Afery

„II tury wyborów nie będzie. Po rezygnacji Komorowskiego p.o. prezydenta zostanie Sikorski”


„II tury wyborów nie będzie. Po rezygnacji Komorowskiego p.o. prezydenta zostanie Sikorski”

bronislaw komorowskiProszę o potraktowanie tego wpisu jako analizy jednej z możliwych opcji, bardziej spekulacji niż informacji sprawdzonej. Takie głosy ponoć pojawiają się w kuluarach.

Coraz więcej sondaży daje wygraną Andrzejowi Dudzie w II turze. Również prezydent Bronisław Komorowski jest w wyjątkowej „niedyspozycji”. Popełnia gafę za gafą, nie wie co ma mówić do ludzi i potrzebuje suflerów. Wiele razy zdradzał on objawy zdenerwowania czy wręcz wściekłości. Kieruje on agresywne i nienawistne słowa już nie tylko wobec zatwardziałych PiSowców, ale wobec każdego myślącego inaczej niż on Polaka. Podczas wyborczego wieczoru na wieść o przegranej, wygłosił krótką przemowę po czym uciekł z sali.

Ale to nie wszystko. Już w 2010 roku, a więc pięć lat temu, media donosiły o ciężkiej chorobie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Ta choroba to miażdżyca i ma ona negatywnie wpływać na czynności intelektualne. Prezydent ma być więc marionetką, a rządzić mają jego doradcy zza kulis. Później media kilkakrotnie powtarzały obawy o zdrowie i stan mentalny prezydenta. Wczoraj zaś dotarłem do dziwnej informacji, iż prezydent Bronisław Komorowski może zrezygnować sam lub być zmuszony do rezygnacji ze względu na swój stan zdrowia.

Wtedy II tura nie odbędzie się, a obowiązki prezydenta przejmie na jakiś czas Radosław Sikorski, czyli marszałek sejmu. Bowiem: „Zgodnie z art. 131 ustawy zasadniczej, w przypadku śmierci prezydenta bądź jakiegoś innego powodu, który uniemożliwiałby mu sprawowanie urzędu, jego obowiązki automatycznie przejmuje marszałek Sejmu.” Komorowski według tego co przeczytałem, ma chore serce, zaawansowaną miażdżycę, jak i komplikacje wynikłe z wypadku na nartach, o którym donosiły media. Ma grozić mu ślepota, nosi szkła w okularach ponad +6.

Wobec bezprecedensowego spadku poparcia dla kandydata PO, dużej ilości wpadek, jak i wielu znaków zapytania w kwestii jego zdrowia – tego typu manewr może być brany na poważnie u strategów PO. Odroczenie terminu wyborów ma pozwolić na odzyskanie poparcia społecznego, jak i na wystawienie innego, bardziej „medialnego” i biegłego w psychomanipulacji kandydata.

Autor tekstu: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

13 odpowiedzi »

  1. Jeśli dobrze przeczytałem artykuł ten powstał 15maja, a dziś na ten temat alarmuje Krystyna Pawłowicz na stronie Telewizji Republiki, więc zagrożenie niestety bywa realne.

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s