Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Proste pytanie do zwolenników PO. Naprawdę w to wierzycie?

Proste pytanie do zwolenników PO. Naprawdę w to wierzycie?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,621,596 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Proste i logiczne pytanie do zwolenników Platformy Obywatelskiej. Naprawdę w to wierzycie?

Andrzej Duda wybory 2015Mam jedno proste, zwięzłe i logiczne pytanie do tych, co chcą zagłosować na Bronisława Komorowskiego a w wyborach na jesieni – na Platformę Obywatelską.

Otóż, przez osiem lat, od 2007 roku do dziś – mieliście niemal absolutną władzę w państwie. Mieliście większość w parlamencie, gdzie jak wiadomo, opozycja nie ma żadnego głosu, jest tylko barwną, rozkrzyczaną dekoracją. Proste prawa arytmetyki / matematyki sejmowej – kto ma większość, ten ma 100% władzy. Od 10 kwietnia 2010 roku mieliście także stanowisko prezydenta. Najpierw jako pełniącego obowiązki prezydenta marszałka Komorowskiego, a potem – prezydenta Komorowskiego.

I przez te osiem lat nie tylko nie zrobiliście NIC. Ale doprowadziliście nasz kraj na skraj gospodarczej zagłady. Młodzi nie mają już żadnej nadziei. Przedsiębiorcy, szczególnie Ci drobni „ciułacze”, dawno nie byli tak przerażeni kontrolami np ze skarbówki, która stała się niczym gestapo.

Najśmieszniejsze jest jednak to, że teraz przychodzi czas wyborów. Okrutny i nieludzki system który nam stworzyliście, przez którego emigrowało miliony Polaków na poniewierkę za granicą, teraz upada. Wiem, że się boicie – wyczuwam w Was ten zwierzęcy, najbardziej pierwotny z lęków.

platforma obywatelska wyboryChoćby w nerwowej mimice czy jawnej agresji Bronisława Komorowskiego, Niesiołowskiego, Szejnfelda, Kalisza, Gugały, Kraśko. I teraz, gdy Wasz system idzie na dno, Wy mówicie, że to wina Waszych poprzedników?! I to tych, którzy rządzili mniej niż półtora roku? Nawet nie wiem jakiego słowa musiałbym użyć, by wyrazić to, jak bardzo chora jest ta argumentacja. Przecież to jest obłęd, psychoza, nic więcej. Naprawdę mówicie to na serio?

Już mniejsza o to, że ta opozycja to banda oszołomów, czy to katolickich, czy to przedstawiających rozkrojoną puszkę po piwie jako „dowód” w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010. Ale ta powyższa retoryka, to czystej wody szaleństwo, oparte na najbardziej prymitywnych emocjach z możliwych. Czyli na strachu przed społecznym ostracyzmem. Ten lęk jest chyba najsilniejszym z ludzkich lęków. Silniejszy jest tylko lęk przed śmiercią. A jest to zakodowane ewolucyjnie – bo przez setki tysięcy ciemnych lat ostracyzm ze strony jaskiniowej grupy czy plemienia, oznaczał pewną śmierć.

Te lęki są doskonale wykorzystywane przez władze, i to od zarania dziejów. Z tych dwóch lęków korzysta każda struktura opresji i władzy. A więc władzy religijnej, politycznej, ideologicznej, militarnej. Na bazie tych dwóch lęków została przeprowadzona wzorowa pod względem psychologicznym kampania PO z 2007 roku. Tutaj taka mała dygresja w stronę moich Czytelników. Jeśli chcecie uczyć się socjotechniki i psychologii tłumu, to wróćcie do roku 2007 i do tego, co robiła wtedy Platforma Obywatelska i jej usłużni dziennikarze. To było po prostu perfekcyjne. Wszystko jest do dziś w artykułach prasowych i w nagraniach video. Wszak: „godzi się uczyć i od wroga„.

Rok 2007 to pierwsze w historii Polski zastosowanie socjotechniki na tak dużą skalę. Na trwałe wygenerowano w wielu Polakach wrażenie, że jeśli nie głosujesz na Platformę, to jesteś oszołomem z małego miasteczka czy ze wsi, z którego się wszyscy ze szkoły / pracy śmieją. Każdy z nas ma w pamięci to, w jaki sposób kończyły „klasowe popychadła” ku ubawie i dowartościowaniu tych „normalnych, porządnych ludzi pełnych cnót„. I ten właśnie motyw bazujący na bardzo pierwotnym, zwierzęcym wręcz lęku przed ostracyzmem grupy, został przez PO wykorzystany.

I jest on wykorzystywany po dziś dzień, bez względu na to, czy taka argumentacja jest logiczna czy nie. Tacy ludzie choćby wymazano im kraj z mapy świata, to i tak poprą PO, byle tylko nie wygrały wyborów „oszołomy”. Na koniec, mała dygresja. Otóż ja rozumiem i lewaków od SLD, TR czy Ikonowicza, i prawaków z PiSu, od Korwina czy Brauna. To są ludzie idei, którzy naprawdę chcą coś w Polsce zmienić na lepsze. Ale nigdy nie zrozumiem jednego.. Co trzeba mieć w głowie, by dalej, pomimo tylu zdemaskowanych afer i przekrętów głosować na Platformę Obywatelską? PO to chyba partia wyłącznie urzędników, szemranych biznesmenów, ludzi wielkich korporacji, którzy na dalszym, już całkowitym upadku naszego państwa, tylko by zyskali.

Polecam też inne moje artykuły na temat upadku systemu i wyborów w 2015 roku:

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. „Jest jak wilk w owczej skórze”
Robią nas w konia! Tworzą nową partię z Balcerowiczem, nie dajcie się nabrać!
Obserwujemy kolaps mafijnego systemu III RP, oby nie otworzyło to puszki pandory
„II tury wyborów nie będzie. Po rezygnacji Komorowskiego p.o. prezydenta zostanie Sikorski”
Czego Polacy nie wiedzą o Komorowskim, a co może ich zszokować?

Autor tekstu: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


7 komentarzy

 1. dakini pisze:

  A jaki jest wybór? Niektórzy mówią, że taki, jak wybór między dżumą a cholerą! Mnie obóz „Dudusia” bardziej straszy… Dlatego jedyny wybór jaki mam – to nie iść na wybory.

  Lubię

  • Ripsonar pisze:

   prawidłowy wniosek. Ogólnie Ci co głosowali przeciw systemowi (PO a nawet PIS) np na Kukiza (a to przecież ponad 20%) JKM czy też Brauna to w drugiej turze nie powinni głosować w ogóle. Bo co to za demokracja jak zostało się zmuszonym do głosowania na pozostawione dwie opcje, które w żaden sposób nie reprezentują owych idei i są z góry nie akceptowalne? Argument „mniejszego zła” jest w takim wypadku już całkowitym nonsensem i kpiną naszego demokratycznego wyboru.

   Lubię

  • t.g.chudy pisze:

   Idź i oddaj głos nieważny zaznaczając obu kandydatów. Kiedy ludzie w końcu pojmą, że głos nieważny to nie to samo co nie pójście na wybory.

   Lubię

  • tupajda pisze:

   Możesz też oddać nieważny głos. W 1 turze było ich ponad 100 tys.

   Lubię

 2. Aga pisze:

  Ja głosowałam na Kukiza. Jeśli dam radę wrócić do swojego miasta na czas to zagłosuję na Dudę. DLACZEGO? A dlatego bo nie chcę prezydenta skaczącego po krzesłach, bez znajomości języka, prezydenta z plecami złożonymi z byłych służb WSI. Proste pytanie które demaskuje kogoś kto nie jest patriotą. KTO nachapał się najwięcej z niekorzyścią dla swojego państwa? Kaczyńskiemu można wiele zarzucić, ale to człowiek który na Polsce i rządzeniu nią nie dorobił się niczego więcej poza tym co miał. A Komór? A Tusk? I reszta PO? Te wszystkie afery? No z d…y się one za przeproszeniem nie wzięły.

  Lubię

  • Maa-Emoinen pisze:

   Mnie się zdaje, że jeśli komuś faktycznie zależy na Polsce to powinie popierać PiS. Dlaczego? Ano choćby dlatego, że to L.Kaczyński bronił Polskiego interesu. Za granicą go nie lubili bo się umiał postawić, a w mediach go wyśmiewali jak miał podwiniętą nogawkę żeby zdyskredytować i ośmieszyć. Natomiast o Komorowskim, nie umiejącym ortografii i zachowującym się jak prostak nic nie mówiono, żeby ludzi do niego nie zrazić. Kto wyprzedał polskie ziemi? Kto zmarnował szansę na wydobywanie łupków? Kto chce sprzedać lasy państwowe? …. można by tak długo jeszcze wymieniać… ale to chyba nie zasługa Pis które rządziło raptem 2 lata -.- pomijając kwestie religijne, bo myślę że dla pozycji państwa w świecie i dla sytuacji gospodarczej państwa religia aż takiego wielkiego wpływu nie ma to w pierwszej kolejności należałby rozliczyć i usunąć z życia społeczno-politycznego wszystkich tych którzy mieli dobre powiązania z różnymi dziwnymi służbami, tych którzy szkolili się w Rosji etc. Następnie odbudować te polskie fabryki które jeszcze pozostały w polskich rękach. Sprawić by polskie ziemie nie były dalej sprzedawane, by były bezpieczne. Ale żeby to zrobić to wątpię żeby starczyło pięć lat. Wybór jest trudny, ale tylko z pozoru. Bo jak głosować na kogoś kto tyle lat był przy władzy i tak zniszczył kraj?
   W każdym razie wybory jesienne będą ważniejsze.
   Pozdrawiam

   Lubię

 3. angin13 pisze:

  Każda”łajza” jest na czyjejś smyczy- ważna jest długość tego ,,powroza” !

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: