Afery

Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”

Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”

socjotechnikaJakiś czas temu napisałem, że kto nie zna psychologii, ten może przegrać swoje życie. W żadnych innych czasach nie jest to tak bardzo aktualne, jak w naszych. Trwa obecnie nie tylko zmiana paradygmatu (zmiana matrixa) w kwestii relacji, emocji, podejścia do wielu spraw. Ale powstały potężne grupy wpływu, które praktycznie cały czas używają zaawansowanych technik psychomanipulacji, by nas ogłupiać.

Dodatkowo, manipulowanie ludźmi na ogromną skalę nie było nigdy tak łatwe. Środki masowego przekazu pozwoliły na rozszerzenie manipulacji i na ujednolicenie standardów, tym razem w wymiarze globalnym. Dodatkowo, dzięki kilku sprytnym posunięciom (demokracja, wprowadzenie terminu „teorii spiskowej„) udało się osłabić albo wytłumić pewne mechanizmy obronne, które ludzkość miała od zawsze.

Teraz przekaz propagandowy który idzie, jest następujący: -„Owszem, cała historia to pasmo spisków, konspiracji, intryg, sekretnych trucicieli i skrytobójców. Ale teraz mamy demokrację, Unię Europejską, ONZ i oświecone standardy, więc tego nie ma.” A guzik prawda. Analogicznie jest w przypadku medycyny. Ich przekaz to: -„Owszem, cała medycyna i ogólnie nauka to pasmo pomyłek, tragedii, a także wynalazców nie mogących przebić się przez konserwatywny beton. Ale teraz mamy EBM (tzw. ‚medycyna oparta na dowodach’ xD ) więc zachowujemy najwyższe standardy i większe pomyłki są wykluczone.

Ale wróćmy do meritum. Socjotechnikę i inne metody manipulacji stosują dziś rządy, politycy, media, grupy lobbingowe, korporacje (PR, marketing i nie tylko), i różne inne, mniej lub bardziej znane gremia. Co się dzieje gdy się o tym wspomni? Pomimo że szeroko rozumiana psychomanipulacja to „biznes” na miliardy dolarów, od razu usłyszy się, że to „spiskowa teoria dziejów.” Usłyszysz to właśnie od tych socjotechników, albo od zmanipulowanych przez nich ludzi.

W jednym z poprzednich artykułów pisałem, że jeśli chcecie uczyć się socjotechniki i psychologii tłumu, to powinniście wrócić do kampanii wyborczej z roku 2007 i tego, co zrobiła wtedy Platforma Obywatelska. Kampania ta została przeprowadzona wzorowo. W szerszym rozumieniu kampania ta nie dotyczyła tylko PiSowskiej, prawicowo-kościelnej ekstremy. Dotyczyła wszystkich tych, którzy kwestionują „zieloną wyspę cudów„, czy oficjalnie przyjętą retorykę wobec.. czegokolwiek i kogokolwiek. Jednak jest tutaj jeden pozytyw tego wszystkiego. Zainteresowało i nauczyło to całe rzesze Polaków psychologii, rozszerzyło w pewnym sensie ich świadomość.

Ciekawą koncepcją z pogranicza socjotechniki i teorii spiskowych, jest koncepcja „crisis actors„, czyli „aktorów do zadań specjalnych.” Są to specjalnie szkolone osoby o ogromnych zdolnościach aktorskich, biegłe w psychologii, NLP i wielu innych dziedzinach. Na potęgę takich osób używa Rosja do oczerniania Ukrainy i usankcjonowania bezprawnej okupacji jej terytorium:

teorie spiskowe Okazuje się jednak, że „crisis actors” są wykorzystywani także w Polsce. Udokumentowano ponad wszelką wątpliwość kilka takich przypadków. Ciekawym przykładem ich wykorzystania była zadyma pod Pałacem Prezydenckim po katastrofie lotniczej, która wydarzyła się w Rosji 10 kwietnia 2010 roku. Użyto wtedy dwóch aktorów do zadań specjalnych. Pierwszy z nich to Andrzej Hadacz, który zabłysnął właśnie wtedy. Został użyty w spocie propagandowym rządzącego estabilishmentu.

Potem pojawiał się wiele razy w krytycznych dla rządzących sytuacjach. Na początku roku był on na protestach rolniczych organizowanych przez podejrzane, prorosyjskie środowisko neonazistowskiej partii „Zmiana”. Całkiem niedawno natomiast dostał „ataku szału” (cudzysłów celowy) po wyjściu Andrzeja Dudy ze studia TVP po debacie prezydenckiej. Poniżej poczynania tego aktora do zadań specjalnych:

wybory 2015wyboryPoniżej przedstawię dowód na to, że sztab Bronisława Komorowskiego zatrudnia specjalistów od psychomanipulacji. Słynna „suflerka Komorowskiego”, która stała za nim i dyktowała mu, co ma mówić, okazuje się być taką osobą. Jowita Kacik – bo tak ma na nazwisko, jest po kursie manipulacji w mediach i polityce. A dokładniej, po kursie „manipulacji decyzją wyborcy i dyskredytacji przeciwnika politycznego„. Oto screen to udowadniający. Nazwisko pani która to zdemaskowała usunąłem z oczywistych względów. Aby nieco poprawić jakość poniższego obrazka, wystarczy w niego kliknąć:

manipulacja w polityceOkazuje się jednak, że pani Jowita Kacik już wcześniej uczestniczyła w kampaniach socjotechnicznych Platformy Obywatelskiej. Zrobiła ona sobie pamiątkowe zdjęcie z Joanną Burzyńską, szerzej znaną jako „Joanna spod krzyża.” Pani Joanna także jest taką przeszkoloną aktorką do zadań specjalnych. Poniżej wklejam to pamiętne zdjęcie z profilu facebookowego suflerki PO (tchórzliwie usuniętego już):

psychomanipulacjaObie osoby (Andrzej Hadacz i Joanna Burzyńska) zagrały też role w teledysku nagranym przez anonima znikąd, podpisującego się pseudonimem „mr Hek”. Nawet na jego profilu na facebooku (od dawien dawna nieaktywnym..) brak informacji o nim. Andrzej Hadacz dodatkowo miał czołową rolę w klipie wyborczym Platformy Obywatelskiej, straszącym PiSowcami. A oto ten teledysk:

Jak widzimy, potężni inżynierowie ludzkich emocji czuwają nad poprawnością polityczną i wyłapują rozmaite przykłady „myślozbrodni” cały czas. Dziś mogą to być oszołomy z PiS czy kościoła. Jutro możemy to być my, ja, Ty, i właściwie każdy, kto nie zgadza się z oficjalnym dyskursem w debacie publicznej. Znajmy tę wiedzę, poszerzajmy ją i bądźmy czujni cały czas.

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. Jeden facet zajmujący się sprzedażą jajek powiedział mi, że dostał cynk, że w USA zabito 40 milionów kur. Jajka i cały nabial ma zdrożeć o 90% w USA, a gdzie indziej np. w Polsce o 30%. Niby z powodu „ptasiej grypy”. Przeciez ptasia grypa to jakiś wymysł i propaganda. Co władze mają na myśli zabijając tyle kur? Co oni nam znowu szykują? Oni znowu nam chcą wcisnąć ciemnote? Jakie to trzeba mieć sumienie, żeby takie rzeczy robić?

  Polubienie

 2. KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?

  Z oppt

  Dla jednego przestępstwa, dla każdego przestępstwa, musi być dowód na istnienie INTENCJI, gdzie nieznajomość przepisów nigdy nie jest usprawiedliwieniem , zarówno na poziomie cielesnym

  i / albo duchowym.
  Już od dluższego czasu udowodniliśmy, że rzeczywiście jakiekolwiek/ każde użycie LEGALNEGO NAZWISKA z CROWN COPYRIGHT jest oszustwem, niezależnie od tego, czy byliśmy tego świadomi czy też nie.
  O ile ignorancja tej prawdy nigdy nie była komuś intencją, jest to również żadne usprawiedliwienie.

  Ci, którzy tworzą przepisy muszą się do nich zastosować.
  Do tego do czego się zgadzamy jesteśmy poprzez rozmyślną zgodę w umowie.
  Rozchodzi się tu o odzyskanie naszej pełnej odpowiedzialności , nie więcej i z pewnością nie mniejszej.
  A więc, co się dzieje naprawdę, kiedy ktoś idzie do banku z powodu pożyczki, hipoteki, itp. ?
  W wyniku naszej dobrowolnej akceptacji „wszystkich rzeczy systemu“, było wiele ukrywania, ponieważ nasza niewiedza uczyniła nas ślepymi.

  To już nie jest więcej błahostką.
  Zyjący nie może więcej wchodzić w żadną umowę z martwym przedsiębiorstwem, lecz ktoś, kto działa jak martwa fikcja jurysdykcji, może to.

  Jest to ważne dla obu stron tego równania, z każdą umową albo handlem, na które każda strona wyraziła zgodę.
  Powiedziałem nie podpisała, lecz wyraziła zgodę.

  Jeśli ktoś wyraził zgodę do uczynienia czegoś, to jest on już w tej umowie wypełnioną duchową intencją i odpowiednio do tego zobowiązany.
  W tym momencie, w którym to nawet pomyślałeś o otrzymaniu pożyczki, byłeś już w umowie via tą samą intencją.

  W moich wszystkich wysiłkach do odkrywania tego, co naprawdę się stało prześledziłem wiele śladów wulgarności, zwanej prawem.

  Jedna rzecz, która zawsze wychodziła na powierzchnię, to ta, że ta każda drobina prawa systemu była czystym fizycznym odwracaniem uwagi po to, żebyśmy nigdy nie rzucili okiem na duchową naturę tych spraw.

  Sygnowanie na jednej linii czyni ciebie podpisującym.

  Jeden „X“ na linii oznacza „żadna wzajemność“, „partia uczciwości“, UCC tego czy takiego prawnego szaleństwa, ponieważ ja nigdy zbyt glęboko nie uderzyłem w prawdziwe, głębokie aspekty duchowe, głównie będąc zwrócony z uwagą widzenia na to „co na dole“ i nie w rzeczywistości „tak również u góry“.
  W obliczu myriad przekrętów i zwrotów w przede wszystkim prawnych sprawach stało się to wystarczająco jasne, że cały system prawa i jego matactwa jest niczym innym, jak manewrem odwracającym uwagę, kreacją, z egocentrycznym, utraconym rozsądkiem zadowolonym grą z diabelskimi szczegółami.
  Prawda jest taka, że każda umowa, w którą weszłeś z twoim legalnym NAZWISKIEM , jest, była i będzie zawsze czystym oszustwem, dopóki nie odkryjesz pierwotnych zamiarów legalnego NAZWISKA twórców tego systemu.

  Metryka urodzenia jest według wszelkiego prawdopodobieństwa dowodem, którego ktoś potrzebuje, żeby wszystkich i każdego oskarżyć, którzy próbują tworzyć, podstawy prawne do oskarżeń w przypuszczeniu/ insynuacji poprzez użycie tego NAZWISKA .

  Wskazuje więc to na niezawoalowany pierwotny grzech pierworodny ( grzech spadkowy).

  Był to mój albo twój zamiar, popełnić świadomie oszustwa ?

  Naturalnie, że to nie tak, lecz o tym, który to oszustwo z legalnym NAZWISKIEM utworzył nie można tego powiedzieć.
  Już sam fakt, że jakiś policjant nosi mundur, jest wystarczającym dowodem na działanie z premedytacją wskutek wykonywania swojego obowiązku poprzez pomoc i podjudzanie żywej istoty w nieświadomym popełnianiu oszustwa, ponieważ policjant nie ma żadnej kompetencji bez połączenia z NAZWISKIEM, ponieważ on sam jest martwy przez swoje przyzwolenie :
  Nie jest to żadnym przypadkiem, że policjanci na swoich wizytówkach „ nie do identyfikacji“

  („ not for identifikation“) stoi napisane, jeśli byś już taką otrzymał.

  Niedawno otrzymałam taką od przyjaciela i jest to dowód na to, że oni standartowo są zmuszani do wywierania na nas presji.

  Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli pożyczkę z banku albo ci odpowiednio głupi, którzy się chcą poważyć na to, jest tu to coś do przemyślenia.

  To konto, o ktłrym myślisz, że jest twoje, nie należy do ciebie. Twoje NAZWISKO należy do CROWN ( korony) ; to legalne, nie to prawomocne.

  Jeśli ktoś niestety wyjawi swoje nazwisko, można natychmiast z tego wnosić i przyjąć, że chodzi o te legalne.

  Bank jest zarejestrowanym towarzystwem akcyjnym, tak jak twoje nazwisko z czym jako skutek należy do CROWN.

  W tym przypadku są również zarejestrowane ONZ i wszystkie narody.

  Mówi sie dużo na temat NWO, który ma nadejść. Prawda jest taka, że NWO jest już w pełni sił i w działaniu. Najprostszym sposoben za zatuszowania tego ludziom jest stałe mówienie, że jeszcze go nie ma.

  Nie możecie czegoś znaleść, jeśli myślicie, że czegoś nie ma.

  NWO istnieje od tysięcy lat, już tak długo , jak istnieje system wymiany / pienieżny.

  Dzisiejsza wersja jest taka sama, jak stara, gdzie znak bestii, legalne NAZWISKO i nierządnica Babilonu, jest handlem.
  Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz jak daleko poruszysz się w świat bez twojej prawnej IDENTYFIKACJI i w dniu codziennym przy handlowaniu/ podróżowaniu/ przeżyciu.

  Pozwólmy sobie spojrzeć z tym wspaniałym zapleczem , co sią tak naprawdę dzieje, kiedy pójdziemy do banku po pożyczkę albo hipotekę ?
  Na zewnątrz wygląda to tak, że jak ktoś idzie do banku, spotyka się z urzędnikiem bankowym, żeby dopytać się o warunki kredytu/ hipoteki ( przedstawionych w umowie) i stwierdzeniu , poprzez przejście iluzji „czy masz szansę“ ?

  Zostaje sporządzony „papierowy kram“ i voila, bank daje ci pozornie niezbędny kapitał.

  W tym świecie widząc to raz jako normalne, powinno być takie wyjaśnienie wystarczające

  Pozwól nam tutaj wziąć na przykład jedną hipotekę. Myśl zawsze przy tym, że tylko żywy z żywym może zawierać umowy, nigdy z przedsiębiorstwem albo martwą rzeczą.

  Więc spójrzmy na tylko jednego żyjącego będącego stroną, bo bank zawsze jeszcze jest martwym stowarzyszeniem. Więc prześledźmy żyjących ludzi, którzy w tym uczestniczą , są w to wciągnięci.

  Dla ułatwienia będę nazywał pierwotny bank jako martwą korporację.

  Z nazwą Bank Anglii, ponieważ był to pierwszy bank i który do siebie zerwał żywą koronę w postaci Williama III, zastąpił przez siebie martwą koroną., z kolei po prostu nazwaną CROWN CORPORATION – korporacja korony :

  Ponieważ jesteś tylko ty i urzędnik kredytowy albo manedżer bankowy, którzy są żyjącymi stronami, kto więc póżniej rozmyślnie wypożycza pieniądze ?

  Pomyśl o tym, że tylko żyjące strony mogą uskuteczniać umowy, nigdy martwi.

  Przy czym do tego dochodzi ugoda wszystkich żyjących uczestniczących w tej grze i różne umowy, które są poufne, poprzez wyrażenie zgody , są też duchowo związane poprzez ZAMIAR.

  Menedżer bankowy musiał byś zgodny ze swoją wolą, wypłniając formularz bankowy, żeby pracowaś dla banku i on jest z tym w umowie z nim i dla banku albo dokładnie powiedziawszy, jego własnością, który ustala wszelkie warunki dla towarzystwa kapitałowego.

  Za każdym martwym przedsiębiorstwem stoi żywa istota. Przedsiębiorstwo egzystujetylko z powodu zamiaru tego, który go miał tylko po to, żeby je stworzyć ; Fakt

  Teraz wiemy, kto jest partnerami w umowie i są tylko ty i ci żyjący, w roli jako menedżer bankowy, związani w całości ze swoimi wszystkimi zobowiązaniami, które on/ ona przez potwierdzenie się jako pracownik danego banku ostatecznie posiada.

  W przypadku banku Anglii obowiązuje to, że ten kto posiada urząd, jest „corporation sole“ / duszą.
  Co się naprawdę dzieje, kiedy TY udzielasz kredytu dla menedżera bankowego, nie dla ciebie samego.

  To jest menedżer bankowy, który otrzymuje pieniądze, żeby kupić TWOJ dom, o którym myślisz, że jest twój. Dalej więc czytaj w umowie, że ty tylko uważany jesteś jako „WŁASCICIEL GRUNTU“.
  To jest BM, posiadacz działek, nieruchomości, domów, a nie ty albo sam bank.

  Tobie zostały przedłożone dokumenty, żebyś je podpisał.

  Ale czego nie wiesz, to umowa ta została w pierwszej linii zawarta , jak się zdecydowałeś ją zawrzeć, żeby ją otrzymać i wtedy była PRZYPIECZęTOWANA , jak ją dotknąłeś.

  Używałeś rękawiczek jak ją dotykałeś, żeby ją podpisać ?

  Prawdopodobnie nie i to było twoje DNA i DNA BM, które tą umowę przypieczętowały, nie atrament.
  Kiedy rozpoczniesz pojmowanie DNA połączenia, rozpoznasz, dlaczego tobie jako niemowlakowi

  zdobyto twoje DNA i twoim NAZWISKIEM , z daną zgodą PRZYPIECZęTOWANIA, jak twoi rodzice twoje NAZWISKO ZAREJESTROWALI. To jest dowód, tylko jako jedna KOPIA z oryginału, zapieczętowanej umowy w KSIęDZE RODU.
  Tak, Twoje DNA może być łatwo połączone do twojej mamy i taty, gdzie DNA mitochondrialne od mamy jest stałym zapisem wszystkich linii genealogicznych.
  Co się dzieje, kiedy podpisujesz umowę z twoim nowym dlużnikiem, zwanym menedżerem banku, bo to tak jest, że ty jesteś poręczycielem jego KREDYTU ?
  I ty masz tylko status wtórny w tym porozumieniu, którego jego rzeczywistym właścicielem jest reprezentant banku i dlatego NIGDY więcej nie będziesz widział oryginału, bo on nie należy do ciebie.

  Wszelka odpowiedzialność za kredyty, za każdy pojedynczo opiera się na łopatkach każdego żyjącego, który pracuje dla i w każdym/ wszystkich instytutach finansowych i jest częścią każdego/wszystkich kredytów, itp.

  c.d.n.

  Polubienie

 3. Poprawione tłumaczenie i już w całości artylułu ” Kredyty, hipoteki … ” :

  KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?

  Z oppt

  Dla jednego przestępstwa, dla każdego przestępstwa, musi być dowód na istnienie INTENCJI, gdzie nieznajomość przepisów nigdy nie jest usprawiedliwieniem , zarówno na poziomie cielesnym
  i / albo duchowym.

  Już od dłuższego czasu udowodniliśmy, że rzeczywiście jakiekolwiek/ każde użycie LEGALNEGO NAZWISKA z CROWN COPYRIGHT jest oszustwem, niezależnie od tego, czy byliśmy tego świadomi czy też nie.

  O ile ignorancja tej prawdy nigdy nie była komuś intencją, jest to również żadne usprawiedliwienie.
  Ci, którzy tworzą przepisy muszą się do nich zastosować.

  Do tego do czego się zgadzamy jesteśmy poprzez rozmyślną zgodę w umowie.

  Rozchodzi się tu o odzyskanie naszej pełnej odpowiedzialności , nie więcej i z pewnością nie mniejszej.

  A więc, co się dzieje naprawdę, kiedy ktoś idzie do banku z powodu pożyczki, hipoteki, itp. ?

  W wyniku naszej dobrowolnej akceptacji „wszystkich rzeczy systemu“, było wiele ukrywania, ponieważ nasza niewiedza uczyniła nas ślepymi.

  To już nie jest więcej błahostką.

  Zyjący nie może więcej wchodzić w żadną umowę z martwym przedsiębiorstwem, lecz ktoś, kto działa jak martwa fikcja jurysdykcji, może to.

  Jest to ważne dla obu stron tego równania, z każdą umową albo handlem, na które każda strona wyraziła zgodę.

  Powiedziałem nie podpisała, lecz wyraziła zgodę.

  Jeśli ktoś wyraził zgodę do uczynienia czegoś, to jest on już w tej umowie wypełnioną duchową intencją i odpowiednio do tego zobowiązany.

  W tym momencie, w którym to nawet pomyślałeś o otrzymaniu pożyczki, byłeś już w umowie via tą samą intencją.

  W moich wszystkich wysiłkach do odkrywania tego, co naprawdę się stało prześledziłem wiele śladów wulgarności, zwanej prawem.

  Jedna rzecz, która zawsze wychodziła na powierzchnię, to ta, że ta każda drobina prawa systemu była czystym fizycznym odwracaniem uwagi po to, żebyśmy nigdy nie rzucili okiem na duchową naturę tych spraw.

  Sygnowanie na jednej linii czyni ciebie podpisującym.

  Jeden „X“ na linii oznacza „żadna wzajemność“, „partia uczciwości“, UCC tego czy takiego prawnego szaleństwa, ponieważ ja nigdy zbyt głęboko nie uderzyłem w prawdziwe, głębokie aspekty duchowe, głównie będąc zwrócony z uwagą widzenia na to „co na dole“ i nie w rzeczywistości „tak również u góry“.

  W obliczu myriad przekrętów i zwrotów w przede wszystkim prawnych sprawach stało się to wystarczająco jasne, że cały system prawa i jego matactwa jest niczym innym, jak manewrem odwracającym uwagę, kreacją, z egocentrycznym, utraconym rozsądkiem zadowolonym grą z diabelskimi szczegółami.

  Prawda jest taka, że każda umowa, w którą weszłeś z twoim legalnym NAZWISKIEM , jest, była i będzie zawsze czystym oszustwem, dopóki nie odkryjesz pierwotnych zamiarów legalnego NAZWISKA twórców tego systemu.

  Metryka urodzenia jest według wszelkiego prawdopodobieństwa dowodem, którego ktoś potrzebuje, żeby wszystkich i każdego oskarżyć, którzy próbują tworzyć, podstawy prawne do oskarżeń w przypuszczeniu/ insynuacji poprzez użycie tego NAZWISKA .

  Wskazuje więc to na niezawoalowany pierwotny grzech pierworodny ( grzech spadkowy).

  Był to mój albo twój zamiar, popełnić świadomie oszustwa ?

  Naturalnie, że to nie tak, lecz o tym, który to oszustwo z legalnym NAZWISKIEM utworzył nie można tego powiedzieć.

  Już sam fakt, że jakiś policjant nosi mundur, jest wystarczającym dowodem na działanie z premedytacją wskutek wykonywania swojego obowiązku poprzez pomoc i podjudzanie żywej istoty w nieświadomym popełnianiu oszustwa, ponieważ policjant nie ma ZADNEJ kompetencji bez połączenia z NAZWISKIEM, ponieważ on sam jest martwy przez swoje przyzwolenie .

  Nie jest to żadnym przypadkiem, że policjanci na swoich wizytówkach „ nie do identyfikacji“
  („ not for identifikation“) stoi napisane, jeśli byś już taką otrzymał.

  Niedawno otrzymałem taką od przyjaciela i jest to dowód na to, że oni standartowo są zmuszani do wywierania na nas presji.

  Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli pożyczkę z banku albo ci odpowiednio głupi, którzy się chcą poważyć na to, jest tu to coś do przemyślenia.

  To konto, o którym myślisz, że jest twoje, nie należy do ciebie. Twoje NAZWISKO należy do CROWN ( korony) ; to legalne, nie to prawomocne.

  Jeśli ktoś niestety wyjawi swoje nazwisko, można natychmiast z tego wnosić i przyjąć, że chodzi o te legalne.

  Bank jest zarejestrowanym towarzystwem akcyjnym, tak jak twoje nazwisko z czym jako skutek należy do CROWN.

  W tym przypadku są również ZAREJESTROWANE ONZ i WSZYSTKIE narody.

  Mówi sie dużo na temat NWO, który ma nadejść. Prawda jest taka, że NWO jest już w pełni sił i w działaniu. Najprostszym sposoben do zatuszowania tego ludziom jest stałe mówienie, że jeszcze go nie ma.
  Nie możecie czegoś znaleść, jeśli myślicie, że czegoś nie ma.

  NWO istnieje od tysięcy lat, już tak długo , jak istnieje system wymiany / pienieżny.
  Dzisiejsza wersja jest taka sama, jak stara, gdzie znak bestii, legalne NAZWISKO i nierządnica Babilonu, jest handlem.

  Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz jak daleko poruszysz się w świat bez twojej prawnej IDENTYFIKACJI i w dniu codziennym przy handlowaniu/ podróżowaniu/ przeżyciu.

  Pozwólmy sobie spojrzeć z tym wspaniałym zapleczem , co się tak naprawdę dzieje, kiedy pójdziemy do banku po pożyczkę albo hipotekę ?

  Na zewnątrz wygląda to tak, że jak ktoś idzie do banku, spotyka się z urzędnikiem bankowym, żeby dopytać się o warunki kredytu/ hipoteki ( przedstawionych w umowie) i stwierdzeniu , poprzez przejście iluzji „czy masz szansę“.

  Zostaje sporządzony „papierowy kram“ i voila, bank daje ci pozornie niezbędny kapitał.
  W tym świecie widząc to raz jako normalne, powinno byś takie wyjaśnienie wystarczające .

  Pozwól nam tutaj wziąć na przykład jedną hipotekę. Myśl zawsze przy tym, że tylko żywy z żywym może zawierać umowy, nigdy z przedsiębiorstwem albo martwą rzeczą.

  Więc spójrzmy na tylko jednego żyjącego będącego stroną, bo bank zawsze jeszcze jest martwym stowarzyszeniem. Więc prześledźmy żyjących ludzi, którzy w tym uczestniczą , są w to wciągnięci.

  Dla ułatwienia będę nazywał pierwotny bank jako martwą korporację.

  Z nazwą Bank Anglii, ponieważ był to pierwszy bank i który do siebie zerwał żywą koronę w postaci Williama III, zastąpił przez siebie martwą koroną, z kolei po prostu nazwaną CROWN CORPORATION – korporacja korony .

  Ponieważ jesteś tylko ty i urzędnik kredytowy albo manedżer bankowy, którzy są żyjącymi stronami, kto więc póżniej rozmyślnie wypożycza pieniądze ?

  Pomyśl o tym, że tylko żyjące strony mogą uskuteczniać umowy, nigdy martwi.

  Przy czym do tego dochodzi ugoda wszystkich żyjących uczestniczących w tej grze i różne umowy, które są poufne, poprzez wyrażenie zgody , są też duchowo związane poprzez ZAMIAR.

  Menedżer bankowy musiał być zgodny ze swoją wolą, wypełniając formularz bankowy, żeby pracować dla banku i on jest z tym w umowie z nim i dla banku albo dokładnie powiedziawszy, jego własnością, który ustala wszelkie warunki dla towarzystwa kapitałowego.

  Za każdym martwym przedsiębiorstwem stoi żywa istota. Przedsiębiorstwo egzystuje tylko z powodu zamiaru tego, który go miał tylko po to, żeby je stworzyć ; Fakt.

  Teraz wiemy, kto jest partnerami w umowie i są tylko ty i ci żyjący, w roli jako menedżer bankowy, związani w całości ze swoimi wszystkimi zobowiązaniami, które on/ ona przez potwierdzenie się jako pracownik danego banku ostatecznie posiada.

  W przypadku banku Anglii obowiązuje to, że ten kto posiada urząd, jest „corporation sole“ / duszą.

  Co się naprawdę dzieje, kiedy TY udzielasz kredytu dla menedżera bankowego, nie dla ciebie samego.

  To jest menedżer bankowy, który otrzymuje pieniądze, żeby kupić TWOJ dom, o którym myślisz, że jest twój. Dalej więc czytaj w umowie, że ty tylko uważany jesteś jako „WŁASCICIEL GRUNTU“.

  To jest BM, posiadacz działek, nieruchomości, domów, a nie ty albo sam bank.
  Tobie zostały przedłożone dokumenty, żebyś je podpisał.

  Ale czego nie wiesz, to umowa ta została w pierwszej linii zawarta , jak się zdecydowałeś ją zawrzeć, żeby ją otrzymać i wtedy była PRZYPIECZETOWANA , jak ją dotknąłeś.
  Używałeś rękawiczek jak ją dotykałeś, żeby ją podpisać ?

  Prawdopodobnie nie i to było twoje DNA i DNA BM, które tą umowę przypieczętowały, nie atrament.

  Kiedy rozpoczniesz pojmowanie DNA połączenia, rozpoznasz, dlaczego z ciebie jako niemowlakowi
  zdobyto twoje DNA z odcisków stóp i z pobraniem krwi. Uczyniono to, żeby stworzyć prawomocne połączenie między twoim DNA i twoim NAZWISKIEM , z daną zgodą PRZYPIECZETOWANIA przy tym, jak twoi rodzice twoje NAZWISKO ZAREJESTROWALI. To jest dowód, tylko jako jedna KOPIA z oryginału, zapieczętowanej umowy w KSIEDZE RODU.

  Tak, Twoje DNA może być łatwo połączone do twojej mamy i taty, gdzie DNA mitochondrialne od mamy jest stałym zapisem wszystkich linii genealogicznych.

  Co się dzieje, kiedy podpisujesz umowę z twoim nowym dłużnikiem, zwanym menedżerem banku, bo to tak jest, że ty jesteś poręczycielem jego KREDYTU ?

  A ty masz tylko status wtórny w tym porozumieniu, którego jego rzeczywistym właścicielem jest reprezentant banku i dlatego NIGDY więcej nie będziesz widział oryginału, bo on nie należy do ciebie.
  Wszelka odpowiedzialność za kredyty, za każdy pojedynczo opiera się na barkach każdego żyjącego, który pracuje dla i w każdym/ wszystkich instytutach finansowych i jest częścią każdego/wszystkich kredytów, itp.

  Ponieważ wszystkie sprawy KORONY, wszystkie sprawy należą do Banku Anglii i wszystkie sprawy są zarejestrowane i wszystkie są własnością korony, do kogo więc należy każda pojedyncza ?

  To nie jest żaden piękny obraz, ale ogromnie chytry podstęp, który w końcu wyszedł na światło dzienne.

  Krótko powiedziawszy, to ty pożyczasz pieniądze menedżerowi bankowemu, żeby oni mogli kupić twój dom , w ten sposób możesz tylko być dzierżawcą i wtedy, kiedy odsetki na hipotekę nie zostaną zapłacone, co zapewne uczyni bank ?

  To była pożyczka dla menedżera bankowego, a wy pozostaliście na zewnątrz już od pierwszego dnia, jak wam zezwolili płacić za ich długi, jako ich poręczyciel.

  Tego nie można prawnie obejść, ponieważ ty jesteś trzecią stroną w tej całej szaradzie banku z tą grą oszustw.
  Nie masz żadnego prawnego wsparcia, ale to ty MASZ prawo; „pobitego na śmierć”, prześladować prywatnym oskarżeniem tego znanego ci już menedżera banku, odbiorcy kredytu.

  Podstawową skazą piękności tego triku jest to, że jak tylko to oszustwo zostanie odkryte, które zostało umyślnie zaprojektowane, oszustwo to i wszystkie umowy uznane są za nieważne,
  nunc pro tunc.

  Legalne nazwisko było zamiarem, tak jak również kredyty i hipoteki każdego rodzaju.
  Umowa zawsze ułożona jest między tobą i inną żywą częścią.

  Co z kolei dzieje się, kiedy bank tą działkę oddaje do przymusowej licytacji, której to współpracownik więcej nie opłacił ?

  Pomyśl o tym, pracownik, alias menedżer bankowy, ma życiową umowę ze swoim pracodawcą, który go zatrudnił i z tym tak to idzie przez wszystkie stopnie w górę aż do zarządu, do głównie odpowiedzialnego za wszystkich, dyrektora generalnego zarządu.
  Zbędne jest mówić, ale bank prawnie wyrywa dla siebie działkę, którą należy do jego pracownika i ciebie jako dzierżawcę z niej wyrzuca i jadą dalej, żeby przechytrzyć kolejną ofiarę , do tego samego oszustwa.

  To jeszcze nie jest wszystko; jest to nowy początek zniszczenia tej kurwy z Babilonu, tej martwej matki Korony, jak Kronos, która pożera własne dzieci, żeby nigdy nie mogła zostać strącona.
  Ale jednak , ta kurwa przegapiła mnie do pożarcia, chociaż z ledwością temu uszłem.

  Weżcie sobie czas, żeby to sobie przyswoić, bo to wymaga czasu , żeby zajrzeć za kulisy.
  Jedynym dla mnie pożytkiem z lewej półkuli jest kodowanie kreatywnych, eterycznych myśli prawej półkuli, w której żyję.

  Ty znajdujesz się w lewym polu, kiedy nie jesteś w prawdziwym rozsądku i będziesz na zawsze poddawany takiemu traktowaniu, aż sam wyrwiesz z siebie „normalne” myślenie, które bazuje tylko na programowaniu.

  Wszystkie płaszczyzny świata jurysdykcji zostały używane tylko po to, żeby nas trzymać poza prawdziwą ścieżką życia, w porównaniu do niewiarygodnych, martwych umów.

  Na samym początku musimy odkryć oszustwo NAZWISKA i to jak nasze samozadowolenie i akceptacja została nadużyta przeciwko nam, żeby z tym odkryć prapoczątek tego oszustwa.
  W ten sposób na tym świecie możemy oddzielić martwych od żywych.
  Ci wszyscy z legalnym nazwiskiem i identyfikacją są widziani jako martwi przez swoją własną akceptację i my jesteśmy tymi żyjącymi, tymi „nowo narodzonymi”, którzy sprawują rzeczywistą władzę.
  Ponieważ w obrębie tych menedżerów bankowych albo tych co zawsze, którzy z tobą działali z umowami , jest też „oskarżony” automatycznie martwymi fikcjami wskutek twojego przyzwolenia.

  Odwrotnie my, żyjący, jesteśmy SWIADKAMI tych zbrodni, WYLACZNIE i w pierwszej linii oszustwa NAZWISKA .

  Nadszedł czas, że my domagamy się pociagnięcia do odpowiedzialności tych szkodników i ich mistrzów, gdzie nieznajomość faktów , nie jest żadnym usprawiedliwieniem, jak i w ten sam sposób była również i nasza niewiedza.

  Jeszcze raz, rzeczywiście winni chcą, abyśmy się wzajemnie zwalczali, jednak ci prawdziwi przestępcy posiadają te przedsiębiorstwa.

  Jednak będziemy paru z tych ludzi oskarżać, żeby ich wstawić na listę. Radość z każdego pojedynczego zwycięstwa na tej liście jest tym, co zmienia całkowicie panoramę systemu.
  Jest to władza jednego, dosłownie.
  Co teraz, kiedy trzeba się się obudzić ?
  Tak to jest nieco spóźnione, jednak jest to moje życzenie po prostu skończyć z tym bezsensem i po prostu dalej żyć.

  Najlepszą częścią złotej reguły jest to, że za każde komuś aktywnie wywołane cierpienia, tak jak w lustrze będzie się musiało to samo przeżywać osobiście, a więc bądź rozważny z tym, czego sobie życzysz, przede wszystkim innym z naprzeciw.

  Co posiejesz, będziesz zbierał, jest to czysta prawda i fakt. Dla tych, którzy to czytają i chcą prywatnie zaskarżać znajduje się sędzia pokoju albo podobni w twoim regionie, na początek tego procesu.

  Myśl o tym, że jak tylko ci awanturnicy poczują flintę, będą robić ci trudności, przy których nie będzie tobie proponowana żadna pomoc. Leży więc to na twoich barkach jak i na moich, ale ja nigdy nie przyjmuję już jednego nie w odpowiedzi i każde/wszystkie sprawy , które się zwalają na jakiekolwiek/ wszystkie sądy , należą do nich.
  Jeśli jakiś urzednik sądowy dotkął się twoich papierów, jest więc sąd poprzez umowę ze swoim pracodawcą zobowiązany, jego pracodawca, w jego imieniu.
  Każdy, kto się dotyka w świecie fonetyki, touché .

  Dalszy ciąg nastąpi, wiele miłości,
  kate z Gai

  Przetłumaczyła kate z Gai,
  opracowanie Frank (OPPT-INFOs)

  http://brd-schwindel.org/kredite-und-hypotheken-wer-ist-wer-im-betrugsspiel/

  Polubienie

 4. Natrafiłam już na otoczkę „prawną” w literaturze Brechta, Steinbecka, Tucholskiego i innych, ale tym razem natrafiłam na Sienkiewicza w tym komentarzu do całego filmu
  „Kymatica” :

  „… SĄDZĄ NAS BANDYCI – Prawem morskim – Admirality Law
  Prawo – to tylko język żydowskich bandytów, bardzo podobny do polskiego !
  Fragment „Szkice węglem” H.Sienkiewicz. –
  „Wyraźnie stoi napisane, że kto się będzie wtrącał do dobrowolnego kontraktu, będzie sądzony…m.o.r.s.k.i.m.. s.ą.d.e.m.., – a czy wiecie, durnie, co to jest ..m.o.r.s.k.i.. s.ą.d..? Wy… .tego, durnie, nie. wiecie, m.o.r.s.k.i ..s.ą.d.. to jest… Tu wydobył chustkę i utarł nos, potem głosem zimnym i urzędowym tak dalej swoją rzecz prowadził:
  …który, kpie jeden z drugim, nie wiesz, co jest m.o.r.s.k.i.. s.ą.d,..- to wsadź tylko nos w taką sprawę, a poznasz, co jest.. m.o.r.s.k.i ..s.ą.d, ..aż cie siódma skóra zaboli. Jak się ochotnik znajdzie za podpisowego, to tobie jednemu z drugim wtrącać się do nich wara. Ugoda podpisana, świadkowie są, i… s_z_a_b_a_s! – To się rozumie w jurysprudencji, a nie wierzysz, to patrz w procedurze i w zsyłkach. A jeśli i piją przy tym, to i cóż? Albo to wy nie pijecie, durnie, zawsze i wszędzie?
  Gdyby sama sprawiedliwość z wagą w jednym, a gołym mieczem w drugim ręku wylazła zza wójtowskiego pieca i stanęła nagle między ławnikami, nie byłaby ich więcej przestraszyła jak ten morski sąd, procedury i zsyłki. Przez chwilę panowało głuche milczenie i dopiero po niejakim czasie ozwał się Gomuła cichym głosem, na który obejrzeli się wszyscy, jakby zdziwieni jego śmiałością” – „S_z_k_i_c_e . w_ę_g_l_e_m” – H.Sienkiewicz rozdz. V) ”

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s