Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Rtęć w szczepionkach jest bezpieczna?! Zobacz jak bezczelnie sfałszowano to badanie!

Rtęć w szczepionkach jest bezpieczna?! Zobacz jak bezczelnie sfałszowano to badanie!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,664,488 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Rtęć w szczepionkach jest bezpieczna?! Zobacz jak bezczelnie sfałszowano to badanie!

szczepienia autyzm rtecZapraszam Was na film dokumentalny o wstrząsającym i bulwersującym fałszerstwie medycznym na temat bezpieczeństwa konserwantu rtęciowego dodawanego do szczepionek. Konserwant ten to tiomersal / thiomersal / thimerosal, i jest organicznym związkiem rtęci. Łatwo kumuluje się on w ogranizmie, jednocześnie trudno go z niego usunąć. Jest on podawany wraz ze szczepionką bezpośrednio do układu krążenia (domięśniowo), a więc z pominięciem ochronnej bariery układu pokarmowego.

A więc kłamstwem jest twierdzenie farmaceutyczno-lekarskich trolli, że w puszce tuńczyka też jest rtęć. Czy ktoś podaje tuńczyka bezpośrednio do krwiobiegu, i to niemowlętom? Nie, tuńczyka spożywa się przez układ pokarmowy, który jest potężną barierą ochronną. Zdecydowana większość rtęci z tuńczyka zostaje więc związana w nieprzyswajalne dla organizmu związki kompleksowe, i wydalona. Tego nie powiedzą Ci jednak wszelkiego rodzaju trolle pustoszące dyskusje w internecie, „eksperci”, pielęgniarki, lekarze, dziennikarze, racjonaliści naukowi, sceptycy..

Jednak okazuje się, że jest to skromny wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o kłamstwa kartelu medyczno-farmaceutycznego na temat dodatku rtęciowego (thiomersalu) do szczepionek. Dodatek ten wymyślono oficjalnie jako konserwant, nie ma on wpływu na skuteczność szczepionek (która i tak jest wysoce wątpliwa).

Korporacja która ten konserwant wprowadziła na rynek, przeprowadziła „badanie naukowe„, które okazało się być jawnym fałszerstwem i czystą kpiną. Wybrano moment, gdy w amerykańskim stanie Indiana szalała epidemia zapalenia opon mózgowych. 22 osobom chorym na to zapalenie, podano roztwór thiomersalu o stężeniu 1%. Ten sam roztwór poprzednio przetestowano na zwierzętach laboratoryjnych, które umierały po jego podaniu.

Osobom na których przeprowadzano to badanie, thiomersal podano dożylnie. Wszystkie 22 osoby zmarły. Jednak badanie to zostało sfałszowane. Ponieważ nie stwierdzono, że zgony te nastąpiły od dodatku rtęciowego (thiomersalu), ale od.. zapalenia opon mózgowych. Ostatecznie, stwierdzono, że tiomersal nie jest toksyczny dla ludzi. Stwierdzono również, że tiomersal ma bardzo niską toksyczność dla ludzi. Nie wiem na jakich podstawach takie wnioski wyciągnięto. Ale trzeba pamiętać, że w taki „bardzo kreatywny” sposób przeprowadzono tysiące badań naukowych leków, szczepionek, dodatków do żywności.

Fałszerstwo, oszustwo, kłamstwo, zatajanie, preparowanie i „kreatywne interpretowanie” danych, to chleb powszedni w nauce. Nawet polityka która przez wielu nazywana jest „największą k***wą„, nie jest tak skorumpowana i zdemoralizowana jak dzisiejsza nauka. Bowiem w polityce zdarzają się jednostki wybitne, społecznicy, ludzie, którzy ciągną tę cywilizację do przodu. Natomiast w nauce takich ludzi jest bardzo mało. I są oni marginalizowani, wyzywani od oszołomów, blokuje im się rozwój, zaprzepaszcza kariery, odbiera granty na badania.

Dziś to pieniądz dyktuje prawdę w nauce. A cała masa lobbystów (internetowe farmaceutyczno-medyczne trolle, szefowie stron i portali, szefowie prywatnych firm udających organizacje dobroczynne, „eksperci”, dziennikarze, lekarze, sanepidy, WHO, FAO) usilnie pracuje ku temu, by pieniądz płynął jak najobfitszym strumieniem do ich sponsorów.

Film o rtęci w szczepionkach (tiomersal / thiomersal / thimerosal) – „Śladowe ilości„:

Autor tekstu: Jarek Kefir
Powyższy film video pochodzi z: kanału You Tube: „Blady Mamut” (link tutaj) – zapraszam do subskrybowania jego kanału

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


5 komentarzy

 1. angin13 pisze:

  Reblogged this on komp13.

  Lubię

 2. nana pisze:

  :))smiac mi sie chce:)obsewuje pewnego wlasciciela apteki:)jego personel i cale to halo:)fajnie probuja oszukac ludzi jesli chodzi o ceny:)np. dosyc czesto ceny perfum:)znam je i wiem doskonale ile np koszuja moje ulubione, ale oni naklejaja cene ze bylo np 40 a teraz 13:)))zawsze bylo 13:)))poza tym ten wlasciciel probuje jak ja chodzic dla zdrowia rano ale mu ie wychodzi:)wiecznie zakichany i zacharchany:)wozi dupsko swoje bogate zreszta super limuzyna no i ma swoje bogactwo:)jednak zdrowko niestety nie to:)))widac dokladnie jak materia dziala:))))widac ze to nie tak mialo byc:)))

  Lubię

 3. gmo zabija pisze:

  a w plombach amalgatowych tzw srebrnych jest 50 % rteci tez nie szkodzi podobno a ja ciezko chorowalem z 16oma plombami przez 14 lat i zaden szpitalny nie wiedzial o co chodzi i diagnosy od symulacji po stwardnienie rozsiane ale zaden nie byl pewien, ten caly biznes to jest jedna wielka zmowa a swoja droga czy ktos siedzi w wiezieniu za te 22 zabojstwa ?

  Lubię

 4. nieustraszona pisze:

  Jeśli też „rtęć” ma być taka nieszkodliwa, to dlaczego by jej nie podać od razu najpierw WSZYSTKIM jej propagandystom, producentom, aptekarzom i personelowi „medycznemu” ???

  Oczywiście tą próbę generalną koniecznie trzeba rozszerzyć na wszystkie „preparaty” big farmy i talmudyczne metody „leczenia” stosowane wobec „niewykształconych” mas.

  Raz też może przydać się też „paragraf psychiatryczny” w siłowym ubezwłasnowolnieniu i odizolowaniu osobnika (osobników) w szalonym amoku, który swoimi czynami i zamiarami zagraża swojemu zdrowiu i życiu albo w otoczeniu !!!

  No bo skoro „nie wiedzą co czynią „, to przecież nie można takich kryminalnych czynów „przebaczać” i „tolerować” tylko niezwłocznie wszystkich prowodyrów zatrzymać i unieszkodliwić !!!

  Tak, jak normalny człowiek nie wsiądzie do samochodu z pijanym kierowcą i zabierze mu klucze oraz poinformuje właściwe służby, to tak samo czynnie powinno informować się wszystkich ludzi o ludobójczych trikach mafii farmaceutycznej zawiadujących wszystkimi „rządami” skorumpowanych i zdegenerowanych do szpiku kości bezdusznych marionetek i nieludzkiej „służby zdrowia” opartej na delirycznej „nauce” pejsatych pseudonaukowców sponsorowanych przez drukarzy z Wall Street i diasporę I.G.Farben !

  http://www.arslege.pl/przymusowe-leczenie-szpitalne-w-razie-zagrozenia-zycia-lub-zdrowia-osoby-chorej-psychicznie/k330/a29569/

  Już we wcześniejszym cesarstwie rzymskim prawo przewidziało obowiązek dla ludności donoszenia władzom o wszelkich naciągaczach, mitomanach czy kaznodziejach straszących … diabłem i których to zamykano w więzieniach.

  W 70 roku n.e. Rzymianie zostali sprowokowani przez kolejną wojnę chorych umysłowo żydów poprzez wszczepiony im przez żądnych wszelkich bogactw i władzy rabinów obłęd jahwistyczny, do zniszczenia drugiej świątyni dla „wybrańców” , gdzie ich „bóg” Jahwe jakoby mieszkał sobie za … zasłoną i co najśmieszniejsze w tej całej historii to fakt, że go żaden ówczesny Rzymianin przy burzeniu tej koszernej rzeźni nie widział !

  „W świątyni tej nie było już Arki Przymierza, jednak było tam Sancta sanctorum: pomieszczenie za zasłoną, w którym mieszkał Bóg i do którego – podobnie jak niegdyś do pomieszczenia z Arką – nie wolno było nikomu wchodzić. Jedynie raz w roku w Święto Przebłagania arcykapłan wchodził do środka, aby skropić to miejsce krwią z ofiary.”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%85tynia_Jerozolimska

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_%C5%BCydowska_%2866-73%29

  Niestety wojna „żmijowego plemienia” przeciwko całemu światu nadal trwa i też ta „niewidzialna”, bo szczególnie podstępna z medycyną „wybrańca” Rockefelera i też z trucizną rtęciową na czele wprowadzoną przez „przemysł farmaceutyczny”, który podlega żmijowej głowie „państwa” Izrael z naczelnym rabinem w Watykanie !!!

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Cytuję: „Już we wcześniejszym cesarstwie rzymskim prawo przewidziało obowiązek dla ludności donoszenia władzom o wszelkich naciągaczach, mitomanach czy kaznodziejach straszących … diabłem i których to zamykano w więzieniach.”

   -ciekawe co by było gdyby takie prawo wprowadzić dziś 😉 Przecież to straszenie dzieci diabłem, odprawianie kościelnych mantr („moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina„) to destrukcja dla podświadomości. A czym skorupka za młodu..

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 127 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: