Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Tej wpadki Komorowskiego nie zapomnisz długo! Co ze zdrowiem umysłowym prezydenta?

Tej wpadki Komorowskiego nie zapomnisz długo! Co ze zdrowiem umysłowym prezydenta?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,692,950 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Tej wpadki Komorowskiego nie zapomnisz długo! Co ze zdrowiem umysłowym prezydenta?

bronislaw komorowski wpadkiTo jest chyba największa „beka” całej kampanii wyborczej roku 2015. Nie dorównuje jej nawet sprytny i złośliwy sabotaż lewicy dokonany przez Millera poprzez wystawienie Magdaleny Ogórek. Na którą nie chcą głosować nawet radykalni lewicowcy. Zaś SLD wstrzymało się z finansowaniem jej kampanii wyborczej, aktyw partyjny się od niej zdecydowanie odcina, a sama partia jest w stanie ostatecznego rozpadu. To bardzo sprytne – teraz najbardziej prosystemowa, prokorporacyjna i neoliberalna partia, Platforma Obywatelska, przejmie elektorat lewicowy.

Powstają poważne pytania o stan zdrowia Bronisława Komorowskiego, obecnego prezydenta i kandydata na nową kadencję. Już w 2010 roku tabloid „Fakt” informował o poważnej chorobie wpływającej na funkcje umysłowe pana Komorowskiego – zaawansowanej miażdżycy.

Obecna kampania prezydencka i zachowanie pana Bronisława Komorowskiego każą się zastanowić, co ze stanem umysłowym jak i psychicznym tego kandydata. Zachowuje się on po prostacku, infantylnie („chodź szogunie”, wskakiwanie na krzesło itp), traci panowanie nad sobą. Ale to nie wszystko, bowiem mówi on czasami totalne bzdury, niemal żywcem wzięte z domu starców czy z oddziału psychiatrycznego.

Dziś, dnia 30 kwietnia, był on w Stargardzie Szczecińskim. Jak zwykle powitała go cała zgraja niezadowolonych z jego rządów ludzi. Którzy głośno wyrażali swoje niezadowolenie i nienawiść do rządzących. Takiego czegoś nie było nawet w słynnym roku 2010, po katastrofie smoleńskiej, gdzie nasilenie „wojny polsko-polskiej” było największe. Oto co w pewnym momencie powiedział pan prezydent:

Wygranie przez mojego konkurenta… Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody!

Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej

Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą..

~Bronisław Komorowski

Nie, nie piszę tego artykułu dlatego, że popieram PiS, bo NIE POPIERAM. Bronisław Komorowski i jego „różowy salonik” (nazywany przez prawicę „postkomuną”) to po prostu neoliberalna, wyzyskująca Polaków elita, która rozbestwiła się i postawiła się ponad prawem. Zwracam też uwagę w tym felietonie, jacy ludzie nami rządzą i podejmują niezwykle ważne dla bezpieczeństwa kraju decyzje..

Oto skrócona wersja nagrania wpadki z udziałem Bronisława Komorowskiego:

A oto pełne nagranie, pokazujące całość stargardzkiej wpadki Komorowskiego:

A tutaj poprzednia wpadka Bronisława Komorowskiego, również z kurami i „hodowcą drobiu”, w Lublinie:

Kandydat na prezydenta z poparciem oscylującym w granicach zera, Marian Kowalski z prorosyjskiego i neonazistowskiego „Ruchu Narodowego” to też niezły śmieszek:

„Elokwencją” i typowo prawicową „mondrością” błysnął również inny prorosyjski i prawicowy kandydat na prezydenta Polski, Grzegorz Braun:

Autor: Jarek Kefir

Jak zauważyliście, drodzy Czytelnicy, pojawia się u mnie mnóstwo artykułów autorskich. Staram się tak redagować bloga, by zawierał jak najwięcej takich artykułów, gdyż wyszukiwarki je promują. Zasada jest jedna: im więcej artykułów autorskich na stronie, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarkach. I, co za tym idzie – więcej czytelników i więcej uświadomionych ludzi.

Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


6 komentarzy

 1. gmo zabija pisze:

  Komoruski podpisal gmo wiec wogole nie kuma czaczy tylko umie przypinac medale kombatantom, braun bylby nawet ale to jego wredne yahwistyczne usposobienie niestety go przekresla

  Lubię

 2. Lechita pisze:

  to jest największy idiota po wałęsie sprawujacy najwyższe stanowisko w tym kraju

  Lubię

 3. nieustraszona pisze:

  Uważam, że jeszcze większymi idiotami są „wyborcy” z powodu wrodzonego wygodnictwa i ignorancji od pokoleń dającymi się wodzić za nos przez kryminalną bandę krzykaczy i oszołomów, której przecież bezpośrednio udowodniono FALSZERSTWO WYBORCZE !

  http://justice4poland.com/2014/11/07/proklamacja-tadeusza-cichockiego-z-02-11-2014r/

  Ktoś już kiedyś slusznie zauważył, że ten kto ma mikrofon ma „władzę” i dlatego kto dobrowolnie i bezmyślnie poprzez mendialną propagandę daje się zbajerować garstce bufonów i samozwańców , to takiego idiotę mają też w swej chciwej garści i go już nie popuszczą i nie odpuszczą dopóki jeden z drugim bezrozumny debil nie wyciągnie kopyt czy to z powodu ograbienia go z ostatnich gaci czy też pod pozorem „leczenia” go inkwizycyjną „medycyną” !

  „Slepi prowadzą ślepych do przepaści !”

  Lubię

 4. trollesny pisze:

  Grzegorz Braun jest prorosyjski? Buhahahaha 😀

  Lubię

 5. slaventy pisze:

  Głosuję na KUKIZA. Tak samo jak ja nie może patrzeć na partyjniaków, którzy zanurzają naszą Ojczyznę w szambie.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: