Afery

UJAWNIAM: tajne służby odpowiadają za przecieki Zbigniewa Stonogi?!

UJAWNIAM: tajne służby odpowiadają za przecieki Zbigniewa Stonogi?!

Stonoga afera podsluchowaJak wiemy z doniesień medialnych, pan Zbigniew Stonoga został zatrzymany na kilka godzin, po czym wypuszczono go szybciej, niż zatrzymano. Kto może stać za przeciekami akt z afery podsłuchowej, które ujawnił Zbigniew Stonoga na swoim facebooku? Cień światła na tę kwestię rzuca kilka hipotez.

Otóż faktem bezspornym jest, że istnieją w polskiej polityce tajemniczy „wajchowi„. Są to ludzie, którzy kierują polską polityką zza kulis. Mają oni potężne wpływy, ale na ogół wolą pozostać w cieniu. Takim „wajchowym” jest pan Olechowski. Człowiek ten w zasadzie rządzi Polską zza kulis. Nie jest to wcale czcze gadanie, ponieważ pan Olechowski kilka razy reprezentował Polskę na spotkaniu nieformalnego „rządu światowego„, czyli grupy Bilderberg.

Olechowski ma specjalną funkcję w polskiej polityce. Otóż ujawnia się on w kluczowych dla polityki momentach, tworzy inicjatywę polityczną, a potem odsuwa się w zupełny cień na kilka lat. Tak było przy tworzeniu przez niego Platformy Obywatelskiej (tzw. „trzej tenorzy PO„), gdy po kilku latach zniknął niemal całkowicie z polityki i mediów. Tak jest teraz, gdy demon ten wyskoczył niespodziewanie, jak diabeł z zamkniętego lata temu pudełka. Wraca pod nowym-starym szyldem „Nowoczesna PL” czy też „Nowoczesna.pl„.

Owa nowa-stara „Nowoczesna PL” to oczywiście szalupa ratunkowa dla szczurów uciekających z tonącej Platformy. Spełni się prawdopodobnie „kefirowa przepowiednia”. Otóż będzie lato, jesień. PiS i Kukiz będą mieli coraz więcej przewagi w sondażach, także tych tajnych. Wtedy podniesie się ogólnomedialny (bo przecież nie ogólnonarodowy!) raban, że trzeba ratować polski neoloberalizm, ich majątki i ich głowy przed „oszołomami„. Więc do Nowoczesna PL przejdą tzw „twardzi gracze” z PO jak Schetyna. Zaś sama PO zostanie osłabiona, z przywództwem coraz bardziej zlęknionej Ewy Kopacz i jej grona „psiapsiółek„.

Polecam też artykuły z mojej strony na temat wyborów, PO, Nowoczesna.pl, afer:
Problem kredytów we frankach jest poważniejszy niż nam się wydaje! „Batalia o byt państwa”
PO chroni banki, korporacje i kartele, za to opodatkowuje biednych obywateli!
Skandal! Potężna cyber-armia trolli PO i Nowoczesna.pl przejmuje internet!
Bardzo ważne ostrzeżenie! Oszustwo PO, czyli „Nowoczesna.pl”

Nie mniej tajemniczą i potężną postacią polskiej sceny politycznej jest Piotr Tymochowicz. Jest socjotechnikiem, psychologiem tłumu, graczem politycznym. Ale czy jego umiejętności ograniczają się TYLKO do tych („nie-metafizycznych„) dziedzin bądź co bądź nauki? Można snuć różnorakie domysły. Zarzuca mu się, że razem z innymi „wajchowymi” rządzi Polską zza kulis. Ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że wykreował w zręczny sposób kilka partii politycznych. Czyli: Platforma Obywatelska, Samoobrona, Ruch Palikota. Proponował on pomoc Bronisławowi Komorowskiemu po przegranej pierwszej turze wyborów prezydenckich.

Obecnie Piotr Tymochowicz czynnie kreuje sukces medialny szalupy ratunkowej dla tonącej Platformy, czyli Nowoczesna PL. Czy Zbigniew Stonoga jest jego kolejnym „politycznym dzieckiem„? Prześledźmy to. Otóż pan Zbigniew Stonoga kiedyś był powiązany z panem Tymochowiczem, i to nawet biznesowo:

Zbigniew StonogaTutaj link z Krajowego Rejestru Sądowego do spółki z o.o. stworzonej wspólnie przez pana Stonogę i Tymochowicza:
http://m.krs-online.com.pl/msig-3966-72083.html

No i artykuł z bloga Przemysława Wojciechowskiego (nie jest to dobre źródło informacji, bo to dziennikarz TVN bodaj?):
Zbigniew Stonoga – kim jest i co właśnie zrobił?

Pan Zbigniew Stonoga był powiązany również z Samoobroną i jej politykami. Czy mamy więc podstawy by domniemywać że Stonoga to „polityczne dziecko” tajemniczego gremium „wajchowych„, w tym Tymochowicza? Ponoć pan Zbigniew Stonoga był na początku związany relacjami z Piotrem Tymochowiczem. Tymochowicz, w opinii pana Stonogi miał go jednak „wystrychnąć na dudka„. I od tamtej pory obaj panowie się nienawidzą. Zbigniew Stonoga w jednym z materiałów miał zdemaskować działania Tymochowicza.

Pojawiają się też liczne głosy o tym, że żądza zemsty jaką żywi pan Stonoga do rządzących elit za zniszczenie mu życia i przyczynienie się do śmierci jego matki, została wykorzystana przez spec-służby. Naszego lub innego państwa. Mają one grać na „zatopienie” PO i na „dogadanie się” z nową władzą (PiS-Kukiz).

Czy pan Zbigniew Stonoga może użyć tzw. karty Smoleńskiej? Dnia 8 czerwca, gdy to wszystko się zaczęło, kilka razy wspominał on, że ma bardzo mocne materiały na rządzących Polską. Materiały takie, że, cytuję: „będziecie musieli spierdalać z Polski i to dalej niż na Ukrainę„. Czy możliwe jest by był w posiadaniu materiałów obciążających Rosję bądź też pewne „środowiska polityczne” z Polski?

Pisałem o tym co nieco w artykule poniżej:
Tajna organizacja pozostająca w cieniu doprowadzi do upadku polską politykę?! Analizy, domysły, poszlaki

Obecnie wszystko wskazuje na to, że kartę Smoleńską zaczął rozgrywać Berlin i Waszyngton. Najpierw (kontrolowany) przeciek z niemieckich służb o tym, że to był zamach terrorystyczny. Potem – książka Jurgena Rotcha. Obecnie trwa oficjalne śledztwo federalne Niemieckiej Prokuratury Generalnej w sprawie Smoleńska. Cóż, ich nie obchodzi że Polskie państwo będzie na skraju rozsypki, Rosja nam zablokuje eksport całkowicie i w Warszawie będzie Majdan. Użyją karty smoleńskiej, nałożą na Rosję ostrzejsze sankcje, wprowadzą wojska do Polski, państw Bałtyckich i na Ukrainę. I gra skończona.

Bądź co bądź, obserwujmy co się dzieje. To dobrze jednak, pomimo tej całej niepewnej i nieznanej otoczki, że te akta ujrzały światło dzienne. Polacy mają teraz szansę na odrobienie trudnej lekcji przebudzenia w kontekście polityki, manipulacji, mainstreamu. Muszą oni dojść do wniosku, że w społecznych halucynacjach i iluzjach nie ma prawdy. Biorąc pod uwagę ezoterykę – taki jest zamysł „Rdzenia” (ziemskiego „umysłu” globalnego) dla naszej lokalnej, polskiej świadomości zbiorowej.

Akta afery podsłuchowej ujawnione! Materiał jest szokujący. „Będą spierdalać z Polski”:

https://kefir2010.wordpress.com/2015/06/09/akta-afery-podsluchowej-ujawnione-material-jest-szokujacy-beda-spierdalac-z-polski/

Akta afery podsłuchowej ujawnione przez Zbigniewa Stonogę do ściągnięcia TUTAJ (download, całość):

https://kefir2010.wordpress.com/2015/06/09/akta-afery-podsluchowej-do-sciagniecia-tutaj/

Autor tekstu: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Cytuję: ”

  Jak to zwykle bywa w sytuacji, gdy scena polityczna pogrąża się w chaosie pod wpływem trudnych do zinterpretowania i ogarnięcia działań, inspirowanych przez trudno orzec, kogo – wśród komentatorów pojawia się tendencja do nadmiernego racjonalizowania tego, co się dzieje. Internet huczy od hipotez o spisku służb, mającym na celu precyzyjnie zaplanowaną przebudowę sceny politycznej. Przestrzegam przed takim myśleniem.

  To nie znaczy, że wierzę w idealizm Zbigniewa Stonogi, nie biorę pod uwagę całkiem już otwartej wojny pomiędzy poszczególnymi służbami, sytuacji prokuratora generalnego i wszystkich innych podobnych czynników. Przeciwnie – nie mam wątpliwości, że mamy do czynienia z grą – trzeba by być idiotą, żeby tego nie dostrzec. Prawdopodobnie jednak chodzi o sprawę sektorową, wycinkową, a nie o wielki projekt przebudowy sceny politycznej zgodnie ze z góry założonym planem. O co dokładnie – nie mam pojęcia. Może o zapobieżenie wydostaniu się do opinii publicznej kolejnych nagrań; może o interes, który pragnie zrobić ten czy inny oligarcha; może o zabezpieczenie swojej przyszłości przez konkretną, niewielką grupę funkcjonariuszy, a może o uderzenie w prokuraturę – nawet nie ogólnie, ale w konkretne osoby. Możliwych wyjaśnień jest wiele, a danych w ogólnym chaosie za mało, żeby stawiać ostateczne tezy.

  Jednak błędem jest umieszczać wydarzenia w jakimś diabolicznym planie stworzonym przez grupę, dajmy na to, byłych funkcjonariuszy służb, ponieważ takiego planu po prostu nie da się dzisiaj zbudować. Nie da się uwzględnić odpowiedniej złożoności czynników, zwłaszcza w takim momencie, w jakim dziś znajduje się kraj, żeby móc z wysoką pewnością przewidzieć wynik takich działań. Za dużo tu autentycznej dynamiki, którą nie da się sterować, układ został za bardzo rozchwiany i za wiele jest w nim czynników trudnych do kontrolowania. Komentatorzy i uważni obserwatorzy życia publicznego, rozsmakowujący się czasem w swojej zakulisowej wiedzy, mają niebezpieczną tendencję do przypisywania środowiskom, owszem, faktycznie wpływowym, mocy niemalże demonicznych. Zapominają, że państwo i jego mieszkańcy nie są jak komputer, gdzie kliknięcie w określonym miejscu wywołuje określony, z góry możliwy do przewidzenia efekt. A nawet i komputer potrafi się czasem znarowić.

  Dziś, przed wyborami parlamentarnymi, po rozhermetyzowaniu układu, wyborze Andrzeja Dudy na prezydenta, przy odśrodkowych siłach rozsadzających partię władzy i przy nowych formacjach, które starają się oczarować wyborców, a ci pierwszy raz od dawna mają autentycznie spory wybór – zaplanowanie koronkowej operacji według schematu „wypuszczamy akta – dostajemy pożądany efekt na jesieni (lub kiedykolwiek)” jest zwyczajnie niemożliwe. Wymagałoby to mocy, których nie miałby być może nawet Messer Woland, zaś Stonodze, Dukaczewskiemu czy innym aktorom dramatu daleko jednak do złowrogiego profesora czarnej magii.

  Nie są to jednak wnioski radosne. Wygląda bowiem na to, że ktoś wygodnie schowany jest w stanie załatwiać swój drobny interes kosztem rozchwiana całego państwa, a państwo okazuje się wobec jego zagrywek kompletnie bezsilne.”

  Źródło: http://wpolityce.pl/polityka/255633-wolanda-w-tej-sprawie-nie-ma-za-duzo-tu-autentycznej-dynamiki-uklad-zostal-za-bardzo-rozchwiany

  Polubienie

  • Moim zdaniem sprawa smoleńska jest już wrzodem pod cienką skórką. Zastanawiający jest fakt, że zajmuje się tym Waszyngton i Berlin bez udziału strony najbardziej zainteresowanej czyli Warszawy.
   Są fakty wskazujące na jawne odsuwanie Polski. Chociażby przerwane wystąpienie dra Bogdana Gajewskiego w Parlamencie Europejskim. Gajewski wskazywał na brak profesjonalizmu i wiarygodności śledczej w raportach przygotowywanych przez władze rosyjskie i polskie.
   O ile matactwa Moskwy byłyby na rękę Waszyngtonowi, to ujawniona nieuczciwość Warszawy już nie, ponieważ chodzi tu wyłącznie o strefę wpływów USA w Polsce, której rząd nie kryje się z pozycją naiwnego sługi wobec brata zza wielkiej wody.
   A co, jeśli za Warszawą stoi ktoś jeszcze, jak np. sugeruje Sanctus Diavol?
   Można domniemać, że scenariusz pisany przez służby amerykańskie i niemieckie będzie skierowywał odpowiedzialność za Smoleńsk tylko na Moskwę.
   Podwaliny pod nagle zainicjowaną nienawiść do Rosji uskuteczniał już Donald, który między innymi za to został wynagrodzony, wyjeżdżając z Polski na najdroższy zmywak świata.

   Z pewnością mamy świadomość gry i płaszczy, pod którymi uprawiana jest zgoła inna polityka i strategia. Jak słusznie zauważa Jarek, że trzeba być idiotą, żeby tego nie dostrzec.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 2. Widzę to tak. Wiele wydarzeń nałożonych na siebie.
  Stonoga ma pełną świadomość, że jest częścią układanki, którą oglądamy i słuchamy. Sytuacja cywilna w Europie jest już jak „menisk wypukły”. Zachód Europy i kraje skandynawskie osiągają terrorystyczne apogeum i obnaża bezczynność UE, która z czystym wyrachowaniem, napuszcza „obcych” na biała rasę. To wszystko idealnie pasuje do wielu cytatów z Biblii, o czasach ostatecznych. Dalej. Afryka i jej arabska wojna oznaczała rozpoczęcie przez „wajchowych tego świata” wielkich wieloletnich manewrów, aby w ostateczności ostatnich 5 lat, uruchomić transfer nieobliczalnych arabskich fanatyków na europejskich chrześcijan. Hmm, znowu ta Biblia. Dalej. Jest zbyt wiele proroctw (czyt. każdy prorok, to „echo” dla mass o wydarzeniach, które kiedyś nadejdą. I to jest fakt. One wciąż nadchodzą), które wypełniają się na naszych oczach. Ukraina jest tylko „iskrą”, która rozpoczęła kolejną machinę, zwaną manewrem, aby rozstawić wojska lądowe i morskie, praktycznie na wszystkich morzach i krajach NATO. Mi osobiście taki obraz szachownicy z rozstawionymi pionami, wyświetla się w głowie w formie slajdów, już od dłuższego czasu. Dalej. Ostatnio, w necie natrafiłem na film młodego „jasnowidza”, który coś tam chciał wyświargolić o Polsce w roku 2015. Nagranie pochodzi ze stycznia tego roku. Jakieś dwa tygodnie temu, jak to usłyszałem po raz pierwszy, to po kilku minutach wyłączyłem gościa, bo pieprzył głupoty. jednak dziś powróciłem do tego nagrania, wysłuchałem do końca i szczęka mi opadła – https://www.youtube.com/watch?v=51FFoDAcwJQ.

  Spokój, jaki znamy na co dzień, wkrótce odejdzie w zapomnienie. Mam wiele obrazów, ukazujących mnie w sytuacjach walki o własne i bliskich życie. Te cholerne obrazy mam od 4 roku życia i pamiętam wszystkie. Slajdy, które były migawkami konkretnych wydarzeń. Po kilku sekundach, minutach, dniach, miesiącach, latach, jak uczestniczyłem w codziennym życiu, było kilkaset sytuacji, kiedy miałem świadomość, że to gdzie jestem, co robię, na co patrzę, to to samo, co „widziałem” wcześniej w formie slajdu. W przeszłości. Prekognicja. Dalej. Widzę przyszły rok tylko w szarościach i wilgoci. Codziennie w innym miejscu, codziennie walka o życie, strach czy ktoś kogoś widzisz jest „z tobą” czy „przeciw”. Widzę te obrazy i ciary mnie przechodzą, bo przyszły rok to numerologiczna 9. Dalej. Ci popieprzeni okultyści mają z nią świra (ciekawostka: Rok 1989 – okrągły stół. Tu są trzy dziewiątki, jakby kto nie widział). Rok 2015 to jeszcze dwa ostatnie czerwone księżyce, czyli ten rok zamyka wyjątkową tetradę z pełnym zaćmieniem. Historia pokazała już, że po takich astronomicznych kumulacjach, wybuchały wielkie konflikty cywilizacyjne i były zmianami o wielkim zasięgu. Dalej i powracając do P. Stonogi. Jest on według mnie „furtką” do opuszczenia sceny politycznej. Zauważcie, że zwyczajne dymisje wniosłyby więcej pytań, o co chodzi, że grubasy znikają z salonów. Otóż według mnie, to całe tło związane z aferą podsłuchową, ogrywa kluczową rolę, nie tyle w destabilizacji rządu ile o urządzeniu „wakacji” panom i panio z wiejskiej. W ostatnich dwóch latach, dziwiłem się, ze w polityce pojawiła się tendencja wpuszczania na najwyższe szczeble rządowe, coraz to młodszych ale i także coraz głupszych ludzi. Czyżby machina odchodzenia w cień polityków?
  Zgadzam się w pełni z Kefirem, że P. Olechowski również jest dowodem na to, że „wychodzi zza kulis” w odpowiednim momencie. Innej interpretacji nie ma dla nowoczesnej.pl.
  Można tak gadać w nieskończoność, ile przeróżnych wydarzeń zaczyna nakładać się na jedną ścieżkę. ta ścieżka jest niestety wojenną a nie błogości. Wielowątkowość wydarzeń w krajach całego świata jest jeszcze bardziej szokująca, bo są tam albo wojny albo naturalne kataklizmy, albo islam, albo inne gówno z ebolą, … Punktów zapalnych, na naszym globie jest coraz więcej, zarówno w wykonaniu człowieka i Matki Natury. I na tych dwóch „falach”, znowu występuje jakieś sprzężenie, bo nie ma dnia, abyśmy nie byli świadkami wydarzeń i na tych dwóch płaszczyznach, z jakim impetem występują.
  nadchodzi ta cholerna godz. 0.00. W przyszłym roku Franek w Polsce. To wygląda jak namaszczenie baranów na świętej ziemi (nie ubliżam nikomu, tylko porównanie do baranków, o których mówi sam Franek). On sam w roli czarnego papieża, jakim jest Jezuita, również jest fascynujący. Echhh. Można tak gadać i gadać, jak przeróżne wydarzenia zestrajają się, aby owocem tego zestrojenia, powstał konflikt globalny. Śledzenie, drony, okopy, jedzenie, czołgi, samoloty, anarchia, walka o życie, … Czy ktoś się ze mną nie zgodzi, że ta „szachownica” jest wielokondygnacyjna? Na każdej z nich rozgrywa się inna gierka. Polityczna, zdrowotna, militarna, naturalna, kosmiczna, … Mam wrażenie, że te partyjki będą tym razem zakończone o jednym czasie, po czym nowe pionki w nowej gierce będą ładne, grzeczne, zaczipowane i wiecznie uśmiechnięte, przynajmniej w pracy. Jednak za nim to nastąpi, lub też nie, wiele dni, miesięcy przed nami, kiedy będziemy dbać szczególnie o życie własne i swoich bliskich. pzdr

  Polubione przez 1 osoba

 3. http://wmeritum.pl/sumlinski-o-stonodze-to-teatr-sluzb-specjalnych/

  Po prostu następuje przegrupowanie sił. Po klęsce Bronisława Komorowskiego, układ, który dotąd niszczył Polskę zdał sobie sprawę, że dalej nie da się jechać samą Platformą i szykowana jest szalupa po szalupie. Ta pierwsza to była szalupa z panem Petru, ta druga to jest szalupa z panem Stonogą. Być może nie jest to ostatnia szalupa, ale ta jest rzeczywiście przygotowana w sposób niezwykle staranny i sposób bardzo sprytny.

  Polubienie

 4. http://misjafaraon.com/
  Enki wiele razy mówił, że nastąpi zmiana sposoby myślenia, przemeblowanie itp.

  Jeśli ktoś się zastanawia kto stoi za całą aferą to może by tak owo zastanawianie się przestawić na inne tory. Może to nie służby stoją za tym co się dzieje, ale siły, które racjonaliści ze względu na swój racjonalizm pomijają?

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s