Afery

Psychomanipulacja jest powszechna, potężni inżynierowie emocji manipulują nami na każdym kroku!

Psychomanipulacja jest powszechna, potężni inżynierowie emocji manipulują nami na każdym kroku!

manipulacja w mediachOd dawna w swoich publikacjach i komentarzach kładę duży nacisk na znajomość tajników psychologii, także psychomanipulacji. Uważam że ten, kto nie zna psychologii, ten nie zrozumie życia, i w konsekwencji, może je przegrać. Ile razy widzimy pewien obrazek: 50-letni miliarder biegły w naukach ścisłych poślubia bez intercyzy 20-letnią kobietę. A ta rok lub dwa lata po ślubie, rozwodzi się z nim i pozbawia go nawet 3/4 majątku.

Mamy tu klasyczną nieznajomość życia, w tym także psychologii i emocji. Ten miliarder, choć ukończył jakąś uczelnię techniczną z wyróżnieniem, ma łeb niczym kalkulator, i zespół ludzi od projektowania zaawansowanych systemów (np w informatyce), to przegrał on na polu emocji i psychologii. Życie to nie tylko liczby i nauki ścisłe, to nie tylko magisterka na polibudzie, to nie tylko umiejętność programowania w C++ i nie wiadomo czym jeszcze. Życie przede wszystkim składa się ze znajomości praw jakie rządzą emocjami i psychiką (wtedy wygrywasz życie i jesteś „kimś”), albo z ich nieznajomości.

Wtedy często pada się ofiarą tych pierwszych, sprytniejszych i przebieglejszych jeśli chodzi o emocje. Tajemnicą poliszynela, skrzętnie ukrywaną, i to ukrywaną chyba bardziej niż jakakolwiek teoria spiskowa – jest to, że cały świat jest zbudowany na tej zależności. W kapitalizmie nazywa się to, że „rekin skubie leszcza„, jak powiedzą Ci pryszczaci fani Janusza Korwina Mikke, fascynaci nauk ścisłych. Niestety, ale same wpływy i pieniądze nie wystarczą do tego. Dlatego wszystkie korporacje i tym podobne podmioty, zatrudniają potężne armie specjalistów od.. emocji i psychiki – reklamy, PR, NLP, psychomanipulacji itp.

Tego typu wiedza jest potężnym orężem i bardzo przydaje się w życiu. Dlatego często ta wiedza jest albo ukrywana, albo ośmieszana. Prym wiedzie w tym, o dziwo, tradycyjna, akademicka psychologia. Która nazywa nauki takie jak NLP czy PUA „pseudonauką która nie działa.” Jednak bądźcie pewni, że wszyscy ci „racjonaliści naukowi” jak i „sceptycy” czasami pracujący w działach PR korporacji, np farmaceutycznych – mają te „pseudonaukowe NLP” w jednym paluszku. I je stosują, tak jak poniższy pan który „zaszczycił” mnie swoją obecnością na mojej stronie:

psychomanipulacja

Kolejny ciekawy przykład zastosowania psychomanipulacji, tym razem w świecie polityki. Nie miejcie wątpliwości, że oni taką psychomanipulację i czarny PR stosują cały czas, każdego dnia, podczas każdego „dziennika”, programu publicystycznego i innego tego typu..

Wieczór wyborczy, prezentowano wyniki jakie zdobyli kandydaci na prezydenta w poszczególnych województwach. Zaprezentowano wyniki Andrzeja Dudy, Bronisława Komorowskiego, Pawła Kukiza. Przyszedł czas na prezentację wyników Janusza Korwina Mikke w poszczególnych województwach. Pokazano góra dwu-sekundową migawkę z mapą Polski i sylwetką JKM. We wszystkich województwach była podana ta sama liczba: 0,0%, choć kandydat zdobył ułamek więcej, bodaj 2% czy 3%. Jednak tego typu króciutka migawka dobrze zapada w podświadomość jako tzw. przekaz podprogowy.

W przypadku oszołoma Korwina tego typu manipulacja jeszcze ujdzie, choć owszem, jest wysoce wątpliwa etycznie. Poniżej jednak przedstawię dowód na to, że sztab Bronisława Komorowskiego zatrudnia specjalistów od psychomanipulacji. Słynna „suflerka Komorowskiego”, która stała za nim i dyktowała mu, co ma mówić, okazuje się być taką osobą. Jowita Kacik – bo tak ma na nazwisko, jest po kursie manipulacji w mediach i polityce. A dokładniej, po kursie „manipulacji decyzją wyborcy i dyskredytacji przeciwnika politycznego„. Oto screen to udowadniający. Nazwisko pani która to zdemaskowała usunąłem z oczywistych względów:

manipulacja w polityce i mediachJak już ktoś kiedyś napisał.. Uczestniczymy wszyscy w jednym wielkim przedstawieniu, a bilety na to przedstawienie kosztują nas cholernie drogo. Warto znać więc zasady „gry w życie” na tym łez i cierpienia padole.

Autor tekstu: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

6 odpowiedzi »

 1. Jarek, masz rację w przelanych myślach, jednak wielokrotnie – i tym razem – również świadomie a może nieświadomie uprawiasz taką manipulację. Cytat (Twój): „W przypadku oszołoma Korwina tego typu manipulacja jeszcze ujdzie, choć owszem, jest wysoce wątpliwa etycznie”. To nie zarzut wobec twojej osoby, lecz zwrócenie uwagi, że życie w tym zasranym matrixie całkowicie pozbawił nasz człeków, możliwości racjonalnego myślenia i wysławiania myśli. Zaszło w tej materii jakieś sprzężenie. Ale nie o tym chciałem.
  Wszystkim – i również Tobie – polecam rosyjski bestseler, pt. TRANSERFING, napisany w kilku tomach, przez Vadima Zelanda. Można czytać wielu mądrych mędrców, omnibusów, ciekawe myśli przeróżnych osób, z którymi każdy z nas ma możliwość poznania. Poznania niestety czyjegoś stanu umysłu. Dla mnie osobiście Vadim Zeland jest szokującym przełomem w życiu. Nie chcę go tutaj reklamować, ale od 3-4 lat na okazję urodzin, świąt i innych głupot robię z tych książek prezenty ludziom. Emocji przy rozpakowywaniu brak, lecz mnie to nie smuci. Cieszy mnie jak cholera czas, kiedy ktoś z obdarowanych dzwoni lub pisze do mnie i onanizuje się umysłowo po przeczytaniu tych książek. Wiem, co Ci ludzie przeżywają, ja również to przeżyłem i Transfering nigdy nie opuści moich synapsów. To zmienia raz i na zawsze. Mam szacunek dla wszystkich znakomitości mniejszych i większych, które czytałem, ale Transfering samoistnie zmienia człowieka. Czytasz i się śmiejesz, czytasz i nie masz wrażenia, że coś musisz zapamiętać, czytasz i nie masz wrażenia, że to kolejne pranie mózgu. Vadim Zeland, niczym fizyk kwantowy rozebrał na czynniki pierwsze schematy postępowania. On nie uczy, on pozwala nam, przypomnieć się sobie samemu i lekkim piórkiem wyrywa umysł z matrixu, dzięki czemu postępuję w życiu i mam to co chcę, tak jak wchodzę do sklepu i biorę towar z półki taki jaki jest mi potrzebny.
  Tymi słowami zachęcam wszystkich i Ciebie Jarek do zapoznania się z Teansferingiem a nie będzie nieświadomych słów, o których wspomniałem na początku, kiedy Ciebie cytowałem.

  Życie jest gówniane i tyle w tej chorej cywilizacji, która knuje od setek lat, jak wypieprzyć ludzkość „w kosmos”. Nie zmienimy tego, dopóki w jednym czasie ludzkość się nie obudzi w rozumieniu policji, wojska i innych tanich marionetek, które za kawałek metalu na klacie, wykonuje rozkazy niezdając sobei sprawy, że i w ten sposób niszczy „swój świat”. Nie liczęjuż na cuda w zyciu bo przyszły rok będzie totalnym delet-em na Ziemi. Jednak w tych ostatnich minutach, warto poznać Transfering, aby spokój zagościł w sercu.

  Trzymaj/cie się, pzdr, Barra Barra

  PS. Transfering można znaleźć w necie, szukajcie w pdf-ach;)

  Polubione przez 1 osoba

  • „Teansfering” czy transfering? Bo już nie nadążam. Hmm… W necie na ten temat jakoś trudno znaleźć *.pdf’y. Czyli coś się dzieje…

   Polubienie

 2. Zobaczcie, jak się dobre i zastraszone dusze nabiera na składki manipulując sentymentem wobec dzieci !

  ” …laurka
  Laurka od dzieci, którym pomogliśmy dzięki wsparciu naszych darczyńców
  Sąd zakwestionował wszystkie zarzuty przedszkola pod adresem rodziców. Wskazał, że rodzice Mikołaja tworzą wspaniałą rodzinę, gdzie funkcjonują prawidłowe więzi. W ocenie Sądu uczestnicy prawidłowo dbają o rozwój syna, zapewniają mu bardzo godziwe warunki życia, darzą szacunkiem i miłością. Nie ma zatem mowy o jakimkolwiek zagrożeniu dla dobra dziecka.

  Mikołaj i jego rodzeństwo pozostaną z rodzicami!

  Nasze sukcesy nie mogłyby mieć miejsca, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dzieci, którym pomogliśmy w tych i poprzednich sprawach, wciąż pamiętają o nas i regularnie obdarowują zespół Ordo Iuris swymi laurkami. Z radością dzielimy się tymi pięknymi wyrazami wdzięczności.

  Dziękujemy!

  Z wyrazami szacunku,

  Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
  ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa ”

  Ten urywek pochodzi z komentarza z nikiem Pelagia na blogu Mizi !

  A tu moja riposta wobec „prawnie” grasujących szkodników społecznych :

  „O, jaka piękna reklama mająca wywołać zaufanie z kluczami słownymi jak „fundacja” , „kultura prawna”, tajemnicze „Ordo Iuris” czyli po łacinie „porządek prawny” !

  ” Porzućcie jednak wszelką nadzieję” bo i ten żydowski geszeft symulujący „prawo” wykorzystuje rozpacz ludzką spowodowaną przez „prawo morskie” na stałym lądzie, żeby okłamani petenci fundowali pasożytom społecznym beztroskie i bezkarne życie !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname FUNDACJA INSTYTUT NA RZECZ KULTURY PRAWNEJ ORDO IURIS
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 427006561 Numer rejestracyjny
  L Geschäftssitz Ul. Gornoslaska 20/6
  L Postleitzahl 00-484
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  Telefon Nummer Brak numeru telefonu i faxu !!!!
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Kwasniewski Jerzy Adam Szef geszeftu , czyżby z tych Kwaśniewskich ???
  W Tätigkeit (SIC) 8699 Klucz działalności z waszyngtońską rejestracją poniżej :

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  STATISTICS & DATA | SIC MANUAL

  This page allows the user to search the 1987 version SIC manual by keyword, to access descriptive information for a specified 2,3,4-digit SIC, and to examine the manual structure.

  Enter a SIC CODE:
  Enter the search keyword(s):

  Search Help and Examples

  8699 Membership Organizations, Not Elsewhere Classified Członkostwo w bliżej nieokreślonej organizacji ?

  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Kto naiwnie „funduje” składki wyłudzone na jakiekolwiek „dobre” cele sam sobie opłaca sznur na którym zostanie przez czerwono – czarną mafię powieszony !!! „

  Polubienie

 3. Już za „komuny” w szkółkach uczono raz zgodnie z prawdą, że „prezydent” w stanach zjednoczonych pełni tylko i wyłącznie funkcję „reprezentacyjną” bez jakiegokolwiek wpływu na „politykę” !!!

  Toteż w polskiej kolonii amerykańskiej pod „opieką” wojennych psów NATO też wszelakie „preżydenty” z polskimi ksywami tańczą tak, jak im zagrają pejsaci dyrygenci Ussraela, którzy w swoim opętaniu przejęcia totalitarnej władzy nad całym światem oderwali się od rzeczywistości tak jak to robią nieszkodliwi wariaci pozamykani w psychuszkach za przykładową rolę Napoleona.

  Niestety klika śmiercionośnych świrów paru klanów banksterskich z genetycznym obciążeniem psychopatycznej „manii wielkości” na czele z „duchowieństwem” zabrała się i przekupiła do samozwańczej „władzy” podrzędnych, ale też niezgorszych świrów współczesności typu Bredzisław na czele krajowych spółek żydowskich zarejestrowanych jako „rządy” i „administracje” u hersztów ponadnarodowej żydowskiej mafii wojennej w Waszyngtonie DC !!!

  Dlatego też cała ta patentowa banda oszołomów i zgraja oszustów tak bardzo przejęta swoimi rolami w swych występach mendialnych nie jest warta funta kłaków, a co dopiero poświęcania jej swej bezcennej uwagi, czasu i emocji wartych życiowych celów i korzystnych dla nas wszystkich poczynając od przeżyciowo niezbędnego czyli całkowitego pozbycia się tych odwiecznych agitatorów wojen, biedy i chaosu z ludzkiej przestrzeni życiowej :

  Polubienie

 4. Zdjęcia tych największych zbrodniarzy ostatniego stulecia, którzy się „wzbogacili” glównie na śmierci ofiar cywilnych muszą wzbudzać zrozumiałe ogromne obżydzenie u każdego człowieka i żeby też dać pełną odpowiedź na przyczynę wszelkiego bestialstwa i zbrodni na całym świecie .

  ” Ziemia jest w stanie wyżywić kolejne miliardy ludzi, ale nie jest w stanie zaspokoić chciwości już jednego żyda ! ”

  http://brd-schwindel.org/reich-geworden-auf-dem-ruecken-von-190-millionen-toten/

  Ten stuletni diabeł w ludzkiej skórze o nazwisku David Rockefeller oczekuje szóstej (!) transplantacji serca chcąc kolejny raz skorzystać z ludobójczej „medycyny”, którą zalożyli jego przodkowie do uratowania tej kazirodczej sitwy zbrodniarzy przed wymarciem przy czym równolegle zabijając nią zdrowych gojów czy też niewydarzonych „politycznie” żydów z niższych kast w czasach „pokojowych” !

  Oczywiście tylko dzięki wielu ofiarom z życia osób poddanych „wypatroszeniu” na żywca ten żywy trup jest jeszcze chodzącą mumią, która pomimo wielkiej sterty papieru z banknotów Natury na wieczność nie oszuka i dołączy wkrótce na dno piekła do współplemieńca z polska ksywą Bartoszewski !

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s