Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Oszołomy » Setki tysięcy imigrantów i tysiące terrorystów szturmuje granice EU

Setki tysięcy imigrantów i tysiące terrorystów szturmuje granice EU

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,692,950 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Setki tysięcy imigrantów i tysiące terrorystów szturmuje granice EU

islamPublikuję ciekawą opinię dotyczącą nielegalnej imigracji z krajów III Świata do Europy. Demaskuje ona kilka popularnych, lewackich mitów dotyczących zjawiska imigracji i ideologii „multi-kulti„. Dlaczego postawiono na wpuszczanie imigrantów do Europy? Ponieważ jest to zysk dla systemu neoliberalnego – takim pracownikom można płacić grosze. Stworzono więc lewacką ideologię multikulturalizmu po to, by wpuścić do Europy imigrantów. Główni beneficjenci tego status quo to.. kapitaliści.

Jak wielkim było to błędem nie trzeba już mówić. To, co robi obecnie Unia Europejska, wydaje się niczym innym, jak jawną dywersją, sabotażem. Setki tysięcy nielegalnych imigrantów, w tym tysiące dobrze przeszkolonych terrorystów ISIS, przekracza południową granicę UE. Co robi Europa? Ano stwarza im cieplarniane warunki do pokonywania morza śródziemnego i osiedlania się tutaj. A wszystko w imię fałszywego „humanitaryzmu„, za którą kryje się niepohamowany apetyt korporacji na tanią siłę roboczą.

W mojej opinii, działania UE powinny być raczej odwrotne. Imigranci powinni być odwożeni z powrotem tam, skąd przybyli – do Libii. To są ludzie, którzy się nie asymilują, zakładają gangi, grupy terrorystyczne, siedzą na zasiłkach socjalnych. Nie możemy już dłużej ukrywać oczywistego faktu, że zderzenie cywilizacji jest faktem. Nie możemy już ukrywać, że są cywilizacje bardziej rozwinięte, i te mniej rozwinięte. Faktem jest że w krajach gdzie jest dużo imigrantów, popełniają oni większość przestępstw i tego żadna lewacka propaganda nie ukryje.

Już raz mieliśmy w Europie podobny najazd barbarzyńców – m.in. Germanów, Wandali, Wizygotów itp. Spowodowało to upadek Cesarstwa Rzymskiego i długie mroki średniowiecza. Z ich pozostałościami nasza cywilizacja zmaga się po dziś dzień, a ich wykorzenienie jest bardzo trudne. Nasza cywilizacja powinna chronić swoje oświecone wartości. A co jak co, ale islam jest największym zagrożeniem dla nich.

Zwraca się uwagę też na to, że islamiści nie uciekają do dobrze rozwiniętych krajów z ich kręgu kulturowego (Turcja, Kuwejt, Katar, Emiraty Arabskie), ale właśnie do nas ze względu na ulgowe traktowanie. W kraju należącym do ich kręgu kulturowego za rozpasanie jakie przejawiają u nas, dostali by albo tysiąc batów i kilka lat odsiadki, albo karę śmierci. U nas robią co chcą, według doktryny, że na „ziemi niewiernych” ich „bóg” nie patrzy.

Opinia którą zamieszczam poniżej, demaskuje szokujące praktyki jakich dopuszczają się przemytnicy ludzi i sami przemycani. Ujawnia też, że emigracja z powodu „wojen domowych” to jedno wielkie kłamstwo, bowiem zdecydowana większość nielegalnych imigrantów to młode, zdrowe chłopy. Dzieci i kobiet jest tam mało i najczęściej giną w morzu, wyrzucani przez tych osiłków.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że za ową islamską inwazją stoi nikt inny, jak państwo islamskie, a raczej jego komórka funkcjonująca w Libii za nieformalną zgodą tamtejszego rządu. Przemyt imigrantów jest wykorzystywany do wysyłania do Europy tysięcy dobrze wyszkolonych i zaprawionych w bojach dżihadystów. Państwo islamskie za jeden ze swych głównych celów wzięło sobie praktyczną realizację przepowiedni Nostradamusa o islamskiej inwazji na Europę.

Jak widać, ten plan jest realizowany, a Europa zamiast się mu sprzeciwić – pomaga w jego realizacji. Brak instynktu samozachowawczego? Celowe popełnienie przez Europę samobójstwa? To ma być ta „neuropa” (nowa Europa) z zamachami terrorystycznymi za satyryczne rysunki, podżynaniem gardeł, gdzie strach wyjść na ulicę? Czy tak wygląda kolorowa, neoliberalna tolerancja?

Cytuję: „Moja siostra jest żona Włocha z ichniej straży przybrzeżnej – jak przyjechali w maju na urlop do Polski, to gościu opowiadał rzeczy jeżące włosy na głowie. Faktycznie ok. 80% uchodźców z Afryki Północnej to młodzi mężczyźni (18-40 lat). Siedząc w wypełnionych po brzegi tratwach, szalupach i innych starych łajbach i widząc w pobliżu okręt straży przybrzeżnej potrafią specjalnie rozkołysać jednostkę aż do jej wywrócenia i zatonięcia, bo wiedzą, że Włosi i reszta UE ma obowiązek ich ratować.

Młodzi faceci są ratowani, ale reszta (kobiety, dzieci i starcy) toną szybko, bo całe burty okrętów oblepione są mężczyznami często strącającymi z siatek abordażowych słabszych (kobiety i dzieci). Szwagier (fajny, miły Włoch) stwierdził kategorycznie, że tego exodusu nie zatrzyma już nic, bo cała Afryka wie, że unijne okręty maja obowiązek ratowania wszystkich i odwożenia na europejski brzeg, a o to właśnie uciekinierom chodzi.

Mówił, że jedynym sposobem na zatrzymanie tego potopu ludzi płynących przez Morze Śródziemne jest rozwalenie wszystkiego co jest w stanie odpłynąć od afrykańskiego brzegu i rozstrzeliwanie bez sądu wszystkich przemytników ludzi (właścicieli łodzi / tratw, itp). Biorą oni po kilka tysięcy dolarów od łebka uciekiniera i zarabiają krocie.

Oczywiście wśród uchodźców są tysiące wysłanników państwa islamskiego płynących do Europy, by przenieść tam „ogień świętej wojny z krzyżowcami”. Prawie nikt nie ma żadnych dokumentów, żadnych zaświadczeń, mało kto mówi w jakimkolwiek języku europejskim, więc porozumieć się z tą czeredą nie ma jak bez setek tłumaczy.

Franco mówił, że durna Bruksela kompletnie nie ma pojęcia co robić z tym exodusem i przyśpiesza przejecie południowej Europy przez islamistów jak tylko może. Ręce opadają normalnie.”

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


5 komentarzy

 1. gmo zabija pisze:

  w stanach meksykow lapia i odwoza z powrotem widac tu jeszcze nie zwariowali do konca choc mongolow meksykanskich jest juz w stanach 90 milionow a 20 lat temu bylo 15, sami nie potrafia stworzyc cywilizacji wiec podlaczaja sie pod nasza zeby ja zgnoic wszystkie sztuczne rasy tak maja, araby to owoc gwaltow zydow na murzynach to nie jest zadna rasa to wredne leniwe agresywne hybrydy, od gory stany zalewaja skosy kanada powinna sie nazywac juz chinada, kto byl w vankower seattle ten wie o czym mowie biali tam sa mniejszoscia, cala nadzieja w skinhedach ruchach narodowych itd moze PIS przywroci porzadek i wypieprzy ciapatych i skosnych i inne masci probujace bezpowrotnie zepsuc nam nasze jasnokie blondynki i zastapic je owlosionymi wszedzie ciapatymi dockami

  Liked by 1 osoba

  • Wkurzona pisze:

   Nie gadaj bzdur, Arabowie zawsze byli oddzielnym narodem. Nie zrodzili się z gwałtów, trochę znajomości histori. To że ten naród jest chory z fanatyzmu to inna historia, nie mam pojęcia jak tępym trzeba być żeby wpuszczać ich do kraju. To dzicz którą można zrównać tylko z Hunami. Jedno co zrobię na pewno to wystąpię o pozwolonie na broń. Na codzień pracuję z maszynąwą i krótką ale muszę mieć też w domu. Jestem kobietą która prędzej zabije brudasa niż pozwoli tknąć palcem swoje córki albo wnuczki!!! Tym z Rządu dałabym na kwaterę te śmieci, a później podyskutować

   Lubię

 2. areckir pisze:

  Profesor Wolniewicz trafnie powiedział, co należy zrobić… 2:56 https://www.youtube.com/watch?v=Xgq3krxxg0E

  Lubię

 3. Krystyna pisze:

  Ciekawa wypowiedź pana profesora Wolniewicza.
  Wydaje mi się być reakcją na skutki czegoś, o czym też warto wspomnieć. A mianowicie zastanawiam się czy polityka zachodu nakierowana na nieposiadanie dzieci nie była i jest zamierzona.
  A to w tym celu, aby ,,zrobić miejsce” dla imigrantów. Wszak wielonarodowe społeczeństwo nie jest w stanie jednoczyć się, żądać swoich, ujednoliconych praw. Może wręcz skłócenie jest na rzeczy.
  Ktoś z pewnością doprowadza do tego i ma tego świadomość.
  Komu na tym zależy? Bo w jakim celu, to oczywiste.

  Pozdrawiam.

  Lubię

 4. Dbam_o_zdrowie pisze:

  Ameryka na imigrantach zbija kokosy, to EU myśli – to co ja mam być gorsza? Jak nam rozpętają święta wojnę to będziemy wyć a nie tylko płakać.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: