Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » „II tury wyborów nie będzie. Po rezygnacji Komorowskiego p.o. prezydenta zostanie Sikorski”

„II tury wyborów nie będzie. Po rezygnacji Komorowskiego p.o. prezydenta zostanie Sikorski”

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,692,950 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

„II tury wyborów nie będzie. Po rezygnacji Komorowskiego p.o. prezydenta zostanie Sikorski”

bronislaw komorowskiProszę o potraktowanie tego wpisu jako analizy jednej z możliwych opcji, bardziej spekulacji niż informacji sprawdzonej. Takie głosy ponoć pojawiają się w kuluarach.

Coraz więcej sondaży daje wygraną Andrzejowi Dudzie w II turze. Również prezydent Bronisław Komorowski jest w wyjątkowej „niedyspozycji”. Popełnia gafę za gafą, nie wie co ma mówić do ludzi i potrzebuje suflerów. Wiele razy zdradzał on objawy zdenerwowania czy wręcz wściekłości. Kieruje on agresywne i nienawistne słowa już nie tylko wobec zatwardziałych PiSowców, ale wobec każdego myślącego inaczej niż on Polaka. Podczas wyborczego wieczoru na wieść o przegranej, wygłosił krótką przemowę po czym uciekł z sali.

Ale to nie wszystko. Już w 2010 roku, a więc pięć lat temu, media donosiły o ciężkiej chorobie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Ta choroba to miażdżyca i ma ona negatywnie wpływać na czynności intelektualne. Prezydent ma być więc marionetką, a rządzić mają jego doradcy zza kulis. Później media kilkakrotnie powtarzały obawy o zdrowie i stan mentalny prezydenta. Wczoraj zaś dotarłem do dziwnej informacji, iż prezydent Bronisław Komorowski może zrezygnować sam lub być zmuszony do rezygnacji ze względu na swój stan zdrowia.

Wtedy II tura nie odbędzie się, a obowiązki prezydenta przejmie na jakiś czas Radosław Sikorski, czyli marszałek sejmu. Bowiem: „Zgodnie z art. 131 ustawy zasadniczej, w przypadku śmierci prezydenta bądź jakiegoś innego powodu, który uniemożliwiałby mu sprawowanie urzędu, jego obowiązki automatycznie przejmuje marszałek Sejmu.” Komorowski według tego co przeczytałem, ma chore serce, zaawansowaną miażdżycę, jak i komplikacje wynikłe z wypadku na nartach, o którym donosiły media. Ma grozić mu ślepota, nosi szkła w okularach ponad +6.

Wobec bezprecedensowego spadku poparcia dla kandydata PO, dużej ilości wpadek, jak i wielu znaków zapytania w kwestii jego zdrowia – tego typu manewr może być brany na poważnie u strategów PO. Odroczenie terminu wyborów ma pozwolić na odzyskanie poparcia społecznego, jak i na wystawienie innego, bardziej „medialnego” i biegłego w psychomanipulacji kandydata.

Autor tekstu: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


13 komentarzy

 1. rychu pisze:

  podstawa prawna takiego skasowania drugiej tury wyborów?

  Lubię

 2. gmo zabija pisze:

  po to buce i mordercy albo prowadzeni przez mordercow

  Lubię

 3. areckir pisze:

  Jarku, Cudownie! Dziękuję…

  Lubię

 4. areckir pisze:

  Korwin? Kto to jest??? Jarku…

  Lubię

 5. areckir pisze:

  Nie wisilaj się Jarku… Bo Ci ego skomleje… Wiem, wiem… Sancuts Diavol… Mi to powiedział… Ale teraz śpi, i jest mu dobrze…

  Lubię

 6. LustratorMainstreamu.blogspot.com pisze:

  Jeśli dobrze przeczytałem artykuł ten powstał 15maja, a dziś na ten temat alarmuje Krystyna Pawłowicz na stronie Telewizji Republiki, więc zagrożenie niestety bywa realne.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: