jest skomplikowane dna, idac tym genialnym tropem stawiamy obok siebie patelke maslo 2 jajka sol i za milion lat mamy jajecznice, hmm… cuda sie zdarzaja

     Polubienie

    • Czyli Andromeda z tego co piszesz, to bardziej rozwinięta galaktyka niż pełna hmm, „konfliktów” Droga Mleczna? To o to chodzi z transformacją całej naszej galaktyki, by wyplenić gadzi ród, bo ich zasady funkcjonowania są już zdezaktualizowane? 😀 Tak słyszałem tu i ówdzie, ale wiadomo, pewności nie ma.

     Polubienie

    • andromeda ma swoje problemy ale to odwieczna kolebka bialasow w cialach 3d jak u nas ale wiecej w 5d w cialacj kulistych plazmowych gazowych itd w sumie reptoidy to takie popychacze rozwoju cos jak agenci w matrixie cwicza nam charakter ducha odwage mozna powiedziec mamy super szybki rozwojbo pracujemy pod presja lecz jednak z yahwe i jego kolesiami z mentalnoscia Kim Dzong Una to jednak ciagle zagrozenie wiekszosc wolala by spokojniejszy rozwoj, andromedanie dziela rasy kosmiczne na sto (service to others) i sts(service to self) czyli tych co sluza innym i egoistow jak reptyle i wiele ras ziemskich jak np zydzi mongoly i araby i ich rozne lokalne mixy np turcy bawarczycy itd ktore maja w d matke nature lubia napadac na sasiadow i ich wyzynac do pnia

     Polubienie

    • no oczywiscie najazd reptilos w 11500 przed dzizusem spowodowal niestabilnosc wszystkiego i dowoz z innych planet tych 3 okropnych ras zydow mongolow i arabow te rasy to trupy wewnetrzne nie maja magnetycznego astrala jak bialasy murzyny i czerwoni tylko cos w rodzaju elektrycznego robotycznego jego zastepcy zeby yahwe mogl latwo nimi manipulowac, ponadto yahwe ze swoimi kosmicznymi wojskami wysadzil dwie planety Hephaestus miedzy sloncem i venus i Phaethon miedzy Marsem i jowiszem pozostalosci pierwszej wchlonelo slonce pozostalosci drugiej ciagle istnieja jako gruz w tym samym miejscu duzo tez spadlo tego gruzu na marsa i ziemie te dwie eksplozje spowodowalo ogromna niestabilnosc w ukladzie slonecznym i dlatego nasi sie wycofali jak yahwe zagrozil wysadzeniem ziemi bo to juz by byl koniec ukladu slonecznego wogule planety z roku na rok przyblizaja sie do slonca, jak andromedanie nie wykurza reptoidow i nie naprawia tego i nie doloza planet to moze byc ze sie usmarzymy bo yahwe ma w d jak co to odleca swoim ksiezycem na inne planety i po problemie, planeta bojowa yahwe zwana naszym ksiezycem a po prawdzie levan’em powoduje trzesienia i tsunami gdyz podnosi i opuszcza nasze plyty tektoniczne jak sie przybliza ponadto orbita ksiezyca powoduje niestabilnosc obrotu ziemi wokol wlasnej osi tzw tilt ktory jest niebezpieczny bo w ekstremalnych warunkach moze spowodowac przebiegunowanie juz raz tak bylo, yahwe i jego ludy to rak ziemi ktory żre nas i ziemie, wojska zeusa postepuja w strone ziemi sa juz miedzy saturnem i jowiszem nie to nie bajki… bajka jest ze jestesmy sami i wolni i wogule ze nas nie truja ze zyjemy coraz dluzej… rasa andromedanska zyje pare tysiecy lat w tym samym ciele u nas slabo ledwo cos sie zacznie cos robic byc w czyms dobrym juz starosc i trzeba zmieniac cialo i pogrzeby placze itd byc moze to sluzy rozwojowi ale jest to za bardzo okrutne moim zdaniem skrucenie nam inkarnacji do 70 lat ma jakis zwiazek z yahwe jak podejrzewam ale tego nie jestem jeszcze pewien i nie znam mechanizmu w jaki to robia, wczesniej czy pozniej wrocimy do tysiecy lat w ciele moze ale poki co trzeba wykorzystywac to co mamy

     Polubienie

    • tu masz wiecej
     hellenandchaos.blogspot.c om/2009/11/planetary-situation-review
     wordpress nie pozwala wstawiac linkow chyba kompletnych sprobuje z przerwa miedzy com

     Polubienie

    • Wiecie co, ostatnio oglądałem w ogłupiaczu program o kosmosie i tam naukowcy mówili, że na skutek rozszerzania się wszechświata wszystkie galaktyki, planety itp. „uciekają od Ziemi” poza jedną galaktyką… Andromedą!. I z tą Andromedą mamy się za miliardy lat zderzyć(Jako galaktyka). Ciekawe.

     Polubienie

    • @ Furei

     Piszesz do Gmo:

     ,,Przeczytaj sobie też swoje wpisy i puknij się w głowę. Powiem Ci, że masz szczęście, że jesteś tu anonimowy, bo najadłbyś się publicznie wstydu za to, w co wierzysz i za to, jakie głupoty wypisujesz. Myślisz, że jesteś „oświecony” i mądry. Raczej jesteś ofiarą zgubnych filozofii i własnej ignorancji i pychy.
     Takie fantastyczne historyjki o powstaniu świata, które propagujesz, to jedna z wielu alternatywnych wersji opisania początków historii wszechświata, a tym bardziej idiotyczna, że bez jakichkolwiek historycznych dowodów, opierająca się na fantazji tych, co ją wymyślili.”

     Przytoczę parę faktów i proszę cię o skomentowanie. Jak każdy człowiek – no, może prawie każdy – poszukuję prawdy i opinie innych są dla mnie bardzo cenne.

     O to kilka faktów, wiarygodność których potwierdzają wszyscy historycy:

     431 r. – Sobór Efeski wprowadza dogmat o ,, Bożym macierzyństwie Maryi”[ w tym czasie w Efezie czczono boginię Artemidę, której posążki i inne dewocjonalia sprzedawane tysiącom ludzi czczącym tę boginię przynosiły spore zyski] Do V wieku kult Maryi nie istniał.
     649 r. – Sobór Laterański wprowadza dogmat ,,O Maryi zawsze dziewicy”.
     787 r. – Sobór Nicejski II zmienia drugie przykazanie i pod groźbą wyklęcia nakazuje obowiązkowy kult figur, obrazów i relikwii
     1215 r. – IV Sobór Laterański [już w samym kościele katolickim, który jako taki wyodrębnił się z Pentarchii Rzymu, Konstantynopola, Aleksandrii, Antiochii i Jerozolimy dopiero po 1054 r.]
     – ogłoszenie dogmatu o ,,Transsubstancji” – zamiany chleba i wina w ciało i krew Jezusa
     – wprowadzenie obowiązku regularnej spowiedzi !!!
     1439 – 1442 r. – Sobór Florencki wprowadzenie dogmatu CZYŚĆCA owocuje gromadzeniem olbrzymiego majątku – wykupywanie zbawienia dusz żyjących i zmarłych. M in. watykańska Bazylika została wybudowana z zysków handlem duszami i ciemnotą wiernych. [obecnie są to tak zwane zaduszki, wypominki]
     1854 r. – papież Pius IX ogłasza dogmat ,, O niepokalanym poczęciu Maryi”
     1950 r.!!! – papież Pius XII ogłasza dogmat ,, O wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny” [z nauki religii ,,wiem”, że wzięto ją żywcem i co ciekawe o tym fakcie mówi się dopiero od 1950 r.!] Wprowadzenie kultu matki Jezusa i nazywanie jej Królową Niebios, Współodkupicielką na równi z Jezusem jest jawnym zaprzeczeniem nauk Jezusa, który przestrzega przed oddawaniem czci Królowej Niebios.

     To kilka przykładów czysto ludzkich nauk, ,,opierających się na fantazji tych, co je wymyślili”
     Czy mógłbyś, drogi Furei, skomentować powyższe historyczne wydarzenia, których dokumenty przechowywane są między innymi w archiwach watykańskich?

     Myślę, że prawdziwie wyznający opiera się na prawdzie. Prawdziwie wyznający, aby móc siebie takowym nazywać, sprawdza – potwierdza prawdziwość – tego co wyznaje.
     Poszukuje, analizuje, zagląda do setek źródeł, weryfikuje. Dochodzi do wniosku, że jego odczucia w kwestii wierzeń są zgodne z odkrytymi faktami, lub takowych uczuć nie ma.
     Nastały, drogi Furei, takie czasy (dzięki Bogu), że nikt zdrowo myślący nie wierzy ślepo w same słowa wypowiadane z trybuny, podium, mównicy, katedry, ambony etc.
     Świadomi otaczającej nas zewsząd manipulacji, stajemy się sceptyczni. Poszukujemy na własną rękę, odrzucamy mursz kłamstw, oszustw i próbujemy odkryć rdzeń prawdy, której istnienie bezprzecznie odczuwamy.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

  • juz niedlugo wrocimy do zycia bez yahwistycznych oszustow i wykorzstywaczy ze stajni katoli kebabow i pejsow takze budziarzy, trwa wojana od lat 80tych sil zeusowych tj naszych iprzecie reptoidom typu yahwe etc zalozycieli wszystkich systemow politycznych i religijnych na ziemi, wojna jest we wszystkich wymiarach takze naszym nasze statki cygara i sfery sa w rejonie saturna i zaczynaja byc w rejonie jowisza mam nadzieje ze wkrotce skopia reptylom tylki na marsie i ziemi az do venus mozna zobaczyc je na YT, „naukowcy” nie wiedza (jak zwykle) skad nagle saturn zlapal tyle ksiezycy… statki cygara oczywiscie nasa wymazuje ze zdjec i takie sprzedaje universytetom no bo to bylo za oczywiste ze to nie kolejny balon pogodowy, najwazniejsze az do czasu wyzwolenia ziemi spod reptylskich okupantow nie dac sie zabic otruc zaszczepic zapedzic do obozu itd namaste

   Polubienie

   • GMO ty to wiesz,ja to wiem,Krystyna to wie ale owieczki które strzyże jahwe poprzez czarnych sukienkowych z energii nie wiedzą,nie chcą wiedzieć,bo tak im wygodnie.Oni nie chcą rozwoju,dla nich wygodna jest stagnacja.Już niedługo wszyscy przejrzą na oczy a prawda wyjdzie na wierzch.

    Polubienie

 7. Księżycowy paśnik działa nawet tu. Pojechaliście troszkę po emocjach. W zasadzie jestem w jakimś dziwnym miejscu, gdzie nie można nic zrobić ponieważ tkwi we mnie głębokie przekonanie, że nawet ta „dyskusja” jest za „zgodą” co prawda nie tej najwyższej, ale jednak zgody Góry.

  Polubienie

 8. Pani Krystyno, Panie Jarku, Panie GMO, czytając takie artykuły mój BYT ma sens. Tyle lat byłam czarną owcą w rodzinie, towarzystwie itp, no bo przeciez jestrm heretykiem. Traciłam bliskich, przyjaciół, kolegow itd. Dzis wiem, ze jest paru odwaznych. Juz 20 lat temu mówiłam kolezance – tez nauczycielce,ze Biblia jest wytworem wyobrazni,, taką weną, w którą ja nie wierzę. No,,… narobiłam sobie…… Dzis jestem silniejsza, czytając takie mądre dyskusje wiem, ze nie jestem sama. Moje corki i wnuki mądrze poszukują prawd – nieprawd, naśladują moze mnie? moze to dobrze, moze nie??? Ewa

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s