Afery

Wyciekły supertajne dokumenty! Stonoga opublikował aneks 13 do raportu ws. WSI

Wyciekły supertajne dokumenty! Stonoga opublikował aneks 13 do raportu ws. WSI

polityka w PolsceMniejsza kim jest pan Zbigniew Stonoga a kim nie jest. Tego tematu już nie chce mi się poruszać, wystarczająco zrobiły to media kojarzone z kościelną prawicą. Skupmy się na faktach i tym, jak mogą one wpłynąć na życie polityczne w Polsce.

Otóż wczoraj, w dniu 16 czerwca 2015 roku, Zbigniew Stonoga miał rzekomo opublikować aneks numer 13 do raportu ws. WSI. Powtarzam raz jeszcze – aneks, a nie raport, który był dostępny od pewnego czasu. Możecie poszukać go na profilu Zbigniewa Stonogi na facebooku (link tutaj), w komentarzach. Aneks ten znajduje się w linku zawierającym frazę: „rodaknet„. Nie klikajcie na inne linki niż „rodaknet” w komentarzach, nawet te atrakcyjnie wyglądające, bo spamerzy zamieszczają tam pełno zawirusowanego spamu.

Zbigniew Stonoga spodziewa się dzisiaj swojego aresztowania. Na swoich nagraniach video wspominał, że ma stworzone setki fałszywych profili na facebooku tak zaprogramowanych, by w razie aresztowania zaczęły automatycznie ujawniać różne tajne dokumenty. Człowiek ten (p. Stonoga) twierdzi, że dekomunizacja struktur państwa potrwa nie dłużej niż jeden dzień, jeśli te dokumenty ujrzą światło dzienne.

Poniżej link do najnowszego nagrania video Zbigniewa Stonogi:
https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1766863976873609/

Stonoga mówił też, że w sejmie jest już kilkunastu posłów gotowych do założenia koła poselskiego Stonogi, jak i gotowych do demaskacji zgniłych moralnie struktur władzy w III RP. Informację tę Stonoga otrzymał od Jarosława Gromadzkiego, człowieka z SLD. Umówił się on ze Zbigniewem Stonogą na konferencję prasową jutro (dn. 18 czerwca 2015) na godzinę 10.30. Ma on zacząć „sypać„, a więc demaskować sejmowe układanki puzzli.

Na jednym z nagrań video (usuniętym już), Stonoga mówił natomiast, że jeśli będą jakieś niepokojące sygnały dochodziły z Rosji, to dalsza publikacja tajnych dokumentów zostanie wstrzymana dla bezpieczeństwa kraju. Mamy więc spore ryzyko związane z tymi przeciekami. Pewnym jest, że rządzą nami (jak i całą planetą) nieobliczalni psychopaci żądni pieniędzy i władzy. Tacy ludzie, gdy zostaną zaszczuci, są gotowi pociągnąć ze sobą cały kraj na samo dno, ot tak, dla zasady. Tego się najbardziej teraz obawiam. Możliwe, że za kilka dni / tygodni / miesięcy nie będzie już czego zbierać na gruzach struktur państwa.

Wciąż otwartą kwestią pozostaje pytanie, czy „akta Stonogi” zawierają szokujące dane na temat katastrofy smoleńskiej czy też zamachu smoleńskiego, jak tam kto woli. Naśmiewanie się z macierewiczowych wstawek godnych szpitala psychiatrycznego jest dobre, ale do czasu. To przestaje być zupełnie śmieszne gdy sprawą katastrofy lub też zamachu zaczynają na serio interesować się rządy państw Zachodu. Po kontrolowanym przecieku ze spec służb Niemiec, mamy wydaną już książkę Jurgena Rotha. Mamy też śledztwo federalne Niemieckiej Prokuratury Generalnej w sprawie wydarzeń ze Smoleńska.

Kraje Zachodu mogą chcieć rozegrać teraz „kartę smoleńską” by dopiec Rosji, być może także nałożyć dodatkowe sankcje, mieć pretekst do wprowadzenia wojsk na Ukrainę, itp. Ich nie będzie obchodziła destabilizacja sytuacji w kraju III Świata na uboczu Europy, jakim jest Polska i fakt, że wtedy będzie Majdan.

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

1 odpowiedź »

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s