Afery

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. „Jest jak wilk w owczej skórze”

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. „Jest jak wilk w owczej skórze”

bronislaw komorowski wyboryZapraszam na nagrane na filmie video spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim, który napisał zakazaną już książkę „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego.” Nie oceniam ani autora tej publikacji, ani stowarzyszenia, które zorganizowało to spotkanie. Uważam jednak, że wiedza o strukturach systemu, który nas niszczy, jest po prostu potrzebna. I nie obchodzi mnie lament i „ból dupy” tych „poprawnych politycznie”, że wiedzę tę rozpowszechniają skompromitowane społecznie partie i stronnictwa.

Tak, działania niektórych członków np PiS, ich wypowiedzi czy zaściankowe poglądy, budzą uzasadniony śmiech i kpiny, ale co to ma do wiedzy, która jest w tej książce i na poniższym filmie video? Nie patrzę w tak skrajnie krótkowzroczny sposób na politykę.

Wiedza o polityce jest również przydatna w życiu, bowiem wszystkie dziedziny życia są ze sobą powiązane, jedno z drugiego wynika. A obserwując i odpowiednio analizując politykę (czyli bez nadmiernych emocji i bez dawania sobą manipulować ideologicznym utopiom) można wiele się nauczyć o tym życiu. Jest w Polsce opcja (prawica kościelna), która raczej niezupełnie nieświadomie udostępnia nam sporą wiedzę o spiskach, konspiracjach i zakulisowych działaniach jakie miały miejsce, więc z tej wiedzy korzystajmy.

Zapraszam do obejrzenia tego nagrania video – autorskie spotkanie z Wojciechem Sumlińskim, który napisał książkę: „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego„:

Reklamy

7 odpowiedzi »

 1. Polacy zidiocieli. Gówno was obchodzi co polityk zrobił w przeszłości, z kim się zadawał, z kim wchodził w układy, jakie antypolskie umowy podpisał, jak kompromitował nas na arenie międzynarodowej. Ci sami ludzie od prawie 30 lat okłamują was, okradają, oddają suwerenność, niszczą Poskę. Większość z was nie powinna mieć prawa głosu bo jesteście zwykłymi idiotami niezdolnymi do samodzielnego myślenia. Nie obchodzi was jaki mają program i jak zwykle nabraliście się na ich stary trick „wyboru mniejszego zła”. Nie głosujecie na prawdziwych patriotów (Mikke, Braun, Kowalski) bo w tvn powiedziano wam że to oszołomy, faszyści, nienewidzą niepełnosprawnych czy kobiet. Wolicie wybierać ludzi którzy nienawidzą Polski i Polaków. I tak oto w II turze znowu mamy do wyboru dwie czerwone, lewackie kurwy. To tak jak byście prosili o zwiększenie podatków, likwidację armii, wypłatę bezpodstawnych odszkodowań dla żydów, stawianie tęczowych symboli pederastów na ulicach, odbieranie dzieci rodzicom, odbieranie prawa do obrony swoich rodzin i dobytku, niszczenie przedsiębiorczości, zwiększenie wieku emerytalnego, utrzymywanie tysięcy afrykańskich murzynów z naszych kieszeni, stawianie się Rosji i wspieranie banderowskiej Ukrainy, sprzedaż naszych Lasów, kopalni, stoczni bo to jest wspólna agenda tych dwóch zdrajców. Bez różnicy na kogo zagłosujecie bo obydwaj są jebanymi komuchami. W sprawach istotnych dla kraju nie różnią się w poglądach. Jednak miliony głupich bezideowych baranów znowu pójdzie zagłosować w przeświadczeniu że wybrało mniejsze zło. Nie wiem już czy bardziej nienawidzę was wyborców czy tych świń które tylko dzięki wam w nieskończoność utrzymują się przy korycie.

  Polubienie

  • I bardzo dobrze że Andrzej Duda czy Paweł Kukiz mają „lewicową duszę”, nic Ci do tego, kapitalisto. A tak btw. – Janusz Korwin Mikke POPIERA oddawanie majątków Żydom i wypłacanie im odszkodowań.

   Polubienie

  • rozumiem twoje słuszne wkurwienie ale co zrobić.. żydzi niestety mają racje że Polacy to jest (w zdecydowanej większości) bezmyślne bydło oni chcą mieć „darmoche” nawet kosztem innych godziwie pracujących bo bydło jak biegnie to nie patrzy tylko wszystko stratuje na swojej drodze bydło nie widzi katastrofalnych konsekwencji funkcjonowania tego systemu przez kolejny rok – sam tusk powiedział kiedyś że „każdy rok socjalizmu to jak 2 lata wojny” a doszedł do władzy to i tak robił swoje bez względu na swoje poglądy – to są ludzie zakłamani do szpiku kości i cały ten teatr jest dla bydła przykład wczoraj po tej debacie jak robili grozne miny grożące gesty a po debacie uśmieszki i pogaduchy jak u cioci na imieninach – bydło nie chce tego widzieć bydło chce mieć iluzje „pięknego sprawiedliwego świata” gdzie się żyje świetnie – no to im taki świat przedstawiają od czasu do czasu postrasząc rosją kalifatem czy korwinem mikke – dlatego bydło będzie zawsze rżnięte i golone i nic na to nie poradzimy – myślisz że dlaczego klecha jest nazwany „dusz pasterzem” a jezus „pasterzem” ?- a lud się naywa owieczkami ? BO TO BYDŁO BEZROZUMNE KTÓRE POTRZEBUJE PRZEWODNIKA W ŻYCIU – oczywiście ktoś od razu pomyśli że nimi gardze że mówie bydło – NIE! taka jest prawda są prowadzeni na rzeź jak bydło i gdy się im o tym mówi to cię wyśmiewają – w 1938 roku na samą myśl o wojnie Polak się śmiał po pachy – jak to się skończyło doskonale pamiętamy…
   ci ludzie idą na zagładę a ja nie mam zamiaru iść razem z nimi – charles manson miał racje co do tego typu ludzi https://www.youtube.com/watch?v=rxitJ3N7uOs

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s