Afery

PO wprowadzi podatek katastralny który spowoduje ruinę milionów rodzin!

PO wprowadzi podatek katastralny który spowoduje ruinę milionów rodzin!

podatek katastralny 2015Wszystko wskazuje na to, że Platforma Obywatelska tonie. Jednak na odchodne, w tempie ekspresowym, przygotowuje dla Polaków szereg drastycznych ustaw, których normalnie by nie wprowadziła ze względu na kampanię wyborczą.

Jednym z tych pomysłów jest tzw. podatek katastralny, czyli coroczny podatek od posiadanej nieruchomości. Nie ukrywajmy, że ogromnej większości Polaków nie będzie stać na zapłacenie nawet 1% podatku od swojej nieruchomości rocznie. Większość z nas nie udźwignęłaby nawet wydatku w wysokości 2000 złotych, gdyby nagle wystąpiła taka konieczność.

Z pewnością podatek katastralny wywłaszczy z własności wiele rodzin. To będzie dla nich tragedia na niespotykaną skalę. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż tak drastyczny krok ma zostać wprowadzony, by spłacić zobowiązania wobec zagranicznych wierzycieli. Potwierdza się więc teza którą wypowiedział Minister Spraw Wewnętrznych, że państwo polskie istnieje tylko formalnie, a nie realnie.

Dług publiczny po 8 latach rozkradania i niszczenia kraju przez bandytów z Platformy Obywatelskiej, wynosi 1 bilion i 50 miliardów dolarów, i codziennie rośnie. Władza konsekwentnie realizuje cel likwidacji już ostatnich resztek polskiej państwowości. O ile w czasach neoliberała Balcerowicza zniszczono polski przemysł, handel i zakłady produkcyjne, o tyle teraz, w czasach neoliberałów z PO trwa likwidacja ostatnich resztek tego, co stanowi o państwie.

Mowa więc o sprzedaży Lasów Państwowych i innych ważnych strategicznie podmiotów. W takim razie ja zadam jedno, znaczące pytanie. Po co nam państwo, które nie istnieje już realnie? Ba, przestaje ono istnieć nawet formalnie, fasadowo. Może po to, by zagraniczne korporacje / kartele miały tu niewolników pracujących za 1100 zł na rękę? To lepiej wprowadźmy na ziemiach polskich, już oficjalnie, Bundesrepublik Deutschland, przynajmniej będziemy te 1000 euro zarabiać.

Bo przecież o to chodzi od wielu setek lat – o podbój Europy przez Berlin i Moskwę. A w dalszej perspektywie – o integrację tych dwóch ekumen (germańskiej i postsowieckiej), które mają bardzo podobną, barbarzyńską, azjatycką mentalność. Ten projekt już istnieje i nazywa się „euroazja„.

Autor: Jarek Kefir
Źródła: Zmiany na Ziemi / Dziennik Gazeta Prawna / wGospodarce / AS

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. Jeśli ludzie „wierzą” na słowo, że „co pan powie, to sługa musi” świadczy o biernej postawie „nadstawiania drugiego policzka” wobec kryminalnych blefów nie – rządu o pokerowych obliczach i co jest niewybaczalną głupotą w czasach, kiedy te wszystkie prymitywne triki „prawne” są całkowicie skompromitowane zwłaszcza poprzez do tej pory „niewidoczne” „diabełki tkwiące w szczególe ” !!!

  https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/

  Polubienie

 2. super!sorki ale nikt inny jak samo spoleczenstwo pozwala na to, a dlaczego? bo sa tacy sami, tak bardzo pazerni chociazby na obietnice, slepi i glusi na prawde:(lepiej nie bedzie jesli nadal beda jak te barany idace w stadzie:(dlatego prosze wiecej nie narzekac

  Polubienie

 3. to prawda germanie maja duzo mongolskich genow szczegolnie bawaria o ruskich juz prawie w polowie wygladajacych jak mongoly nie wspomne genetyka mongolska niestety nie dosc ze obrzydliwa to jeszcze zmusza do gwaltow i rozbojow, mongolow nie wolno wpuszczac do krajow slowianskich bo zniszcza nam bezpowrotnie biale geny to samo tyczy sie murzynow turkow itd laski w plsce nie rozumieja tego a pozniej tych mieszanych potworkow nikt nie chce chowac

  Polubienie

 4. Nie pozwólmy aby okupant wprowadził podatek katastralny !

  Oświadczamy, że jedynym godnym zaufania Narodu Polskiego przywódcą jest Tadeusz Cichocki, który wzywa Naród Polski do wypowiedzenia posłuszeństwa nielegalnej władzy działającej na naszą szkodę !

  Wypowiedzmy posłuszeństwo nielegalnej władzy by ustrzec się przed katastrofalnym podatkiem katastralnym !
  “Oświadczam, że jako rodowity Polak/rodowita Polka, Suweren i równocześnie jako człowiek wolny, nie zagubiony na dalekich morzach, wypowiadam z dniem 1 czerwca 2015r. posłuszeństwo wszystkim organom państwa i samorządów terytorialnych oraz wszelkim organom i urzędom, reprezentowanym przez osoby nieuprawnione i działające w oparciu o nielegalne, narzucone narodowi przez upadły światowy, niewolniczy, prywatny system destrukcyjne prawo, szkodzące mnie, moim Rodakom i mojej Ojczyźnie.“

  Łowicz, 03.06.2015r.
  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze https://wojdabejda.wordpress.comhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/

  Drodzy Rodacy !
  W stanie najwyższego zagrożenia Polski i Narodu Polskiego w Polsce, w sytuacji obowiązywania dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z dnia 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa i obronie koniecznej przed żydowskim okupantem, Polski Obywatelski Ruchu Oporu ponownie doświadcza ataków ze strony sił wrogich Narodowi Polskiemu, próbujących przejąć dowodzenie Narodem Polskim pod pretekstem udzielania „patriotycznych instrukcji ” w ” Rewolucji Narodowej 2015 „.
  Agenci okupanta, udający patriotów polskich, zuchwale, w talmudyczny sposób atakują przedstawicieli Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w korespondencji emailowej jak też na czatach i grupach Facebook.Dopuszczają się gróźb karalnych w stosunku do przedstawicieli naszej organizacji rozpowszechniających nasze teksty w obronie Narodu Polskiego i Polski.
  Oświadczamy, że jedynym godnym zaufania Narodu Polskiego przywódcą jest Tadeusz Cichocki, który poprzez wnikliwą i żmudną korespondencję spowodował przyznanie się uzurpatorów do braku dowodów na prawo sprawowania władzy w imieniu Suwerena-Narodu Polskiego, zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce, napodstawie doskonale udowodnionego przez Krzysztofa Puzynę z udziałem Teresy Wojda i Marii Bejda, sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011r.
  umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html,
  link: “Skarga do Strassburga”,iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

  Tadeusz Cichocki ogłosił w imieniu Narodu PolskiegoProklamację z 02.11.2014r. o bezpośrednim przejęciu władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena-Naród Polski i aresztowaniu sprawców agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim oraz wydałDekret z 02.04.2015r. „POLKI I POLACY- JUŻ CZAS WYPOWIEDZIEĆ POSŁUSZEŃSTWO NIELEGALNEJ WŁADZY DZIAŁAJĄCEJ NA NASZĄ SZKODĘ !!! ”

  Naród Polski stoi przed wielką i ostatnią szansą uwolnienia się z żydowskiego jarzma poprzez masowe zastosowanie się do wskazań i praw zawartych w Proklamacji i Dekrecie Tadeusza Cichockiego, występującego bezkompromisowo w obronie praw i własności Narodu Polskiego.www.tcichocki.pl,
  Oto cyt. z Dekretu T.Cichockiego :

  “WAŻNE!!! Powodzenie ostatniej szansy na pokojowe przemiany w naszej Ojczyźnie, jaką jest wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim nielegalnie funkcjonującym organom w państwie zależeć będzie od szybkiego przekazania niniejszego dekretu suwerena RP do jak największej liczby Polaków i ich POWSZECHNEGO (!!!) zastosowania się do jego treści. Proszę, więc o pomoc w maksymalnym jego rozpowszechnianiu różnymi możliwymi sposobami oraz wdrażanie jego wszystkich zapisów. “

  Drodzy Rodacy!
  Połóżmy wreszcie kres panowaniu podstępnych, obcych, wrogich sił umiejscowionych w każdym zakątku naszej Ojczystej Ziemi jak też w internecie !
  Uwolnijmy Ducha Polskości od narzucanej nam przez instytucje kościelne miłości do wrogów zamiast miłości do matki, ojca, braci, sióstr, do Ojczyzny i Narodu Polskiego !
  Nie składajmy rąk ale otwórzmy ręce i pozwólmy aby ENERGIA STWÓRCY wpłynęła do każdego z nas ! Do naszych serc i umysłów !Pozwólmy na działanie BOSKIEJ ENERGII bezgranicznej miłości, która jest w stanie pokonać zło, które zagnieździło się w Naszej Ojczyźnie !
  Według prawa naturalnego jesteśmy wszyscy ludźmi wolnymi a nie niewolnikami ! Nie zagubiliśmy się na dalekich morzach, jak zostało nam to narzucone w chwili przyjścia na świat, w obecnie dogorywającym niewolniczym, prywatnym systemie opartym na prawie morskim !
  Symbole zniewolenia przestaną na nas działać, gdy wszyscy zwracać będziemy się do Boga, bez pośredników, którzy zagradzają nam drogę do BOSKIEJ ENERGII !
  W każdym z nas jest cząstka BOGA i cząstka władzy danej nam od BOGA każdemu jako Suwerenowi, zgodnie z prawem naturalnym, do którego odnosi się Tadeusz Cichocki w Proklamacji i Dekrecie !
  Uwolnijmy się od naszych ciemiężców i prześladowców działających głównie poprzez kartele: polityczny, religijny, farmaceutyczny, energetyczny, bankowy, medialny ! Wszystkie te kartele są zarejestrowane jako żydowskie geszefty w Waszyngtonie a ich celem jest zniewalanie i depopulacja ludzkości !
  Przejęcie władzy przez Naród Polski w Polsce, Ojczyźnie Polaków następuje w dogodnym momencie, gdy do świadomości ludzi w Polsce i na świecie dociera lotem błyskawicy fakt ujawnienia upadku prywatnego, niewolniczego światowego systemu.https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/
  Nie dopuśćmy aby żydowski okupant dalej ograbiał nas z naszych dóbr duchowych i materialnych !Nie pozwólmy aby żydowski okupant wprowadził podatek katastralny i urbanistyczny czy rugował nas z Ojczystej Ziemi w ramach ustawy o rozwoju infrastruktury turystycznej !
  Jest to skrupulatnie przygotowany zamach na prywatną własność każdego Polaka w ramach wprowadzanego stopniowo, podstępnego wyniszczania Narodu Polskiego i masowego wypędzania Polaków na bruk czy na emigrację, by ich miejsce zajmowali m.in. Żydzi masowo sprowadzani z całego świata do Polski.
  http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/ cyt.:…“pośród partii politycznych panuje swoista zmowa milczenia odnośnie wprowadzenia podatku katastralnego. Przy przyjętej już stawce podatku katastralnego równej 1% wartości nieruchomości, właściciel mieszkania za 300 tys. zł zapłaci 3000 zł rocznie, a właściciel domku za 500 tys. zł zapłaci 5000 zł rocznie.Ten podatek zmiecie z powierzchni ziemi gospodarstwa rolne, bo nawet małe gospodarstwo może „liczyć” na 10 lub 20 tys. zł podatku “katastralnego rocznie.
  http://wpolityce.pl/polityka/254437-ujawniamy-kolejny-zamach-na-polska-wlasnosc-pod-pretekstem-promocji-turystyki-platforma-chce-wyprzedac-ziemie-biznesmenom-petycja
  „Ustawa z 8 kwietnia 2015 roku „o zmianie niektórych ustaw związanych z likwidacją barier prawnych w zakresie rozwoju infrastruktury turystycznej w Polsce” wygląda niewinnie i zachęcająco. Jej promotorzy mówią o rozwoju infrastruktury i promocji polskiej turystyki. W rzeczywistości – jak alarmują eksperci -stwarza pole do wywłaszczania Polaków na rzecz lobby biznesowego w obszarze sportu, turystyki i rekreacji.

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/ http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/07/01/media-lokalne-chronia-przestepcow-a-zniewazaja-obroncow-narodu-polskiego/

  Polubienie

 5. Ano po to , żeby ludzi stopniowo WYWŁASZCZYC pod pozorem nielegalnego „prawa” podatkowego czyli bezprawnej grabieży !!!

  Prosty sposób na chciwą bestię lichwy „pracującą” piórkiem i papierkiem wrzucanym masowo do skrzynek pocztowych polega tylko na wymeldowaniu się w samozwańczym „urzędzie meldunkowym” !

  Podaj dalej, bo im szybciej się ludzie na to w końcu zdecydują, to tym szybciej ta zbrodnicza machineria okupanta z „żydami” w pismach ( 2, 34 min.) padnie !!!

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s