Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Nadchodzi rozpad UE?! Brak porozumienia ws Grecji

Nadchodzi rozpad UE?! Brak porozumienia ws Grecji

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

  • 23,664,488 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Nadchodzi rozpad UE?! Brak porozumienia ws Grecji

grecja brak porozumieniaDziś znowu nie zawarto porozumienia ws greckiego długu. Grecją przez lata rządziły partie finansistów, bankierów i przemysłowców. Coś w stylu naszej Platformy Obywatelskiej czy Nowoczesnej PL. Efekty ich rządów są zawsze takie same – wyzysk, nędza, ruina gospodarcza państwa, wytransferowane miliardy i ogromne zyski dla elity. Czyli dla bankierów, finansistów, przedsiębiorców, korporacji.

Prawdą jest to, że owszem, kraj może być bogaty, korporacje i przedsiębiorcy mogą mieć prawa, ulgi i przywileje typowe dla neoliberalnego, wolnorynkowego kapitalizmu. Jednak istotą kapitalizmu w krajach Trzeciego Świata (Polska, Rosja, Chiny, Bangladesz) jest to, że owszem, elita jest bogata, korporacje i przedsiębiorcy mają ulgi i przywileje kojarzone z ideologią wolnego rynku. Jednak zwykli ludzie tego nie mają.

Wciąż powtarzam, że to lemingi (urzędnicy, pracownicy korporacji i biznesu) mają najbardziej żądaniową i roszczeniową postawę. To nie „lewacka postawa roszczeniowa” ludzi biedniejszych i „państwo opiekuńcze” jest powodem biedy. Prawdziwa przyczyna nędzy to fakt, że znaczna część społeczeństwa jest absolutnie wykluczona z udziału w dochodzie narodowym. Korporacje, urzędy, banki, biznes i ich pracownicy – to oni się uwłaszczyli na naszej niedoli. To te podmioty nie płacą u nas podatków, są traktowane preferencyjnie, a ich pracownicy zarabiają krocie.

Pora tę samowolkę zakończyć. Będzie to trudne, bo to owe lemingi są najbardziej zdyscyplinowanym elektoratem. Leming zawsze pójdzie i zagłosuje na PO bądź na Petru, by zachować status quo i by nie dzielić się udziałem w dochodzie narodowym z nami, czyli wg. nich „cebulakami„. Kluczowe jest to, by puścić w niepamięć kościelne i smoleńskie wybryki i oszołomstwa opozycji, i wspomóc przemiany w Polsce. Nie tylko głosem przy urnie wyborczej, ale też wesprzeć to na „inne” sposoby. Domyślacie się, jakie 😉

Ale wracając do meritum. Porozumienia z Grecją wciąż nie ma. Dług Grecji jest praktycznie niemożliwy do spłacenia, choćby nawet Grecy mieli tysiąc lat nieustannego wzrostu gospodarczego i prosperity. Na tym polega właśnie ironia współczesnych długów wygenerowanych przez finansjerę i bankierów ku uciesze konsumujących owoce tymczasowej prosperity światowych lemingów. Są one niemożliwe do spłacenia i przyrastają cały czas.

Obecnie sytuacja jest taka, że nieustępliwy rząd Grecji odrzucił każdą propozycję kompromisu. Datą graniczną, ostateczną, jest 30 czerwca 2015 roku. Do tego czasu Grecja ma zwrócić wierzycielom – czyli międzynarodowym bankierom – 1,6 miliarda euro pożyczek. I to 30 czerwca 2015 roku wygasa program pomocowy dla tego kraju. W istocie program ten jest programem dalszego generowania wzrostu zadłużenia. Pytanie, kiedy nastąpi moment „pęknięcia” tego nabrzmiałego wrzodu? I czy aby nie dzieje się to właśnie teraz?

Jedna z możliwych opcji to wyjście Grecji i ze strefy euro i z Unii Europejskiej, dewaluacja drahmy (nowej / starej waluty), i ogłoszenie bankructwa. Tajemnicą poliszynela jest to, że euro to tak naprawdę waluta zarządzana przez niemieckich finansistów. Euro było sposobem, by wytransferować bogactwa z obrzeży Stanów Zjednoczonych Europy (UE) do metropolii, czyli Republiki Federalnej Niemiec. Niemcy po 100 latach domknęły projekt MittelEuropa – czyli plan stworzenia państw-satelitów, podległych im gospodarczo, politycznie i w każdy inny sposób.

Ostatecznie, to Niemcy są wielkim wygranym i II wojny światowej, i tej całej śmiesznej zadymy z Unią Europejską. Po chwili kryzysu niemieccy bankierzy ogłoszą, że umarzają długi peryferiom Europy. I wtedy wszystkie państwa UE zostaną scalone w jeden organizm państwowy – Stany Zjednoczone Europy – ze stolicą w Berlinie i z władzą absolutną w rękach niemieckich elit. Całą tajemnica rozwiązana – taki od początku był plan. A Tusk, Kopacz czy durnie zadłużające na potęgę Grecję i inne kraje, byli jedynie wykonawcami, marionetkami.

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Polecam też inne artykuły z mojej strony o problemie pieniądza, gospodarki, kapitalizmu:
Polski koszmar dobiega końca. Ale proces oczyszczenia będzie cholernie bolesny!
PO chroni banki, korporacje i kartele, za to opodatkowuje biednych obywateli!
Problem kredytów we frankach jest poważniejszy niż nam się wydaje! „Batalia o byt państwa”
Wolność od systemu istnieje, poszukaj jej!
Wiedza która szokuje! Kto odpowiada za zło na Ziemi?
Największe tabu: przeludnienie doprowadzi do cywilizacyjnej zagłady?
Kapitalizm i polityka: systemy stworzone przez psychopatów
Logika kapitalizmu: „Ratowanie życia, przywrócenie planetarnej równowagi, sprawiedliwość i pokój nie są dochodowe”
Jak zrobiono z nas nieszczęśliwych niewolników? Kluczem nie polityka i spiski, a psychologia
Kapitalizm i wolny rynek stały się toksyczną religią
Mitologia kapitalizmu, oszustwo ideologii „wolnego rynku”


1 komentarz

  1. ricardo pisze:

    Jarku, 1,6 mld euro to chyba odsetek, nie pożyczek.

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: