Kobieca logika na wesoło, czyli „łobuz kocha najmocniej”

Kobieca logika na wesoło, czyli „łobuz kocha najmocniej”

relacje damsko meskieWiem, że ten teledysk i ogólnie ten zespół muzyczny, to maksymalna „cebula” i obciach, ale.. xD Ten teledysk to doskonałe studium-podsumowanie tego, co pisałem bardzo skrótowo w galerii na demotach (link).

Jak i u siebie na stronie: „Mężczyźni to bezmózgie bydło? Jakie nudne dobro, jakie ciekawe zło, dobrego kocha żadna lub jedna, a złego sto

Otóż, pierwszą część teledysku wokalistka wciela się w kobietę narzekającą na zimnego, gruboskórnego i nieczułego drania. No powiedzcie, skąd my to znamy?

Pisał o tym m.in. Marcin „Adept” Szabelski w felietonie: „Czy kobiety wolą dupków czy miłych kolesi
Polecam też artykuł Marka: „Dlaczego po ślubie boli głowa?

Ale posłuchajcie tego, co śpiewa ona od 02:33 do 02:51 minuty. Otóż śpiewa, że kiedyś przyjdzie do niej rycerz na białym koniu, jakiś porządny wrażliwiec z zasadami, który będzie ją szczerze kochał. A zimny drań, który nie kocha, tylko pije, gra w karty i bzyka ją jak dziwkę – dostanie zasłużoną karę.

Tutaj link do teledysku świetnie pokazującego drugie a nawet trzecie i czwarte dno relacji damsko-męskich:

Ale póki co, po odśpiewaniu tych swoich babskich żali, wokalistka mówi do zimnego drania: „no, ale napijmy się, misiu„. Naprawdę trudno o lepsze artystyczne zobrazowanie tego, co chcą przekazać autorzy odkłamujący romantyczno-monogamiczno-patriarchalną iluzję. Najboleśniejsze dla psychiki jest właśnie to, że tam, gdzie miliony ludzi widzą jedyną możliwość samorealizacji – czai się pułapka, iluzja. To tak na marginesie.

W dobie feminizmu, supremacji i ubóstwienia płci damskiej (w cywilizacji białego człowieka), pozycja mężczyzn jest tragiczna. I z każdą dekadą ta pozycja pogarsza się, ponieważ wymagania wobec mężczyzn systematycznie rosną i rosną, właśnie z każdą dekadą.

friendzoneObecnie strategia wielu kobiet, to „zaliczenie” jak największej liczby ostrych kolesi, wyszalenie się na Majorkach, Ibizach itp. za wszystkie czasy. A potem gdy zbliża się 30-stka, uroda coraz słabsza, więc taka kobieta idzie na kompromis ze swoją poligamiczną naturą i wyrafinowanymi do granic możliwości wymaganiami względem mężczyzn.

A poniżej kolejna litania żalu kobiety wobec zimnego drania, co pije, bije, zdradza i porzuca. Kobieta wykrzykuje: „będziesz całkiem sam„, ale domyślnego adresata tych słów to w ogóle nie rusza. Bo ma kilka kobiet „na boku” i co weekend szansę na kolejną:

Bierze sobie wtedy takiego typowego „wrażliwca„, najczęściej mającego już wtedy odpowiednie zarobki i pozycję społeczną, czego typowy „samiec alfa” często nie posiada. I z nim się wiąże, bierze ślub, i rodzi mu dzieci. I to też nie zawsze, bo około 30% dzieci to owoce zdrady „porządnych, konserwatywnych kobiet” z ostrymi samcami alfa.

Ciekawą koncepcję na ten temat przedstawił Red Pill Man w artykule opisującym pułapkę „strefy małżeństw” – „Pułapka strefy małżeństw

A tu grafika, jaką on użył. Przedstawia potężną przewagę, jaką mają kobiety nad mężczyznami od samego początku ze względu na urodę. Przewaga ta zaczyna się załamywać w wieku 25 – 30 lat, i wtedy następuje owo „polowanie na mężów„, a więc panowie, uwaga!

zwiazki i kobietyJakie mam wnioski na temat tego wszystkiego? Cóż, ten świat nie jest sprawiedliwie urządzony i nigdy nie był. Sprawiedliwość nosisz w sobie, nie oczekuj jej od innych ludzi ani od świata. Jest wiele teorii mówiących o tym, że nasza planeta, Ziemia, i jej „rdzeń” (to, co nazywamy „matką naturą” i „świadomością zbiorową„) jest skonfigurowana, ustawiona na najniższe wartości. Czyli na przetrwanie za wszelką cenę, na kult materii (materializm), na niskie emocje, żądze, instynkty.. Wielu ludzi mówi wręcz, że ta planeta jest czymś w rodzaju kolonii karnej, kosmicznego obozu koncentracyjnego, bądź piekła / czyśćca. Sam o tym pisałem.

Czy zadawałeś sobie pytanie – dlaczego na tym świecie jest tak źle, dlaczego to wszystko jest takie popieprzone, dlaczego to wszystko jest nie tak, jak powinno być? Wciąż do ludzi nie dociera podstawowa prawda na ten temat. Otóż mamy technologię, mamy rakiety kosmiczne, bomby atomowe, robimy sobie sweet focie telefonami za 1000 dolców, produkowanymi przez mdlejących z przepracowania niewolników z kapitalistycznej, neoliberalnej Azji.

Ale wciąż dużo bliżej nam do pierwotnego, okrutnego świata zwierzęcego, niż do świata, do którego dopiero zmierzamy. To, co nazywamy człowieczeństwem, humanizmem, etyką – jest taką „nakładką systemową” na potężny, zwierzęcy system w którego matni jesteśmy. Ten zwierzęcy system funkcjonuje bez zarzutu, podczas gdy ta „łatka„, „naszywka” w postaci człowieczeństwa – funkcjonuje z ledwością. Reprezentantem tego zwierzęcego systemu są: podświadomość, ego i emocje. Z kolei człowieczeństwo reprezentuje na niższym jego poziomie rozum logiczny (nasza racjonalna część) a na wyższym poziomie – sfera metafizyczna.

Dopiero integracja i harmonijna współpraca tych trzech sfer (emocje, rozum i duch) oznacza poprawne człowieczeństwo. To bardzo długi i bolesny proces, gdy ego i podświadomość przestają nami chaotycznie rządzić podług zapisanych w nich pierwotnych „programów„, a zaczynają pracować dla nas. Ten proces wielu ludzi nazywa oświeceniem, przebudzeniem, illuminacją. Na marginesie – te trzy sfery i fakt ich tragicznego dla ludzkości rozdzielenia, opisałem w felietonie: „Czy lękasz się piramidy z wszystkowidzącym okiem?”:
https://kefir2010.wordpress.com/2015/04/13/czy-lekasz-sie-piramidy-z-wszystkowidzacym-okiem/

relacje damsko meskieWniosek jest więc szokujący. To, co nazywamy używając różnych słów: człowieczeństwo, humanizm, wartości, etyka – nie jest dane nam „domyślnie„, nie jest dane nam a priori. Tylko trzeba sobie to wypracować, czego olbrzymia większość ludzi w ogóle nie robi. Co z tego, że wygłosisz mi, np w komentarzu, długaśną litanię o tym, jakie cywilizowane i oświecone wartości wyznajesz? Skoro jak ogromna większość ludzi masz nieprzepracowaną podświadomość. I owa podświadomość będzie Ci płatała różne „figle” przeczące tym deklarowanym przez Ciebie wartościom?

Bo nasza podświadomość nie rozumie mentalności XXI wieku. Jej „baza danych” to prastare, archaiczne pojęcia powstałe 200.000 lat temu za czasów jaskiniowych, lub jeszcze dawniej. Podświadomość poprzez to, że skłoni Cię do jakiegoś głupiego, złego zachowania, będzie myślała, że Cię ochroniła, a nie że właśnie wyrządziła Ci ogromną krzywdę.

kobieca logikaAutor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

17 myśli nt. „Kobieca logika na wesoło, czyli „łobuz kocha najmocniej”

 1. kurcze:)dla mnie „zdrada” to czysta prawda:)prawda na temat ludzkich uczuc:)pisales kiedys ze ludzki mozg jest w stanie kochac od 2 do 5 lat a potem to patologia:)i taka prawda:)poprostu ludzie sa uzaleznieni na maxa:(i stad wszystkie dramaty:)ciezko jest przyjac prawde i boli ale wyzwala:)dlugo by pisac na ten temat jednak tylko obudzona istota zrozumie wszystko:)pzdr

  Lubię

 2. Nie zastanawiałeś się nad tym od tej strony?
  W zdrowym świecie, w którym panuje kult życia, mężczyzna jest mężczyzną (on dominuje), a kobieta jest kobietą.

  Kiedy zaczyna być za dużo ludzi na ziemi, natura uruchamia mechanizm obronny, samice stają się dominujące, a mężczyźni zniewieściali, przestają być rodzone kolejne dzieci.
  To sposób na redukcję populacji.

  Lubię

  • „Kiedy zaczyna być za dużo ludzi na ziemi, natura uruchamia mechanizm obronny,” – to nie natura promuje feminizm, pedalstwo i puszcza tego typu anty alpha maleowskie filmy (komedie romantyczne) tylko określona grupa ludzi – w świecie islamskim jakoś nie ma tej redukcji populacji tylko w tzw świecie zachodu – to jest sztucznie zrobione a nie naturalnie podobnie jak kryzys jest ustawiony przez bankierów – ale i ja jestem za zmniejszeniem ilości ludności bo dłużej ziemia tego nie wytrzyma – redukcja populacji jest koniecznością dla dobra ziemii i jakości życia na ziemii najlepszy dowód za redukcją populacji to wyniki wyborów sprzed tygodnia nie ma lepszych uzasadneń – to jest naród samobójców

   Lubię

   • Dlaczego Ziemia dłużej tego nie wytrzyma? I czego nie wytrzyma? A co do wyników wyborów sprzed tygodnia, to lepszy byłby ten drugi? Podpisywacz?

    Lubię

    • poobserwuj sobie stan środowiska i wody na ziemi a zwłaszcza w „rozwojowych” „kapitalistycznych” chinach czy iindiach – oni rozpierdalaj tą ziemie w niewyobrażalnym tępie
     albo popatrz w jakim tępie wycinają amazonie na papierki do dupy alb na książeczki do indoktrynacji niewolników – maks ludzi na ziemi powinien być miliard i nie w dużych miastach one powinny zniknąć a ludzie powinni być rozmieszczani nie powinni być w dużych miastach

     Lubię

     • Masz rację, tylko że jak się o tym wspomni na tych całych „niezależnych” stronach, to można zostać zjechanym z góry na dół. Tam promuje się wręcz nieograniczony przyrost naturalny, podczas gdy zasoby – ekonomiczne i ekologiczne – są już na wyczerpaniu.

      Lubię

    • a co do wyborów to był wybór pomiędzy powieszeniem a dekapitacją – tu nie ma wyboru bo nie ma przedstawicieli zwykłych ludzi – są przedstawiciele wielkiego biznesu a jak myślicie że kukiz coś zmieni to jesteście naiwni

     Lubię

 3. Przepraszam, ale sam tytuł artykułu mnie w tym przypadku zraża. NIE DLA PROPAGANDY WOJEN PŁCI! Już argumentuję: a przepraszam, mało to mężczyzn co ma fetysz lecenia na laski, co są „ostre, hardkorowe i diabelskie”?

  Liked by 1 osoba

 4. Dysproporcja pomiędzy kobietami i mężczyznami jest bardzo duża. Można to zaobserwować na portalach randkowych, jeśli porównamy liczbę wiadomości otrzymanych przez mężczyzn i kobiety. Na żywo widać to po postawach – w przeciwieństwie do mężczyzn kobiety dumnie kroczą przez ulice z miną „ja jestem najpiękniejsza”, nawet zapytanie się o drogę (naprawdę nie wiedziałem jak gdzieś dojść) prowadzi do zimnego zignorowania pytającego. Pomachanie z okna pociągu dziewczynie siedzącej na ławce – brak reakcji. Kefir, masz rację w tym co piszesz.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s