Afery

Jeśli ta ustawa przejdzie, to policja siłą będzie szczepić dzieci z USA!

Jeśli ta ustawa przejdzie, to policja siłą będzie szczepić dzieci z USA!

szczepienia skutki uboczneGromadząc wiedzę o szczepieniach nie należy się skupiać wyłącznie na danych, wykresach, liczbach itp. Ważne są również relacje i opinie tych, którzy przechodzili przez tą całą urzędniczą machinę. Część tych ludzi obudziła się dopiero wtedy, gdy ich dziecko zachorowało, lub co także się zdarza, zmarło po szczepionce.

Takie świadectwo mamy nagrane w poniższym filmie video, który tu zamieszczam. To mogło przecież spotkać każdego z nas. Albo kalectwo nasze, albo kalectwo naszych dzieci. Zachęcam do obejrzenia tego nagrania.

Cytuję: „Laura Hayes jest matką 3 dzieci, z których każde ucierpiało w jakimś stopniu przez szczepienia, a jedno doznało poważnej i trwałej niepełnosprawności. Jej pasją jest edukowanie innych o niebezpieczeństwach i braku skuteczności szczepionek oraz o korupcji, która za tym stoi. Laura jest aktywną członkinią lokalnej organizacji o nazwie „Rodziny dla Wczesnego Leczenia Autyzmu”, oraz wraz z mężem są współzałożycielami „UC Davis MIND Institute” w Sacramento, w Kalifornii.”

Laura Hayes: Jeżeli SB 277 stanie się prawem, to policja będzie siłą zabierała nasze dzieci, wbrew naszej woli, aby zostały przymusowo zaszczepione, wieloma szczepionkami, przez lekarzy i pielęgniarki. Którzy przysięgali „po pierwsze nie szkodzić”, i którzy są etycznie i prawnie zobowiązani do uzyskania uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody przed wszelkimi procedurami medycznymi. Łącznie ze szczepieniami.”

Przemowa Laury Hayes przeciwko ustawie SB 277, w sprawie przymusowych szczepień:

Reklamy

4 odpowiedzi »

  1. kurcze:(zaopatrzyc sie na zapas w chlorelle i kolendre – one swietnie oczyszczaja z metali ciezkich i nie tylko, poczytac o tym ..slow brak na tych bandziorow:(

  2. Tu nie chodzi o to zeby sie kłuć za wielka kasę i potem oczyszczać za większa kasę. Chlorella dobrej jakości kosztuje porządne pieniądze. Tu chodzi o prawo do własnego zdrowia! BEZ KŁUCIA !!! Ja odbudowuje chlorella jelita juz drugi rok i nadal nie sa odbudowane, to samo u mojego wyszczepionego przez moje niedoinformowanie dziecka. Takie szkody jakie czynią szczepionki czasami uda sie odwrocić po latach, długich latach starań. Ludzie otworzcie oczy!!!! Biznes super foods do których chlorella należy to tez biznes !

    • zgadzam sie jednak patrzac na ludzi ich strach trudno wyobrazic sobie ze zbiora se razem i beda protestowac, spora liczba ludzi to sprzedajne ludziki i za kase zrobia wszystko lacznie z oddaniem wlasnego zdrowia:(

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.