Ciekawe

Czy ludzkość rozjaśni wszechobecną ciemność? Stawmy czoła przeciwnościom!

Czy ludzkość rozjaśni wszechobecną ciemność? Stawmy czoła przeciwnościom i pokonajmy system!

ezoteryka i gnozaPoniżej wklejam bardzo ciekawy artykuł dotyczący pogranicza psychologii, filozofii i oczywiście, ezoteryki / gnozy. Artykuł próbuje tłumaczyć kwestię coraz większej ilości zachorowań na depresję – i to taką, która odbiera wszelkie siły i nadzieję.

Jak już wspominałem, dualizmy jak najbardziej istnieją, tylko mają jakby trzy poziomy. Naprawdę zaawansowani okultyści, tacy potrafiący zdziałać „cuda”, śmieją się w kułak z twierdzeń początkujących (głównie tych zafascynowanych „cukierkowym” new age), że dobro i zło nie istnieje, że dualizmy nie istnieją. A one jak najbardziej istnieją! Tylko mają kilka poziomów. Opiszę, jak ja rozumiem te poziomy.

Poziom pierwszy dualizmów to oczywiście znany z kulturowej dulszczyzny, sztywny podział na „dobro” (najczęściej utożsamiany je z kaprysami naszego ego) i „zło” (często „złem” nazywamy to, czego nie rozumiemy, czego się boimy, ludzi o innych poglądach itp). Ten poziom (postrzegania) dualizmów jest bardzo często związany z destrukcyjnymi religiami, głównie monoteistycznymi. Według tych religii, to, co nazywane jest „złem” powinno zostać bezwzględnie pokonane, zakazane, a przynajmniej – ukryte.

Bo przecież brudy pierze się w swoich zamkniętych czterech ścianach, nie? Taka strategia spychania swojego „cienia” do głębin podświadomości, najczęściej daje zupełnie odwrotne skutki od zamierzonych. Prawie cała ludzkość postrzega siebie jako tą „dobrą i bez skazy”, zaprzecza temu, że w mrocznych czeluściach psychiki każdego z nas czai się „bestia” (zwana podświadomością, ego), którą należy okiełzać. Jednak prawie nikt nie chce tej bestii okiełzać, woli zanegować jej istnienie. A wtedy ona będzie w różny osób „atakować” z poziomu podświadomości, ego, emocji, w najróżniejszej postaci – np nerwic, depresji, psychozy, agresji, nałogów, przestępstw itp itd.

Poziom drugi dualizmów oznacza zrozumienie ich natury. W ciałach fizycznych, tu na Ziemi, mamy doświadczać dwóch stanów. Wydarzeń i emocji zarówno dobrych, jak i złych. Przy czym zaczynamy wtedy coraz częściej dostrzegać pewną dziwną prawidłowość. Otóż to te złe wydarzenia najczęściej nas uczą ważnych rzeczy, skłaniają do zmiany życia, do zejścia z niewłaściwej drogi. Zaś te, które są postrzegane jako „dobre” (najczęściej przez żądne hormonalno-emocjonalnej stymulacji ego) okazują się wcale nie być takimi „dobrymi”. Często wręcz przeciwnie – usypiają nas, utrzymują w przyjemnej, choć pustej ignorancji, sprawiają że spoczywamy na laurach.

Poziom trzeci dualizmów to zrozumienie tego, jak „działa” wszechświat. Istnieją tam dwie siły. „Jasna strona mocy” to dążenie do rozwoju, udoskonalania i ciągłej ewolucji wszechświata i wszystkiego co na nim jest – a więc i istot w nim żyjących. W ostateczności, Jasna strona mocy dąży do zjednoczenia się z Wielkim Architektem wszechświata. „Ciemna strona mocy” to dążenie zgoła odwrotne – do degeneracji i odwrócenia biegu ewolucji wszechświata. I form żywych go zamieszkujących. Wszechświat, według założeń ciemnej strony mocy, zamiast się rozwijać, ma przybierać coraz bardziej proste i prymitywne formy, aż zapadnie się zupełnie. I wtedy „reprezentant” ciemnej strony mocy (kimkolwiek on jest..) stworzy swój własny wszechświat na swoich zasadach.

Zarówno jasna strona mocy jak i ciemna strona mocy przedstawiona przeze mnie powyżej, mają swoich reprezentantów i zwolenników w świecie materialnym (ludzkim) jak i duchowym (astral i inne poziomy). Dlaczego więc tak gorliwie powtarza się że dualizmy nie istnieją, że dobro i zło również nie istnieje? Jest to konieczne na początku zdobywania wiedzy ezoterycznej i gnostyckiej. Adept musi „udawać”, musi „stworzyć” sobie taką sztuczną „symulację” wszechświata, gdzie wszystko istnieje w doskonałej harmonii, a więc dualizmy nie istnieją.

Początkujący adept musi wierzyć w taką „symulację” by raz na zawsze pożegnać religijne (a więc egotyczne i nieprawdziwe) postrzeganie dualizmów. To nasze ego interpretuje wszelkie nieprzyjemne wydarzenia jako „zło”, a wszelkie wydarzenia dostarczające często zgubnej, emocjonalnej ekscytacji – jako „dobro”. I to w postrzeganiu dualizmów jest fałszem. I to fałszem, który obowiązuje powszechnie i jest na wszelkie sposoby gloryfikowany przez systemy religijne, ideologiczne itp.

Artykuł który wklejam, znakomicie opisuje bardzo destrukcyjne dla psychiki jak i duchowości człowieka dzisiejsze obowiązujące powszechnie dogmaty. Tematyka ta była wiele razy wałkowana na mojej stronie, ale jest to zagadnienie, które należy ciągle poruszać. Dogmaty te są związane z dzisiejszą nauką – nauką skorumpowaną przez rządy, korporacje, grupy lobbingu i interesu.

Te dogmaty w które z gorliwością godną inkwizycji bądź ideologów państwa islamskiego wierzy nauka, to:
-wszechświat powstał przez przypadek i nie wiadomo po co;
-tak samo człowiek i inne istoty żywe powstały przez przypadek;
-bo ewolucja wg nich nie ma żadnego jasnego celu, ta skądinąd słuszna doktryna została obdarta z tym, co można nazwać „boską ingerencją”. A naprawdę chodzi tylko o kolejne jej prawa, których jednak nie da się dotknąć, policzyć, zmierzyć, więc nauka uznała, że one nie istnieją. Pisał o nich Rupert Schaldrake – że każdy gatunek, kryształ, a nawet substancja chemiczna ma swoją „świadomość zbiorową”. To dzięki temu pierwotna „zupa życia”, „praocean”, zamiast przypadkowych i niereaktywnych substancji, wykształciła aminokwasy. A potem coraz bardziej i bardziej złożone związki – i formy życia;
-po śmierci nic nie ma, następuje śmierć świadomości, więc „hulaj dusza, piekła nie ma”. Wg tej logiki możesz robić karierę po trupach, chlać, ćpać, podkładać innym świnie, kłamać, itp itd;
-człowiek ani inne istoty nie posiadają świadomości (to główna bolączka i „ból dupy” tych „uczonych w piśmie”, posługujących się „szkiełkiem i okiem”). Przyjęli oni, że liczy się tylko aktywność bioelektryczna neuronów.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Epidemia depresji to sygnał dla ludzkości, że czas się obudzić

Cytuję: „Depresję określa się mianem epidemii XXI wieku. Armia wysoce wyspecjalizowanych teoretyków proponuje rozliczne sposoby radzenia sobie z nią. Podejmuje też rozległe działania, promujące remedium na tę współczesną, tak zwaną „cywilizacyjną”, chorobę, w postaci tabletek. Nie będzie to artykuł o psychologii ani też oklepany poradnik, jakie zwykle, dla kaprysu, wychodzą spod pióra odciętych od świata, niedouczonych, acz wymądrzających się osobników.

Zagłębimy się w arkana autentycznej praktyki medycznej, przebijając się przez niedorzeczności z odrealnionego świata medycyny akademickiej, by zbadać zasięg występowania depresji oraz jej rolę z egzystencjalnego, niematerialistycznego punktu widzenia. W ten sposób być może uda się nam odkryć „sens życia”.

Przyczyny niektórych stanów depresyjnych, jak na przykład patologiczne relacje rodzinne czy utrata pracy, są oczywiste. Ten rodzaj depresji mobilizuje nas do spojrzenia na nierozwiązane kwestie w naszym życiu, które zazwyczaj można względnie łatwo wyprostować. Wystarczy nabrać do nich dystansu oraz znaleźć racjonalne sposoby uporania się ze stresorami. Tego typu przygnębienie nie trwa z reguły przez całe życie. Powinno minąć, gdy zostanie rozwiązany problem, który je wywołał. A zatem przedmiotem tego artykułu nie będą stany depresyjne wspomnianej natury.

Interesują mnie zaburzenia depresyjne, które utrzymują się latami i niejednokrotnie wymagają spędzenia wielu godzin na kozetce w gabinecie terapeuty, a także przyjmowania leków, nierzadko przez całe życie. Stany przygnębienia, o których piszę, prowadzą do prób samobójczych, często wielokrotnych. Wysysają z cierpiącego duszę, gdyż żyje on w przekonaniu, że świat jest miejscem całkowicie nihilistycznym. Nie ma w nim celu, nadziei, przyszłości i nikt go nie pojmuje. Istnieje tylko zimna, bezduszna rzeczywistość z kulturą w najlepszym przypadku płytką, w najgorszym – psychopatyczną. Wnętrze cierpiącego na depresję wypełnia pustka, która nieustająco się powiększa.

Jak to się dzieje, że ludzie, na pierwszy rzut oka zrównoważeni i prowadzący normalne życie, noszą w swym wnętrzu tego potwora – poczucie roztrzaskanej duszy, której nie da uzdrowić się ani lekami, ani najnowszymi technikami terapeutycznymi? Uważam, że osoby o odpowiednio rozwiniętej świadomości zostały niejako zmuszone zdać sobie sprawę z tego, że ze światem „zewnętrznym” jest zasadniczo coś nie w porządku; że w gruncie rzeczy jest on swoistą areną dla jednostek o naturze nihilistycznej, których jedynym celem jest zaspakajanie własnych żądzy destrukcji i mroku.

W tak zarządzanym świecie nie ma, tak naprawdę, już żadnej nadziei, gdyż logicznym następstwem działań „elity”, opętanej pragnieniem ciemności, jest całkowita entropia. Wszelkie próby uzasadniania istnienia życia i nadawania mu znaczenia stają się daremne. Trzeba być mocno wynaturzonym, by utrzymywać, że celem wszechświata, z jego kreatywną różnorodnością, jest stan nicości; że wszystko wyłoniło się z pustki. Mózgi normalnych ludzi nie są zaprogramowane w ten sposób. Zdrowy człowiek, skonfrontowany ze światem tworzonym przez samozwańczych „kreatorów rzeczywistości”, reaguje silnym przerażeniem. Niestety ludzi, którzy są w stanie spojrzeć bestii prosto w oczy i poczynić jakieś kroki w celu zmiany obecnego stanu rzeczy, jest względnie niewiele. Większość ludzi próbuje zamieść tę bolesną prawdę pod dywan i żyć dalej, jakby nigdy nic.

Ludzie są z natury raczej chwiejni i kapryśni. Jeżeli nadal będą mogli korzystać z dobrodziejstw tego świata oraz znajdą kogoś, kto rozwiąże ich problemy lub kogo będą mogli obarczać winą, to nie zrezygnują z dotychczasowego sposobu myślenia. Natomiast bardziej wrażliwi odniosą nieodparte wrażenie, że uczucia są właściwie czymś niestosownym, bo nikt ich nie pielęgnuje. Media czarują atrakcyjnością szczęścia czerpanego z rzeczy płytkich i banalnych, utożsamiając je z prawdziwym spełnieniem. Skoro odczuwanie jest „nie na miejscu”, jednostki delikatne pozbędą się złudzeń i zamkną w sobie. Nie będą dostrzegały celowości świata, a jest to sprzeczne z ich wewnętrzną naturą. Myślę, że właściwym określeniem stanu głębokiej depresji, o jakim tu mowa, jest rozczarowanie.

A zatem, co robić? Dlaczego tak wiele osób wpada w ten okropny, emocjonalny stan? Zanim odpowiem na to pytanie, przekierujmy uwagę na inne tory i skoncentrujmy się na pewnych zasadach naukowych, które nakreślą kontekst dla dalszych rozważań.

POWIĄZANIE CZŁOWIEKA Z KOSMOSEM

Według zwolenników materializmu wiele zjawisk w skali makro podlega Drugiej Zasadzie Termodynamiki, zgodnie z którą energia układu sukcesywnie maleje [nie można bez ograniczeń zamieniać ciepła na pracę], a stopień nieuporządkowania złożonych struktur zwiększa się do momentu, aż przejdą one w stan całkowitego chaosu i równowagi termodynamicznej, w której to entropia układu osiąga maksimum. Zgodnie z powyższym, pewnego dnia Wszechświat znajdzie się w stanie śmierci termicznej (zastygnie) – przestanie się rozszerzać i zgaśnie, bo energia pochodząca z Wielkiego Wybuchu jest skończona i ostatecznie się wyczerpie. Zjawiska świata przyrody zdają się przechodzić ze stanu uporządkowanego w stan chaotyczny. Na przykład wskutek rozpadu wiązań chemicznych benzyny powstaje energia, a płynne paliwo przekształca się we względnie obojętny gaz. Ściana starego budynku z czasem kruszeje i zmienia w pył. Żelazna konstrukcja stopniowo rdzewieje i ulega rozkładowi.

Drugiej Zasadzie Termodynamiki nie podporządkowuje się życie. W procesie powstawania życia obecna w otoczeniu nieuporządkowana materia przybiera postać uporządkowaną. Co więcej, formy życia ewoluują w coraz bardziej złożone formy oraz tworzą kompleksowe ekosystemy, przeciwdziałające skutkom Drugiej Zasady. Z czasem życie zyskuje zdolność odczuwania oraz decydowania o sposobie wykorzystania zasady porządkującej. Materialiści utrzymują, że życie pojawiło się przez przypadek – mimo że prawdopodobieństwo samoistnego powstania życia jest śmiesznie małe – oraz że ostatecznie zwycięży entropia. Nie są w stanie tego w żaden sposób udowodnić, opierają się wyłącznie na domysłach. Uważam, że w rzeczywistości dowody wspierają de facto wnioski przeciwstawne.

W świecie fizyki kwantowej od dawna wiadomo, że akt obserwacji układu może zmienić jego stan. Eksperyment myślowy z kotem Schrödingera wykorzystano jako przykład obrazujący załamanie funkcji falowej układu [kota], który po otwarciu pojemnika przechodzi ze stanu superpozycji stanów możliwych [jednocześnie żywy i martwy] do jednego, konkretnego stanu [żywy albo martwy]. Jeśli nie doszłoby do obserwacji/pomiaru, los kota pozostawałby nierozstrzygnięty. Oznacza to, że umysł, czy jak kto woli, świadomość, może wpływać na określone przejawy rzeczywistości. W celu rozwinięcia tej idei, przeprowadzono szereg eksperymentów natury parapsychologicznej. Zostały one opisane na przykład w książce Deana Radina pt. „Entangled Minds” (Splątane umysły). Najczęściej przytaczanymi są wyniki doświadczenia, polegającego na intencjonalnym oddziaływaniu na generator liczb losowych. Są również eksperymenty z rzucaniem kostką do gry, z przesyłaniem obrazów drogą telepatyczną oraz wiele innych.

Po przeprowadzeniu wielu prób dowiedziono, że myślenie intencjonalne bezsprzecznie wpływa na wyniki eksperymentu, jednakże wpływ ten jest nieznaczny. Na przykład rzucając kostkami do gry, przyjmuje się, że prawdopodobieństwo wyrzucenia liczby z przedziału 1-3, i analogicznie z przedziału 4-6, wynosi 50%. Gdy jednak uczestniczy próbowali świadomie wpłynąć na wynik rzutu w określonym kierunku, prawdopodobieństwo wzrosło do około 51,2%. Na pierwszy rzut oka zmiana ta może wydawać się statystycznie nieistotna, ale ma ona znaczenie, biorąc pod uwagę, że jest to metawynik z 2,6 miliona rzutów kostką, pochodzących ze 148 niezależnych doświadczeń, przeprowadzonych przez 52 różnych badaczy. Dalsze eksperymenty wykazały, że efekt jest silniejszy, gdy jednocześnie wiele osób usiłuje intencjonalnie wpłynąć na wynik rzutu, a zwłaszcza jeśli się znają.

Laura Knight-Jadczyk i Pierre Lescaudron przenieśli wyniki tych badań do skali makro, opisując powiązania człowieka z kosmosem. Analizując kroniki historyczne zauważyli, że katastrofy naturalne zbiegały się w czasie z istnieniem destruktywnych, psychopatycznych imperiów, czemu towarzyszyły wstrząsające nierówności społeczne oraz tłumienie ludzkiej kreatywności (czytaj: depresja na masową skalę). Katastrofy naturalne zdają się być jedną z oczywistych przyczyn upadku społeczeństw, niemniej jednak wyniki badań sugerują, że oparte na ucisku reżimy poprzedzały pojawianie się siejących spustoszenie kataklizmów. W książce pt. „Earth Changes and the Human Cosmic Connection” (Zmiany na ziemi i powiązania człowieka z kosmosem), wzorzec ten przewija się nieustająco. Do władzy dochodzi despota z zamiarem zniewolenia ludzkości, wywołując masowe cierpienie i stany depresyjne wśród ludzkości; przyroda staje się niestabilna i mało przewidywalna, powodując, że władca zachowuje się jeszcze bardziej bezwzględnie. Proces ten przebiega na zasadzie dodatniego sprzężenia zwrotnego, aż w końcu dochodzi do całkowitego upadku. Oznacza to, że nie tylko niestabilność środowiska przyczynia się do społecznego ucisku i depresji, ale również, że jest to proces dynamiczny, w którym każdy członek cierpiącego na przygnębienie społeczeństwa ma tak jakby 1,2-procentowy wpływ na wynik rzutu kostką. W efekcie nieświadomie wywołuje wraz z innymi, en masse, zmiany w rzeczywistości, prowadzące do upadku.

Owa dynamika była powszechnie znana w kulturze starożytnych Chin, gdzie wierzono w „Mandat Niebios”. Utrzymywano, że władca mógł rządzić dopóty, dopóki traktował swych poddanych niczym odpowiedzialny rodzic, który zawsze ma na uwadze dobro swych dzieci. Natomiast, jeśli postępował inaczej, siły kosmiczne zsyłały na niego wszelakiego rodzaju nieszczęścia, które osłabiały jego pozycję, prowadząc do społecznego chaosu, a ostatecznie do pozbawienia go tronu.

Mechanizmem, który stoi za tym fenomenem jest, jak się wydaje, podstawowy element rzeczywistości, czyli uporządkowana przez świadomość informacja, która kształtuje/in-formuje struktury materii. Rupert Sheldrake w książce pt. „Science Delusion” (Naukowe urojenia) pisze o „polach morfogenetycznych” [termin pierwotnie wprowadzony do nauki przez embriologa Aleksandra Gurwicza, przejęty przez Sheldrake’a i przedstawiony w jego wcześniejszej książce „A New Science of Life”, wyd. polskie: „Nowa biologia”], które nadają kształt materii i są przekaźnikiem idei. Najlepiej to zjawisko tłumaczy przytaczany powszechnie w publikacjach „syndrom setnej małpy”, zgodnie z którym, jeśli liczba osobników, które opanowany określoną umiejętność, osiągnie masę krytyczną, inne osobniki będą uczyć się jej znacznie szybciej. Co więcej, nabyta kompetencja jest przekazywana, najwyraźniej „mentalnie”, osobnikom tego samego gatunku z innego stada, mieszkającym w odległych zakątkach ziemi. Sheldrake pisze też o tworzeniu się kryształów. Pierwotnie stworzony kryształ „przeciera szlak” kolejnym kryształom, które w tych samych warunkach, w każdym laboratorium na świecie, formują się znacznie bardziej efektywnie. Zjawisko to Shedrake nazywa „rezonansem morficznym”. Określony wzorzec/nawyk trafia do „pola informacyjnego”. Im częściej występuje sięganie po dany jego element i im większa jest w to zaangażowana energia, tym silniejsze staje się pole i tym łatwiej dany wzorzec zamanifestuje się w dowolnym innym miejscu na ziemi. Uważam, że stan rozczarowania i przygnębienia egzystuje w „polu morfogenetycznym”, ma związek z innymi jego elementami i że dzieje się tak w określonym celu.

Teraz pójdziemy w kierunku rozważań natury duchowej, dzięki czemu powrócimy do pytania o przyczynę stanów depresyjnych oraz zastanowimy się, w jaki sposób można im zaradzić.

ISTNIENIE KONTRA NIEISTNIENIE

Według starożytnych przekazów ezoterycznych, o których w poprzednim stuleciu nauczali Georgij Gurdżijew i Borys Murawiew, ludzkość pojawiła się na Ziemi po to, by w pewnym przedziale czasowym osiągnąć określony stopień ewolucji i w efekcie wznieść się na wyższy poziom świadomości, bliższy świadomości Absolutu (Stwórcy, Boga). Tę koncepcję zobrazowano w tzw. Promieniu Stworzenia. Na jego poszczególnych poziomach istnieją różne istoty, będące wyrazem nieskończonych form ekspresji wszechświata. Przechodzą one na wyższy poziom, jeśli podążają w kierunku Absolutu, albo na niższy – a wówczas stają się materią. Owe archetypowe stany określa się niekiedy jako odpowiednio: Istnienie/Byt lub Nieistnienie/Niebyt. Szczeble znacznie powyżej tych, które zajmują ludzie, nie są bynajmniej puste. Są na nich rozmaite istoty, o których można poczytać w opracowaniach na temat zjawiska UFO lub w relacjach z rozlicznych kontaktów paranormalnych. Niektóre z owych istot opowiadają się po stronie Istnienia, inne zaś – Nieistnienia. Dualną naturę wszechświata wyraża się również poprzez inne, mniej lub bardziej sprecyzowane pojęcia, takie jak: dobro vs. zło, Bóg vs. Szatan czy światło vs. ciemność.

Zgodnie z tradycją ezoteryczną domyślną naturą wszechświata jest rozwój istot, zmierzanie ku światłu i ostatecznie zestrojenie się z centrum myślowym Istnienia. Tradycja wspomina też o istotach, które przeciwstawiają się takiemu procesowi ewolucji, niekiedy nawet odnoszą w tym tymczasowy sukces. W naszym codziennym życiu owa dualność wszechrzeczy wyraża się albo w podleganiu Drugiemu Prawu Termodynamiki, promowanemu przez zwolenników materializmu, albo zgodnie z zasadami kreatywnego procesu Życia, opisywanego przez ludzi takich jak Rupert Sheldrake. Obecnie większość społeczeństwa, co oczywiste, obrała drogę pierwszej opcji i nadała jej status jedynie słusznej duchowej prawdy. Podzielają oni wiarę w to, że świat sukcesywnie osiąga coraz niższy stan energetyczny, aby w końcu doświadczyć śmierci termicznej i zastygnąć. W ten sposób wybierają zestrojenie się z centrum myślowym Nieistnienia i w efekcie stanie się materią. Skoro ostatecznie wszystko zmierza ku upadkowi, jest chaotyczne i bez znaczenia, pojawia się przez przypadek, niczym element jakiegoś okrutnego żartu, lepiej cieszyć się tym, póki jest, bo śmierć jest ostateczna. Przejawy takiej postawy widać właściwie wszędzie, począwszy od rozdmuchanego seksualizmu, poprzez drapieżczy system bankowy, religie, których specjalnością jest obrzezanie, a skończywszy na haniebnym zanieczyszczaniu powietrza, wody, ziemi, a nawet DNA. Generalnie, każdy ma w nosie wszystko poza sobą samym. Nie jest to postawa istot, które rozwijać się w kierunku światła, co niezwykle przytłacza.

Jak zatem zaradzić rozczarowaniu światem i przygnębieniu? I dlaczego aż tak wiele osób wpada w ten okropny emocjonalny stan? Moim zdaniem tego rodzaju depresja to głos duszy, która z jednej strony sprzeciwia się entropii, panoszącej się na naszej planecie, z drugiej zaś tęskni za kreatywnymi zasadami życia. Ziemię spowija pole morfogenetyczne stanu Nieistnienia. Jeśli usiłujemy ignorować ten fakt lub go tłumić, to de facto sprzymierzamy się ze stanem Niebytu. Być może działamy wbrew naszej prawdziwej naturze, która tak naprawdę pragnie światła, bo chce rozwijać się i wzrastać. Nieustanne, głębokie rozczarowanie tym, co rozgrywa się wokół, jest niczym budzik, który sygnalizuje, że dzieje się coś potwornie złego. Że trzeba się obudzić i dać wyraz dokonanemu wyborowi – w przeciwnym razie damy się zaciągnąć w otchłań. Nie musimy godzić się na rozkład i chaos, możemy przekierować energię w stronę pola morfogenetycznego, będącego wyrazem stanu Istnienia, by je wzmocnić.

WYSTARCZY DOKONAĆ WYBORU

Spójrzmy na problem wyboru pomiędzy stanem Istnienia i Nieistnienia od strony praktycznej. Załóżmy, że jesteś sprawcą wypadku samochodowego. Zagapiłeś się i wjechałeś na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Nagle z prawej strony nadjeżdża samochód. Jest już przed tobą. Nie masz czasu na reakcję. Uderzasz w przednie drzwi z prędkością 60 km/h. Kierowca auta ginie na miejscu. W rzeczywistości mogłeś dokonać wyboru; miałeś na to niezwykle krótką chwilę. Gwałtownie skręcasz, jednocześnie naciskając hamulec i modląc się, by samochód jakimś cudem się zatrzymał, pomimo przekonania, że w zasadzie jest już na cokolwiek za późno. A ty, zamiast tego, w ostatnim ułamku sekundy zamykasz oczy i udajesz, że nic się właściwie nie dzieje, tzn. wyłączasz świadomość i wszystko toczy się zgodnie z prawami świata materii – uderzasz w drzwi kierowcy, który ponosi śmierć na miejscu. Umieśćmy na osi czasu tego scenariusza kilka przyszłych, potencjalnych wydarzeń – następstw wypadku. Żona zabitego kierowcy wpada w depresję, zaczyna pić i myśli o samobójstwie. Zaczyna zaniedbywać swoje małoletnie dziecko, które w końcu trafia do ośrodka opieki społecznej. Ostatecznie, już jako osoba dorosła, ląduje na ulicy i ginie w trakcie podejrzanej transakcji narkotykowej. Entropia układu wzrasta – takie było przeznaczenie, czyż nie?

Zamiast popadać w subiektywną iluzję, mogłeś wysłać świadomą intencję zatrzymania samochodu, którym kierowałeś, mimo że na pierwszy rzut oka sytuacja była beznadziejna. A wówczas pojawiłby się ów tajemniczy efekt, demonstrowany wielokrotnie w eksperymentach psychokinetycznych – do zderzenia doszłoby o trzy setne sekundy później niż w gruncie rzeczy powinno. Dzięki temu nadjeżdżający samochód zdołałby przemieścić się o kilka stóp dalej. Owej zmiany czasu nikt zasadniczo by nie uchwycił – wypadek dla osób postronnych wyglądałby tak samo. A jednak siła uderzenia nie skoncentrowałaby się na kierowcy, lecz za nim, a zatem pewnie by przeżył. W poważnym stanie trafiłby do szpitala i przeszedłby kilka operacji, lecz ostatecznie doszedłby do siebie. Na alternatywnej osi czasu jego dziecko nadal miałoby ojca. W przyszłości zostałoby lokalnym artystą, prowadziłoby punkt sprzedaży rękodzieła, a jego wytwory stałyby się źródłem inspiracji dla innych. Transakcja z dilerem narkotyków, w trakcie której zginęło na innej osi życia, nigdy by się nie urzeczywistniła. Oczywiście, jest to przykład bardzo uproszczony. Ktoś pewnie zauważył, że ilość potencjalnych scenariuszy życia, mających źródło w tym konkretnym wydarzeniu, zmierzałaby przez chwilę ku nieskończoności. Zgoda, ale nie o to tutaj chodzi. Chcę tylko pokazać, że życie osobiste wielu zwykłych osób, borykających się z codziennymi problemami, mogłoby toczyć się diametralnie inaczej, jeśli podjęliby jakąś z pozoru błahą decyzję, wyzwalającą efekt domina.

GRUPA OSÓB, KTÓREJ PRZYŚWIECA WSPÓLNY CEL

Spójrzmy na problem depresji ponownie w szerszym kontekście i zastanówmy się, jakie kroki można poczynić, by wyrwać się z tej koszmarnej rzeczywistości, która spowija nas niczym ciemna, ołowiana peleryna, wywołując uczucie przygnębienia. W praktyce, jednostka ma znikomy wpływ na układ wielkości naszej planety – zmiany są właściwie nie do wychwycenia, co nie oznacza, że należy siedzieć z założonymi rękami. Po pierwsze, należy określić cel działania oraz rozpoznać sprzyjające i niesprzyjające czynniki warunkujące jego realizację. Od tych drugich trzeba się uwolnić. Kolejnym krokiem jest znalezienie społeczności, która podziela wyznaczony cel. Ludzie, którzy myślą podobnie jak ty, mogą wnieść konstruktywny wkład w twoje starania i umocnić je. Dodatkowo, stają się dla ciebie swoistym punktem odniesienia przy podejmowaniu decyzji (które zawsze powinny przybliżać do celu), gdyż zespołowo są oni w stanie ocenić z dużym prawdopodobieństwem stopień wykonalności czy pożyteczności twoich zamierzeń.

Społeczność, która podąża w kierunku obiektywnego zrozumienia rzeczywistości – i ty również, będąc jej częścią – stara się dokonywać przemyślanych, świadomych wyborów, opartych na wiedzy, by z jednej strony sprawnie realizować wytyczony cel, z drugiej natomiast umiejętnie współdziałać z otoczeniem. Przynależność do grupy pomaga radzić sobie z poczuciem przygnębienia, gdyż dzięki niej odzyskujesz nadzieję, odnajdujesz cel w życiu i poznajesz bratnie dusze, z którymi możesz prowadzić rozmowy. Jeśli stawisz czoła zasadniczemu wyzwaniu, tj. jeśli odnajdziesz właściwą wspólnotę i zaangażujesz się w jej działalność to niewykluczone, że przyszłość stanie przed tobą otworem.

Gurdżijew w swych nauczaniach często powtarzał, że zaledwie 200 osób, które osiągnęły wysoki stopień świadomości i którym przyświeca wspólny, wyższy cel, może zmienić świat. Ich siła jest w stanie zapoczątkować efekt domina. Kto wie, może właśnie tego obawiają się psychopatyczne „elity” rządzące i w związku z tym gorączkowo usiłują stworzyć mroczną rzeczywistość, by pozbawić nas wolnej woli i prawa wyboru. Jedynym sposobem na zagłuszenie dźwięku budzika, który rozpaczliwie próbuje wyrwać nas ze stanu przygnębienia, jest otępianie nas nihilistyczną kakofonią, serwowaną przez rządzących. Umiejętność dokonywania wyborów jest naszą największa siłą; nie należy o tym zapominać. W starożytnych naukach ezoterycznych są zapisy, z których jasno wynika, że istnieje powrotna droga, nawet jeśli Ziemia sprawia wrażenie „krainy zapomnianej przez bogów”. Jest ona dla tych, którzy ufnie opowiadają się za stanem Istnienia. Jeżeli kiedykolwiek ludzkość miała wypełnić jakąś misję, osiągnąć cel, stoczyć wielką bitwę czy samodzielnie wyznaczyć sobie ścieżkę, by kroczyć nią w okresie transformacji, to musi to być właśnie to – wybór pomiędzy stanem Istnienia i Nieistnienia. Jest to w gruncie rzeczy twoja jedyna szansa. Skorzystaj z niej.

Autor: Neil Watchman
Źródło oryginalne: SOTT.net
Tłumaczenie i źródło polskie: PRACowniA4.wordpress.com

Reklamy

30 odpowiedzi »

 1. A co ze Ścieżką Lewej Ręki? Jest to idealny wybór dla tych, którzy opowiadają się za istnieniem ale jednocześnie nie chcą się stać kolejną owieczką w stadzie Wielkiego Projektanta. Niektórzy chcą zjednoczyć się ze Bogiem a inni stać się Bogami.

  Polubienie

 2. Poza tym świetny artykuł! Czas przebudzić się z iluzji oddzielenia i razem z UFOkami wspinać się po szczeblach duchowej drabiny i kreować rzeczywistość. 🙂

  Polubienie

 3. Starzy ludzie jeszcze dobrze pamiętają co i jak było z tym Hitlerem; sprzed czasów powojennych szkółek „czasów pokojowych” z przymusowym wkuwaniem kompletnie przenicowanej Historii i to w szczególności ostatniego stulecia.

  Prawda jak oliwa jednak zawsze na wierzch wypływa ! Pojawił się kolejny krąg solarny – piktogram „Czarnego Słońca” i co to właściwie oznacza już sam najlepiej wie „kaznodzieja śmierci,truciciel i sprzedawca przyszłości” (F.Nietsche – Tako rzecze Zaratustra).

  http://cropcirclesdatabase.com/20150808UKwb

  „Zdumiewające albo również i nie ”
  https://kopfschuss911.wordpress.com/2015/08/16/erstaunlich-oder-auch-nicht/#more-18183

  Polubienie

 4. Niedawno jeszcze dziwiłam się czemu slogan „Polak to katolik” ciągle napomina i odwołuje się do ślepego posłuszeństwa wobec ” tradycyjnych pasterzy” kontynuujących krucjatę kolonializacyjną psychopatów z ludu „wybranego”, a „politycy” podchwytują to przytomnie i robią przy tym swoje geszefty kosztem naiwnej ludności polskiej.

  Całe szczęście dla mnie, że urodziłam się i wychowałam na Górnym Sląsku, gdzie Slązacy mając do tej pory nieskrzywione poczucie rzeczywistości i humoru zawsze wiedzieli, że teatr religijny to blaga dla tak głupich, którzy ślepo wierzą w bery, klechdy i bojki tych „pierońskich chacharów” i „podciepów” nie wiadomo skąd, wyłudzających kasę za swoje prymitywne przedstawienia w teatrzykach kościelnych i współgrających łeb w łeb z „politykami” w robieniu wielkiej kasy na głupocie ludzkiej zwanej „wiarą” !

  Polubienie

 5. Wracam do najważniejszej sprawy w tym całym sztucznym chaosie prowokowanym przez konkordaty „nie-rządów” terroryzujące świat prawem kanonicznym , które upadły 25.12.2012 !!!

  Toteż zabawa w życie prowadzona z ludzkością od wieków UPADŁA i wróciła do z powrotem do pudła.

  To co się obecnie jeszcze dzieje na okupowanych przez pasożydów świecie jest ich „zwykłym” handlowym działaniem wobec nieświadomych tego niewolników, którzy jeszcze nie wiedzą, że są WOLNI I NIEZALEZNI od prawa morskiego !

  W praktyce oznacza to, że wszelkie wcześniejsze umowy nie mają żadnej mocy „prawnej” czyli nie obowiązuje spłata jakichkolwiek długów, odsetek i innych rachunków drukowanych i nielegalnie rozsyłanych przez administracje pasożytniczego okupanta próbującego w swej agonii utrzymać się na powierzchni „władzy” !!!

  W tym filmiku wyjawiona jest struktura tej starej piramidy papierowych kłamstw opartej na metryce urodzenia i jej struktur wewnętrznych w połączeniu z prawem kanonicznym czyli niewolniczym poprzez Watykan !!!

  W 13 minucie tego filmu o tytule „Ja jestem człowiekiem i żadnym statkiem zagubionym na dalekim morzu”” wyjawione jest nazwisko „głównodowodzącego” czyli PATRIARCHY JERUZALEM, o imieniu THEOPHILOS III , urodzonego 4 kwietnia 1952 roku, który jest tzw. szefem łacińskiego kościoła i z tym przynależy się mu PRAWO KANONICZNE. NIE PAPIEZOWI !

  Na poniższej stronie dotyczącej terroru mendiów wyłudzających poprzez swych kryminalnych poborców „urzędowych” opłaty RTV jest ukazane robienie z ofiary systemu „przestępcy”, która odważnie nagrała i opublikowała włamanie i napad do prywatnego mieszkania w celu rabunkowym, bo przymus i tak bezprawnego haraczu RTV od stycznia tego roku też jest już prawnie zniesiony !!!

  „Sądy morskie” jako narzędzia powiernicze „nie-rządów” mogą robić „geszefty” tylko z martwymi „podmiotami prawnymi”, a nie z żywymi osobami fizycznymi czyli z ludżmi SWIADOMYMI tego przekrętu wszechczasów !

  Najprostszą metodą do uniknięcia bezpośredniej konfrontacji z „sądami” czy „urzędami” jest wysyłanie ich nie otwartych pism z powrotem do nadawcy, a już w żadnym wypadku nie przyjmowanie z podpisem listów poleconych !!!

  http://brd-schwindel.org/gez-ueberfall-auf-eine-buergerin-der-stadt-luenen-teil-3-die-staatsanwaltschaft/

  Polubienie

 6. Oczywiście cała ta propagandowa machina wojenna kręci się niewzruszenie,bo ludzie nie mają pojęcia o faktach i już takich jak ten, że papierowe „traktaty rzymskie” na których zbudowano papierową unię żydowską podpisane były dla picu propagandowego in blanco !!!

  Nie trzeba mieć żadnego pojęcia o „prawie”, żeby się domyśleć i się dowiedzieć, że jest to wszystko propagandowe oszustwo, które współcześnie doszło do zenitu absurdów na scenie teatru polityczno-religijnego, którego to aktorzy sygnując swoimi artystycznymi ksywami te czy inne świstki tworzą iluzję prawno – polityczną wraz z religijną, mającą na celu zrujnowanie i ograbienie świata oraz przerzedzenie pogłowia ogłupionej „publiczności” wierzącej ślepo w swoje „nie-rządy” i perwersyjnym obłudnikom „religijnym” obiecujących naiwniakom i frajerom „niebo”, żeby ukraść im całą Ziemię.

  ” Czy traktaty rzymskie są prawnie nieważne? ”

  „Szefowie państw podpisali wtedy jeden dokument,który składał się z pustych stron. Co się stało? Zeby to krótko opowiedzieć, strony dokumentu, które zostały na noc po skopiowaniu rozłożone na podłodze biura w Rzymie, zostały przez sprzątające panie uznane za odpady i dlatego usunięte, łącznie ze wzorem oryginału do skopiowania.

  Kiedy oficjele nad ranem odkryli stratę, szukali go wpierw w śmietnikach całego Rzymu, ale nic nie znaleźli.Kopie i oryginał nie mogły być odnalezione. Jedyne rozwiązanie, które im po tym wpadło było podpisanie traktatu na papierze in blanco. Jedyna strona na której widniało coś napisane była ta z nazwiskiem szefa państwa, na której on z kolei w ceremonii złożył swój podpis.”

  Popatrzcie na te pokerowe mordy ówczesnych bezczelnych fałszerzy i samozwańców „władzy” w Europie :

  „Asystenci dokładnie uważali na to,żeby nikt nie zauważył oszukaństwa.”…

  „Każdy zapytany notariusz,” czy umowy składające się z pustych stron i podpisane wogóle są prawomocne”, odpowie na to napewno NIE.”

  „Co wtedy w Rzymie wydarzyło się było wielkim show z pustą zawartością”

  http://brd-schwindel.org/sind-die-roemischen-vertraege-rechtsungueltig/

  Już z tych skrótowych tłumaczeń z prawdą o powstaniu aktorskiej UE jasno wynika, że obecna piramida kłamstw, którą sobie „naród wybrany” rozbudował za pomocą swojej propagandy mendialnej nie jest warta funta kłaków, a co dopiero ślepego zaufania normalnych ludzi.

  Zresztą „naczelny” prawnik i zawodowy aktor na Polskę niejaki pan Kalkstein z pseudonimem artystycznym Kaczyński z szumną nazwą jego „partii” „Prawo i Sprawiedliwość” najlepiej mógłby to wyjaśnić, czego oczywiście nie może zrobić, bo ponadnarodowa mafia by go odstrzeliła za wypadnięcie z roli.

  Polubienie

 7. „Każdy człowiek jest klaunem, ale tylko niewielu ma odwagę do okazania tego.”

  “Jeder Mensch ist ein Clown, aber nur wenige haben den Mut, es zu zeigen.”
  — Charlie Rivel – Clown – 1896–1983

  W końcu ujawniona jest cała prawda o bandzie nie-rządu przebieranców grających bardzo przekonująco już aż nazbyt długo swe role w tym upiornym teatrzyku i wcale nie do śmiechu szerokiej publiki naiwnie uważających tą przestępczą sitwę za swoich reprezentantów czy obrońców .

  Tłumaczenie tytułu z tego oświecającego Prawdą poniższego artykułu w oryginale :

  „Nazistowska kolonia BRD rządzona przez iluzję, terroryzowana, administrowana i ukarana” .

  „To tam na tym zdjęciu nie jest tym czymś jako „mateczka”. To nie jest również związkowa kanclerka Niemiec. To jest obecna przywódczyni pewnej bandy.”

  „Przez nazistów pozornie rządzeni i obrabowani” – napis na zdjęciu tego potwora.

  „Der Personalausweis: Vor vielen Jahren hat man die Menschen des hiesigen Landes mit einer Unterschrift in einen Vertrag genötigt, den diese leider in Unkenntnis der Vertragsfreiheit, dummerweise unterschrieben haben.

  Das Kleingedruckte zum Vertrag wurde den Unterzeichnenden niemals vorgelegt oder erklärt. Eine hinterfotzige dreckige Täuschung sozusagen.

  Wir (News Top-Aktuell) sind politisch weder rechts noch links, mitten, oben, unten, hinten oder vorne orientiert.

  Wir gehören keiner sogenannten Partei an. Auch sind wir keine Mitläufer und Mittäter. Wir unterstützen keine Täuschungssysteme, wie das der BRD, und wir dienen diesen auch nicht.

  Wir helfen Menschen, so gut und so viel es unsere Kräfte ermöglichen.

  Auch wir haben, wie Millionen andere Deutsche, Angst vor den brutalen Raubüberfällen der Bundesterroristen (sprich sogenannte Gerichtsvollzieher, sogenannter Zoll, sogenannte Finanzscheinämter, Angestellte der Firma Polizei etc…), die unerlaubterweise in Wohnungen einbrechen und illegal das Eigentum plündern…”

  „Dowód osobisty: przed wieloma laty ludziom tego kraju wmuszono pewną umowę z podpisem, która niestety wskutek niewiedzy o dobrowolności umowy, została w głupi sposób podpisana.

  Drobny druczek przy umowie nie został nigdy przedstawiony ani wyjaśniony podpisującemu. Można by to tak określić jako dupne, plugawe złudzenie.

  My (New Top-Aktuell) politycznie nie jesteśmy zorientowani ani prawicowo ani lewicowo, w centrum, u góry, na dole albo z tyłu.

  Nie należymy do żadnej z tych tak zwanych partii. Nie jesteśmy również ich żadnymi zwolennikami ani współuczestnikami .

  Nie wspomagamy żadnych zwodniczych systemów, jak ten BRD, i również im nie slużymy.

  My pomagamy ludziom tak dużo i wiele, na ile pozwalają nasze siły.

  Również my, jak i wiele milionów Niemców boimy się brutalnych napaści terrorystów związkowych ( mów tak zwani komornicy, tak zwani celnicy, tak zwane iluzje urzędów skarbowych, zatrudnieni firmy policyjnej, itd….), którzy bez zezwolenia włamują się do mieszkań i nielegalnie rabują dobytek… ”

  http://brd-schwindel.org/die-brd-nazikolonie-von-nazis-scheinregiert-terrorisiert-verwaltet-und-bestraft/

  Dodatkowo przedstawiam dowód w sprawie „dowodów osobistych”, na których jednoznacznie widać, że zostałe one spreparowane za wiedzą i jak zwykle wspomagającym współudziale tak zwanych partii chrześcijanskich podlegających hierarchii kościelnej wszystkich wyznań (!) i co dokładnie widać w tym filmiku objaśniającym ich satanistyczną symbolikę, z której wiele ludzi noszących je na co dzień przy sobie nie zdawało sobie z tego sprawy i w ślepym posłuszeństwie wierzyło swoim „pasterzom” religijno-politycznym :

  Chyba już nie muszę tu tłumaczyć, że zarówno „rządy” straszliwych błaznów i klechów na Niemcy czy na Polskę jak i na całą Europę czy prawie na całym świecie są ” po tych samych pieniądzach” i są naszymi wspólnymi najbardziej zajadłymi wrogami !!!

  Polubienie

 8. O ile goje właściwie nie znają swej historii z wiadomych tu przyczyn, to rzeczywista historia niczego nie nauczyła „wybranych”, którzy to już kilkakrotnie padli na pysk przy chęci zawojowania i zdobycia całego świata na własność, a o czym podręczniki historii napisane przez pejsatych „zwycięzców” zgodnie milczą.

  Dlatego sami niepomni „nauk” z przeszłości znowu im się oberwało i to tym razem globalnie, bo z ich bajki o holokicie śmieją się nawet małe dzieci :

  Polubienie

 9. To nie przypadek, że klerycy wszelkich opcji łącznie z opartymi o nich „władzami” zajmują się na pierwszym miejscu życiem seksualnym i rozrodczością swych „wiernych”, bo jest to najskuteczniejszy sposób kontroli wiernych na całe ich „pobożne” życie, niestety skażone instynktowną chucią przedłużającą ten durny gatunek ludzki skazany na utrzymywanie wszelkiej maści psychopatów i pasibrzuchów na „szczytach” ich „religii i „rządów” .

  Nietykalnym dogmatem u katoli jest niepokalane poczęcie Maryji, który powstał w głowach jahwistycznych pośredników boskich po wielu wiekach od urodzenia „zbawcy” .

  Robić sobie z tego dogmatu jajca przed jakimś fanatykiem jahwistycznym oznaczało by bardzo nieprzyjemne konsekwencje dla „heretyka” i dlatego wstrzymam się tu z tym.

  Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, żeby się pośmiać z lekcji o wychowaniu seksualnym w rodzinie konkurencyjnych „uczonych” w piśmie i przedstawicieli „władzy”, które prawie wcale nie różnią się od „świętej biblii” z tematyką seksuologiczną :

  Polubienie

  • Mówi się,że to człowiek stworzył wszystkie religie,ja uważam,że wszystkie religie stworzyły żydomasońskie kreatury,właśnie w celu zniewolenia CZŁOWIEKA,a oni przecież nie są ludżmi.oni są dziećmi szatana,bez duszy ,dlatego nie mogą się duchowo rozwijać,a co za tym idzie nie mogą zamieszkiwać naszej pięknej planety ZIEMI,muszą ją czem prędzej opuścić i tak się niedługo stanie.Każdy człowiek został przez Żródło wyposażony w najdoskonalszy komputer we wszechświecie tzn SERCE czyli cząstkę boską,połączony z umysłem,potrafiący czynić cuda,trzeba tylko chcieć umieć z niego korzystać,aby samemu być szczęśliwym a na świecie panował pokój,radość i dobrobyt.A tak na marginesie,to słyszałam,że USArael ma montować w Polsce,w Legionowie stację nadawczą,coś jak HAARP,czyli ogłupiającą umysły już i tak ogłupione przez media,seriale,religie.Nieustraszona czy coś wiesz na ten temat,Pozdrawiam Anna.

   Polubienie

 10. Pomagam gorliwie wszelkim straszliwym pajacom w ostatecznym zejściu z teatralnej sceny „polityki” i jej bliźniaka „religii”, bo celowo wprowadzone przez ich mafię naftową uzależnienie dyktaturą energetyczną zostało ostatecznie przełamane poprzez ujawnienie funkcjonujących generatorów energii kwantowej i innych modeli prądnic produkujących czysty prąd elektryczny i co oczywiście czyni zbędnym niszczycielskie eksploatowanie złóż ropy naftowej i gazu ziemnego !!!

  https://www.youtube.com/user/HopeGirl587

  Wolna energia to koniec „kryzysów”, biedy, wojen, wędrówki ludów i biedy na świecie !

  Tak więc wszelkie nie-rządy tym samym straciły rację bytu wraz z utratą monopolu „władzy” nad dostarczaniem energii oraz z przeprowadzaniem wszelkich kolonialnych wojen o naftę i o „władzę” nad całym światem !

  http://www.keshefoundation.org/webshop/product/view/7/147

  Polubienie

 11. Podaję jeszcze raz wzór pisma prawnej możliwości do SAMODZIELNEGO uwolnienia się z wszelkich roszczeń obcej administracji „państwowo-bankowej” i gdzie poniżej zamieszczone informacje ułatwią spojrzenie globalne na wszystkie nasze bolączki codziennego życia w nędzy i beznadziejnej wegetacji niegodnej istoty ludzkiej :

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  _____________________________________________________

  Do Waszych spraw dotyczących spraw osoby :

  Nazwisko ……………………….
  Ulica ……………………….
  Miejscowość …………………..

  Do
  ………………………………….
  Pana/Pani…………………….

  Ulica…………………………..
  Miejscowość……………….
  LIST POLECONY
  Miejscowość/ Data ……………..

  Orzeczenie do Waszego pisma z tytułem „ ……………………………“ , numerem handlowym………………………, które z punktu widzenia urzędu oznaczone jest jako „przeciw“. ( gruba czcionka ! )

  Osoba ………………………………………………. jest podmiotem prawnym,
  którego autorem jest Rzeczpospolita Polska i nie jest autorem tej osoby.

  Kompetencja administracji co do tej osoby …………………… w swej funkcji jako podmiot prawny, jest z przepisu rzeczą władzy państwowej, tu Rzeczpospolitej Polskiej.
  To samo wynika również z prawa autorskiego.

  Człowiek, któremu ta osoba podporządkowana jest urzędowo, jest natomiast żadnym produktem państwowej władzy. On nie jest identyczny z tą osobą w swej funkcji jako podmiot prawny i nie jest autorem tej osoby.

  Kompetencją i zobowiązaniem wszelkiej państwowej władzy wobec człowieka jest to przede wszystkim , żeby poważać ludzką godność i ją ochraniać ( patrz m.in . Konstytucja EU i wcześniej wydana korespondencja pisemna, z której to pełna treść została pobrana.)

  Jedynym poszkodowanym ( podkreślić ! ) poprzez urząd stwierdzonej szkody, która jednej osobie zostaje nałożona jako obciążenie, jest zawsze człowiek . (podkreślić po przecinku)

  Autor dotyczącej osoby , tu Rzeczpospolita Polska, odpowiada za wyrównanie tego, wobec poszkodowanego, co osoba z nałożonym obciążeniem.

  Człowiek z zasady nie odpowiada za szkody osoby. ( gruba czcionka)

  Tylko ( gruba czcionka) w przypadku, w którym człowiek chce rościć sobie osobę względnie prawa osoby i czym daje swoją zgodę na przełożenie praw i obowiązków na człowieka, przekłada się również odpowiedzialność na człowieka.

  Uprasza się przyjąć do wiadomości, że ten człowiek, któremu Rzeczpospolita Polska przyporządkowała osobę …………………………… nie może rościć

  ____________
  Str. 1

  ż a d n y c h praw wobec tej osoby (podmiotu prawnego) ,
  nie ma woli działania dla tej os

  nie jest wolą
  przejmowanie zobowiązań tej osoby w nadzorze administracyjnym.

  Zgoda na przełożenie praw i obowiązków osoby ……………………. na człowieka, któremu ta osoba jest urzędowo podporządkowana, nie znajduje się. ( gruba czcionka po przecinku)

  ____________
  Str. 2

  Autor, Rzeczpospolita Polska jest dlatego jedynym posiadaczem praw i obowiązków osoby prawnej, osoby ……………………………………………….

  Ona odpowiada za osobę ……………………… w odróżnieniu do czlowieka .

  Odpowiedzialność autora rozprzestrzenia się na wszelkie roszczenia, którymi może się obciążyć osobę, jak również na nałożoną tu przez urząd sumę w wysokości ……….. złotych .

  Z pisma z datą ………… urzędu , przygotowanego przez Pana/Panią …………… jest prośba do przejęcia z człowieka, podjęcia czynności dla osoby ……………….. względnie działania w imieniu osoby …………

  Człowiek z zasady nie ma żadnych zastrzeżeń przeciwko temu, żeby się nie zgadzać z prośbą urzędu.

  W przypadku, kiedy ten człowiek powinien się zgodzić z tą prośbą, to urząd reprezentujący władzę państwową jest do tego zobowiązany, temu człowiekowi tą odpowiednią sumę w wysokości …………………….. złotych w celu dokonania płatności w imieniu tej osoby oddać z góry do dyspozycji i żeby przez to samo, temu człowiekowi wyrównać szkody w tej samej wysokości.

  Dlatego przez to uprasza się , wobec tego, przez urząd numerowanego i w imieniu osoby ………………. ustalonego terminu płatności sumy w wysokości …………………. złotych łącznie z odszkodowaniem w wysokości …………………. złotych, które nałożone są człowiekowi, temu człowiekowi, któremu osoba ………………… podporządkowana jest urzędowi, w gotówce, przykładowo przez przekaz pocztowy albo przez komornika, o doręczenie.

  Ma się rozumieć, że jest ten w piśmie z dnia …………, ( doręczony w ………. ) ustalony urzędowo termin płatności do dotrzymania.

  Bez korzystania z praw osoby

  Załącznik : Pismo z
  ..……………… jako własność
  Rzeczpospolitej Polskiej
  zwrot w oryginale.

  zwany _________________________________________
  ( podpis w piśmie szkolnym)

  _____

  Str. 3

  Jakie to w sumie jest śmieszne i tragiczne zarazem, że za pomocą ton papierowych pogróżek, umotywowanymi i grożącymi jakimiś paragrafami wobec „podmiotów prawnych” czyli uznanych za martwe na papierze osoby wyłudza się od nich, straszy „zarazami” i rabuje olbrzymi kapitał, którzy wypracowali sobie ZYWI LUDZIE będący najczęściej nieświadomymi ofiarami dla tej całej armii pasożytniczej sitwy począwszy od „rządów” z „kościołami” i całej administracji państwowej wraz ze wszystkimi „służbami” i propagandą „literacką” z telawizją na czele !!!

  Jednak Państwo to My , ZYWI LUDZIE, którzy powinni jak najszybciej „z martwych wstać”, z talmudycznego bezprawia okupanta, który zbudował swą potęgę za pomocą papierowych kłamstw począwszy od „pisma świętego” i wzbogacił się tylko bandyckim łupem terroryzując i ograbiając ludzi w biały dzień „urzędowo” mając do tego tylko teoretyczny „podmiot prawny” wraz ze wsparciem policji opłacanej z podatków obywateli i których to policja powinna za to chronić przed bandytyzmem „państwowym” !!!
  astromaria pisze:
  03/06/2015 o 13:04

  Nieustraszona, ja tego jakoś nie rozumiem, to jest po polskiemu. Może przekład trzeba poprawić? Albo podaj wyjaśnienia do każdego punktu tego pisma.
  nieustraszona pisze:
  03/06/2015 o 17:48

  Astromaria ! Najważniejsze, że jest język urzędowy i kto jak kto, ale właśnie to takie sformułowania są poprawne i zgodne z ichnim „prawem”.

  Najważniejsze w tym wszystkim, to jest pojąć w końcu kolosalną różnicę w sensie prawnym dla osoby czyli PODMIOTU prawnego (personelu, persona z greckiego maska) i nie mającej do dyspozycji żadnych ludzkich praw, a żywym i zdolnym do samodzielnego działania świadomego tych różnic w prawie człowieka, którego to „opieka” czyli kuratela państwa już nie obejmuje i co właśnie dokładnie urzędasom wyjaśnia to powyższe pismo !!!

  Bo z prawem to jest jak z płotem na łączce do wypasu bydła, kiedy wąż się przez niego przeciśnie , orzeł nad nim przeleci, a odgrodzone nim „bydło” pozostaje grzecznie na pastwisku.

  Bądźmy więc wszyscy orłami przelatującymi nad tym papierowym płotem, bo nie jesteśmy przecież „martwymi duszami” !

  W „Martwych duszach” Gogola właściciele chłopów pańszczyźnianych musieli płacić podatki „państwu” za już zmarłych .

  Obecny przekręt prawny polega na tym, że wszyscy goje na podstawie metryki urodzenia to „martwe dusze” ( prawo kanoniczne) czyli „żywe trupy” , które jednak sami za siebie płacą podatki i inne haracze, chociaż ściśle wedle prawa EU , to te wszystkie obciążenia powinien płacić ich „właściciel” czyli „państwo” i na co wyraźnie wskazuje to powyższe „orzeczenie” wolnego człowieka.

  Uwielbiam rosyjską klasykę w tym temacie NWO, który jest tak stary , jak i ten nasz cały zwariowany „cywilizacyjnie” świat pod jurysdykcją talmudyczną mającą oczywiście swe korzenie w „biblii” :

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Martwe_dusze

  nieustraszona pisze:
  04/06/2015 o 09:43

  ” Ustawa o podatkach nie stanowi wykładni prawa” – takie zdanie każdy sobie może przeczytać na końcu broszury wydawanej po polsku dla martwej duszy „podatnika” o „podatkach” i dostępnej za darmo w każdym urzędzie rabunkowym !!!

  Bo w rzeczywistości właściwie nazywa się to też w Niemczech DAROWIZNA, jako ten trybut , ten bezprawny haracz ściągany przez urzędy „skarbowe” u oglupionych propagandą gojów pracujących całe swe niewolnicze życie na swych „panów” i „władców”, których to tak irracjonalnie się boją wobec ich każdego PAPIEROWEGO szantażu pism z POGROZKAMI żydowskich firm podlegających ” ministerstwu skarbu” i też „ministerstwu sprawiedliwości” i wrzucanych bezprawnie jak i dosłownie jako „reklama” tych „firm” do skrzynek pocztowych i mających wyłącznie na celu WYLUDZENIE pieniędzy !

  Kto pamięta kryminalne filmy hollywoodzkie o anonimowych szantażystach domagających się okupu poprzez listy ułożone z wyciętymi literami ten wie, że chodziło w nich często o wykup porwanej i ukrytej ofiary, której miała grozić śmierć w wypadku niezapłaconego okupu .

  Poniżej całe wyjaśnienie i dowody na to, że też „prawo” i „sprawiedliwość” w wersji niemieckiej robi tylko i wyłącznie „geszefty” po uprzednim zmanipulowaniu „podmiotów prawnych ” czyli martwych dusz różnymi kryminalnymi pismami z anonimowymi pogróżkami i machiną propagandy „państwowej”.

  http://brd-schwindel.org/brd-justiz-betreibt-geschaefte/

  Jeszcze raz rejestracja ” ministerstwa sprawiedliwości” jako żydowski geszeft :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw
  W Tätigkeit (SIC) 9611

  Stąd wysyłane są „państwowe” wytyczne i okólniki na papierze do całkowitego rabunku „podmiotów prawnych” terrorem podatkowym oraz do wywłaszczenia ich ze wszelkich gruntów i nieruchomości za pomocą „podatku katastralnego” czy lepiej „katastrofalnego” dla ludzi, którzy naiwnie wierzą w to, co jest anonimowo napisane i wrzucane bezprawnie do SKRZYNEK POCZTOWYCH przez „pocztę polską” bedącą też pod kontrolą i na użytek pejsatych drukarzy kłamstw i pogróżek podszywających się za „prawo” !!!! !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SKARBU PANSTWA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426919651
  L Geschäftssitz Ul. Krucza 36
  L Postleitzahl 00 522
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226959000
  W Fax Nummer 226299838
  W Name Hauptverantwortlicher Borowiec Grzegorz
  W Tätigkeit (SIC) 9199
  nieustraszona pisze:
  05/06/2015 o 11:43

  „Kiedy bezprawie staje się prawem, obowiązkiem staje się jest opór” – Berthold Brecht

  Niezmiernie cieszę się, że po 70 latach okresu „powojennego”, w którym to również i Niemcy i to z przypisywaną im przez odwiecznych fałszerzy „winą” za wojny światowe podjęli zdecydowany opór przeciwko bandzie „urzędowych” kryminalistów z osłoną policji (!) terroryzujących i okradających bezprawnie zastraszoną i okłamywaną „paragrafami” ludność.
  Zawodowi kłamcy ze szmatławca takiego jak Süddeutsche Zeitung „uprzejmie donoszą” z krytyką samoobrony niewinnych ludzi napadanych w swych mieszkaniach przez kryminalistów w biały dzień, legitymujących się bezprawnymi dokumentami, mającymi wywołać złudzenie prawomocnej „władzy” nad obywatelami i która to makulatura pochodzi z „biura” pisarskich szantażystów i wydawana jest przez pejsatych drukarzy :

  http://brd-schwindel.org/scheingerichtsvollzieher-stossen-auf-gewaltigen-widerstand/
  nieustraszona pisze:
  06/06/2015 o 14:32

  Na „poważnie” pewien Niemiec próbował dowiedzieć się, jak zarejestrować swój „geszeft, jako „sąd” , któremu mienił się być „szefem” z podległymi mu „adwokatami” :

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/06/04/wie-eroffnet-man-ein-gericht/

  „JEST TO PRYWATNA FASZYSTOWSKA EU – DYKTATURA – KONIEC ! ”

  Es ist eine private faschistische EU-Diktatur – Ende !

  http://brd-schwindel.org/martin-schulz-die-eu-ist-eine-diktatur/
  nieustraszona pisze:
  07/06/2015 o 19:58

  „Politik ist die Kunst, die Leute daran zu hindern, sich um das zu kümmern, was sie angeht.
  — Paul Valéry – Autor/Philosoph – 1871 – 1945 ”

  ” Polityka jest to sztuka , ludziom przeszkadzać w tym, żeby nie troszczyli się o to, co ich dotyczy.”

  Nadszedł w końcu też i czas do przeszkadzania sztuczkom „polityki” i jak zwykle najprostsze rozwiązanie jest najbardziej genialne, a jest nim wybicie „zębów” papierowemu tygrysowi w postaci całkowitego zaniechania otwierania jakichkolwiek obcych listów „urzędowych” wraz z odmową przyjmowania listów poleconych z wymogiem podpisu czyli pokwitowania odbioru.

  TO DZIAŁA !!! Jeśli się wam nie chce przyklejać ostrzegawczej nalepki na skrzynkę pocztową czy też boicie się wyrzucania tej nierządowo – złodziejskiej makulatury do śmieci, to najpóźniej w dziesiątym dniu licząc od daty stempla pocztowego wystarczy wrzucić je nieotwarte z dopiskiem ” z powrotem do nadawcy” czy „retour” na poczcie !!!

  Dobrze by było po kolei jak najwięcej sąsiadów i całe miejscowości wciagnąć w ten „spisek” przeciwko papierowemu terrorowi, bo naprawdę nic nie macie do stracenia, a do wygrania jest przecież WOLNOSC oraz uratowana gotówka od „kurateli” administracji społecznych pasożytów czyli wewnętrznego wroga !

  ” W kupie siła ! ” podpowiadają „Kiepscy”, a ich „listonosz” znika z hukiem przy pierwszym „męskim” ataku z rzucaniem w niego wszystkich listów kryminalistów i pozostawiając za sobą szary dym oraz zwycięskie twarze „odbiorców” !!!
  astromaria pisze:
  07/06/2015 o 22:56

  Boszzzz, nieustraszona, czy ta sentencja Paula Valéry powinna brzmieć tak: ” Polityka to sztuka przeszkadzania ludziom w troszczeniu się o to, co ich dotyczy”???????????
  astromaria pisze:
  07/06/2015 o 22:57

  PS. Czy masz na myśli listy z urzędu rabunkowego domagające się zapłaty haraczu zwanego podatkami? Mam to odesłać i spać spokojnie?
  nieustraszona pisze:
  08/06/2015 o 09:08

  Astromaria ! Tłumaczę te krótkie sentencje z głębokim sensem bez skrótów !

  Mam na myśli nie tylko haracze podatkowe, ale wszystkie inne pochodzące z urzędowych jaskin zbójeckich czyli abonament RTV, opłaty komunalne, ubezpieczenia na „życie”, itp., papierowowe molestowania do szczepień i straszenie karami za ich olewanie, nakłanianie do „wczesnego wykrywania raka” czy też kupna „biblii”, „darmowe” bilety do teatru wyborczego czyli tak jak wszystkie pozostałe reklamy zachecające do „oszczędności” i korzystania z „okazji” w kupowaniu badziewia w sieciach handlowych i aptecznych faszystowskich korporacji.

  Powinno się też jak najszybciej oddać dowód osobisty za potwierdzeniem urzędu meldunkowego, bo to oznacza zrzeczenie się „praw obywatelskich” w sensie zablokowania kurateli prawnej nieuświadomionego ubezwłasnowolnienia, w którym trwają od stuleci całe pokolenia gojskich niewolników – martwych prawnie dusz.

  Z tej „kurateli” wypada się też automatycznie, jeśli po upływie okresu ważności dowodu nie idzie się go więcej przedłużyć z oddaniem kolejnego podpisu uprawniającego „władzę” do sprawowania „opieki” tak, jak do się dzieje w przypadku osób niepełnosprawnych umysłowo i nad którymi sprawują opiekę łącznie z odpowiedzialnością za upośledzonego w działalności handlowej (!) czyli nieobliczalnego delikwenta powiernicy z rodzin czy też osoby z „urzędu”.

  Zresztą pisałaś, że masz prawnika w rodzinie i weź go na spytki, a jak zacznie coś kręcić o „państwie prawa i demokracji” będzie to oznaczać, że zrobiono z niego użytecznego idiotę podobnie jak zrobiono to z konowałami i pigularzami.

  Przekaż mu też to orzeczenie powyżej i które to powinien pojąć w lot i z którego też wynika, że „opiekun prawny” jakim jest „państwo” ponosi wszelkie koszty utrzymania swojego „podopiecznego” tak jak to było w starym Rzymie, kiedy pan właściciel według prawa musiał zapewniać utrzymanie i dach nad glową swojemu ubezwłasnowolnionemu niewolnikowi.

  Może słyszałaś też o tym, że niektórzy kreatywni i sprawni intelektualnie niewolnicy rzymscy uzyskiwali wolność !

  „Polityka to sztuka wmawiania ludziom tego, że są wolni, kiedy na papierze kryminalnych „władców” są tylko „podmiotami prawnymi” , kapitałem „humanitarnym” , z którego to niewiedzy, strachu i naiwności wyłudzane są olbrzymie pieniądze wraz z zamiarem ich całkowitego wywłaszczenia z gruntów i nieruchomości !” – to już moja kwintesencja prawna.

  Stąd też kolejny „rząd” bandytów i złodziei pomrukuje już o wprowadzeniu ustawy ( nie mającej nic wspólnego z prawem) do podstępnego „podatku katastralnego” i co może nastąpić na zasadzie cichego przyzwolenia „prawnie” oszukanych i nieświadomych tego ludzi najpierw bombardowanych bezprawnie papierzyskami „urzędowymi” przez skrzynki pocztowe.

  Najpierw będą ze strachu przed bandyckim „prawem” płacić, a poźniej płakać, bo dając wampirycznej bestii palec pożre go razem z ręką !

  Spytaj się też tego prawnika, czy ktokolwiek „musi” otwierać anonimowe czyli też „urzędowe” pisma, bo napewno nie, a jeśli się je bez otwierania odsyła z powrotem do nadawcy, to jest to napewno zgodne z prawem oraz ze wschodnią sztuką walki samoobronnej „judo” polegającej na odwróceniu siły ataku wroga przeciwko niemu samemu !

  Często bywają wrzucane listy handlowe ( reklamy, gry,loterie,wsparcie) bez adresu i nazwiska nadawcy z podaniem skrytek pocztowych i są to też najczęściej różne „ubezpieczenia”, „urzędy” czy „sądy” !!!

  Oczywiście odmowa podpisu i przyjęcia jakichkolwiek listów „poleconych” jest nie tylko niekaralna, ale jak najbardziej godna dalszego polecenia do wspólnego zatrzymania papierowego tygrysa i niech się nimi wraz z pozostałymi szatańskimi wersetami jak najszybciej zapcha i pęknie, jak smok wawelski .

  Tego, że żadnych domokrążców i komorników nie wpuszcza się pod żadnym pozorem do mieszkań oraz ucina natychmiast jakiekolwiek podejrzane rozmowy telefoniczne z żądaniem podania własnego nazwiska chyba nie muszę tu powtarzać.

  Nie piszę nic, czego sama nie sprawdziłam i co jeszcze raz potwierdzam, że brak jakiegokolwiek papierowego czy telefonicznego współdziałania z systemem doprowadza go do szybkiego upadku !
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 10:06

  No to wytłumacz mi jak krowie na rowie… nie płacę podatku, zwracam pisma od komornika i co? Nie wsadzą mnie? Nie podejmą egzekucji komorniczej? W Pl przeprowadzane są eksmisje na bruk. Przychodzi kilku smutnych facetów, wyważają drzwi, wywalają przez okno meble, niszcząc je przy tym bezpowrotnie, wyrzucają ludzi wraz z nieletnią dziatwą na klatkę schodową, zakładają nowe zamki i plomby na drzwi i odjeżdżają w siną dal. To jest wizja, która przeraża każdego niewolnika, zwanego obywatelem, więc ludzie robią wszystko, co władza każe, byle tylko uniknąć takiego końca. Czy chcesz powiedzieć, że mogę nie płacić podatków, a jedyną i skuteczną obroną ma być niepodawanie nazwiska ani dowodu, kiedy przyjdą z egzekucją?

  Powiem ci, że przez co najmniej 10 lat nie miałam dowodu osobistego i nie reagowałam na wezwania do jego wyrobienia, straszono mnie nawet grzywną, co ignorowałam, ale w końcu okazało się, że aby się wymeldować ze starego mieszkania i zameldować w nowym dowód był (podobno) niezbędny. I tak zostałam zmuszona do jego wyrobienia, a teraz likwiduję polisę i żeby to zrobić muszę wysłać skan dowodu. No i powiedz mi, jak radzić sobie bez tego dokumentu? Czy ty działasz bez ausweissu? Jak radzisz sobie w urzędach, choćby meldunkowym? Tylko proszę o konkretną odpowiedź z życia, a nie teorie. Prawnika ściągnę na pogawędkę, to mój siostrzeniec, więc dam mu obiadek i pociągnę za język. On już wcześniej powiedział, że prawo jest nielegalne, więc widocznie tego ich uczą na studiach. Wydrukuję mu twoje komentarze i każę je skomentować, może nawet na piśmie, czyli mailowo.
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 10:31

  To może dziwne, ale w Pl ludzie nic o tym nie wiedzą. Weź takiego Waldemara Deskę https://wdeska.wordpress.com/. Gdyby wiedział o tym, to władza musiałaby go pocałować w d., ale on poszedł na wojnę z kodeksem i konstytucją w rękach i przegrywa, bo prawo jest od tego, żeby władza miała je w dupie, a media od tego, żeby nie dopuszczać prawdy do głosu. W pewnym sensie popieram jego walkę, bo władza bezczelnie i po chamsku łamie prawo, które sama ustanowiła, a to jest zupełnie niedopuszczalne. Jego wygrana dałaby szansę ludziom, którzy się boją władzy i chcą działać w ramach obowiązującego prawa – większość tak ma. I z tego punktu widzenia to popieram. Ale ja sama wybrałabym osobistą wygraną, bo po co mi te wszystkie nerwy i koszty?

  Gdyby Deska zastosował twoje rady szopa zostałaby ocalona (być może), a on sam wyzwoliłby się z niewolnictwa, ale społeczeństwo jako masa owiec nie miałoby z tego żadnej korzyści. On pewnie nie ma o tym pojęcia. Ale nawet, gdyby mu to powiedzieć i tak walczyłby dalej w ten sam sposób, zapewne dla idei i dobra ogólnego. Taki Chrystus z niego.

  I jeszcze jedno pytanie, które mnie dręczy. Jak w tym dowcipie o wariacie, może znasz? Facet wierzył, że jest myszą, więc panicznie bał się kotów. Wzięli go do szpitala i poddali leczeniu. Po kuracji pytają go, czy jest myszą. On na to, że nie, że już jest zdrowy. No to go wypisali. Ale po szpitalnym podwórku chodził kot. Wariat spojrzał na niego i w panice rzucił się do ucieczki. Lekarz zabrał go do gabinetu i pyta: „Jesteś myszą?” On na to „Nie”! „No to dlaczego uciekałeś przed kotem?” A wariat na to: „Ja wiem, że nie jestem myszą, ale ten kot nie wie”. No więc ja wiem, że nie jestem niewolnicą, ale urzędnik tego nie wie. Kierownik urzędu też tego nie wie. Może w ministerstwie też tego nie wiedzą. Mam nadzieję, że komornik o tym wie, ale nie byłabym tego pewna, bo tu jest Polska, a nie Europa. Tu zawsze prawa były stanowione i stosowane po naszemu, a nie tak, jak należy.
  nieustraszona pisze:
  08/06/2015 o 12:11

  Astromaria ! Polska jak najbardziej też niestety została bezprawnie i podstępnie wciągnięta pod „kuratelę” handlową unii z całym inwentarzem „ruchomym” i nieruchomym, co stoi również jak byk na początku „pisma świętego” z „ziemia obiecaną tylko dla „ludzi”, ale tylko i wyłącznie w sensie tych „wybranych” !!!

  Koronny dowód na to, czyli rejestracja ” Ministerstwa sprawiedliwości” jako żydowska spólka handlowa zarejestrowana centralnie w Waszyngtonie DC i z którą to oczywiście żaden goj nie podpisał prawomocnej umowy !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw SZEF TEJ FIRMY !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9611

  Dokładny opis SIC 9611 czyli przemysłowy zakres działalności tego powyższego geszeftu !!!

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  „Division J: Public Administration
  Major Group 96: Administration Of Economic Programs

  Industry Group 961: Administration Of General Economic Programs
  9611 Administration of General Economic Programs

  Government establishments primarily engaged in promotion and development of economic resources of all kinds, including tourism, business, and industry. Included are establishments responsible for the development of general statistical data and analyses and promotion of the general economic well-being of the Nation.

  Consumer protection offices-government
  Economic development agencies-government
  Energy development and conservation agencies-nonoperating
  General economic statistics agencies-government
  Trade commissions-government ”
  !!!!!!!!!! dokładnie sobie przetłumacz, to będziesz rozumieć, że i ten geszeft nie ma z prawem nic wspólnego !!!

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA FREE (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Adres powyżej jak byk z namiarami DEPARTAMENTU PRACY na cały świat w tym i na Polskę !!!

  Trzeba robić kopię z tych rejestracji i oczywiście dołączać je w uzasadnieniu koniecznej samoobrony przed bandytami – drukarzami rabującymi w biały dzień za pomocą świstków symulujących „prawo” i zastraszającymi typami w mundurkach czy w garniturkach podszywających się pod „państwowych” urzędnikami, bo państwo polskie nie istnieje i dlatego być nimi nie mogą, ale za to są w pełni prywatnie odpowiedzialni za swe występy jako straszaki i chłopcy na posyłki.

  Jak takie „Mikołaje” dobijają się do drzwi, to trzeba im głośno przez nie powiedzieć, że są nagrywani przy naruszaniu prawa do spokoju domowego nie mając do tego żadnych prawomocnych uprawnień, żadnych prawomocnych wyroków sądowych, a więc są wspólnikami nierządowej bandy kryminalistów i szabrowników.

  Można, a nawet trzeba zarządać od nich wylegitymowania się przez wziernik dowodem osobistym z równoczesnym filmowaniem, bo to skutecznie odstrasza mocnych tylko w pysku drani od dalszego szykanowania, wysyłanych przez tych większych i brylujących na salonach jako „elita” :

  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 12:55

  Przykłady z bloga W. Deski:

  Przykład 1. Wydarzenie miało miejsce w wiosce w okolicach Kazimierza Dolnego, 8-10 km,
  udokumentowanym i zrelacjonowanym przez miejskiego Radnego Janusza Kowalskiego.
  37
  Wdowie z dziećmi aktywistka Towarzystwa Przyjaciół Kazimierza, mgr inż. architekt,
  inspektor nadzoru, nakazała rozbiórkę domu. Z jakiego powodu? Z tego, że wdowa nie miała
  pozwolenia na budowę. Jej mąż, przed dziesięciu laty, bez pozwolenia, zaadoptował oborę,
  przekształcił ją w wygodny dom, i zamieszkał w nim z żoną i dziećmi.
  Wdowa, nękana administracyjnymi środkami przymusu, groźbą kary grzywny 200 tys. zł,
  odsetek od grzywny i pozbawienia wolności, rozebrała dom i zamieszkała z dziećmi z
  powrotem w starej, niezdrowej, bez wygód chałupie.
  Przykład 2. Pod Puławami. Starszy pan, ojciec rodziny, złota rączka, obmurował ścianę i
  ganek swojej starej chałupy i poprawił dach. Zrobił to co robili jego dziadowie i pradziadowie
  przez setki lat, poprawił starą ścianę, dach i wejście do domu – podniósł standard życia,
  niestety bez pozwolenia. Skutek, przyjechał inspektor nadzoru, mgr inż. architekt! ze
  spychaczem, policją i negocjatorami. Ojciec zamknął się z butlami gazowymi
  broniąc do
  końca godności swojej i swojej rodziny
  . Spychacz rozwalił chałupę. Kosztami rozwałki
  obciążono ojca. Dalszy los rodziny nieznany, ojciec najpierw miesiącami koczował w
  namiocie na swojej ziemi obok rozwalonego domu, potem wylądował w szpitalu, na koniec w
  przytułku

  Czy jak mam rozumieć, gdyby ci ludzie nie odbierali urzędowych papierzysk to ich chałupa nie zostałaby rozwalona? Czy w Polsce (w urzędach) są ludzie świadomi tych praw?
  Lavo pisze:
  08/06/2015 o 14:16

  W naszych przepisach jest tak, że jak nie odbierzesz jakiegokolwiek urzędowego świstka (czy to z sądu, czy z urzędu), po dwukrotnym awizowaniu, to uznaje się taką przesyłkę za doręczoną – ze wszystkimi tego prawnymi skutkami. To jest po prostu taka fikcja prawna, bo każdy by się bronił tym, że go nie ma w domu, albo że wyjechał i sprawy by się toczyły latami (i tak się już tyle toczą). Problem leży gdzie indziej – nie świstek jest ważny, ale sąsiedzi. W praktyce jest tak, że jak sobie wybudujesz nawet zamek bez pozwolenia na swojej działce i nikt tego nie zgłosi do urzędu, to możesz mieszkać w takim zamku nawet i do końca życia – urzędnicy nie łażą po działkach, bo im się nie chce. Urzędnicy działają tylko na wniosek – czyli w każdej tej sytuacji opisanej przez Ciebie Mario, musiał ktoś „życzliwy” donieść, że sąsiad sobie coś tam buduje. Na szczęście, te pozwolenia na budowę znikają już od końca czerwca b.r. – ale nawet jak ich nie będzie, to musisz każdą budowę, rozbudowę zgłaszać urzędnikowi, bo jak nie zgłosisz i jak Cię ktoś podkabluje, to zabulisz albo będzie trzeba rozwalać budowlę.
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 15:10

  No to może trzeba tak zrobić, jak pisze nieustraszona – odesłać pismo z adnotacją, że nie zostało przyjęte?
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 15:11

  Siostrzeniec prawnik ma wpaść w niedzielę na śniadanie, więc sporządzę mu listę pytań i każę przemyśleć w wolnej chwili, a potem dać odpowiedź na piśmie 🙂
  Lavo pisze:
  08/06/2015 o 15:21

  To taką listę pytań możesz też sporządzić i dla mnie – potem możemy porównać wersję moją i Twojego siostrzeńca.
  nieustraszona pisze:
  08/06/2015 o 18:06

  Do „urzędów”, „urzędników”, „sędziów” , „adwokatów”, „biur podatkowych”, itp. w Niemczech wysyłane są grzeczne pytania formalne z prośbą o pisemne potwierdzenie prawomocności ich „władzy”, która ma jakoby „moc prawną” w metodach urzędowo – sądowo – policyjnych do wymuszania rzekomych roszczeń i długów od obywateli będących pod ich odwieczną „opieką” i „patronatem”.

  No i dzieje się to, co się dziać musi czyli nic, bo w ten sposób przyciśnięci do muru klawisze systemu bojąc się osobistej odpowiedzialności z potwierdzeniem osobistego podpisu w ogóle nie odpowiadają wcześniej prześladowanemu i szykanowanemu człowiekowi oraz nawet ze strachu przed odpowiedzialnościę rezygnują już ze swoich judaszowych stanowisk.

  Wysłałam też już taki liścik do biura doradcy podatkowego zajmującego się bardzo nieprzychylnie panem domu, którego namawiał do sprzedaży za bezcen nieruchomości z przejściem na głodowy zasiłek „państwa”.

  Po jakimś czasie od wysłania mojego listu bez podpisu dowiedziałam się, że ten pośrednik od biura rabunkowego zrezygnował z prowadzenia swej działalności jak i też współpracujący z nim adwokat .

  Oczywiście to samo bezprawie szaleje również w Polsce i już z rozpędu podaję na przykład rejestrację biura rabunkowego czyli bandyckiego geszeftu prowadzonego Katowicach dla „dobra państwa” (?) :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname URZAD KONTROLI SKARBOWEJ W KATOWICACH
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 423639973
  L Geschäftssitz Ul. Ignacego Paderewskiego 32b
  L Postleitzahl 40 282
  L Postalische Stadt Katowice
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 323581800
  W Fax Nummer 323581947
  Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA SZEFA !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9111

  Jeśli już na tym jednym przykładzie widać, że szef gangu podatkowego w Katowicach nie podał nazwiska w rejestracji, to znaczy, że wszelkie listy wychodzące z tego typu „urzędów” są kryminalnymi anonimami mające na celu bezzasadnie wyłudzić gotówkę z pracujących ludzi !!!

  Astromaria ! Spytaj się swojego siostrzeńca jaka kara według KK grozi za masowe anonimowe wysyłanie pogróżek celem wyłudzenia pieniędzy oraz za podszywanie się za „urząd państwowy” skoro prawomocne państwo polskie istnieje tylko w teorii ?

  Ludzie ! Ile mam tu jeszcze wysyłać Wam tych niepodważalnych dowodów na czynną działalność gangsterów w postaci „rządu” i „administracji państwowej”, żebyście pojęli ich perfidię w okradaniu oraz w „leczeniu” na śmierć Was wszystkich tylko dlatego ,że chowacie glowy w piasek przed kawałkiem anonimowego świstka ! ?

  Kopiujcie i rozpowszechniajcie te dowody wszystkim wokół oraz wysyłajcie bezpośrednio do tych odwiecznych bańdziorów, żeby się bezpośrednio dowiedzieli o końcu zastraszania, plądrowania i niszczenia ludzi za pomocą kryminalnych anonimów „prawnych” już dziesięciolecia wrzucanych Wam bezprawnie do skrzynek pocztowych !!!”

  Można uleczyć każdą chorobę, ale nie każdego człowieka – Bruno Gröning

  Metoda skutecznego uzdrawiania duchowego, kliknij tu i przeczytaj!
  Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami. William „Bill” Cooper

  Są dwa sposoby na łatwe życie: wierzyć we wszystko albo nie wierzyć w nic. Obydwa zwalniają nas od myślenia – Alfred Korzybski

  Ludzie mogą zostać dosłownie zatruci przez fałszywe idee i fałszywe nauczanie – Alfred Korzybski

  Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce – Lew Tołstoj

  Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość – Michael Ellner

  Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą. Dr Sidney MacDonald Baker

  Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice.
  Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ

  Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
  Heraklit z Efezu

  Bóg cię po to obdarzył rozumem, byś miał gdzie szukać ratunku
  Ali Ibn Abi Talib

  Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.

  – James Paul Warburg podczas przesłuchania przed amerykańskim Senatem, 17 lutego 1950 r.

  Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – czyli kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści. [Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947 r.]

  Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. [David Rockefeller]

  Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją [Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 19970 r.]

  Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników. [James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii]

  POLITYCZNE PERSPEKTYWY BRUKSELSKIEJ UE
  W tym zwięzłym wykładzie dr Matthias Rath, na podstawie protokołów Procesów Norymberskich, przedstawia zupełnie nową, do tej pory UTAJNIONĄ, wersję historii świata. Dowiesz się, że Hitler był tylko korporacyjną marionetką opłacaną przez bankierów z Wall Street. Poznaj prawdę o tym, kto i po co wywołał I i II wojnę światową i stworzył UE! Jak to możliwe, że nie miałeś o tym wszystkim pojęcia?!

  Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało. Winston Churchill

  Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej
  Marshall McLuhan

  Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest. Ted Gunderson, agent FBI

  Mają uszy a nie słyszą, mają oczy, a nie widzą (Mk 4)

  Przyjacielu, tylko przeciętni, tuzinkowi ludzie są zdrowi i normalni (…) Powtarzam więc, JEŚLI CHCESZ BYĆ ZDROWY I NORMALNY – WRACAJ DO STADA!
  Anton Pawłowicz Czechow

  O człowiecze, człowiecze, do czego nie dałoby się ciebie przekonać?
  Adam Weishaupt, założyciel zakonu Iluminatów

  Tylko ktoś świadom trudności przebudzenia zdolny jest pojąć, że wymaga ono długiej i mozolnej pracy.
  G. Gurdżijew

  Można powiedzieć, że dla człowieka subiektywnego zło wcale nie istnieje, że istnieją dla niego różne koncepcje dobra. Nikt nigdy nie robi niczego dobrowolnie w interesie zła, w imię zła. Każdy działa w interesie dobra, tak jak je rozumie. Ale każdy rozumie je w inny sposób. W konsekwencji ludzie topią, mordują i zabijają się nawzajem w interesie dobra. Powód jest znów ten sam: ludzka niewiedza i głęboki sen, w którym żyją ludzie.

  Jest to tak oczywiste, że nawet dziwne wydaje się, że ludzie nigdy przedtem o tym nie myśleli. Jednakże pozostaje faktem, że oni tego nie pojmują i że każdy uważa “swoje dobro” za jedyne, a całą resztę za zło. Nadzieja na to, że ludzie kiedykolwiek to zrozumieją i rozwiną ogólną i jednorodną ideę dobra, jest naiwna i płonna.
  G. Gurdżijew

  Świadomość nie przychodzi bez bólu.
  C. G. Jung

  Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem.
  George Orwell
  Daniel Cohn-Bendit (eurodeputowany)
  Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym (państwowym) przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję [Autobiografia z książki „Wielki bazar”]
  Demokracja?

  Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca decydują, kogo zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy uzbrojona po zęby owca może się obronić przed demokratycznie podjętą decyzją. [Benjamin Franklin, Ojciec-założyciel Stanów Zjednoczonych]

  Demokracja to nic innego, jak rządy motłochu, w których pięćdziesiąt jeden procent ludzi może odebrać prawa pozostałym czterdziestu dziewięciu procentom [Thomas Jefferson]

  Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, gdyż są to rządy hien nad osłami. [Arystoteles]

  Jeśli człowiek wierzy, że w tworzeniu historii ludzkości istnieją przypadki, to jest on kompletnym idiotą [Marek Tulisz Cyceron]

  Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest. [Benjamin Disraeli, żydowski (!) premier Wielkiej Brytanii]

  Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę.” [Benjamin Disraeli, „Coningsby, Londyn 1847 r.]

  Obecne rządy negocjują nie tylko z innymi rządami cesarzy, królów, ministrów, ale również z tajnymi stowarzyszeniami i ich agentami pozbawionymi skrupułów, którzy nawet w ostatniej chwili są zdolni pokrzyżować plany wszystkich rządów. [Benjamin Disraeli, Aylesbury, 10 września 1876]

  Istnieje władza, która rzadko jest wspominana w tej Izbie…Mam na myśli tajne stowarzyszenia…Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe do ukrycia, że znaczna część Europy – całe Włochy i Francja, wielka część Niemiec, nie mówiąc już o innych krajach – jest pokryta siecią tajnych stowarzyszeń na tyle, na ile powierzchnia Ziemi pokryta jest obecnie siecią linii kolejowych. [Benjamin Disraeli, w przemówieniu w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856 roku].

  Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania [Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii]

  Wierzę w to, że instytucje bankowe stwarzają większe zagrożenie dla naszej wolności niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek zezwolą na to, by prywatne banki przejęły kontrolę nad emisją ich waluty, przez inflację, potem przez deflację, to banki i korporacje które na tym wyrosną będą pozbawiać ludzi wszelkich prywatnych dóbr, do momentu aż ich dzieci nie przebudzą się bezdomne na kontynencie, który został podbity przez ich ojców. Władza nad emisją powinna być zabrana bankom i przywrócona ludziom, do których ona prawowicie należy. [Thomas Jefferson]

  Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa [Mayer Amschel Rothschild]

  Lichwa, gdy raz dostanie się do władzy, zrujnuje i doprowadzi do upadku każdy naród. Nie warto mówić o suwerenności Parlamentu i demokracji dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu, i dopóki nie uzna się, że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność. [William Lyon Mackenzie King, premier Kanady]

  W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami. [John Swinton, były szef Personalny New York Times, ok. 1880 r.]

  Jesteśmy wdzięczni wydawcom “Washington Post”, “New York Times”, “Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy… [David Rockefeller]

  W tych kłopotliwych czasach naszym piątym celem jest Nowy Porządek Świata, który może zapoczątkować nową erę [George. H. W. Bush:]
  „Szczepienia są chemiczną lobotomią” – Bertrand Russel

  Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (…) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny. [Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953]
  ———————-
  Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent. [wystąpienie na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii].
  ——–
  Widzimy teraz, że istnieje rodzaj pomocy zagranicznej, realizującej się poprzez szczepienia i leczenie AIDS, które są niesamowicie efektywne. One wszystkie skupiają się na ratowaniu życia. I dobrą wiadomością jest to, że dokonując tych przełomów populacja w kraju spada. [Bill Gates dla CNN]
  ———————-
  O ile w latach 70-tych notowano jedno zachorowanie na autyzm na 10 000 nowo narodzonych dzieci, to po wprowadzeniu tych nowych szczepionek w 1991r. jedno zachorowanie notowano raz na 150 zaszczepionych dzieci. (…) koszt produkcji jednej szczepionki – ampułki to 2 centy, a koszt sprzedaży to ok. 50 dolarów. ]
  Gdyby stosować zasady farmakopei, to ilość tylko rtęci, zawartej w szczepionce mogłaby być użyta dla dziecka o wadze 135 kg. Wiadomo, że ośrodki szczepionkowe zalecają jednorocznemu dziecku nawet 10 szczepionek. W tej sytuacji takie dziecko powinno ważyć ponad 1350 kg w pierwszym roku życia. [dr Jerzy Jaśkowski]
  ———————-
  Raport CDC stwierdza, iż wśród kobiet w ciąży zaszczepionych na świńską grypę odnotowano siedem razy więcej poronień. Kobiety zaszczepione na grypę sezonową chorowały trzy razy częściej na tę grypę, zaś szczepione na A/H1N1 chorowały na świńską grypę dziesięć razy częściej.
  Rasa panów

  Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. [Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla]

  Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata [Universal Republic], w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. WIEMY JAK DOMINOWAĆ MASY. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić w ręce Judy poprzez zwycięstwo PROLETARIATU. Wszelka własność prywatna stanie się własnością KSIĄŻĄT IZRAELA – DO NICH BĘDZIE NALEŻEĆ BOGACTWO CAŁEJ ZIEMI. W ten sposób zrealizujemy obietnicę TALMUDU, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata [Baruch Levy w liście do Karola Marksa]

  Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie podkreślił. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. [Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca religijnej partii Szas w 2010 r. w czasie przemówienia w synagodze] [Rzeczpospolita]

  Lata obserwacji i myślenia dają coraz więcej siły przekonaniu, że żydzi muszą separować się od was, gojów, że ta pierwotna i wrodzona dychotomia dzieli ludzkość, jaką znam, na dwie odmienne części; ten dualizm jest fundamentalny w takim znaczeniu, że wszelkie różnice pomiędzy wami, gojami, są zaledwie banalnymi nieporozumieniami w porównaniu do tego, co dzieli nas i was. [Maurice Samuel, You Gentiles, str. 12]

  Oostatecznym jest utworzenie imperium izraelskiego [Moshe Dajan]

  Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. [Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów, 19 kwietnia 1996r.]

  Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „Izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Ono (Izrael) musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. żydowskie państwo Izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba/Izraela (Białych Narodów świata Chrześcijańskiego). Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym [żyd, Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28]

  Żydzi w tej szczególnej sferze działalności znacznie zostawili w tyle wszelkich innych „handlarzy”…żydowscy przemytnicy i handlarze kobietami to najbardziej przerażająca plaga ze wszystkich innych rodzajów spekulanctwa; gdyby żyd mógł zostać wyeliminowany, to handel kobietami od razu by się zmniejszył i stałby się zjawiskiem dość nieznacznym [Jewish Chronicle, April 2, 1910]

  Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów. Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione. Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji. A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy. [Żyd, Marcus Eli Ravage w The Century Magazine, styczeń 1928, tom 115, No.3, str.347]

  …….

  Ekonomika każdego państwa jest analizowana oddzielnie, po czym Bank wręcza każdemu ministrowi ten sam czteroetapowy program.

  Pierwszy etap to prywatyzacja, którą bardziej dokładnie należałoby raczej nazywać etapem „przekupstwa”. Zamiast korzystnie sprzedawać państwowe przedsiębiorstwa przywódcy danego narodu beztrosko wyprzedają, stosując się do żądań Banku Światowego, swoje przedsiębiorstwa dostarczające wodę i elektryczność. Gdybyście tylko mogli zobaczyć, jak szeroko otwierają się im oczy na widok dziesięcioprocentowej prowizji wpłacanej na ich konta w bankach szwajcarskich w zamian za spuszczenie o kilka miliardów z ceny sprzedaży państwowych dóbr.”

  https://astromaria.wordpress.com/2015/09/26/przekret-wszechczasow-czesc-xviii/comment-page-1/#comment-62554

  https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/comment-page-1/

  Rozdziobują nas kruki i wrony, gdzie tylko od NAS WSZYSTKICH zależy położenie temu natychmiastowy kres !!!!
  :

  Polubienie

 12. „Na bezprawiu nie można zbudować prawa ” i o czym traktuje „Proces” F.Kafki !

  http://www.bryk.pl/lektury/franz_kafka/proces.problematyka.html

  „Najdłuższa żmija przemija” i nawet ta najbardziej jadowita, z podwójnym językiem, z martwą literą prawa dla „martwych” dusz straciła swą „moc”, tylko dlatego, że odwiecznie „głupie” goje wierzący w to, co napisane zauważyły całą masę diabełków tkwiących w szczególe, gdzie na pierwszym miejscu rzuca się w oczy brak osobistych podpisów sędziów bojących się osobistej odpowiedzialności, takich samych tchórzliwych adwokatów wraz z całą bandą biurwokratów administracyjnych bazujących na prawnej niewiedzy podatników napiętnowanych NAZWISKIEM i dlatego podlegających bezprawiu powierniczych nie-rządów zorganizowanych mafijnie na całym świecie !

  https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

  Polubienie

 13. „Nowa,przemilczana, niebezpieczna epidemia” – olbrzymia ilość dowodów na „chorobę Morgellona”, na bardzo niebezpieczne zjawisko prawie nieznane lekarzom, którzy zamiast szukać przyczyn w tej wojnie biologiczno-chemicznej wolą „bawić się” w doktora i bezmyślnie przeprowadzać skazane z góry na niepowodzenie „badania” czy „leczenie” wprowadzone programami studiów dla gojów przez fundację śmierci Rockefelera i mieszaczy trucizn z I.G.Farben ( Bayer) ! Oczywiście, że ta podstępnie wprowadzona wojna chemiczno – biologiczna „czasów pokojowych” trwa i codziennie wyrywa z życia niezliczone ofiary, które naiwnie weszły na drogę krzyżową szyderczo niosących „zdrowie”,”pokój”, „dobrobyt” i „wybawienie” dla całego świata, kiedy wystarczyło by tylko raz uważnie spojrzeć na niebo, żeby stwierdzić olbrzymią komorę gazową nad naszymi głowami od lat rozpylaną smugami śmierci – chemtrails !!!

  LUDZIE ! JEST WOJNA W POWIETRZU, NA ZIEMI I NA WODZIE,A WY OPŁACACIE SAMI SWYCH KATOW PODATKAMI I DALEJ SPICIE PRZED TELAWIZORAMI !!!

  http://www.chemtrails-info.de/chemtrails/morgellons.htm

  Polubienie

 14. Dr Kękuś wyciąga was na ulice ? Przecież to stara taktyka „niepodległościowa” mająca wywołać krwawą konfrontację,która ma wzmocnić jeszcze terror nie-rządu dla waszego tępe „barany” „bezpieczeństwa” – czytaj dalszego strzyżenia podatkowego,golenia „co łaska”, zatruwania chemią, obdzierania ze skóry wraz z patroszeniem na żywca do TRANSPLANTACJI !!!

  „Społeczeństwa maja takie „rządy” na jakie sobie zasługują” !

  Zaden niewolnik – osoba PRAWNA nie otrzyma siłowo wolności na zewnątrz jeśli wewnątrz będzie wierzył w „prawo” i w to wszystko co jest NAPISANE na biurkach zawodowych morderców,złodziei i kłamców grających swoje „role2 w teatrze iluzji państwowo-kościelnej !

  O tym wszystkim dr Kękuś musi już wiedzieć na podstawie mojej pełnej odpowiedzi na jego nachalnie powtarzającą się kwestę mailową dla „dobra społecznego” !!!

  Najprostszym i legalnym sposobem na wysuszenie wszelakich parchów grasujących za pomocą terroru z anonimowymi listami wrzucanymi bezprawnie do skrzynek pocztowych jest ich pisemne zabezpieczenie według poniższego PRAWNEGO WZORU !!!!!!!!!!!!!

  DOSTARCZANIE NIELEGALNYCH PRZESYŁEK PRZEZ POCZTĘ JEST KARALNE.
  „ Uwaga !!! Moja skrzynka pocztowa jest własnością prywatna !!!„

  Według Rezolucji ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, podlega samorządowi przez ( proszę wpisać nazwisko ) Obywatela Rzeczpospolitej Polskiej i nosi właściwy adres : ( proszę wpisać adres ) . Wrzucanie przez Pocztę Polską , przesyłek listownych ze wszystkich
  jednostek administracji na Polskę takich jak Rada Radiofonii i Telewizji, Urzędy Miejskie i Gminne, Urzędy Porządkowe, Urzędy Skarbowe, wszystkie Służby Policji, komornicy, firmy windykacyjne, kancelarie adwokackie i wszystkie urzędy jurysdykcji , jest NAJSUROWIEJ ZABRONIONE i będzie ukarane z powodu zamierzonego naruszenia, prawa konstytucjonalnego obowiązującego w Polsce i prawomocnie naglącego w przestrzeganiu Praw Ludzkich.

  Wyjątkami wobec tego prawomocnie naglącego w przestrzeganiu zakazu w sprawie przesyłek i listów pocztowych, są przesyłki firm przewozowych, poczta prywatna i przesyłki prywatne na adres ( proszę podać własny adres ) . Przesyłki, które wysyłane są przez jednostki suwerenne i albo poprzez wyznaczone do tego osoby. Sprzeczna z Konstytucją działalność Poczty Polskiej na usługach nielegalnego rządu – spółki handlowej wygasła z dniem 25.12.2012 i jest zobowiązana do zastosowania się wobec tego zakazu . Zakaz ten dotyczy również wszelkich przesyłek formalnych.

  DOSTARCZANIE NIELEGALNYCH PRZESYŁEK PRZEZ POCZTĘ JEST KARALNE !!!

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127060,banda-mordercow-rzadzi-polska

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s